Компанія WOG, добре відома мережею АЗК і мережею закладів громадського харчування WOG CAFE, відкрила нове кафе в міжнародному аеропорту «Бориспіль» в терміналі «D». Кафе працює в новому для мережі форматі — це об'єднані в одному приміщенні зони кафе і магазину.

 

Нове WOG CAFE розташоване на третьому поверсі пасажирського терміналу «D» міжнародного аеропорту «Бориспіль», і працює за графіком 24/7. Загальна площа закладу 47,0 кв.м.

 

«Ми давно йшли до відкриття WOG CAFE в головному аеропорту країни. Наш заклад в «Борисполі» незвичного формату — ми поєднали асортимент кафе і магазину. А це означає, що ще більше товарів за звичними цінами будуть доступні нашим покупцям. Окрім улюблених страв і напоїв, в кафе також будуть представлені товари в дорогу, преса», — розповідає Максим Пятаков, начальник управління громадського харчування WOG.

 

В меню кафепредставлені: хот-доги, сендвічі, салати, весь асортимент кавових напоїв та багато іншого.

 

Олександра Даниленко, директор з роздрібного продажу WOG, зазначає, що за попередніми розрахунками заклад планує обслуговувати близько 800 клієнтів на добу.

 

«Ми, як аеропорт, найбільше зацікавлені в підвищенні сервісу та створенні комфортних умов для пасажирів. Пасажиропотік в «Борисполі» стабільно зростає в межах 20% на рік, відповідно ми відчуваємо і збільшення попиту на додаткові послуги. Тому ми впевнені, що WOG CAFE стане органічною частиною сервісу для пасажирів в аеропорту «Бориспіль» і розділить з нами філософію «пасажир понад усе». Вітаємо WOG CAFE у нашій команді і бажаємо подальшого розвитку!», — коментує Георгій Зубко, заступник генерального директора з комерційної діяльності та стратегічного розвитку аеропорту «Бориспіль».

 

У новому закладі, як і в усіх WOG CAFE, діятиме програма лояльності PRIDE. Скориставшись додатком, кожен відвідувач закладу зможе накопичувати бонуси за покупки і списувати їх на продукцію в WOG CAFE і WOGMARKET.

 

Нагадаємо, керівництво мережі WOGне раз декларувало, що для розташування нових WOG CAFE розглядає транспортні хаби та інфраструктурні об'єкти, оскільки саме цей напрямок цікавий компанії з точки зору попиту серед клієнтів.

 

Відзначимо, що в порівнянні з 2017 роком, у 2018-му продаж гарячих напоїв в мережі WOGвиріс на 13% (30 млн. порцій у 2018 р. проти 26 млн. горнят у 2017 р). Крім цього, у 2018 році середній чек WOG CAFE збільшився на 13% у порівнянні з минулим роком. А саме: зростання середнього чека WOG CAFE на АЗК склав 14%, у WOG CAFE в Інтерсіті — на 32%, а в кафе сіті-формату — на 12%.

 

За кілька років роботи в Україні мережаWOGCAFEвстигла заробити репутацію лідера на ринку харчового рітейлу, представляючи свою продукцію не тільки на АЗК та в 16 швидкісних потягах Інтерсіті, але й в мережі міських кав'ярень у Києві та Львові. За даними маркетингового дослідження міжнародної компанії Nielsen, компанія WOGстала лідером серед мереж автозаправних станцій в категорії «кава» в 2017 році.

 

 

 

Довідка

 

WOG CAFE — мережа кафе компанії «ВОГ РІТЕЙЛ», до якої входять 386 об'єктів по всій Україні. З них 363 кафе розташовані на АЗК WOG, 16 — у потягах Інтерсіті і 8 міських кафе — в Києві та Львові.  

 

Перше WOG CAFE поза АЗК було відкрито в листопаді 2015 року в Києві. Тоді ж компанія прийняла стратегічне рішення розвивати мережу кафе поза АЗК з пріоритетом розташування в транспортних хабах та інфраструктурних об'єктах.

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені