Держава

Призначений новий Кабінет міністрів Україні складає враження змішаного  органу – в ньому є й посадовці з досвідом роботи в бізнесі, й в державних органах, й особи, які призначені з міркувань політичної доцільності. Але з сьогоднішнього дня вони мусять забути про особисті та політичні    розбіжності та перейнятися  ідеєю командної роботи та величезної відповідальності за доручену справу. Лише таким чином можливо виконання завдань, які стоять перед нинішнім урядомзняття соціально-економічної напруги, рішуче здійснення реформ, необхідних для розвитку економіки та вітчизняного виробництва, зміцнення стабільності та мирного процесу в країні, викорінення корупції.    Такої думки президент УСПП Анатолій Кінах
 
«Урядовій команді вдасться змінити ситуацію лише в тому випадку, коли і окремі посадовці, і кабінет в цілому буде здатний відмовитися від майбутніх кар’єр, партійних та бізнесових інтересів, та все без залишку віддати справі рятування України, а питання, на наш погляд, постало  саме так. Спиратися на кращий світовий досвід, діяти швидко, відкрито, по-європейськи, прийняти програми, яких невідкладно потребує соціально-економічна ситуація – підготовки проекту бюджету на 2015 рік та внесення його в парламент, підтримки переселенців та бізнесу зі сходу, вдосконалення кредитної політики, захисту вітчизняного виробника, експортера, імпортозаміщення та локалізації виробництв, внутрішнього ринку,  розвитку малого та середнього бізнесу,  адресної   соціальної підтримки населення у зв’язку з зростанням цін та комунальних тарифів тощо, – ось що суспільство вимагає  від новообраного уряду», – переконаний А.Кінах.     
 
На його думку, окрема тема роботи новопризначеного Кабінету міністрів – покращення комунікацій з бізнесом, громадським організаціями та експертною спільнотою. «Професійний, взаємовідповідальний, тісний та постійний діалог влади та громадянського суспільства не потребує додаткового декларування, але він має неухильно працювати, оскільки знання, досвід, допомога ділової спільноти, тим більш – в кризові часи, лише покращить якість урядових рішень, призведе до більш високої результативності їх виконання», – вважає президент УСПП.  
 
Анатолій Кінах нагадав про необхідність персональної відповідальності урядовців за ухвалені рішення та дії, що ними вчинені або не вчинені, в тому числі – стосовно бізнесу. Нинішній кризовий час, на його думку, вимагає дій за принципом «не нашкодь», влада має робити все, щоб допомогти  підприємствам зберегти обсяги виробництва, робочі місця, ринки збуту, створити всі умови для подальшого розвитку. 

Сьогодні Європейська Комісія від імені ЄС виділила Україні 500 млн. євро. Це другий і останній позиковий транш, наданий Україні у рамках Програми з макрофінансової допомоги з бюджетом в 1 млрд. євро. Програму було схвалено раніше почтового року.

Цей кредит було надано на додачу до 860 млн. євро, виділених Україні у рамках двох чинних Програм з макрофінансової допомоги. Після надання сьогоднішнього кредиту ще залишаються доступними 250 млн. євро у рамках попередньої Програми з макрофінансової допомоги (MFA І).

 

Мета Програм з макрофінансової допомогиекономічно та фінансово підтримати Україну. Водночас вони спрямовані на заохочення проведення структурних реформ, покликаних удосконалити управління, стимулювати економічне зростання та спонукати до законодавчої гармонізації з ЄС. Зокрема, макрофінансова допомога ЄС підтримує реформи у сферах, які, з-поміж усього іншого, стосуються управління державними фінансами та боротьби проти корупції, торгівлі та оподаткування, енергетичного сектору та реформ фінансової сфери.

 

“Європа виконує свої зобов’язання, які стосуються солідарності з Україною, – підкреслив Європейський Комісар з економічних і фінансових справ, оподаткування і митниць П’єр Московічі, коментуючи надання позики. – Ми надаємо Україні вкрай важливу фінансову допомогу у часи надзвичайних економічних і соціальних проблем, які переживає український народ. Навзаєм дуже важливо, аби країна не втратила ініціативу з проведення реформ з метою створення умов для довготривалого процвітання для усіх українців”.

 

Європейська Комісія залучила кошти для траншу, що його було здійснено сьогодні, на фінансових ринках 26 листопада. Вона зробила це розмістивши 15-річні бонди під 1,363% річних. Ці кошти були надані в кредит Україні на аналогічних умо вах.

 

Контекст

Фінансова допомога Україні

 

Наразі підтримка ЄС у рамках макрофінансової допомоги Україні становить 1,61 млрд. євро. До надання сьогоднішньої позики раніше поточного року Єврокомісія здійснила ще три транші: у розмірі 100 млн. євро (20 травня), 500 млн. євро (17 червня) та 260 млн. євро (12 листопада). Очікується, що остаточний транш у розмірі 250 млн. євро надійде до України до весни 2015 року – у випадку, якщо Київ покаже задовільний прогрес у впровадженні відповідних реформ. Допомога є частиною ширшого пакету підтримки України, про який Європейська Комісія оголосила 5 березня, а лідери ЄС схвалили під час засідання Європейської Ради 6 березня.

Макрофінансова допомогаце винятковий інструмент реагування на кризи для сусідських країн-партнерів ЄС, які зіштовхнулися з відчутними проблемами платіжного балансу. Ця допомога є доповненням до підтримки, що надається МВФ та іншими донорами у контексті стабілізації та програми реформ, розпочатих країною-бенефіціаром.

З квітня 2014 року Верховна Рада виділила колосальні кошти на забезпечення  армії, але і досі система не налагоджена, держава не мобілізована, чимало коштів так і залишилося неосвоєними, замість держави армію часто годують і одягають волонтери, а відповідальних за таку кричущу недбалість не покарано, заявив в ефірі радіо «Ера» президент Українського союзу промисловців і підприємців Анатолій Кінах.

 

 

 «Руйнування сектора оборони України в останні роки відбувалося системноПроцвітала безпрецедентна корупція. Нині  держава перебуває у стані війни, і таку «спадщину», будь-які корупційні порушення в сфері оборони чи постачання армії потрібно карати дуже жорстко, в плані  персональної відповідальностінезалежно від прізвищ і посад», – вважає А.Кінах. За його словами, у ситуації, коли на рахунках Міністерства оборони лежать мільйони гривень, які парламент спрямував на армію, а вони так і не були освоєні, і зараз ще й девальвували, треба шукати і карати винних.

 

 

«Щодо таких кричущих випадків, мають бути відповідні розслідування і жорстке реагування, як нового міністра оборони, так і  Президента УкраїниДіяти треба так, щоб всім потенційним корупціонерам одразу стало зрозуміло: затримав проведення необхідного тендеру на закупівлі для арміївідповідай по «повній програмі», згідно з кримінальним і адміністративним кодексами. І про кожне таке покарання і розслідування має знати суспільство», – наполягає громадський діяч.

 

 

На думку президента УСПП, наразі ситуація в країні така, що суспільствозріле, вимогливе, яке знає свої права, не сприйме імітацію боротьби з корупцією. «Я багато разів говорив, що діяльність, зокрема, щодо матеріально-технічного забезпечення збройних сил України чи боротьби з корупцією, не можна імітувати. Після трагічних подій на Майдані суспільство змінилося. Рано чи пізно люди, які зараз захищають наші кордони на сході, приїдуть сюди зі справедливим запитанням – а що ви робили в тилу, доки ми билися та гинули на фронті?! Озвучуйте конкретні дії і конкретні прізвища покараних корупціонерів», – заявив А.Кінах.

 

 

На його думку, зараз ситуацію з підтримки армії і суспільства рятують надзвичайно потужні зусилля   волонтерів. «Ми кожен ранок маємо починати з подяки волонтерам. Адже вони взяли на себе величезний вантажроблять те, що не доробляє держава - забезпечують  армію. Недавно Президент України затвердив своїм указом рішення РНБО «Щодо зміцнення обороноздатності України». Саме у ньому чітко сформульовано завдання з постачання армії, соціальної та психологічної адаптації учасників воєнних дій та постраждалих. Але у нас ще є майже півмільйона вимушених переселенців з зони АТО. Для їхнього захисту потрібні комплексі продумані  програми, повноцінна реалізація яких також була б ще й часткою відновлення довіри суспільства до держави», – вважає президент УСПП.

 

 

На його думку, успіх реалізації таких дій цілком залежить від ступеню мобілізації всіх гілок влади та персональної відповідальності за стан справ у ввіреному кожному чиновнику відомстві.

Бездіяльність та некомпетентність голови Національного банку України Валерії Гонтаревої привело до девальвації української гривні та фактичного дефолту країни. Якщо Президент України не звільнить голову НБУ, її чекатиме «народний суд». Про це повідомило керівництво Люстраційного комітету.

«Від злочинних дій голови НБУ Валерії Гонтаревої постраждали десятки мільйонів громадян, які вже зараз не мають коштів для існування. Пенсіонери та студенти голодують, валютні позичальники живуть на валізах, бо кожного дня їм погрожують колекторські та виконавчі служби, працівники бюджетної сфери звільняються з роботи та йдуть працювати за копійки на базариневже такої Європи ми хотіли?!», - повідомляє прес-служба.

«У цей же час, керівники державних установ, міністерств і відомств дозволяють собі будувати маєтки вартістю декілька мільйонів доларів, купувати авто за 500 тисяч євро, відпочивати кожний місяць за кордоном і їсти у найдорожчих ресторанах світу. Про що український народ дізнається з їх світлин у фейсбуці».

«З наступного тижня, з 17 листопада, під Національним банком України розпочинається всеукраїнська безстрокова акція. Ми даємо керівництву країни п’ять днів для наведення ладу та звільнення всіх корупціонерів і ворогів народу з вищих державних посад. Гонтарева повинна бути першою у цьому списку», - йдеться у повідомленні.

7 листопада 2014 року в Києві відбувся Симпозіум Міжнародного безпекового форуму, який організовує Європейський молодіжний парламентУкраїна. Загальною темою Форуму є «Переосмислення політики безпеки - руйнування старих парадигм». Протягом тижня 150 молодих учасників з 28 країн Європи працювали разом над формуванням спільного бачення політики безпеки в Європі. Сьогодні вони представили свої напрацювання широкому загалу.

 

На відкритті Симпозіуму в учасників привітали Посол ЄС пан Ян Томбінські, Директор департаменту демократичного громадянства та участі Ради Європи пан Жан-Крістоф Бас та Голова Правління Фонду Шварцкопф пан Андре Шміц-Шварцкопф. Також у своєму відео-зверненні учасників привітав Міністр закордонних справ Німеччини пан Франк-Вальтер Штайнмаєр.

 

«Саме тут, у Києві, ми бачили протягом останніх місяців, як бажання демократії може зрушити гори,» - відзначив у своєму зверненні Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр. – «Ми побачили, якою є політика насправді: прагнення кращого майбутнього відважно та цілеспрямовано. На жаль, ми також стали свідками в Україні того, як швидко питання війни та миру повернулося на європейський континент. Сьогодні цінності, над якими працювали покоління протягом багатьох десятиліть, знаходяться під загрозою

Впродовж тижня учасники Форуму працювали у дев’яти робочих групах, кожна з яких зосередилась на конкретному аспекті європейської безпеки, серед яких є наступні напрямки: фінанси, охорона здоров’я, військова політика, екологія, сільське господарство, торгівля, енергетика, інформаційні технології та державність.

«Двадцять-п’ять років після падіння залізної завіси все більше людей задають питання, чи не починають знову малювати старі лінії розподілу. Саме тому так важливо, що такі молоді люди, як ви, натхненно просувають ідею вільного та мирного співіснування серед народів Європи. Таким чином ви не лише долаєте фізичні кордони, але й руйнуєте стіни в серцях та розумах людей.» - звернувся до учасників Форуму Штайнмаєр.

 

Протягом Форуму учасники під керівництвом президента Форума Мартіна Хоффмана з Німеччини та міжнародної команди досвідчених модераторів шукають відповіді на питання, що хвилюють всіх без виключення мешканців європейського континенту. Форум організовує Міжнародна молодіжна громадська організація «Європейський молодіжний парламентУкраїна» на чолі з менеджерами проекту Анною Супруненко та Ксенією Чоні.

 

Результатом Форуму стане підготовка спільного звіту всіх робочих груп для формування всебічного бачення європейської політики безпеки за ключовими напрямками з метою реформ в Україні та Європі.

 

Міжнародний безпековий форум проходить за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини, Ради Європи, Благодійного фонду «Відкриті серця України», Фонду Конрада Аденауера, Програми обміну майбутніх лідерів (FLEX), банків Sparkasse та European Savings Banks Group (ESBG),  Hertie-Stiftung, Mercato Stiftung , Sapinda, Deutsche Telekom, Hellenic; за ініціативи ЄМП-Україна та Фундації Шварцкопф «Молода Європа».

 

Коментарі

Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134157bilyk_.jpeg

Перша музична премія "Yuna"

 8 лютого 2012 року в НПМ «Україна», відбулась перша щорічна музична премія YUNA – національна церемонія нагородження найкращих в музичній сфері. Перша церемонія нагородження премії «Yuna» відзначила найкращих діячів музичного мистецтва See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134095hluschenko_.jpg

Графика Николая Глущенко

С 6 по 18 апреля 2012 года в залах Киевского национального музея русского искусства пройдет выставка коллекции графики 1930 – 1970-х гг. выдающегося  украинского художника, непревзойденного колориста – Николая Глущенко. See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені