Анонс

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • Анонс
Зберегти
Скасувати
Відновити

Конференції, Презентації

Конференція інтернет-мар

Image - Конференція інтернет-мар

Lviv iCamp  –  8-ма наймасштабніша в Україні конференція присвячена інтернет-марк

Понеділок, 2.10.2017 COMMENTS

Культура, Спорт, Розваги

Берлинский капкан для Кл

Image - Берлинский капкан для Кл

«БЕРЛИНСКИЙ СИНДРОМ» на экранах Украины с 16-го ноября. 2017 г., Триллер / Драма / Де

Неділя, 22.10.2017 COMMENTS

Семінари,Тренінги,Майстер-класи

Семінар по ВРХ у Білій Ц

Image - Семінар по ВРХ у Білій Ц

Шановні колеги, запрошуємо Вас відвідати семінар - ВРХ, що відбудеться 27 вересня 2017 року у м.

Вівторок, 29.08.2017 COMMENTS

Форуми, Виставки, Конкурси

Форум MY SUPPLY CHAIN...

Image - Форум MY SUPPLY CHAIN...

Форум 26.10: «MY SUPPLY CHAIN: ДОКТОР ДЛЯ ЦЕПИ ПОСТАВОК». Уже известен состав сп

Четвер, 5.10.2017 COMMENTS

8 вересня 2017 року у культурно-діловому центрі «МЕНОРА» міста Дніпро збираються провідні рітейлові, дистрибуційні та виробничі компанії України та світу. У складі – власники та топ-менеджери, які досягли успіху у торговій галузі.

 

Організатор Форуму «МОЯ ТОРГОВА ГРУПА» інформує про оновлення у програмі та запрошує Вас до участі! Форум відбувається за підтримки УСПП (Українського Союзу Промисловців та Підприємців) – найбільш потужного практичного союзу виробників та партнерів.

 

Владислав Гурістрімба, Віце-президент з комерційної діяльності, співзасновник Корпорації «БІОСФЕРА», розкаже про можливості успішного розвитку в Україні та за кордоном: «Український бізнес із міжнародною дистрибуцією – між звичкою швидко отримувати високі результати та реаліями ринків».

 

Володимир Авраменко, бізнесмен та Засновник кондитерської компанії«АВК», поділиться досвідом нестандартних менеджерських рішень, які призводять до позитивного результату, та досвідом розвитку у період кризи.

 

Наталія Шаповалова, Заступник генерального директора «АТБ-маркет»висвітлить кейс успіху українського рітейлера.

 

César Ruesgas Fernández, Директор найбільшої іспанської дистрибуційної компанії – Euromadi, розкаже про специфіку ринку Іспанії та експортні можливості українського виробника.

 

Mohammad Shadab Ahmad, Головний байєр компанії aswaaq.ae, яка розвиває мережу у ОАЕ, візьме участь у сесії експорту та переговорах «закупник-постачальник», що відбудуться в рамках Форуму «ДНІПРО».

 

Morten Reimers Ørskov, Президент крупної закупівельної компанії Скандинавського регіону – Barkhill Foods A/S, яка активно впроваджує українські товари у торгові мережі регіону, поділиться досвідом – як будувати стосунки із найбільшими ритейлерами Європи, які «ділові звички» українських виробників не працюють із європейськими компаніями.

 

Катерина Хорсєва, Комерційний директор «ТВОЯ ЛОГІСТИКА», розкаже про проекти міжнародної доставки товарів, які відкривають нові можливості для виробників, зокрема групи «фреш».

 

Напрям міжнародної логістики також представлятиме Сергій Мальцев, DBSchenker.

 

Денис Красніков, Віце-президент Українського союзу промисловців і підприємців, розкаже про тонкощі співпраці із зарубіжними мережами, зокрема США, Канади та Західної Європи. Денис Красніков – модератор та ідеолог напряму «ЕКСПОРТ» на Форумі. 

 

DiegoGuzmandeRojas, Регіональний Віце-президент мережі Hipermaxi (Болівія) – особливості торгівлі в регіоні та можливості для виробників. Власники мережі Hipermaxi представляють керівництво Асоціації рітейлерів Латинської Америки, що означає потенційне налагодження контактів із усіма торговими мережами регіону.

 

Італію представлятиме торговий Консул країни, який займається налагодженням відносин між українськими та італійськими компаніями – Marco Toson. Пан Toson виступить із доповіддю про специфіку ринку Італії та візьме участь у В2В-переговорах.

 

Руслан Дробот, Керівник відділу по роботі з Ключовими Клієнтами ПАО «ВГП», представляє успішний досвід роботи із категоріями всередині торгової мережі.

 

Серед Експертів  від українських мереж:

 

Мечислав РУЖАНСЬКИЙ, Генеральний директор мережі супермаркетів «НАШ КРАЙ» (VolWest Group)

Володимир СТРОКАН, Директор з розвитку «АШАН РІТЕЙЛ УКРАЇНА»

КонстянтинМЕЛЬНІКОВ, Директор служби маркетингу («АТБ-маркет»)

Володимир ПАПИРІН, Комерційний директор мережі «БРУСНИЧКА» («УКРАЇНСЬКИЙ РІТЕЙЛ»)

Наталя БАРИЛЬЧЕНКО, Начальник відділу розвитку ВТМ мережі VARUS («ОМЕГА»)

Володимир ГРАНІН, Керівник напряму ВТМ, Лінія магазинів EVA («РУШ») та інші.

 

Модератор та засновник Форуму «ДНІПРО» – Галина Потапчук.

 

В рамках Форуму «ДНІПРО» найкращі виробники представляють продукцію усіх категорій споживчих товарів. Компетентні представники компаній-виробників візьмуть участь у бізнес-переговорах з питань співпраці по постачанню товарів у торгові мережі України та світу.

 

В структурі Форуму: сесія з розвитку бізнесу та професійного топ-менеджера торгової галузі | спеціальні сесії «Експорт» (міжнародні ринки) і «Асортимент та споживач» (український рітейл) | В2В-переговори «закупник-постачальник» (приватні зустрічі між виробниками, дистрибуторами та мережами) | святковий вечір на березі Дніпра.

 

У форумі візьмуть участь провідні університети країни, найкращі ділові ЗМІ, асоціації, видавництва та інші структури, які сприяють розвитку торгового бізнесу в Україні та за її межами.

 

Форум відбувається за підтримки партнерів:

Генеральний партнер:«ТВОЯ ЛОГІСТИКА» | Партнери:VIFcomVIFcom| Український союз промисловців і підприємцівУкраїнський союз промисловців і підприємців| Українська бізнес асоціація|Національна платформа малого та седнього бызнесуНаціональна платформа малого та седнього бызнесу| ТМ GaliciaGalicia|DB Schenker в Україні|«Cпілка автоматизаторів бізнесу»«Cпілка автоматизаторів бізнесу»| «Українська компанія кави»«Українська компанія кави»| Видавництво Commercial PropertyВидавництво Commercial Property|Інформаційне агентство «Інтерфакс-Україна»Інформаційне агентство «Інтерфакс-Україна»БАРАБАРА» |«НАШ ПРОДУКТНАШ ПРОДУКТ» |ПП «Новотроїцький рибоконсервний завод» |Національний університет «Києво-Могилянська академія»Національний університет «Києво-Могилянська академія»| «АВКАВК»| Єдиний інформаційний портал «dnepr.info»Єдиний інформаційний портал «dnepr.info»| Регіональне інформагентство «Міський сайт»Регіональне інформагентство «Міський сайт»| Газета «Вісті Придніпров’я»Газета «Вісті Придніпров’я»| EuromadiEuromadi (Іспанія)| FOODUA, FOODT&E| Дніпровський національний університет імені Олеся ГончараДніпровський національний університет імені Олеся Гончара| Благодійний арт-проект «Smallwithart»Благодійний арт-проект «Smallwithart» | Журнали  «Мир продуктов»|«Мир упаковкиЖурнали  «Мир продуктов»|«Мир упаковки»| EuropeanbusinessassociationEuropeanbusinessassociation| ThechamberofcommerceThechamberofcommerce|Компанія «Агрофірма «Володимирські сади»| Видавничо-книготоргівельна компанія«Самміт-книга»Видавничо-книготоргівельна компанія«Самміт-книга»| Журнал «Упаковка»Журнал «Упаковка»| Корпорація «БІОСФЕРА»Корпорація «БІОСФЕРА» | «Агрос-А» (ексклюзивного дистрибутора накондитерського концерну  «JosefManner& Comp. AG»|Бізреліз|АТБАТБ .

 

Офіційний сайт Форуму: www.itf-dnipro.comwww.itf-dnipro.com

 

З питань реєстрації та участі: Галина Потапчук, Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript | +380 (98) 098-83-99 | Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

 

«8 ВЕРЕСНЯ – ВСІ У ДНІПРІ!». #everybodyindnipro

 

Розміщено на правах партнера

 

Коментарі

Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134157bilyk_.jpeg

Перша музична премія "Yuna"

 8 лютого 2012 року в НПМ «Україна», відбулась перша щорічна музична премія YUNA – національна церемонія нагородження найкращих в музичній сфері. Перша церемонія нагородження премії «Yuna» відзначила найкращих діячів музичного мистецтва See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134095hluschenko_.jpg

Графика Николая Глущенко

С 6 по 18 апреля 2012 года в залах Киевского национального музея русского искусства пройдет выставка коллекции графики 1930 – 1970-х гг. выдающегося  украинского художника, непревзойденного колориста – Николая Глущенко. See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Заголовки передовиць

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені