Дім

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • Дім
Зберегти
Скасувати
Відновити

Матеріали, Обладнання, Технології

Контроль безпеки будинків

Завдяки новому IoT-рішенню Київстар,абоненти будь-яких мобільних операторів зможуть контролювати безпеку своїх будинків та квартир зі сма

П'ятниця, 23.11.2018 COMMENTS

Меблі, Декор

Виставка INTERIOR MEBEL

У Києві відбулася Міжнародна виставка елементів інтер'єру – INTERIOR MEBEL. Зробити замовлення на доставку українських меблів і д

Вівторок, 12.02.2019 COMMENTS

Побутова техніка

Холодильник з нижньою камерою

Компанія LG Electronics (LG) готується представити новий революційний холодильник з нижньою морозильною камерою і технологією Cen

Субота, 26.01.2019 COMMENTS

Регіон, Місто, Село

Конференція Smart Ukraine

24 квітня у Києві відбулася конференція «Smart Ukraine: цифрові технології для розвитку міст». Подія стала пер

Середа, 1.05.2019 COMMENTS

Дім

24 квітня у Києві відбулася конференція «Smart Ukraine: цифрові технології для розвитку міст». Подія стала першою у серії заходів, присвячених популяризації впровадження елементів е-демократії в українських містах.


Мета конференції — активізувати українські команди у розбудові електронної демократії та надихнути їх на створення та запуск інноваційних сервісів та онлайн інструментів. Завдяки обміну досвідом, підтримці експертів та презентаціям успішних кейсів ініціативні учасники з усієї України зможуть втілити власні інноваційні ідеї, які стануть стартовою платформою для розв'язання проблем громад. Організатор заходу — міська ініціатива Kyiv Smart City у партнерстві з представництвом Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні за підтримки Київської міської державної адміністрації, Асоціації міст України та Центру розвитку інновацій.


Захід об'єднав близько 200 учасників зі всієї країни для обговорення перспектив упровадження цифрових послуг та інструментів електронної демократії в українських містах. Конференція виявила переваги децентралізації та впровадження онлайн послуг на місцевому рівні шляхом обміну навичками та залученням міжнародного досвіду. Також були порушені питання побудови мережі розумних міст для перетворення України на інноваційну та технологічну країну. На конференції спікери та учасники обговорювали питання цифрової стратегії майбутнього України в рамках глобальної діґіталізації, а саме досвід міст у впровадженні інноваційних цифрових сервісів та послуг. Також обговорювалися питання концепції Smart City як інструменту впровадження горизонтальної системи управління містом та як діґіталізація впливає на залучення громадськості до розвитку електронної демократії.


Юрій Назаров, директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА, прокоментував: «Київ активно використовує інновації для посилення прозорості діяльності влади та спрощення її взаємодії з громадськістю. Наприклад, сервіси «Відкриті дані» та «Майно» роблять інформацію про діяльність та ресурси міста доступною. Також КМДА широко залучає цифрові технології для посилення ролі громадян у житті міста. Так, завдяки онлайн петиціям та Громадському бюджету кожен киянин має прямий інструмент впливу на життя міста та може зробити його більш комфортним та сучасним. І, звичайно ж, смарт-технології допомагають вдосконалити послуги для громадян. Такі буденні речі, як запис до дитячого садка або на прийом до лікаря, для тисяч киян вже давно перейшли в онлайн-площину. Багато з реалізованих столицею проектів впроваджуються в Україні вперше. Усі вони роблять Київ сучасним, безпечним та інноваційним містом. Тому я сподіваюсь, що цей досвід буде корисним учасникам Конференції з інших міст».


Ярослава Бойко, координаторка міської ініціативи Kyiv Smart City, повідомила: «Концепція розвитку Kyiv Smart City 2020 була розроблена, аби перетворити Київ на технологічно розвинений, соціально відповідальний та комфортний для життя мегаполіс. Сьогодні розумні міські рішення створюють нові можливості для підвищення цінності міста, водночас інтеграція технологій покращує ринкові можливості для бізнесу та поліпшує рівень життя громадян. Концепція визначає основні шляхи для подальшого інфраструктурного, технологічного та соціального розвитку міста й новий вектор трансформації міського простору, де одним із пріоритетних напрямків є розвиток електронної демократії. Мені дуже подобається швидкий темп та вектор, який обрав Київ. Столиця все більше перетворюється на одну з найбільш інноваційних, прогресивних, технологічно розвинених країн Східної Європи».


Олена Давліканова, координаторка проектів представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні, пояснила: «Сьогодні впровадження електронної демократії в цифровій інфраструктурі столиці може справді покращити міське життя. Децентралізовані технологічні системи є одним із головних інноваційних трендів сучасності, які покращують міські процеси, що відбуваються всередині держави та на рівні міського управління. Ми раді співпрацювати з Києвом у рамках інноваційних проектів, що удосконалюють міську інфраструктуру вже зараз».


Діна Серебрянська, експертка з місцевого економічного розвитку, АМУ зазначила:  «Україна рухається в напрямку повної діджиталізації. Органи місцевого самоврядування активно впроваджують електронні послуги, застосовують електронні реєстри і бази даних. Асоціація міст України підтримує цей рух. Ми збираємо і поширюємо кращі практики «розумних» міст, прагнемо спільними зусиллями створити механізми використання сучасних інструментів е-демократії у невеликих територіальних  громадах, адже цифрові технології є запорукою ефективного та відкритого управління. АМУ відкрита до співпраці з усіма, хто працює в сфері цифрового перетворення українських громад».


Сергій Лобойко, голова Центру розвитку інновацій, співкоординатор проекту «Громадський бюджет Києва», експерт групи «Електронна демократія» РПР, прокоментував: «Запит на розвиток демократії участі, у тому числі інструментами е-демократії, з’явився ще під час Майдану. З 2015-го року ми почали розвивати інструменти, які мають легітимний вплив: е-петиції та е-звернення, відкриті дані, громадський бюджет, е-голосування, консультації тощо. Уже є чимало ІТ-інструментів електронної демократії, а кількість користувачів перевищує 2 млн. За допомогою цих інструментів можна розвивати участь громадян у діалозі та співпраці з владою та між собою, змінювати свої міста на краще, приймати ефективні рішення, захищати громадянські права, адвокатувати народний порядок денний та необхідні реформи».


Конференція Smart Ukraine відкриє серію заходів, присвячених формуванню електронної демократії в українських містах. Ініціативні команди працюватимуть над втіленням власних проектів. Найкращі з них будуть представлені на Kyiv Smart City Forum 2019, який відбудеться 1 жовтня. Команда, яка досягне особливого прогресу у діджиталізації свого міста, отримає поїздку у Німеччину, аби ще глибше познайомитися з міжнародним досвідом розвитку інновацій та технологій.#smartukraine2019

Реформа децентралізації, яка розпочалась у 2014 році, була політичною волею Президента, Прем’єр-міністра і парламенту. За 5 років зросли місцеві бюджети об’єднаних громад, державна підтримка, але важливим є те, щоб ці кошти спрямовувалися безпосередньо на зростання якості життя людей. Бо саме якість життя людей, а це  стосується освіти, охорони здоров’я, адміністративних послуг, соціальних програм — найважливіша.

Про це на Раді регіонального розвитку у Полтаві зазначив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«У Полтавській області у 14 освітніх закладах створюються НОПи. Будується 27 нових амбулаторій в рамках ініціативи Президента з розвитку первинки у сільській місцевості. Розбудовується мережа Центрів надання адміністративних послуг, в області функціонує 19 ЦНАПів. Завдяки активній позиції лідерів громад, в школах з’являється напрямок інклюзивної освіти. Саме розбудова цих ключових компонентів здатна вивести країну у регіональні лідери серед європейських держав. І таке завдання ставить перед регіонами Президент України», — наголосив Геннадій Зубко.

За словами урядовця, саме унікальність кожного регіону — шлях до успіху всієї України.

«Полтавська область взагалі є перлиною на мапі України, яка може додати всій країні в напрямку індустріального розвитку, промислового виробництва, харчової та переробної промисловості, розвитку аграрного сектору. 33% мешканців Полтавської області проживають у сільській місцевості, а тому розвиток людського потенціалу тут дуже важливий, у тому числі для потреб аграрної галузі. Це не тільки великотоварне виробництво, не тільки потужні агрохолдинги, а й всебічна підтримка фермерських господарств. Фермерство в області має бути більш потужною силою. У цьому напрямку Полтавською обласною радою створена конкретна програма з підтримки фермерів кредитами та компенсаціями для придбання сільгосптехніки», — розповів Зубко.

Що стосується промислового сектору, то сьогодні 50% до бюджету Полтавської області надходить саме від машинобудування, від промислових та інших підприємств, які нині працюють в області.

«Сьогодні є запит саме на кваліфікованих фахівців, і цей попит мають забезпечувати саме професійно-технічні училища. Над цим нам треба спільно працювати, впроваджувати нові напрямки, у тому числі й щодо дуальної освіти. Бо лише впровадження нових напрямків і нових спеціальностей дасть можливості для підсилення індустріального сектору», — підкреслив Віце-прем’єр-міністр.

На наступні 5 років Президент ставить конкретні завдання щодо підтримки розвитку ІТ-галузі. І сьогодні запит індустріального і аграрного комплексів щодо ІТ-продукту зростає. Лише 10% агропідприємств України у сфері землеробства використовують сучасні ІТ-рішення.

Не менш важливим напрямком розвитку Полтавщини є туризм. І не тільки щодо кількості проектів чи заходів, які проводяться в області, а й щодо впровадження різноманітних сервісів.

«Я хочу окремо подякувати громадам Полтавщини, які вже підписали міжмуніципальні угоди щодо розвитку «зеленого туризму». Тому, я думаю, сьогодні Полтавщина має над чим працювати, бачить свою перспективу, має визначені напрямки, на яких необхідно зосередитися. А крім того, має ще й успішний досвід, котрий ми будемо поширювати по всій Україні. Це наша спільна робота на перемогу, і я хочу побажати вам усім успіху у цьому. Слава Україні!», — наголосив Зубко.

Прес-служба Віце-прем’єр-міністра України

У Києві відбулася Міжнародна виставка елементів інтер'єру – INTERIOR MEBEL.

Зробити замовлення на доставку українських меблів і домовитися про наступні контракти приїхали представники 15 ізраїльських компаній.
Налагоджувати іноземне партнерство допомагає Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) в рамках ініціативи Євросоюзу
EU4Business. Окрім цього, в межах підтримки малого та середнього бізнесу (МСБ) ЄБРР надає можливість підприємцям отримати компенсацію  коштів на консалтинговий проект.

За словами координатора консалтингових проектів МСБ у ЄБРР Ольги Іванченко, меблева галузь – одна із найперспективніших.

"Підприємців потрібно навчити знаходити іноземних партнерів. Для цього ЄБРР в рамках ініціативи ЄС EU4Business розробив детальний план розвитку для меблевої галузі на найближчі кілька років – дорожню карту. Також ми активно організовуємо торгові місії. Нещодавно закінчилася торгова місія в Ізраїль. Результат – 7 українських компаній умеблюють цілий житловий квартал на три тисячі квартир. Цей проект попередньо оцінений в $30-60 млн. Ми були впевнені в успіху наших підприємців, але такі результати приємно вразили навіть нас. Ми зрозуміли, що зупинятися не можна, тож запросили в Київ ізраїльських баєрів, дизайнерів та архітекторів для перемовин і з нетерпінням очікуємо на нові контракти".

Ініціатива EU4Business передбачає широкий спектр інструментів для розвитку малого та середнього бізнесу у нашій державі.
"Ми, в рамках ініціативи EU4Business, займалися створенням експортного бренду, і сподіваємось, що така зрозуміла ідентичність
 українських товарів зменшить витрати МСБ на маркетингове просування та рекламу в експортному сегменті", – зазначила пані Іванченко.

На великому потенціалі української меблевої промисловості наголошує і голова експортної платформи профільної асоціації Дмитро Патіс. Зокрема, торік завдяки ініціативі ЄС EU4Business та ЄБРР виробники змогли взяти участь в торговій місії до Ізраїлю. Показали на що  здатні, тому сьогодні ізраїльтяни із задоволенням приїхали вже до нас.

Висока якість виробництва меблів, креативний дизайн, доступна ціна та зручна доставка сприяють налагодженню ділових зв'язків
з українськими меблевиками, пояснили в Ізраїльсько-Українському Альянсі.

"Ізраїльські компанії здивовані професіоналізмом українських меблевиків. Вони порівнюють наших виробників із провідними компаніями Італії. До того ж, неабиякою перевагою для партнерства стало підписання угоди про зону вільної торгівлі між Україною та Ізраїлем", – розповіла голова Ізраїльсько-Українського Альянсу Анна Жарова.

В рамках міжнародної виставки INTERIOR MEBEL відбулося близько 250 В2В зустрічей, які мають принести 70 українським меблевикам багато перспективних контрактів. Нагадаємо, ЄБРР та Європейський союз сприяють поліпшенню бізнесового клімату в Україні, допомагаючи нашим виробниками розширювати  ринки збуту, зокрема в рамках ініціативи ЄС EU4Business.
 

https://maximum.fm/ukrayinski-mebli-porivnyali-z-italijskimi_n155445

ЛАУРЕАТИ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ «ЛЮДИНА РОКУ-2018» в номінації «Міський голова року».

Андрій БАЛОГА

Міський голова Мукачева

Найвагоміші здобутки в Вашій професійній діяльності в 2018 році? Результати міської програми з лікування важкохворих мукачівців, аналогів якій немає ніде в Україні. Ми з міського бюджету рятуємо життя людей, хоча це мала би робити держава. Йдеться про 15 мільйонів гривень, які ми виділили на ці потреби за рік, і це безпрецедентна сума в межах країни. Адже ми переконані, що людське життя – безцінне. Створення Мукачівської ОТГ, яка функціонуватиме в тому числі і за сприяння Верховної Ради України. Розширення виробництва, відтак збільшення робочих місць на всіх найбільших підприємствах міста, зокрема на фабриці Fischer, де виробляється третина усіх гірських лиж у світі, та заводі Flex, який має контракти з Google, Nike, Lenovo.

Ваша «Формула успіху»? Багато працювати щодня, висипатися, займатися спортом і любити жити.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? Як і у всіх дітей – мав чимало дитячих фантазій. І багато ким хотів стати.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Погуляти на весіллі свого молодшого брата;)

Бути сьогодні успішним – це… виконувати доручення громади, яка тобі довірила керувати містом.

Ваш улюблений афоризм? Не слід просити у Бога більше того, що можеш зробити сам (Іван Павло ІІ).

Чим Ви найбільше пишаєтесь у вашому місті? Дружньою громадою міста.

Хто, на Вашу думку, є взірцевим міським головою? Коли мене обрали на посаду мера Мукачева, то моя ціль була перевершити батька, який працював на цій же посаді не так давно. Сьогодні я більше орієнтуюся не на особистостях мерів, а на рішеннях, які вони ухвалюють. Особливо слідкую, як розвиваються аналогічні за розмірами міста світу як Мукачево – містечка Італії, Австрії, Німеччини та Словаччини.

Головна проблема всіх українських міст, яку потрібно вирішувати в першу чергу? «Комуналка», і ще раз «комуналка», а також байдужість мешканців до долі та стану свого рідного міста.

Якщо щастя не в грошах, то в чому? Той, хто шукає щастя в грошах, ніколи його не відчує. Гроші – це лише один із багатьох засобів, які дані людині, аби мати можливість відчувати себе щасливою.

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори і я...наведу порядок у цій країні;)

Кому в цьому житті Ви заздрите? Своєму сину Андрію, бо він значно більше часу проводить з моєю дружиною і своєю мамою Едітою, ніж я.

Яка риса характеру – Ваш головний недолік? Я довіряю людям. Інколи – занадто, як для професії мера українського міста.

Чи є у Вас улюблена книга? Зараз – це дитячі казки, які я читаю сину, бо тоді ми з ним проводимо разом час.

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? З Ніколою Тесла цікаво було би потоваришувати. Як на мене він – геній епохи. Його винаходи змінили людську історію. Це талант, яким варто захоплюватися.

Яке чудо світу ви би хотіли перенести до свого рідного міста? Що би воно символізувало? Ми маємо плани встановити у Мукачеві кінну скульптуру Святого Мартина – покровителя нашого міста, який у всьому світі є символом безпеки, добробуту та благословення.

Якби ви відкрили нову планету, як би ви її назвали?Україна;)

Уявіть що до Вас в гості завітав Президент Америки з проханням показати Україну. Куди б ви його запросили на екскурсію?Звичайно, на Закарпаття. Ми би піднялися на Обавський камінь, покупалися би у термальному басейні, а тоді, звісно ж, – традиційна закарпатська вечеря з дегустацією домашнього вина.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? Думаю, все ще попереду – і помилки, і здобутки;)

Яке зайняття для  Вас – найкращий відпочинок? Заняття спортом, зокрема кросфіт та лижі.

 

 

Руслан ТРЕБУ́ШКІН

Покровський міський голова

Нагороди: Подяка Прем'єр-міністра України, Подяка Міністерства культури України, Медаль «Незалежність України» III ступеня, Відзнака Донецького обласного військового комісаріату «Вірність*Честь *Гідність» III ступеня, Грамота керівника Проекту ПРООН «Усунення бар'єрів для сприяння інвестиціям в енергоефективність громадських будівель в малих та середніх містах України шляхом застосування механізму ЕСКО».

Найвагоміші події в Вашій професійній діяльності в 2018 році? 2018 рік був дуже насиченим в плані культурних заходів, присвячених пам'яті відомого українського композитора Миколи Леонтовича, який 4 роки жив в Покровську і працював над створенням всесвітньовідомої композиції «Щедрик». Найбільш значимі - це установка в місті пам'ятника відомому композитору і хоровому диригенту Миколі Леонтовичу в парку Ювілейний, який після реконструкції плануємо перейменувати в парк ім. М.Д.Леонтовича або «Щедрик». Друга подія - це проведення в Покровську Всеукраїнського фестивалю хорового співу «Щедрик-фест», хор-переможець поїде в світове турне по Європі та Америці на честь 100-річчя заснування Української Республіканської Капели під керівництвом О.Кошиця. Третя - заснування нової традиції для міста - проведення Міжнародного симпозіуму скульптури в камені «Музика міста», в рамках якого щорічно будуть створюватися оригінальні кам'яні скульптури на відкритому просторі, які прикрашатимуть місто.

Ваш життєвий девіз? Невдач немає, є тільки досвід. Як казав Вінстон Черчилль: «Успіх - це вміння рухатись від невдачі до невдачі, не втрачаючи ентузіазму».

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? Як всі, напевно. Космонавтом)

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Так. У нас в місті є парк, який отримає назву або «Щедрик», або парк ім. М.Д.Леонтовіча, в якому зараз проводиться реконструкція, і ми працюємо над тим, щоб там були атракціони, стилізовані під українських козаків. Така є мрія. Ми зараз над цим працюємо. І сподіваюся, що найближчі два роки вона здійснитися

Бути сьогодні успішним – це… коли те, що ти робиш знаходить розуміння і збігається з думкою виборців, а якщо в якихось питаннях і немає розуміння, то тобі хоча б просто довіряють.

Ваш улюблений афоризм? Жадібність породжує бідність.

Чим Ви найбільше пишаєтесь у вашому місті? Ініціативою жителів, їх прагненням і бажанням змінити своє місто на краще. Так, ініціатив поки не так багато, як хотілося б. Але з тією динамікою, яка зараз спостерігається, ми бачимо, що з кожним роком кількість ініціатив зростає - жителі активніше беруть участь в різних проектах і грантах, спрямованих на розвиток Покровська - конкурс міні-проектів, програма з благоустрою міста «200/200/200», програма від Приватбанку «КУБ», «Український донецький куркуль», програма "Active Citizens" від British Council.

Хто, на Вашу думку, є взірцевим міським головою? Можу назвати декілька прізвищ міських голів, за діяльністю яких я мав змогу спостерігати та вчитись у них. Для мене прикладом був мер Донецька Олександр Олексійович Лук'янченко, мер Горлівки - Клеп Євген Вікторович, і мер Вінниці - Гройсман Володимир Борисович.

Головна проблема всіх українських міст, яку потрібно вирішувати в першу чергу? Складно відповісти. Напевно, розвиток комунікації між представниками влади та мешканцями, щоб жителі активніше брали участь в житті міста і прийнятті рішень. Вважаю, що після вибудовування правильної комунікації, багато питань будуть вирішуватися швидше.

Якщо щастя не в грошах, то в чому? Якщо щастя не в грошах, то щастя полягає в добрих людських взаєминах, у взаєморозумінні. А якщо все-таки в грошах, то гроші - це енергія життя, з їх допомогою можна вирішити багато питань, які створюють комфорт і затишок для жителів міста.

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори і я...переверну світ)»

Кому в цьому житті Ви заздрите? Цікаве питання. Напевно, своєму коту) Моя дитина з ним частіше бачиться і грається, ніж я.

Яка риса характеру – Ваш головний недолік? Люблю працювати ночами. Тому, коли більшість людей вже лягають спати, у мене все тільки починається, і робочий день - в самому розпалі.

Чи є у Вас улюблена книга? Запам'яталася Наполеон Хілл «Думай і багатій», читаючи яку розумієш, що наше життя і те, що в ньому відбувається - виключно залежить тільки від нас і наших думок.

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? З Миколою Леонтовичем) Він створював би свої музичні композиції, а ми  розвивали би їх по всьому світу.

Яке чудо світу ви би хотіли перенести до свого рідного міста? Що би воно символізувало?Ейфелеву вежу, яка б символізувала дружбу українського і французького народів)

Якби ви відкрили нову планету, як би ви її назвали?«Щедрик-фест»)

Уявіть що до Вас в гості завітав Президент Америки з проханням показати Україну. Куди б ви його запросили на екскурсію?У парк імені М.Леонтовича, який відкриється у нас в місті після реконструкції.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? По-перше, я вважаю, що помилок не існує, є досвід. Тому помилок немає. А найбільшим досягненням вважаю мою сім'ю. Я одружений вже 20 років, у мене прекрасна дружина і троє чудових дітей, які завжди мене підтримують і яких я дуже люблю.

Яке зайняття для  Вас -  найкращий відпочинок? Кращий відпочинок - це коли я поруч із своєю родиною, коли ми всі разом їздимо кудись подорожувати.

 

АнатолійЛІННИК

Міський голова Ніжина

Грамота Верховної Ради України за Заслуги перед українським народом, відзнака Української Православної Церкви Орден св. Георгія Переможця, Чорний пояс з традиційного карате.

Найвагоміші події в Вашій професійній діяльності в 2018 році?: Перший в новітній історії України археологічний з’їзд, проведений на базі НДУ ім.Гоголя (останній був 100 років тому в м. Харкові). За співпраці з проектом FORBIZ, що реалізується в Україні, представництвом Європейського Союзу в партнерстві з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, в рамках ініціативи EU4Business, був розроблений стратегічний документ з розвитку малого та середнього підприємництва, що затверджений рішенням Ніжинської міської ради від 08.08.2018 року №35-41/2018 «Про затвердження операційної цілі щодо розвитку малого та середнього підприємництва в Стратегії розвитку міста Ніжина». Розпочали звільнення двох історичних храмів (пам’ятки архітектури) від обласного філіалу державного архіву (Храм Іоана Богослова і Троїцька церква). Завершено проектування та розпочато реконструкцію центральної частини міста. Виготовлений унікальний пам’ятник загиблим за незалежність України. Третій рік поспіль Ніжин підтвердив статус одного з найдемократичніших і найвідкритіших міст України і посів 39 місце за інвестиційною привабливістю.

Життєві принципи, які допомагають Вам досягти поставленої мети: Прийшов, побачив, переміг.

Ваш життєвий девіз: Переможця видно на старті.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? Льотчиком цивільної авіації.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Отримання для Ніжина статусу Державного історико-архітектурного заповідника.

Бути сьогодні успішним – це… здатність до змін. Сприйняття нового як запорука успіху в майбутньому. 

Ваш улюблений афоризм? Якщо не знаєш що робити, зроби крок в перед!

Чим Ви найбільше пишаєтесь у вашому місті? Людьми.

Хто, на Вашу думку, є взірцевим міським головою? Реформа децентралізації в Україні тільки набирає обертів, і , враховуючи різні стартові позиції міст щодо бюджету, інвестиційної складової, людської карти капіталів, то робити оціночні висновки ще зарано.  Хоча, безумовно, багато моїх колег уже сьогодні демонструють неабияку активність, що спричиняє розвиток конкурентного середовища серед найуспішніших громад України.

Головна проблема всіх українських міст, яку потрібно вирішувати в першу чергу? Фінансова незабезпеченість покладених на громаду повноважень.

Якщо щастя не в грошах, то в чому? В щасті наших дітей.

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори і я...запрошу цей рок- гурт “Точка опори” на святковий концерт до Дня міста».

Кому в цьому житті Ви заздрите? Нашим дітям, які будуть жити в країні, яку ми сьогодні будуємо.

Яка риса характеру – Ваш головний недолік? Важко казати «ні».

Чи є у Вас улюблена книга? Якщо «так», то яка? В. Шкляр “Залишинець”, Герман Гессе “Сіддхартха”.

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? В.С.Висоцький.

Яке чудо світу ви би хотіли перенести до свого рідного міста? Що би воно символізувало? У Ніжині 120 власних історичних пам’яток, які варто всім побачити.

Якби ви відкрили нову планету, як би ви її назвали?Олена.

Уявіть що до Вас в гості завітав Президент Америки з проханням показати Україну. Куди б ви його запросили на екскурсію?Звичайно в Ніжин! Бо в ньому поєднано історію і сучасність,чого в Америці явно бракує.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? Досягнення — Завоював довіру громади і був обраним на посаду міського голови. Будь яку помилку, я розглядаю як досвід.

О сколько нам открытий чудных

Готовит просвещенья дух

И опыт, сын ошибок трудных,

И гений, парадоксов друг,

И случай, бог изобретатель.

Яке зайняття для  Вас -  найкращий відпочинок? Час,проведений з дітьми.

1 лютого 2019 року відбулось святкування New year afterparty в Українській Асоціації Меблевиків.

Локація: UBI Конференц Хол, м. Київ, вул. Дорогожицька 8 (https://goo.gl/maps/6UXrf5Vwf2w)

Програма святкування:

-      Президент УАМ, Володимир Патіс, презентував звіт по роботі за рік і розповів про плани на 2019;

-      Актуальна панельна дискусія “СУЧАСНА НОВОБУДОВА”, за участі забудовників, меблевиків та дизайнерів, де кожна зі сторін змогла висловити свої думки і обговорити можливу співпрацю;

●     Євген Леськів- засновник KиївБудДевелопмент

●     Дмитро Васильєв-співзасновник АРХІМАТИКА

●     Ярослав Слюзберг- засновник Homster

●     Олександр Димніч - CEO Sergey Makhno Architects

●     Олександр Секеда- засновник Sekeda Design Lab

●     Ольга Богданова- засновник Bogdanova Bureau

●     Олег Волосовський- засновник LOFT Buro

●     Дмитро Патіс- співзасновник  Eskada-M

●     Андрій Колесник- співзасновник TopArt

●     Павло Кривуца- власник Conсept21

-      за традицією ми познайомилися з новими компаніями-членами УАМ, які нещодавно до нас приєднались.

Усі присутні на святкуванні отримали незабутні враження й отримали натхнення до зростання на весь 2019 рік!

Поважні гості:

●     Ксенія Ляпіна - український політик, народний депутат України, Голова Державної регуляторної служби України

●     Владлен Сисун - координатор Програми "Зміцнення Бізнес-Об’єднань Малих і Середніх Підприємств", що проводиться Програмою розвитку ООН в Україні | UNDP.

●     Ольга Іванченко- координатор проектів Групи з розвитку та фінансування МСБ ЄБРР в Україні.

●     Олександр Лук’янченко- директор департаменту “Меблі”, ЕПІЦЕНТР-К

Партнерами святкування стали:

1.   ТМ АДЛЕРОбираючи ADLER Ви отримуєте якісний продукт, відсутність рекламацій,  постійну технологічну підтримку, навчання ваших працівників і головне - надійного партнера.

2.   Клейберит-Украина KLEIBERIT- експерт серед виробників клеїв. Ми можемо склеїти все, окрім розбитого серця, але і над цим ми працюємо!

3.   ЛТЛ Груп LTL GROUP–  Постачальник технологічних рішень та навчальний центр,   незмінний помічник в розвитку та відбудові меблевої галузі України.

 

 

Подію підтримали:

Компанія “Неокон”- Фабрика нестандартних рішень. Основний напрямок діяльності контрактне виробництво елементів суспільних інтер'єрів: рецепції і барні стійки, торговельне обладнання і острівці, декор стін і колон, меблі для фуд-кортів і зон відпочинку, презентаційне та виставкове обладнання.

Сервіс ARbrowser (ЕйАрБраузер) - надає технологію доповненої реальності для меблевого ринку, яка допомагає збільшити продажі, зменшити витрати на контент для веб-сайтів, прискорити процес купівлі кінцевим споживачем.

  

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені