Теле

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • Теле
Зберегти
Скасувати
Відновити

Інтернет

YouTube - за позитив у м

Сьогодні ми оголошуємо про запуск кампанії Voice4Good, мета якої ще раз підкреслити, що YouTube &

Понеділок, 6.11.2017 COMMENTS

Ринок Медія

В ефірі "Радіо Київстар"

Мобільний додаток  «Радіо Київстар» вже доступний для скачування в PlayMarket та

Вівторок, 14.11.2017 COMMENTS

Ринок телекому

Дарунок Київстару до юві

Український державний центр радіочастот вже видав компаніям мобільного зв’язку 20 тисяч доз

Середа, 23.08.2017 COMMENTS

Технології, Тарифи

Нові тарифи для бізнесу

Vodafone представив оновлені роумінгові тарифи для українських бізнес клієнтів, які користуються

Середа, 27.12.2017 COMMENTS

Інтернет

Сьогодні ми оголошуємо про запуск кампанії Voice4Good, мета якої ще раз підкреслити, що YouTube –це майданчик, де можна втілити свої ідеї, зав'язати цікаву дискусію, поспілкуватися з однодумцями, отримати найрізноманітнішу корисну інформацію, а не місце для негативу.


За даними дослідження Google, автори YouTube-каналів викликають у молоді, яка проводить багато часу за переглядом онлайн-відео, набагато більший інтерес, ніж “звичайні” зірки зі світу шоу-бізнесу, музики, спорту і т.д. Так, в порівнянні з відеокліпами традиційного шоу-бізнесу, 25 найпопулярніших у світі авторів YouTube отримують в 3 рази більше переглядів, в 2 рази більше взаємодій і в 2 рази більше коментарів.

Саме тому ми вирішили залучити до проекту популярних українських влоггеров, які розкажуть в своїх відео, як боротися з негативом в коментарях і житті, поділяться своїм досвідом, як відрізнити буллінг від конструктивної критики, і як не опустити руки початківцю ютуберу і продовжувати займатися улюбленою справою.

 

Акцію першими підтримали популярна тин-група Open Kids (понад 1,2 мільйона користувачів, що підписалися), Андрій Немодрук з комедійного YouTube-каналу ND Production (більше 1,5 мільйона користувачів, що підписалися), топовий влоггер JackBelozerov (понад 1,5 мільйона) і автор успішного DIY-каналу Nata Lime  (понад 650 тисяч фанів). В рамках кампанії топ-блогери будуть ділитися особистим досвідом протидії нападкам в мережі, розкажуть про свій шлях до популярності на YouTube і дадуть поради початківцям ютуберам. Серія роликів з їхніми порадами і особистими історіями з'явиться в Інтернеті зовсім скоро. Ми також закликаємо всіх користувачів приєднатися до програми і поділитися своїми історіями і порадами в відео та в коментарях з хештегом #Voice4Good.

 

Дівчата з групи Open Kids в своєму відео кажуть: “Найголовніший чинник нашого успіху –це YouTube. Саме тут були завантажені перші відео групи, і кожен раз із завмиранням серця ми стежили за тим, чи сподобалися вони глядачам. Згодом ми зрозуміли, що дуже важливо відрізняти негативні коментарі від конструктивної критики. Завдяки нашим шанувальникам на каналі Open Kids вже більше 1 мільйона користувачів, що підписалися. YouTube –це гарний майданчик для того, щоб проявити себе і підтримати іншого; і ми закликаємо не сидіти на місці, а реалізувати свої ідеї і приєднатися до кампанії Voice4Good!”

 

Автор популярного каналу ND ProductionАндрій Немодрук з Одеси: “У травні цього року моєму каналу стукнуло вже 8 років, а став він відомий пародіями на голоси популярних особистостей від мультперсонажей до політиків і не тільки. Щомісяця мої відео переглядають більше 8-ми мільйонів разів, і я дуже пишаюся тим, що у мене є така можливість – піднімати настрій людям. Я вважаю, що як в реальному, так і онлайн житті потрібно добре думати, що ти говориш або пишеш, адже ти ніколи не знаєш, як це може вплинути на настрій і навіть життя іншої людини”.

 

Женя Білозеров ділиться своєю історією: “Коли я створював свій YouTube-канал, не ставив собі за мету стати зіркою. На самому початку я просто хотів навчитися монтувати відео. І здорово, що те, чим я займаюся, цікавить і подобається іншим. Коли у тебе більше півтора мільйона користувачів, що підписалися, десь серед тисяч коментарів може знайтися негатив, але я просто намагаюся його не помічати. За тиждень з'являться нові ролики з новими коментарями, ти не зупиняєшся і рухаєшся вперед, даруючи позитив людям”.

 

Nata Lime в своєму відео розповіла про особистий досвід: “В YouTube величезна кількість глядачів, людей, які регулярно заходять, шукають нові відео, блогерів, що подивитися і як розважитися. А це означає, якщо ви цікава особистість і вам є, що сказати – обов'язково знайдете свою аудиторію. І ще порада – перш ніж писати коментар до відео, дайте собі відповідь на питання: чи не образить ваш коментар автора, адже напевно у вас немає такої мети – зіпсувати людині настрій на весь день”.

 

Головна мета YouTube – дати кожному можливість дізнатися більше про світ навколо і виразити себе. Ми переконані, що світ стане краще, якщо кожен зможе ділитися своїми думками, і все будуть прислухатися один до одного. І про це говорять наші основні цінності, які ми хочемо ще раз підкреслити під час кампанії:
Можливість висловлюватися – На нашій платформі користувачі можуть втілювати свої творчі ідеї, ділитися думками і обговорювати їх один з одним. У такій атмосфері розкриваються таланти.

Можливість отримувати інформацію– На YouTube люди з усього світу можуть отримувати знання і стежити за подіями навколо.

Можливість заявити про себе– На нашому сайті у кожного є шанс самореалізуватися і знайти свою аудиторію. Успіх авторів залежить тільки від інтересу глядачів.

Можливість знайти своє співтовариство– YouTube об'єднує користувачів з усього світу, тому тут ви завжди зможете зустріти однодумців.

 

Ми дуже сподіваємось, що YouTube-влоггери і звичайні інтернет-користувачі підтримають нашу ініціативу. Давайте разом зробимо онлайн-спілкування більш комфортним і доброзичливим. #Voice4Good разом з YouTube!

 

Про Alphabet Inc.

Ларрі Пейдж і Сергій Брін заснували компанію Google у вересні 1998 року. Сьогодні в компанії працює понад 50 000 співробітників по всьому світу, і Google пропонує широкий спектр продуктів і платформ, таких як Пошук, Карти, AdWords, Gmail, Android, Chrome і YouTube. У жовтні 2015 компанія Google увійшла до складу холдингової компанії Alphabet.

Представляємо результати нового глобального дослідження, проведеного компанією KANTAR TNS на замовлення Google, яке присвячено особливостям поведінки інтернет-користувачів. Це дослідження дає уявлення щодо поведінки українських користувачів віком від 16 років у мережі Інтернет, у тому числі порівняно з користувачами з більш ніж 63 країн світу. Ми можемо побачити, які онлайн-сервіси використовують українці, як часто і якими пристроями при цьому користуються. Результати дослідження представлені у вигляді аналітичного онлайн-інструменту Consumer Barometer.

 

Дослідження показало, що 66% українців регулярно користуються Інтернетом для особистих цілей. Для порівняння, на глобальному рівні ця цифра становить 82%. Найактивніші користувачі віком 25-34 і 35-44 років (27% і 23% відповідно). Однак, всупереч припущенням щодо молодого віку онлайн-користувачів, розподіл користування Інтернетом за віковими групами досить рівномірний. Інтернет – це середовище, яке дозволяє спілкуватися людям будь-якого віку.

 

Сьогодні на одного українця припадає 1,4 підключеного до Інтернету пристрою (порівняно з 1,2 пристрою у 2016 році). При цьому на одного українського користувача віком від 16 до 44 років припадає вже 2 і більше пристроїв з доступом до мережі.

Українці використовують усе більше пристроїв, що надають доступ до Інтернету: так, 41% користуються смартфонами (минулого року ця цифра становила 35%), 34% – ноутбуками, близько 7% – смарт ТБ. Крім того, українці користуються нетбуками, хромкастами, електронними книгами, смарт-годинниками і трекерами, які також надають доступ до Інтернету.

Усе більше українців обирають смартфон для користування Інтернетом. Так, у 2017 році 18% користувачів однаково часто використовували як комп'ютер/планшет, так і смартфон для виходу в Інтернет, а для 28% пристроєм, якому надається перевага для виходу в мережу, є смартфон.

Поведінка українців в Інтернеті збігається з глобальними тенденціями. Так, українські онлайн-користувачі в першу чергу розважаються (82%), шукають в Інтернеті інформацію (74%) і виконують поставлені завдання онлайн (38%), а також розміщують онлайн-контент (22%), допомагають іншим, показуючи, як щось зробити онлайн (27%).

Хоча б один раз на місяць українці шукають інформацію про товари й послуги (55% користувачів), використовують карти для визначення місця розташування або складання маршруту (40% користувачів), а також здійснюють покупки в Інтернеті (28% користувачів). Найпопулярнішими онлайн-активностями є: використання пошукових систем (91%), соціальних мереж (83%) і перегляд відео онлайн (84%).

 

Під час дослідження Connected Consumer Study, проведеного KANTAR TNS, були опитані респонденти з більш ніж 63 країн світу. В Україні дослідження проводилося в період із 1 квітня до 30 червня 2017 року у форматі персонального інтерв'ю, вибірка – 1000 респондентів віком 16+.

 

Щоб отримати більше інформації, відвідайте, будь ласка, сайт http://www.consumerbarometer.com/http://www.consumerbarometer.com/

 

 

Про Alphabet Inc.

Ларрі Пейдж і Сергій Брін заснували компанію Google у вересні 1998 року. Сьогодні в компанії працює понад 50 000 співробітників по всьому світу, і Google пропонує широкий спектр продуктів і платформ, таких як Пошук, Карти, AdWords, Gmail, Android, Chrome і YouTube. У жовтні 2015 компанія Google увійшла до складу холдингової компанії Alphabet.

Британский оператор O2 предложил Cisco стать партнером проекта по развертыванию в лондонском Сити бесплатной публичной сети Wi-Fi. В ходе реализации проекта совместно с компанией Cornerstone Telecommunication Infrastructure (CTIL) и администрацией лондонского Сити (Cityof London Corporation) Cisco установит наружные точки доступа следующего поколения, которые обеспечат доступом в Интернет более 400 тыс. человек, ежедневно приезжающих на работу в этот район, иначе называемый «квадратной милей».

Фундамент многомиллионного проекта, который станет одним из крупнейших в Лондоне по объему инвестиций в инфраструктуру беспроводной связи, обеспечат базовые станции Cisco Aironet 1560, обладающие достаточной полосой пропускания для обслуживания современных устройств. Использование технологий Ciscoпозволит сделать данную сеть более технически совершенной, чем те, которые обслуживают международные финансовые центры, в том числе в Нью-Йорке и Сингапуре.

В сочетании с сетью оператора O2 оборудование Ciscoобеспечит гибкость, необходимую для удовлетворения спроса на беспроводное покрытие при одновременном бесшовном развертывании. По окончании проекта пользователи смогут после одноразовой регистрации в бесплатной сети CityWi-Fi получать доступ к таким широкополосным сервисам, как видеовызовы и потоковое видео.

Данный проект предусматривает замену действующего сервиса The Cloud; полный ввод в эксплуатацию ожидается осенью 2017 г.

Сегодня Интернет-корпорация по присвоению имен и номеров (ICANN) объявила о том, что приведение в действие Плана изменения криптографического ключа, который используется для защиты системы доменных имен (DNS), откладывается.

 

Смена - или «обновление» - ключа KSK была изначально запланирована на 11 октября, но эта дата переносится, потому что недавно полученные данные показывают, что значительное количество резолверов, которыми пользуются интернет-провайдеры и сетевые операторы, к ней еще не готовы.

 

Причин того, почему новый ключ еще не установлен в системах у операторов может быть множество: у некоторых установлена неправильная конфигурация программного обеспечения резолверов; кроме того, недавно была выявлена еще одна проблема - одна из распространенных программ резолверов не обновляет ключ автоматически, как должна - причины выясняются.

 

«Наша основополагающая миссия - обеспечение безопасности, стабильности и отказоустойчивости системы доменных имен. Мы предпочитаем действовать аккуратно и осмотрительно, чем сменять ключ 11 октября», - заявил Йоран Марби (Göran Marby), генеральный директор ICANN. «Раз мы выявили эти новые проблемы, было бы безответственно провести смену ключа, так как это может создать неудобства для конечных пользователей».

 

Изменение ключа подразумевает создание новой пары криптографических ключей и распространение нового открытого компонента ключа среди резолверов, осуществляющих валидацию DNSSEC (DNSSEC - расширения безопасности системы доменных имен). Если посмотреть на предполагаемое количество интернет-пользователей, которые используют резолверы, осуществляющие валидацию DNSSEC, изменение KSK может затронуть приблизительно четверть интернет-пользователей мира или 750 миллионов человек.

 

ICANN обращается к своему сообществу, включая Консультативный комитет по безопасности и стабильности, региональные интернет-регистратуры, группы сетевых операторов и других, за помощью в изучении и разрешении этих проблем.

 

Новая дата обновления ключа еще не определена. Офис технического директора ICANN сообщил, что обновление ключа предварительно планируется перенести на первый квартал 2018 года, но что окончательное решение будет зависеть от достижения более полного понимания новой информации и возможностей снижения риска возникновения как можно большего количества потенциальных неисправностей. ICANN уверена в защищенности текущего криптографического ключа и, соответственно, в безопасности DNS.

 

ICANN будет предоставлять дополнительную информацию по мере ее поступления, а о новой дате обновления ключа будет объявлено отдельно.

 

«Мы надеемся, что сетевые операторы воспользуются этим дополнительным временем, чтобы проверить готовность своих систем к обновлению ключа», -- сказал Марби. «Наша испытательная платформа (http://go.icann.org/KSKtest)http://go.icann.org/KSKtest) призвана помочь операторам проверить, что их резолверы настроены правильным образом на новый ключ, а мы будем продолжать нашу работу по взаимодействию и информированию этих операторов».

 

О DNSSEC

Для легкого определения ресурсов в интернете базовые числовые адреса для этих ресурсов отображаются строками, которые способен прочесть человек. Превращением этих строк в номера занимается распределенная иерархическая система доменных имен (DNS). Произошедший с момента ее изобретения в 1983 году прогресс в областях программирования и сетей сделал эту «телефонную книгу» уязвимой. В ответ на эти угрозы международная организация по стандартизации, IETFIETF, разработала DNSSEC для того, чтобы защитить данные DNS от скрытых изменений криптографическими методами. В полностью развернутом виде DNSSEC не позволяет взломщику перенаправить пользователей при помощи DNS.

Интернет-корпорация по присвоению имен и номеров (ICANN) планирует впервые в истории поменять криптографический ключ, который помогает обеспечивать безопасность системы доменных имен интернета (DNS).

 

«Интернет-провайдеры и сетевые операторы всего мира должны проверить свою готовность. Это критически важно, так как если этого не сделать, может возникнуть вероятность того, что их пользователи не смогут находить доменные имена, то есть не смогут открыть ни одну страницу в интернете», - сказал Давид Конрад (David Conrad), технический директор ICANN. Конрад добавил: «Сетевые операторы должны проверить, что у них установлено последнее обновление программного обеспечения, что они включили DNSSEC и проверили, что их системы настроены на автоматическое обновление ключей ключи или что у них разработан порядок действий для перехода на использование нового ключа вручную не позднее 16:00 по UTC 11 октября 2017 года».

 

Изменение ключа - важная составляющая обеспечения безопасности глобальной DNS, соответствующая общепринятой рабочей практике, обеспечивающей возможность изменения пароля в важной инфраструктуре обеспечения безопасности при необходимости.

 

«Мы запустили испытательную платформу, чтобы операторы могли убедиться в готовности своих систем к предстоящей замене ключа задолго до наступления 11 октября», сказал Конрад. Испытательная платформа размещена здесь: https://go.icann.org/KSKtest. Интернет-пользователям советуют обратиться к своим интернет-провайдерам и сетевым операторам и проверить, что они готовы к предстоящей замене ключа.

 

ICANN работает с техническими партнерами (региональными интернет-регистратурами, группами сетевых операторов и регистратурами и регистраторами доменных имен и другими участниками экосистемы интернета, такими как Общество Интернета и ассоциации участников сетевой торговли) над обеспечением осведомленности о предстоящей перемене среди тех сторон во всем мире, на которых может отразиться обновление ключа.

 

Генеральный директор ICANN Йоран Марби (Göran Marby) написал более 170 представителям государственных органов, включая регуляторов и участников Правительственного консультативного комитета, с просьбой проверить, что сетевые операторы в их странах знают об обновлении ключа и готовы к ней.

 

Дополнительная информация об обновлении ключа доступна здесь: https://www.icann.org/kskroll.

 

Примите участие в обсуждении в Twitter, используя хэштег #KeyRoll.

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Заголовки передовиць

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені