HR, Люди бізнесу

Логистическая отрасль Украины испытывает дефицит высококвалифицированных кадров в связи с низким уровнем профессиональной подготовки специалистов по данной специальности в учебных заведениях страны.

Об этом заявляет директор группы транспортных компаний PRIME Дмитрий Лёушкин.

«Профессиональные кадры – это мечта любой логистической компании. Их всегда меньше, чем работыДефицит кадров в этой отрасли обусловлен ее высокой инновационностью. Чуть ли не каждый месяц отрасль  берет на вооружение новые программные продукты, полноценно использовать которые в своей работе могут далеко не все. По моим оценкам, сейчас в логистике не закрыто около 20-30%  вакансий», - рассказывает Дмитрий Лёушкин.

По словам предпринимателя, логистические компании, которые не могут внедрить в свою работу инновационные продукты, сегодня оказались на грани выживания. Чтобы сохранить свои позиции на рынке, они готовы активно набирать новый персонал. Как правило, это сотрудники более молодого поколения, которые быстрее изучают новые программные продукты и могут использовать их на практике.

«Рассчитывать на то, что профессиональные учебные заведения подготовят высококлассного логиста, сейчас не приходиться. Максимум, что они могут сделатьдать качественную базовую подготовку. Доучивать приходится на месте самим компаниям. Например, в рамках нашей компании создана «PRIME -академия», которая обеспечивает узконаправленную подготовку логистов, а они уже могут решать производственные вопросы на практике»,- констатирует Дмитрий Лёушкин.

При этом бизнесмен уверен, что кадровый голод отрасли скоро будет полностью удовлетворен. В частности, потому что престиж профессии логиста высок, а уровень зарплатвыше среднего по Украине.

6 червня 2016 року за ініціативи Американської торгівельної палати та компанії «Емвей Україна» відбулася щорічна конференція щодо розвитку підприємництва в Україні «Успішне ведення малого і середнього бізнесу: як зробити так, щоб вдалося

Подія стала майданчиком для обговорення майбутнього українського малого і середнього бізнесу за участю експертівпідприємців, представників державних установ, галузевих асоціацій і громадських об’єднань. Цього року дискусія розгорнулася навколо ключових бар’єрівяк з боку держави, так і всередині самого бізнес-середовища, які стоять на шляху створення і розвитку власної справи.

В рамках конференції генеральний директор «Емвей Україна» Томаш Мурас представив результати шостого Глобального дослідження Amway про підприємництво (AGER2015), в якому вперше визначено індекс підприємницького настрою, а також вивчено питання страху зазнати невдачі як комплексного фактору, що стримує розвиток підприємництва.

Кілька цікавих фактів:

·        Індекс підприємницького настрою (Amway EntrepreneurialSpiritIndex, AESI) в Україні склав 34, при цьому серед українців помітний гендерний дисбаланс: у чоловіків показник дорівнює 40, у жіноквсього 28. Загальний середньосвітовий показник становить 51. Індекс розраховується як сукупна оцінка за трьома параметрами:бажаність (наскільки респонденти прагнуть відкрити свою справу), здійсненність (наскільки респонденти вважають себе готовими до початку підприємницької діяльності) і стійкість до соціального тиску (наскільки респонденти можуть протистояти своєму соціальному оточенню, яке намагається їх відрадити).

·        63% українців у віці до 35 років хочуть відкрити свій бізнес, а Індекс підприємницького настрою в цій групі дорівнює 50 – це максимальний показник серед усіх вікових груп в Україні.

·        Власна справа для українцівце в першу чергу можливість додаткового доходу (31%), тоді як у світі на першому місці серед очікуваньнезалежність від роботодавця, можливість бути керівником для себе (48%).

·        Головною рисою портрета підприємця в Україні є схильність керувати (78%), тоді як у світі на першому місці бажання вивчати нове (84%).

·        Ключовими факторами страху невдачі серед українців є фінансові зобов’язання/банкрутство (41% порівняно із 45% у 2013), загроза економічної кризи (26% порівняно із 23% у 2013) і правові наслідки (19% порівняно із 20% у 2013).

Томаш Мурас, генеральний директор ТОВ «Емвей Україна»:«Результати дослідження показують, що, незважаючи на економічну нестабільність і слабку державну підтримку бізнесу, молоде покоління налаштоване позитивно. Страх невдачі серед українців значно знизився і складає 69% порівняно із 77% у 2013 році та середньосвітовим 70%. Нам необхідно ще працювати над послабленням страху невдачі та більш позитивним сприйняттям бізнесу, оскільки українці наразі вбачають у ньому лише інструмент заробляння грошей, їм не вистачає чіткого бачення, як і навіщо робити свою справу та яку користь можна цим принести».

Про результати роботи державного сектору над покращенням бізнес-клімату повідомила Ксенія Ляпіна, голова Державної регуляторної служби України: «Сьогодні ми вже можемо запропонувати легкий шлях започаткування бізнесуреєстрація підприємства займає не більше кількох годин, а от умови для бізнес-діяльності ще потребують більш глибоких реформ. При цьому найскладніше для нас питанняце кредитування. Однак високий показник страху невдачіце не лише результат непростих умов ведення бізнесу, але й індикатор незнання громадянами тих можливостей, які вже є в них сьогодні. Тому, крім реформ, для подолання цього страху ми маємо більше уваги приділяти інформаційній політиці і більше розповідати про існуючі бізнес-можливості».

Під час конференції було проведено дві панельні дискусії: на тему регулювання бізнесу «Податки, перевірки, регуляторна політика або Чого остерігаються підприємці» та на тему культури ведення підприємницької діяльності, прозорості і відповідальності самих підприємців «Культура бізнесу в Україні: проблеми формування і розвитку або Чому ми ігноруємо цю складову?». Учасники дискусій виокремили пріоритетні завдання для подолання страху невдачі і заохочення розвитку підприємницької діяльності в Україні:

·      Зниження адміністративного тиску на бізнес, стабільне податкове законодавство, а також спрощення державного контролю за бізнесом і трансформація органів контролювони мають не карати, а допомагати.

·      Створення інституцій для підтримки підприємництва, які забезпечуватимуть інфраструктуру для реалізації підприємницького потенціалу.

·      Впровадження європейського (компетентнісного) підходу до навчання, що спрямований на розвиток підприємницьких якостей і навичок (проактивність, ініціативність, комунікативні навички тощо), починаючи зі  школи.

·      Формування правильної системи цінностей, аби підприємництво виконувало не тільки економічну, а й інші свої функціїсоціальну, творчу, інноваційну.

·      Об’єднання зусиль навчальних інституцій, бізнесу та влади у створенні середовища, сприятливого для розвитку МСБ.

Андрій Гундер, президент Американської торгівельної палати в Україні, підсумував: «Необхідно виробити єдину стратегію розвитку малого і середнього бізнесу, яка б стала фреймом для усіх учасників процесудержави, підприємців, бізнес-консультантів, представників освітньої сфери, інвесторів. Наявність стратегії покращить рівень координації між сторонами та рівень ефективності наших дій. Американська торговельна палата активно працює над покращенням умов для ведення бізнесу в Україні. Серед гучних досягнень минулого рокузниження єдиного соціального внеску до 22%».

Спікери:

-         Андрій Гундер, президент Американської торгівельної палати в Україні;

-         Томаш Мурас, генеральний директор компанії «Емвей Україна»;

-         Іветта Делікатна, експерт з бізнес-комунікацій; радник Міністерства інформаційної політики України; модератор першої панельної дискусії;

-         Ксенія Ляпіна, голова Державної регуляторної служби України;

-         Андрій Єрашов, партнер проекту EasyBusiness;

-         Тетяна Коротказаступник бізнес-омбудсмена;

-         Володимир Семеніхіндиректор департаменту розвитку підприємництва та регуляторної політики;

-         Катерина Глазкова,  виконавчий директор Спілки українських підприємців; модератор другої панельної дискусії;

-         Анна Жирун, старший консультант компанії EY;

-         Олександр Саврук, декан Києво-Могилянської бізнес-школи, кандидат економічних наук;

-         Володимир Демура, віце-президент Міжнародної торгівельної палати ICCUkraine;

-         Наталія Катющенко, підприємець, переможниця конкурсу «Підприємницький талант України 2015».

Эти советы важны в равной доле как выпускникам, так и их родителям, которым трудно принять реалии начала карьеры.

Для целой плеяды выпускников близится то время, когда больше не нужно узнавать расписание, вставать к первой паре, сдавать зачёты и экзамены. Начинается та самая «взрослая жизнь». Work.uaWork.ua даёт несколько наставнических советов вам, молодые и талантливые специалисты. Внимайте и добивайтесь успеха.


Учеба — это начало карьеры

Ни один, даже самый престижный факультет или ВУЗ, не является гарантом вашего успеха. В работе важны знания, причем те, которые вы сможете тотчас применить на практике. Лучше задумайтесь о том, какие полезные навыки вы получили за время обучения и как их применить на будущей работе.

Самая большая проблема молодых специалистовотсутствие опыта работы. На работу не берут потому, что нет опыта, а опыта нет потому, что не берут на работу. Замкнутый круг. Для приобретения опыта очень полезно начать подрабатывать во время учебы. Таким образом, можно получить необходимый опыт и после окончания учебы сразу претендовать на серьезную работу по специальности. Кроме того, работодателям нравится, когда молодые люди подрабатывают во время учебыподрабатывают во время учебы. Это говорит об их активности и трудолюбии.

Научитесь правильно использовать свои знакомства

Заводите и используйте уже существующие полезные знакомства, как в соцсетях, так и в реальной жизни. На то они и знакомства. Спросите у всех ваших знакомых и знакомых-знакомых — нет ли у них интересных вакансий. Ходите на мероприятия, не стесняйтесь обращаться к тем, кто кажется вам интересным. Придётся немного перебороть свою застенчивость и неловкость, если она вам присуща, но оно того стоит.

В первой работе важно лишь одно — правильный вектор развития

А не зарплата или название позиции. Смотрите на возможности роста и «интересность». Выбирайте компанию и отдел в ней, где не нужно будет годами перебирать бумажки, а где дадут что-то делать, покажут реальную профессию. А вы уж поймете, ваше это дело или нет.

При поиске работы обращайте внимание на:

  • репутацию компании;
  • готовность работодателя развивать сотрудников;
  • отношение к вам непосредственного руководителя;
  • возможности карьерного роста;
  • микроклимат в коллективе;
  • легальность трудоустройства;
  • масштабность проектов, над которыми придется работать.

Остальное от лукавого.

Будьте готовы к разным сценариям

Профессиональное начало карьерыПрофессиональное начало карьеры может быть совсем не как в фильме: два года — и успешный бизнес с нуля. И все молодые и талантливые должны помнить об этом. Сергей Марченко, директор по развитию Work.uaWork.ua, подтверждает сказанное:

«Почему молодые такие нарванные на работе? На самом деле одной из причин их нервозности является стресс из-за нереализованных завышенных ожиданий. Британцы провели исследование, согласно которому 43% выпускников ВУЗов уверены в повышении зарплаты или карьерном росте в течение первого полугода работы. В то же время, в реальности такое повышение получают только 17%».

И к частой смене работы

Если в 40 лет менять каждые полгода работу — это не очень естественно, то в 22 перебирать профессии и даже отрасли — нормально. Вы можете провести всё лето в поисках работы и бесконечных собеседованиях на одну должность, а потом внезапно оказаться на совершенно другой позиции в ранее незнакомой компании. И при этом вы будете по-настоящему счастливы. Отбросить страх и вперёд к счастливому будущему!

Не продолжайте династии поневоле

Если в вашей семье 4 поколения юристовюристов, вы закончили юридический факультет по настоянию родителей, но терпеть не можете эту профессию — смените курс, пока не поздно. История по стерпится-слюбится не работает в рекрутинге последние 10 лет.

Перестаньте постоянно сравнивать себя с другими

Знакомая боль эры социальных сетей. Ваши друзья могут регулярно постить фотографии и заметки о том, как они классно проводят время, общаются со знаменитостями, зарабатывают большие денег, ходят на вечеринки и так далее. Порадуйтесь за них! А потом забудьте об этом и задумайтесь, что бы вам хотелось сделать на зависть другим. И сделайте.


Главные советы поколению двадцатилетнихсоветы поколению двадцатилетних, которые стремится донести Work.uaWork.uaне думайте, что карьера свалится вам на голову только потому, что вы молоды и окончили престижный вуз, не надейтесь на эфимерные мечты и истории успеха. А вот труд, смекалка и стратегический подход к профессиональной деятельности обязательно помогут добиться успеха. Чего мы вам искренне желаем.

 
 
 
НА ПРАВАХ ПАРТНЕРА

Понад 70% респондентів дослідження EYназвали можливості кар'єрного зростання найбільш важливим критерієм вибору роботодавця у 2015 році. Такими виявились результати щорічного огляду компанії EY «Найкращий роботодавець», в якому взяли участь близько 2000 студентів з різних регіонів України. Компанія EY висловлює особливу подяку Міжнародному кадровому порталу HeadHunter Україна за допомогу в проведенні онлайн-опитування, а також провідним українським вищим навчальним закладам за співпрацю та поширення анкет серед студентів.

Чого хочуть студенти

Окрім кар'єрних перспектив, студентам важливі можливості особистісного та професійного розвитку, рівень заробітної плати, імідж компанії та міжнародний досвід. Цікаво, що у порівняні з минулим роком, важливість грошової винагороди як критерію вибору роботодавця підвищиласьстуденти частіше звертають увагу на матеріальну складову, зважаючи на непрості економічні умови. Також, з року в рік, респонденти частіше звертають увагу на умови та графік роботи - це пояснюється поповненням ринку праці кандидатами з покоління Y, для яких важливо підтримувати баланс між роботою та особистим життям.

Де хочуть працювати студенти

У дослідженні за 2015 рік студенти самостійно назвали понад 500 компаній, в яких вони хотіли б працювати. Як і у випадку з досвідченими кандидатами, понад 80% респондентів згадували компанії з таких галузей як ІТ, FMCG (виробництво та розповсюдження товарів широкого вжиткупрофесійні послуги. За словами Олени Бойченко, директора практики People Advisory Services компанії EY в Україні, ІТ-сектор небезпідставно є найбільш привабливим серед студентів - крім високої заробітної плати, роботодавці даної галузі пропонують унікальні умови праці та суттєвий пакет додаткових пільг.

Найменш популярними галузями серед студентів виявились інвестиційний бізнес, агрохімія та страхування.

 

Що стосується найбільш привабливих роботодавців, на думку студентів ними сталиалфавітному порядку): «1+1», «Гугл», «Майкрософт», «Нестле», «ПриватБанк», «Філіп Морріс»,а також аудиторсько-консалтингові компанії «Великої четвірки». Зазначений список представлений великими міжнародними та українськими компаніями, адже для молодих кандидатів привабливість роботодавця в значній мірі залежить від популярності його корпоративного та продуктового брендів.

 

Звідки студенти дізнаються про роботодавців

Переважна більшість студентів дізнаються про роботодавців з інтернет-джерел, а саме з соціальних мереж (64%), сайтів з працевлаштування (59%) та інтернет-новин (52%). У порівнянні з минулим роком, соціальні мережі стали згадуватися студентами частіше, ніж інші інтернет-ресурси. Така тенденція може сприяти більш активному використанню даного каналу роботодавцями для інформування молодих кандидатів.

 

Окрім інтернет-джерел, студенти також часто згадували засоби масової інформації - їх вказали понад 50% респондентів, що значно більше, ніж у минулому році. В той же час, помітно знизилася частота згадувань студентами заходів за участю роботодавців: ярмарок вакансій, заходів з представниками компаній в навчальних закладах та ін. Така тенденція може бути викликана скороченням витрат на відповідні заходи у багатьох компаніях.

 

 «При розробці стратегії управління брендом роботодавця необхідно враховувати уподобання кандидатів з покоління Y, зокрема, подавати інформацію в привабливому візуальному оформленні, застосовувати принципи гейміфікації», - говорить Олена Бойченко, директор практики People Advisory Services в компанії EY.

 

Які складнощі виникають у студентів в процесі пошуку роботи

Традиційно, найбільшою складністю в процесі пошуку роботи для студентів є відсутність досвіду роботи - це відзначили кожні 3 з 4 респондентів. Крім того, майже кожен третій учасник дослідження, який відповів на це запитання, вказав обмежену кількість вакансій за фахом і високу конкуренцію на ринку праці. В той же час, значна частина студентів (36%) серед ключових складнощів зазначили недостатній рівень знань та навичок, що може бути результатом невідповідності програм навчання потребам бізнесу. Незадовільні умови працевлаштування, що пропонується роботодавцями, також згадувалися досить часто - їх вказали 31% студентів.

 

Куди готові переїхати студенти в пошуках кращих умов

Трохи більше половини студентів готові до переїзду в межах України (59%). При цьому найбільш привабливими містами є Київ (70%), Львів (55%) та Одеса (43%).

Зважаючи на складну ситуацію в країні, більшість студентів готові до переїзду за кордон, в тому числі, з метою працевлаштування. У порівнянні з минулим роком, частка бажаючих працювати за кордоном трохи скоротилася, але все ж залишається на досить високому рівні (80%). Серед привабливих країн для переїзду студенти найчастіше називали західні країни - США (31%), Німеччину (25%) та Польщу (21%). В той же час, лише близько 4% респондентів хотіли б переїхати до країн СНД.

 

Про дослідження

Дослідження «Найкращий роботодавець» проводиться компанією EY в Україні з 2005 року. Метою дослідження є аналіз уподобань зовнішніх кандидатів при виборі роботодавця. В рамках дослідження респонденти можуть самостійно назвати до трьох роботодавців у порядку їх привабливості, а також вибрати цікаві їм компанії із запропонованих галузевих списків.Традиційно, дані списки складаються на основі незалежних згадувань респондентів минулорічних досліджень, а в цьому роцітакож з урахуванням деяких компаній-номінантів «Премії HR-бренд Україна 2015» (організатор ПреміїHeadHunter Україна). Крім того, учасники дослідження вказують фактори привабливості та джерела інформації про роботодавців, а також відповідають на інші питання, що допомагають визначити загальні тенденції на ринку праці.

Практика People Advisory Services компанії EY також проводить дослідження іміджу роботодавців серед співробітників, клієнтів і партнерів компаній, а також надає консультаційні послуги з управління іміджем роботодавця та з інших питань, пов’язаних з управлінням персоналом.

 

Лауреати Загальнонаціональної Програми "Людина року -2015" в номінації «Підприємець року». 

Віталій Ганжа

Президент групи компаній «Royal House».

Найвагоміші здобутки у 2015 році: Впровадження системи менеджменту якості у сфері проектування, виробництва й продажу готових будівельних модулів, залізобетонної, пінополістирольної продукції та віконних систем та отримання Міжнародного Сертифікату відповідності стандарту ISO 9001. Житловий комплекс «Британський Квартал», який зводився зі стінових модулів ТМ «Royal House» генеральним підрядником «Royal Development», увійшов до ТОП-10 найкрасивіших житлових комплексів Києва. До складу групи компаній «Royal House» увійшли фермерські господарства, тваринний комплекс та птахофабрика, а також потужний деревообробний комплекс.

Ваше життєве кредо:Моїм життєвим кредо є вдячніть за всі випробування, що були в моєму житті, а також постійна допомога дітям-сиротам та сім’ям, які опинились у кризовому становищі.

Бути сьогодні успішним – це… робити роботу, як для Бога.

Ваш улюблений афоризм?: Боже діло краса й величність, а правда Господня пробуває навіки.

Кого Ви вважаєте взірцем успішного бізнесмена?: Стів Джобс.

Чому Ви зайнялись саме цим видом бізнесу?: Коли мені було 13 років, під час літніх канікул я навчився вести цегляну лицьову кладку краще за майстра. Саме це стало поштовхом, а потім і свідомим вибором. Людина в житті повинна займатись тією справою, яку любить всім серцем і в якій вона є професіоналом.

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори і я...»: Стану світлом цьому світу.

Якщо щастя не в грошах, то в чому?:В любові.

Яка риса характеру – Ваш головний недолік?: Природна м’якість характеру.

Яка страва здатна покращити вам настрій?: Салат «Олів’є».

Чи є у Вас улюблена книга? Якщо «так», то яка?: Біблія.

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? : З Мартіном Лютером Кінгом.

Яке заняття для  Вас -  найкращий відпочинок?: Відтоді, як я полюбив свою роботу, я перестав працювати.

 

 

Наталія Єремеєва

Засновник і Генеральний директор компанії «Stekloplast»

Досягнення у 2015 році: Stekloplast приймав участь в кредитній програмі

 «Ощадний дім». Наше порт фоліо доповнилося унікальним овальним куполом Київського ЦУМу, змонтованого співробітниками Stekloplast. Ми вийшли за межі України: у Казахстані працює повноцінний офіс, у Бельгію, Германію, Грузію, Азербайджан здійснено перші успішні поставки.

Ваша «Формула успіху»: Не працювати одній, залучати сильних, професійних співробітників; добре розуміти свого клієнта, його потреби; приймати рішення, направлені на довгострокову перспективу, постійно вчитися і зростати самій, стимулювати до цього співробітників.

Бути сьогодні успішним – це…Це в, першу чергу, бути гнучким. Підходів і правил, які актуальні десятиріччями більше немає. Світ змінюється дуже швидко. Потрібно змінюватись разом з ним.

Ваш улюблений афоризм?:«Ніколи не здавайтеся – ніколи, ніколи, ніколи, ніколи, ні у великому, ні у малому, ні у крупному ні у мілкому. Ніколи не здавайтеся, якщо це не суперечить честі і здоровому глузду».

Ким Ви мріяли стати в дитинстві?: Детективом. Це років у 10-11. Дуже подобалися детективи. Це завжди пригода, інтрига, складна головоломка. Хотілося брати у них активну участь. Я у дитинстві взагалі була дуже активною дитиною: відвідувала багато гуртків і секцій, приймала участь у художній самодіяльності, «дружила» зі сценою, щось організовувала постійно.

Якщо щастя не в грошах, то в чому?: Щастя у гармонії свого я, родини і бізнесу. Важливо це розуміти і слідкувати за балансом. Мені часто задають питання, як я встигаю керувати бізнесом, виховувати трьох синів і при цьому гарно виглядати. А секрет дуже простий: вчасно повертати шляпу потрібною стороною. Баланс порушувати неможна, тому що він дуже складно піддається відтворенню. Ось і весь секрет, якщо цей простий принцип можна вважати секретом.

Чому Ви зайнялися саме цим видом бізнесу?: Просто прислухалась до інтуїції. У 1997 році світлопрозорі конструкції з металопластику були новим цікавим напрямком.

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори і я…»надам маховику свого життя більшого прискорення.

Яка справа для Вас – кращий відпочинок?: Найкращий відпочинок – це коли родина (чоловік і партнер по бізнесу, сини 19, 12 і 5 років) разом і усім комфортно.

 

 

Валентин Шеветовський 

Голова  Наглядової  Ради  ПАТ«Харківський  плитковий  завод», нагороджений  Державною відзнакою — орденом «За заслуги» III ст.

Найвагоміші здобутки в Вашій професійній діяльності в 2015 році: Введено в експлуатацію нові лінії, ведеться будівництво нового комплексу для виробництва керамограніту великих форматів. Запущений сучасний та єдиний в Україні цех з виробництва фрити.

Життєве кредо:Знайди свою справу и світ допоможе.

Ким  Ви мріяли стати в дитинстві?: Військовим льотчиком.

Бути сьогодні успішним – це?: Жити в гармонії з самим собою, адже успіх – це критерій відносний, ти сам його визначаєш. У когось гроші, дружина красуня, кращий будинок, але якщо ти задоволений своїм життям, живеш у гармонії з самим собою – це означає, що все добре.

Ваша формула успіху?: Сподівайся на себе.

Ваш улюблений афоризм?: Не важливо – як швидко, важливо – як далеко.

Чому Ви зайнялися саме цим видом бізнесу?:Вирішив, що ми не гірші за італійців та іспанців, а наші люди не менш працьовиті.  Впровадив сучасні інноваційні технології, обладнання та знайшов те, що дозволяє відрізнятися від інших керамістів.

Чи є у Вас улюблена книга?: Хотів би порадити прочитати «Атлант розправив плечі» Айн Ренд.

Чи є у Вас мрія, яка не здійснилася?: У мене п’ятеро дітей, чудовий зять, двоє прекрасних онуків, старші діти проживають за межами країни та не бажають повертатися. Причина – немає можливості для самореалізації та корупція. Син каже: «Тато, я не вмію давати хабарі». Низька якість життя.

У мене дуже проста мрія: я хочу, щоб мої діти та онуки повернулися у країну. Щоб мільйони наших співвітчизників, які шукають кращої долі на чужині, побачили, що вони потрібні країні і вона створює умови для ініціативних, працьовитих людей, щоб люди могли себе проявити. Знайти себе в нашій країні.

Яка справа для вас - найкращий відпочинок?: Проста робота на землі, в саду або на винограднику.

Яка риса характеру Ваш головний недолік?: Всі біди на цій землі від гордині, і мене не оминуло це випробування.

Закінчіть фразу «дайте мені точку опори і я.....» хочу витратити свій ресурс життєвого часу, енергії та грошей на створення в нашій країні сучасних, інноваційних підприємств, які будуть давати можливість реалізувати себе тисячам людей. Щоб не було потреби  їхати з країни.

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі

Изображение
Хен Ліхтенштейн:"Сільське господарство - складний бізнес"
14.03.2016
Президент і Генеральний директор компанії Adama Agricultural Solutions Хен Ліхтенштейн... Подробнее...
Изображение
Гжегож Гайда:"Житлова реформа хворіє на популізм"
11.03.2016
Чи повинна держава ремонтувати будинки в приватній власності? Відповідь на таке... Подробнее...
Изображение
Джеффрі Пайєт:"Як все змінилося за рік..."
02.11.2015
Хочу подякувати Моргану Вільямсу, Президентові Бізнесової Ради... Подробнее...
Изображение
Олександр Маляр:"Персперктиви партнерства на селі"
27.10.2015
Соціально-економічний розвиток сільських територій значною мірою залежить від... Подробнее...

 

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134157bilyk_.jpeg

Перша музична премія "Yuna"

 8 лютого 2012 року в НПМ «Україна», відбулась перша щорічна музична премія YUNA – національна церемонія нагородження найкращих в музичній сфері. Перша церемонія нагородження премії «Yuna» відзначила найкращих діячів музичного мистецтва See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134095hluschenko_.jpg

Графика Николая Глущенко

С 6 по 18 апреля 2012 года в залах Киевского национального музея русского искусства пройдет выставка коллекции графики 1930 – 1970-х гг. выдающегося  украинского художника, непревзойденного колориста – Николая Глущенко. See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені