Example of Category Blog layout (FAQs/General category)

Платежі за QR-кодом

Компанія Visa (NYSE:V) оголосила про підтримку нових глобальних Платіжних специфікацій для оплати за допомогою QR-коду, випущених EMVCo, глобальною установою стандартизації платіжних технологій, що керує Специфікаціями EMV. Специфікації охоплюють варіанти здійснення цифрових платежів з пред’явленням  QR-коду  як покупцем, так і торговцем. QR-коди ‒ це двовимірні штрих-коди, які можна зчитати електронним пристроєм і використовувати для полегшення мобільних платежів у точці продажу.

 

Visa та інші члени EMVCo спільно працювали над розробкою цих нових глобальних взаємосумісних (інтероперабельних) специфікацій EMV. Visa вже успішно запровадила технологію оплати за QR-кодом для торговців у 15 країнах світу; наразі технологія активно впроваджується в Індії, Кенії та Нігерії в партнерстві с банками та торгівельними партнерами компанії.

 

"Ми вже спостерігаємо величезний прогрес у напрямку впровадження стандартизованих, інтероперабельних платіжних систем на базі QR-кодів у країнах, що розвиваються", ‒ заявив Сем Шрeгер (Sam Shrauger), віце-президент компанії Visa по цифровим платіжним рішенням. – "Ми співпрацюємо з урядами та центральними банками, зокрема в Індії, з метою розробки та впровадження платіжних рішень на базі QR-кодів, які забезпечують зручність та безпеку платежів, що є уособленням бренду Visa, та мають допомогти на шляху переходу до безготівкового майбутнього".

 

Легке впровадження для торговців

Visa ініціювала зростання обсягів платежів за допомогою QR-кодів, що пред’являються торговцями, по всьому світу за допомогою інноваційного рішення для мобільних платежів - mVisa. mVisa дозволяє споживачам платити за товари та послуги, скануючи смартфоном QR-код з екрана смартфону торговця, або вводячи номер торговця на телефоні. Оплата здійснюється безпосередньо з рахунку Visa покупця на рахунок торговця та забезпечує сповіщення обох сторін транзакції в режимі реального часу. mVisa повністю взаємосумісна, тобто покупець і продавець не повинні бути клієнтами одного і того ж банку. Це забезпечує  ту зручність, захист та надійність, на яку очікують від бренду Visa.

 

Для торговців, які прагнуть використовувати переваги платежів за допомогою QR-коду, існуюча програма Visa Ready була доповнена взаємосумісними стандартами QR-кодів для розробки платіжних рішень. Ці стандарти допоможуть легко створювати та впроваджувати QR-платежі торговцям, банкам, процесинговим центрам та агрегаторам платежів. Після реєстрації, торговці можуть вільно приймати платежі з будь-якої країни або банку завдяки взаємосумісності mVisa, і бути впевненими, що Visa безпечно і ефективно оброблятиме кожну транзакцію.

 

Платежі за QR-кодом – рушії безготівкового майбутнього

Оскільки цифрові платежі допомагають переходу до безготівкового майбутнього, нові глобальні специфікації є важливим кроком, що сприятиме сумісності та стандартизації швидко зростаючої екосистеми платежів за допомогою QR-кодів в усьому світі. Вже 33 банки та більш ніж 328 000 торговців в Індії, Кенії та Нігерії впровадили сумісні стандарти з метою прискорення реалізації своїх програм цифрових платежів за допомогою QR-коду.

 

“mVisa дає змогу успішно проводити транзакції, незалежно від того, якім оператором мобільного зв'язку користуються покупець і торговець, а також незалежно від того, клієнтами яких банків вони є ”, ‒ сказав Шрeгер. ‒ "Це вирішує головну проблему, яка притаманна існуючим програмам «мобільних грошей» і дозволяє покупцям та продавцям обирати банк та оператора мобільного зв'язку на свій розсуд".

 

Резервний банк Індії підтримав запровадження стандартизованих платежів за QR-кодом для відкриття доступу до недорогих, безпечних цифрових платежів мільйонам користувачів та торговців. Працюючи з партнерами, Visa перетворює як щоденні, так і регулярні періодичні готівкові оплати в цифрові платежі шляхом прямої інтеграції з мережами супермаркетів та великими комунальними підприємствами. Пред’явлення споживачам для оплати динамічних QR-кодів (які містять усю інформацію про суму та деталі платежу та виключають необхідність будь-якого ручного вводу), вже пропонує простий і швидкий спосіб оплати у Tata Sky (кабельне телебачення), Idea Cellular (мобільний зв’язок), Reliance Energy (енергопостачання), Mahanagar Gas (газопостачання), а також Pizza Hut та мережі супермаркетів Nakumatt, Spar, Cucchini, надаючи переваги цифрових платежів мільйонам потенційних клієнтів.

Visa має намір повторити цей успіх у інших  країнах, де була впроваджена підтримка mVisa: Камбоджа, Єгипет, Гана, Індонезія, Казахстан, Україна, Малайзія, Пакистан, Руанда, Танзанія, Таїланд, Уганда та В'єтнам.

 

# # #

Про компанію Visa

Visa є глобальною платіжною системою, яка забезпечує доступ держателям карток, торгово-сервісним підприємствам, фінансовим і урядовим установам у понад 200 країнах світу до швидкої, безпечної та надійної мережі електронних платежів. Електронні платежі здійснюються за допомогою глобальної інноваційної процесингової системи VisaNet, яка здатна обробляти понад 65 000 транзакцій щосекунди, забезпечуючи захист від шахрайства для споживачів і надаючи гарантії здійснення платежів для торгово-сервісних підприємств. Visa не є банком, не випускає платіжні картки, не встановлює комісій або процентних ставок для споживачів, а також не видає кредитів держателям карток. Разом з тим, інноваційні рішення Visa дають змогу фінансовим організаціям запропонувати своїм клієнтам широкий вибір фінансових інструментів, включно з дебетовими, передплаченими та кредитними продуктами[1].[1]Корпорація «Віза Інтернешнл Сервіс Ассосіейшн» (Visa International Service Association)/(США) надає банкам можливість емітувати платіжні картки Visa. Банки-емітенти мають право встановлювати обмеження щодо випуску карток Visa. Звертайтеся до банків за інформацією про умови випуску та обслуговування платіжних карток Visa. Детальнішу інформацію про бренд Visa можна також отримати на corporate.visa.comcorporate.visa.com, visa.com.ua,  facebook.com/VisaUA

Угода про технічну допомогу

У Києві між Ощадбанком та Франкфуртською школою фінансів і менеджменту підписано угоду про офіційний старт першого проекту технічної допомоги в рамках спільної програми з ЄБРР. Предметом угоди є підвищення ефективності та конкурентоздатності Ощадбанку в наданні кредитів представникам мікро-, малого та середнього бізнесу (ММСБ). Програму розраховано на один рік. В результаті її імплементації буде розроблено і затверджено бізнес-стратегію розвитку цього сегмента послуг, буде покращено методологію кредитування та бізнес-процеси – вони стануть більш стандартизованими та автоматизованими. Старт цього проекту – один з етапів комплексної програми реформування Ощадбанку з метою його комерціалізації та підготовки до часткової приватизації.

В ухваленому в листопаді 2016 року Меморандумі між Міністерством фінансів, Ощадбанком та ЄБРР йдеться про те, що одним з найголовніших напрямів співробітництва між сторонами є зміцнення інституційного потенціалу Ощадбанку в сегменті ММСБ. Це надасть новий імпульс розвитку підприємництва в країні.

Історично Ощадбанк не розглядав кредитування ММСБ як пріоритет. Після Революції гідності та зміни керівництва банку послуги для малих та середніх підприємств було визнано стратегічним напрямом діяльності. Було реалізовано низку проектів, спрямованих на його розвиток. У результаті у квітні 2015 року в Ощадбанку було створено департамент ММСБ. Проект з Франкфуртською школою фінансів підвищить ефективність роботи департаменту, посилить такі напрями, як андерайтинг, ризик-менеджмент, моніторинг портфеля, а також активізує функцію колекшн.

«Ми дуже вдячні стратегічним партнерам з ЄБРР за те, що ми матимемо змогу співпрацювати з Франкфуртською школою фінансів та менеджменту – багато експертів вважають її номером один у Європі з методології надання банківських послуг для малого та середнього бізнесу. Реалізація цього проекту технічної допомоги, помножена на власні зусилля ощадівців у розбудові нового напряму роботи, має на меті значне збільшення кредитного портфеля в цьому сегменті. Ми переконані, що за ММСБ – провідна роль в українській економіці. Тому Ощадбанк, використовуючи власний унікальний досвід у співпраці з іншими сегментами клієнтів, напрацювання європейських колег та найбільшу у країні мережу відділень, планує стати лідером у наданні банківських послуг для українських підприємців»,– відзначив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

«Проект технічної допомоги, передбачений Меморандумом про співпрацю між Міністерством фінансів України, Ощадбанком та ЄБРР, є дороговказом у перетворенні державного банку на сучасний та ефективний фінансовий інститут, якого потребує реальний сектор української економіки. Реалізація положень меморандуму триває, і укладення тристоронньої угоди між Ощадбанком, ЄБРР та Франкфуртською школою є одним з кроків на цьому шляху. Ми віримо в те, що Ощадбанк із найбільшою мережею  відділень серед українських банків за підтримки Франкфуртської школи фінансів та менеджменту зможе започаткувати «бум підприємництва» в країні»,– зазначив голова представництва ЄБРР в Україні Шевкі Аджунер.

Конференция по криптовалютам

21 апреля культурно-деловой центр Днепра «Менора» собрал более 300 человек на бизнес-конференции, посвященной криптовалютам Blockchain Business Forum.  Это было первое событие в Украине подобного масштаба, ориентированное на предпринимателей.

Спикерами выступили эксперты по криптовалютам, в том числе основатель Kuna Bitcoin Agency Михаил ЧОБАНЯН, ведущий разработчик в CEX Олег КУДРЕНКО,основатель EMK ENTERPRISE Limited Владислав КОГАН, разработчик системы аукционов на Blockchaine-Auction 3.0Лаша АНТАДЗЕ, а также юристы и финансисты, которые коснулись технологических и юридических аспектов регулирования криптовалюты в Украине и мире.

Основной целью, которую ставили перед собой организаторы, было познакомить представителей бизнеса с инновационной технологией Blockchain и показать на примере реальных кейсов, как ее можно применять на практике, расширяя и масштабируя свой бизнес.По словам основателя компании InCrypto.io Дмитрия КОВАЛЬЧУКА, главного вдохновителя проекта и блокчейн-энтузиаста, «Украина занимает одно из первых мест в мире по развитию Blockchain технологий. Однако, несмотря на это, проектов, которые уже реализованы и приносят пользу обществу, не много. Большое количество разработчиков и стартапов нуждаются в поддержке бизнеса. Это позволит инновационным технологиям стать более понятными широкому кругу людей».

Презентации были доступны не только людям, которые «в теме», но и тем, кто впервые столкнулся с технологией Blockchain и криптовалютами. Посетители конференции получили ответы на множество самых разных вопросов, например как хранить свои сбережения на Bitcoin депозите в Украине, делать денежные переводы в любую точку мира или быстро и анонимно совершать покупки в Интернете?

После конференции для обладателей Premium билетов состоялась AfterParty в гастро-пабе «Голый Шеф», на которой  в дружеской обстановке спикеры  делились своим опытом, отвечали на все интересующие слушателей вопросы и проводили переговоры с потенциальными партнерами.

Организатор форума Сергей ОНИЩЕНКО, который запустил первый проект привлечения криптоинвестиций в реальный украинский бизнес Armorceramics.co, убежден в экспоненциальном росте индустрии криптовалют в будущем. «Я надеюсь, что через пол года, когда мы будем проводить новую конференцию, буду выступать не только я со своим проектом, но и еще 10 человек, которые посетили первый в Украине Blockchain Business Forum. Вот тогда мы поймем, что свою гуманистическую миссию мы выполнили – подарили людям новыйинструмент».

Центри обробки транзакцій

Visa (NYSE:V), глобальна компанія платіжних технологій, сьогодні оголосила про розширення можливостей для обробки транзакцій завдяки двом найсучаснішим центрам обробки даних у Сінгапурі та Великобританії. Нові глобальні центри обробки даних збільшать швидкість, стабільність та географічне різноманіття інфраструктури Visa, при цьому посилять здатність компанії надавати нові та більш комплексні способи оплати у сучасній гіпер-інтегрованій глобальній економіці.

"Комерція та платежі знаходяться на середині шляху історичного переходу від аналогових до цифрових технологій. Все більше людей по всьому світу відмовляються від готівки, віддаючи перевагу карткам та пристроям для здійснення оплати", ‒ сказав Раджат Танейя (RajatTaneja), виконавчий віце-президент з технологій компанії Visa. ‒ Завдяки інвестиціям у технології в Азії та Європі ми масштабуємо інфраструктуру Visa, щоб відповідати величезному зростанню цифрових та мобільних платежів, при цьому підтримуючи безпечне, зручне та безперебійне обслуговування, на яке очікують наші клієнти та партнери".

Центри обробки даних у Сінгапурі та Великобританії доповнюватимуть існуючі центри Visa в Північній Америці. З чотирма синхронізованими центрами обробки даних, розширена присутність Visaсприятиме підвищенню надлишковості та стійкості всієї її інфраструктури, мінімізуючи ймовірність збоїв у роботі для 16,600 фінансових установ Visa, мільйонів торговців та держателів більш ніж 3 мільярдів карток[i]. Два нових центри оснащені найсучаснішими технологіями, зокрема високопродуктивним обладнанням, енергоефективними системами живлення та охолодження. Visa планує розпочати здійснення операцій на двох об'єктах у 2018 році.

Центр даних у Сингапурі

Центр даних Visa у Сінгапурі, площею у 10 000 квадратних метрів ‒ це перший центр Visa з обробки даних у Південно-Східній Азії, який обслуговуватиме клієнтів, держателів карток та торговців у всьому регіоні та в глобальній мережі Visa.

"Будучи домівкою для нашої Азійсько-Тихоокеанської штаб-квартири, Сінгапур вже давно є центром ділової активності Visa у регіоні", ‒ сказав Кріс Кларк (ChrisClark), виконавчий директор групи Азійсько-Тихоокеанського регіону Visa. ‒ Завдяки новим процесинговим потужностям у Сінгапурі ми посилюємо наші можливості у задоволенні зростаючого попиту на цифрові платежі, одночасно підвищуючи темп впровадження платіжних інновацій в Азійсько-Тихоокеанському регіоні".

"Ми дуже раді, що Visa обрала Сінгапур як місце для свого нового центру обробки даних, оскільки це посилює позицію Сінгапуру як надійного бізнес- та технологічного партнера", ‒  додав пан Келвін Вонг (Mr. KelvinWong), заступник Керуючого директора Ради економічного розвитку Сінгапуру. ‒ Ці інвестиції зміцнюють присутність Visa в Сінгапурі та є свідченням регіонального лідерства Сінгапуру у царині управління даними та забезпечення зв’язку".

Новий центр обробки даних ‒ третя за величиною інвестиція Visa в Сінгапур за останні два роки. У вересні 2016 року компанія Visa відкрила перший міжнародний кампус університету Visa в штаб-квартирі в Сінгапурі. У квітні 2016 року компанія Visa запровадилаСінгапурський інноваційний центр, призначений для клієнтів, партнерів та розробників у регіоні, щоб працювати разом із експертами Visa та спільно створювати комерційні додатки нового покоління.

Центр даних у Великобританії

У червні 2016 року компанія Visa оголосила про завершення придбання Visa Europe, розпочинаючи багаторічний процес об'єднання двох компаній у єдину глобальну організацію зі спільною технологічною платформою. Результатом цієї інтеграції є підключення 3 200 європейських клієнтів до VisaNet, глобальної мережі обробки операцій Visa, а також модернізація існуючого центру обробки даних Visa у Великобританії.

Після завершення модернізації, центр обробки даних Visa, площею у 10 000 квадратних метрів, забезпечить клієнтів в регіоні більшою операційною стабільністю, одночасно прискорюючи швидкість виходу нових платіжних інновацій на європейський ринок.

"Запуск нашого ультрасучасного центру обробки даних у Європі є важливою віхою, оскільки дозволяє всім нашим клієнтам та партнерам скористатися перевагами глобальних технічних ресурсів та активів Visa", ‒  сказав Білл Шиді (Bill Sheedy), генеральний виконавчий директор компанії Visa у Європі.

 [i]Кількість карток вказана Visa на підставі Операційних сертифікатів Visaза 2016 календарний рік. У число карт Visa входять карти Visa, Visa Electron, V PAY та Interlink, а також картки PLUS. Кількість клієнтських фінансових установ подано станом на квартал, який закінчується в грудні 2016 року.

 

Чат-боти у банківських сервісах

29 березня у київському БЦ «Парус» відбулася перша конференція в Україні з розробки та застосування чат-ботів у бізнесі – ChatBot Conference.

14 експертів розповіли про застосування чат-ботів у банківських сервісах, юриспруденції, медицині, на найкращих майданчиках для застосування бот-технологій, а також про власний досвід розробок. Конференцію відвідали понад 200 учасників: програмісти, бізнесмени, маркетологи та ті, хто стежить за інноваціями в галузі чат-ботів.

Організатором конференції виступила компанія Smile-Expo– лідер у проведенні конференцій, виставок і форумів в Україні та країнах Європи.

Захід було розділено на 2 блоки:

·         Розробка чат-ботів.

·         Застосування чат-ботів у бізнесі та маркетингу.

На конференції виступили розробники чат-ботів у галузях юридичного бізнесу (Нестор Дубневич, юрист Juskutum), торгівлі криптовалютами (Кір Келевра, CEO Bitup.io), медицини (Олександр Краковецький, CEO DevRain Solutions), захисту бізнесу (Олексій Иванкин, Co-founder 908.vc), смарт-контрактів (Євген Саранцев, керуючий партнер TCDC). Головними спікерами заходу були представники компаній «1С Бітрікс», Microsoft, Oratio та «ПриватБанк».

Модератор конференції Олександр Краковецький – CEO компанії DevRain Solutions. Він відкрив другий блок доповіддю про створення бот-експертів для медичної та юридичної галузей через Microsoft Bot Framework, Azure Cognitive Services і NER-системи.

CEO Oratio Девід Пічсенмейстер озвучив головні галузі застосування чат-ботів у 2017 році:«Чат-боти здобудуть масову популярність у галузях обслуговування клієнтів, розповсюдження контенту та електронної комерції».

Юлія Гусєва, керівник «Чат онлайн» у «ПриватБанку», пояснила, що чат-боти – це вигідно, та продемонструвала інфографіку про «живу» статистику їхнього використання в банку: «Різниця у рівні задоволення між оператором і чат-ботом «ПриватБанку» зовсім невелика – менше за 10%, проте бот обходиться дешевше на 90%».

Несподіваним для аудиторії стала доповідь головного ботобудівника «ПриватБанку» Павла Чишко, який перейшов з формату звичайної презентації в майстер-клас. Гостям було цікаво побачити реальний процес розробки бота.

Сергій Поплавський, технічний євангеліст Microsoft, пояснив умови адаптації людини до чат-ботів: «Якщо механізм спілкування бота буде досконалим у вирішенні будь-якої проблеми, тоді не залишиться причин людині відмовлятися в майбутньому від його послуг».

Керівник напрямку орендних рішень «1С Бітрікс» Олександр Демидов визначив, кому не варто займатися розробкою чат-ботів: «Без сумніву не потрібно займатися розробкою чат-ботів, якщо ви раптом вирішили: "Чат-боти – це круто, зараз зроблю!" Важливо проаналізувати, навіщо ви його створюєте та яку цінність маєте намір принести клієнту».

 

Коментарі

Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134157bilyk_.jpeg

Перша музична премія "Yuna"

 8 лютого 2012 року в НПМ «Україна», відбулась перша щорічна музична премія YUNA – національна церемонія нагородження найкращих в музичній сфері. Перша церемонія нагородження премії «Yuna» відзначила найкращих діячів музичного мистецтва See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134095hluschenko_.jpg

Графика Николая Глущенко

С 6 по 18 апреля 2012 года в залах Киевского национального музея русского искусства пройдет выставка коллекции графики 1930 – 1970-х гг. выдающегося  украинского художника, непревзойденного колориста – Николая Глущенко. See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Заголовки передовиць

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені