Анонс

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • Анонс
Зберегти
Скасувати
Відновити

Конференції, Презентації

От земли до готового про

Всеукраинская научно-практическая конференция «Технологии и инновации: от земли до готового

Середа, 26.04.2017 COMMENTS

Культура, Спорт, Розваги

31 березня - Концерт гіт

Image - 31 березня - Концерт гіт

31 марта в Октябрьском дворце состоится большой сольный концерт уникального гитариста и лидера од

Неділя, 5.03.2017 COMMENTS

Семінари,Тренінги,Майстер-класи

Семинар по финансам логи

Image - Семинар по финансам логи

ЛОГИСТИКА: УПРАВЛЕНИЕ ФИНАНСОВЫМИ ПОКАЗАТЕЛЯМИ, БЮДЖЕТАМИ и KPI для руководителей логистики 

Вівторок, 14.03.2017 COMMENTS

Форуми, Виставки, Конкурси

Четвертий Київський

5–6 жовтня 2017 року в столиці відбудеться четвертий Київський міжнародний економічний фору

Субота, 22.04.2017 COMMENTS

Форуми, Виставки, Конкурси

5–6 жовтня 2017 року в столиці відбудеться четвертий Київський міжнародний економічний форум (КМЕФ) — один із наймасштабніших бізнес-заходів року в Україні. Форум уже четвертий рік поспіль збере разом у Києві економістів зі світовим ім'ям, іноземних і вітчизняних лідерів думки, бізнесменів, державних діячів, представників провідних міжнародних компаній та інвестиційних фондів, політиків і дипломатів для обговорення питань, ключових для української економіки. Враховуючи постійне зростання кількості учасників та спікерів форуму, цього року КМЕФ змінить свою локацію на більш просторий конгресно-виставковий центр «Парковий».

Лейтмотивом КМЕФ-2017 стануть виклики, що їх несе нова економічна реальність Україні як невід’ємної учасниці світового співтовариства. Основну увагу буде приділено трьом глобальним трендам, які поставили під загрозу розмірений хід подій у світовій політиці, бізнесі та практично в житті кожної людини.

Вісниками першого тренду стали підсумки виборів у США та Brexit. Вони продемонстрували, що країни, які були драйверами глобалізації, почали змінювати вектор свого розвитку на протилежний — на захист власних економік, на розвиток власної промисловості та створення робочих місць усередині країни.

Бурхливий технологічний прогрес призвів до другого тренду — непередбачувано швидкого розвитку цифрової економіки. Компанії із цієї сфери отримують величезні фінансові й інформаційні ресурси та стають потужнішими і впливовішими за цілі країни.

Третій тренд — так звана інклюзивна глобалізація. Завдяки розвитку цифрової економіки малий і середній бізнес отримав можливість стати глобальним, його вплив на світову економіку є все відчутнішим. Цей тренд відкриває нові можливості для розвитку українського малого та середнього бізнесу, який може інтегруватись з міжнародними мережами доданої вартості.

«Нова економічна реальність змушує компанії та держави відмовлятися від старих неефективних рішень і шукати нових відповідей на глобальні питання. Чи зможуть країни вчасно відреагувати на зміни, аби не допустити руйнівних криз? Як ефективно використовувати наявні ресурси та нові технології для розвитку? Взагалі, яке завтра очікує на світ і Україну? І що нашій країні потрібно зробити в першу чергу для покращення своїх позицій на світовому ринку? Відповіді на ці питання пропонуватимуть економісти, бізнесмени та політики в ході дискусій на КМЕФ-2017», — коментує Юрій Пивоваров, голова оргкомітету Київського міжнародного економічного форуму.

Під час заходу гості й учасники зможуть безпосередньо поспілкуватися з відомими економістами, впливовими представниками державного та фінансового секторів. У роботі КМЕФ-2017 візьмуть участь представники урядів України та інших країн, члени Єврокомісії, топ-менеджери ЄБРР та ЄІБ, власники компаній, генеральні директори корпорацій. У рамках форуму відбудеться 20 панельних дискусій і 10 круглих столів, на яких обговорюватимуться питання співробітництва та інвестицій у таких секторах, як хай-тек, будівництво, агропромисловий комплекс, енергоефективність, машинобудування. Новиною форуму стане інтерактивна експозона вітчизняних та іноземних хай-тек-проектів.

 

На першому КМЕФ, що відбувся у 2014 році, було окреслено контури структурних реформ, які необхідні нашій країні для економічного прориву. Під час КМЕФ-2015 експерти визначили найдієвіші інструменти для цього прориву. Головним висновком стала порада Україні не віддавати економіку на поталу вільного ринку, а цілеспрямовано управляти нею за допомогою трикутника «влада — бізнес — суспільство».

Третій форумТретій форум, який у жовтні 2016-го зібрав 85 спікерів із 20 країн світу, 190 представників ЗМІ та більш ніж 800 гостей, було присвячено стратегічним питанням: як залучити до України інвестиції та як нам стати частиною глобального процесу Четвертої промислової революції.

Перший щорічний Глобальний Саміт з Кібербезпеки 2017 (GCS17) збере сотні експертів з кібербезпеки та технологій, організацій та урядовців високого рівня 14-15 червня 2017 року на території Конгресно - виставкового центру “Парковий “ в центрі Києва , столиці України. Саміт, перший в своєму роді в історії України, буде включати виступи спеціалістів багатьох профілів, панелі та заходи, що стосуються важливих питань в області кібербезпеки, а також використання новітніх технологій за для вирішення проблем від місцевого до глобального рівнів .

GCS17, що проходитиме в Україні, надасть змогу представникам уряду, наукових кіл, некомерційних організацій, а також приватного сектора долучитися до передової практики, новітніх досягнень, інновацій в галузі систем захисту в таких сферах як ,  політика і урядування, Інтернет речей (IoT),  систем керування промисловими об’єктами та багато іншого, протягом двох днів.

"У світі, який є більш мінливим та складним ніж будь-коли раніше, кібербезпека стала однією з найсерйозніших проблем нашого часу", сказав Ентоні Блінкен, екс- заступник Держсекретаря США та екс- радник з національної безпеки Президента Барака Обами. "Стрімкий темп технологічних змін створює нові ризики і можливості для приватних осіб, компаній та урядів. Я з нетерпінням чекаю можливості обговорити цей динамічний виклик з провідними фахівцями з безпеки, адже ми працюємо разом, щоб забезпечити прогрес в кіберпросторі - і по всьому технологічному кордону - продовжувати стимулювати процвітання, інновації та прогрес в Україні, Сполучених Штатах і цілому світі ".

Список доповідачів включає*:

·         Ентоні Блінкен, екс- заступник Держсекретаря США та екс- радник з національної безпеки Президента Барака  Обами

·         Метт Олсен, співзасновник та президент компанії IronNetCybersecurity, екс- директор Національного центру по боротьбі з тероризмом США та екс- головний юрисконсульт Агенції національної безпеки США

·         Сьюзен Сполдінг, екс- заступник секретаря з питань національної оборони і Директор програм  Департаменту національної безпеки США

·         Крістофер Кіркхофф, партнер у DIUX – офісі Пентагону в Силіконовій Долині, екс- директор зі стратегічного планування у Раді національної безпеки США

·         Аджит Гаддам, Головний архітектор безпеки у VISA, Inc.

·         Маніш Гуптазасновник та виконавчий директор компанії   ShiftLeft, колишній керівник служби безпеки компанії FireEye

Затверджені теми панельних дискусій включають:

●     Створення нової генерації кібер професіоналів

●      Потужний Новий Світ безпеки інтернету речей (IoT)

●     Штучний інтелектта машинне навчання

●    Забезпечення безпеки голосування: Вибори в епоху цифрових технологій

●     Співпраця та обмін розвідувальною інформацією про загрози

●    Нові тенденції в забезпеченні безпеки при автоматизації процесів та розробці додатків

●     Дослідження в сфері кібербезпецки : Від наукових кіл до незалежних дослідників та подальша перспектива

●     Шифрування майбутнього

 

*Повний список доповідачів, програму дискусійних панелей і порядок денний буде оголошено додатково.

GCS17 підтримують:

●        Міністерство економічного розвитку і торгівлі України;

●        Державна інноваційна фінансово-кредитна установа;

●        Асоціація "Інформаційні технології України";

●        Комітет Верховної ради з питань інформатизації та зв’язку;

●        Асоціація "Телекомунікаційна палата України";

●        Всеукраїнська Асоціація "Інформаційна безпека та інформаційні технології";

●        Hi-Tech офіс Україна;

●        Американська Торговельна Палата;

●        Торгово-Промислова Палата України.

●       

Про Глобальний саміт з кібербезпеки 2017. У світі зростаючої глобалізації, безпрецедентних технологічних досягнень, онлайн доступу для мільярдів людей - ми повинні мати план протидії сучасним загрозам в області кібербезпеки, передбачаючи завтрашні. Інавгураційний Глобальний саміт з кібербезпеки об'єднає сотні фахівців у галузі технологій і безпеки протягом двох днів задля розуміння найбільш важливих проблем і пошуку рішень в області кібербезпеки. Події та панелі за участю представників урядів, наукових кіл, некомерційних організацій, а також приватного сектора будуть присвячені обговоренню передового досвіду, передових технологій, інновацій в оборонній безпеці та багато іншого.

GLOBAL CYBERSECURITY SUMMIT: www. GCS17.com; 067 37 57 637; 095 356 99 69

  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Oksana.Hahina@it-alliance.org.ua

Tel. 067 3757637

Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Tel. 095 356 99 69

НА ПРАВАХ ПАРТНЕРА

II Енергетичний Конгрес пройде 30 травня 2017 у Київському готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv.

Організатор – Nobles Fortune

Генеральний інформаційний партнер – Українська вітроенергетична асоціація

При підтримці Бізрелізу

 

Найбільш актуальнийі впливовий захід з питань українського ринку традиційної, відновлюваної енергетики та енергоефективності.

Провідна платформа для діалогу влади і бізнесу, що об'єднує професіоналів з України та зарубіжжя.

 

Представники світового і українського енергетичного співтовариства, провідні експерти ринку, інвестори, представники Єврокомісії і профільних міністерств будуть шукати вирішення ключових питань енергетики України:

-Енергетична стратегія України 2035. Пріоритети та інструменти розвитку

-Перспективи нафти і газу. Інвестиції в модернізацію.

-Можливості відновлюваної енергетики. «Зелена» генерація

-Реформа ринку електроенергії. Стимулююче тарифоутворення

РЕЄСТРАЦІЯРЕЄСТРАЦІЯ

Вас чекають:

·         Відкриті дискусії та чесні відповіді на складні питання

·         Майстер-класи та кейси від найбільших гравців ринку

·         Енергетична Арена - експозиція інноваційних рішень

·          1-2-1 Контактні зустрічіз потенційними партнерами за попереднім запитом

·         Професійний networking

 

Учасники:Власники, CEO, CFO, директора з маркетингу

üвиробники традиційної енергії

üвиробники енергії з відновлюваних джерел

üвиробники енергоефективних матеріалів

üенергоаудит, енергоконсалтинг, міжнародні юридичні компанії

üміжнародні фінансові інститути, фонди, інвестиційні компанії

üпредставники Єврокомісії, державної сфери України

 

Вартість участі складає 6000 грн

Early Bird до 16 квітня2017- 4000 грн

 

Для спільнотиБізреліз надається знижка в розмірі 10%

Спеціальний код при реєстрації ENCBIR

 

РЕЄСТРАЦІЯРЕЄСТРАЦІЯ

 

Додаткова інформація та реєстрація: +38 044 221 5317 Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

 

Якщо у вас є бажання розмістити демо-стенд вашого продукту на Енергетичній Арені, будь ласка, зверніться до Юлії Іванюхи: 38 044 221 5317, Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

 

НА ПРАВАХ ПАРТНЕРА

Procter & Gamble розпочала національну кампанію «За розумну домашню економію» в партнерстві з мережами магазинів EVAта METRO, у рамках якої по всій Україні відбудеться конкурс на найкращу пораду з раціональної економії. З середини березня до початку травня 2017 року кожен охочий зможе поділитись власними секретами, що допомагають заощаджувати з розумом на повсякденних турботах – догляді за собою та дітьми, а також веденні домашнього господарства.

 

Поради буде оцінювати незалежне професійне журі, до складу якого входить відома телеведуча ток-шоу «Все буде добре» Надія Матвєєва. Переможці отримають у подарунок цінні призи: річний запас продукції ТМ Ariel, Tide, Lenor, Pampers, Fairy, Always та квитки на шоу «Все буде добре». Крім того, найкращі поради учасників оголосять під час однієї з передач. Кожен, хто поділиться секретом розумної економії, також підвищує шанси свого міста отримати  запас високоякісної продукції P&Gна суму  від 100 000 грн до 750 000 грн для закладу, який найбільше цього потребує – дитячого будинку, закладу для людей похилого віку, школи-інтернату або пологового будинку. Два міста-переможці визначать за співвідношенням кількості учасників конкурсу до населення міста.

 

«Сьогодні українці прагнуть вести раціональний спосіб життя і ретельно планувати свої витрати. Іноді споживачі помилково вважають, що вибір на користь дешевої продукції – це єдиний спосіб заощадити. P&Gразом з партнерами запустила масштабну кампанію, що покликана зібрати ефективні поради з щоденної економії, які не лише допомагають витрачати менше, а й підвищують якість життя», – зазначив Дмитро Кисельов, генеральний директор P&G в Україні.

 

Українці зможуть поділитися порадами з розумної економії в магазинах партнерів або на сайтах – sovet.eva.ua та promo.metro.ua. Збір порад триватиме до 20 квітня в лінії магазинів EVAта до 9 травня в мережі магазинів METRO.

Детальніше про умови конкурсу можна дізнатися за посиланнями sovet.eva.ua та promo.metro.ua.

 

Про компанію Procter& Gamble

P&G – глобальна компанія, що володіє одним з найсильніших портфоліо якісних інноваційних  брендів, яким довіряють споживачі по всьому світу. Серед них – Always®, Ariel®, Blend-a-Med®, Fairy®, Gillette®, Head & Shoulders®, Lenor®, Oral-B®, Pampers®, Pantene®, Tide® і Vicks®. Компанія P&G здійснює свою діяльність у близько 70 країнах.

Міжнародний форум ПТАХІВНИЦТВО-2017 пройде 5–6 квітня 2017 рік, м. Львів.

ПРОГРАМА

5 квітня

8:00–8:55 Реєстрація учасників

8:55-9:00 Відкриття конференції (вітальне слово від організаторів)

 

9:00–9:30 Практичний досвід запобігання інфекційному бронхіту птиці

Доповідач: Ірина Авдосьєва, канд. вет. наук

9:30–10:00 Сучасні методики профілактики та боротьби з інфекційними захворюваннями птиці без антибіотиків

Доповідач: Артур Полушевський, д-р вет. наук (Польща)

10:00-10:30 Найефективніший шлях оздоровлення ферми

Доповідач: Вера Бавінк, ветеринарний спеціаліст компанії «Кантерс» (Нідерланди)

10:30-11:00 Відсутність гігієни приготування кормів призводить до високих енерговитрат, збільшення конверсії корму, низьким приростам

Доповідач: Микола Демчак, представник заводу «Бушхофф» в Україні

 

11:00-11:30Перерва на каву

 

11:30–12:00 Адитивність матричних значень ферментів

Доповідач:Євгеній Шастак, д-р аграрних наук, технічний консультант БАСФ СЕ (Німеччина), відділ кормових добавок

12:00-13:00 Сіменол як фунгіцид і бактеріоцид у птахівництві              

Доповідач: Нурія Мартін, експерт, незалежний консультант із птахівництва (Іспанія)

 

13:00–14:00 Обід

 

14:00–14:30 Пробіотичні препарати гарантують отримання екологічно чистої продукція — основної умови виходу на ринки Євросоюзу

Доповідач:Анатолій Яремчук, д-р с.-г., ТОВ «Екокраїна»

14:30-15:00 Інфекційний бронхіт птиці. Основні клінічні, патологоанатомічні та патогістологічні зміни

Доповідач: Ольга Щебентовська, канд. вет. наук, консультант ТОВ «ТЕКРО»

15:00–15:40 Як пронутрієнти підвищують засвоєння мінералів в організмі птиці

Доповідач: Нурія Мартін, експерт, незалежний консультант з птахівництва (Іспанія)

15:40-16:10 Оцінка функціонального стану організму птиці за показниками крові

Доповідач:Микола Жила, завідуючий лабораторії клініко-біологічних досліджень, ДНДКІветпрепаратів і кормових добавок

16:10–16:50 Невидимий вбивця продуктивності — мукороз курей

Доповідач:Григорій Зон, канд. вет. наук, професор, завідувач кафедри вірусології, патанатомії та хвороб птиці, Сумський НАУ

16:50-17:30 Вірусна патологія птиці

Доповідач:Віталій Недосєков, д-р вет. наук, професор НУБІП

17.30-18.00 Амінокислотне живлення птиці

Доповідач:Михайло Сичов, д-р біол. наук

 

18:00 Вечеря

 

6 квітня

 

9:00–9:30 Інноваційні способи запобігання хворобі Ньюкасла

Доповідач: Віктор Островський, лікар ветеринарної медицини

9:30–10:00 Тривалий захист проти кокцидіозу для птиці з тривалим періодом життя

Доповідач:Ольга Іващенко, технічний сервіс-менеджер компанії  «Хіпра»

10:00-10:30 Найбільш швидкий і безпечний захист проти хвороби Гамборо

Доповідач: Іоаніс Мавроматіс, компанія «Еланко»

10:40-11:10Альтернативні джерела білка: підвищення ефективності використання, зниження ризиків

Доповідач: Роман Тимошенко, технічний директор по країнах Східної Європи, представництво АТ «Новус Європа С.А./Н.В.»

 

11:10–11:30 Перерва на каву

11:30-12:00 Ефективні продукти для забезпечення міцності кістяка і яєчної шкарлупи

Доповідач: Вера Бавінк, ветеринарний спеціаліст компанії «Кантерс» (Нідерланди)

12:00–12:30Найдієвіші заходи позбавлення від сальмонели в господарстві

Доповідач:Валерія Кіліменко, лікар ветеринарної медицини, керівник відділу наукового супроводу «БіоТестЛабораторія»

12:30–13:00 Бактеріофаги — антимікробна дія без шкоди для макроорганізму

Доповідач: Ярослав Дастих, Proteon Pharmaceuticals S.A.

 

13:00–14:00 Обід

 

14:00–14:30 Червоний курячий кліщ

Доповідач: Людмила Нагорна,Сумський НАУ

14:30–15:10 Сучасний підхід до використання програм годівлі сільськогосподарської птиці

Доповідач:Ніна Ворона, канд. тех. наук, кафедра технології комбікормів і біопалива, Одеська національна академія харчових технологій

15:10-15:40 Важелі оптимізації витрат на дезінфекційні засоби — застосування пробіотиків і нутрієнтів

 Доповідач: Валерій Ушкалов, директор Української лабораторії якості і безпеки продукції АПК

15:40-16:10 Прогресивнірішення, щосприяютьвисокомурівнюбіобезпекинаптахопідприємстві

Доповідач: АлюсБобина, компанія«Інтергігієна»

16:10-16:40 Ефективність застосування антитоксичних препаратів у птахівництві

Доповідач: Андрій Андрійчук, канд. вет. наук, доцент кафедри мікробіології та вірусології, Білоцерківський НАУ

16:40-17:10 Моніторинг резистентних мікроорганізмів у Європі. Проблеми резистентності

Доповідач:Тарас Стецько, завідувач сектора антимікробних препаратів ДНДКІветпрепаратів і кормових добавок

17:00-17:30 Проблеми здоров’я та благополуччя птиці

Доповідач: Віталій Недосєков, д-р вет. наук, професорНУБІП

17:30 Святковий фуршет

 

НА ПРАВАХ ПАРТНЕРА

 

 

Коментарі

Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...
Изображение
Хен Ліхтенштейн:"Сільське господарство - складний бізнес"
14.03.2016
Президент і Генеральний директор компанії Adama Agricultural Solutions Хен Ліхтенштейн... Подробнее...
Изображение
Гжегож Гайда:"Житлова реформа хворіє на популізм"
11.03.2016
Чи повинна держава ремонтувати будинки в приватній власності? Відповідь на таке... Подробнее...

 

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134157bilyk_.jpeg

Перша музична премія "Yuna"

 8 лютого 2012 року в НПМ «Україна», відбулась перша щорічна музична премія YUNA – національна церемонія нагородження найкращих в музичній сфері. Перша церемонія нагородження премії «Yuna» відзначила найкращих діячів музичного мистецтва See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134095hluschenko_.jpg

Графика Николая Глущенко

С 6 по 18 апреля 2012 года в залах Киевского национального музея русского искусства пройдет выставка коллекции графики 1930 – 1970-х гг. выдающегося  украинского художника, непревзойденного колориста – Николая Глущенко. See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені