Молоко, Хліб та Кондитерські вироби, Мед

З 24 по 26 квітня 2018 року в рамках Компоненту 3 «Залучення приватного сектору до системи контролю безпечності харчових продуктів» Проект з безпечності молока зібрав представників 14 молокопереробних підприємств для участі у двох взаємодоповнюючих заходах: семінару з підвищення обізнаності щодо впровадження нової системи ризокоорієнтованого інспектування молочно-товарних ферм (МТФ) та тренінгу з управління даними з якості молока.

Заходи організовувалися у співпраці з Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (Держпродспоживслужба). Так, щодо останніх змін в системі державного контролю за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин виступив Микола Васильович Білоус, начальник Управління державного контролю Департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини. Дмитро Іванович Унгурян, начальник відділу обліку операторів ринку та ведення реєстрів Держпродспоживслужби, презентував Вичерпний перелік питань щодо проведення державного нагляду (контролю) щодо додержання суб’єктом господарювання вимог законодавства у галузі ветеринарної медицини та Перелік питань щодо проведення планового (позапланового) заходу державного нагляду (контролю) щодо додержання вимог законодавства у сфері ветеринарної медицини суб’єктом господарювання, який провадить діяльність з розведення, вирощування, утримання та/або переміщення великої рогатої худоби, що містяться в уніфікованій формі акту, що затверджений Наказом Мінагрополітики від 7 березня 2018 р №130.

Міжнародний ключовий експерт компоненту 3 Проекту Ізабель Лехнер ознайомила учасників з особливостями інспектування ферм у Швейцарії, чек-листом для офіційного контролю та критичними точками контролю гігієни на первинному виробництві та гігієни виробництва молока зокрема.

Ірина Висоцька, координатор компоненту 3 Проекту, у своєму виступі зупинилася на важливості здійснення перевірок постачальників молока молокопереробними підприємствами.

Координатор 1 та 2 компонентів Проекту Вікторія Лець презентувала результати перегляду чек-листів для інспектування ферм експертами Проекту та представила ключові аспекти розробленого переліку питань.

Другого дня учасники здійснили виїзд на МТФ ПП "АГРОФІРМА "РОЗВОЛОЖЖЯ", с. Гайворон Володарського району Київської області для проведення навчально-демонстраційного інспектування під наставництвом Дмитра Вікторович Богача, начальника відділу безпечності харчових продуктів, та Руслана Анатолійовича Гайового, начальника відділу державного контролю, управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області, так і тренерів Проекту.

На третій день учасники підвели підсумки навчального інспектування за новим переліком питань, визначили критичні точки контролю МТФ, а також обговорили власні критерії перевірки МТФ в системі оцінки постачальників молока молокопереробними підприємствами та можливості їх подальшого вдосконалення.

Команда Проекту висловлює вдячність фахівцям Центрального апарату Держпродспоживслужби та ГУ Держпродспоживслужби в Київській області за високу залученість під час організації та проведення семінару й навчально-демонстраційного інспектування. Особливу подяку адресуємо керівництву ПП "АГРОФІРМА "РОЗВОЛОЖЖЯ" за надану можливість провести тренінг на базі МТФ та ознайомитись з кращими практиками виробництва молока в Україні, а також головному ветлікарю Дмитру Колодію за високий професіоналізм та готовність ділитися своїм досвідом та знаннями.

Джерело - http://safoso.com.ua/templet-news.php?file=news-ukr/2018/2018-04-27

 

 

 

25 – 29 мая в одном из самих престижных комплексов Бангкока IMPACT Exhibition and Convention Centre пройдёт 13 международная продуктовая выставка THAIFEX-2016 - World of Food Asia (WOFA). Свои товары представят 1800 участников из 27 стран. Организаторы отмечают, что интерес к выставке в последнее время сильно возрос. По оценками специалистов, она стала одним из самых ярких и масштабных событий рынка F&B в Азии. Ожидается, что в 2016 году она соберёт не менее 38 тыс. посетителей. Ежегодно преимущества мероприятия открывают для себя новые участники со всего мира. В этом году на THAIFEX-2016 приедут компании из Брунея, Камбоджи, Индонезии, Чили, Индии, Норвегии и Украины.

Нашу страну в Таиланде будут демонстрировать кондитеры. Компания «Ярыч» представит на THAIFEX-2016 полный ассортимент затяжного печенья «Мария», Petit Beurre и крекеры.

В этом году календарь продуктовых выставок у «Ярыча» очень плотный. Имея опыт успешного сотрудничества с польским Carrefour, компания решила развивать это направление. В Таиланд украинские кондитеры поедут сразу же по окончании специализированной выставки в Нидерландах. С 24 по 25 мая в выставочном центре Amsterdam RA соберутся профессионалы на World of Privat Lable – 2016. Это узкоспециализированное мероприятие  проводит всемирная организация PLMA Trade Fair (Private Label Manufacturers Association). Мир частных брендов традиционно открывает свои двери три раза в год в разных городах мира: Амстердаме, Чикаго и Шанхае. Выставка создана для налаживания контактов между супермаркетами, крупными торговыми сетями и производителями. Именно здесь заключаются договора на изготовление товаров под торговыми марками сетей FMCG.

Директор по маркетингу КФ «Ярыч» Оксана Казанчук считает, что украинские производители должны активнее представлять свои товары на мировом рынке. «Мы должны добиваться высокого качества, подтверждать его международной сертификацией и демонстрировать миру. Только так мы сможем занять достойное место на международном рынке».

Справка о компании:


ООО «КФ «Ярыч» — хорошо известный в Украине и за ее пределами отечественный производитель затяжного печенья Мария и крекеров (TM Yarych), тортов (TM Rozalini), а также новинки 2015 года - печенья Petit BeurreПроизводственные мощности КФ «Ярыч» расположены в с. Старый Ярычев (Львовская область); кондитерские изделия фабрики есть на полках крупнейших торговых сетей УкраиныСоответствие международным стандартам качества IFS Food позволило продукции компании выйти и на глобальный рынок — сегодня она представлена в странах ближнего зарубежьяЕвросоюза, США и Африки. В ближайшие 2 года КФ «Ярыч» планирует увеличить долю экспорта в обороте до 20%.

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені