6 грудня компанії PRANA, SolarGaps і Червона хвиля отримали відзнаки кліматичних інноваторів за успішно впроваджені “зелені” бізнес-проекти в Україні.

Компанія PRANA презентувала рекуператори на мідних теплообмінниках зі smart-керуванням. SolarGaps — жалюзі з сонячними панелями, які генерують енергію, а «Червона хвиля» розповіла про 3D-друк титаном деталей для аерокосмічної галузі.

 

Нагороду компанії отримали в рамках презентації програми FINTECC від ЄБРР “Кліматичні Інноваційні Ваучери”, яка спрямована на розвиток бізнесів, що впроваджують дружні до клімату низьковуглецеві інновації в своїй роботі. Компанії PRANA, SolarGaps і Червона хвиля — переможців ІІ хвилі програми, чиї бізнес-проекти успішно реалізовані в Україні.


Грантова програма є найбільшою в Україні, започаткована в рамках програми ЄБРР «Центр передачі технологій і фінансів у сфері зміни клімату» (FINTECC) за фінансування Євросоюзу. Впроваджується ГО Greencubator. Усього протягом 2017-2018 рр. 26 компаній-переможців отримали фінансування на загальну суму 870 000 євро. Наразі триває прийом заявок на п’яту хвилю.

____________________

COP 24 - одна з найважливіших міжнародних конференцій, що об’єднує зусилля країн у протидії кліматичним змінам. В 2018 році захід проходить в Катовіце, Польща, з 3 по 15 грудня. Протягом двох тижнів лідери країн світу, представники державних органів та громадських екологічних організацій мають затвердити правила для виконання Паризької угоди, а саме механізми фінансової співпраці між країнами задля скорочення викидів CO2.

Громадська організація Greencubator будує екосистему для стійкого підприємництва, низьковуглецевих інновацій, розвитку «зеленої» економіки в Україні та Східній Європі з 2009 року, учасник міжнародної конференції ООН COP24. Є партнером програми «Кліматичні Інноваційні Ваучери» в Україні з 2017 року. Розробляє програмні правила і процедури, організовує процес подачі та відбору компаній, що бажають отримати кліматичні ваучери. Окрім Програми Європейського Союзу та Європейського банку реконструкції та розвитку з Кліматичних Інноваційних Ваучерів, організація проводить табір енергетичних інновацій TeslaCamp та виступає національним партнером найбільшого у світі змагання «зелених» бізнес-ідей ClimateLaunchpad.

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені