Гроші

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • Гроші
Зберегти
Скасувати
Відновити

Інвестиції, Пенсії

Пенсійного фонду скоро н

Сьогодні, по суті, уряд пропонує ліквідкувати Пенсійний фонд, бо коштів для його існуван

Неділя, 20.12.2015 COMMENTS

Банки, Ломбарди

Програма "Будуй своє"

Ощадбанк оголосив про старт комплексної програми підтримки малого бізнесу на загальнонаціональном

Середа, 13.09.2017 COMMENTS

Страхування

До АТ «СК «ТАС» приєднал

Враховуючи затвердження передавального акту щодо приєднання ПРАТ «СК «ЕЙГОН ЛАЙФ УКРА

Неділя, 18.06.2017 COMMENTS

Фінансовий ринок

Платежі за QR-кодом

Компанія Visa (NYSE:V) оголосила про підтримку нових глобальних Платіжних специфікацій для оплати

Четвер, 10.08.2017 COMMENTS

Гроші

Ощадбанк оголосив про старт комплексної програми підтримки малого бізнесу на загальнонаціональному рівні. Головною метою програми є підтримка підприємців на різних етапах життя бізнесу. Якщо ти – підприємець або бажаєш ним стати, то програма «Будуй своє» від Ощадбанку – саме для тебе. Особлива увага банку приділятиметься людям, які вирішили започаткувати власну справу.

 

«Ця програма – не стільки про гроші, скільки про запит суспільства на пошук нових підприємців. Потрібні сміливці, які не бояться взяти відповідальність за власну справу, власну країну. Ми прагнемо їх знайти та полегшити їм започаткування бізнесу, а також його подальше ведення, – заявив на презентації програми підтримки малого бізнесу голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.  –  Україна потребує два мільйони реальних малих підприємців, а це – 20 мільйонів бізнес-ідей, адже зі стартапів зростає лише кожний десятий. До реалізації цієї програми мають долучитися всі: держава, муніципалітети, міжнародні та донорські організації, фінансове співтовариство та політична еліта України».

 

Програма «Будуй своє» має загальнодержавне значення, адже кількість реальних підприємців в Україні в десять разів менше, аніж, приміром, у сусідній Польщі. Ініціатори програми вважають, що лише завдяки бурхливому розвитку приватного підприємництва країна зможе суттєво покращити свої економічні показники. Символом програми обрано працьовитого бобра, який ніколи не сидить без діла.

 

Загалом, програма підтримки малого бізнесу Ощадбанку складається з чотирьох блоків.

 

Перший блокпід назвою «Стартуй легко» – стартовий пакет для бізнесу в одній коробці. Купуючи його, новий чи існуючий підприємець одразу отримує корпоративну картку та розрахунково-касове обслуговування. Також вже можна скористатись сучасним Інтернет- і мобільним банкінгом. Їх функціонал до кінця року буде на рівні кращих зразків таких сервісів для малого бізнесу.

 

Другий блок – «Будуй своє зручне». Це фактично «рука допомоги» від великих компаній – маленьким. Для людей, які знаходяться на початку свого підприємницького життя, гранди вітчизняного бізнесу пропонують знижки, пропозиції безкоштовно скористатись послугами протягом певного періоду часу, заохочувальні програми. Серед партнерів проекту вже є Київстар, «Нова пошта» та розробник програми аутсорс-бухгалтерії mtax. Партнерська програма «Будуй своє» є відкритою платформою, до якої планується долучити лідерів бізнесу транспортних, маркетингових, рекрутингових послуг, а також мережі готелів, заправних станцій тощо.

 

Головним ядром навчальної частини програми під назвою «Вчись та розвивайся» є однойменний портал buduysvoe.combuduysvoe.com. Тут особа, зацікавлена в підприємництві, може пройти тест та зрозуміти, який з нього підприємець, де його слабкі та сильні сторони в організації малого бізнесу. Коли пріоритети розвитку визначені, підприємець-новачок може пройти навчальні курси, отримати пораду ментора або ознайомитись із новітніми матеріалами по темі власного бізнесу.

 

Для безпосереднього спілкування експертів з бізнесу та бізнесменів-початківців заплановано й офф-лайн події. Перша з них – грандіозний Get Business Фестиваль, що відбудеться на НСК «Олімпійський» у Києві 20 жовтня. Три тисячі підприємців на цій події отримають шанс поспілкуватись із 60 фахівцями в різних сферах бізнесу на 8 майданчиках.

 

Останній блок програми – «Отримай фінансову підтримку». Фактично Ощадний банк розгортає нову програму мікрокредитування підприємців (сума кредиту - від 50 тисяч до 5 мільйонів гривень), яка стартує в Києві вже цього року і до кінця 2018-го охопить всі регіони України. Фінансову підтримку підприємцям надає і місцева влада: спільні з Ощадбанком програми часткової компенсації вартості кредитних ресурсів для малого бізнесу вже працюють у 9 областях Україні, а в 4 – такі програми близькі до запуску. Висока зацікавленість місцевої влади у підтримці малого бізнесу свідчить на користь того, що у 2018 році подібні програми діятимуть у всіх областях України.

 

Крім того, Ощадбанк у партнерстві з фондом WNISEF кредитує соціальне підприємництво під 5-10% річних у гривні. Працюють програми з Німецько-українським фондом та Європейським інвестиційним банком на 220 млн. євро. Діє програма підтримки підприємництва, яку Ощадбанк започаткував з ЄБРР, що передбачає торгове фінансування.

 

Запуск програми – черговий етап реалізації стратегії Ощадбанку, закріпленої в Меморандумі між ЄБРР,  Міністерством фінансів України та банком, який передбачає більшу сфокусованість фінансової установи на послугах для підприємців. Згідно з планами, до кінця 2018 року Ощадний банк має війти до ТОП-3 українських банків у сегменті обслуговування малого бізнесу за розміром кредитного портфеля.

 

Прес-служба Ощадбанку

Компанія Visa (NYSE:V) оголосила про підтримку нових глобальних Платіжних специфікацій для оплати за допомогою QR-коду, випущених EMVCo, глобальною установою стандартизації платіжних технологій, що керує Специфікаціями EMV. Специфікації охоплюють варіанти здійснення цифрових платежів з пред’явленням  QR-коду  як покупцем, так і торговцем. QR-коди ‒ це двовимірні штрих-коди, які можна зчитати електронним пристроєм і використовувати для полегшення мобільних платежів у точці продажу.

 

Visa та інші члени EMVCo спільно працювали над розробкою цих нових глобальних взаємосумісних (інтероперабельних) специфікацій EMV. Visa вже успішно запровадила технологію оплати за QR-кодом для торговців у 15 країнах світу; наразі технологія активно впроваджується в Індії, Кенії та Нігерії в партнерстві с банками та торгівельними партнерами компанії.

 

"Ми вже спостерігаємо величезний прогрес у напрямку впровадження стандартизованих, інтероперабельних платіжних систем на базі QR-кодів у країнах, що розвиваються", ‒ заявив Сем Шрeгер (Sam Shrauger), віце-президент компанії Visa по цифровим платіжним рішенням. – "Ми співпрацюємо з урядами та центральними банками, зокрема в Індії, з метою розробки та впровадження платіжних рішень на базі QR-кодів, які забезпечують зручність та безпеку платежів, що є уособленням бренду Visa, та мають допомогти на шляху переходу до безготівкового майбутнього".

 

Легке впровадження для торговців

Visa ініціювала зростання обсягів платежів за допомогою QR-кодів, що пред’являються торговцями, по всьому світу за допомогою інноваційного рішення для мобільних платежів - mVisa. mVisa дозволяє споживачам платити за товари та послуги, скануючи смартфоном QR-код з екрана смартфону торговця, або вводячи номер торговця на телефоні. Оплата здійснюється безпосередньо з рахунку Visa покупця на рахунок торговця та забезпечує сповіщення обох сторін транзакції в режимі реального часу. mVisa повністю взаємосумісна, тобто покупець і продавець не повинні бути клієнтами одного і того ж банку. Це забезпечує  ту зручність, захист та надійність, на яку очікують від бренду Visa.

 

Для торговців, які прагнуть використовувати переваги платежів за допомогою QR-коду, існуюча програма Visa Ready була доповнена взаємосумісними стандартами QR-кодів для розробки платіжних рішень. Ці стандарти допоможуть легко створювати та впроваджувати QR-платежі торговцям, банкам, процесинговим центрам та агрегаторам платежів. Після реєстрації, торговці можуть вільно приймати платежі з будь-якої країни або банку завдяки взаємосумісності mVisa, і бути впевненими, що Visa безпечно і ефективно оброблятиме кожну транзакцію.

 

Платежі за QR-кодом – рушії безготівкового майбутнього

Оскільки цифрові платежі допомагають переходу до безготівкового майбутнього, нові глобальні специфікації є важливим кроком, що сприятиме сумісності та стандартизації швидко зростаючої екосистеми платежів за допомогою QR-кодів в усьому світі. Вже 33 банки та більш ніж 328 000 торговців в Індії, Кенії та Нігерії впровадили сумісні стандарти з метою прискорення реалізації своїх програм цифрових платежів за допомогою QR-коду.

 

“mVisa дає змогу успішно проводити транзакції, незалежно від того, якім оператором мобільного зв'язку користуються покупець і торговець, а також незалежно від того, клієнтами яких банків вони є ”, ‒ сказав Шрeгер. ‒ "Це вирішує головну проблему, яка притаманна існуючим програмам «мобільних грошей» і дозволяє покупцям та продавцям обирати банк та оператора мобільного зв'язку на свій розсуд".

 

Резервний банк Індії підтримав запровадження стандартизованих платежів за QR-кодом для відкриття доступу до недорогих, безпечних цифрових платежів мільйонам користувачів та торговців. Працюючи з партнерами, Visa перетворює як щоденні, так і регулярні періодичні готівкові оплати в цифрові платежі шляхом прямої інтеграції з мережами супермаркетів та великими комунальними підприємствами. Пред’явлення споживачам для оплати динамічних QR-кодів (які містять усю інформацію про суму та деталі платежу та виключають необхідність будь-якого ручного вводу), вже пропонує простий і швидкий спосіб оплати у Tata Sky (кабельне телебачення), Idea Cellular (мобільний зв’язок), Reliance Energy (енергопостачання), Mahanagar Gas (газопостачання), а також Pizza Hut та мережі супермаркетів Nakumatt, Spar, Cucchini, надаючи переваги цифрових платежів мільйонам потенційних клієнтів.

Visa має намір повторити цей успіх у інших  країнах, де була впроваджена підтримка mVisa: Камбоджа, Єгипет, Гана, Індонезія, Казахстан, Україна, Малайзія, Пакистан, Руанда, Танзанія, Таїланд, Уганда та В'єтнам.

 

# # #

Про компанію Visa

Visa є глобальною платіжною системою, яка забезпечує доступ держателям карток, торгово-сервісним підприємствам, фінансовим і урядовим установам у понад 200 країнах світу до швидкої, безпечної та надійної мережі електронних платежів. Електронні платежі здійснюються за допомогою глобальної інноваційної процесингової системи VisaNet, яка здатна обробляти понад 65 000 транзакцій щосекунди, забезпечуючи захист від шахрайства для споживачів і надаючи гарантії здійснення платежів для торгово-сервісних підприємств. Visa не є банком, не випускає платіжні картки, не встановлює комісій або процентних ставок для споживачів, а також не видає кредитів держателям карток. Разом з тим, інноваційні рішення Visa дають змогу фінансовим організаціям запропонувати своїм клієнтам широкий вибір фінансових інструментів, включно з дебетовими, передплаченими та кредитними продуктами[1].[1]Корпорація «Віза Інтернешнл Сервіс Ассосіейшн» (Visa International Service Association)/(США) надає банкам можливість емітувати платіжні картки Visa. Банки-емітенти мають право встановлювати обмеження щодо випуску карток Visa. Звертайтеся до банків за інформацією про умови випуску та обслуговування платіжних карток Visa. Детальнішу інформацію про бренд Visa можна також отримати на corporate.visa.comcorporate.visa.com, visa.com.ua,  facebook.com/VisaUA

У Києві між Ощадбанком та Франкфуртською школою фінансів і менеджменту підписано угоду про офіційний старт першого проекту технічної допомоги в рамках спільної програми з ЄБРР. Предметом угоди є підвищення ефективності та конкурентоздатності Ощадбанку в наданні кредитів представникам мікро-, малого та середнього бізнесу (ММСБ). Програму розраховано на один рік. В результаті її імплементації буде розроблено і затверджено бізнес-стратегію розвитку цього сегмента послуг, буде покращено методологію кредитування та бізнес-процеси – вони стануть більш стандартизованими та автоматизованими. Старт цього проекту – один з етапів комплексної програми реформування Ощадбанку з метою його комерціалізації та підготовки до часткової приватизації.

В ухваленому в листопаді 2016 року Меморандумі між Міністерством фінансів, Ощадбанком та ЄБРР йдеться про те, що одним з найголовніших напрямів співробітництва між сторонами є зміцнення інституційного потенціалу Ощадбанку в сегменті ММСБ. Це надасть новий імпульс розвитку підприємництва в країні.

Історично Ощадбанк не розглядав кредитування ММСБ як пріоритет. Після Революції гідності та зміни керівництва банку послуги для малих та середніх підприємств було визнано стратегічним напрямом діяльності. Було реалізовано низку проектів, спрямованих на його розвиток. У результаті у квітні 2015 року в Ощадбанку було створено департамент ММСБ. Проект з Франкфуртською школою фінансів підвищить ефективність роботи департаменту, посилить такі напрями, як андерайтинг, ризик-менеджмент, моніторинг портфеля, а також активізує функцію колекшн.

«Ми дуже вдячні стратегічним партнерам з ЄБРР за те, що ми матимемо змогу співпрацювати з Франкфуртською школою фінансів та менеджменту – багато експертів вважають її номером один у Європі з методології надання банківських послуг для малого та середнього бізнесу. Реалізація цього проекту технічної допомоги, помножена на власні зусилля ощадівців у розбудові нового напряму роботи, має на меті значне збільшення кредитного портфеля в цьому сегменті. Ми переконані, що за ММСБ – провідна роль в українській економіці. Тому Ощадбанк, використовуючи власний унікальний досвід у співпраці з іншими сегментами клієнтів, напрацювання європейських колег та найбільшу у країні мережу відділень, планує стати лідером у наданні банківських послуг для українських підприємців»,– відзначив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

«Проект технічної допомоги, передбачений Меморандумом про співпрацю між Міністерством фінансів України, Ощадбанком та ЄБРР, є дороговказом у перетворенні державного банку на сучасний та ефективний фінансовий інститут, якого потребує реальний сектор української економіки. Реалізація положень меморандуму триває, і укладення тристоронньої угоди між Ощадбанком, ЄБРР та Франкфуртською школою є одним з кроків на цьому шляху. Ми віримо в те, що Ощадбанк із найбільшою мережею  відділень серед українських банків за підтримки Франкфуртської школи фінансів та менеджменту зможе започаткувати «бум підприємництва» в країні»,– зазначив голова представництва ЄБРР в Україні Шевкі Аджунер.

Visa (NYSE:V), глобальна компанія платіжних технологій, сьогодні оголосила про розширення можливостей для обробки транзакцій завдяки двом найсучаснішим центрам обробки даних у Сінгапурі та Великобританії. Нові глобальні центри обробки даних збільшать швидкість, стабільність та географічне різноманіття інфраструктури Visa, при цьому посилять здатність компанії надавати нові та більш комплексні способи оплати у сучасній гіпер-інтегрованій глобальній економіці.

"Комерція та платежі знаходяться на середині шляху історичного переходу від аналогових до цифрових технологій. Все більше людей по всьому світу відмовляються від готівки, віддаючи перевагу карткам та пристроям для здійснення оплати", ‒ сказав Раджат Танейя (RajatTaneja), виконавчий віце-президент з технологій компанії Visa. ‒ Завдяки інвестиціям у технології в Азії та Європі ми масштабуємо інфраструктуру Visa, щоб відповідати величезному зростанню цифрових та мобільних платежів, при цьому підтримуючи безпечне, зручне та безперебійне обслуговування, на яке очікують наші клієнти та партнери".

Центри обробки даних у Сінгапурі та Великобританії доповнюватимуть існуючі центри Visa в Північній Америці. З чотирма синхронізованими центрами обробки даних, розширена присутність Visaсприятиме підвищенню надлишковості та стійкості всієї її інфраструктури, мінімізуючи ймовірність збоїв у роботі для 16,600 фінансових установ Visa, мільйонів торговців та держателів більш ніж 3 мільярдів карток[i]. Два нових центри оснащені найсучаснішими технологіями, зокрема високопродуктивним обладнанням, енергоефективними системами живлення та охолодження. Visa планує розпочати здійснення операцій на двох об'єктах у 2018 році.

Центр даних у Сингапурі

Центр даних Visa у Сінгапурі, площею у 10 000 квадратних метрів ‒ це перший центр Visa з обробки даних у Південно-Східній Азії, який обслуговуватиме клієнтів, держателів карток та торговців у всьому регіоні та в глобальній мережі Visa.

"Будучи домівкою для нашої Азійсько-Тихоокеанської штаб-квартири, Сінгапур вже давно є центром ділової активності Visa у регіоні", ‒ сказав Кріс Кларк (ChrisClark), виконавчий директор групи Азійсько-Тихоокеанського регіону Visa. ‒ Завдяки новим процесинговим потужностям у Сінгапурі ми посилюємо наші можливості у задоволенні зростаючого попиту на цифрові платежі, одночасно підвищуючи темп впровадження платіжних інновацій в Азійсько-Тихоокеанському регіоні".

"Ми дуже раді, що Visa обрала Сінгапур як місце для свого нового центру обробки даних, оскільки це посилює позицію Сінгапуру як надійного бізнес- та технологічного партнера", ‒  додав пан Келвін Вонг (Mr. KelvinWong), заступник Керуючого директора Ради економічного розвитку Сінгапуру. ‒ Ці інвестиції зміцнюють присутність Visa в Сінгапурі та є свідченням регіонального лідерства Сінгапуру у царині управління даними та забезпечення зв’язку".

Новий центр обробки даних ‒ третя за величиною інвестиція Visa в Сінгапур за останні два роки. У вересні 2016 року компанія Visa відкрила перший міжнародний кампус університету Visa в штаб-квартирі в Сінгапурі. У квітні 2016 року компанія Visa запровадилаСінгапурський інноваційний центр, призначений для клієнтів, партнерів та розробників у регіоні, щоб працювати разом із експертами Visa та спільно створювати комерційні додатки нового покоління.

Центр даних у Великобританії

У червні 2016 року компанія Visa оголосила про завершення придбання Visa Europe, розпочинаючи багаторічний процес об'єднання двох компаній у єдину глобальну організацію зі спільною технологічною платформою. Результатом цієї інтеграції є підключення 3 200 європейських клієнтів до VisaNet, глобальної мережі обробки операцій Visa, а також модернізація існуючого центру обробки даних Visa у Великобританії.

Після завершення модернізації, центр обробки даних Visa, площею у 10 000 квадратних метрів, забезпечить клієнтів в регіоні більшою операційною стабільністю, одночасно прискорюючи швидкість виходу нових платіжних інновацій на європейський ринок.

"Запуск нашого ультрасучасного центру обробки даних у Європі є важливою віхою, оскільки дозволяє всім нашим клієнтам та партнерам скористатися перевагами глобальних технічних ресурсів та активів Visa", ‒  сказав Білл Шиді (Bill Sheedy), генеральний виконавчий директор компанії Visa у Європі.

 [i]Кількість карток вказана Visa на підставі Операційних сертифікатів Visaза 2016 календарний рік. У число карт Visa входять карти Visa, Visa Electron, V PAY та Interlink, а також картки PLUS. Кількість клієнтських фінансових установ подано станом на квартал, який закінчується в грудні 2016 року.

 

Ощадбанк реалізував новий сервіс «Депозити» у веб- та мобайл-банкінгу «Ощад 24/7». Для оформлення онлайн-депозиту необхідно в меню «Депозити» обрати параметри – суму, валюту, термін розміщення, спосіб виплати відсотків, можливість поповнення. Програма проаналізує вибір клієнта і запропонує доступні вклади з коротким описом їх умов. Після цього необхідно обрати з переліку своїх рахунків картковий рахунок, з якого буде списано кошти на поповнення вкладу, а також картковий рахунок, на який буде перераховано вклад та проценти в кінці строку його дії. Далі клієнт підтверджує операцію одноразовим паролем, який буде вказано в SMS-повідомленні від банку. Відкритий депозит відображається в системі «Ощад 24/7» в меню «Картки і рахунки». Для підтвердження факту відкриття вкладу клієнт може самостійно завантажити в «Ощад 24/7» документ, що підтверджує розміщення коштів на депозиті, або, за потреби, отримати його у відділенні Ощадбанку.

Для відкриття депозиту у смартфоні або планшеті необхідно оновити мобільний додаток «Ощад 24/7» у  PlayMarket  або App store.

«Ми реалізували найбільш очікуваний клієнтами онлайн-сервіс – відкриття депозиту. Тепер впевнено можемо вважати оновлену онлайн-платформу Ощадбанку повнофункціональною: перекази, регулярні платежі, комунальний додаток і багато іншого. Відтепер у вашому смартфоні й найпопулярніші депозитні програми. Другий рік поспіль Ощадбанк демонструє найвищий серед банків приріст за строковими вкладами фізичних осіб. За перші чотири місяці 2017 року він становить понад 3,6 млрд. грн. Дистанційним банкінгом «Ощад 24/7» користуються вже 1,8 млн. клієнтів. З кожним новим сервісом, який ми виводимо в онлайн, кількість прихильників обслуговування без черг та паперів зростає», – зазначив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

 

Усі депозити Ощадбанку незалежно від способу розміщення коштів захищено законом. Повернення вкладів громадянам гарантовано державою на 100%, без обмеження суми та строку. У депозитній лінійці Ощадбанку три вклади: базовий «Мій депозит», для пенсіонерів – «Мій пенсійний депозит» та бонусний «Мій прогресивний депозит». Усі вклади можна відкрити у гривні, доларах США або євро. Вони задовольняють потреби найширшого кола клієнтів з різними можливостями управління коштами та рівнем доходу.

 

У серпні 2016 року Ощадбанк оновив онлайн-платформу «Ощад 24/7» –  веб- та мобайл-банкінг. Розширення функціоналу дистанційних каналів обслуговування – важливий крок до вирішення проблеми перевантаження відділень та підвищення рівня сервісу. Спектр послуг в «Ощад 24/7» перевищує той, що можна отримати у відділенні.

 

Прес-служба Ощадбанку

 

Коментарі

Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134157bilyk_.jpeg

Перша музична премія "Yuna"

 8 лютого 2012 року в НПМ «Україна», відбулась перша щорічна музична премія YUNA – національна церемонія нагородження найкращих в музичній сфері. Перша церемонія нагородження премії «Yuna» відзначила найкращих діячів музичного мистецтва See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134095hluschenko_.jpg

Графика Николая Глущенко

С 6 по 18 апреля 2012 года в залах Киевского национального музея русского искусства пройдет выставка коллекции графики 1930 – 1970-х гг. выдающегося  украинского художника, непревзойденного колориста – Николая Глущенко. See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Заголовки передовиць

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені