Гроші

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • Гроші
Зберегти
Скасувати
Відновити

Інвестиції, Пенсії

Перевірка прямих інвести

Незабаром у ЄС з’явиться збірка нових правил, яка сприятиме поліпшенню ретельної перевірки

П'ятниця, 15.03.2019 COMMENTS

Банки, Ломбарди

Покупка банку в Чорногор

Чорногорська дочірня структура OTP Bank, Crnogorska komercijalna banka, підписала угоду про придб

Субота, 23.03.2019 COMMENTS

Страхування

"Людина року-2018" Убезп

ЛАУРЕАТИ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ «ЛЮДИНА РОКУ-2018» в номінації «Лідер ст

Субота, 23.02.2019 COMMENTS

Фінансовий ринок

Фінансова грамотність Гу

Visa розпочинає комунікаційну кампанію з підвищення фінансової грамотності та поширення правил бе

Середа, 3.04.2019 COMMENTS

Гроші

Visa розпочинає комунікаційну кампанію з підвищення фінансової грамотності та поширення правил безпечного використання платіжних інструментів в Україні. Партнером у реалізації кампанії стала група компаній Art Nation, яка займається продюсуванням бренду «Гусь» - популярного персонажа в українських соціальних мережах.

Вигаданий українською художницею Надією Кушнір, персонаж @Гусь завоював значну популярність завдяки тому, що у дотепній формі говорить прості й водночас важливі речі. Саме тому Visa зробила Гуся героєм просвітницької кампанії, мета якої – підвищити рівень фінансової грамотності українців у сфері безпечного використання платіжних інструментів, таких як платіжні картки, безконтактні платіжні гаджети, тощо.

Кампанія розпочнеться на сторінці Visa у Facebook. Комікси з @Гусем ілюструватимуть типові ситуації, які підкажуть аудиторії, як сплачувати Visa максимально комфортно та безпечно, що слід робити, якщо втрачено картку, або хтось намагається дізнатися конфіденційні платіжні дані користувача тощо. Окрім питань безпеки при здійсненні безготівкових розрахунків з Visa, @Гусь розкаже про переваги використання сучасних платіжних інструментів наприклад в транспорті, онлайн чи для переказу коштів,  та про додаткові можливості, які мають держателі карток Visa.

Віра Платонова, старший віце-президент та голова регіону країн СНД та Південно-Східної Європи: «Безпека безготівкових платежів є безумовним пріоритетом діяльності компанії Visa та невід’ємною рисою кожного нашого платіжного рішення чи технології. Протягом десятків років компанія інвестувала в інноваційні розробки, аби зробити платежі з Visa максимально комфортними, швидкими і водночас - безпечними для наших користувачів. Я вважаю, що однією з найголовніших та дієвих інвестицій в безпеку та просування безготівкової економіки в Україні – є інвестиція саме в фінансову грамотність користувачів, в їх обізнаність щодо можливостей сучасних платіжних інструментів та простих правил безпеки при їх використанні. Саме тому ми регулярно проводимо освітні кампанії, що націлені на підвищення фінансової обізнаності українців у сфері безготівкових розрахунків.

Лариса Макарова, старший директор департаменту керування ризиками компанії Visa, країни СНД та Південно-Східної Європи: «Сьогодні, коли ми швидко просуваємося шляхом інноваційних технологій, нових платіжних рішень, важливо не тільки забезпечити доступ користувачів до них, але і зробити їх безпечними та навчити держателів карток впевнено ними користуватися. Своєю чергою, інноваційні, зручні та безпечні платіжні рішення стимулюють користувачів віддавати перевагу безготівковим розрахункам. Ми сподіваємося, що наша комунікаційна кампанія з @Гусем допоможе українцям засвоїти прості правила безпечного користування сучасними платіжними інструментами та отримати максимум переваг від платежів з Visa».

Едуард Ахрамович, генеральний продюсер компанії Art Nation:«Гусь говорить з людьми однією мовою. Інколи іронічною і з гумором, але такою, яка зрозуміла багатьом. Йому довіряють майже 200 000 підписників у соціальних мережах. Для них він став лідером суспільної думки. Перевага Гуся у тому, що однією короткою і дотепною фразою він може пояснити складну ситуацію. Це привертає увагу. На перший погляд, правила безпечного використання платіжних інструментів не прості, але описані мовою Гуся вони стають вже більш зрозумілими для користувачів платіжних рішень Visa. Радіємо, що наш бренд допомагає розвивати фінансову грамотність українців».

Слідкуйте за @Гусем та Visa на Facebook-сторінці компанії Visa: https://www.facebook.com/VisaUA.

Чорногорська дочірня структура OTP Bank, Crnogorska komercijalna banka, підписала угоду про придбання контрольного пакету акцій Societe Generale banka Montenegro, чорногорської філії Societe Generale Group.

Societe Generale banka Montenegro є  4-м за величиною банком у Чорногорії і, як універсальна фінансова установа, активно працює в роздрібному та корпоративному сегментах з часткою ринку 11,5%.

Таким чином, урезультаті останніх придбань OTP Group відіграватиме вирішальну роль на фінансовому ринку у всій Європі, особливо – в Центральному та Східному регіонах.

Фінансове закриття чорногорської угоди очікується в найближчі місяці за умови отримання всіх необхідних дозволів регулюючих органів.

Нагадаємо, OTP Group на сьогодні працює в 9 країнах регіону, але очікується, що ця цифра зросте до 11 країн завдяки нещодавно підписаному договору у Молдові та майбутньому фінансовому закриттю албанської угоди.

 

 

Акціонерне товариство «ОТП Банк»– один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Незабаром у ЄС з’явиться збірка нових правил, яка сприятиме поліпшенню ретельної перевірки прямих інвестицій, що надходять з країн з-поза меж Євросоюзу, з огляду на їхній вплив на безпеку та громадський порядок у ЄС.

5 березня Рада ЄС ухвалила норму, що створює рамки для вивчення та перевірки прямих іноземних інвестицій до Євросоюзу. Європейський Союз вперше бере у роботу такі всеохопні норми; його ключові торговельні партнери вже застосовують подібні правила.

«ЄС є та залишиться одним з найвідкритіших у світі місць для інвестицій. Нові правила щодо перевірки інвестицій гарантуватимуть, що відкритість крокує пліч-о-пліч із чутливим захистом наших стратегічних активів», – підкреслив Міністр з питань бізнесового середовища, торгівлі та підприємництва Румунії (країни-голови ЄС) Штефан-Раду Опреа.

Нові правила створять механізм співпраці. У його рамках країни-члени ЄС та Єврокомісія матимуть змогу обмінюватися інформацією та піднімати окремі питання, які викликають занепокоєння. Водночас країни-члени збережуть за собою право переглядати та потенційно блокувати прямі іноземні інвестиції з міркувань безпеки та громадського порядку. Рішення щодо створення та підтримки державного механізму перевірки також залишиться за окремими країнами-членами ЄС.

Єврокомісія отримає можливість виcтупати із висновками. Це може відбуватися у випадках, що стосуються низки країн-членів або, якщо інвестиція здатна вплинути на проект чи програму, яка становить інтерес для усього ЄС, зокрема, Горизонт 2020 або Галілео.  

Наступні кроки

Норму буде оприлюднено 21 березня. Нові правила набудуть чинності через двадцять днів після публікації; їх буде повністю застосовано через 18 місяців.

Детальніше:

Норма, що створює рамки для вивчення та перевірки прямих інвестицій у PE-CONS 72/18 Союзу

Перевірка інвестицій: політична згода щодо рамок ЄС

Перевірка інвестицій: Рада погоджує свою позицію у перемовинах

ЛАУРЕАТИ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ «ЛЮДИНА РОКУ-2018» в номінації «Лідер страхового ринку року».

Наталія БАЗИЛЀВСЬКА

Голова Правління Граве Україна, Віце Президент Української Федерації Убезпечення.

Найвагоміші події в Вашій професійній діяльності в 2018 році? Звичайно, головними подіями для нас є довголіття нашого концерну, а саме 20-річчя присутності в Україні і 190-річний ювілей Grawe в Австрії. Доки на ринку страхування затишшя, на жаль, доти чимось особливим в професійній сфері особливо не похвалитися, хіба тим, що ринок росте пропорційно економічному зростанню в країні, що звичайно ж радує. Дуже хотілося б, щоб цей ринок здобув ті масштаби і напрямки, які йому притаманні в країнах Європи.

Ваш життєвий девіз? Хто хоче шукає можливості, хто не хоче шукає причини.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? Лікарем.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Мені б дуже хотілося подивитися на цей світ через 200, 500 і 1000 років.

Бути сьогодні успішним – це… Успіх - це можливість бути собою.

Ваш улюблений афоризм? Можливо він не найулюбленіший, але найбільш значимий для мене зараз, коли ти мама двох дітей. Не розповідай, а показуй.

Якщощастяне в грошах, то в чому?Звичайно ж щастя не в грошах, просто гроші дозволяють досягти бажаного результату значно швидше і без думки про те, де ж їх взяти. Гадаю, що щастя - це самореалізація в усьому, що для тебе важливо.

Що Вине любите в своїй роботібільше всього?Не люблю бути начальником.

Визгодні, що ризик- справашляхетна?Вважаю - так, хоча це не завжди мій життєвий принцип. Професія внесла корективи.

А Висебе застрахували? (яківидистрахування?)Звичайно ж, інакше як ми можемо надавати послуги, якими ми самі некористуємось. У мене є практично всі види полісів Граве Україна (Страхування життя, КАСКО, відповідальність, туризм).

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори і я...» Я б погодилася з першоджерелом, але в контексті – переверну світ, а не зрушу.

Яка риса характеру – Ваш головний недолік? Перфекціонізм.

Чи є у Вас улюблена книга? Найулюбленішої немає. Більшість книг після прочитаннястають улюбленими.

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? Складно сказати. Думаю, мені були б близькі ідеї декабристів ...

 

Яке чудо світу ви би хотіли перенести до свого рідного міста? Що би воно символізувало? Піраміду Хеопса. Символізувала б вічність принципів світобудови.

Якби ви відкрили нову планету, як би ви її назвали?Далекс.

Уявіть що до Вас в гості завітав зарубіжний партнер з проханням показати Україну. Куди б ви його запросили на екскурсію?Україна чудова країна і багата своєю історією. Звичайно, я б показала Київ та всі його історичні місця.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? Досягнення - все, що у мене є. Помилка - те, що я більше часу приділяю терміновим справам, а не важливим.

Яке зайняття для  Вас -  найкращий відпочинок? Подорожі, бути з дітьми, спорт.

 

 

Галина КІМ

Генеральний директор «Страхова компанія« Ю.Ес.Ай.»

Нагороди: Диплом за розвиток страхового ринку України.

Три головних події 2018 року по Вашій версії:Створення професійної команди, увійшли в п'ятірку лідерів по ОСАГО, стали лауреатами в номінації «Лідер страхового ринку».

Ваша «Формула успіху»: Бути в гармонії з реальністю, і, роблячи менше, ти досягнеш набагато більшого.

Ваш життєвий девіз: Приймай людей такими, якими вони є, не намагайся їх змінити.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві?:Лікарем.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась?:Працювати у великому холдингу.

Бути сьогодні успішним - це ...займатися улюбленою справою.

Якщо щастя не в грошах, то в чому?Правильно,не в грошах, а в їх кількості.

Що Ви не любите в своїй роботі найбільше?:Коли через однузустріч змінюєтьсявесь робочий графік.

Ви згодні, що ризик - справа благородна?:Абсолютно вірно. Ризик це - справа шляхетна, але при цьому слід поєднувати ризик із відповіднимзабезпеченням на випадок збитків.

А Ви себе застрахували?:Звичайно. У мене є договір обов'язкового ОСАГО, КАСКО і Нещасні випадки (застрахований син), добровільне медичне страхування.

Кому в цьому житті Ви заздрите?:Цього робити категорично не можна. Успішна людина вміє приймати успіхи інших.

Яка риса характеру - Ваш головний недолік?:Не завжди можу дослухати співрозмовника до кінця, якщо співрозмовник повільний.

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником?:З Маргарет Тетчер.

Яке диво світуВи хотіли б перенести в своє рідне місто?: Піраміди - це символ величезної праці і вміння керувати величезною кількістю людей для досягнення мети.

Якби Ви відкрили нову планету, як би Ви її назвали?:ЮЕСАЙ.

Уявіть, що до Вас в гості приїхав закордонний партнер з проханням показати Україну. Куди б Ви його запросили на екскурсію?:Обов'язково західну Україну з усім її колоритом.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою?:Головне досягнення в житті - це син. Помилкою можна вважати дуже багато, головне як до цього ставитися, якщо ти знаєш як це виправити, це вже не помилка.

Яке зайняття для Вас - найкращий відпочинок?:Бути з сім'єю

ЛАУРЕАТИ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ «ЛЮДИНА РОКУ-2018» в номінації «Фінансист року».

Леонід ГРЕБІНСЬКИЙ

Голова Правління, Акціонер АТ «КРИСТАЛБАНК»

Найвагоміші здобутки в Вашій професійній діяльності в 2018 році: у 2018 році АТ «КРИСТАЛБАНК» номінований на звання «Банк року №1 за умовами іпотечного кредитування 2018 року» за версією міжнародного клубу «БАНКИРЪ». Я пишаюся цим досягненням. Нам вдалося сформувати одну з найкращих іпотечних пропозицій на ринку столичної нерухомості. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб співпраця з банком була взаємовигідною та комфортною для наших клієнтів. Молоді сім'ї отримують можливість купувати нерухомість без великих фінансових вкладень. Високі оцінки банку з боку незалежних експертів говорять про те, що ми на правильному шляху.

Ваш життєвий девіз? Ніколи не будь бездіяльним. Не бійся, що щось може не вийти - думай, дій.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві?Мріяв бути винахідником і проводити експерименти. У бізнесі мені знадобилися мої дитячі мрії, завжди намагаюся створювати щось нове.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Всі мрії, які поки не здійснилися, обов'язково збудуться, я докладу для цього максимум зусиль.

Бути сьогодні успішним – це… Успіх для мене це внутрішнє задоволення від результату і усвідомлене розуміння, що виконана праця та докладені зусилля приносять користь моїм клієнтам і партнерам. Задоволений Клієнт - це успіх.

Ваш улюблений афоризм? «Я завжди дотримувався правила: не біжи, якщо можеш стояти; не стій, якщо можеш сидіти; не сиди, якщо можеш лежати» (Уїнстон Черчілль).

На що Вам шкода витрачати гроші? Я легко розлучаюся з грошима, тому що вмію їх заробляти, але не витрачаю їх на непотрібні речі.

Як Ви зберігаєте особисті заощадження?Для мене найнадійніший спосіб заощадження коштів - банківський вклад в національній або іноземній валюті.

Скільки Вам потрібно грошей для щастя? Рівно стільки, скільки потрібно для забезпечення життєво необхідних речей та звичайно ж подорожей.

Якщо щастя не в грошах, то в чому? Щастя в дітях, онуках, здоров'ї та благополуччі близьких. Гроші - інструмент для управління життям та придбання благ, які приносять задоволення і користь.

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори і я... досягну будь-якої мети».

Кому в цьому житті Ви заздрите? Нікому, заздрість - один із смертних гріхів, який губить та руйнує людину.

Яка риса характеру – Ваш головний недолік?Довірливість. Я завжди бачу в людях тільки хороше.

Чи є у Вас улюблена книга? «Фінансист» Теодор Драйзер.

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? Уїнстон Черчілль, ми б подружилися.

Яке чудо світу ви би хотіли перенести до свого рідного міста? Що би воно символізувало?Статую Христа-Спасителя, як символ благословення.

Якби ви відкрили нову планету, як би ви її назвали?«Happiness».

Уявіть що до Вас в гості завітав зарубіжний партнер з проханням показати Україну. Куди б ви його запросили на екскурсію?Києво-Печерська Лавра - святиня, яку повинен побачити кожен турист.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті? Головне досягнення - моя сім'я.

Яке зайняття для  Вас -  найкращий відпочинок? Проведений час з онуками для мене найкращий відпочинок.

 

 

Анатолій ГУЛЕЙ

Професор, Доктор наук, Голова Наглядової ради Тернопільського національно економічного університету.

Голова правління «Української міжбанківської валютної біржі»

 

Найвагоміші події в Вашій професійній діяльності в 2018 році? Ухвалення «Концепції розвитку цифрової економіки і суспільства Україна в 2018-2020 роках». Новий Закон України «Про валюту і валютні операції».

Ваш життєвий девіз? «Хто володіє інформацією - той володіє світом». «Песиміст бачить труднощі при кожній нагоді; оптиміст в кожній проблемі бачить можливості». «Велику перевагу отримує той, хто досить рано зробив помилки, на яких можна навчитися».

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? Дуже довго займався футболом і був упевнений, що стану «великим футболістом».

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Створити власну бізнес школу, для молодих підприємців. Поки що йду до мрії ....

Бути сьогодні успішним – це… Бути успішним, це стати Алхіміком свого Особистого Капіталу. Коли використовуєш свій Вільний Час та  Нові Технології і все це перетворюєш в Особистий Капітал чи Капітал власного Бізнесу… Це реально, знаю багато Стартапів, які були створені з неймовірних ідей.

Ваш улюблений афоризм? Десь там глибоко в Душі, у мене є місце де збираються Образи. Але кожен раз коли викурюю Сигару, влаштовую Образам - Пекло і перетворюю їх в Попіл, потім випускаю їх через Дим ... Випускаю Дим і прощаю, видихаю і прощаю, видихаю і прощаю  ...Все прощаю, Всім прощаю ...

На що Вам шкода витрачати гроші? Гроші не шкода витрачати, тому що гроші роблять нас справжніми. Гроші це спокуса. Не всі можуть встояти ...

Шкода, коли розчаровуєшся в людях через гроші.

Як Ви зберігаєте особисті заощадження? Мої заощадження на депозитах в банках: долар і євро по 40% і 20% - операційна гривня.

Скільки Вам потрібно грошей для щастя? У кожного своє «щастя». Коли мені було 8 років мені потрібно було лише 50 рублів, щоб придбати велосипед. Я зібрав ці гроші протягом року та був неймовірно щасливий бо досяг поставленої цілі. У житті завжди так, ти щасливий тільки тоді, коли досягаєш поставленої мети …

Якщо щастя не в грошах, то в чому? Щастя не в грошах, а в їх кількості на твоєму рахунку в банку. Гроші роблять тебе більш незалежними у своїх вчинках і рішеннях.

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори і я...- і я її продам»)))))) в житті ми завжди поспішаємо жити, продай точку опори і відпочинь від роботи)))))

Кому в цьому житті Ви заздрите? Заздрю людям, які вміють керувати своїм часом, це реально дуже складно в нашому швидкому режимі життя; ще більше заздрю людям, які не знають куди подіти свій вільний час.

Яка риса характеру – Ваш головний недолік? Не люблю довго чекати, потрібно розвивати в собі посидючість та терплячість.

Чи є у Вас улюблена книга? Грегорі Девід Робертс «Шантарам» і «Тінь Гори». Якщо ще не читали, рекомендую)

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? Сер Вінстон Леонард Спенсер-Черчилль, мабуть я б викурив з ним  сигару «Romeo y Julieta» з смачною ароматною кавою,

а  може навіть і не кавою ...

Яке чудо світу ви би хотіли перенести до свого рідного міста? Ну цьоготочно непотрібно робити. Давайте відновимо історичне минуле і збережемо його для майбутніх поколінь.

Якби ви відкрили нову планету, як би ви її назвали?Планета «Щасливих Людей» і запросив би всіх, хто не відчуває себе щасливим, вирушити в подорож. Може саме там вони зможуть стати щасливими?

Уявіть що до Вас в гості завітав зарубіжний партнер з проханням показати Україну. Куди б ви його запросили на екскурсію?У нас є 7 чудес України, він повинен їх побачити)

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? Найбільше досягнення життя - я все таки не став футболістом. Найбільша помилка - я щиро вірив, що стану футболістом і використовував понад 10 років життя не за призначенням))

Яке зайняття для  Вас -  найкращий відпочинок? Найкращий відпочинок – ввечері посидіти з книгою біля каміна, завжди намагаюся поєднувати корисне з приємним.

 

Сергій ТІГІПКО

Голова Правління АТ «ТАСКОМБАНК», кандидат економічних наук

 

Три головні події 2018 року за Вашою версією?: Приєднання до ТАСКОБАНКу  ВіЕсБанку в рекордно короткий термін. Успішний запуск  на базі УніверсалБанку, який входить до групи «ТАС», онлайн-проекту Monobank. Запуск мобільного гаманця  TAS2U, визнаного одним із кращих інтернет-банкінгів  країни.

Ваша «Формула успіху»? Терпіння, прагнення до змін.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? Мріяв реалізувати себе, а пріоритети «ким» довго змінювалися.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Я хочу, щоб Україна стала успішною процвітаючою державою, країною з сильною економікою, в якій мир і благополуччя громадян – понад усе.

Говорячи слово УСПІХ, який зміст ви в нього вкладаєте?Сьогодні я займаюся бізнесом, і тут успіх точно оцінюється: робочі місця, нові технології, гроші.

Ваш улюблений афоризм? Без команди військо гине!

На що Вам шкода витрачати гроші? На надмірне споживання.

Як Ви зберігаєте особисті заощадження? В основному в активах в Україні – заводи, банки, страхові компанії і т.д. І на депозитах у власних банках.

Скільки Вам потрібно грошей для щастя? Гроші мені потрібні для інвестування в економіку України, тож потрібно багато.

Якщо щастя не в грошах, то в чому? Щастя – це внутрішня гармонія,  можливість бачити своїх рідних і близьких здоровими, щасливими, успішними. Але для мене ще важливо брати участь у модернізації країни.

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори і я...» Для мене точка опори – це люди, здатні робити  справи. Слава Богу, таких людей  багато.

Кому в цьому житті Ви заздрите? Нікому. Заздрість руйнує.

Яка риса характеру – Ваш головний недолік? Зайва  цілеспрямованість.

Чи є у Вас улюблена книга? Із класики - Собаче серце М.Булгакова,  з сучасного – книги Кадзуо Ішігуро («Залишок дня», «Похований велетень», «Художник хиткого світу»).

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? Жити й  дружити треба в реальному часі.

Яке чудо світу ви би хотіли перенести до свого рідного міста? Нічого переносити не треба. Для кожної людини його рідна земля - уже диво світу.

Якби ви відкрили нову планету, як би ви її назвали?Планета ТАС.

Уявіть що до Вас в гості завітав зарубіжний партнер з проханням показати Україну. Куди б ви його запросили на екскурсію?Безумовно, почав би з  Києва, а далі - виходячи з часу гостя. У нас багато красивих і цікавих місць.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? Найбільше досягнення в житті кожної людини  –  успіхи дітей; і я сподіваюся, що таких досягнень у мене буде багато! А помилки – це  просто життєйські  уроки,  з яких потрібно робити висновки. Як писала Ліна Костенко, «Поразка – теж наука, ніяка перемога так не вчить».

Яке зайняття для  Вас -  найкращий відпочинок? Спортзал  і читання книг.

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені