Екологія

На території Донецької області, неподалік с. Білокузьминівка, розташована геологічна пам’ятка природи «Скелеподібне оголення верхньої крейди», яке без сумніву є найвідомішою геологічною пам’яткою в Україні. Фотографії Білокузьминівських скель щороку є лідерами у природничих фотоконкурсах.

 Рішенням Донецької обласної ради від 18.05.2004 №4/16-451 «Про створення регіонального ландшафтного парку «Краматорський», пам’ятка була включена до складу відділення «Білокузьминівське» РЛП «Краматорський», що на даний час здійснює охорону пам’ятки.

Як стало відомо екологам ЕПЛ, 22 квітня на скелях заплановано проведення фестивалю альпінізму та скелелазання «Білокузьминівка - 2017». Як зазначено на сайті організаторів заходу, для учасників буде підготовлена траса для відпрацьовування техніки ходіння по поруччю і спуска по мотузці по вертикальній стіні. Організаторами фестивалю виступають громадські організації «Клуб альпіністів і скелелазів «Краматорськ»» і «Поруч».

Територія, на якій заплановане проведення фестивалю є ділянкою унікальної рослинності крейдяних відслонень. Кожна третя рослина, що зростає тут – представник видів, занесених до Червоної книги України. Проведення в таких місцях будь-яких заходів, прямо суперечить законодавству. Що ж стосується прокладання «трас» і кріплення альпіністського спорядження, то пошкодження зовнішніх кремнієвих шарів скелі може дати поштовх стрімкій водній ерозії більш крихких внутрішніх шарів крейди і призведе до подальшого руйнування пам’ятки.

Наказом Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Донецькій області від 31.10.2007 року №85 «Щодо затвердження Положення про  регіональний ландшафтний парк «Краматорський», затверджене відповідне Положення, п. 4.4.1 якого забороняє зазначені форми діяльності. Також охоронне зобов’язання за №160 щодо охорони урочища «Скелеподібне оголення верхньої крейди», видане 8.06.2007 року Краматорській міській раді передбачає заборону будь-яких дій, що можуть пошкодити зовнішній вигляд відслонення а також рослинності  навколишніх ділянок.

ЕПЛ звертаються до керівництва РЛП «Краматорський», Краматорської міської ради, Мінприроди України, а також Національної поліції України з проханням не допустити проведення зазначеного заходу.

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» повідомляє про готовність приєднатися до єдиної міської системи автоматизованого моніторингу атмосферного повітря у Кривому Розі. Підприємство вітає ініціативу мера міста Кривий Ріг Юрія Вілкула з розробки та впровадження електронного модуля «Екомоніторінг» в рамках реалізації нової міської екологічної програми. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» є єдиним підприємством у Кривому Розі, яке має в своєму розпорядженні власну діючу систему автоматизованого екологічного моніторингу. Підприємство готове надавати дані своїх трьох стаціонарних постів спостереження для оперативного інформування громадськості.

Модуль «Екомоніторінг» розміщено на Криворізькому ресурсному центрі Криворізькому ресурсному центрі, де мешканці Кривого Рогу зможуть в онлайн-режимі бачити показники автоматизованих постів спостереження за якістю повітряяк міських постів спостереження, так і постів ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Мешканці матимуть можливість бачити дані про стан атмосфери з періодичністю в 1 годину, а також щоденні середньодобові показники. Крім того, кожну годину відображуватимуться метеорологічні параметри: температура повітря, швидкість і напрям вітру, атмосферний тиск.

У 2014 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» першим серед підприємств гірничо-металургійного комплексу України впровадило власну систему екологічного моніторингу, яка успішно пройшла метрологічну атестацію. Система включає три пости контролю якості атмосферного повітря в зоні впливу металургійного, коксохімічного виробництв і гірничого департаменту підприємства. Пости контролю оснащені сучасними газоаналізаторами з виміру оксиду вуглецю, оксидів азоту, діоксиду сірки, аміаку, сірководню та пиловимірювачамиінноваційними в Україні приладами виміру концентрації пилу. Поточні дані вимірів в онлайн-режимі передаються на підприємство для оперативного реагування на зміни або відхилення.

З 2013 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» здійснює практику регулярного розміщення на своєму веб-сайті інформації про контроль якості атмосферного повітря контроль якості атмосферного повітря в зоні промислового впливу підприємства в Кривому Розі. Щомісячне розміщення цих даних у відкритому доступі дозволяє інформувати громадськість Кривого Рогу про якість атмосферного повітря в зоні впливу підприємства. Інформація, яка щомісячно розміщується на веб-сайті ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», містить результати вимірів максимально-разових, середньодобових і середньомісячних концентрацій забруднюючих речовин в атмосферному повітрі на стаціонарних постах контролю з 18-ти інгредієнтів.

На трьох стаціонарних постах фахівці департаменту з охорони навколишнього середовища ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» забезпечують щоденний відбір проб для контролю вмісту основних забруднюючих речовин: пилу, оксидів вуглецю і азоту, діоксиду сірки, а також важких металів і формальдегіду. В зоні впливу коксохімічного виробництва також ведеться контроль за вмістом специфічних речовин: фенолу, аміаку, сірководню. Граничнодопустимі концентрації забруднюючих речовин регламентуються «Державними санітарними правилами охорони атмосферного повітря населених місць», які затверджені Міністерством охорони здоров'я України.

Довідка:
Граничнодопустима концентрація (ГДК) забруднюючих речовин в атмосферному повітріце максимальна концентрація, від дії якої впродовж всього життя людини не виникає прямої або непрямої негативної дії на існуюче та майбутнє покоління, не знижується працездатність людини, не погіршується її самопочуття та санітарно-побутові умови життя. Для оцінки результатів спостережень на постах контролю ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» використовуються максимально-разові та середньодобові ГДК.

Максимально-разова ГДК встановлюється для запобігання рефлекторним реакціям у людини (відчуття запаху, світлова чутливість тощо) при короткочасному (до 20 хвилин) впливі атмосферних забрудників, а середньодобова ГДК – з метою запобігання загальнотоксичному впливу.

За 11 місяців 2016 р. на стаціонарних постах контролю атмосферного повітря в зоні впливу ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» було відібрано:
• 20 080 максимально-разових проб;
• 5 010 середньодобових проб.

На межі санітарно-захисної зони ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» контроль якості атмосферного повітря здійснюється на 3-х стаціонарних постах:
стаціонарний пост в зоні впливу коксохімічного виробництва (вул. Ландау, 2);
стаціонарний пост в зоні впливу металургійного виробництва (вул. Криворіжсталі, 52);
стаціонарний пост в зоні впливу гірничого департаменту (вул. Збагачувальна, 57).

Міжнародні та європейські експерти: модель сталого розвитку для українського бізнесуєдиний вірний шлях, щоб залучити інвестора, модернізувати виробництво та  збільшити продажі в умовах кризи.

 

Міжнародний форум для сталого розвитку бізнесу GREEN MIND-2016, що вже вп’яте проходив в Києві, об’єднав понад 650 учасників з 27 країн світу. Ділова програма форуму складалась з 14 заходів (пленарні сесії, панельні дискусії, засідання «за круглим столом»), які відбувались у дискусійному форматіСпікери та учасники форуму були зосереджені  на вивченні досвіду країн Європи, Азії, США, Канади, Австралії та Нової Зеландії щодо принципів, кращих практиках впровадження та перевагах моделі сталого розвитку бізнесу.

 

На форумі пролунали виступи 120 провідних міжнародних, європейських та національних експертів. Зокрема, представників Єврокомісії, Організації ООН з промислового розвитку (ЮНІДО), Програми ООН з навколишнього середовища (ЮНЕП), Глобальної мережі екологічного маркування (GEN1), Світового банку, ЄБРР, НЕФКО, GIZ, USAID, проектів PMRі ClimaEast.

 

У заходах ділової програми GREEN MIND-2016 прийняли участь представники інвестиційних компаній, компаній-товаровиробників, експортерів і дистриб'юторів, бізнес-асоціацій, керівники профільних структурних підрозділів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства екології та природних ресурсів України, Державної фіскальної служби України та інших органів влади.

Під час урочистого відкриття форуму до учасників звернулися почесні гості форуму:

- Остап Єднак, депутат Верховної ради України, в.о. голови Комітета Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи;

- надзвичайні і повноважні Посли Австрії в Україні  – пані Герміне Поппеллер та Фінляндії в Україні пан Юха Віртанен;

- Крістіне Дороско, представник Єврокомісії з навколишнього середовища (Брюссель, Бельгія), Берн-Ерік Лонн, голова GEN, Сяодань Чжан, Китайський Центр екологічної сертифікації.

 

Однією з ключових тем на форумі були залучення інвестицій та створення сприятливих умов для  модернізації підприємств і впровадження  технологій більш чистого виробництва. Переваги зеленої модернізації виробництва продемонстрували з власного досвіду українські підприємства: ТОВ «Метінвест Холдинг», ЗАТ «Запоріжвогнетрив», ВАТ «Укрграфіт» та ін. За участю представників фінансових корпорацій і компаній обговорювалися інструменти залучення інвестицій та можливості для підтримки українських виробників (система електронних торгів, краудфаундінгова платформа тощо) для впровадження стандартів екодизайну продукції,  систем енергоменеджменту, інноваційної діяльності по зеленому розвитку.

 

Окрема увага була приділена  реформам податкової системи і національного законодавства у сфері державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог природоохоронного законодавства, пов'язаних з виконанням положень Угоди про Асоціацію УкраїнаЄС. Експерти розповіли чого очікувати бізнесу від змін, які плануються в ПДВ, податках на прибуток, екологічному податку, електронному адмініструванні та адмініструванні баз даних. Учасники форуму мали можливість прийняти участь в дискусії с представниками органів влади та експертами, які працюють над адаптацією національного законодавства до актів права ЄС.

 

Круглий стіл, присвячений Паризькій кліматичній Угоді, зокрема механізмам торгівлі квотами на викиди парникових газів, викликав великий інтерес учасників форуму, адже ця угода спрямована на боротьбу з глобальним потеплінням, і буде діяти в рамках Конвенції ООН зі зміни клімату (UNFCCC).  Угодою передбачено виконання завдання, –  якомога швидше перейти від нарощування до скорочення викидів парникових газів, і досягти балансу між джерелами і поглиначами газів в другій половині 21 століття. Ця Угода в 2020 році замінить Кіотський протокол (на даний час – основний документ, який регулює боротьбу з глобальним потеплінням). Документ крім усього іншого передбачає виділення 100 млрд. доларів країнам, що розвиваються на впровадження заходів по зеленій модернізації виробництва для скорочення викидів парникових газів. Як і за Кіотським протоколом, так і за Паризькою Угодою, Україна потрапляє в число країнпотенційних одержувачів міжнародної допомоги.

 

Процес реформування системи державного природоохоронного нагляду нерозривно пов'язаний з впровадженням інтегрованого дозволу на забруднення і реформуванням системи екологічного аудиту. В цілому, процес реформування має докорінно змінити чинну дозвільну систему, адаптувавши її до стандартів ЄС.

 

Учасники форуму мали можливість прийняти участь в обговоренні Концепції реформування системи державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього середовища в Україні.

 

«Реформування системи державного природоохоронного нагляду нерозривно пов'язано з впровадженням інтегрованого дозволу на забруднення і реформами системи екологічного аудиту. Процес реформування має докорінно змінити чинну дозвільну систему, адаптувавши її до стандартів ЄС. Ця реформа передбачає створення єдиного інтегрованого державного органу природоохоронного нагляду і моніторингу довкілляДержавної природоохоронної служби України», зазначив модератор дискусіїІгор Яковлев, радник Міністра екології та природних ресурсів України.

 

Дискусія була зосереджена на упровадженні інструментів дерегуляції, таких як:

·                    скасування планових перевірок малого і середнього бізнесу;

·                    перехід від системи тотального контролю до системи моніторингу та попередження порушень природоохоронного законодавства;

·                    запуск автоматизованої, відкритої системи реєстрів надрокористувачів і небезпечних виробництв;

·                    впровадження Оnline декларування дотримання вимог природоохоронного законодавства;

·                    скасування екологічного контролю в митній прикордонній зоні;

·                    відкритість інформації про результати державного природоохоронного нагляду.

 

На круглому столі присвяченому обговоренню найбільш ефективних інструментів сталого споживання та виробництва, а також щодо посилення експортного потенціалу українських виробників в країни ЄС і Азії, учасники форуму ознайомилися з перевагами застосування таких інструментів як сталі (зелені) державні закупівлі, ресурсоефективність і більш чисте виробництво, управління електронними відходами електричного та електронного устаткування, екологічна сертифікація та маркування (досвід програм екологічного маркування Східної та Північної Європи, України та Китаю), органічне виробництво, сертифікація та маркування. Кейси компаній «Сантрейд» (ТМ Олейна), «Тетра Пак», PepsiCo (ТМ Сандора), «Слабожанська будівельна кераміка», «Укрграфіт» та інших, продемонстрували кращі практики застосування інструментів сталого виробництва в різних галузях і їх переваги в стратегічному розвитку підприємств, посилення потенціалу конкурентоспроможності та виходу на нові ринки.

 

 

Крістіне Дороско з Головного управління з охорони навколишнього середовища Єврокомісії, зазначила про значний потенціал українських виробників екологічно сертифікованої продукції для виходу на світовий та європейський ринок: «Стратегія розвитку  «Європа 2020» ґрунтується на принципах сталого розвитку. Так, за останні роки, були оновлені акти права у сфері державних закупівель (щодо впровадження моделі сталих (зелених) закупівель), моніторингу навколишнього середовища, екологічної сертифікації та маркування товарів і послуг, оцінки впливу на довкілля, підтримки впровадження енергозберігаючих технологій та технологій більш чистого виробництва, просування продукції з поліпшеними екологічними характеристиками. Світовий ринок еко- продукції оцінюється у 4200 млрд. євро з часткою ЄС в розмірі 21%. Цей ринок зростає в річному обчисленні в середньому на 4%, навіть в період економічного спаду і має найбільший потенціал зростання числа робочих місць. Існує значний попит на еко- продукти, пропоновані за конкурентоздатною ціною, що свідчить про високий нереалізований потенціал на внутрішньому ринку ЄС, в тому числі державні закупівлі, на які припадає значна частка європейського споживання (близько 20% від ВВП ЄС)».

 

Берн-Ерік Лонн, голова GEN та керівник Програми екологічного маркування країн Північної Європи «Nordic Swan», відмітив: «Зважаючи на активний розвиток ринку еко- товарів і послуг в різних країнах, регіонах і на глобальному рівні, для українського бізнесу відкриваються гарні можливості виходу на зарубіжні ринки позиціонуючи себе, як продукція з поліпшеними характеристиками відносно впливів на стан довкілля і здоров’я людини на усіх етапах життєвого циклу, що підтверджено екологічним сертифікатом згідно ISO14024. Це дозволяє система взаємного визнання результатів оцінювання еко- продукції між національними та регіональними системами сертифікації, об’єднаними в глобальну мережу – GEN, до якої входить Україна з 2004 року із знаком екологічного маркування «Зелений журавлик». Це означає, наприклад, що екологічні сертифікаційні системи та маркування країн Північної Європи «Nordic Swan» («Північний Лебідь»), яке я представляю, екологічне маркування в Німеччині «Blue Angel» («Блакитний янгол»), європейське маркування «EcolabelEU», екологічні знаки Америки «GreenSeal» («Зелена Печатка») та Канади, Китаю, Австралії, так само як український «Зелений журавлик» та інші, члени GEN визнають результати оцінювання між собою».

Учасники форуму високо оцінили роботу незмінних організаторів GREEN MIND – Торгово-промислової палати України та Всеукраїнської громадської організації «Жива планета» та їх вклад щодо популяризації сталого розвитку для українського бізнесу.

 

«Форум являється важливим внеском для сталого розвитку України, оскільки являється ефективною платформою для стабілізації української економіки і просування інновацій в галузі охорони навколишнього середовища»,  –  відмітила Посол Австрії пані Герміне Поппеллер.

 

Nestlé в Україні скоротила споживання води на 60% і на 23% зменшила витрати енергії для виробництва кетчупів на фабриці «Торчин».

Новий екологічний проект з рекуперації тепла успішно реалізовано на фабриці з виробництва кетчупів та соусів ТМ «Торчин (ПрАТ «Волиньхолдінг»). Його метадосягти економії енергоресурсів, а саме, природного газу і води, та зменшити викиди парникових газів.

Суть проекту полягає у використанні теплової енергії, яка виділяється під час охолодження томатопродуктів, для нагріву води, що використовується упроцесі їхнього приготування.

За словами директора фабрики Ольги Щербакан, раніше охолодження забезпечувалось проточною водою, яка потім скидалась унавколишнє середовище, а для нагріву води уприготуванні томатопродуктів використовувалась пара. Тепер охолоджуюча вода циркулює по замкнутому контуру і виступає середовищем для переносу теплової енергії. Таким чином, вдалося досягти подвійного ефекту: в одній частині системи отримали охолодження продукту, в іншійпрактично безкоштовний попередній нагрів води для виробництва пари за рахунок обміну тепловою енергією.

Разом з тим, встановлення новітнього обладнання на підприємстві дозволило забезпечити більш стабільні параметри технологічного процесу охолодження та приготування томатопродуктів. При цьому функціонування системи та підтримка усіх параметрів повністю забезпечується автоматикою.

Юрій Демкович, Директор з управління персоналом, комунікацій та зв'язків з громадськістю Nestlé  в Україні: «Ми віримо, що для сталого успіху нашої компанії важливо приділяти увагу як нашим бізнес цілям, так і суспільним проблемам у тих сферах, де Nestlé має найбільший досвід. Це, насамперед, правильне харчування, працевлаштування молоді, розвиток сільського господарства та збереження природних ресурсів. Такий підхід ми називаємоСтворення Спільних Цінностей (Creating Shared Value). Проект з енергоефективності у Торчині спрямований на збереження природних ресурсів».

Результатом цього проекту стало скорочення споживання води на 60% і на 23% витрат енергії для виробництва кетчупів, заправок та червоних соусів на фабриці «Торчин».

Річної економії вистачило б, щоб заповнити 13 олімпійських басейнів та нагріти воду у них з 0°С до 32°С.

 

Довідка:

Nestléнайбільший виробник продуктів харчування у світі, що працює на засадах раціонального харчування та здорового способу життя. Штат компанії налічує 280 тисяч працівників. Nestlé належать 449 заводів у 83 країнах. Річний обсяг продажів Nestlé у світі сягнув у 2015 році 88,8 млрд. швейцарських фраків. Продукція Nestlé представлена на ринках напоїв, кондитерських виробів, кулінарних продуктів, дитячого і спеціального харчування, заморожених продуктів, морозива, готових сніданків, мінеральної та столової води, а також кормів для домашніх тварин. Крім виробництва продуктів харчування, Nestlé володіє акціями підприємств парфюмерно-косметичної  і фармацевтичної промисловості.  

Nestlé розпочала свою діяльність в Україні у 1994 році з відкриття представництва. З тих пір компанія просуває такі міжнародні бренди, як NESCAFÉ, Nesquik, Nuts, Friskies, KitKat та ін. У 1998 році Nestlé S.A. придбала контрольний пакет акцій ЗАТ «Львівська кондитерська фабрика «Світоч». У травні 2003 року у Києві засновано ТОВ «Нестле Україна». У кінці 2003 року Nestlé S.A. придбала 100% акцій підприємства «Волиньхолдінг» (ТМ «Торчин»). В 2010 році Nestlé S.A. придбала ТОВ «Техноком», виробника продуктів швидкого приготування під ТМ «Мівіна».

Бізнес Nestlé в Україні представлений наступними напрямами: кава та напої, кондитерські вироби, кулінарія (холодні соуси, приправи, супи), продукти швидкого приготування, дитяче та спеціальне харчування, готові сніданки, корма для домашніх тварин.

Цього року компанія Nestlé S.A. відзначає 150-річчя.

28 червня 2016 р.за підтримки компанії Кока-Кола Беверіджиз Україна відбувся ювілейний 10-й День Дунаю на Тисі. У цьому році свято організували на україно-угорському кордоні по обидва береги річки Тиса (с. Галабор, Берегівський район, Закарпатська область, Україна та с. Тисакород, Угорщина).

Свято розпочалося на баржі на Тисі між двома берегами, де вперше спеціально до свята були відкриті тимчасові пункти пропуску та організовано переправу між двома берегамиУрочисту подію відкрили почесні гості свята - представники Міжнародної комісії з захисту р. Дунай, Державного агентства водних ресурсів України, Держуправління водного господарства Угорщини, голови Закарпатської ОДА та області Саболч-Сотмар-Берег.

Компанія Кока-Кола урочисто передала громаді села Галабор контейнери для роздільного збору відходів. Це вже п’ятий населений пункт на Закарпатті, де за підтримки компанії удосконалюється система управління відходамипопередні роки роздільний збір сміття було запроваджено у с. Великий Бичків, с. Ясіня, с. Квасово, та с. Дротинці).

Перлиною масштабної екоакції був неймовірний музичний фестиваль «З любов’ю до Тиси», квест-вікторина для дітей «Скарби Тиси», а також художній конкурс «Тисяйська риба бажань», в якому взяли участь угорські та українські діти. Святозавершилося символічним заходом, а саме обміном «Тисяйськими рибками бажань», розмальованими по обидва береги Тиси.

Цього року спільний українсько-угорський День Дунаю об’єднав понад1000 учасників, серед них 300 дітей.

Нагадаємо, що Меморандум про Дунайське партнерство між Кока-Кола та Міжнародною комісією з захисту річки Дунай (ICPDR) був підписаний ще у 2005 році, і з того часу компанія є постійним партнером Дня Дунаю у 13 європейських столицях. В Україні фестиваль традиційно святкують на Закарпатті, де бере початок річка Тиса, найбільша притока Дунаю, а також в дельті Дунаю – м. Вилкове, на Одещині. Кока-Кола підтримує святкування Дня Дунаю, щоб разом з партнераминеурядовими організаціями, місцевою владою пропагувати серед населення дбайливе ставлення до річок, залучати громади до очищення берегів, організовувати локальні системи з управління відходами.

Організатори та партнери: Міжнародна комісія з захисту р. Дунай,Закарпатська ОДА, Берегівська РДА, Басейнове управління водних ресурсів Тиси, Верхньо-Тисяйський водний інспекторат (Угорщина), проект ЄС «Підтримка України в апроксимації законодавства ЄС у сфері навколишнього середовища», група енергетичних компаній РЕНЕР, Закарпатська обласна організація Всеукраїнської екологічної ліги.

 

Коментарі

Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...
Изображение
Хен Ліхтенштейн:"Сільське господарство - складний бізнес"
14.03.2016
Президент і Генеральний директор компанії Adama Agricultural Solutions Хен Ліхтенштейн... Подробнее...
Изображение
Гжегож Гайда:"Житлова реформа хворіє на популізм"
11.03.2016
Чи повинна держава ремонтувати будинки в приватній власності? Відповідь на таке... Подробнее...

 

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134157bilyk_.jpeg

Перша музична премія "Yuna"

 8 лютого 2012 року в НПМ «Україна», відбулась перша щорічна музична премія YUNA – національна церемонія нагородження найкращих в музичній сфері. Перша церемонія нагородження премії «Yuna» відзначила найкращих діячів музичного мистецтва See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134095hluschenko_.jpg

Графика Николая Глущенко

С 6 по 18 апреля 2012 года в залах Киевского национального музея русского искусства пройдет выставка коллекции графики 1930 – 1970-х гг. выдающегося  украинского художника, непревзойденного колориста – Николая Глущенко. See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені