12 березня розпочався конкурс на посаду керівника Українського інституту – установи, яка системно презентуватиме Україну у світі.

Конкурсна процедура складатиметься з 2 етапів. На першому етапі кандидати подають пакет документів (протягом 30 днів). На другому - презентують своє бачення розвитку Українського інституту у вигляді концепції. З умовами конкурсу можна ознайомитися за посиланням http://mfa.gov.ua/ua/press-center/notes/7922-ministerstvo-zakordonnih-sprav-ukrajini-ogoloshuje-konkurs-na-posadu-direktora-derzhavnoji-ustanovi-ukrajinsykij-instituthttp://mfa.gov.ua/ua/press-center/notes/7922-ministerstvo-zakordonnih-sprav-ukrajini-ogoloshuje-konkurs-na-posadu-direktora-derzhavnoji-ustanovi-ukrajinsykij-institut.

Відбір кандидатів здійснюватиме незалежна конкурсна комісія, яка складається з 9 експертів у сфері культури та комунікацій з досвідом міжнародної діяльності. 6 членів делеговано представниками громадськості, а 3 – МЗС.

 

«Перед конкурсною комісією стоїть відповідальне завдання – обрати керівника, який зможе поєднати в собі досвід, компетенції та особисті якості, щоб створити з нуля простір, у який можна прийти та відчути і зрозуміти сучасну Україну. Конкурсна комісія покликана забезпечити чесність і прозорість процесу. Це відкрита історія. Сподіваюсь, професіонали скористаються цією унікальною можливістю», - зазначив Олександр Саврук, голова конкурсної комісії. 

 

До складу конкурсної комісії увійшли: Ольга Бірзул – програмерка фестивалю DOCUDAYSUAта координаторка проекту  SeeUkraine: DOCUDAYSUAontour, Лізавета Герман – мистецтвознавець, куратор проектів, Олександр Саврук – Декан Києво-Могилянської бізнес-школи, Юлія Сінькевич - генеральний продюсер Одеського міжнародного кінофестивалю, Катерина Тейлор – експертка з сучасного мистецтва, арт-менеджер, Аліна Фролова – директор Центру стратегічних комунікацій StratComUkraine, Павло Гудімов - куратор і засновник арт-центру Я Галерея, Андрій Гундер – директор Представництва Американської Торговельної палати в Україні, Луціє Ржегоржікова – директор Чеського центру в Києві.

Окрім відкритої процедури обрання директора Українського інституту, МЗС обстоює незалежність роботи установи та всіляко сприятиме у взаємодії з державним апаратом, але запобігатиме можливим спробам його впливу на незалежність та майбутні проекти Інституту. Лише Наглядова рада відповідно до існуючих принципів і правил спрямовує діяльність Установи. Українським інститутом має керувати команда професіоналів, які системно і цілеспрямовано формуватимуть контент для іноземних аудиторій з метою презентації сучасної України, її цінностей, стилю життя сучасних українців, талантів та створюватимуть можливості для міжкультурного діалогу та співпраці.

 

«Місію Українського інституту бачу в тому, щоб через свою мережу ця установа відкривала Україну та українців світові, будувала мости між людьми, зацікавлювала і зачаровувала Україною. Маємо просто і доступно розповідати світові, хто ми є. Ми чекаємо на професіоналів. З нас - чесність, прозорість та невтручання, з кандидатів - креатив, професійність та відповідальність»,- зазначив міністр Павло Клімкін.

 

Про Український інститут

Рік тому МЗС розпочало роботу із започаткування українського аналога Британської Ради, Гете-Інституту, Французького інституту, Чеського культурного центру, Польського інституту тощо. За цей час ми провели масштабну роботу: дослідили діяльність іноземних культурних інституцій, провели десятки зустрічей з керівниками інституцій, які працюють в Україні, а також з потенційними партнерами в Україні та за кордоном, підготували концепцію Українського інституту та презентували її громадськості, провели публічне обговорення установчих документів та закликали громадськість долучитися до формування Наглядової ради Інституту тощо. Результатом цих зусиль стала підтримка Урядом ініціативи МЗС зі створення Інституту та відповідне Розпорядження КМУ. МЗС проведено організаційну роботу із забезпечення діяльності Установи, зокрема реєстраційні процедури, відкриття  рахунків, організація роботи офісу, формування штату, який  забезпечує адміністративно-господарську частину роботи.

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені