Молоко, Хліб, Цукор, Кондитерські вироби, Мед

Частка молока екстра та вищого гатунку за останнім п’ять років значно зросла. Частка екстра сорту у структурі надходження на переробку від сільськогосподарських підприємствам зросла з 9,2% до 21,6%, а вищого — з 33,8% до 38,1%. В той же час зменшилося надходження молока першого ґатунку — з 51,5% до 32,9%.

Загалом за підсумками 2018 року на молокопереробні підприємства України надійшло 4,18 млн т молока базової жирності, що на 3,9% менше, ніж за відповідний період минулого року та на 10% менше, ніж у 2014-му. Із загального обсягу закупленої переробними підприємствами сировини 2,72 млн т молока надійшло від сільськогосподарських підприємств (+1% до 2017 р.; +12,4% до 2014 р.), надходження від господарств населення склало 1,09 млн т (-12,2% до 2017 р.; -37% до 2014 р.). Як бачимо, загальна динаміка надходження на переробку зменшується за рахунок господарств населення. Зважаючи на те, що практично 96% промислового молока іде на подальшу переробку, його в Україні не вистачає і господарствам потрібно активно працювати над його нарощенням.

Якість молока, закупленого в промислових господарствах покращилася. Особливо по екстраґатунку. Його частка у загальній структурі торік зросла з 16,4% до 21,6% (586,2 тис. т.), вищого ґатунку — з 36,7% до 38,1% (1,04 млн т.). Частка першого ґатунку продовжує скорочуватися — 32,9% проти 37,9%. Варто відзначити, що 50% всього молока екстра ґатунку, що надходить на переробку забезпечують господарства Асоціації виробників молока.

Що стосується господарств населення, то найбільша частка, як і раніше, припадає на другий ґатунок. Хоча й скоротилася з 87,2% до 83% (903,6 тис. т.). Частка першого ґатунку зросла з 8,9% до 12,5% (135,5 тис. т.). Така динаміка, у 2019 році буде змінюватися — частка другого ґатунку буде скорочуватися, через нові законодавчі вимоги.

Кондитерські та шоколадні вироби України вражають своїм різноманіттям, а асортимент наближається до європейського. Тим не менш, незважаючи

на стабільну позитивну динаміку експорту, імпорт у листопаді демонстрував рекордне зростання.

Згідно з даними Державної митної служби, листопад 2018 року відзначається як місяць з рекордно високим показником імпорту шоколадних виробів – 3,6 тис. т.

Тоді, як середній обсяг імпорту шоколадних виробів у 2018 році становив 2,2 тис. т, тобто зростання складає 164%.

Загальний імпорт кондитерських виробів у листопаді склав 2,9 тис. т. Середній обсяг імпорту у 2018 році склав 1,2 тис. т, тобто відзначається зростання у

імпорті за листопад у 242%.


«Попит на кондитерську та шоколадну продукцію спостерігається саме в сезон передноворічних свят, що і характеризує такий високий показник поставок

до України. Важливу роль для вітчизняного споживача відіграє висока харчова цінність продукту, яскрава обгортка та аромат», - зазначають в аналітичному

відділі Ради з питань експорту продовольства (http://www.ukrainian-food.org)

Найбільше кондитерських виробів до України імпортувала Туреччина, а у сегменті шоколаду топ-постачальником виступали країни ЄС.

Нагадаємо, загальний обсяг імпорту шоколадних виробів за одинадцять місяців 2018 року склав 24,7 тис. т на загальну вартість 118,5 млн USD, а загальний

обсяг імпорту кондитерських виробів за аналогічний період склав 13,4 тис. т на загальну вартість 41,4 млн USD

Прес-служба Ради з питань експорту продовольства (UFEB)

Кондитерська Корпорація Рошен передала  Інституту серця МОЗ України медичне обладнання, вартість якого становить  1 635 473 гривень.  Для Інституту серця закупили 40 інфузійних шприцевих насосів S100 та 10 станцій DS204 (станція об’єднує 4 інфузійних насоси та оснащена функцією світлового сигналу щодо статусу інфузії).

Ірина Пономаренко, директор з розвитку соціальних проектів корпорації Рошен: «Благодійна допомога  в сфері охорони здоров’я вже тривалий час є пріоритетним напрямком соціальної роботи Корпорації. Допомога Інституту серця -  одна із складових комплексної благодійної роботи. Важливо, щоб соціальні програми здійснювалися там, де в них є потреба. Тому в 2015 році Кондитерська Корпорація "Рошен" ініціювала масштабний проект благодійної допомоги в сфері охорони здоров'я і підтримувала  “ОХМАТДИТ” та  Центр дитячої кардіології та кардіохірургії. В рамках розширення цього проекту в 2018 році Корпорація почала підтримувати Національний інститут раку та вже завершує роботи з реконструкції та переоснащення лабораторії і створення нового стерилізаційного відділення міської дитячої лікарні в Кременчуці. Ми плануємо і далі продовжувати проект і  маємо надію, що це допоможе лікарям якісно надавати кваліфіковану допомогу пацієнтам.»

Сучасне обладнання - важливий фактор якості медичної допомоги. Від того, наскільки лікарня оснащена медичним обладнанням для виконання конкретних операцій і процедур, залежить здатність медиків надати якісну допомогу пацієнтам.

Інфузійні насоси застосовуються для тривалого точного введення мікродоз препаратів, коли їх розведення неможливо або небажано. Це обладнання найактивніше використовують у відділеннях анестезіології та реанімації.

Бюджет  масштабного проекту благодійної допомоги Roshen в сфері охорони здоров'я, розпочатого ще у 2015 році, склав вже понад 100 млн грн.

25 – 29 мая в одном из самих престижных комплексов Бангкока IMPACT Exhibition and Convention Centre пройдёт 13 международная продуктовая выставка THAIFEX-2016 - World of Food Asia (WOFA). Свои товары представят 1800 участников из 27 стран. Организаторы отмечают, что интерес к выставке в последнее время сильно возрос. По оценками специалистов, она стала одним из самых ярких и масштабных событий рынка F&B в Азии. Ожидается, что в 2016 году она соберёт не менее 38 тыс. посетителей. Ежегодно преимущества мероприятия открывают для себя новые участники со всего мира. В этом году на THAIFEX-2016 приедут компании из Брунея, Камбоджи, Индонезии, Чили, Индии, Норвегии и Украины.

Нашу страну в Таиланде будут демонстрировать кондитеры. Компания «Ярыч» представит на THAIFEX-2016 полный ассортимент затяжного печенья «Мария», Petit Beurre и крекеры.

В этом году календарь продуктовых выставок у «Ярыча» очень плотный. Имея опыт успешного сотрудничества с польским Carrefour, компания решила развивать это направление. В Таиланд украинские кондитеры поедут сразу же по окончании специализированной выставки в Нидерландах. С 24 по 25 мая в выставочном центре Amsterdam RA соберутся профессионалы на World of Privat Lable – 2016. Это узкоспециализированное мероприятие  проводит всемирная организация PLMA Trade Fair (Private Label Manufacturers Association). Мир частных брендов традиционно открывает свои двери три раза в год в разных городах мира: Амстердаме, Чикаго и Шанхае. Выставка создана для налаживания контактов между супермаркетами, крупными торговыми сетями и производителями. Именно здесь заключаются договора на изготовление товаров под торговыми марками сетей FMCG.

Директор по маркетингу КФ «Ярыч» Оксана Казанчук считает, что украинские производители должны активнее представлять свои товары на мировом рынке. «Мы должны добиваться высокого качества, подтверждать его международной сертификацией и демонстрировать миру. Только так мы сможем занять достойное место на международном рынке».

Справка о компании:


ООО «КФ «Ярыч» — хорошо известный в Украине и за ее пределами отечественный производитель затяжного печенья Мария и крекеров (TM Yarych), тортов (TM Rozalini), а также новинки 2015 года - печенья Petit BeurreПроизводственные мощности КФ «Ярыч» расположены в с. Старый Ярычев (Львовская область); кондитерские изделия фабрики есть на полках крупнейших торговых сетей УкраиныСоответствие международным стандартам качества IFS Food позволило продукции компании выйти и на глобальный рынок — сегодня она представлена в странах ближнего зарубежьяЕвросоюза, США и Африки. В ближайшие 2 года КФ «Ярыч» планирует увеличить долю экспорта в обороте до 20%.

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Заголовки передовиць

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені