Держава

З квітня 2014 року Верховна Рада виділила колосальні кошти на забезпечення  армії, але і досі система не налагоджена, держава не мобілізована, чимало коштів так і залишилося неосвоєними, замість держави армію часто годують і одягають волонтери, а відповідальних за таку кричущу недбалість не покарано, заявив в ефірі радіо «Ера» президент Українського союзу промисловців і підприємців Анатолій Кінах.

 

 

 «Руйнування сектора оборони України в останні роки відбувалося системноПроцвітала безпрецедентна корупція. Нині  держава перебуває у стані війни, і таку «спадщину», будь-які корупційні порушення в сфері оборони чи постачання армії потрібно карати дуже жорстко, в плані  персональної відповідальностінезалежно від прізвищ і посад», – вважає А.Кінах. За його словами, у ситуації, коли на рахунках Міністерства оборони лежать мільйони гривень, які парламент спрямував на армію, а вони так і не були освоєні, і зараз ще й девальвували, треба шукати і карати винних.

 

 

«Щодо таких кричущих випадків, мають бути відповідні розслідування і жорстке реагування, як нового міністра оборони, так і  Президента УкраїниДіяти треба так, щоб всім потенційним корупціонерам одразу стало зрозуміло: затримав проведення необхідного тендеру на закупівлі для арміївідповідай по «повній програмі», згідно з кримінальним і адміністративним кодексами. І про кожне таке покарання і розслідування має знати суспільство», – наполягає громадський діяч.

 

 

На думку президента УСПП, наразі ситуація в країні така, що суспільствозріле, вимогливе, яке знає свої права, не сприйме імітацію боротьби з корупцією. «Я багато разів говорив, що діяльність, зокрема, щодо матеріально-технічного забезпечення збройних сил України чи боротьби з корупцією, не можна імітувати. Після трагічних подій на Майдані суспільство змінилося. Рано чи пізно люди, які зараз захищають наші кордони на сході, приїдуть сюди зі справедливим запитанням – а що ви робили в тилу, доки ми билися та гинули на фронті?! Озвучуйте конкретні дії і конкретні прізвища покараних корупціонерів», – заявив А.Кінах.

 

 

На його думку, зараз ситуацію з підтримки армії і суспільства рятують надзвичайно потужні зусилля   волонтерів. «Ми кожен ранок маємо починати з подяки волонтерам. Адже вони взяли на себе величезний вантажроблять те, що не доробляє держава - забезпечують  армію. Недавно Президент України затвердив своїм указом рішення РНБО «Щодо зміцнення обороноздатності України». Саме у ньому чітко сформульовано завдання з постачання армії, соціальної та психологічної адаптації учасників воєнних дій та постраждалих. Але у нас ще є майже півмільйона вимушених переселенців з зони АТО. Для їхнього захисту потрібні комплексі продумані  програми, повноцінна реалізація яких також була б ще й часткою відновлення довіри суспільства до держави», – вважає президент УСПП.

 

 

На його думку, успіх реалізації таких дій цілком залежить від ступеню мобілізації всіх гілок влади та персональної відповідальності за стан справ у ввіреному кожному чиновнику відомстві.

Бездіяльність та некомпетентність голови Національного банку України Валерії Гонтаревої привело до девальвації української гривні та фактичного дефолту країни. Якщо Президент України не звільнить голову НБУ, її чекатиме «народний суд». Про це повідомило керівництво Люстраційного комітету.

«Від злочинних дій голови НБУ Валерії Гонтаревої постраждали десятки мільйонів громадян, які вже зараз не мають коштів для існування. Пенсіонери та студенти голодують, валютні позичальники живуть на валізах, бо кожного дня їм погрожують колекторські та виконавчі служби, працівники бюджетної сфери звільняються з роботи та йдуть працювати за копійки на базариневже такої Європи ми хотіли?!», - повідомляє прес-служба.

«У цей же час, керівники державних установ, міністерств і відомств дозволяють собі будувати маєтки вартістю декілька мільйонів доларів, купувати авто за 500 тисяч євро, відпочивати кожний місяць за кордоном і їсти у найдорожчих ресторанах світу. Про що український народ дізнається з їх світлин у фейсбуці».

«З наступного тижня, з 17 листопада, під Національним банком України розпочинається всеукраїнська безстрокова акція. Ми даємо керівництву країни п’ять днів для наведення ладу та звільнення всіх корупціонерів і ворогів народу з вищих державних посад. Гонтарева повинна бути першою у цьому списку», - йдеться у повідомленні.

7 листопада 2014 року в Києві відбувся Симпозіум Міжнародного безпекового форуму, який організовує Європейський молодіжний парламентУкраїна. Загальною темою Форуму є «Переосмислення політики безпеки - руйнування старих парадигм». Протягом тижня 150 молодих учасників з 28 країн Європи працювали разом над формуванням спільного бачення політики безпеки в Європі. Сьогодні вони представили свої напрацювання широкому загалу.

 

На відкритті Симпозіуму в учасників привітали Посол ЄС пан Ян Томбінські, Директор департаменту демократичного громадянства та участі Ради Європи пан Жан-Крістоф Бас та Голова Правління Фонду Шварцкопф пан Андре Шміц-Шварцкопф. Також у своєму відео-зверненні учасників привітав Міністр закордонних справ Німеччини пан Франк-Вальтер Штайнмаєр.

 

«Саме тут, у Києві, ми бачили протягом останніх місяців, як бажання демократії може зрушити гори,» - відзначив у своєму зверненні Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр. – «Ми побачили, якою є політика насправді: прагнення кращого майбутнього відважно та цілеспрямовано. На жаль, ми також стали свідками в Україні того, як швидко питання війни та миру повернулося на європейський континент. Сьогодні цінності, над якими працювали покоління протягом багатьох десятиліть, знаходяться під загрозою

Впродовж тижня учасники Форуму працювали у дев’яти робочих групах, кожна з яких зосередилась на конкретному аспекті європейської безпеки, серед яких є наступні напрямки: фінанси, охорона здоров’я, військова політика, екологія, сільське господарство, торгівля, енергетика, інформаційні технології та державність.

«Двадцять-п’ять років після падіння залізної завіси все більше людей задають питання, чи не починають знову малювати старі лінії розподілу. Саме тому так важливо, що такі молоді люди, як ви, натхненно просувають ідею вільного та мирного співіснування серед народів Європи. Таким чином ви не лише долаєте фізичні кордони, але й руйнуєте стіни в серцях та розумах людей.» - звернувся до учасників Форуму Штайнмаєр.

 

Протягом Форуму учасники під керівництвом президента Форума Мартіна Хоффмана з Німеччини та міжнародної команди досвідчених модераторів шукають відповіді на питання, що хвилюють всіх без виключення мешканців європейського континенту. Форум організовує Міжнародна молодіжна громадська організація «Європейський молодіжний парламентУкраїна» на чолі з менеджерами проекту Анною Супруненко та Ксенією Чоні.

 

Результатом Форуму стане підготовка спільного звіту всіх робочих груп для формування всебічного бачення європейської політики безпеки за ключовими напрямками з метою реформ в Україні та Європі.

 

Міжнародний безпековий форум проходить за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини, Ради Європи, Благодійного фонду «Відкриті серця України», Фонду Конрада Аденауера, Програми обміну майбутніх лідерів (FLEX), банків Sparkasse та European Savings Banks Group (ESBG),  Hertie-Stiftung, Mercato Stiftung , Sapinda, Deutsche Telekom, Hellenic; за ініціативи ЄМП-Україна та Фундації Шварцкопф «Молода Європа».

«Припинення вогню є лише формальним, військове вторгнення російськими військами на територію України продовжується,  а ті, хто на передовій, все ще потребують всебічної, у тому числі фінансової  підтримки», – представники міжнародних  волонтерських фондів Ольга Босак, «ФОНД ВІЛЬНА УКРАЇНА», Івона Костина, волонтерська сотня «УкраїнаСвіт» та Лада Рослицькій, експерт міжнародної безпеки на прес-брифінгу в Українському кризовому центрі закликали громадськість не збавляти темпи допомоги українській армії.

«Після багатьох років корупції та деградації в українських збройних силах, на жаль, держава та уряд зараз не може підтримати людей, які у війні виборюють демократію в Україні. З цієї причини ми зібрали багато добровольців з усього світу, які витрачають багато коштів та ризикують своїм життям, щоб на передовій підтримати людей, які відстоюють територіальну цілісність країни,» – зазначила Лада Рослицькій.

Ольга Босак нагадала, що міжнародний благодійний фонд «ФОНД ВІЛЬНА УКРАЇНА» був створений під час ескалації конфлікту в Криму. Дуже  швидко до діяльності фонду долучилися різні українські та зарубіжні неурядові організації. За декілька місяців діяльності фонду  вдалося створити міжнародну мережу волонтерів у 10 країнах світу.  «Українська армія була зруйнована, але уряд сьогодні мусить будувати її практично з нуля, маючи у своєму розпорядженні застарілу військову техніку та військових, серед яких є люди сумнівної репутації. Війна змушує нас цікавитися тим, скільки  коштів і на які напрямки забезпечення армії уряд планує виділити кошти як у короткостроковій, так і в довгостроковій перспективі», – розповіла Ольга Босак.

Пані Босак наголосила, що у такий важкий для країни період особливо важливо контролювати та перевіряти факти наданої фінансової допомоги та її цільового використання. Наприклад, як були використані ті  12 мільярдів гривень, виділені зі спецфонду українського бюджету на оснащення армії.

Волонтери  пояснили, що вони можуть  допомагати із закупівлею військового спорядження, але не можуть вирішувати питання  зі зброєю та боєприпасами. Створення серйозного озброєння є завданням держави.

Івона Костина, волонтер ГО «Україна – Світ» визнала, що сьогодні знизився рівень пожертв на потреби армії, оскільки люди вірять, що у період так званого «перемир’я»  ситуація стабілізувалася, але, на жаль, це не так. Українські військові і надалі потребують найнеобхідніших речей: від індивідуальних аптечок, теплого одягу, спальників до зимових шин для автомобілів.

Волонтери закликають спонсорів  і надалі активно долучатися до перерахування коштів для української армії, а українській стороні – продовжувати переймати досвід міжнародних спеціалістів, адже він є унікальним. Для прикладу активісти волонтерської сотні «Україна – Світ» вже організовували спільне навчання австрійських медиків та українських лікарів, які працюють у шпиталях, де приймають поранених на полі бою. Війна колись закінчиться, а українці повинні навчитися допомагати один одному.

Для того, або підвищити суспільну довіру до громадянського суспільства, Реєстр громадських об’єднань має надавати широкому загалу доступ до статутів та звітів неурядових організаційце одна з ключових рекомендацій Міжнародної конференції «Громадянське суспільство і держава: діалог та партнерство», яку провів у Києві 30-31 жовтня 2014 року Координатор проектів ОБСЄ.

 

Рекомендації були розроблені робочою групою з держслужбовців та експертів з питань громадянського суспільства; група працювала за підтримки Координатора проектів ОБСЄ.

 

Учасники конференції, проведеної в партнерстві з Державною реєстраційною службою України, Офісом Уповноваженого Верховної Ради з прав людини та Міністерством юстиції, погодилися, що організації громадянського суспільства повинні отримати можливість фінансувати свою діяльність  завдяки підприємництву, але зберігаючи при цьому статус неприбуткової організації. Ці зміни в законодавстві та нормативній базі потрібні для забезпечення сталого розвитку громадянського суспільства, яке таким чином стане потужним партнером у розробці та реалізації державної політики.

 

Джеффрі Ерліх, Старший співробітник з проектів Координатора проектів ОБСЄ в Україні зауважив з цього приводу: «Міцне та життєздатне громадянське суспільство є важливим елементом безпеки. Відкритість влади до діалогу та співпраці з активістами громадянського суспільства допомагає підвищити суспільну довіру до державної політики. Проте також не варто забувати, що участь громадянського суспільства в розробці та ухваленні рішень є найкращим способом подбати про високу якість таких рішень та про те, що вони дійсно відповідають потребам і очікуванням людей».

 

 Також Державній реєстраційній службі рекомендовано вдосконалити свою інформаційну політику, розмістивши зразки документації та роз’яснення щодо потрібних документів в приміщеннях регіональних відділень, розмістити всі необхідні контакти на веб-сайті. Для реєстрації громадських об’єднань має бути застосований принцип «єдиного вікна», для спрощення процедури подання документації до Реєстраційної служби та податкового відомства.

 

 Учасники також обговорювали шляхи вдосконалення співпраці між громадянським суспільством та органами влади на центральному та регіональному рівнях. На конференції було представлено досвід реалізації політики в сфері громадянського суспільства в Латвії та Нідерландах.

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Заголовки передовиць

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені