Теле

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • Теле
Зберегти
Скасувати
Відновити

Інтернет

YouTube для дітей

21 лютого 2019 року ми раді оголосити про запуск YouTube Kids в Україні. Відтепер стане простіше

Субота, 23.02.2019 COMMENTS

Ринок Медія

Підтримати незалежну пре

Українська Асоціація Медіа Бізнесу звертається до усіх причетних та просить про підтримку.

Неділя, 3.02.2019 COMMENTS

Ринок телекому

Хто обслуговуватиме Меті

Наприкінці 2018 року завершився  тендер, ініційований Дирекцією  з логістики та закупів

П'ятниця, 15.03.2019 COMMENTS

Технології, Тарифи

Мережі "інтернету речей"

Перші мережі «інтернету речей» побудовані та увімкнені на підприємствах бізнес-клієнт

Четвер, 14.02.2019 COMMENTS

Інтернет

21 лютого 2019 року ми раді оголосити про запуск YouTube Kids в Україні. Відтепер стане простіше знаходити відео, які подобаються дітям, вибирати канали, а також обмежувати час перегляду, щоб діти могли насолоджуватися переглядом відеоконтенту, який підходить для всієї родини, на YouTube Kids.

 

У додатку YouTube Kids зібрані розважальні та пізнавальні ролики для всієї родини. Тут ви зможете знайти улюблені мультфільми ваших дітей, навчальні відео, дати дітям послухати дитячі віршики та пісеньки, а також знайти зрозумілі малюкам відповіді на питання про науку, мови, математику або природу. Все це дуже просто разом з YouTube Kids.

 

З моменту свого запуску в США чотири роки тому YouTube Kids став одним з найпопулярніших додатків для дітей, і сьогодні YouTube Kids стає доступним і в Україні. Це новий додаток можна завантажити безкоштовно на ваш телефон, планшет або його можна використовувати на великому екрані за допомогою ChromeCast, Apple TV, ігрових приставок або Smart TV.

 

Ось п'ять корисних функцій YouTube Kids, які, на нашу думку, оцінять батьки в Україні:

 

Контент для всієї родини: Ми створили додаток YouTube Kids для сімейного дозвілля. Тут діти зможуть дати волю своїй цікавості і уяві за допомогою каналів і плейлистів, які згруповані в чотири категорії: «Шоу», «Музика», «Навчання» і «Цікавинки».

 

 

Колекції партнерів. Діти можуть дивитися добірки відео від надійних партнерських каналів на найрізноманітніші теми: від декоративно-прикладного мистецтва до музики, спорту, навчання і багато чого іншого. Батьки можуть легко вибрати, до яких з цих колекцій і темам їхні діти отримають доступ.

 

Зручність для користувача: Великі зображення, барвистий дизайн і добре видимі значки полегшують використання додатка для самих маленьких. Коли батьки вперше відкриють додаток, вони дізнаються, як YouTube Kids фільтрує і рекомендує контент.

 

Контент, схвалений батьками.Ми включили в додаток безліч функцій, які можуть допомогти батькам контролювати, що дивляться їхні діти. Режим «Схвалені відео» дозволяє батькам спеціально вибирати окремі відео і канали, щоб зробити їх доступними для своєї дитини в додатку. Якщо батьки хочуть вибрати, який контент їхні діти можуть переглянути за допомогою програми, або навпаки - виключити певні відео або канали - це легко контролювати. При необхідності батьки можуть відключити функцію пошуку роликів для своєї дитини. У такому випадку йому будуть доступні тільки відео з автоматично створеної вибірки. При цьому ролики із загальної колекції все одно буде видно в розділі з рекомендаціями на головному екрані.

 

Час перегляду:За допомогою вбудованого таймера батьки можуть легко контролювати час перегляду своїх дітей - наприклад, обмеживши сеанс до 30 хвилин. Додаток повідомить дитині, коли його сеанс закінчиться.

 

Додаток YouTube Kids є безкоштовним за рахунок підтримки реклами. Всі рекламні оголошення в YouTube Kids чітко позначені як реклама, і вони попередньо перевіряються вручну, щоб переконатися, що вони відповідають правилам розміщення реклами.Це означає, що на YouTube Kids, наприклад, не дозволена реклама продуктів харчування або напоїв, відеоігор або рекламні ролики, призначені для дітей старше 12 років, або клікабельна реклама.

 

Коротко про YouTube Kids:

●      Ми запустили YouTube Kids в лютому 2015 року. Сьогодні додаток YouTube Kids є в більш ніж в 60 країнах по всьому світу.

●      Насьогодні у додатка десятки мільйонів завантажень, більше 160 мільярдів переглядів, більше 14 мільйонів активних глядачів на тиждень.

●      YouTube Kids орієнтований на дітей 3-12 років.

●      Ви можете використовувати YouTube Kids на своєму смартфоні або планшеті (iOS 7 або вище, Android 4.1 або вище) або на своєму телевізорі, використовуючи Chromecast, Apple TV, ігрові приставки, Smart TV або Android TV.

●      Дітям не потрібен акаунт Google, щоб користуватися YouTube Kids. У додатку неможливо завантажувати відео або коментувати контент. Діти можуть тільки переглядати контент.

 

Ви можете завантажити додаток YouTube Kids на Google Playі Apple Store.

 

Про Alphabet Inc.

Ларрі Пейдж і Сергій Брін заснували компанію Google у вересні 1998 року. Сьогодні в компанії працює понад 50 000 співробітників по всьому світу, і Google пропонує широкий спектр продуктів і платформ, таких як Пошук, Карти, AdWords, Gmail, Android, Chrome і YouTube. У жовтні 2015 компанія Google увійшла до складу холдингової компанії Alphabet. Більш детальну інформацію про місію Alphabet можна отриматитут.

Viber, один з найпопулярніших у світі мобільних додатків для вільного та безпечного спілкування, представляє Viber 10 —оновлену версію месенджера, з якою спілкування стане простішим, а швидкість обміну повідомленнями збільшиться у два рази.

Нові функції Viber 10 забезпечать додатковий захист особистої інформації та зроблять спілкування між групами користувачів ще зручнішим.

Чати з прихованими номерами у Viber дозволяють спілкуватися у месенджері, не обмінюючись телефонними номерами. При цьому користувач може бути впевнений, що спілкування з незнайомими людьми у різних спільнотах не загрожує персональним даним. Для того, щоб почати переписку, достатньо скопіювати ім'я користувача з повідомлення у спільноті або зі списку учасників групи.

  • Групові дзвінки у Viberдають можливість розмовляти одночасно з п'ятьма користувачами месенджеру. Для цього треба підключити співрозмовника до активного виклику, або створити новий і додати до нього учасників групового чату. На даний момент групові виклики Viber доступні тільки у форматі аудіо, але у майбутньому з’явиться можливість створювати також відеочати для декількох користувачів. Крім того. збільшиться число користувачів, яких можна буде додати у груповий аудіозвонок.

Масштабне оновлення торкнулося також інших функцій Viber:

Проста навігація. Бездоганний та витончений інтерфейс з ретельно продуманим дизайном дозволяє легко орієнтуватися у додатку та миттєво здійснювати необхідну дію.

Зручний доступ до контенту. Усі особисті та групові чати, чат-боти та улюблені спільноти користувача доступні у головному списку діалогів.

Оновлений екран викликів.Користувачі можуть переглядати останні виклики, переходити до списку контактів, а також керувати дзвінками Viber Out в одній вкладці.

Оновлений інтерфейс та розширений функціонал месенджера, а також повне наскрізне шифрування всіх видів повідомлень та дзвінків відповідають політиці 100%-го захисту персональних даних користувачів Viber.

«Ми провели масштабне тестування додатку, тому переконані, що у новій версії Viber користувачі месенджеру по всьому світу зможуть насолоджуватися максимально простим і приємним спілкуванням, — зазначив Джамел Агауа (Djamel Agaoua), генеральний директор Viber. — Оновлена ​​версія Viber 10 дозволяє людям легко взаємодіяти один з одним, не турбуючись про збереження особистих даних. Сподіваємося, що користувачі дадуть позитивну оцінку оновленню. Viber 10 — це значний крок у розвитку месенджеру».

Viber 10 буде доступний для скачування в App Store або Google Play Store у найближчі дні.

 

Про Rakuten Viber:

Viber — додаток для дзвінків та обміну повідомленнями, що дозволяє людям залишатися на зв'язку, ким би вони не були і де б не знаходились.

Наші користувачі по всьому світу відправляють один одному безкоштовні текстові повідомлення, здійснюють відеодзвінки, спілкуються у групових чатах, взаємодіють з улюбленими брендами і відомими людьми, а також стежать за їх новинами. Ми гарантуємо нашим користувачам свободу і безпеку спілкування.

Viber є частиною Rakuten Inc., світового лідера у сфері електронної комерції та фінансових послуг. Додаток виступає офіційним месенджером футбольного клубу «Барселона», а також офіційним додатком для дзвінків та обміну миттєвими повідомленнями баскетбольного клубу Golden State Warriors.

Viber, один з найпопулярніших у світі мобільних додатків для вільного та безпечного спілкування, підбив підсумки року в Україні та поділився результатами дослідження активності українських користувачів[1].

Сьогодні кількість зареєстрованих користувачів Viber у світі складає понад 1 млрд. чоловік. В Україні месенджером користуються 97% всіх власників смартфонів.

Viber визначив найпопулярніші спільноти і стікерпаки та найбільш «комунікабельні» міста України.

 

Також Viber провів опитування серед українців та дослідив звички користувачів при спілкуванні. Дослідження показало відмінності у використанні месенджера чоловіками та жінками, а також різницю між користувачами різних поколінь.

 

Дзвінки vs Повідомлення

Українці віддають перевагу дзвінкам: 54% користувачів обирають варіант зателефонувати  співрозмовнику, а 46% — написати.

При цьому чоловіки обирають дзвінки частіше, ніж жінки. Близько 57% опитаних чоловіків вважають, що краще телефонувати співрозмовникам. У той час як половина опитаних жінок обирають варіант написати повідомлення.

У середньому, 28% українців телефонують більше 10 разів на день. А ще половина українців більше 10 разів на день пишуть повідомлення у месенджерах.

Кількість здійсненних дзвінків також залежить від віку користувача: молодь віддає перевагу повідомленням, а не дзвінкам. Більша частина користувачів у віці до 18 років телефонують до 3 разів на день, а третина користувачів старше 25 років здійснюють 10 і більше дзвінків протягом доби. Найбільш активно пишуть повідомлення у мессенджерах користувачі у віці від 18 до 25 років — близько двох третин опитаних відправляють 10 і більше повідомлень на день.

Привітання та смайлики

Дослідження Viber зруйнувало гендерний стереотип: виявилося, що емодзі та стікери мають більше значення для чоловіків, ніж для жінок. Їх відсутність визнали приводом для образи майже 10% опитаних чоловіків і 5% жінок. Смайлики важливі і для молоді: чат без стікерів та емодзі засмутить кожного десятого користувача у віці від 18 до 25 років.

Якщо говорити про привітання, одного повідомлення у мессенджері може не вистачити і близьким варто зателефонувати — так вважає третина всіх опитаних. При цьому кількість опитаних майже у рівній мірі розділилася на тих, хто любить вітати близьких повідомленнями, і на тих, хто вважає за краще і написати повідомлення, і зателефонувати.

 

Мозок найкращий захист

Дослідження виявило, що у стані алкогольного сп'яніння екс-коханим відправляють повідомлення 34% українців.Більш схильні до онлайн спілкування з колишніми мають чоловіки.

Як уникнути такого конфузу? Близько 40% українців хотіли б мати функцію відключення Viber у стані алкогольного сп'яніння, у той же час близько третини опитаних іронічно відзначають, що така функція вже існує — це їх мозок.

Якщо ж «блокування» не спрацювало і повідомлення вже доставлено, його можна видалити у будь-який час після відправки. Функцією видалення повідомлень користувався кожен третій українець, а регулярно видаляє повідомлення "для всіх" майже кожен п'ятий користувач. При цьому жінки частіше "чистять" переписку. Також дослідження показало, що така функція більш популярна серед українців від 25 до 40 років, ніж серед молоді від 18-25 років.

 

 

Про Rakuten Viber:

Viber — додаток для дзвінків та обміну повідомленнями, що дозволяє людям залишатися на зв'язку, ким би вони не були і де б не знаходились.

Наші користувачі по всьому світу відправляють один одному безкоштовні текстові повідомлення, здійснюють відеодзвінки, спілкуються у групових чатах, взаємодіють з улюбленими брендами і відомими людьми, а також стежать за їх новинами. Ми гарантуємо нашим користувачам свободу і безпеку спілкування.

Viber є частиною Rakuten Inc., світового лідера у сфері електронної комерції та фінансових послуг. Додаток виступає офіційним месенджером футбольного клубу «Барселона», а також офіційним додатком для дзвінків та обміну миттєвими повідомленнями баскетбольного клубу Golden State Warriors.[1]У дослідженні, проведеному Viber за сприяння сервісу Anketolog.ru, взяли участь користувачі з трьох країн —Росії, України та Білорусі, яким було задано 20 питань.

Vodafone розширив 4G мережу в діапазоні 1,8 ГГц. Нове 4G покриття з'явилося ще в шести обласних центрах України: у Вінниці, Черкасах, Житомирі, Рівному, Тернополі та Хмельницькому. Також 4G мережа запущена у містах Берегово Закарпатської області та Дубно Рівненської області. Покриття в цих містах буде розширюватися протягом декількох тижнів.

На сьогоднішній день близько 18 мільйонів жителів України отримали доступ до 4G від Vodafone. Географія покриття інтернету четвертого покоління включає в себе 24областей України. Оператор продовжує активне будівництво.

Після запуску 4G абоненти Vodafone можуть набагато активніше користуватися мобільним інтернетом і сервісами на базі 4G, такими як стрімінг HD TV, онлайн-ігри, активно використовувати хмарні сервіси, а також нові напрямки: «інтернет речей», телемедицина, smart-управління енергетикою і сільським господарством, електронні мобільні гаманці. Нові послуги запускаються відповідно до етапів розвитку мережі 4G.

Завдяки лінійці тарифів Vodafone SuperNet абоненти мають можливість вибирати обсяг мобільного інтернету в мережі 4G – від 4 ГБ і до безліміту, вартістю від 65 до 115 грн відповідно.

Готовність до 4G клієнти компанії можуть самостійно та безкоштовно перевірити за допомогою єдиного USSD-запиту – потрібно просто набрати *222# і натиснути кнопку виклику. У відповідь оператор відправить SMS з результатом перевірки смартфона і SIM-карти.

Клієнти Vodafone можуть самостійно замінити SIM-карту на USIM з підтримкою 4G і отримати 4 ГБ в подарунок. Стартові пакети Vodafone для самостійної заміни SIM-карти можна купити в більшості точок продажу стартових пакетів. Вартість такого пакета становить 25 грн. При заміні SIM-карти зберігається номер телефону, поточний баланс, тарифний план і всі підключені послуги.

Правление Интернет-корпорации по присвоению имен и номеров (ICANN) утвердило план смены криптографического ключа, который помогает обеспечить защищенность системы доменных имен (DNS) – справочной книги интернета.

На прошедшем 16 сентября в Бельгии совещании Правление ICANN приняло резолюцию поручить организации приступить к исполнению плана смены или «обновления» ключа для корневой зоны DNS 11 октября 2018 года. Ключ будет обновлен впервые с момента его ввода в 2010 году.

«Это важный шаг, и мы обязаны выполнить эту процедуру во исполнение миссии ICANN, состоящей в обеспечении безопасной, стабильной и отказоустойчивой DNS», – заявил председатель Правления ICANN Шерин Шалаби (Cherine Chalaby). «Невозможно проверить, что «резолверы» всех сетевых операторов имеют правильные настройки, но, если все произойдет как предполагается, мы считаем, что подавляющее большинство пользователей будет иметь доступ к корневой зоне».

Некоторые интернет-пользователи могут пострадать, если сетевые операторы или интернет-провайдеры (ISP) не будут готовы к смене ключа. Операторы, включившие проверку расширений безопасности системы доменных имен или информации DNSSEC, должны проверить свою готовность к смене ключа. (DNSSEC – это набор протоколов безопасности, которые используются для подтверждения отсутствия непреднамеренных или преднамеренных изменений информации DNS.)

«Результаты исследований показывают, что валидация DNSSEC включена у тысяч сетевых операторов, и этими операторами обслуживается приблизительно четверть интернет-пользователей», – заявил Давид Конрад (David Conrad), технический директор ICANN. «Можно с практически полной уверенностью утверждать, что где-нибудь в мире есть как минимум несколько операторов, не готовых к смене ключа, но даже при этом худшем сценарии им просто надо будет исправить проблему, а именно - отключить валидацию DNSSEC, установить новый ключ, заново включить валидацию DNSSEC, и у их пользователей полностью восстановится возможность связи с DNS».

Изначально смена ключа для корневой зоны DNS должна была произойти год назад, но эти планы были приостановлены, когда ICANN в последний момент обнаружила новые данные и начала их анализировать. Эти данные касаются потенциальной готовности сетевых операторов к смене ключа.

Результаты анализа помогли корпорации заключить, что смена ключа не повлечет за собой отрицательные последствия. В результате корпорация, проконсультировавшись с сообществом, выработала новый план с рекомендацией ввести новый ключ в эксплуатацию ровно через год после изначально выбранной даты. В промежутке корпорация ICANN продолжала вести расширенную работу по информированию общественности и поиску наилучших способов снижения последствия рисков, связанных со сменой ключа.

На совещании, прошедшем 16 сентября, Правление ICANN приняло резолюцию (https://www.icann.org/resources/board-material/resolutions-2018-09-16-en) об утверждении плана, и, соответственно, корпорация ICANN начала работу по приведению в действие плана смены ключа в 16:00 по универсальному координированному времени 11 октября 2018 года.

«Это будет первая, но не последняя смена ключа корневой зоны», – сообщил Мэтт Ларсон (Matt Larson), вице-президент ICANN по исследовательской деятельности и основное контактное лицо корпорации по процедуре смены ключа. «Процедура исполняется впервые, так что мы, конечно, выворачиваемся наизнанку, чтобы все прошло максимально гладко. В будущем смена ключа уже не будет таким необычным явлением для сетевых операторов, интернет-провайдеров и других».

Основной источник информации о процедуре обновления ключа: http://www.icann.org/kskroll

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Заголовки передовиць

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені