Другий фінансовий ярмарок

26 квітня 2018 року у Харкові відбулася одна з головних подій українського бізнес-простору — «Другий Фінансовий Ярмарок для малого та середнього бізнесу». Захід запроваджено Німецько-Українським Фондом (НУФ) за фінансової підтримки Уряду Німеччини та Євросоюзу з метою зближення представників малого та середнього бізнесу (МСБ) з провідними гравцями фінансового ринку України та сприянню розвитку економіки України.

«Ми разом заради зростання, — цими словами, що перефразують слоган Німецько-Українського фонду, розпочав вітальне слово на Ярмарку Лутц Хорн-Хааке, директор офісу KfW в Україні. — Для німецького уряду підтримка економічного розвитку, формування стабільної та капіталізованої української економіки залишається пріоритетним викликом протягом кількох останніх років. Малий та середній бізнес було обрано не випадково, адже саме він є рушійною силою економічного прогресу, фундаментом національного добробуту, творцем ноу-хау та основної маси робочих місць».

Минулого року на аналогічному заході в Києві представники засновників НУФ — НБУ, Мінфін та KfW — підписали Програму з підтримки фінансування малих та середніх підприємств на 300 млн грн. Цього року на Другому Фінансовому Ярмарку НУФ підбив підсумки першого року роботи Програми.

Результати вражаючі: обсяг фінансування МСБ з початку реалізації Програми по всій Україні склав 237,8 млн грн, а поточний портфель кредитів МСП на день проведення Ярмарку перевищив 178 млн грн. 76% кредитів були видані підприємствам сільського господарства, що є інвестицією в розвиток одної з найбільш перспективних галузей української економіки, 23% кредитів були спрямовані на фінансування інвестиційних проектів МСП, задіяних в промисловості. Середня сума кредиту становить близько 70 тис. євро, а середній рівень процентної ставки для МСБ склав 14,8%. Все це допомогло зберегти 2047 робочих місць у 2017 році та створити 5 робочих місць лише у першому кварталі 2018 року.

«Другий Фінансовий Ярмарок у Харкові став для нас важливою віхою на шляху розповсюдження доступного фінансування для МСБ по всій Україні та залучення всіх зацікавлених сторін до діалогу, — зазначив в.о. керівника НУФ Валерій Майборода. — Ми залучили представників місцевої влади, банків і підприємців, щоб усі вони побачили можливості, які в змозі відкрити один одному».

Однією з основних тем ярмарку стала роль місцевих органів влади у розвитку українського підприємництва, принципи та алгоритми взаємодії сторін задля досягнення оптимального результату. Представники МСБ представили власні кейси отримання кредитних коштів за Програмою НУФ. У фіналі учасники Ярмарку обговорили, якою має бути інфраструктура підтримки МСБ для посилення інвестиційного кредитування економіки України.

 

Про Німецько-Український Фонд

Німецько-Український Фонд (НУФ) – партнер українського малого та середнього бізнесу вже протягом 20 років. Фонд заснований Національним банком України, Міністерством фінансів України та німецьким державним банком KfW (Kreditanstalt für Wiederaufbau), який за дорученням німецького уряду фінансує програми розвитку у всьому світі. НУФ – неприбуткова установа, яка здійснює підтримку фінансування мікро, малих та середніх підприємств України шляхом надання їм кредитів через банки-партнери для здійснення інвестицій в основний та обіговий капітал. З початку діяльності НУФ в 1996 році в рамках його програм підтримку фінансування отримали понад 162 601 суб’єктів малого та середнього бізнесу на загальну суму близько777 млн євро.

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені