Північна Екологічна Фінансова Корпорація (НЕФКО) та місто Луцьк, розташоване у Західній Україні, сьогодні підписали кредитну угоду, метою якої є фінансування енергоефективних заходів у громадських будівлях Луцьку. У місті мешкає  приблизно 200,000 жителів і воно є адміністративним центром Волинської області.  Для фінансування проекту НЕФКО надає кредит у сумі 5 мільйонів євро.

Метою проекту є оновлення 40 громадських будівель, включаючи дитячі садки, школи, художні та музичні школи міста, а також міський басейн.  Приблизно 26,000 дітей, вчителів та відвідувачів зможуть насолоджуватися перевагами поліпшень.

Очікується що реалізація проекту призведе до екологічної вигоди: щорічне зменшення споживання тепла на 60% та електроенергії на 35% призведе до зниження викидів СО2 приблизно на  4,000 тон. Ця економія дозволить Місту Луцьк щорічно зменшувати витрати на тепло та електроенергію приблизно на 600,000 євро.

До запланованих заходів входять встановлення індивідуальних теплопунктів; теплоізоляція фасадів та дахів будівель; заміна дверей та вікон; оновлення кухонного обладнання; поліпшення вентиляції, теплоізоляція труб та заміна старих ламп розжарювання на нові лампи LED.

Сьогоді у Київі пан Тронд Мое (Trond Moe) Вице-президент НЕФКО,  сказав: «Ми дуже задоволені та зацікавлені у продовженні нашого плідного співробітництва з містом та, разом з фондом E5P, у можливості надати підтримку місту у впровадженні цієї великої інвестиційної програми на його шляху спрямованому на підвищення енергоефективності».

Загальна інвестиція по проекту становить 7.6 мільйонів євро. Крім НЕФКО, Східноєвропейське партнерство по питаннях енергоефективності та екології (E5P) надає підтримку проекту у формі гранту у сумі 1.3 мільйони євро, та фінансування за рахунок власних коштів міста становитиме 1 мільйон євро. Швеція надала кошти для розробки техніко-економічного обґрунтування проекту, а також профінансує надання підтримки групі реалізації проекту.

У минулому НЕФКО вже фінансувало впровадження заходів з енергоефективності у 14 дитячих садках та школах Луцьку у рамках свої програми кредитування енергозбереження, та наразі фінансує модернізацію та реконструкцію систем водопостачання та водовідведення у КП «Луцькводоканал».

Аналогічні великомасштабні проекти з енергоефективності  за фінансуванням НЕФКО наразі впроваджуються у містах Чернівці, Івано-Франківськ, Київ та Житомир. В Україні поточний проектний портфоліо НЕФКО включає 130 проектів на різних етапах їх реалізації з загальною вартістю приблизно 88 мільйони євро.

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені