Алко

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • Алко
Зберегти
Скасувати
Відновити

Вино

Italian Wine Expo у Києві

Image - Italian Wine Expo у Києві

7 липня 2017 року відбувся урочистий захід “Italian Wine Expo”, присвячений вину та винному мистецтву Італії, який бувпроведенийу формі семінару    майстер-класу для імпортерів та дегустації для гостей. Метою такого широкого представлення винної про

Субота, 15.07.2017 COMMENTS

Горілка

Зловживання у спиртовій галузі

У «Народному контролі» вимагають розслідувати зловживань у спиртовій галузі та на Держпідприємствах агросектору. Про це під час брифінгу у ВРУ заявив депутат міжфракційного об’єднання «Народний контроль» Андрій Антонищак. Він зазначив, що практику, кол

Четвер, 12.05.2016 COMMENTS

Коньяки, Лікери

Найкращий коньяк - в Одесі!

Image - Найкращий коньяк - в Одесі!

На дегустаційному конкурсі Best Drink-2015 визначили найкращі українські міцні напої. Кращим коньяком України і володарем Гран-прі став марочний коньяк «Ювілейний» виробництва Одеського коньячного заводу. Урезультаті сліпих дегустацій, що проводилися без афішування наз

П'ятниця, 3.07.2015 COMMENTS

Пиво та Слабоалкогольні напої

Майстри крафтового - на заводі

1 грудня майбутні майстри крафтового пивоваріння відвідали Київський пивоварний завод Carlsberg Ukraine, для того, щоби перейняти досвід однієї з провідних пивоварних груп у світі. Під час першого етапу візиту, студенти заг

П'ятниця, 15.12.2017 COMMENTS

Горілка

У «Народному контролі» вимагають розслідувати зловживань у спиртовій галузі та на Держпідприємствах агросектору.

Про це під час брифінгу у ВРУ заявив депутат міжфракційного об’єднання «Народний контроль» Андрій Антонищак.

Він зазначив, що практику, коли екс-міністри після відставки отримують індульгенцію, а зловживання з держресурсами, виявлені під час їхньої каденції, не розслідуються, треба припинити.

«Від Уряду до Уряду ми бачимо одну і ту ж картину. Найбільше покарання для чиновників,  підозрюваних у корупції, – це відставка. Всі говорять про боротьбу з корупцію, але жодного екс-міністра не притягнули до кримінальної відповідальності»,– констатував він.

Антонищак наголосив, що корупційні скандали, які супроводжували роботу Кабміну під головуванням Яценюка, потребують розслідування.

«Є питання до багатьох міністрів, зокрема міністра АПК Павленка. Адже зловживання у спиртовій галуз на мільярди гривень  і  ДП агросектору залишаються нерослідуваними попри наші чисельні звернення в прокуратуру»,  – зазначив депутат.

Також парламентар наголосив на необхідності розслідувати факти зловживань, які озвучив екс-міністр економіки Абрамовічіус.

«Я не буду оцінювати, були чи ні підстави для тих звинувачень, але ми і досі не побачили розслідування, в наслідок якого ці факти або спростували би, або підтвердили», – зауважив він.

Нардеп наголосив на необхідності правової відповідальності для екс-посадовців, причетних до зловживань з держфінансами.

Нагадаємо, у «Народному контролі» вимагають створення Тимчасової слідчої комісії для проведення аудиту роботи Уряду Яценюка.

Виробництво та продажі горілки в Україні й в світі значно скоротилися - відзначають провідні експерти ринку алкоголю.

Щорічно в світі споживають близько 350 млн дал горілки, і не менше половини цього обсягу припадає на Україну, Казахстан, Білорусію та Росію. Цілком закономірно, що негативні тенденції на цих ринках суттєво вплинули на світові тренди виробництва і споживання міцних напоїв. Так, за даними аналітичного агентства RTRI України, загальний обсяг офіційних продажів горілки в Україні за перші три квартали 2014 скоротився на 25%. За даними Держстату, за цей період в країні було вироблено 17,6 млн дал горілки. Це на 19% нижче, ніж за той же період в 2013 році, коли виробництво горілки в країні також знизилося на 17,3%.

Авторитетне британське видання Drinks International у своєму аналітичному огляді галузі відзначає, що імпортні горілчані бренди значно втратили позиції на українському ринку. Причина - істотне падіння попиту на весь імпортний алкоголь, так як в результаті девальвації гривні його ціна підскочила мінімум удвічі, що виявилося не по кишені більшості українців. Як наслідок, українські споживачі переорієнтувалися на вітчизняні торгові марки.

Тренди світового ринку горілки наочно ілюструє так званий Клуб мільйонерів - рейтинг найбільших гравців, який щорічно складається Drinks International. Умови попадання в нього - це продажі на рівні мінімум одного мільйону девятілітрових кейсів. Цього року з 52 горілчаних брендів у списку «мільйонерів» залишилося тільки 46, при цьому продажі впали у 24х з них. Так, флагманський бренд компанії Diageo Smirnoff став продаватися гірше вперше з 2010 року - його продажі впали на 2% до 25,6 млн девятілітрових кейсів. Ще один світовий лідер Absolut компанії Pernod Ricard зменшив продажу в 2014 р на 4% - до 11,1 млн девятілітрових кейсів. У трійці світових горілчаних лідерів зростання демонструє тільки «Хортиця» холдингу Global Spirits, продажі якої збільшилися на 11%. Хороший річний результат дозволив бренду очолити категорію Regional Vodkas і стати українською горілкою №1 у світі за обсягами продажів. «Global Spirits вдалося знайти шлях процвітання в той час, коли загальні показники продажів горілки на українському ринку скоротилися на 25% за перші три квартали 2014», - зазначають експерти Drinks International.

Висновки Drinks International підтверджує ще одне дослідницьке агентство алкогольного ринку - International Wine and Spirit Research, яке опублікувало список ста найкращих у світі алкогольних брендів за підсумками продажів 2014 року. За даними IWSR, ТОП-3 світового горілчаного ринку склали Smirnoff, Absolut та «Хортиця».

Позиція міжнародних компаній алкогольної індустріїчленів Європейської Бізнес Асоціації щодо акцизної політики України.

Ми, міжнародні компанії алкогольної індустрії, які здійснюють свою діяльність на території України, впевнені, що інтеграція України до Європейського союзу має надати поштовх для податкових та регуляторних реформ, з метою підвищення передбачуваності та полегшення ведення бізнесу, а також залучення іноземних інвестицій в Україну.

Оскільки акцизна політика України має для нас особливе значення, ми хотіли б звернути увагу нової української влади на наші очікування щодо важливих складових такої політики.

 

Принципи оподаткування

Податковий Кодекс України містить досить чіткі та сприятливі для ведення бізнесу принципи, які, на жаль, на практиці часто ігноруються органами державної влади, тому ми хотіли б ще раз підкреслити їх важливість крізь призму акцизної політики:

 

Стабільність

З метою передбачуваності та планування бізнесу будь-які зміни до Податкового кодексу не можуть набирати чинності пізніше 6 (шести) місяців до початку нового бюджетного року, а ставки акцизного податку не можуть змінюватися протягом бюджетного року.

 

Недопущення дискримінації

Податки не повинні використовуватися задля створення більш сприятливих умов для вітчизняних алкогольних напоїв, в порівнянні з імпортованими.

Ми підтримуємо єдиний підхід до акцизного оподаткування алкогольних напоїв, який виходить із міцності напоїв. Мають не допускатися зменшені ставки акцизного податку для окремих видів алкогольних напоїв. Також, має бути відсутня будь-яка дискримінація між різними видами алкогольних напоїв (пиво, вино, міцні алкогольні напої).

 

Економічна ефективність

Система акцизного оподаткування не повинна вимагати постійних, складних або високовартісних змін в адмініструванні податків, що здійснюється легальними операторами бізнесу, та які є невигідними ані для держави, ні для суб’єктів господарювання (наприклад, дуже короткі перехідні періоди або їх повна відсутність, необґрунтоване впровадження нових технологій, як електронні акцизні марки, тощо). Так, витрати на впровадження заходів, спрямованих на боротьбу з нелегальним обігом алкогольних напоїв повинні бути значно меншими за переваги, які отримають держава та легальні оператори ринку від таких заходів.

Кожне збільшення ставки акцизного податку має оцінюватися з врахуванням впливу такого збільшення на сплату операторами ринку інших податків у відповідній галузі (насамперед, податку на прибуток та податку на додану вартість), тобто впливу на обсяги легального та нелегального виробництва, реалізації та споживання.

 

Сплата АКЦИЗНОГО ПОДАТКУ

Момент сплати акцизного податку

Враховуючи, що акцизний податок зазвичай сплачується в процесі: (а) виробництва – для вітчизняних товарів та (б) імпорту (митного оформлення) – для імпортованих товарів, відповідний розподіл має чітко закріплюватися у всіх пов’язаних з цим питаннях. Так, наявна відмінність у моменті сплати акцизного податку відіграє суттєву роль у питанні маркування алкогольних напоїв марками акцизного податку.

 

Підхід до сплати акцизного податку

Ставка акцизного податку для алкогольних напоїв має бути абсолютною (специфічною) і залежати від вмісту спирту у напої.

 

ВІДСЛІДКОВУВАННЯ ТА контроль

Контролювання внутрішнього ринку підакцизних товарів та їх легальності може здійснюватись за допомогою маркування таких товарів марками акцизного податку.Разом з тим, встановлений порядок маркування не повинен створювати додаткових бар’єрів в торгівлі, а отримання чи придбання таких марок не має нести характеру додаткового податку чи збору

Запровадження будь-яких комп’ютеризованих систем відслідковування руху підакцизних товарів контролюючими органами має потребувати завчасного попереднього та детального обговорення з усіма зацікавленими операторами ринку, з метою недопущення завдання їм економічних втрат та запровадження надмірного фінансового тягаря

 

Функціонування внутрішнього ринку

Зміна зразків марок акцизного податку або ставок акцизного податку не повинна призводити до перемаркування або відкликання продукції з торгових точок.

Мають бути запроваджені достатні засоби контролю стосовно магазинів безмитної торгівлі, розташованих на кордоні, з метою запобігання потрапляння безакцизних алкогольних напоїв на митну територію України та їх подальшої реалізації.

Потребують законодавчого врегулювання питання електронної комерції та дистанційної торгівлі, адже наразі ці канали використовуються для реалізації нелегальних алкогольних напоїв.

 

розробка політики

Зацікавлені сторони мають залучатись на ранній стадії розгляду будь-яких змін в системі оподаткування. Така взаємодія дозволить визначити необхідність запропонованого додаткового регулювання, чи, можливо, виявить інші способи досягнення поставленої мети, шляхом співробітництва та партнерства таких зацікавлених сторін (наприклад, обмін інформацією, саморегулювання галузі, протидія тіньовому сектору для збільшення податкових надходжень, тощо).

ДП “Укрспирт” змушене зупинити виробництво та повне відвантаження спирту у зв’язку з тим, що Департамент контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Державної фіскальної служби України не продовжив термін дії ліцензії на право оптової торгівлі спиртом етиловим, передає УНН з посиланням на прес-службу ДП.

"2 вересня 2014 року закінчився термін дії ліцензії. Документи на поновлення уповноважені працівники ДП “Укрспирт” подали завчасно і відповідно до існуючої процедури. А отже, за відсутності умотивованих та передбачених законодавством причин для відмови Департамент контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів зобов’язаний продовжити дію ліцензії на право оптової торгівлі спиртом етиловим", - йдеться у повідомленні.

У прес-службі ДП повідомили, що оскільки жодних попереджень або зауважень ДП “Укрспирт” не отримувало, то дії Департаменту можна назвати протиправними.

У приватній розмові з керівництвом ДП “Укрспирт” директор Департаменту контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Віталій Герц прокоментував ситуацію наступними словами: “Менше потрібно було бастувати”.

"Таким чином можна стверджувати, що це реакція на протест працівників спиртової галузі, що відбувся 18 серпня цього року під стінами Державної фіскальної служби та Департаменту контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів.

Мітингувальники вимагали припинити блокування роботи спиртзаводів", - йдеться у повідомленні.

Після мітингу відбулася зустріч керівництва Державної фіскальної служби України та ДП “Укрспирт”. Підсумком якої можна вважати коментар прес-служби ДФС: “У ході зустрічі представники ДП „Укрспирт“ визнали наявність проблем та правомірність дій ДФС. Також вони наголосили на необхідності якомога швидше вирішити ці проблеми. Незаконні дії колишнього керівництва, виявлені у ході перевірки, можуть призвести до зупинки заводів. Сторони домовилися про спільні дії, які дозволять вивести підприємство з кризи та працювати у правовому полі”.

Як повідомлялося, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк вважає, що концерн “Укрспирт” має бути приватизований.

Нагадаємо, що у середині серпня працівники заводів ДП "Укрспирт" вже мітингували біля Державної фіскальної служби.

Патриотическая водка «СОТНИК» - новинка Украинской алкогольной компании  ОЛИМП -   уже на полках магазинов.

Сотник - гордый патриот, вдохновляющий на победу.

Сотникведет вперед за идею, за мечту

«СОТНИК» - украинский продукт для сильных духом мужчин, свободных, волевых, готовых сражаться за будущее своей страны.   

«Сегодня патриотическая тема в Украине на подъеме - говорит Дмитрий Рыжов, маркетинг-директор УАК ОЛИМП. – Для нашей компании она также близка, как и для миллионов украинцев. Выпуском патриотического «СОТНИКа» мы выразили свою позицию, настроения, чувства»

За віру та свободу,

Волю та любов,

Піднімемо чарку,

Щоб заграла кров!

 

В составе «СОТНИК Смачна медова» артезианская вода из скважины глубиной 700 метров и спирт «Люкс». Мягкость и легкий аромат достигается за счет натурального меда и настоя цветов акации. На полке  ТМ «Сотник» выделит актуальный дизайн в национальном стиле. Для потребителей дополнительная качественная «выгода» -  удобная бутылка с дозатором.

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134157bilyk_.jpeg

Перша музична премія "Yuna"

 8 лютого 2012 року в НПМ «Україна», відбулась перша щорічна музична премія YUNA – національна церемонія нагородження найкращих в музичній сфері. Перша церемонія нагородження премії «Yuna» відзначила найкращих діячів музичного мистецтва See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134095hluschenko_.jpg

Графика Николая Глущенко

С 6 по 18 апреля 2012 года в залах Киевского национального музея русского искусства пройдет выставка коллекции графики 1930 – 1970-х гг. выдающегося  украинского художника, непревзойденного колориста – Николая Глущенко. See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені