HR, Люди бізнесу

На найближчому Форумі у Львові (21-23 березня) в межах ділової вечері вже традиційно відбудеться вручення незалежних премій серед агровиробників регіону – AGROPORT Awards Lviv 2019. Визначать найуспішніших та найнадійніших гравців на ринку.

 

Цього року процедура відбору особливо прискіплива. Спільно з керівництвом області будуть відзначені ті господарства і підприємства, що за підсумками року показали кращі результати в одній з 10 номінацій.

 

–Мета цього заходу – зібрати виробників-лідерів, які ведуть активну діяльність в регіоні. Наші учасники хочуть знайомитися з місцевим бізнесом і такий формат підходить якнайкраще, – пояснює генеральний менеджер AGROPORT Ukraine Дмитро Титаренко.– Рейтинг складається за конкретними індексами, визначається реальний потенціал. Все відкрито – кожен учасник може отримати доступ до своїх даних і побачити, за якими параметрами хто кого випередив. Усі в рівних умовах, вплинути на результати ніхто не може. Наша місія – формувати прозоре бізнес-середовище. Тому хороша  репутація  для нас не менш  важлива, ніж успішна бізнес-діяльність .

 

Цього року партнером премії стала компанія YouControl. Це аналітична онлайн-система, що з понад 50 джерел формує повне досьє на кожну компанію України на основі відкритих даних, відстежує зміни в держреєстрах та візуалізує зв’язки між афілійованими особами. Унікальна технологія YouControl зводиться до того, що за хвилину можна отримати актуальну (на час запиту) інформацію про компанію або ФОП. Це не просто дані, а готова аналітика, на основі якої можна приймати рішення. Функція моніторингу щоденно повідомляє про зміни відповідно до даних з офіційних джерел (про початок судового процесу, банкрутство, зміну адреси тощо).

 

–Ми із задоволенням підтримали проект AGROPORT щодо створення рейтингу кращих агрокомпаній. Експерти ринку визначають кращих, користуючись можливостями нашої системи, – пояснює Максим Боровик, тренер з продукту YouControl, експерт з комплаєнсу. – Зокрема, інструмент «Експрес-аналіз» дозволяє побачити, чи компанія має один із 30 ризик-факторів, що впливають на її благонадійність. Наприклад, чи не відкриті проти неї кримінальні провадження, чи немає токсичних зв’язків, чи не знаходиться під санкціями, чи не веде співпрацю з офшорами тощо. Крім того, у системі містяться унікальні аналітичні інструменти, які визначають фінансову стійкість та ринкову спроможність компаній; єдані про приналежність до фінансово-промислових груп.

 

Розробники системи YouControl керуються сучасними підходами бізнесової розвідки, а тому там зібрані якраз ті дані та інструменти, котрі полегшують задачу експертам обрати справді достойних. Так, якщо присутній хоча б один із 30 ризик-факторів, ця компанія не може займати місце в рейтингу топ-10.

 

До речі,  нагородження переможців і неформальне спілкування з ними відбудеться вже традиційно у Музейно-культурному комплексі пивної історії «Львіварня».  А повний перелік номінантів надруковано у свіжому номері дайджесту AGROPORT.

ЛАУРЕАТИ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ «ЛЮДИНА РОКУ-2018» в номінації «Підприємець року».

Андрій БІЛОУС

Генеральний директор СП ТОВ «Бітунова Україна»

Спільне австрійсько-українське підприємство «Бітунова Україна» є дочірнім підприємством STRABAG SE одного з лідерів на будівельному ринку Європи. Завдяки доступу до новітніх розробок в області виробництва і застосування бітумних емульсій, «Бітунова Україна» постійно модернізує процес виробництва і технології застосування бітумних емульсій на одному рівні з європейськими підприємствами концерну і пропонує своїм замовникам сучасні Європейські продукти за українськими цінами.

З моменту заснування «Бітунова Україна» виготовила понад 25000 тонн бітумних емульсій та влаштувала 1800 тис. М2 тонкошарового покриття за технологією MULTIMAC ™, 5100 тис. М2 поверхневих обробок на автомобільних дорогах державного значення.

Стратегічні і тактичні цілі для Вашого підприємства?:Головне потрібно вижити і залишитися на ринку, зберегти колектив і фінансову стійкість підприємства. Хотілося б отримати зростання обсягів робіт.

Головні принципи ведення бізнесу?:Для мене це порядність при взаєморозрахунках. Відсутність порядності у взаєморозрахунках вбиває можливість ведення бізнесу як такого.

Яке зайняття для Вас - найкращий відпочинок?:Моя сім'я. Ми виховуємо двох синів, Ярослава і Ростислава. Вони для мене і є найбільше щастя.

 

 

Максим КОЗИЦЬКИЙ

Директор ТОВ «Еко-Оптіма»

Ваша «Формула успіху»?: Краща робота – це високооплачуване хобі.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? Футбольним суддею.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Стати Олімнійським чемпіоном.

Бути сьогодні успішним – це… відповідати запитам суспільства, і йти в ногу з часом.

Ваш улюблений афоризм? Якщо ви вирішили діяти – закрийте двері для сумнівів.

Кого Ви вважаєте взірцем успішного бізнесмену? Генрі Форда.

Чому Ви зайнялись саме цим видом бізнесу? Новизна галузі.

Якщо щастя не в грошах, то в чому? «Гроші  - це якість проведення вільного часу».

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори і я... піду на рекорд».

Кому в цьому житті Ви заздрите? Тим, хто не сумнівається у своїй правоті

Яка риса характеру – Ваш головний недолік? Запальність (вспыльчивость).

Чи є у Вас улюблена книга? «Старий і море».

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? Махатма Ганді.

Яке чудо світу ви би хотіли перенести до свого рідного міста? Що би воно символізувало? Вавілонська вежа, - разом і до «високої» мети, разом нам все під силу.

Якби ви відкрили нову планету, як би ви її назвали?«Манона».

Уявіть що до Вас в гості завітав Президент СШАз проханням показати Україну. Куди б ви його запросили на екскурсію?Карпати.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? Досягнення – діти, помилка – лінивий відпочинок.

Яке зайняття для  Вас -  найкращий відпочинок? Подорож і цікава книжка.

 

 

Аліна СКОМОРО̀ХОВА

Генеральний директор та співвласниця ТОВ «Тін Імпекс».Співзасновник  ряду підприємств з виробництва електроенергії від сонячних електростанцій, а саме: ТОВ «ЕКОТЕХНІК-ЯРМОЛИНЦІ», ТОВ «ЕКОТЕХНІК МИНЬКІВЦІ», ТОВ «Енергія Сонця-Нова Ушиця», ТОВ «ЕКОТЕХНІК-ТЕОФІПОЛЬ», ТОВ «ЕКОТЕХНІК-КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ», ТОВ «Екотехнік Хмельницький» та є директором останнього. Співзасновник і голова Благодійного фонду «Відродження Миньковецької держави». Член Правління Союзу промисловців і підприємців Хмельницької області. Співзасновник Міжнародного об’єднання жінок українок (МОЖУ). Амбасадор Міжнародної жіночої Амбасади підприємців. Партнер та співорганізатор проектів: міжнародного соціального  проекту «Дитячий футбол миру», соціального проекту «Схід і Захід разом». Помічник народного депутата України. Удостоєна ордена «За трудові досягнення» ІІІ ступеня, ордена Святої Анни ІІ ступеня, Всеукраїнськими преміями «Вища проба», «Народна шана» та міжнародноїнагородибізнес-академії «Золотий меркурій» - Лідер ХХІ століття, є переможцем у номінації «Людина року – 2008» - «За піднесення авторитету краю» та «Людина року - 2010» - «Керівник» Хмельницького регіонального рейтингу популярності. Лауреат міжнаціонального рейтингу «Кращий керівник України». Кавалер-леді ордена княгині Ольги ІІІ ступеня.Переможець регіонального конкурсу Благодійна Хмельниччина 2017 у номінації «Благодійність Бізнесу».

Три головні події 2018 року  за Вашою версією?:Проведення модернізації власного металургійного виробництва алюмінієвих сплавів та впровадження новітніх технологій на підприємстві, в тому числі енергозберігаючих. 2)Виступ на конференції в Європарламенті на тему: Поза геополітикою, чому ситуація з кримськими татарами має значення. 3) Організація та проведення Форуму жінок Хмельниччини за участі представників вітчизняної та закордонної еліти.

Ваш життєвий девіз? Мій життєвий девіз: «Я – жінка! Я можу!» Освіта і самоосвіта, щоденна робота над самовдосконаленням, системність у всьому, гнучкість і готовність до діалогу є основними складовими успіху у досягненні будь-якої поставленої мети!

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? У дитинстві я мріяла стати лікарем і згодом стала та тривалий час працювала по професії.

Чи є у Вас мрія, яка поки не здійснилась? Здобуті знання дозволяють правильно збудувати стратегію втілення в життя будь-яких задумів, тому усі мої мрії завжди здійснюються! Натомість народжуються нові і, на сьогоднішній день, я дуже прагну рівності прав жінок в усіх гілках влади України.

Говорячи слово УСПІХ, який вміст ви в нього вкладаєте? Вміння перетворювати мрію в ціль та досягати її, бути важливим та приносити відчуття щастя оточуючим.

Ваш улюблений афоризм? «Якщо хочеш, щоб щось було сказано - попроси про це чоловіка; якщо хочеш, щоб щось булозроблено - попроси жінку» М. Тетчер.

Кого Ви вважаєте взірцем успішного бізнесмену? Стіва Джобса.

Чому Ви зайнялись саме цим видом бізнесу? Так склалися життєві обставини, що нова професія сама мене обрала. Погодившись на пропозицію організувати та очолити металургійне підприємство, багато читала, вчилась та переймала досвід закордонних партнерів, що дозволило досить швидко отримати високі результати та визнання як в межах України, так і на європейських ринках.

Якщо щастя не в грошах, то в чому? Однозначно, що щастя не в грошах! Щастя  - це спокій в душі та мир у родині! Гроші – це поганий господар, проте відмінний слуга!

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори і я… представниця «слабкої» статі, переверну світ і доведу, що нас врятує не лише краса, а і кохання, і турбота, і мир, і все те, що несе жінка у своїй небайдужій та люблячій душі».

Кому в цьому житті Ви заздрите? Птахам. Жага до високих злетів та далеких мандрів – наша з ними спільна риса!

Яка риса характеру – Ваш головний недолік? Впертість, яку вміло використовую під маскою наполегливості.

Чи є у Вас улюблена книга? Є дві абсолютно різнопланових, але однаково улюблених книги – «Віднесені вітром»Маргарет Мітчелл та «Мистецтво управління державою» МаргаретТетчер.

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? Маргарет Тетчер.

Яке чудо світу ви би хотіли перенести до свого рідного міста? Що би воно символізувало?Дзвін Миру вважаю справжнім чудом нашого сучасного світу — це символ спокою, мирного життя та дружби, вічного братерства й солідарності народів. І водночас — це заклик до дії в ім'я збереження миру та життя на Землі, збереження Людини й Культури. Надзвичайно актуальне нагадування про те, якою можебути і є ціна війни.

Якби ви відкрили нову планету, як би ви її назвали? Любов.

Уявіть що до Вас в гості завітав Президент США з проханням показати Україну. Куди б ви його запросили на екскурсію? Президента США я б запросила на свою малу Батьківщину – в с. Миньківці Дунаєвецького району Хмельницької області, аби у повній мірі відчути атмосферу середовища, у якій зростає більшість українців. Це унікальне історичне місце в межах колишньої Миньковецької держави, за час існування якої вона прославилась як територія величезних змін та реформ, територія свободи, де гарно збереглися пам’ятки того часу (кінець XVIII століття).

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? Головним досягненням у своєму житті звичайно вважаю своїх дітей, родину, а також і другу родину – мій колектив ТОВ «Тін Імпекс» - мої однодумці, мій надійний тил, справжні професіонали. Що стосується помилок, то важко такі пригадати, оскільки життя завжди дає вибір та шанс вчасно виправити огріх!

Яке зайняття для  Вас -  найкращий відпочинок? Родинні подорожі і нові відкриття завжди  позитивно впливають на мій емоційний стан та надихають на нові звершення і цікаві ідеї!

Новим виконавчим віце-президентом та президентом Mondelēz International у Європі призначений Вінс Грубер. Маючи великий досвід роботи в секторі FMCG, він має намір сформувати та керувати стратегією компанії, що створює майбутнє снекінгу, на європейських ринках. Нова стратегія спрямована на те, щоб дати споживачам можливість перекусити,пропонуючи «правильні, виготовлені належним чином снеки, у правильний час». 

«У нас є потужний стратегічний план, яким ми будемо керуватися у наших діях наступні роки, і який завдяки впровадженню ідеї правильних снеків допоможе нам здобути стійке та прибуткове зростання», - заявив Вінс Грубер. «Для мене велика честь керувати такою відмінною європейською командою, і я з нетерпінням чекаю на створення майбутнього снекінгу в усьому світі». Європейський регіон, на який припадає більше третини доходу ($10 млрд чистого прибутку у 2018 році), здійснює найбільший внесок у розвиток Mondelēz International. Ключові бренди, такі як Milka, Cadbury, Toblerone, Oreo, LU, Halls, займають провідні позиції на ринку Європи.

Кар'єра Вінса Грубера розпочалася в 1989 році в Kraft Foods Austria (тепер - Mondelēz International), де він займав різні посади у сфері маркетингу до 2000 року. Після роботи за межами компанії протягом семи років, він повернувся до Kraft Foods як директор категорії «шоколад» у Німеччині, Австрії та Швейцарії. На цій посаді Грубер перебував до 2010 року, коли він був призначений президентом категорії «шоколад» у європейському регіоні. У 2016 році він став регіональним президентом у Західній Європі. У січні 2019 року Грубер був призначений виконавчим віце-президентом і президентом Mondelēz International у Європі, офіс якої знаходиться у Цюріху.

 

Про Mondelēz International

Mondelēz International, Inc. (Код в Системі автоматичного котирування Національної асоціації дилерів з цінних паперів, NASDAQ- MDLZ) – cтворює смачні моменти радості в понад 150 країнах світу. Орієнтовний оборот компанії в 2018 році склав $ 26 млрд. Mondelēz International входить до світових лідерів в категоріях снеків, а портфель компанії включає такі глобальні бренди, як печиво Oreo, Belvita і LU, шоколад Cadbury Dairy Milk, Milka і Toblerone, жувальна гумка Dirol, Trident та цукерки SourPatchKids.Mondelēz International пишається своєю участю в рейтингах Standard and Poor's 500, NASDAQ 100 і Dow Jones Sustainability Index.

 

Про Монделіс Україна

ПрАТ «Монделіс Україна» - українське підприємство, яке належить до групи компаній Mondelēz International та представлене на ринку наступними брендами: "Корона", MILKA; «Ведмедик «Барні», OREO, TUC, «Belvita! Доброго Ранку!»; «ЛЮКС»; DIROL, HALLS, PICNIC.

У складі «Монделіс Україна» - Тростянецька шоколадна фабрика «Україна» та дочірнє підприємство ТОВ «Чіпси Люкс».

Компанія входить у лідери в рейтингах кращих роботодавців України за версією Kyiv Post і EY 2017, а також є №1 в номінації «Компанії з глобальної візією» і в ТОП-10 в рейтингах «HR-інновації», «Краща корпоративна освітня програма в Україні», «Кращі корпоративні програми соціальної відповідальності (CSR)» за версією журналу Бізнес 2017.  У співпраці з КМБФ «Фудбенк» понад 52 т продукції компанії було передано 85 благодійним і громадським організаціям лише у 2017 році.

ЛАУРЕАТИ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ «ЛЮДИНА РОКУ-2018» в номінації «Менеджер року».

Юрій АНТОНЮК

Голова EPAM Ukraine, віце-президент IT-комітету Європейської бізнес-асоціації (EBA).

Найвагоміші події в Вашій професійній діяльності в 2018 році: Головне досягнення – це те, що наша компанія утримує лідерські позиції на ринку, як за кількістю працівників, так і за фінансовими показниками. Ми перейшли на інтенсивнішу модель розвитку, з доданою вартістю, використанням більшої кількості навичок, digital transformation, AI та big data. Ми виводимо бізнес на якісно новий рівень. В цілому IT-індустрія України «дорослішає», наразі галузь розвивається більш системно та гармонійно. В свою чергу, ми визначили пріоритетні напрями, чітко сформулювали власну стратегію розвитку та слідуємо їй.

Ваша «Формула успіху»? Успіх – це командна робота. А вдалий менеджер – не той, хто долає труднощі самостійно, а той, хто здатен організувати ефективну команду, надихнути її на нові звершення, та при цьому безпосередньо бере активну участь в роботі. Треба пам’ятати, що «битву виграє не командир» та бути готовим до важкої праці. Легко не буде.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? Вченим. Однак моя юність співпала із непростим періодом у житті країни (воєнні дії в Афганістані), тому довелося стати «військовим вченим».

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Я вважаю за краще не мріяти, а ставити цілі. На даний момент я зосереджений на виведенні української IT-індустрії на якісно новий рівень. Креативні, інтелектуальні галузі – це майбутнє нашої економіки, на розвиток яких треба робити ставку вже сьогодні.

Крім того, я хочу продовжити заняття наукою та викладацькою діяльністю: мені цікаві напрями, що дозволяють поєднати 30-річний досвід в ITта сучасну науку, наприклад, квантові комп’ютери.

Бути сьогодні успішним – це… створити великий бізнес чи велику компанію, що може приносити відчутну користь у рівній мірі й співробітникам, і суспільству в цілому. Якщо бізнес не виконує цих двох функцій, він не може називатися успішним. В Україні необхідно розвивати креативний середній клас, його відсутність у нашому суспільстві – це значна проблема.

Ваш улюблений афоризм? «Безумство – робити те саме, щоразу сподіваючись отримати інший результат». Автором цього вислову вважають Ейнштейна.

Назвіть три головні якості успішного керівника? Бути командним гравцем, створювати успішну команду, здатну працювати самостійно. Наполегливо працювати, приділяти увагу деталям, бути взірцем для наслідування. Постійно підвищувати власний професійний рівень.

Хто для Вас є взірцем менеджера в світовому масштабі? Пітер Тіль. Мені імпонує його підхід до побудови бізнесу. Він успішно створює майбутнє, веде за собою велику кількість людей. Але на відміну від своїх знаних сучасників, наприклад, Ілона Маска, він відчуває міру авантюризму та не переходить межу.

Що Ви найбільше цінуєте в своїх співробітниках? На першому місці для мене завжди залишатиметься професіоналізм. Надзвичайно ціную самостійність, ініціативність, здатність брати на себе відповідальність.

Якщо щастя не в грошах, то в чому? Гроші забезпечують певний рівень комфорту. Щастя ж, на мою думку, в тому, щоб не виникало відчуття згаяного часу. Це стосується не лише роботи чи бізнесу, наприклад, правильне виховання дітей – це теж результат, яким можна пишатися. Щастя - у досягненні важливих для людини особистих або професійних цілей.

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори і я... зроблю Україну інноваційною країною».

Кому в цьому житті Ви заздрите? Вченим, що працюють над вирішенням глобальних проблем людства. Тим, які мають можливість абстрагуватись від тактичних задач та зосередитись на задачах планетарного масштабу. Саме вони створюють майбутнє, тоді як ми розвиваємо сучасність.

Яка риса характеру – Ваш головний недолік? Я часто йду на компроміс та даю людям численні шанси виправитись. Це дієвий метод для побудови команди, але неефективний як кризовий. На жаль, деколи заради досягнення результату потрібно керуватися принципом «Де борошно, там і порошно» («Лес рубят – щепки летят»), але для мене це доволі важко.

Чи є у Вас улюблена книга? Я багато читаю, «обов’язковий мінімум» - одна книга на тиждень, тому назвати єдину улюблену неможливо. Із бізнес-літератури рекомендую «Від нуля до одиниці: нотатки про стартапи, або як створити майбутнє» Пітера Тіля.

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? Я  інтроверт, для мене дружба – дуже особисте поняття. Але цікаво було б познайомитися з Ейнштейном та поспілкуватися з людиною такого рівня.

Яке чудо світу ви би хотіли перенести до свого рідного міста? Що би воно символізувало?Моєму рідному місту Києву катастрофічно бракує хороших доріг, які я, при нагоді, переніс би сюди, наприклад, з Сінгапура – усі ці чудові автостради та розв’язки. Дороги та інфраструктура в цілому мають надзвичайне значення для формування позитивного іміджу України, адже це перше, що помічають гості нашої держави.

Якби ви відкрили нову планету, як би ви її назвали? Це точно не був би порядковий номер. Я обрав би «наукове» ім’я. Можливе Квант.

Уявіть що до Вас в гості завітав Президент Америки з проханням показати Україну. Куди б ви його запросили на екскурсію? Давайте говорити про гіпотетичного президента великої держави, а не про конкретну особистість. Я намагався би показати усе розмаїття української природи: Карпати, Дніпро, степи центральної України, море на півдні. Наша країна найбільша в Європі і дуже красива, але ми часто забуваємо про це.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? Бізнес, який ми наразі розвиваємо на рівні України та східної Європи, це те, чим можна пишатися. Ми надаємо можливість для самореалізації та розвитку десяткам тисяч молодих людей.

Не можу сказати, що я про щось шкодую. Напевно, не найкращим поворотом долі була армія замість занять наукою, але з часом все одно все повертається на круги своя. Якщо людина схильна до певної діяльності, вона повернеться до цього заняття. Нашому поколінню випало жити в епоху карколомних змін, відголоски тих періодів «турбулентності» ми відчуваємо досі. З одного боку – це важко назвати везінням, з іншого – це можливість бути свідками зародження чогось принципово нового.

Яке зайняття для Вас найкращий відпочинок? Мені до вподоби активний відпочинок. Взимку – гірські лижі в Карпатах, влітку – яхтовий спорт, яким можна займатися в Києві, на Дніпрі.

 

Михайло БОРОДАВКО

Генеральний директор «Приватне Акціонерне Товариство «Укренергомонтаж». Заслужений будівельник України.

Найвагоміші події в Вашій професійній діяльності в 2018 році? Підписання найважливіших контрактів, котрі відкривають перспективу роботи підприємства на найближчі п’ять років. Досягнення підприємством найвищих виробничих показників за період незалежності України. Успішне завершення одного із складних та важливих для України проектів.

Ваша «Формула успіху? Займатись улюбленою справою, мислити нестандартно, виконувати задачі найкращим чином, починати з малого і мислити про велике, прагнути стати лідером, концентруватися на досягненні результату, отримувати інформацію з різних джерел, брати уроки із своїх невдач, навчатись.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? Будівником, льотчиком-випробувачем.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Мрія є. Вивести очолювану мною компанію на європейський ринок будівельних послуг і увійти в десятку найкращих європейських компаній будівельних послуг.

Бути сьогодні успішним – це… отримувати задоволення від того, що ти робиш кожного дня.

Ваш улюблений афоризм? «Є одне правило дляпромисловця і воно в тому, щоб виробляти товар найвищої якості по найнижчій ціні і при цьому платити якомога вищу зарплату» Генрі Форд.

Назвіть три головні якості успішного керівника? Стратегічне мислення і керівництво, професіоналізм, відвертість.

Що є сьогодні найголовнішим в роботі керівника підприємства? Що дає можливість бути лідерами в своїй галузі? Що є сьогодні найголовнішим в роботі керівника підприємства? Висока компетентність, організаторські здібності, високі моральні якості, емоційно-вольові риси характеру, інтелектуальні здібності.  Що дає можливість бути лідерами в своїй галузі? Якісне, безпечне і своєчасне виконання взятих на себе обов’язків в погоджений з Заказником бюджет при реалізації контрактів.

Хто для Вас є взірцем менеджера в світовому масштабі? Стів Джобс.

Що Ви найбільше цінуєте в своїх співробітниках? Професіоналізм, відвертість, відкритість.

Якщо щастя не в грошах, то в чому? Щастя в отриманні задоволення від того, що ти щоденно робиш і озираючись на пройдений шлях бачиш від твоєї діяльності результат.

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори і я... зроблю неможливе можливим».

Яка риса характеру – Ваш головний недолік? Гуманність.

Чи є у Вас улюблена книга? Теодор Драйзер «Фінансист», «Титан», «Стоік».

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? Генрі Форд.

Яке чудо світу ви би хотіли перенести до свого рідного міста? Коллос Родоський. Символізувало би, возз’єднання східної частини України з центральною частиною країни.

Якби ви відкрили нову планету, як би ви її назвали?Атлантида.

Уявіть що до Вас в гості завітав Президент Америки з проханням показати Україну. Куди б ви його запросили на екскурсію?Національний дендрологічний парк «Софіївка»

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? Головне досягнення-подолання страху помилитись. Сама велика помилка – втрата близьких людей.

Яке зайняття для  Вас -  найкращий відпочинок? Найкращий відпочинок - горні лижі.

 

 

Олександр КІКТЕНКО

Президент Групи Компаній Сталекс

Найвагоміші події в Вашій професійній діяльності в 2018 році?

Це був дуже активний рік, було багато роботи. Ми провели переформат топ-менеджменту всередині компанії, в складі і у внутрішніх взаємодіях, зміцнили тим самим позиції лідерства нашої компанії, а також підготувалися до нових висот. Не дивлячись на всі складнощі роботи на нашому ринку зберегти і збільшити можливості колективу це дуже важливе досягнення. У квітні 2018 роки я з командою Української Бізнес Асоціації представляв нашу країну на міжнародній арені в ОАЕ, як амбасадор Українського бізнесу. Придбав коло однодумців і цікавих людей, лідерів Українського бізнесу, які один одного надихають і заряджають. Найважливішою подією 2018 року став перемога нашої компанії в найпрестижнішій і наймасштабнішій будівельній премії України – IBUILD. Експертне журі гідно оцінило наш внесок в розвиток галузі, присудивши нам премію в номінації - Лідер металлопрофілірованія. Також не менш важливою подією цього року стало те, що, не дивлячись на величезний обсяг роботи, ми не забували підтримувати спорт. Були проведені матчі в будівельній лізі, проведено кубок будівельників, а також ми надали підтримку футболу і здорового духу навіть в нашій Армії.

Ваша «Формула успіху»? Бути завжди наполегливим, завжди вдосконалюватися.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? У дитинстві я дуже любив їздити на довгі відстані, а саме до своїх бабусь і дідусів на канікули. Тому в дитинстві я мріяв стати водієм далекобійником або водієм автобуса далеких рейсів. До сих пір дуже люблю подорожувати за кермом. А пізніше я хотів стати льотчиком винищувачем, до сих пір при вигляді військових літаків у мене перехоплює дух))))

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Мрія звичайно більше пов'язана з бізнесом. Моя мрія – це створити команду мрії, зі всіма необхідними параметрами і якостями, до яких ми зараз йдемо. А також побудувати передове виробництво з усіма сучасними інноваціями, яке зможе стати прикладом для всієї країни.

Бути сьогодні успішним – це… впершу чергу потрібно бути задоволеним результатами, розуміти, що твої партнери та клієнти задоволені, а також робити все, здавалося неможливе, щоб твої досягнення викликали захоплення і бажання брати приклад.

Ваш улюблений афоризм? Перше, що приходить в голову, це звичайно не афоризм, а скоріше цитата, сказана Генрі Фордом: «Якість - це робити що-небудь правильно, навіть коли ніхто не дивиться». Такий плакат висить у нас на виробництві.

Назвіть три головні якості успішного керівника? Людяність, мудрість і особиста ефективність.

Що є сьогодні найголовнішим в роботі керівника підприємства? Що дає можливість бути лідерами в своїй галузі? Максимальна залученість самого керівника, любов до своєї справи, а також самовідданість і повна самовіддача. Власник повинен сам чітко розуміти цілі, завдання і місію своєї компанії, вміти розрахувати необхідні ресурси для досягнення цих цілей. Повинен постійно розвивати лідерські якості, постійно вчитися і бути прикладом для свого колективу. Постійно спілкуватися зі своїм колективом, керівниками і рядовими співробітниками, а також з партнерами і клієнтами, щоб бачити і розуміти повну картину в своєму бізнесі.

Хто для Вас є взірцем менеджера в світовому масштабі? Ілон Маск, Стів Джобс, Генрі Форд, так як вони зразки самовіддачі, побудови системності та постійного самовдосконалення.

Що Ви найбільше цінуєте в своїх співробітниках? Чесність, ініціативність, особисті якості, у кожного вони свої, а разом ми повноцінна команда з повним набором потрібних якостей, а також самовідданість, взаєморозуміння і взаємоповага, ну і звичайно бажання розвиватися.

Якщо щастя не в грошах, то в чому? Звичайно щастя не в грошах, а в їх кількості, жартую)))) Але в кожному жарті є частка правди, тому що гроші дозволяють досягати цілей, вирішувати завдання і дають певну свободу в наших рішенняхА взагалі щастя – це коли ти досягаєш успіху, коли навколо тебе успішні колеги і партнери, задоволені клієнти і при цьому ти можеш приділяти достатньо часу своїм рідним і близьким.

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори і я...попрошу у вас ще важіль))))) для того щоб докласти свою лепту в розвиток світу з метою прогресу, як технологічного, інтелектуального, так і духовного».

Кому в цьому житті Ви заздрите? Якщо чесно я взагалі ніколи не заздрю. Я завжди дивувався визначенню цього почуття, для мене це більше усвідомлення до чого прагнути. Почуття заздрощів можливо у мене якщо і є, то я відчуваю його як щось недосяжне, яке можливо треба досягти, але тільки якщо я розумію що це правильний орієнтир.

Яка риса характеру – Ваш головний недолік? Скрупульозність в дрібницях і бажання братися за все і робити все самому. Я над цим постійно працюю, сортуючи всі свої задачі за пріоритетністю і послідовності, розподіляючи їх на свій колектив, але ще є над чим працювати.

Чи є у Вас улюблена книга? Якщо «так», то яка? Назвати одну важко, назву кілька: «7 Навичок високоефективних людей» (Стівен Кові), «Homosapiens» (Ной Харарі), «Думай і багатій» (Наполеон Хілл), «Перехід до блакитного океану» (Чан Кім), «Нова земля» (Екхарт Толле). Часу читати художню літературу, на жаль, немає, тому такий ось специфічний набір.

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? Цікаве питання, дуже багато великих і цікавих особистостей було за історію розвитку цивілізації. Мені, чомусь здається, що це міг би бути Олександр Македонський, можливо, тому що в наше століття стрімкого розвитку і конкуренції постійно ведеться боротьба, битви з труднощами і суперниками. Напевно це в мені говорить бойовий дух, жага перемог і звершень, звичайно разом зі своїм колективом)))

Яке чудо світу ви би хотіли перенести до свого рідного міста? Що би воно символізувало? Я б переніс в Україну міністерство щастя)))) Наскільки мені відомо, воно є в Дубаї. Це звичайно не зареєстроване диво світу, але мені здається це дійсно диво, цілий державний орган, де міністр щастя разом зі своєю командою щодня думають, як зробити жителів своєї країни щасливішими, ну хіба це не диво?

Якби ви відкрили нову планету, як би ви її назвали?Можливо, я назвав би її Провідна зірка, кожен бачить в зірках свої орієнтири і мені б теж хотілося, щоб назва була особлива, давало якийсь орієнтир і надію.

Уявіть що до Вас в гості завітав Президент Америки з проханням показати Україну. Куди б ви його запросили на екскурсію?В першу чергу я повів би його в Печерські Лаври, це місце де я жив з самого свого народження, мої батьки в той час знімали там кімнату. Це місце з колосальною енергетикою і особливим магнетизмом.

Ще я б показав йому види нашого чудового міста з води, покатав би його на катері по Дніпру.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? Я думаю, що всі головні досягнення ще попереду, тому що у мене багато орієнтирів і цілей, які я хочу досягти. З того що вже досягнутого це те, що у мене є велика і дружна сім'я, прекрасний колектив однодумців, як всередині компанії, так і в бізнес співтоваристві.

Ми завжди робимо, якісь помилки в житті, найголовніше – не робити їх двічі. Розмірковуючи над найбільшою... якщо чесно я намагався не допускати помилок у житті. Але можливо це те, що перед тим як зануритися з головою в складний бізнес я не вивчив які-небудь легші шляхи або більш привабливі напрями. Хоча я не можу сказати, що я сильно про це шкодую.

Яке зайняття для  Вас -  найкращий відпочинок? Це прогулянки з сім'єю, спілкування з друзями, спорт і саморозвиток.

У Комітеті ВРУ з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення відбулося засідання робочої групи, учасники якої ухвалили резолюцію з вимогою терміново внести на розгляд парламенту законопроекти №5711 – про зниження штрафів для роботодавців та №6489 – про запобігання надмірному тиску на роботодавців.

Наразі в Україні по відношенню до підприємців діють величезні штрафи. Зокрема, за допуск найманого працівника без оформлення трудового договору передбачено штраф у розмірі 111 690 грн, а за «недопущення трудового інспектора» до перевірки – штраф у розмірі 372 300 грн.

Величезні санкції, а також нечітко виписані законодавчі норми, які дають можливість інспекторам праці довільно трактувати деякі терміни і процедури, створюють умови для терору та корупції.

«Коли на тебе можуть накласти штраф вартістю авто або квартири, ти тричі подумаєш, а чи варто відкривати власну справу. Ризики від підприємницької діяльності набагато переважують можливі переваги. Якщо ми хочемо, щоб економіка зростала, цю проблему потрібно вирішувати – чітко прописати всі процедури, захистити права найманих працівників, привести у відповідність з іншими адміністративними порушеннями штрафи за порушення трудового законодавства», – зазначила народний депутат Оксана Продан, співавтор законопроектів 5711 та 6489.

За її словами, голови двох парламентських комітетів – Віктор Галасюк та Сергій Каплін звернуться до голови Верховної Ради України Андрія Парубія з проханнями внести законопроекти 5711 та 6489 в порядок денний сесії.

Раніше на підтримку законопроекту 5711 надійшло 40 колективних звернень – від Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької, Чернігівської, Черкаської, Сумської, Кропивницької, Охтирської міських рад, а також від Федерації роботодавців України, Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України та багатьох інших.

Нагадаємо, ключові положення законопроекту 5711:

- вилучення з Кодексу законів про працю неймовірних штрафів для підприємців в 372 тис. грн.;

- приведення штрафів за порушення законодавства про працю у відповідність з іншими адміністративними правопорушеннями. Зокрема, за самовільне користування надрами, незаконну вирубку лісів та ін.;

- відміна «податку на повітря» – обов’язкової сплати мінімального страхового внеску підприємцями на загальній системі оподаткування за періоди, коли вони не отримували доходи;

- відміна відповідальності за невчасне подання звіту, якщо це не призвело до втрати бюджетів різних рівнів чи Пенсійного фонду України;

- відміна штрафів за недопуск до незаконної перевірки.

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені