Міжнародний Академічний Рейтинг "Золота Фортуна" у червні 2017 року нагородив декілька заслужених діячів та підприємств України.

Клініка генетики репродукції «Вікторія» є одним із провідних центрів експертного рівня з питань лікування безпліддя в Україні. Створена у 2007 році, клініка протягом тривалого часу має стабільно високі показники ефективності лікування. Кожна друга родина, яка проходить лікування у «Вікторії», відчула щастя батьківства завдяки зусиллям команди наших спеціалістів. За цей час у нас народилось понад 2700 дітей. Це говорить про те, що наші методи діагностики та препарати – сучасні і ефективні, а професіоналізм – вартий поваги. Репродуктологи, генетики і ембріологи нашої клініки  не лише володіють масштабнимклінічним досвідом, а й розвивають медицину. Підтвердженням цьому є участь наших співробітників у чисельних українських та міжнародних конференціях, конгресах, семінарах, публікуютьсянаукові статті, методичні рекомендації та монографії по темі ЕКЗ. Особливим приводом для гордості клініки є власні запатентовані винаходи, що дозволяють допомагати все більшій кількості пацієнтів з найскладнішими випадками безпліддя ставати батьками, винаходи, визнані світом репродуктології. Навіть сама природа не дає таких гарантій. Наше завдання – не маніпулювати законами природи, а лише допомогти їй, а, значить, – допомогти Вам, подарувавши можливість продовжити себе в дітях, стати батьками довгоочікуваних здорових дітей. І ми успішно справляємось із цим завданням.З надією стати батьками до клініки «Вікторія» звертаються пацієнти з різних країн: США, західної Європи, Ізраїлю, близького зарубіжжя. Вирішальну роль при цьому відіграють високий рівень технологій ЕКЗ, досвідчені лікарі, відповідний сервіс і високі результати у лікуванні безпліддя у нашій клініці. Клініка генетики репродукції «Вікторія» - дім, де зароджується нове життя і нові родинні цінності!

Корпорація «Камелія-К», Президент Костюкова Тетяна Андріївна, нагороджено Медаллю «Трудова слава» ІІ ступеня в номінації: «За високий професіоналізм».Компанія «Камелія» працює на ринку України з 1994 року. Сьогодні - це одне з провідних підприємств з вирощування та реалізації квіткової продукції. Компанія «Камелія» постійно розвивається і будує нові теплиці з вирощування якісних квітів на Україні, тим самим створюючи нові робочі місця і забезпечуючи український ринок якісними товарами та професійними послугами на рівні європейських країн. Компанія «Камелія» - квіти, що дарують радість!

КОМПАНІЯ «ЛІКВІДАТОР-ПРО» керуючий партнер Ольга Юрченко, нагороджена медаллю «Трудова слава» в номінації: «За вагомий внесок у справу розбудови України та високий професіоналізм». Компанія спеціалізується на ліквідації та реєстрації суб’єктів підприємницької діяльності різних форм власності. Компанія працює на ринку юридичних послуг з 2008 року та встигла зарекомендувати себе як команда високопрофесійних спеціалістів. Компанія надає послуги у наступних напрямках: банкрутство підприємств та фізичних осіб підприємців, закриття підприємств та ФОП, викуп підприємств та ФОП, реєстрація підприємств. Серед працівників компанії є й арбітражні керуючі, які входять до Всеукраїнської Асоціації Арбітражних управляючих.  Компанія «ЛІКВІДАТОР-ПРО» - це високопрофесійна юридична допомога з індивідуальним підходом.

 

НАЗАРЕНКО ГАЛИНА ІВАНІВНА, директор ТОВ «Лабораторія Форпост», медичний директор ТОВ «Клініка імунології та алергології «Форпост», лікар алерголог-імунолог, дитячий лікар алерголог-імунолог нагороджена медаллю «Трудова слава» ІІ ступеня в номінації: «За високий професіоналізм». Клініка імунології та алергології «ФОРПОСТ» - це сучасний багатопрофільний медичний центр, який є лідером в сфері діагностики та лікування імунологічних і алергічних захворювань.  Візитною карткою клініки є комплексність діагностики лікування різних хронічних захворювань з позиції імунної системи. Клініка має свою атестовану лабораторію. Унікальність клініки полягає в тому, що в одному місці зібрану консультативна, діагностична та лікувальна бази. Клініка є клінічною базою кафедри імунології та алергології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика. Розроблені в клініці і запатентовані методи лікування дозволяють досягти найкращого ефекту при лікуванні найрізноманітніших захворювань. В лабораторії клініки « ФОРПОСТ» використовується технологія Immuno CAP® (обладнання і алергени) фірми "Phadia", яка є світовим лідером в цій галузі. Новий тест - нові перспективи в діагностиці алергічних захворювань.

 

ТОВ «Інститут планування сім’ї» «IPF», директор Олинеченко Юрій Олександрович, нагороджено медаллю «Трудова слава» ІІ ступеня в номінації: «За вагомий внесок у справу розвитку медичної галузі України та високий професіоналізм». Інститут планування сім'ї «IPF» - сучасне високотехнологічнамедичнаустанова, що відповідає найвищим стандартам приватної медицини. Провідним напрямком клініки є лікування безпліддя. Клініка «IPF» спеціалізується на екстракорпоральному заплідненні і комбінованих репродуктивних програмах, включаючи сурогатне материнство, в поєднанні, при необхідності, з різними донорськими програмами.

МЦ «IPF» ефективно поєднує науково-дослідницьку роботу з практичною діяльністю.У центрі працює професійно підготовлений персонал: професори, доктори та кандидати медичних наук, лікарі вищої категорії. Фахівці постійно підвищують кваліфікацію і консультують в кращих клініках України.

Основними переваги «IPF» є:  багатопрофільність центру,  консультації кращих фахівців,  сучасне медичне обладнання, аналізи на базі власної сучасної клініко-діагностичної лабораторії, надання медичної документації державного зразка, унікальні сучасні програми лікування, зручне місце розташування центру, комфортабельний денний стаціонар, гнучка система знижок, можливість лікування в кредит, можливість оплати послуг за допомогою пластикових карт. Клініка «IPF» - Ваші мрії народжуються тут.

Туроператор «MouzenidisTravel» нагороджено почесним диплмом в номінації: «За вагомі успіхи у наданні туристичних послуг».  «Mouzenidis Travel» складаєосновувеликогобагатопрофільногогрецького холдингуMouzenidis Group, щооб’єднуємайжедвадесяткикомпаній.БагатогранніможливостіхолдингудозволяютьMouzenidis TravelстворюватиіпропонуватибезпрецедентнурізноманітністьтурівіваріантівпоїздокдоГреціїна власних авіалініях Ellinair, серед яких: пляжний відпочинок, тури за хутром, екскурсійні та паломницькі програми, медичний та корпоративний туризм VIP-тури, оренда та продаж нерухомості табагатоіншого. Головний офіс компанії MouzenidisTravelрозташований у Греції, в місті Салоніки, офіси туроператора діють на курортах і в регіонах країни: Афіни, Пієрія, п-ів Халкідіки, п-ів Пелопоннес, о. Крит, о. Корфу, о. Родос, о. Тасос, о. Закінф. Перший офіс в Україні був відкритий в 2005 році. Окрім грецького напряму, компанія пропонує тури на гірськолижні курорти Болгарії. В 2016 році відкриті нові напрямки виїзного туризму - Кіпр, Італія, Угорщина, Грузія.Мета компанії - досягнення вищої якості обслуговування туристів і цінової привабливості пропонованого турпродукту, що стає можливим завдяки внутрішній політиці компанії.

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Заголовки передовиць

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені