Гроші

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • Гроші
Зберегти
Скасувати
Відновити

Інвестиції, Пенсії

Пенсійного фонду скоро н

Сьогодні, по суті, уряд пропонує ліквідкувати Пенсійний фонд, бо коштів для його існуван

Неділя, 20.12.2015 COMMENTS

Банки, Ломбарди

Чат-бот Ощадбанку

Ощадбанк розширює канали комунікації з клієнтами. На сайті Ощадбанку запрацював чат-бот – о

Середа, 17.01.2018 COMMENTS

Страхування

Застрахували київський H

СК «ПРОВІДНА» уклала договір за програмою комплексного страхування з п'ятизіркови

Четвер, 28.05.2015 COMMENTS

Фінансовий ринок

Німці компенсуватимуть в

30 жовтня Київська міська державна адміністрація та Німецько-Український фонд (НУФ) презентували

П'ятниця, 3.11.2017 COMMENTS

Гроші

Ощадбанк розширює канали комунікації з клієнтами. На сайті Ощадбанку запрацював чат-бот – онлайн-помічник.

Перш за все віртуальний помічник призначено для користувачів платіжних карток, адже 80% звернень до Контакт-центру стосуються саме обслуговування карток. Новий сервіс допоможе отримати відповіді щодо стану карткових рахунків, трансакцій, зміни лімітів, блокування карток та інших питань. Якщо клієнт хоче отримати консультацію щодо некарткових продуктів Ощадбанку, він може замовити зворотний дзвінок від консультанта Контакт-центру.

 

Онлайн-помічник розташовано у правому нижньому кутку сайтабанку, а вмобільній версії – у правому верхньому. Для користування сервісом клієнт вводить свій контактний номер телефону і авторизується за допомогою одноразового пароля, отриманого в SMS-повідомленні на цей номер.

 

«Онлайн-помічник – ще один канал комунікації з клієнтами. Важливо, коли клієнт має вибір і обирає той варіант, який йому зручніше. Наприклад, іноді людині незручно розмовляти по телефону, але потрібно швидко вирішити питання щодо своєї картки. Тоді він може звернутись до Контакт-центру за допомогою чат-бота, – розповідає начальник Контакт-центру Ощадбанку Анна Старик. – Далі ми будемо наповнювати онлайн-помічник додатковими сервісами, в тому числі онлайн-чатом з консультантом Контакт-центру».

 

Нагадуємо, в березні 2017 року Контакт-центр Ощадбанку першим реалізував функцію попереднього визначення можливого звернення клієнта. Сервіс самообслуговування IVR Ощадбанку не лише звертається до клієнта на ім’я, а й визначає ймовірне питання, з яким він зателефонував до Контакт-центру. Більше80% верифікованих клієнтів Ощадбанку користуються IVR без участі оператора.

Прес-служба Ощадбанку

30 жовтня Київська міська державна адміністрація та Німецько-Український фонд (НУФ) презентували Спільну Програму компенсації процентних ставок для кредитів малих і середніх підприємств м. Києва.

Програма реалізується для кредитів, наданих відповідно до Програми підтримки малих та середніх підприємств НУФ, профінансованої урядом Німеччини через KfW у співпраці з ініціативою Європейського Союзу EU4Business щодо відшкодування втрат валютного ризику для малих та середніх підприємств.

Ця спільна програма є додатковим компонентом програми Федерального уряду Німеччини на загальну суму 10 млн євро, що має на меті стимулювання української економіки через полегшення доступу до дешевих кредитів для малих та середніх підприємств. Федеральний уряд Німеччини фінансує банківські кредити через KfW та НУФ. Ініціатива ЄС EU4Business забезпечує кошти у сумі 5 млн. євро для відшкодування втрат від валютних ризиків для кредитів МСП.

Завдяки цій спільній програмі КМДА та НУФ 50% відсоткової ставки для МСП Києва буде покрита компенсацією від КМДА. Таким чином, процентна ставка за кредитами, наданими банками-партнерами НУФ для київських МСП, зменшиться до 7,5%, що є найнижчим рівнем в Україні. Кошти на компенсацію процентних ставок для кредитів МСП будуть надані з міського бюджету м. Києва.

«На мій погляд, ця програма є гарним прикладом в Україні, який демонструє, як можна поєднати зусилля міжнародних та місцевих програм фінансово-кредитної підтримки. Внесок міста Києва до підтримки з боку Німеччини суттєво покращить доступ МСП міста Києва до фінансових ресурсів», — сказав Лутц Хорн-Хааке, директор Офісу KfWв Україні.

Перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс зазначив, що зменшення річних по кредитам для МСП вдвічі (з 15% до 7,5%) сприятиме створенню нових робочих місць та стрімкому зростанню існуючого бізнесу у столиці, але й покращенню умов праці та підвищенню якості послуг за рахунок технічної модернізації обладнання.

«Малий та середній бізнес дає суттєві надходження до місцевого бюджету. Загалом від суб’єктів підприємництва до міського бюджету у 2016 році надійшло 19,8 млрд. грн. В свою чергу, Київською міською владою на фінансово-кредитну підтримку в міському бюджеті у 2017 році передбачено 10 млн грн., у 2018 планується виділити 20 млн грн. За рахунок цих коштів для київських підприємців компенсуватиметься 50% номінальної відсоткової ставки, що встановлюється кредитним договором», розповів Геннадій Пліс.

В рамках Спільної програми НУФ та КМДА визначили такі основні напрями підтримки МСП:

1.    підтримка інвестиційних проектів МСП, задіяних в переробній промисловості;

2.    підтримка підприємницької ініціативи в сфері надання послуг ЖКХ;

3.    підтримка розвитку приватних освітніх закладів в місті Києві.

«Робота Німецько-Українського Фонду направлена на розширення можливостей доступного кредитування МСП. Довгострокова співпраця з КМДА дозволила знайти новий кредитний інструмент, знизивши процентні ставки до найнижчого в Україні рівня — 7,5%», — прокоментував виконавчий директор НУФ Олег Стринжа.

Компенсація процентних ставок для МСП м. Києва надається на 24 місяці, що особливо важливо на початкову етапі реалізації інвестиційного проекту.

«Сьогоднішня подія, а також програма, яка презентується, є свідченням слідування Київської міської влади європейським принципам та підходам в питанні підтримки та розвитку МСП, основним серед яких є «думай про малі підприємства», підсумувала пані Хуана Мера-Кабейо, Керівник відділу «Економічна співпраця, соціальний та регіональний розвиток» Делегації Європейського Союзу в Україні.  

Ощадбанк оголосив про старт комплексної програми підтримки малого бізнесу на загальнонаціональному рівні. Головною метою програми є підтримка підприємців на різних етапах життя бізнесу. Якщо ти – підприємець або бажаєш ним стати, то програма «Будуй своє» від Ощадбанку – саме для тебе. Особлива увага банку приділятиметься людям, які вирішили започаткувати власну справу.

 

«Ця програма – не стільки про гроші, скільки про запит суспільства на пошук нових підприємців. Потрібні сміливці, які не бояться взяти відповідальність за власну справу, власну країну. Ми прагнемо їх знайти та полегшити їм започаткування бізнесу, а також його подальше ведення, – заявив на презентації програми підтримки малого бізнесу голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.  –  Україна потребує два мільйони реальних малих підприємців, а це – 20 мільйонів бізнес-ідей, адже зі стартапів зростає лише кожний десятий. До реалізації цієї програми мають долучитися всі: держава, муніципалітети, міжнародні та донорські організації, фінансове співтовариство та політична еліта України».

 

Програма «Будуй своє» має загальнодержавне значення, адже кількість реальних підприємців в Україні в десять разів менше, аніж, приміром, у сусідній Польщі. Ініціатори програми вважають, що лише завдяки бурхливому розвитку приватного підприємництва країна зможе суттєво покращити свої економічні показники. Символом програми обрано працьовитого бобра, який ніколи не сидить без діла.

 

Загалом, програма підтримки малого бізнесу Ощадбанку складається з чотирьох блоків.

 

Перший блокпід назвою «Стартуй легко» – стартовий пакет для бізнесу в одній коробці. Купуючи його, новий чи існуючий підприємець одразу отримує корпоративну картку та розрахунково-касове обслуговування. Також вже можна скористатись сучасним Інтернет- і мобільним банкінгом. Їх функціонал до кінця року буде на рівні кращих зразків таких сервісів для малого бізнесу.

 

Другий блок – «Будуй своє зручне». Це фактично «рука допомоги» від великих компаній – маленьким. Для людей, які знаходяться на початку свого підприємницького життя, гранди вітчизняного бізнесу пропонують знижки, пропозиції безкоштовно скористатись послугами протягом певного періоду часу, заохочувальні програми. Серед партнерів проекту вже є Київстар, «Нова пошта» та розробник програми аутсорс-бухгалтерії mtax. Партнерська програма «Будуй своє» є відкритою платформою, до якої планується долучити лідерів бізнесу транспортних, маркетингових, рекрутингових послуг, а також мережі готелів, заправних станцій тощо.

 

Головним ядром навчальної частини програми під назвою «Вчись та розвивайся» є однойменний портал buduysvoe.combuduysvoe.com. Тут особа, зацікавлена в підприємництві, може пройти тест та зрозуміти, який з нього підприємець, де його слабкі та сильні сторони в організації малого бізнесу. Коли пріоритети розвитку визначені, підприємець-новачок може пройти навчальні курси, отримати пораду ментора або ознайомитись із новітніми матеріалами по темі власного бізнесу.

 

Для безпосереднього спілкування експертів з бізнесу та бізнесменів-початківців заплановано й офф-лайн події. Перша з них – грандіозний Get Business Фестиваль, що відбудеться на НСК «Олімпійський» у Києві 20 жовтня. Три тисячі підприємців на цій події отримають шанс поспілкуватись із 60 фахівцями в різних сферах бізнесу на 8 майданчиках.

 

Останній блок програми – «Отримай фінансову підтримку». Фактично Ощадний банк розгортає нову програму мікрокредитування підприємців (сума кредиту - від 50 тисяч до 5 мільйонів гривень), яка стартує в Києві вже цього року і до кінця 2018-го охопить всі регіони України. Фінансову підтримку підприємцям надає і місцева влада: спільні з Ощадбанком програми часткової компенсації вартості кредитних ресурсів для малого бізнесу вже працюють у 9 областях Україні, а в 4 – такі програми близькі до запуску. Висока зацікавленість місцевої влади у підтримці малого бізнесу свідчить на користь того, що у 2018 році подібні програми діятимуть у всіх областях України.

 

Крім того, Ощадбанк у партнерстві з фондом WNISEF кредитує соціальне підприємництво під 5-10% річних у гривні. Працюють програми з Німецько-українським фондом та Європейським інвестиційним банком на 220 млн. євро. Діє програма підтримки підприємництва, яку Ощадбанк започаткував з ЄБРР, що передбачає торгове фінансування.

 

Запуск програми – черговий етап реалізації стратегії Ощадбанку, закріпленої в Меморандумі між ЄБРР,  Міністерством фінансів України та банком, який передбачає більшу сфокусованість фінансової установи на послугах для підприємців. Згідно з планами, до кінця 2018 року Ощадний банк має війти до ТОП-3 українських банків у сегменті обслуговування малого бізнесу за розміром кредитного портфеля.

 

Прес-служба Ощадбанку

Компанія Visa (NYSE:V) оголосила про підтримку нових глобальних Платіжних специфікацій для оплати за допомогою QR-коду, випущених EMVCo, глобальною установою стандартизації платіжних технологій, що керує Специфікаціями EMV. Специфікації охоплюють варіанти здійснення цифрових платежів з пред’явленням  QR-коду  як покупцем, так і торговцем. QR-коди ‒ це двовимірні штрих-коди, які можна зчитати електронним пристроєм і використовувати для полегшення мобільних платежів у точці продажу.

 

Visa та інші члени EMVCo спільно працювали над розробкою цих нових глобальних взаємосумісних (інтероперабельних) специфікацій EMV. Visa вже успішно запровадила технологію оплати за QR-кодом для торговців у 15 країнах світу; наразі технологія активно впроваджується в Індії, Кенії та Нігерії в партнерстві с банками та торгівельними партнерами компанії.

 

"Ми вже спостерігаємо величезний прогрес у напрямку впровадження стандартизованих, інтероперабельних платіжних систем на базі QR-кодів у країнах, що розвиваються", ‒ заявив Сем Шрeгер (Sam Shrauger), віце-президент компанії Visa по цифровим платіжним рішенням. – "Ми співпрацюємо з урядами та центральними банками, зокрема в Індії, з метою розробки та впровадження платіжних рішень на базі QR-кодів, які забезпечують зручність та безпеку платежів, що є уособленням бренду Visa, та мають допомогти на шляху переходу до безготівкового майбутнього".

 

Легке впровадження для торговців

Visa ініціювала зростання обсягів платежів за допомогою QR-кодів, що пред’являються торговцями, по всьому світу за допомогою інноваційного рішення для мобільних платежів - mVisa. mVisa дозволяє споживачам платити за товари та послуги, скануючи смартфоном QR-код з екрана смартфону торговця, або вводячи номер торговця на телефоні. Оплата здійснюється безпосередньо з рахунку Visa покупця на рахунок торговця та забезпечує сповіщення обох сторін транзакції в режимі реального часу. mVisa повністю взаємосумісна, тобто покупець і продавець не повинні бути клієнтами одного і того ж банку. Це забезпечує  ту зручність, захист та надійність, на яку очікують від бренду Visa.

 

Для торговців, які прагнуть використовувати переваги платежів за допомогою QR-коду, існуюча програма Visa Ready була доповнена взаємосумісними стандартами QR-кодів для розробки платіжних рішень. Ці стандарти допоможуть легко створювати та впроваджувати QR-платежі торговцям, банкам, процесинговим центрам та агрегаторам платежів. Після реєстрації, торговці можуть вільно приймати платежі з будь-якої країни або банку завдяки взаємосумісності mVisa, і бути впевненими, що Visa безпечно і ефективно оброблятиме кожну транзакцію.

 

Платежі за QR-кодом – рушії безготівкового майбутнього

Оскільки цифрові платежі допомагають переходу до безготівкового майбутнього, нові глобальні специфікації є важливим кроком, що сприятиме сумісності та стандартизації швидко зростаючої екосистеми платежів за допомогою QR-кодів в усьому світі. Вже 33 банки та більш ніж 328 000 торговців в Індії, Кенії та Нігерії впровадили сумісні стандарти з метою прискорення реалізації своїх програм цифрових платежів за допомогою QR-коду.

 

“mVisa дає змогу успішно проводити транзакції, незалежно від того, якім оператором мобільного зв'язку користуються покупець і торговець, а також незалежно від того, клієнтами яких банків вони є ”, ‒ сказав Шрeгер. ‒ "Це вирішує головну проблему, яка притаманна існуючим програмам «мобільних грошей» і дозволяє покупцям та продавцям обирати банк та оператора мобільного зв'язку на свій розсуд".

 

Резервний банк Індії підтримав запровадження стандартизованих платежів за QR-кодом для відкриття доступу до недорогих, безпечних цифрових платежів мільйонам користувачів та торговців. Працюючи з партнерами, Visa перетворює як щоденні, так і регулярні періодичні готівкові оплати в цифрові платежі шляхом прямої інтеграції з мережами супермаркетів та великими комунальними підприємствами. Пред’явлення споживачам для оплати динамічних QR-кодів (які містять усю інформацію про суму та деталі платежу та виключають необхідність будь-якого ручного вводу), вже пропонує простий і швидкий спосіб оплати у Tata Sky (кабельне телебачення), Idea Cellular (мобільний зв’язок), Reliance Energy (енергопостачання), Mahanagar Gas (газопостачання), а також Pizza Hut та мережі супермаркетів Nakumatt, Spar, Cucchini, надаючи переваги цифрових платежів мільйонам потенційних клієнтів.

Visa має намір повторити цей успіх у інших  країнах, де була впроваджена підтримка mVisa: Камбоджа, Єгипет, Гана, Індонезія, Казахстан, Україна, Малайзія, Пакистан, Руанда, Танзанія, Таїланд, Уганда та В'єтнам.

 

# # #

Про компанію Visa

Visa є глобальною платіжною системою, яка забезпечує доступ держателям карток, торгово-сервісним підприємствам, фінансовим і урядовим установам у понад 200 країнах світу до швидкої, безпечної та надійної мережі електронних платежів. Електронні платежі здійснюються за допомогою глобальної інноваційної процесингової системи VisaNet, яка здатна обробляти понад 65 000 транзакцій щосекунди, забезпечуючи захист від шахрайства для споживачів і надаючи гарантії здійснення платежів для торгово-сервісних підприємств. Visa не є банком, не випускає платіжні картки, не встановлює комісій або процентних ставок для споживачів, а також не видає кредитів держателям карток. Разом з тим, інноваційні рішення Visa дають змогу фінансовим організаціям запропонувати своїм клієнтам широкий вибір фінансових інструментів, включно з дебетовими, передплаченими та кредитними продуктами[1].[1]Корпорація «Віза Інтернешнл Сервіс Ассосіейшн» (Visa International Service Association)/(США) надає банкам можливість емітувати платіжні картки Visa. Банки-емітенти мають право встановлювати обмеження щодо випуску карток Visa. Звертайтеся до банків за інформацією про умови випуску та обслуговування платіжних карток Visa. Детальнішу інформацію про бренд Visa можна також отримати на corporate.visa.comcorporate.visa.com, visa.com.ua,  facebook.com/VisaUA

У Києві між Ощадбанком та Франкфуртською школою фінансів і менеджменту підписано угоду про офіційний старт першого проекту технічної допомоги в рамках спільної програми з ЄБРР. Предметом угоди є підвищення ефективності та конкурентоздатності Ощадбанку в наданні кредитів представникам мікро-, малого та середнього бізнесу (ММСБ). Програму розраховано на один рік. В результаті її імплементації буде розроблено і затверджено бізнес-стратегію розвитку цього сегмента послуг, буде покращено методологію кредитування та бізнес-процеси – вони стануть більш стандартизованими та автоматизованими. Старт цього проекту – один з етапів комплексної програми реформування Ощадбанку з метою його комерціалізації та підготовки до часткової приватизації.

В ухваленому в листопаді 2016 року Меморандумі між Міністерством фінансів, Ощадбанком та ЄБРР йдеться про те, що одним з найголовніших напрямів співробітництва між сторонами є зміцнення інституційного потенціалу Ощадбанку в сегменті ММСБ. Це надасть новий імпульс розвитку підприємництва в країні.

Історично Ощадбанк не розглядав кредитування ММСБ як пріоритет. Після Революції гідності та зміни керівництва банку послуги для малих та середніх підприємств було визнано стратегічним напрямом діяльності. Було реалізовано низку проектів, спрямованих на його розвиток. У результаті у квітні 2015 року в Ощадбанку було створено департамент ММСБ. Проект з Франкфуртською школою фінансів підвищить ефективність роботи департаменту, посилить такі напрями, як андерайтинг, ризик-менеджмент, моніторинг портфеля, а також активізує функцію колекшн.

«Ми дуже вдячні стратегічним партнерам з ЄБРР за те, що ми матимемо змогу співпрацювати з Франкфуртською школою фінансів та менеджменту – багато експертів вважають її номером один у Європі з методології надання банківських послуг для малого та середнього бізнесу. Реалізація цього проекту технічної допомоги, помножена на власні зусилля ощадівців у розбудові нового напряму роботи, має на меті значне збільшення кредитного портфеля в цьому сегменті. Ми переконані, що за ММСБ – провідна роль в українській економіці. Тому Ощадбанк, використовуючи власний унікальний досвід у співпраці з іншими сегментами клієнтів, напрацювання європейських колег та найбільшу у країні мережу відділень, планує стати лідером у наданні банківських послуг для українських підприємців»,– відзначив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

«Проект технічної допомоги, передбачений Меморандумом про співпрацю між Міністерством фінансів України, Ощадбанком та ЄБРР, є дороговказом у перетворенні державного банку на сучасний та ефективний фінансовий інститут, якого потребує реальний сектор української економіки. Реалізація положень меморандуму триває, і укладення тристоронньої угоди між Ощадбанком, ЄБРР та Франкфуртською школою є одним з кроків на цьому шляху. Ми віримо в те, що Ощадбанк із найбільшою мережею  відділень серед українських банків за підтримки Франкфуртської школи фінансів та менеджменту зможе започаткувати «бум підприємництва» в країні»,– зазначив голова представництва ЄБРР в Україні Шевкі Аджунер.

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Заголовки передовиць

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені