Гроші

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • Гроші
Зберегти
Скасувати
Відновити

Інвестиції, Пенсії

Пенсійного фонду скоро н

Сьогодні, по суті, уряд пропонує ліквідкувати Пенсійний фонд, бо коштів для його існуван

Неділя, 20.12.2015 COMMENTS

Банки, Ломбарди

Приватбанк визнано найкр

ПриватБанк визнано найкращим українським банком у рейтингу Europe Banking Awards 2015 року, який

Середа, 27.04.2016 COMMENTS

Страхування

Ашан, УНІКА, Оней уклали

У вересні 2016 року Страхова компанія «УНІКА», торгівельна мережа «Ашан»

Вівторок, 18.10.2016 COMMENTS

Фінансовий ринок

Платіжні термінали АЗК "

Термінали міжнародної платіжної системи TYME вже розміщено на 320 АЗК «ОККО». Найближ

Середа, 15.02.2017 COMMENTS

Гроші

Термінали міжнародної платіжної системи TYME вже розміщено на 320 АЗК «ОККО». Найближчим часом заплановано встановлення ще 30 терміналів. Все для того, щоб дати можливість водіям оплачувати послуги понад 1500 компаній по всій Україні безпосередньо на заправці. Поповнити рахунок мобільного, оплатити комунальні послуги, поповнити банківську картку, рахунок онлайн-ігор чи здійснити благодійний внесок – все це та багато іншого можна зробити швидко та легко, поки заправляється ваш автомобіль.

При цьому користування TYME абсолютно надійне: при бажанні клієнти можуть замовити квитанцію, яка прийде їм на електронну пошту. Платіжна система має ліцензію НБУ та власний процесинговий центр, тож, користуючись TYME, гості АЗК можуть бути впевнені у безпеці своїх коштів.

«Для сучасних українців, які живуть у швидкому ритмі, час – найвища цінність. Мережа АЗК «ОККО» наполегливо працює, щоб, заїхавши на наш комплекс, водій міг вирішити максимальну кількість своїх буденних проблем в одному місці. Саме для цього практично по всій нашій мережі встановлено платіжні термінали. Тож поки заправляється автомобіль чи поки гість смакує ароматну каву, можна легко та швидко оплатити, наприклад, комунальні послуги або поповнити мобільний рахунок», – коментує керівник департаменту маркетингу мережі АЗК «ОККО» Василь Дмитрів

Повний перелік АЗК, де працюють платіжні термінали TYME.

Ощадбанк та Німецько-Український фонд (НУФ) підписали Меморандум про стратегічне співробітництво. Згідно з меморандумом банк отримає кредитну лінію для подальшого кредитного фінансування підприємств мікро-, малого та середнього бізнесу та техдопомогу на розвиток банківських продуктів та модернізацію кредитних процесів для зазначеного сегмента клієнтів. Це ще один важливий крок на шляху активної трансформації та співпраці Ощадбанку з міжнародними фінансовими організаціями.

Засновниками Німецько-Українського фонду, який працює з 1999 року, є німецький державний банк KfW, Національний банк України та Міністерство фінансів України.

Ощадбанку було запропоновано безпрецедентні умови щодо надання кредитних коштів та обсягу техдопомоги. При цьому підкреслюємо, що партнером НУФ може бути лише банк, для якого сегмент ММСБ є пріоритетним, та банк, фінансова надійність якого є безсумнівною.

Підписання меморандуму про співпрацю з НУФ є логічним продовженням низки реформ, що затверджені Стратегією розвитку Ощадбанку. Кредитну лінію фонду буде спрямовано на фінансування найбільш вразливого сектора економіки країнималих підприємств. Програма передбачає в тому числі підтримку бізнесу за допомогою консультацій щодо ведення бізнесу в Європі. Як окремий напрям заплановано кредитування енергоефективних проектів та альтернативної енергетики.

Ощадбанк у рамках  Стратегії розвитку продовжує впроваджувати програму модернізації найбільшої і найстарішої банківської мережі. Для нового бізнес-напрямуММСБОщадбанк запровадив нову модель обслуговування, що було сприйнято клієнтами позитивно та зумовило приріст залишків коштів на їх поточних та депозитних рахунках майже втричі. Станом на 01.12.2016 залишки на рахунках суб’єктів господарювання становлять майже 10,0 млрд. грн., здійснено перехід на міжнародні стандарти фінансової звітності та багато іншого.

В листопаді поточного року Ощадбанк заявив про початок стратегічного партнерства з ЄБРР. Було підписано Меморандум про порозуміння та приєднання банку до програми сприяння розвитку торгівлі ЄБРР. Початку співпраці передувала процедура поглибленої діагностики фінансового стану банку – due diligence. За її результатами керівництво ЄБРР відзначило позитивні зміни на шляху трансформації Ощадбанку.

«Ощадбанк послідовно втілює в життя стратегію модернізації. Саме чітка реалізація плану трансформації зробила банк привабливим для міжнародних фінансових інституцій. Ощадбанк став відкритим і зрозумілим, а це головна передумова успішної співпраці. Маючи значний досвід обслуговування держсектора, великих інфраструктурних проектів, паливно-енергетичного комплексуфундаментальних секторів економіки, в яких Ощад протягом півтора десятка років сформував унікальні компетенції, – банк відкрив новий важливий бізнес-напрям. Мікро-, малий та середній бізнес є тепер ще одним пріоритетом Ощадбанку, на якому сконцентровані наші зусилля у співпраці з іноземними партнерами. Шлях комерціалізації, диверсифікації кредитного портфеля, відкритості й підзвітності корпоративного управління, яким останні два з половиною роки Ощад іде у стратегічному партнерстві з міжнародними фінансовими організаціями, робить держбанк ще більш стійким і надійним для громадян і бізнесу. А головневідкриває нові горизонти й можливості для відновлення економічного зростання нашої країни», – наголосив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

«Із залученням одного з найбільших банків УкраїниОщадбанкудо кола банків-партнерів НУФ малі та середні підприємства отримають відповідно більші можливості для фінансування своїх інвестиційних проектів. Уряд Німеччини завжди підтримував проекти з розвитку інфраструктури фінансування ММСБ, і сьогоднішня подія є для нас та інших іноземних організацій хорошим сигналом про те, що така підтримка має високий попит та значення для подальшого розвитку реального сектора економіки України», – зазначила голова з економічного співробітництва та розвитку посольства ФРН в Україні Даніела Бергель.

«Німецько-Український фонд радий бачити Ощадбанк у колі своїх банків-партнерів, оскільки це надасть можливість значно розширити географію та присутність програм НУФ з підтримки фінансування ММСБ по всій території України за рахунок розгалуженої мережі банку. Крім цього, розвиток процедур та технологій мікрокредитування в Ощадбанку сприятиме зниженню вартості прийняття рішень по кредитах ММСБ, відповідному зниженню процентних ставок за ними та підвищенню їх доступності», – зазначив виконавчий директор НУФ Олег Стринжа.

Довідка

Німецько-Український фонд (НУФ) – небанківська фінансова установа, створена в 1999 році відповідно до Указу Президента України від 01.06.1998 № 574/98 "Про Німецько-Український фонд" та постанови Кабінету Міністрів України від 19.04.1999 № 628.Його метасприяння розвитку мікро-, малих та середніх підприємств шляхом надання кредитів через українські банки. Учасниками НУФ є Національний банк України (31,3%), Міністерство фінансів України (31,3%) та Німецька кредитна установа для відбудови (KfW) (37,4%).

Прес-служба Ощадбанку

Дочерние предприятия компании Arricano и Европейский банк реконструкциии и развития согласовали условия реструктуризации задолженности по текущим кредитам, подлежащим погашению в пользу ЕБРР, о чем сообщалось в отчете о промежуточных результатах деятельности Arricano, опубликованном 27 сентября 2016 года. Cоглашение о внесении изменений в кредитный договор уже подписано и вступило в силу 14 декабря 2016г.

ЧАО «Укрпангруп», дочернее предприятие компании Arricano, владеющее и управляющее криворожским торгово-развлекательным центром «Солнечная галерея», и ЧАО «Грандинвест», дочернее предприятие компании Arricano, владеющее симферопольским торгово-развлекательным центром «Южная галерея», заключили Соглашение о внесении изменений в кредитный договор от 27 марта 2008 года и Договор о переводе долга с ЕБРР с целью освобождения ЧАО «Грандинвест» от задолженности в размере 3,7 млн. дол. США и перевода задолженности на ЧАО «Укрпангруп» с последующей реструктуризацией условий ее погашения ЧАО «Укрпангруп».

Необходимость в реструктуризации долга возникла вследствие ситуации, сложившейся в Крыму, где находится ТЦ «Южная галерея». Соглашение о внесении изменений в кредитный договор и Договор о переводе долга, вступившие в силу 14 декабря 2016г.,предусматривают перевод существующей задолженности ЧАО «Грандинвест» (ТЦ «Южная галерея») перед ЕБРР в сумме 3,7 млн. дол. США на ЧАО «Укрпангруп» (ТРК «Солнечная галерея»). Вследствие такого перевода общая сумма, подлежащая погашению ЧАО «Укрпангруп» в пользу ЕБРР составит 8,8 млн. дол. США, а маржа процентной ставки по кредитному договору была увеличена с 6,5% до 8,0% годовых. В рамках сделки 08 декабря 2016г. компания Arricano также заключила соответствующий договор гарантии с целью гарантирования погашения долга ЧАО «Укрпангруп», в дополнение к существующим гарантиям и залогам, выпущенным другими сторонами.

Михаил Меркулов, генеральный директор Arricano, поясняет: «Мы уверены, что такое соглашение будет выгодным для всех сторон. Перевод долга между дочерними предприятиями необходим вследствие изменений, произошедших в Крыму. К тому же, он сделает обслуживание кредита в будущем более эффективным. Также он продолжит наше долгосрочное партнерство с ЕБРР».

Інвестиційна спільнота України - професійні учасники фондового ринку, інвестори та суб’єкти інфраструктури підтримують зусилля влади, спрямовані на реформування та розвиток фінансового сектору України. Зокрема, вкрай важливим та актуальним є обговорення питань, пов’язаних із збільшенням інституціональної та фінансової незалежності його регуляторів.

Прикладом успішного співробітництва України з міжнародними фінансовими організаціями є проведена модернізація діяльності Національного банку України, результати якої позитивно вплинули на роботу банківського сектору та високо оцінені міжнародними експертами та міжнародними фінансовими організаціями.

Така робота почалась з реорганізації внутрішньої структури НБУ, виявлення проблемних зон регулювання та визначення причин їх виникнення, що, на нашу думку, є абсолютно логічним. Проведений аналіз дозволив здійснити заходи, направлені на підвищення адміністративної спроможності та ефективності застосування наявних широких регуляторних повноважень НБУ. Лише після цього відбулося ініціювання змін правового статусу Національного банку, в тому числі шляхом відмови від застарілих повноважень та набуття нових.

Саме такий зважений та послідовний підхід дозволив у короткий термін підвищити якість регулювання та стабілізувати відповідний сегмент фінансового ринку.

Нажаль, на ринку цінних паперів, спостерігається інша ситуація. Професійна спільнота та учасники ринку цінних паперів занепокоєні хаотичністю процесів змін регулювання цього ринку. Прагнення НКЦПФР отримати додаткові регуляторні повноваження не супроводжуються критичним аналізом застосування вже наявних важелів впливу, переглядом існуючих регуляторних функцій з метою їх оптимізації.

Так, на сьогодні Комісія вже має право проводити перевірки самостійно або в співпраці з іншими компетентними органами, що відповідає Директивам ЄС з цього питання та принципам IOSCO. Проте, європейське законодавство детально регулює порядок проведення таких перевірок та закріплює підвищені вимоги до зберігання отриманої інформації, встановлює досить суттєву відповідальність посадових осіб регулятора, чого бракує як українському законодавству так і практиці регуляторної діяльності НКЦПФР.

Неоднозначність тлумачення змісту повноважень регулятором та суб’єктами ринку призводить до оскарження рішень Комісії у судовому порядку навіть до скасування відповідного нормативного акту регулятора. Такі суперечки ще й переведені у публічну площину, підривають довіру суб’єктів ринку до регулятора та є суттєвим фактором погіршення інвестиційного іміджу України.

Несприйняття суспільством останніх законодавчих ініціатив з розширення повноважень Комісії пов’язано, в першу чергу з тим, що імплементувати норми європейського права пропонується шляхом їх формального перенесення (транспозиції) до законодавства України, без врахування суттєвих розбіжностей у правовому регулюванні суспільних відносин та ступеню реформування інших елементів правової системи (насамперед судової влади), що призведе не до незалежності НКЦПФР а її безконтрольності з боку правової системи та абсолютної незахищеності усіх учасників ринку цінних паперів від волюнтаризму Комісії як регулятора ринку. Тому, на наше переконання, як перегляд наявних повноважень Комісії,  так і надання їй нових, має супроводжуватись встановленням на законодавчому рівні чіткої системи відповідальності посадових осіб регулятора та гарантуванням захисту інтересів усіх учасників ринку цінних паперів  та збереження конфіденційної інформації, отримуваної НКЦПФР.

Українська спільнота учасників ринку цінних паперів звертається до міжнародних фінансових організацій з проханням надати Україні фахову допомогу у комплексному реформуванні НКЦПФР (організаційний, функціональний та матеріальний аспекти), яке має передувати отриманню регулятором  додаткових повноважень.

Учасники ринку впевнені, що приведення правової основи України у відповідність до цілей та принципів регулювання у сфері цінних паперів IOSCO та здобуття статусу сторони Багатостороннього меморандуму про взаєморозуміння IOSCO мають стати значущим фактором довіри до національного ринку капіталу з боку внутрішніх та міжнародних інвесторів.

 

З повагою,

Президент Асоціації «УФТ»                                                                   Н.А. Гуржий

З повагою,

Генеральний директор

Української Асоціаціі Інвестиційного Бізнесу                                А.А. Рибальченко

 

p.s. Звернення направлено таким організаціям IMF, EBRD, USAID, IOSCO, American Chamber of Commerce in Ukraine, EBA, IFC,     WORLD BANK.

 

25 листопада 2016 року, відбулось підписання двох документів, що визначають новий етап розвитку Ощадбанку

Перший документ«Меморандум порозуміння між Урядом України та публічним акціонерним товариством «Державний ощадний банк України» та Європейським банком реконструкції та розвитку». Ця угода є частиною ширшої ініціативи, що спрямована на реформування державних фінансових установ, і в якій крім ЄБРР беруть участь інші міжнародні фінансові організації.

Стратегічне партнерство з ЄБРР передбачає комплексну програму трансформації корпоративного управління, операційної та фінансової діяльності Ощадбанку. ЄБРР готовий підтримати Уряд та Ощадбанк на шляху трансформації, та в майбутньому інвестувати кошти в акціонерний капітал Ощадбанку за рахунок додаткової емісії, за умов досягнення банком ключових цілей процесу трансформації, визначених у Меморандумі.

Відзначимо що в Меморандумі про співпрацю України з МВФ, а також у Стратегії розвитку держбанків (схвалена Кабінетом міністрів України 11.02.2016 року), закріплено намір можливої часткової приватизації системоутворюючих держбанківОщадбанку та Укрексімбанкупротягом двох років. Заплановано продаж міноритарних пакетів акцій, при цьому контрольний пакет акцій Ощадбанку залишиться у держави. Таким чином, держава збереже контроль над Ощадбанком.

Відповідно до Стратегії розвитку державних банків приватизацію визначено як один з ключових елементів реформ, що підвищить прозорість, зміцнить комерційні принципи управління, відносно посилення орієнтації на прибуток та максимізації акціонерної вартості.

Серед можливих акціонерів Ощадбанку держава розглядає виключно поважні міжнародні фінансові організації. До таких інституцій належать ЄБРР (Європейський банк реконструкції та розвитку) і МФК (Міжнародна фінансова корпорація), які мають найвищий кредитний рейтинг AAA. Так акціонерами ЄБРР є 64 держави та 2 міжурядові організації. У 2015 році ЄБРР інвестував 1,3 млрд. євро в акціонерний капітал 55 компаній по всьому світу.

Як перший крокЄБРР прийняв рішення про включення Ощадбанку до Програми сприяння розвитку торгівлі (ПСРТ) з можливістю надання гарантій на суму до 50 мільйонів євро для підтримки українських експортерів та імпортерів. Це було закріплено підписанням другого документаДоговору про приєднання до ПСРТ.

 

ПСРТ ЄБРР спрямовано на розвиток міжнародної торгівлі у країнах операцій ЄБРР, у тому числі в Україні. В рамках цієї програми ЄБРР надає гарантії міжнародним підтверджуючим банкам, беручи на себе політичні та комерційні платіжні ризики міжнародних торговельних трансакцій, що здійснюються банками у країнах операцій ЄБРР.

 

 

«Протягом двох років Ощадбанк впроваджує програму модернізації найбільшої і найстарішої банківської мережі. Комерційний потенціал держбанку колосальний. Для того щоб він почав працювати, було проведено значну «домашню роботу», що включає в себе розробку стратегії розвитку, побудову повноцінного роздрібного бізнесу, запуск ММСБ-напряму, приведення фінансової звітності та ризик-політики у відповідність із міжнародними стандартами, роботу з проблемними активами, реформування системи закупівель та багато іншого. Сьогоднішню подію я без перебільшення можу назвати історичним кроком на шляху еволюційного розвитку банку. Рішенню про початок співпраці з ЄБРР передувала тривала спільна підготовка. Було проведено поглиблену діагностику фінансового стану банку. Наразі ми продовжуємо працювати над спільною дорожньою картою трансформації. Нам важливо, щоб цю інформацію почув кожен клієнт Ощадудержбанк стає пліч-о-пліч із потужним міжнародним інвестором на шляху трансформації»,відзначив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

 

Прийняття рішення про співпрацю базувались на висновках діагностики та результатах майже трирічної роботи Ощадбанку над перетворенням «інституції на банк». Серед основних досягнень банку на шляху трансформації за період 2014-2016 рр. відзначимо наступні.

 

Розроблена та реалізується Стратегія розвитку банку. Ощадбанк першим з держбанків розпочав впровадження стратегії розвитку. Стратегія створювалась чи не в найскладніший для банку 2014 рік. Це чіткий покроковий план дій, розроблений за участю міжнародної аудиторської компанії PWC та команди Ощадбанку.

 

Стратегія «Мій банк. Моя країна» передбачає трансформацію Ощадбанку в два етапи: 2015-2017 рр. – етап «Модернізація», 2018-2020 рр. – етап «Лідерство».

Стратегічні цілі:

·       Банк держави для держави

·       Банк мільйонів для мільйонів

·       Банк №1 серед системно важливих банків

 

Коментарі

Изображение
Хен Ліхтенштейн:"Сільське господарство - складний бізнес"
14.03.2016
Президент і Генеральний директор компанії Adama Agricultural Solutions Хен Ліхтенштейн... Подробнее...
Изображение
Гжегож Гайда:"Житлова реформа хворіє на популізм"
11.03.2016
Чи повинна держава ремонтувати будинки в приватній власності? Відповідь на таке... Подробнее...
Изображение
Джеффрі Пайєт:"Як все змінилося за рік..."
02.11.2015
Хочу подякувати Моргану Вільямсу, Президентові Бізнесової Ради... Подробнее...
Изображение
Олександр Маляр:"Персперктиви партнерства на селі"
27.10.2015
Соціально-економічний розвиток сільських територій значною мірою залежить від... Подробнее...

 

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134157bilyk_.jpeg

Перша музична премія "Yuna"

 8 лютого 2012 року в НПМ «Україна», відбулась перша щорічна музична премія YUNA – національна церемонія нагородження найкращих в музичній сфері. Перша церемонія нагородження премії «Yuna» відзначила найкращих діячів музичного мистецтва See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134095hluschenko_.jpg

Графика Николая Глущенко

С 6 по 18 апреля 2012 года в залах Киевского национального музея русского искусства пройдет выставка коллекции графики 1930 – 1970-х гг. выдающегося  украинского художника, непревзойденного колориста – Николая Глущенко. See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені