Анонс

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • Анонс
Зберегти
Скасувати
Відновити

Конференції, Презентації

II Енергетичний конгрес-

Image - II Енергетичний конгрес-

II Енергетичний Конгрес відбудеться 30 травня 2017 Fairmont Grand Hotel Kyiv. Організатор –

Понеділок, 20.03.2017 COMMENTS

Культура, Спорт, Розваги

31 березня - Концерт гіт

Image - 31 березня - Концерт гіт

31 марта в Октябрьском дворце состоится большой сольный концерт уникального гитариста и лидера од

Неділя, 5.03.2017 COMMENTS

Семінари,Тренінги,Майстер-класи

Семинар по финансам логи

Image - Семинар по финансам логи

ЛОГИСТИКА: УПРАВЛЕНИЕ ФИНАНСОВЫМИ ПОКАЗАТЕЛЯМИ, БЮДЖЕТАМИ и KPI для руководителей логистики 

Вівторок, 14.03.2017 COMMENTS

Форуми, Виставки, Конкурси

Конкурс з комерційного а

Image - Конкурс з комерційного а

23 березня 2017 року у Києві стартують усні дебати IV МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ З КОМЕРЦІЙНОГО АРБІТР

Неділя, 19.03.2017 COMMENTS

Форуми, Виставки, Конкурси

23 березня 2017 року у Києві стартують усні дебати IV МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ З КОМЕРЦІЙНОГО АРБІТРАЖУ. Дане змагання традиційно проводить Європейська арбітражна палатаЄвропейська арбітражна палата серед студентів юридичних факультетів українських та зарубіжних ВНЗ. Генеральним партнером конкурсу цього  року виступила  Українська іноземна юридична колегіяУкраїнська іноземна юридична колегія та «Cai & Lenard».

 

Конкурс будується за моделлю розгляду спору в міжнародному арбітражі (за Регламентом Міжнародного комерційного арбітражного суду при ЄАП) і проходить англійською мовою.

Участь в конкурсі дає студентам можливість приміряти на себе не лише роль юридичних радників компаній, але і арбітрів. Адже в рамках змагання команди проходять всі етапи арбітражного процесу: від підготовки меморандумів, представлення своєї позиції під час дебатів у арбітражі, винесення фінального арбітражного рішення до стадії його виконання або скарження.

Учасники конкурсу отримають можливість пройти стажування в провідних українських та зарубіжних юридичних компаніях. Так, місця для стажування конкурсантів у свої компаніях готові надати партнери ЄАП у проведенні конкурсу, а саме: «Укрінюрколегія», «Лежух та партнери», «EternaLaw»,   юридична компанія «Zilver». Завдяки стажуванню студенти отримають практичні навички в обраній професії, підвищать юридичну кваліфікацію та закладуть надійний фундамент для майбутнього працевлаштування.

За результатами проведення заочного етапу IV Міжнародного конкурсу з комерційного арбітражу, 6 команд успішнопройшли до наступного етапу змаганнята поміряються силами на усних дебатах. Вони відбудуться 23 березня 2017 р в Залі вченої ради ІМВ за адресою: м Київ, вул. Мельникова, 36/1.

 

ПАРТНЕРИ З ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

«Cai & Lenard», Експертно-правова група «Незалежний інститут судових експертиз»Експертно-правова група «Незалежний інститут судових експертиз»

УкраїнськаіноземнаюридичнаколегіяУкраїнськаіноземнаюридичнаколегія,  Міжнароднийосвітній центр «GeorgeandCompany» Міжнароднийосвітній центр «GeorgeandCompany»

 

ПАРТНЕРИ З ОРГАНІЗАЦІЇ СТАЖУВАННЯ ДЛЯ КОНКУРСАНТІВ

«Лежух та партнери»«Лежух та партнери», «Eterna Law»,

УкраїнськаіноземнаюридичнаколегіяУкраїнськаіноземнаюридичнаколегія, Юридична компанія «Zilver»Юридична компанія «Zilver»

 

НА ПРАВАХ ПАРТНЕРА

7 – 9 квітня 2017 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» за адресою: вул. Салютна, 2-Б,
ст. м. «Нивки» відбудеться виставка цифрових інновацій Digital Reality.

Цифрова революція — не міф, а цілком очевидна реальність.

Виставка Digital Reality — новий презентаційний майданчик цифрових інновацій, завдання
якого — представити споживачеві тренди найближчого майбутнього.

Digital Reality продемонструє технології, продукти та пристрої IoT: smart-ґаджети, розумна побутова техніка, розумний дім, дрони, Virtual Reality, Augmented Reality, контент, TV Everywhere, хмарні сервіси, стартапи.

Програма виставки поєднує тематичні конференції, партнерські заходи та спікер-зону —зручний формат для знайомства з новинками, рішеннями, стартапами.

Сайт заходу: http://www.digireal.com.uahttp://www.digireal.com.ua

НА ПРАВАХ ПАРТНЕРА

Киевская весенняя  выставка  «Международная недвижимость-2017»  – предложения наиболее привлекательных инвестиционный объектов.

      Украина все активнее продвигается к европейскому сообществу и наши граждане все поспешнее становятся не только туристами или трудовыми ресурсами других стран, но и собственниками  недвижимости за рубежом.

Причины очевидны.  И на фоне политического и экономического кризиса, девальвации гривны, недоверия к банковской системе и оттока средств из украинских банков,  украинцами движет желание вкладывать деньги в недвижимость за рубежом. Поскольку приобретение недвижимости за рубежом - это попытка сохранить сбережения. Но не всегда только финансовый стимулятор оказывается первостепенным. Все чаще наши сограждане ставят в приоритет качество и комфорт жизни: уровень здравоохранения, образования, безопасности, личной свободы и доступ к жизненно важным  природным ресурсам, в том числе бонусам: солнцу, воздуху и морю.

Так какую страну выбрать на свой кошелек и по своим требованиям? Ответы дает выставка  по зарубежной недвижимости, которая пройдет в первые выходные апреля в выставочном центре на Левобережной!

     27-я специализированная выставка-форум по недвижимости - эффективная выставочная площадка  для  покупок и продаж объектов и услуг рынка недвижимости, которая  предлагает: выгодные инвестиции, курортную недвижимость за рубежом, жилую зарубежную недвижимость, визовый режим, юридическое сопровождение сделок, консультации, советы, ознакомительные туры, просчеты затрат и прибыли.

Для заинтересованных в покупке недвижимости, на выставке  представлена жилая и бизнес недвижимость  12 стран:  Австрия, Албания, Болгария,  Германия, Испания, Северный  Кипр, Польша, Таиланд, Турция, Франция, Черногория,  др

В этом сезоне выставка «Международная недвижимость» демонстрирует большое количество компаний из Северного Кипра, более 60% экспонентов. Потепление в политической обстановке по объединению всех кипрских земель повышает интерес к этому региону для инвестирования в недвижимость, соответственно, интерес компаний – участников к украинскому покупателю недвижимости. Ждем, что от кипрских компаний поступят специальные предложения к новому сезону.

Выставка состоится 1-2 апреля 2017 г. традиционно  в самом  крупном киевском Международном выставочном центре, что на Броварском проспекте , 15  в районе  М.Левобережная. Кстати, сразу по окончании нашей выставки, начнется монтаж Евровидения.

Впервые выставка проводится в субботу и воскресенье, что связано с пожеланиями работающих посетителей выставки.

Выставка рассчитана на широкий круг посетителей, покупателей, инвесторов, арендодателей и арендаторов недвижимости, которые  получат  профессиональную  информацию  из первых рук.

Все участники выставки могут наладить важные контакты продавцов и клиентов и получить новую информацию от украинских и зарубежных профессионалов рынка недвижимости.

На выставке подписываются контракты по инвестированию, заключаются сделки и партнерские соглашения по купле - продаже объектов недвижимого имущества для жизни, для отдыха, для бизнеса.

Экспоненты выставки: иностранные компании-застройщики, инвестиционные компании, их представительства в других странах, агентства недвижимости, консультанты по вопросам  приобретения недвижимости за рубежом, др.

Оргкомитет выставки:
«Выставочная компания «Добра Новина»,
+380443792023, +380502416979,  
Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Заказать бесплатный пригласительный билет для посещения выставки  можно на сайте оргкомитета: www.domexpo.com.uawww.domexpo.com.ua  , www.domexpo.kiev.uawww.domexpo.kiev.ua

До встречи на выставке!

 

НА ПРАВАХ ПАРТНЕРА

23 березня 2017 року у Києві стартують усні дебати IV МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ З КОМЕРЦІЙНОГО АРБІТРАЖУ. Дане змагання традиційно проводить Європейська арбітражна палата серед студентів юридичних факультетів українських та зарубіжних ВНЗ.

Місія даного освітнього проекту підвищити кваліфікаційний і професійний рівень учасників ринку юридичних послуг, а також сприяти розвитку у студентів практичних навичок в сфері міжнародного комерційного права, арбітражу, медіації, економіки, міжнародних відносин тощо.

Конкурс будується за моделлю розгляду спору в міжнародному арбітражі (за Регламентом Міжнародного комерційного арбітражного суду при ЄАП) і проходить англійською мовою.

Змагання відбувається у два етапи, які включають заочну (підготовка меморандумів) і очну (дебати команд) частиниПереможці конкурсу отримають можливість пройти стажування в провідних компаніях Європи і світу, що дозволить їм отримати практичні навички в обраній професії, підвищити юридичну кваліфікацію та закласти надійний фундамент для майбутнього працевлаштування.

Участь в конкурсі дає студентам можливість приміряти на себе не лише роль юридичних радників компаній, але і арбітрів. Адже в рамках змагання команди проходять всі етапи арбітражного процесу: від підготовки меморандумів, представлення своєї позиції під час дебатів у арбітражі, винесення фінального арбітражного рішення до стадії його оскарження або виконання.

Наразі студенти готують письмові роботи і зовсім скоро порівняються силами під час усних дебатів, які відбудуться у Києві за таким графіком:

-         Відбірковий тур - 23 березня 2017 року,

-         Півфінал - 6 квітня 2017 року

-         Фінал - 7 квітня 2017 року.

Відповідно до жеребкування, яке відбулося під час презентації конкурсу у грудня 2016 р., в результаті визначилися пари-суперники:

·         Тернопільський національний економічний університет Vs. Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

·         Ужгородський національний університет Vs. Київський національний торговельно-економічний університет

·         Національний університет «Острозька академія» Vs. Національна академія внутрішніх справ

·         Інститут міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка Vs. Київський університет права НАНУ

ПАРТНЕРИ ЗАХОДУ

 

IVМіжнародний Конкурс з Комерційного Арбітражу проходить за підтримки Генеральних партнерів заходу - Експертно-правової групи «Незалежний інститут судових експертиз» та Міжнародного освітнього центру «GeorgeandCompany» (м. Ополе, Польща).

 

НА ПРАВАХ ПАРТНЕРА

VIII МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ ФОРУМ:актуальність, компетентність, масштаб

Запрошуємо керівників закладів охорони здоров’я всіх форм власності, їхніх заступників, лікарів усіх спеціальностей, головних медсестер та інших фахівців у сфері охорони здоров’я відвідатиVIII МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ ФОРУМ «Інновації в медициніздоров’я нації»VIII МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ ФОРУМ «Інновації в медицині – здоров’я нації», що відбудеться 25-27 квітня 2017 року в Києві (ВЦ «КиівЕкспоПлаза», вул. Салютна, 2-Б).

Форумвизнана авторитетна платформа для конструктивного діалогу науковців і практиків у сфері охорони здоров’я,що поєднує потужну науково-практичну програму та спеціалізовані виставки.

Науково-практична програма Форуму реалізується в рамках VI МІЖНАРОДНОГО МЕДИЧНОГО КОНГРЕСУ «Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров’я України»). Це понад70 заходів (симпозіумів, конференцій, практичних шкіл, майстер-класів) за 22 напрямами, під час яких свої доповіді представлять понад800 доповідачівпровідних українських та зарубіжних експертів у сфері медичної науки і практики.

Під час роботи практичних шкіл можна побачити новітнє обладнання в дії, тестувати його, отримати консультації експертів.

ВПЕРШЕу рамках Форуму відбудеться МІЖНАРОДНИЙ СТОМАТОЛОГІЧНИЙ КОНГРЕС — ключова подія для фахівців цієї галузі, учасників ринку стоматологічних послуг.

 

Відвідувачі Форуму мають можливість ознайомитися із сучасним медичним, стоматологічним та зуботехнічним обладнанням, інструментарієм, матеріалами, медичними виробами, фармацевтичною продукцією та іншим на спеціалізованих виставках:

MEDICAEXPO – Міжнародна виставка охорони здоров’яMEDICAEXPO – Міжнародна виставка охорони здоров’я

DENTALEXPO – Міжнародна стоматологічна виставкаDENTALEXPO – Міжнародна стоматологічна виставка
PHARMAEXPO – Міжнародна фармацевтична виставкаPHARMAEXPO – Міжнародна фармацевтична виставка
 

Розширюйте професійні горизонти, підвищуйте кваліфікацію*, обмінюйтеся досвідом з колегами, отримуйте поради експертів, дізнайтеся про новітнє обладнання та технології для на заходах VIII МІЖНАРОДНОГО МЕДИЧНОГО ФОРУМУVIII МІЖНАРОДНОГО МЕДИЧНОГО ФОРУМУ!

Участь БЕЗКОШТОВНА за умови реєстрації!

Ознайомитися з програмою Конгресу та зареєструватися на обрані заходиОзнайомитися з програмою Конгресу та зареєструватися на обрані заходи

* Конгреси вносяться до «Реєстру з'їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій». Учасники науково-практичних заходів Конгресів отримають СЕРТИФІКАТИ про підвищення кваліфікації.

 

На правах партнера

 

Коментарі

Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...
Изображение
Хен Ліхтенштейн:"Сільське господарство - складний бізнес"
14.03.2016
Президент і Генеральний директор компанії Adama Agricultural Solutions Хен Ліхтенштейн... Подробнее...
Изображение
Гжегож Гайда:"Житлова реформа хворіє на популізм"
11.03.2016
Чи повинна держава ремонтувати будинки в приватній власності? Відповідь на таке... Подробнее...

 

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134157bilyk_.jpeg

Перша музична премія "Yuna"

 8 лютого 2012 року в НПМ «Україна», відбулась перша щорічна музична премія YUNA – національна церемонія нагородження найкращих в музичній сфері. Перша церемонія нагородження премії «Yuna» відзначила найкращих діячів музичного мистецтва See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134095hluschenko_.jpg

Графика Николая Глущенко

С 6 по 18 апреля 2012 года в залах Киевского национального музея русского искусства пройдет выставка коллекции графики 1930 – 1970-х гг. выдающегося  украинского художника, непревзойденного колориста – Николая Глущенко. See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені