В середу, 27 лютого в ресторані “Not only fish”  відбулось нагородження переможців в рамках другої Всеукраїнської премії “Кращий GR-спеціаліст року”, засновником якої є “Українська асоціація професіоналів у сфері GR та лобістів”.

Учасники зазначили, Government relations – ще досить нова для країни сфера, що активно сприяє діалогу між суспільством, бізнесом і владою. Медіа-експерти запевняють: хто б не отримав нагороду цьогоріч – свою справу продовжуватимуть і надалі.

“Останні 5 років ми докаладаємо великих зусиль для розвитку “Українською асоціації професіоналів у сфері GR та лобістів”. У нас в спільноті лобістів зараз 62 члени – це як великі асоціації, як асоціації металургів, оборонної промисловості так і юристи, які власне працюють над розробкою законопроектів, так і спеціалісти по піару”, – зазначила політичний консультант, президент асоціації. Катерина Одарченко,  політичний консультант.

Нагородження переможців відбувалось у восьми номінаціях.

Нагороду за «Найефективнішу профільноу асоціацією року» отримала Українська зернова асоціація.  В номінації «Найкращий міжнародний кейс» перемогла компанія Pavlenko Legal Group. «Найуспішнішим GR-комунікатором» стала Юлія Висоцька, яка представляє Громадську спілку “Ліга оборонних підприємств України”, Володарем нагороди за «Медіа-проект року» оголосили ГО «Стоп корупції», «Найкращий юридичний кейс» присудили адвокатському об`єднанню «Barristers», а переможцем номінації «Найкращий адвокаційний кейс регіонального рівня» визнали Правову групу “Трохимець та партнери”.

Цікавою несподіванкою цьогорічної премії стало те, що в номінаціях «вагомий внесок в розвиток галузі» та «Найкращий адвокаційний кейс року» перемогу отримали одразу по 2 номінанта. Журі не змогло дійти остаточної згоди про перевагу одного з кандидатів, в наслідок чого було прийнято рішення нагородити обох. Таким чином нагороду за “Вагомий внесок в розвиток галузі” отримали Торгово-промислова палата України та група «Росток-Холдинг», а переможцями номінації «Найкращий адвокаційний кейс року» стали Благодійний фонд “Квітна” та громадська організація “Прозорий вибір”.

Нагороджували переможців поважні гості премії, серед яких булителеведуча Марина Орлова,«Міс Україна-Земля 2018» Анастасія Кривохижа,народні депутати Сергій Шахов,Вадим Івченко,Олександр Кірш,Оксана Продан,Віктор Чумак, Денис Силантьєв.

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені