Example of Category Blog layout (FAQs/General category)

Спеціальна нагорода Ощадбанку

Ощадбанк у рамках Caucasus SME Banking Club Conference 2019, яка відбулась 16-17 травняв Грузії, отримав спеціальну нагороду Banking Transformation: Ready for challenges. Відзнаку було присуджено Ощадбанку за видатні успіхи в трансформації, створення з нуля та розвиток вертикалі ММСБ і високі ринкові показники.

 

Крім, того, банк отримав ще дві вищі міжнародні нагороди: The most innovative та The best marketing strategy за інноваційні рішення у фінансовій сфері та кращу маркетингову стратегію для малого і середнього бізнесу.

 

Ювілейна п’ята конференція зібрала банкірів з 10 країн Східної Європи, Південного Кавказу, Центральної Азії. В її рамках SMEBankingClubприйняв рішення відзначити тих, хто не словом а ділом змінює вигляд банківської індустрії та просуває зміни, затребувані малим і середнім бізнесом.

 

«Ця нагорода – визнання наших зусиль та досягнень з трансформації Ощадбанку. Ми самі собі кинули виклик – і самі відповіли на нього приголомшливими результатами в короткий термін. Нагадую, у вересні 2017 року Ощадбанк запустив загальнонаціональну програму підтримки малого бізнесу «Будуй своє» і розпочав активно кредитувати малі й середні підприємства, а згодом і мікробізнес. За ці півтора року банк здійснив прорив в обслуговуванні клієнтів ММСБ: кількість кредитних заявок збільшилась втричі, кредитний портфель збільшено вдвічі. Тримаємо руку на пульсі та постійно покращуємо умови продуктів, швидко реагуючи на зміни ринку кредитування. Зокрема, активно запроваджуємо партнерські та міжнародні програми, які дають банку можливість здешевити вартість кредитів для сегмента ММСБ», – зазначивзаступник голови правління Ощадбанку Андрій Стецевич.

 

З початку 2019 року кредитний портфель мікро-, малого та середнього бізнесу Ощадбанкузріс більш ніж на 480 млн. грн. і перевищив 4,5 млрд.

З них 2,0 млрд. грн. спрямовано на фінансування агропромислових підприємств.Загаломз моменту запуску програми «Будуй своє» банк видав клієнтам ММСБ понад 3,4тис. кредитів. Така динаміка забезпечила Ощадбанку місце вТОП-5 банків за кредитним портфелем малого і середнього бізнесу.

 

В Ощадбанку представлено повну лінійку продуктів, яка задовольняє всі потреби в фінансуванні клієнтів ММСБ: кредити на поповнення обігових коштів та на придбання основних засобів виробництва, овердрафти, кредити під депозит, документарні операції, авалювання векселів.На відміну від банків-конкурентів Ощадбанк кредитує мікропозичальників. За програмою  мікрокредитування «Будуй своє» можна отримати кредит до 5 млн. грн., кредити до 250 тис. грн. можливі без застави. Цей продукт розроблено за допомогою  Німецько-українського фонду та Франкфуртської школи фінансів і менеджменту за сприяння стратегічного партнера Ощадбанку – Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР).

 

За партнерськими програмами, яких в Ощаді вже 15,клієнти можуть придбати транспортні засоби, техніку та обладнання за ставками фінансування від 0,1% річних та за спрощеною процедурою отримання кредиту.

 

Партнерство Ощадбанку з міжнародними організаціями сприяє доступності кредитування для клієнтів. Наприклад, за програмою з Німецько-українським фондом ставка за кредитом  зменшується на 1%. Завдяки спільній програмі з ЄІБ та ЄІФ Ощадбанк може запропонувати лояльні умови щодо застави: позичальникові достатньо надати заставу на30% суми кредиту.

 

У рамках держпрограм клієнти можуть кредитуватись в Ощадбанку фактично під 1% річних та отримати компенсацію 25% кредиту на будівництво/реконструкцію ферм і агрокомплексів, а також кешбек до 40% вартості вітчизняної техніки та обладнання.

 

Довідково:

Caucasus SME Banking Club Conference проводиться на щорічній основі з 2015 року і збирає представників банків, для яких робота з малим і середнім бізнесом є одним з ключових напрямів діяльності.

SME Banking Club– міжнародне професійне об’єднання бізнес-банкірів, метою якого є обмін досвідом та інформацією про глобальні, регіональні, локальні банки і фінансові компанії, що пропонують послуги мікро-, малому та середньому бізнесу.

Фінансова грамотність Гуся

Visa розпочинає комунікаційну кампанію з підвищення фінансової грамотності та поширення правил безпечного використання платіжних інструментів в Україні. Партнером у реалізації кампанії стала група компаній Art Nation, яка займається продюсуванням бренду «Гусь» - популярного персонажа в українських соціальних мережах.

Вигаданий українською художницею Надією Кушнір, персонаж @Гусь завоював значну популярність завдяки тому, що у дотепній формі говорить прості й водночас важливі речі. Саме тому Visa зробила Гуся героєм просвітницької кампанії, мета якої – підвищити рівень фінансової грамотності українців у сфері безпечного використання платіжних інструментів, таких як платіжні картки, безконтактні платіжні гаджети, тощо.

Кампанія розпочнеться на сторінці Visa у Facebook. Комікси з @Гусем ілюструватимуть типові ситуації, які підкажуть аудиторії, як сплачувати Visa максимально комфортно та безпечно, що слід робити, якщо втрачено картку, або хтось намагається дізнатися конфіденційні платіжні дані користувача тощо. Окрім питань безпеки при здійсненні безготівкових розрахунків з Visa, @Гусь розкаже про переваги використання сучасних платіжних інструментів наприклад в транспорті, онлайн чи для переказу коштів,  та про додаткові можливості, які мають держателі карток Visa.

Віра Платонова, старший віце-президент та голова регіону країн СНД та Південно-Східної Європи: «Безпека безготівкових платежів є безумовним пріоритетом діяльності компанії Visa та невід’ємною рисою кожного нашого платіжного рішення чи технології. Протягом десятків років компанія інвестувала в інноваційні розробки, аби зробити платежі з Visa максимально комфортними, швидкими і водночас - безпечними для наших користувачів. Я вважаю, що однією з найголовніших та дієвих інвестицій в безпеку та просування безготівкової економіки в Україні – є інвестиція саме в фінансову грамотність користувачів, в їх обізнаність щодо можливостей сучасних платіжних інструментів та простих правил безпеки при їх використанні. Саме тому ми регулярно проводимо освітні кампанії, що націлені на підвищення фінансової обізнаності українців у сфері безготівкових розрахунків.

Лариса Макарова, старший директор департаменту керування ризиками компанії Visa, країни СНД та Південно-Східної Європи: «Сьогодні, коли ми швидко просуваємося шляхом інноваційних технологій, нових платіжних рішень, важливо не тільки забезпечити доступ користувачів до них, але і зробити їх безпечними та навчити держателів карток впевнено ними користуватися. Своєю чергою, інноваційні, зручні та безпечні платіжні рішення стимулюють користувачів віддавати перевагу безготівковим розрахункам. Ми сподіваємося, що наша комунікаційна кампанія з @Гусем допоможе українцям засвоїти прості правила безпечного користування сучасними платіжними інструментами та отримати максимум переваг від платежів з Visa».

Едуард Ахрамович, генеральний продюсер компанії Art Nation:«Гусь говорить з людьми однією мовою. Інколи іронічною і з гумором, але такою, яка зрозуміла багатьом. Йому довіряють майже 200 000 підписників у соціальних мережах. Для них він став лідером суспільної думки. Перевага Гуся у тому, що однією короткою і дотепною фразою він може пояснити складну ситуацію. Це привертає увагу. На перший погляд, правила безпечного використання платіжних інструментів не прості, але описані мовою Гуся вони стають вже більш зрозумілими для користувачів платіжних рішень Visa. Радіємо, що наш бренд допомагає розвивати фінансову грамотність українців».

Слідкуйте за @Гусем та Visa на Facebook-сторінці компанії Visa: https://www.facebook.com/VisaUA.

FinТech Guide - перший!

2 жовтня, відбулась презентація першого системного огляду індустрії фінансових технологій у вигляді інфографічного довідника. Довідник було підготовлено на базі відкритих джерел та ексклюзивних даних компаній завдяки спільним зусиллям контент-агентства Top Lead, Ощадбанку та юридичної фірми AEQUO.

У довіднику пояснюється що таке FinTech, хто є гравцями ринку фінансових технологій, як влаштовані сегменти ринку, демонструється актуальний стан та тренди індустрії. Тут відображено еволюцію фінансової та банківської системи, показано юридичні стимули та перешкоди розвитку перспективної індустрії в Україні та світі.

Під час презентації довідника відбулась експертна дискусія щодо індустрії фінансових інновацій.

«Банки та фінтех-компанії приречені на тісне співробітництво: це в інтересах обох сторін. Традиційні фінансові установи фактично «утилізують» розробки фінтеху, при цьому роблячи це в різний спосіб: купують фінтех-стартапи, укладають партнерські угоди з такими компаніями, створюють дочірні фінтех-установи. Що стосується Ощадбанку, то ми пішли шляхом заснування внутрішніх стартапів. Існує один наш фінтех-стартап, який вже «переріс» банк. Це Bank ID, створений Ощадбанком та переданий НБУ — фактична реалізація е-goverment в Україні. Окрім того, є інтернет- та мобільний банкінг «Ощад 24/7» із понад трьома мільйонами користувачів, власний та зовнішні мобільні гаманці — Ощад PAY, Apple PAY, Google PAY та Garmin PAY, численні cashless-проекти для фестивалів, муніципалітетів, освітніх закладів. Кількість фінтех-ініціатив Ощадбанку постійно зростає. Тому абсолютно логічно, що саме Ощад став банком-партнером Fintech Guide 2018»,  — прокоментував Андрій Пишний, голова правління Ощадбанку.

«Що таке фінтех? У нашому довіднику ми даємо відповідь на це питання. Фінтех — це індустрія, яка з'явилася нещодавно, і в якій останні 2 роки відбуваються активні зміни. Ми створили цей довідник, щоб створити платформу для обговорення. Довідник пояснює фінтех за допомогою зрозумілої інфографіки та кейсів. В ньому ми показуємо все: сегменти фінтеху, як він влаштований, ланцюжок створення цінності, основних гравців. Також ми пояснюємо важливу відмінність фінтеху від усіх інших технологій — він працює на вже наявній фінансовій системі. Інфраструктурні рішення надають вже наявні гравці: банки, платіжні системи. Також ми звернули увагу на дуже важливу тему регулювання. На відміну від інших технологій, у фінтеху регулювання починається з першого дня роботи компанії», — наголосив Станіслав Шум, CEO Top Lead.

«Новітні технології, без перебільшення, є одним з визначальних чинників розвитку сучасної фінансової системи. Спостерігається швидке масштабування фінтех індустрії – фінтех-компанії не тільки освоюють нові ніші, але й активно співпрацюють з «класичними» гравцями на ринку фінансових послуг. На сьогодні вже важко уявити банк чи іншу фінансову установу, яка б не застосовувала у своїй діяльності сучасних технологій, не намагалась запропонувати своїм клієнтам інноваційні сервіси. Ринок еволюціонує, що, в свою чергу, потребує нових підходів до вирішення юридичних питань. Інноваційні бізнес-ідеї вимагають інноваційних юридичних рішень. Юридична фірма Aequo завжди мала репутацію надійного та ефективного партнера, здатного перевершити очікування клієнта, якою б амбітною не була його мета. За версією IFLR European Awards 2018, Aequo визнана найбільш інноваційною юридичною фірмою в Україні. Ми пильно слідкуємо за фінтех-індустрією та з радістю долучаємось до ініціатив, які сприяють її подальшому розвитку. Саме тому, Aequo виступила експертним партнером та одним з ініціаторів Fintech Guide 2018», – коментує Юлія Кирпа, партнер, керівник банківської та фінансової практики Aequo.

Перший інфографічний Fintech Guide 2018 доступний для завантаження: https://businessviews.com.ua/ru/the-infographics-report-fintech-guide-2018/.

 

Довідково: Довідник підготувало контент-маркетингове агентство Top Lead за підтримки експертів з UAPAY та партнерів: Ощадбанку та юридичної фірми AEQUO Law Firm. Інформаційні партнери — компанія Mastercard, EBA, фінансовий супермаркет Finance.ua. Аналітичний партнер — BusinessViews. Організатори дискусії — контент-маркетингове агентство Top Lead спільно з Ощадбанком та юридичною фірмою AEQUO.

Прес-служба Ощадбанку

"Людина року-2018": фінансист

ЛАУРЕАТИ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ «ЛЮДИНА РОКУ-2018» в номінації «Фінансист року».

Леонід ГРЕБІНСЬКИЙ

Голова Правління, Акціонер АТ «КРИСТАЛБАНК»

Найвагоміші здобутки в Вашій професійній діяльності в 2018 році: у 2018 році АТ «КРИСТАЛБАНК» номінований на звання «Банк року №1 за умовами іпотечного кредитування 2018 року» за версією міжнародного клубу «БАНКИРЪ». Я пишаюся цим досягненням. Нам вдалося сформувати одну з найкращих іпотечних пропозицій на ринку столичної нерухомості. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб співпраця з банком була взаємовигідною та комфортною для наших клієнтів. Молоді сім'ї отримують можливість купувати нерухомість без великих фінансових вкладень. Високі оцінки банку з боку незалежних експертів говорять про те, що ми на правильному шляху.

Ваш життєвий девіз? Ніколи не будь бездіяльним. Не бійся, що щось може не вийти - думай, дій.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві?Мріяв бути винахідником і проводити експерименти. У бізнесі мені знадобилися мої дитячі мрії, завжди намагаюся створювати щось нове.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Всі мрії, які поки не здійснилися, обов'язково збудуться, я докладу для цього максимум зусиль.

Бути сьогодні успішним – це… Успіх для мене це внутрішнє задоволення від результату і усвідомлене розуміння, що виконана праця та докладені зусилля приносять користь моїм клієнтам і партнерам. Задоволений Клієнт - це успіх.

Ваш улюблений афоризм? «Я завжди дотримувався правила: не біжи, якщо можеш стояти; не стій, якщо можеш сидіти; не сиди, якщо можеш лежати» (Уїнстон Черчілль).

На що Вам шкода витрачати гроші? Я легко розлучаюся з грошима, тому що вмію їх заробляти, але не витрачаю їх на непотрібні речі.

Як Ви зберігаєте особисті заощадження?Для мене найнадійніший спосіб заощадження коштів - банківський вклад в національній або іноземній валюті.

Скільки Вам потрібно грошей для щастя? Рівно стільки, скільки потрібно для забезпечення життєво необхідних речей та звичайно ж подорожей.

Якщо щастя не в грошах, то в чому? Щастя в дітях, онуках, здоров'ї та благополуччі близьких. Гроші - інструмент для управління життям та придбання благ, які приносять задоволення і користь.

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори і я... досягну будь-якої мети».

Кому в цьому житті Ви заздрите? Нікому, заздрість - один із смертних гріхів, який губить та руйнує людину.

Яка риса характеру – Ваш головний недолік?Довірливість. Я завжди бачу в людях тільки хороше.

Чи є у Вас улюблена книга? «Фінансист» Теодор Драйзер.

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? Уїнстон Черчілль, ми б подружилися.

Яке чудо світу ви би хотіли перенести до свого рідного міста? Що би воно символізувало?Статую Христа-Спасителя, як символ благословення.

Якби ви відкрили нову планету, як би ви її назвали?«Happiness».

Уявіть що до Вас в гості завітав зарубіжний партнер з проханням показати Україну. Куди б ви його запросили на екскурсію?Києво-Печерська Лавра - святиня, яку повинен побачити кожен турист.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті? Головне досягнення - моя сім'я.

Яке зайняття для  Вас -  найкращий відпочинок? Проведений час з онуками для мене найкращий відпочинок.

 

 

Анатолій ГУЛЕЙ

Професор, Доктор наук, Голова Наглядової ради Тернопільського національно економічного університету.

Голова правління «Української міжбанківської валютної біржі»

 

Найвагоміші події в Вашій професійній діяльності в 2018 році? Ухвалення «Концепції розвитку цифрової економіки і суспільства Україна в 2018-2020 роках». Новий Закон України «Про валюту і валютні операції».

Ваш життєвий девіз? «Хто володіє інформацією - той володіє світом». «Песиміст бачить труднощі при кожній нагоді; оптиміст в кожній проблемі бачить можливості». «Велику перевагу отримує той, хто досить рано зробив помилки, на яких можна навчитися».

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? Дуже довго займався футболом і був упевнений, що стану «великим футболістом».

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Створити власну бізнес школу, для молодих підприємців. Поки що йду до мрії ....

Бути сьогодні успішним – це… Бути успішним, це стати Алхіміком свого Особистого Капіталу. Коли використовуєш свій Вільний Час та  Нові Технології і все це перетворюєш в Особистий Капітал чи Капітал власного Бізнесу… Це реально, знаю багато Стартапів, які були створені з неймовірних ідей.

Ваш улюблений афоризм? Десь там глибоко в Душі, у мене є місце де збираються Образи. Але кожен раз коли викурюю Сигару, влаштовую Образам - Пекло і перетворюю їх в Попіл, потім випускаю їх через Дим ... Випускаю Дим і прощаю, видихаю і прощаю, видихаю і прощаю  ...Все прощаю, Всім прощаю ...

На що Вам шкода витрачати гроші? Гроші не шкода витрачати, тому що гроші роблять нас справжніми. Гроші це спокуса. Не всі можуть встояти ...

Шкода, коли розчаровуєшся в людях через гроші.

Як Ви зберігаєте особисті заощадження? Мої заощадження на депозитах в банках: долар і євро по 40% і 20% - операційна гривня.

Скільки Вам потрібно грошей для щастя? У кожного своє «щастя». Коли мені було 8 років мені потрібно було лише 50 рублів, щоб придбати велосипед. Я зібрав ці гроші протягом року та був неймовірно щасливий бо досяг поставленої цілі. У житті завжди так, ти щасливий тільки тоді, коли досягаєш поставленої мети …

Якщо щастя не в грошах, то в чому? Щастя не в грошах, а в їх кількості на твоєму рахунку в банку. Гроші роблять тебе більш незалежними у своїх вчинках і рішеннях.

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори і я...- і я її продам»)))))) в житті ми завжди поспішаємо жити, продай точку опори і відпочинь від роботи)))))

Кому в цьому житті Ви заздрите? Заздрю людям, які вміють керувати своїм часом, це реально дуже складно в нашому швидкому режимі життя; ще більше заздрю людям, які не знають куди подіти свій вільний час.

Яка риса характеру – Ваш головний недолік? Не люблю довго чекати, потрібно розвивати в собі посидючість та терплячість.

Чи є у Вас улюблена книга? Грегорі Девід Робертс «Шантарам» і «Тінь Гори». Якщо ще не читали, рекомендую)

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? Сер Вінстон Леонард Спенсер-Черчилль, мабуть я б викурив з ним  сигару «Romeo y Julieta» з смачною ароматною кавою,

а  може навіть і не кавою ...

Яке чудо світу ви би хотіли перенести до свого рідного міста? Ну цьоготочно непотрібно робити. Давайте відновимо історичне минуле і збережемо його для майбутніх поколінь.

Якби ви відкрили нову планету, як би ви її назвали?Планета «Щасливих Людей» і запросив би всіх, хто не відчуває себе щасливим, вирушити в подорож. Може саме там вони зможуть стати щасливими?

Уявіть що до Вас в гості завітав зарубіжний партнер з проханням показати Україну. Куди б ви його запросили на екскурсію?У нас є 7 чудес України, він повинен їх побачити)

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? Найбільше досягнення життя - я все таки не став футболістом. Найбільша помилка - я щиро вірив, що стану футболістом і використовував понад 10 років життя не за призначенням))

Яке зайняття для  Вас -  найкращий відпочинок? Найкращий відпочинок – ввечері посидіти з книгою біля каміна, завжди намагаюся поєднувати корисне з приємним.

 

Сергій ТІГІПКО

Голова Правління АТ «ТАСКОМБАНК», кандидат економічних наук

 

Три головні події 2018 року за Вашою версією?: Приєднання до ТАСКОБАНКу  ВіЕсБанку в рекордно короткий термін. Успішний запуск  на базі УніверсалБанку, який входить до групи «ТАС», онлайн-проекту Monobank. Запуск мобільного гаманця  TAS2U, визнаного одним із кращих інтернет-банкінгів  країни.

Ваша «Формула успіху»? Терпіння, прагнення до змін.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? Мріяв реалізувати себе, а пріоритети «ким» довго змінювалися.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Я хочу, щоб Україна стала успішною процвітаючою державою, країною з сильною економікою, в якій мир і благополуччя громадян – понад усе.

Говорячи слово УСПІХ, який зміст ви в нього вкладаєте?Сьогодні я займаюся бізнесом, і тут успіх точно оцінюється: робочі місця, нові технології, гроші.

Ваш улюблений афоризм? Без команди військо гине!

На що Вам шкода витрачати гроші? На надмірне споживання.

Як Ви зберігаєте особисті заощадження? В основному в активах в Україні – заводи, банки, страхові компанії і т.д. І на депозитах у власних банках.

Скільки Вам потрібно грошей для щастя? Гроші мені потрібні для інвестування в економіку України, тож потрібно багато.

Якщо щастя не в грошах, то в чому? Щастя – це внутрішня гармонія,  можливість бачити своїх рідних і близьких здоровими, щасливими, успішними. Але для мене ще важливо брати участь у модернізації країни.

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори і я...» Для мене точка опори – це люди, здатні робити  справи. Слава Богу, таких людей  багато.

Кому в цьому житті Ви заздрите? Нікому. Заздрість руйнує.

Яка риса характеру – Ваш головний недолік? Зайва  цілеспрямованість.

Чи є у Вас улюблена книга? Із класики - Собаче серце М.Булгакова,  з сучасного – книги Кадзуо Ішігуро («Залишок дня», «Похований велетень», «Художник хиткого світу»).

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? Жити й  дружити треба в реальному часі.

Яке чудо світу ви би хотіли перенести до свого рідного міста? Нічого переносити не треба. Для кожної людини його рідна земля - уже диво світу.

Якби ви відкрили нову планету, як би ви її назвали?Планета ТАС.

Уявіть що до Вас в гості завітав зарубіжний партнер з проханням показати Україну. Куди б ви його запросили на екскурсію?Безумовно, почав би з  Києва, а далі - виходячи з часу гостя. У нас багато красивих і цікавих місць.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? Найбільше досягнення в житті кожної людини  –  успіхи дітей; і я сподіваюся, що таких досягнень у мене буде багато! А помилки – це  просто життєйські  уроки,  з яких потрібно робити висновки. Як писала Ліна Костенко, «Поразка – теж наука, ніяка перемога так не вчить».

Яке зайняття для  Вас -  найкращий відпочинок? Спортзал  і читання книг.

З'явилися "СМАРТ-ГРОШІ"

Київстар у партнерстві з національною платіжною системою «ПРОСТІР» запускає власну платформу мобільних платежів і грошових переказів «СМАРТ-ГРОШІ».

 

 «СМАРТ-ГРОШІ» - повноцінний мобільний гаманець, який дозволяє «тут і «зараз» здійснювати платежі і грошові перекази. З його допомогою гроші з мобільного рахунку можна використовувати не тільки для оплати телеком-послуг – тепер абоненти передплаченого зв'язку Київстар також можуть на особистому досвіді переконатися у перевазі роботи з різними видами фінансових продуктів з мінімальною комісією або без неї. Послуга «СМАРТ-ГРОШІ» надається на базі електронних грошей Національної платіжної системи «ПРОСТІР».

 

У всьому світі активно розвивається напрямок мобільного комерції: оплата послуг і товарів онлайн не тільки за допомогою банківської карти, а й смартфона. Тенденції на українському ринку свідчать про стабільну динаміку зростання обороту безготівкових розрахунків. Так, за офіційними даними Національного банку України, тільки за 2017 рік кількість таких операцій зросла на 30,2%, а обсяг на 46,2%, у порівнянні з 2016 роком.

 

 «Київстар прагне давати більше своїм абонентам, і тому продукт «СМАРТ-ГРОШІ» створений як провідник у світ нових фінансових технологій національного масштабу. Ми віримо, що зручність нашої послуги буде прийнята аудиторією. Простота інтерфейсу сайту і мобільного додатку «СМАРТ-ГРОШІ», допоможуть зробити фінансові послуги, які ми надаємо, зрозумілими і близькими для кожного українця», - зазначив Тарас Горкун, директор фінансової компанії «Стармані», начальник департаменту мобільних фінансових послуг Київстар.

 

За допомогою послуги «СМАРТ-ГРОШІ» можна:

 

• оплачувати більше 3000 сервісів онлайн: комунальні послуги, рахунки за квитки на різні види транспорту, покупки в інтернеті, страхові платежі, інтернет / телебачення і багато іншого,

 

• переводити гроші з мобільного рахунку всередині мережі Київстар без додаткових оплат за транзакцію.

 

Одна з основних переваг послуги «СМАРТ-ГРОШІ» є те,  що для грошових переказів не потрібно надавати номер платіжної картки. Це значно підвищує безпеку фінансових операцій. Номер телефону абонента стає його мобільним гаманцем, куди оперативно можуть бути як прийняті, так і відправлені з нього кошти. Достатньо один раз авторизувати номер телефону в додатку «СМАРТ-ГРОШІ», і використовувати його як ключ для здійснення подальших фінансових операцій, без  необхідності вводити його при кожній транзакції.

 

Для додаткової безпеки проведення операцій мобільний додаток «СМАРТ-ГРОШІ» передбачає індивідуальний PIN-код і функцію входу по touch ID.

 

Технологічне рішення дозволяє клієнту легко здійснювати безготівкові платежі у будь-якій точці України, використовуючи баланс свого мобільного телефону, який може бути перетворений в електронні гроші Національної платіжної системи «ПРОСТІР». Продукт націлений на те, щоб привернути увагу учасників ринку до створення зручних для клієнта платіжних інструментів, створити гідну альтернативу звичним платіжним сервісам, а також розширити аудиторію користувачів фінансових послуг, що у свою чергу сприяє розвитку ринку безготівкових платежів.

 

Раніше компанія «Стармані», дочірнє підприємство національного оператора Київстар, отримала ліцензію від НБУ на переказ коштів у національній валюті. Зокрема, довіра державного регулятора дозволила компанії надавати клієнтам фінансові послуги.

 

Скористатися послугою «СМАРТ-ГРОШІ» можна в однойменному додатку, доступному для скачування в Play Market і App Store, на сайті www.money.kyivstar.ua, а також за допомогою USSD-кодів, SMS і чат-бот в месенджері Telegram.

 

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені