Христина Храновська спільно з журналом L’Officiel Україна представляє проект CHLOE COUTURE, покликаний привернути увагу суспільства до моди як до одного з видів візуальних мистецтв.

 

Неможливо уявити сучасний музей без  міждисциплінарних проектів, пов'язаних з модою, архітектурою та дизайном. Працюючи над візією розвитку музею як інституції та беручи участь у розробці концепту музею сучасного мистецтва, наразі NAMUробить перші кроки в напрямку розширення своїх зацікавлень. Експериментальна для музею подія – гостьовий  проектмодного Дому зі світовим ім'ям – це передвісник майбутніх проектів. Він покликаний  створити ситуацію, коли  в ролі музейних експонатів можна уявити  не характерні для нашої колекції речі, відчути матеріал, з яким музей загалом планує працювати, розробляючи дослідницькі музейні проекти.  

 

CHLOE COUTURE‒ це ретроспектива всесвітньо відомого модного Дому, заснованого 1952 року талановитою дизайнеркою Габі Агьєн. Протягом усього часу існування Chloé залишаєтьсябрендом, орієнтованим на потреби жінки. В різні періоди модний будинок очолювали видатні дизайнери ‒Карл Лагерфельд, Стелла МакКартні, Фібі Файло, Ханна МакГіббон та інші. Дім моди Cloeзавжди вітав молоді таланти і свіжі ідеї.  З 2017 року креативним директором Дому є Наташа Рамсей-Леві.   

 

В рамках проекту представлено спеціальну ретроспективну  колекцію  Chloé Archive, сформовану 2011 року, яка відтворює тематичні лінії бренду та ключові моменти історії модного Дому.  У двох залах представлено тридцять образів:впізнавані, знакові моделі  експонуються поруч із менш відомим, але  не менш важливим для історії моди вбранням, вперше показаним широкій публіці. Серед них і романтичні шифонові сукні Chloé, що навіюють спогади про моду 1970-х, і сюрреалістичні витвори1980-х, і практичний одяг 2000-х.   І сукні Карла Лагерфельда різних років, і куртки Стелли МакКартні з її останньої колекції для Chloe, і брючний костюм з минулорічної колекції дизайну Наташі Рамсей-Леві. CHLOE COUTURE демонструє внесок модного Дому в історію світової моди.

 

У першій залі одяг на манекенах доповнюють архівні матеріали, які розповідають про творчий процес дизайнерів, що працювали як креативні директори Chloé - нотатки, документи, світлини з показів, редакційні статті.

 

У другій залі вбрання «супроводжує» добірка вінтажних журналів L’Officiel з 1970-х років до сьогодні та знамениті фотографії Гі Бурдена, Клайва Ерроусміта, малюнки  класика fashion-ілюстрації Антоніо Лопеса (1943-1987). Візуальний супровід демонструє, яким чином  Дім моди Chloé створює впізнавану естетику  і шарм, «зашитий» в ДНК бренду.

 

В рамках проекту відбудуться лекції  про історію Дому Chloeта роботу з його архівами. 

 

 

Ініціаторка проекту ‒ Христина Храновська, представницяChloeв Україні

Кураторки ‒ Джеральдін-Джулія Сомьє і Уляна Бойко

Архітектор – Арно Колкомб

Інформаційна підтримка ‒ L’Officiel Україна

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені