У Центрі захисту дітей «Наші діти» в останній день шкільних канікул стартував черговий етап соціального екологічного проекту, надихаючи українських школярів на ecofriendly-ідеї та пошук однодумців у вирішенні проблем захисту довкілля.

16 січня 2015 року юні столичні екоактивісти зібралися у київському Центрі «Наші діти», щоб дати старт другому етапу всеукраїнського конкурсу «ЕКОклас», ініційованому «Соціальним центром Геннадія Виходцева» та реалізованому торговельною мережею «Фокстрот. Техніка для дому».

- Проект «ЕКОклас» покликаний змінити ставлення дітей і через них - ровесників, батьків і педагогів до навколишнього середовища, - повідомила, відкриваючи другий «ЕКОклас», Наталія Средня, маркетинг-директор торговельної мережі «Фокстрот», що організувала конкурс. - Наш досвід проведення першого конкурсу свідчить про те, що діти хочуть і можуть брати участь у вирішенні глобальних проблем. Вони талановиті, зухвалі - і за ними у майбутньому прийняття життєво важливих для розвитку нації рішень. А наш конкурс дає їм можливість реалізувати свій перший дорослий проект і стане початком їх великого «зеленого» шляху.

Центр захисту дітей «Наші діти» гостинно прийняв відкриття II всеукраїнського конкурсу «ЕКОклас». В установі застосована інноваційна система опалення, яка заснована на експлуатації відновлюваних джерел енергії. Теплом і турботою тут оточили 39 дітей, у тому числі вимушених переселенців із зони АТО.

Під час презентації другого етапу екологічного проекту юні екологи продемонстрували у дії всі три номінації конкурсу: відкрили експозицію «ЕКОзима-2015» як перший проект у номінації «ЕКОдизайн»; школярі провели справжній аква-перфоманс у техніці ебру і разом створили символ проекту для номінації «ЕКОкреатив». Незвичайний воркшоп став майстернею для пошуку справжніх «ЕКОінновацій» - учасники свята, взявши в руки яблука та електродрот з пластиноюспільно видобули електроенергію, аби запалити світильник у центрі зали!

Гостей свята привітав директор Департаменту професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки України В'ячеслав Супрун. В листі до учасників свята  він зазначив, що інтеграція зусиль держави, науковців, бізнесу та громадськості має надзвичайне значення та  підкреслив, що проект «ЕКОклас» має реалізовуватися й надалі, бо «покликаний розвивати екологічну свідомість молоді в її прагненні піклуватися про майбутні покоління і формувати обізнаність дітей в екологічних питаннях».

- Ми впевнені, що проекти, які будуть розроблені і представлені учасниками конкурсу, не лише допоможуть поліпшити екологічну обстановку в Україні, а й дадуть можливість уникнути забруднення нашої планети в майбутньому, - зазначив голова Соціального центру Геннадій Виходцев. - Найперспективніші проекти, представлені на конкурс, ми будемо пропонувати для реалізації організаціям та службам, що займаються питаннями екологічної безпеки і чистоти в нашій країні і на нашій планеті. Адже чистота на планеті починається з нас, наших думок і дій, з чистоти робочого місця, кімнати, будинку, під'їзду і двору.

На думку президента швейцарського фонду «Скорочення ризиків» Володимира Костеріна ініціатива «ЕКОклас» буде сприяти підвищенню рівня екологічної культури в суспільстві:

- Сьогодні соціально відповідальний бізнес в Україні розуміє, наскільки важлива екологія для становлення України як інвестиційно привабливої і конкурентоспроможної держави. В розвинутих країнах екологічна політикапріоритет і основа для прийняття рішень. Україні варто перейняти досвід успішних держав, щоб покращити рівень якості життя громадян. Підтримка освітніх проектів, спрямованих на виховання у дітей відповідальності за навколишнє середовище і ведення здорового способу життя, означає формування справжнього патріотизму.

Виконавчий директор структурного підрозділу німецько-польсько-українського товариства в Україні, яке є засновником центру захисту дітей «Наші діти», Андре Піддубни, де відбувся старт II конкурсу «ЕКОклас» підтримав партнерів по конкурсу:

- Ідеологія соціального проекту «ЕКОклас» тотожна із «зеленою філософією» Центру «Наші діти». Наша екоконцепція виражена у збереженні навколишнього середовища, спрямована на підвищення рівня знань у цій сфері. І ми хочемо, щоб Україна, як частина Європи, впроваджувала кращі світові практики та європейські стандарти, щоб наші діти росли в екологічно чистій, енергетично незалежною європейській країні.

Тамара Радченко, завідуюча відділом екології Національного еколого-натуралістичного центру МОН України, організаційного партнера конкурсу обґрунтувала необхідність стимулювання інтересу до захисту навколишнього середовища як індикатору розвитку суспільства.

Ірина Мельник, директор з розвитку бізнесу «ВД «Едіпрес Україна» від бренду «Единственная», генерального медійного спонсора побажала всім учасникам проекту удачі і реалізації нових ЕКОідей:

- Ми з радістю підтримали «ЕКОклас», розуміючи всю ступінь соціальної відповідальності бізнесу, важливість і цінність ініціативи. На учасників проекту покладена велика і значуща місія в масштабах України. У добру путь!

Міжнародним партнером став швейцарський фонд «Скорочення ризиків» (Risk Reduction Foundation). Конкурс проводиться за підтримки Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН України.

Організатори конкурсу чекають конкурсні роботи на тему захисту навколишнього середовища у своєму краї від колективів 1-11 класів, творчих учнівських об'єднань країни у віці від 6 до 17 років включно по 24 квітня 2015 року.

Детальніше про умови конкурсу: http://www.foxtrot.com.ua/pages/ecoclass-rules.

Інтерв’ю з дітьми щодо екології: https://www.youtube.com/watch?v=zUN0wtZBpug&feature=youtu.be

 

Коментарі

Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134157bilyk_.jpeg

Перша музична премія "Yuna"

 8 лютого 2012 року в НПМ «Україна», відбулась перша щорічна музична премія YUNA – національна церемонія нагородження найкращих в музичній сфері. Перша церемонія нагородження премії «Yuna» відзначила найкращих діячів музичного мистецтва See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134095hluschenko_.jpg

Графика Николая Глущенко

С 6 по 18 апреля 2012 года в залах Киевского национального музея русского искусства пройдет выставка коллекции графики 1930 – 1970-х гг. выдающегося  украинского художника, непревзойденного колориста – Николая Глущенко. See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені