Гроші

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • Гроші
Зберегти
Скасувати
Відновити

Інвестиції, Пенсії

Пенсійного фонду скоро н

Сьогодні, по суті, уряд пропонує ліквідкувати Пенсійний фонд, бо коштів для його існуван

Неділя, 20.12.2015 COMMENTS

Банки, Ломбарди

Новий веб-сервіс Ощадбан

Ощадбанк реалізував новий сервіс «Депозити» у веб- та мобайл-банкінгу «Ощад 24/

Неділя, 18.06.2017 COMMENTS

Страхування

До АТ «СК «ТАС» приєднал

Враховуючи затвердження передавального акту щодо приєднання ПРАТ «СК «ЕЙГОН ЛАЙФ УКРА

Неділя, 18.06.2017 COMMENTS

Фінансовий ринок

Конференция по криптовал

21 апреля культурно-деловой центр Днепра «Менора» собрал более 300 человек на би

Четвер, 4.05.2017 COMMENTS

Гроші

Ощадбанк реалізував новий сервіс «Депозити» у веб- та мобайл-банкінгу «Ощад 24/7». Для оформлення онлайн-депозиту необхідно в меню «Депозити» обрати параметри – суму, валюту, термін розміщення, спосіб виплати відсотків, можливість поповнення. Програма проаналізує вибір клієнта і запропонує доступні вклади з коротким описом їх умов. Після цього необхідно обрати з переліку своїх рахунків картковий рахунок, з якого буде списано кошти на поповнення вкладу, а також картковий рахунок, на який буде перераховано вклад та проценти в кінці строку його дії. Далі клієнт підтверджує операцію одноразовим паролем, який буде вказано в SMS-повідомленні від банку. Відкритий депозит відображається в системі «Ощад 24/7» в меню «Картки і рахунки». Для підтвердження факту відкриття вкладу клієнт може самостійно завантажити в «Ощад 24/7» документ, що підтверджує розміщення коштів на депозиті, або, за потреби, отримати його у відділенні Ощадбанку.

Для відкриття депозиту у смартфоні або планшеті необхідно оновити мобільний додаток «Ощад 24/7» у  PlayMarket  або App store.

«Ми реалізували найбільш очікуваний клієнтами онлайн-сервіс – відкриття депозиту. Тепер впевнено можемо вважати оновлену онлайн-платформу Ощадбанку повнофункціональною: перекази, регулярні платежі, комунальний додаток і багато іншого. Відтепер у вашому смартфоні й найпопулярніші депозитні програми. Другий рік поспіль Ощадбанк демонструє найвищий серед банків приріст за строковими вкладами фізичних осіб. За перші чотири місяці 2017 року він становить понад 3,6 млрд. грн. Дистанційним банкінгом «Ощад 24/7» користуються вже 1,8 млн. клієнтів. З кожним новим сервісом, який ми виводимо в онлайн, кількість прихильників обслуговування без черг та паперів зростає», – зазначив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

 

Усі депозити Ощадбанку незалежно від способу розміщення коштів захищено законом. Повернення вкладів громадянам гарантовано державою на 100%, без обмеження суми та строку. У депозитній лінійці Ощадбанку три вклади: базовий «Мій депозит», для пенсіонерів – «Мій пенсійний депозит» та бонусний «Мій прогресивний депозит». Усі вклади можна відкрити у гривні, доларах США або євро. Вони задовольняють потреби найширшого кола клієнтів з різними можливостями управління коштами та рівнем доходу.

 

У серпні 2016 року Ощадбанк оновив онлайн-платформу «Ощад 24/7» –  веб- та мобайл-банкінг. Розширення функціоналу дистанційних каналів обслуговування – важливий крок до вирішення проблеми перевантаження відділень та підвищення рівня сервісу. Спектр послуг в «Ощад 24/7» перевищує той, що можна отримати у відділенні.

 

Прес-служба Ощадбанку

Враховуючи затвердження передавального акту щодо приєднання ПРАТ «СК «ЕЙГОН ЛАЙФ УКРАЇНА» до АТ «СК «ТАС» (приватне), правонаступником компанії за всіма договорами стає СК «ТАС», як повідомлялося раніше.  Відповідно до вимог законодавства ліцензія ПРАТ «СК «ЕЙГОН ЛАЙФ УКРАЇНА»   анулюється у зв’язку із припиненням діяльності ПРАТ «СК «ЕЙГОН ЛАЙФ УКРАЇНА» шляхом приєднання до АТ «СК «ТАС» (приватне).

Звертаємо увагу представників ЗМІ, партнерів та клієнтів, що виключення ПРАТ «СК «ЕЙГОН ЛАЙФ УКРАЇНА» із реєстру страхових компаній та анулювання ліцензії – це необхідна юридична процедура відповідно до вимог законодавства. Клієнти СК «ЕЙГОН ЛАЙФ УКРАЇНА» і надалі будуть обслуговуватися в АТ «СК «ТАС» (приватне), а зобов’язання по договорах із ними будуть виконані в повному обсязі, відповідно до Правил, на підставі яких укладався Договір страхування.    

Нагадаємо, що підписання відповідного договору купівлі-продажу акцій між групою «ТАС» та Aegon Group відбулося 21 вересня 2016 р. Наприкінці листопада минулого року Антимонопольний комітет України надав відповідний дозвіл на  придбання акцій ПРАТ «СК «ЕЙГОН ЛАЙФ УКРАЇНА». 16 грудня 2016 року завершилась передача акцій ПРАТ «СК «ЕЙГОН ЛАЙФ УКРАЇНА» Групі «ТАС». Укладення угоди щодо придбання акцій ПРАТ «СК «ЕЙГОН ЛАЙФ УКРАЇНА» є продовженням довгострокової стратегії розвитку фінансового сектора Групи «ТАС» і посиленням її позицій на фінансовому ринку України.

Інформація для довідки:

Страхова компанія «ТАС»заснована в 2000 році, спеціалізується на добровільному страхуванні життя і займає лідерські позиції за всіма основними показниками. Активи компанії на 31.12.2016 року становили 2,1 млрд. грн. Обсяг зібраних премій 435,6 млн. грн. Обсяг заробленого інвестиційного доходу склав 184,5 млн. грн. Обсяг страхових виплат склав 138,4 млн. грн.

Ощадбанк знизив ставки за кредитами для  малого та середнього бізнесу.
 

Кредити Ощадбанку  для  мікро-, малого та середнього бізнесу  стають більш  доступними завдяки зменшенню відсоткових ставок. У середньому їх зменшено на 2%. Відтак, підприємці  можуть отримати кредит за ставкою від 19%, агропідприємства – від 16,9%. У рамках партнерських програм підприємства можуть оновити або сформувати парк техніки та обладнання за ще більш низькими ставками – від 12%.

 

Кредити надаються на будь-які потреби, пов’язані зі здійсненням підприємницької діяльності (придбання основних засобів, поповнення обігових коштів тощо), строком до 5 років.  

 

«Малі та середні підприємства є двигуном розвитку економіки. Чимало таких компаній потребують фінансування. Ми йдемо їм назустріч, пропонуючи ще більш доступні умови кредитування», – зазначив заступник голови правління Ощадбанку Андрій Стецевич.

 

Нагадуємо, в березні 2017 року Ощадбанк знизив ставки на три процентні пункти за «теплими» кредитами для ОСББ та ЖБК. Для кредитів строком до 1 року ставка становить 18,5% річних, строком більше 1 року – 18,8%.

 

Також Ощадбанк та Western NIS Enterprise Fund продовжують кредитування соціальних підприємств за безпрецедентно низькими ставками – від 5% до 10% річних.

 

Прес-служба Ощадбанку

21 апреля культурно-деловой центр Днепра «Менора» собрал более 300 человек на бизнес-конференции, посвященной криптовалютам Blockchain Business Forum.  Это было первое событие в Украине подобного масштаба, ориентированное на предпринимателей.

Спикерами выступили эксперты по криптовалютам, в том числе основатель Kuna Bitcoin Agency Михаил ЧОБАНЯН, ведущий разработчик в CEX Олег КУДРЕНКО,основатель EMK ENTERPRISE Limited Владислав КОГАН, разработчик системы аукционов на Blockchaine-Auction 3.0Лаша АНТАДЗЕ, а также юристы и финансисты, которые коснулись технологических и юридических аспектов регулирования криптовалюты в Украине и мире.

Основной целью, которую ставили перед собой организаторы, было познакомить представителей бизнеса с инновационной технологией Blockchain и показать на примере реальных кейсов, как ее можно применять на практике, расширяя и масштабируя свой бизнес.По словам основателя компании InCrypto.io Дмитрия КОВАЛЬЧУКА, главного вдохновителя проекта и блокчейн-энтузиаста, «Украина занимает одно из первых мест в мире по развитию Blockchain технологий. Однако, несмотря на это, проектов, которые уже реализованы и приносят пользу обществу, не много. Большое количество разработчиков и стартапов нуждаются в поддержке бизнеса. Это позволит инновационным технологиям стать более понятными широкому кругу людей».

Презентации были доступны не только людям, которые «в теме», но и тем, кто впервые столкнулся с технологией Blockchain и криптовалютами. Посетители конференции получили ответы на множество самых разных вопросов, например как хранить свои сбережения на Bitcoin депозите в Украине, делать денежные переводы в любую точку мира или быстро и анонимно совершать покупки в Интернете?

После конференции для обладателей Premium билетов состоялась AfterParty в гастро-пабе «Голый Шеф», на которой  в дружеской обстановке спикеры  делились своим опытом, отвечали на все интересующие слушателей вопросы и проводили переговоры с потенциальными партнерами.

Организатор форума Сергей ОНИЩЕНКО, который запустил первый проект привлечения криптоинвестиций в реальный украинский бизнес Armorceramics.co, убежден в экспоненциальном росте индустрии криптовалют в будущем. «Я надеюсь, что через пол года, когда мы будем проводить новую конференцию, буду выступать не только я со своим проектом, но и еще 10 человек, которые посетили первый в Украине Blockchain Business Forum. Вот тогда мы поймем, что свою гуманистическую миссию мы выполнили – подарили людям новыйинструмент».

29 березня у київському БЦ «Парус» відбулася перша конференція в Україні з розробки та застосування чат-ботів у бізнесі – ChatBot Conference.

14 експертів розповіли про застосування чат-ботів у банківських сервісах, юриспруденції, медицині, на найкращих майданчиках для застосування бот-технологій, а також про власний досвід розробок. Конференцію відвідали понад 200 учасників: програмісти, бізнесмени, маркетологи та ті, хто стежить за інноваціями в галузі чат-ботів.

Організатором конференції виступила компанія Smile-Expo– лідер у проведенні конференцій, виставок і форумів в Україні та країнах Європи.

Захід було розділено на 2 блоки:

·         Розробка чат-ботів.

·         Застосування чат-ботів у бізнесі та маркетингу.

На конференції виступили розробники чат-ботів у галузях юридичного бізнесу (Нестор Дубневич, юрист Juskutum), торгівлі криптовалютами (Кір Келевра, CEO Bitup.io), медицини (Олександр Краковецький, CEO DevRain Solutions), захисту бізнесу (Олексій Иванкин, Co-founder 908.vc), смарт-контрактів (Євген Саранцев, керуючий партнер TCDC). Головними спікерами заходу були представники компаній «1С Бітрікс», Microsoft, Oratio та «ПриватБанк».

Модератор конференції Олександр Краковецький – CEO компанії DevRain Solutions. Він відкрив другий блок доповіддю про створення бот-експертів для медичної та юридичної галузей через Microsoft Bot Framework, Azure Cognitive Services і NER-системи.

CEO Oratio Девід Пічсенмейстер озвучив головні галузі застосування чат-ботів у 2017 році:«Чат-боти здобудуть масову популярність у галузях обслуговування клієнтів, розповсюдження контенту та електронної комерції».

Юлія Гусєва, керівник «Чат онлайн» у «ПриватБанку», пояснила, що чат-боти – це вигідно, та продемонструвала інфографіку про «живу» статистику їхнього використання в банку: «Різниця у рівні задоволення між оператором і чат-ботом «ПриватБанку» зовсім невелика – менше за 10%, проте бот обходиться дешевше на 90%».

Несподіваним для аудиторії стала доповідь головного ботобудівника «ПриватБанку» Павла Чишко, який перейшов з формату звичайної презентації в майстер-клас. Гостям було цікаво побачити реальний процес розробки бота.

Сергій Поплавський, технічний євангеліст Microsoft, пояснив умови адаптації людини до чат-ботів: «Якщо механізм спілкування бота буде досконалим у вирішенні будь-якої проблеми, тоді не залишиться причин людині відмовлятися в майбутньому від його послуг».

Керівник напрямку орендних рішень «1С Бітрікс» Олександр Демидов визначив, кому не варто займатися розробкою чат-ботів: «Без сумніву не потрібно займатися розробкою чат-ботів, якщо ви раптом вирішили: "Чат-боти – це круто, зараз зроблю!" Важливо проаналізувати, навіщо ви його створюєте та яку цінність маєте намір принести клієнту».

 

Коментарі

Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...
Изображение
Хен Ліхтенштейн:"Сільське господарство - складний бізнес"
14.03.2016
Президент і Генеральний директор компанії Adama Agricultural Solutions Хен Ліхтенштейн... Подробнее...
Изображение
Гжегож Гайда:"Житлова реформа хворіє на популізм"
11.03.2016
Чи повинна держава ремонтувати будинки в приватній власності? Відповідь на таке... Подробнее...

 

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134157bilyk_.jpeg

Перша музична премія "Yuna"

 8 лютого 2012 року в НПМ «Україна», відбулась перша щорічна музична премія YUNA – національна церемонія нагородження найкращих в музичній сфері. Перша церемонія нагородження премії «Yuna» відзначила найкращих діячів музичного мистецтва See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134095hluschenko_.jpg

Графика Николая Глущенко

С 6 по 18 апреля 2012 года в залах Киевского национального музея русского искусства пройдет выставка коллекции графики 1930 – 1970-х гг. выдающегося  украинского художника, непревзойденного колориста – Николая Глущенко. See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені