Держава

Бездіяльність та некомпетентність голови Національного банку України Валерії Гонтаревої привело до девальвації української гривні та фактичного дефолту країни. Якщо Президент України не звільнить голову НБУ, її чекатиме «народний суд». Про це повідомило керівництво Люстраційного комітету.

«Від злочинних дій голови НБУ Валерії Гонтаревої постраждали десятки мільйонів громадян, які вже зараз не мають коштів для існування. Пенсіонери та студенти голодують, валютні позичальники живуть на валізах, бо кожного дня їм погрожують колекторські та виконавчі служби, працівники бюджетної сфери звільняються з роботи та йдуть працювати за копійки на базариневже такої Європи ми хотіли?!», - повідомляє прес-служба.

«У цей же час, керівники державних установ, міністерств і відомств дозволяють собі будувати маєтки вартістю декілька мільйонів доларів, купувати авто за 500 тисяч євро, відпочивати кожний місяць за кордоном і їсти у найдорожчих ресторанах світу. Про що український народ дізнається з їх світлин у фейсбуці».

«З наступного тижня, з 17 листопада, під Національним банком України розпочинається всеукраїнська безстрокова акція. Ми даємо керівництву країни п’ять днів для наведення ладу та звільнення всіх корупціонерів і ворогів народу з вищих державних посад. Гонтарева повинна бути першою у цьому списку», - йдеться у повідомленні.

7 листопада 2014 року в Києві відбувся Симпозіум Міжнародного безпекового форуму, який організовує Європейський молодіжний парламентУкраїна. Загальною темою Форуму є «Переосмислення політики безпеки - руйнування старих парадигм». Протягом тижня 150 молодих учасників з 28 країн Європи працювали разом над формуванням спільного бачення політики безпеки в Європі. Сьогодні вони представили свої напрацювання широкому загалу.

 

На відкритті Симпозіуму в учасників привітали Посол ЄС пан Ян Томбінські, Директор департаменту демократичного громадянства та участі Ради Європи пан Жан-Крістоф Бас та Голова Правління Фонду Шварцкопф пан Андре Шміц-Шварцкопф. Також у своєму відео-зверненні учасників привітав Міністр закордонних справ Німеччини пан Франк-Вальтер Штайнмаєр.

 

«Саме тут, у Києві, ми бачили протягом останніх місяців, як бажання демократії може зрушити гори,» - відзначив у своєму зверненні Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр. – «Ми побачили, якою є політика насправді: прагнення кращого майбутнього відважно та цілеспрямовано. На жаль, ми також стали свідками в Україні того, як швидко питання війни та миру повернулося на європейський континент. Сьогодні цінності, над якими працювали покоління протягом багатьох десятиліть, знаходяться під загрозою

Впродовж тижня учасники Форуму працювали у дев’яти робочих групах, кожна з яких зосередилась на конкретному аспекті європейської безпеки, серед яких є наступні напрямки: фінанси, охорона здоров’я, військова політика, екологія, сільське господарство, торгівля, енергетика, інформаційні технології та державність.

«Двадцять-п’ять років після падіння залізної завіси все більше людей задають питання, чи не починають знову малювати старі лінії розподілу. Саме тому так важливо, що такі молоді люди, як ви, натхненно просувають ідею вільного та мирного співіснування серед народів Європи. Таким чином ви не лише долаєте фізичні кордони, але й руйнуєте стіни в серцях та розумах людей.» - звернувся до учасників Форуму Штайнмаєр.

 

Протягом Форуму учасники під керівництвом президента Форума Мартіна Хоффмана з Німеччини та міжнародної команди досвідчених модераторів шукають відповіді на питання, що хвилюють всіх без виключення мешканців європейського континенту. Форум організовує Міжнародна молодіжна громадська організація «Європейський молодіжний парламентУкраїна» на чолі з менеджерами проекту Анною Супруненко та Ксенією Чоні.

 

Результатом Форуму стане підготовка спільного звіту всіх робочих груп для формування всебічного бачення європейської політики безпеки за ключовими напрямками з метою реформ в Україні та Європі.

 

Міжнародний безпековий форум проходить за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини, Ради Європи, Благодійного фонду «Відкриті серця України», Фонду Конрада Аденауера, Програми обміну майбутніх лідерів (FLEX), банків Sparkasse та European Savings Banks Group (ESBG),  Hertie-Stiftung, Mercato Stiftung , Sapinda, Deutsche Telekom, Hellenic; за ініціативи ЄМП-Україна та Фундації Шварцкопф «Молода Європа».

«Припинення вогню є лише формальним, військове вторгнення російськими військами на територію України продовжується,  а ті, хто на передовій, все ще потребують всебічної, у тому числі фінансової  підтримки», – представники міжнародних  волонтерських фондів Ольга Босак, «ФОНД ВІЛЬНА УКРАЇНА», Івона Костина, волонтерська сотня «УкраїнаСвіт» та Лада Рослицькій, експерт міжнародної безпеки на прес-брифінгу в Українському кризовому центрі закликали громадськість не збавляти темпи допомоги українській армії.

«Після багатьох років корупції та деградації в українських збройних силах, на жаль, держава та уряд зараз не може підтримати людей, які у війні виборюють демократію в Україні. З цієї причини ми зібрали багато добровольців з усього світу, які витрачають багато коштів та ризикують своїм життям, щоб на передовій підтримати людей, які відстоюють територіальну цілісність країни,» – зазначила Лада Рослицькій.

Ольга Босак нагадала, що міжнародний благодійний фонд «ФОНД ВІЛЬНА УКРАЇНА» був створений під час ескалації конфлікту в Криму. Дуже  швидко до діяльності фонду долучилися різні українські та зарубіжні неурядові організації. За декілька місяців діяльності фонду  вдалося створити міжнародну мережу волонтерів у 10 країнах світу.  «Українська армія була зруйнована, але уряд сьогодні мусить будувати її практично з нуля, маючи у своєму розпорядженні застарілу військову техніку та військових, серед яких є люди сумнівної репутації. Війна змушує нас цікавитися тим, скільки  коштів і на які напрямки забезпечення армії уряд планує виділити кошти як у короткостроковій, так і в довгостроковій перспективі», – розповіла Ольга Босак.

Пані Босак наголосила, що у такий важкий для країни період особливо важливо контролювати та перевіряти факти наданої фінансової допомоги та її цільового використання. Наприклад, як були використані ті  12 мільярдів гривень, виділені зі спецфонду українського бюджету на оснащення армії.

Волонтери  пояснили, що вони можуть  допомагати із закупівлею військового спорядження, але не можуть вирішувати питання  зі зброєю та боєприпасами. Створення серйозного озброєння є завданням держави.

Івона Костина, волонтер ГО «Україна – Світ» визнала, що сьогодні знизився рівень пожертв на потреби армії, оскільки люди вірять, що у період так званого «перемир’я»  ситуація стабілізувалася, але, на жаль, це не так. Українські військові і надалі потребують найнеобхідніших речей: від індивідуальних аптечок, теплого одягу, спальників до зимових шин для автомобілів.

Волонтери закликають спонсорів  і надалі активно долучатися до перерахування коштів для української армії, а українській стороні – продовжувати переймати досвід міжнародних спеціалістів, адже він є унікальним. Для прикладу активісти волонтерської сотні «Україна – Світ» вже організовували спільне навчання австрійських медиків та українських лікарів, які працюють у шпиталях, де приймають поранених на полі бою. Війна колись закінчиться, а українці повинні навчитися допомагати один одному.

Для того, або підвищити суспільну довіру до громадянського суспільства, Реєстр громадських об’єднань має надавати широкому загалу доступ до статутів та звітів неурядових організаційце одна з ключових рекомендацій Міжнародної конференції «Громадянське суспільство і держава: діалог та партнерство», яку провів у Києві 30-31 жовтня 2014 року Координатор проектів ОБСЄ.

 

Рекомендації були розроблені робочою групою з держслужбовців та експертів з питань громадянського суспільства; група працювала за підтримки Координатора проектів ОБСЄ.

 

Учасники конференції, проведеної в партнерстві з Державною реєстраційною службою України, Офісом Уповноваженого Верховної Ради з прав людини та Міністерством юстиції, погодилися, що організації громадянського суспільства повинні отримати можливість фінансувати свою діяльність  завдяки підприємництву, але зберігаючи при цьому статус неприбуткової організації. Ці зміни в законодавстві та нормативній базі потрібні для забезпечення сталого розвитку громадянського суспільства, яке таким чином стане потужним партнером у розробці та реалізації державної політики.

 

Джеффрі Ерліх, Старший співробітник з проектів Координатора проектів ОБСЄ в Україні зауважив з цього приводу: «Міцне та життєздатне громадянське суспільство є важливим елементом безпеки. Відкритість влади до діалогу та співпраці з активістами громадянського суспільства допомагає підвищити суспільну довіру до державної політики. Проте також не варто забувати, що участь громадянського суспільства в розробці та ухваленні рішень є найкращим способом подбати про високу якість таких рішень та про те, що вони дійсно відповідають потребам і очікуванням людей».

 

 Також Державній реєстраційній службі рекомендовано вдосконалити свою інформаційну політику, розмістивши зразки документації та роз’яснення щодо потрібних документів в приміщеннях регіональних відділень, розмістити всі необхідні контакти на веб-сайті. Для реєстрації громадських об’єднань має бути застосований принцип «єдиного вікна», для спрощення процедури подання документації до Реєстраційної служби та податкового відомства.

 

 Учасники також обговорювали шляхи вдосконалення співпраці між громадянським суспільством та органами влади на центральному та регіональному рівнях. На конференції було представлено досвід реалізації політики в сфері громадянського суспільства в Латвії та Нідерландах.

21 жовтня в Музеї пропаганди відбулася прес-конференція за участю гостей з Італії. Обговорювали актуальні для України питання зовнішньополітичних пріоритетів та допомогу українським воякам в зоні АТО.

В рамках прес-конференції було презентовано чергову експозицію в музеї – «НАТО в плакатах».

«Ми представили в Музеї пропаганди експозицію по НАТО не дарма. В умовах війни з Росією необхідно нарешті визнати, що позаблоковий статусце була помилка української влади, ті, хто голосували за нього, скоїли злочин проти української державності. Тому наші як громадськості першочергові задачі заразінформувати Україну, що таке НАТО, провести ребрендінг цього терміну на український манерне вживати термін НАТО, натомість говорити про Північно-Атлантичний Альянс або ж Організацію Північно-Атлантичного Договору і домогтися скасування позаблоковості», - заявив Сергій Пархоменкодиректор Центру зовнішньополітичних досліджень ОПАД, заступник директора Музею плакату України.

«Курс до НАТО є таким самим життєво необхідним для збереження незалежності, як і курс до ЄС. На жаль, зараз одиниці серед політичних партій відкрито закликають до відновлення курсу до НАТО. Тут, на Троєщині ж, взагалі ніхто з кандидатів не говорить про необхідність вступу до Альянсу. Є загроза, що після виборів ця тема взагалі заглухне. Щоб цього не сталося, ми, громадські активісти, ініціюємо створення міжорганізаційного об’єднання на підтримку скасування позаблоковості і сприяння інформаційній кампанії щодо НАТО. Це буде ініціативна група «Євроатлантичний інформнаступ», - підтримав Юрій Андреєв, координатор Громадської варти Деснянського району

Далі учасники прес-конференції зупинилися на питанні допомоги АТО. Керівник італійсько-української асоціації «Майдан» Фабіо Преведелло повідомив, що прибув до України передати чергову гуманітарну допомогу від українців та італійців. 22 жовтня Фабіо планує бути в Слов’янську аби зустріти й передати допомогу потерпілим від російської агресії.

«Італійці не лише допомагають українцям збирати кошти і передавати гуманітарні вантажі. Є українці з Італії, які воюють в АТО, один з них два тижні тому загинув під час бойових дій. Є в складі українських військ італієць Франческо Фонтана, який воює в батальйоні «Азов». Хоча російські спецслужби також намагаються залучати іноземців в конфліктна боці ДНР, пропонуючи найманцям з країн Європи великі гроші – 6-9 тис. євро на місяць».

 

Фабіо Преведелло також додав, що Україна, яка є серцем Європи, і не лише географічно, необхідна Заходу, адже без України та система колективної безпеки, яку вибудовували НАТО та ЄС десятиріччями, не буде досконалою.

Олесь Городецький, Голова Християнського товариства українців Італії, координатор оргкомітету «Євромайдан Рим» повідомив, що під час останнього українського маршу в Італії було зібрано 4,5 тис. євро на допомогу українським воякам, передача гуманітарної підтримки відбувається постійно. Не оминув Олесь і проблеми виборів в Україні:

«Українці закордоном завжди допомагали українській державі. Вважаємо, що буде цілком справедливо, якби від нас були люди в парламенті, як це є із закордонними італійцями в Італії. Прикро, що зараз нам в цьому праві відмовляють. Наше виборче законодавство недосконале. Пересвідчився у цьому сам, коли ЦВК відмовилося мене реєструвати кандидатом в депутати, аргументуючи це тим, що протягом останніх років я «недобрав 20 днів перебування в Україні». При цьому екс-регіоналам Хорошковському та Піскуну це не завадило офіційно стати кандидатами в депутати», - заявив Олесь Городецький.

Про допомогу також говорили й українські громадські активісти, які сприяли збору коштів для потреб АТО.

Євген Дробко, голова ВГО «Студентська спілка «Студентський актив», відзначив наступне:

«Наша студентська організація долучилася до допомоги в зборі коштів для бійців української арміїми підтримали ініціативу волонтерської мережі «Вільні люди». Ми долучаємося до заходів, які сприяють нанесенню інформаційних ударів по Путіну і допомагають нашій інформаційній безпеці. Також у нас з активістами з Одеси, де я багато років жив і навчався, виникла ініціатива створити новий добровольчий батальйон «Одеса». Це тільки сприятиме тому, що міфів про те, що «Одесарускій город», стане ще менше і виб’є козирі з рук місцевих сепаратистів».

Також директор Музею Віктор Тригуб повідомив, що незабаром планується презентувати ще одну виставку - «Кубаньце Україна», яка також матиме ефект в інформаційній війні з Росією.

«Зараз навіть російські ніби то опозиціонери та «демократи» типу Навального і Ходорковського заявляють про «наш Крим і ми єго нє отдадім». Нагадаємо цим «рускім патріотам», що не лише на Крим, але й на Кубань у нас є повне право, адже заподіяна Україні Росією шкода дає нам моральне право вимагати територіальних компенсацій, особливо, якщо врахувати, скільки українських етнічних територій було віроломно у нас відібрано», - заявив Віктор Тригуб.

Музей пропаганди також передав гостям з Італії пропагандистську продукцію – роботи українських плакатистів – для поширення на Апеннинах як противагу путінській пропаганді, яку запускають в італійський медіа-простір ЗМІ, підконтрольні екс-премєру Італійської Республіки Сільвіо Берлусконі.

 

 

Коментарі

Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...
Изображение
Хен Ліхтенштейн:"Сільське господарство - складний бізнес"
14.03.2016
Президент і Генеральний директор компанії Adama Agricultural Solutions Хен Ліхтенштейн... Подробнее...
Изображение
Гжегож Гайда:"Житлова реформа хворіє на популізм"
11.03.2016
Чи повинна держава ремонтувати будинки в приватній власності? Відповідь на таке... Подробнее...

 

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134157bilyk_.jpeg

Перша музична премія "Yuna"

 8 лютого 2012 року в НПМ «Україна», відбулась перша щорічна музична премія YUNA – національна церемонія нагородження найкращих в музичній сфері. Перша церемонія нагородження премії «Yuna» відзначила найкращих діячів музичного мистецтва See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134095hluschenko_.jpg

Графика Николая Глущенко

С 6 по 18 апреля 2012 года в залах Киевского национального музея русского искусства пройдет выставка коллекции графики 1930 – 1970-х гг. выдающегося  украинского художника, непревзойденного колориста – Николая Глущенко. See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені