Держава

Группа DCH (владелец и президент Александр Ярославский) стала официальным партнером XII ежегодного форума Ялтинская Европейская стратегия (YES) «В зоне риска: Как судьба новой Украины влияет на Европу и мир», который пройдет в Киеве 10-12 сентября 2015 года.

Главной темой первого дня форума станет достижение мира в Украине, влияние военного конфликта в Украине на мировую экономику, стратегии обеспечение экономической безопасности в международном масштабе и аспекты глобального сотрудничества. Второй день будет, в частности, посвящен оценке достижений и неудач Украины в реформировании финансового, экономического, судебного секторов и сектора безопасности, а также вопросам децентрализации, внесения изменений в Конституцию и т.д.

Откроет форум Президент Украины Петр Порошенко. Среди докладчиков YES этого годапремьер-министр Украины Арсений Яценюк; президент Европейской комиссии (2004-2014) Жозе Мануэл Баррозу; министр иностранных дел Швеции (2006-2014) Карл Бильдт; президент Латвии (1999-2007) Вайра Вике-Фрейберга; генеральный секретарь Организации по безопасности и сотрудничеству в Европе Ламберто Заньер; верховный представитель Европейского Союза по иностранным делам и политике безопасности (1999-2009), член Наблюдательного совета Ялтинской Европейской Стратегии Хавьер Солана; Комиссар ЕС по вопросам политики европейского соседства и переговоров по расширению Йоханнес Хан и многие другие авторитетные политики, бизнесмены, экономисты и эксперты.

Как известно, группа DCH Александра Ярославского неоднократно поддерживала проведение мероприятий, направленных на организацию диалога между Украиной и мировым сообществом, достижение взаимопонимания и укрепление доверия: Украинский ланч в Давосе в рамках Всемирного экономического форума, предыдущие Ялтинские встречи в рамках проекта YES. В 2015 г. группа DCH также совместно с МИД Украины и ТППУ проводит цикл бизнес-форумов Ukraine: Just business. Их целью является объективное информирование зарубежных предпринимателей об открывающихся в нашей стране инвестиционных возможностях, а также укрепление международного имиджа Украины.

Україна та українське суспільство зазнали значних трансформацій, розбудованих на засадах найважливіших людських цінностей. Про це  під час прес-брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі розповіли Богдан Гаврилишин, президент Благодійного фонду Богдана Гаврилишина, Гаррі Джейкобс, головний виконавчий директор Всесвітньої академії мистецтва та науки.

На думку Богдана Гаврилишина, Україна та український народ вже пройшли певну трансформацію. По-перше, Україна  з плюроетнічної країни перетворилася на плюроетнічну, але патріотичну українську націю. По-друге, Україна та український народ прийняли європейські цінності, але найбільш важливо те, що люди  перейшли на інший спосіб поведінки. На Майдані люди самоорганізувалися і створили медичну та психологічну допомогу, освітню службу, і  зробили це без інструкцій, а лише з почуття відповідальності за своїх співвітчизників –  так само, як волонтери йдуть на фронт і ризикують життям через почуття відповідальності за Батьківщину. Люди почали діяти не тільки заради забезпечення своїх прав, а ще й з почуття обов’язку; замість того, щоб конкурувати, вони почали співпрацювати. Все це ознаки нової парадигми.

Гаррі Джейкобс зазначив, що Всесвітня академія намагається розглянути витоки глобальних світових проблем, таких як фінансова криза, безробіття, бідність, громадянська війна, відсутність глобальної системи безпеки, екологічна криза, – та знайти реальні рішення. Наразі у світі існує фундаментальна проблема навіть на рівні інтелектуального розуміння людьми сучасного світу. Теорії, на яких заснована практика економіки та політичної науки, є занадто обмеженими, щоб відповідати складності проблем, з якими стикається людство.

Саме тому Всесвітня академія створила проект, який називається «Проект Нової Парадигми». Він почався з конференції в Організації Об’єднаних Націй у Женеві два роки тому. Після низки зустрічей на різних форумах по всьому світі, у суботу, 25 квітня, відбудеться 13-е засідання у співпраці з Благодійним фондом Богдана Гаврилишина.

У світі існує розрив між фінансовим ринком і реальним сектором економіки. За словами Джейкобса, є близько 225 трильйонів доларів у вигляді глобальних фінансових активів, але, ймовірно, не більше ніж 20% з них насправді використовуються, щоб забезпечити гідний рівень життя та можливість працевлаштування для людей у реальному світі. Така система потребує змін.

«У минулому році ми створили організацію, яка називається Всесвітній Консорціум Університетів, тому що вважаємо, що наші університети повинні змінитися. За нової парадигми нам будуть потрібні нові лідери та нова освіта. Насправді Україна є свого роду інкубатором для нового типу освіти: ми вже відправляємо молодь на практичне навчання, що засноване на реальному досвіді та найважливіших цінностях. Людське суспільство має будуватись на цінностях, що підтримують людей. І нам потрібна система освіти, яка надає знання, засновані на цінностях, тому що саме цінності є найважливішими істинами, мудрістю, яку ми накопичили як людство, і тим, що робить суспільство успішним», – пояснив Гаррі Джейкобс.

Незважаючи на те, що багато аналітиків ототожнюють перехід до нової парадигми через впровадження нових законів, регламентів та порядків, процес написання та затвердження законів не є головнимголовне відбулося у суспільстві під час і після Революції гідності.

Сьогодні бізнес-середовище в Україні сповідує дещо новенову толерантність, де немає місця корупції, корупційним схемам, нерівній конкуренції, привілей для компаній, наближених до високопосадовців. Це ті цінності, за рахунок яких існує бізнес, – усвідомлення переваг суспільства, у якому домінує рівна конкуренція і відсутні негативні явища. І для цього не потрібно чекати на нові закони: нова для України парадигма, якої не було ще рік тому, вже існує в нашому суспільстві.

Український центр контролю над тютюном отримав проект положення «Про Державну службу України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів» - новий орган, який створено у вересні 2014 згідно з постановою Кабміну 442 «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади»постановою Кабміну 442 «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади».

«У проекті документу, який збережено як «остаточний», повністю ігнорується контроль за дотриманням норм одного із найбільш дієвих та прогресивних законів у сфері громадського здоров’я - Закону України «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення». Відсутні посилання на Закон та не прописані повноваження Держпродспоживслужби щодо контролю. Проект положення порушує щонайменше п’ять статей закону № 2899», - зазначає Андрій Скіпальський, керівник Центру контролю над тютюном, ГО «Життя» (https://drive.google.com/file/d/0B6vs6Asc43qcUDRIaklYVnpUcDA/view?usp=sharing).

Кабінет Міністрів України, а саме Міністерство аграрної політики та продовольства і Державна ветеринарна та фітосанітарна служба є відповідальними за формування проекту положення, але у відкритому доступі цей документ відсутній. За словами Наталії Бородачової, віце-президента Всеукраїнської федерації споживачів «ПУЛЬС»: «У розробників Положення немає розуміння системи захисту прав споживачів. Документ створюється кулуарно, без участі громадськості, повноваження переважно прописані під колишню Держветфітослужбу».

Такий підхід суперечить і вище згаданій постанові 442, а саме пункту 1, оскільки на новоутворену Державну службу України з питань безпечності харчових продуктів не покладаються функції з реалізації державної політики, які виконувала Держспоживінспекція у сфері контролю над тютюном.

Це недбальство ставить під загрозу контроль за дотриманням заборони куріння в закладах ресторанного господарства, заборони реклами та спонсорства тютюнових виробів і здійсненням правильного маркування тютюнової продукції. За словами представника Держспоживінспекції, звернутися до суду для застосування фінансових санкцій до порушників заборони на розміщення реклами тютюну, наприкладбуде нереальним за відсутності згадування Закону 2899 у постанові.

Експерти Центру контролю над тютюном та члени коаліції «За вільну від тютюнового диму Україну» звернулись до профільних міністерств та Прем’єр-міністра із пропозиціями щодо вдосконалення нормативного документу та наділення Держпродспоживслужби відповідними повноваженнями контролювати антитютюнове законодавство (https://drive.google.com/file/d/0B6vs6Asc43qcNk9oUDYzSTAwdEE/view?usp=sharing ).

Відсутність контролю призведе до погіршення ситуації з курінням у приміщеннях, спонукатиме до поширення незаконних видів реклами тютюну, і, як наслідок, зросте поширеність куріння.

Нагадаємо, що за результатами загальнонаціонального опитування (омнібусу), проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) у жовтні 2014 р., поширеність щоденного куріння зменшилася майже на 3 відсоткових пункти (з 45% до 42%) серед чоловіків в цілому та майже на 2 відсоткових пункти (з 11 до 9%) серед жінок в цілому. Дані опитування порівнювали з відповідями на аналогічні запитання у омнібусі, проведеному у лютому 2013 р., а також з раніше проведеними опитуваннями репрезентативних вибірок українського населення.

 

03 февраля с.г. Верховная Рада Украины приняла Закон Украины «О временных военно-гражданских администрациях», которым предусматривается, что в Украине могут создаваться временные государственные органывоенно-гражданские администрации (далее - ВГА), которые будут действовать в составе Антитеррористического центра при СБУ.

Причину принятия такого решения проанализировали юристы ЮК Prove Group. В большинстве населенных пунктов, находящихся на территории проведения АТО, или в «прифронтовой» зоне не действуют местные власти, так как депутаты либо самоустранились, либо уехали. Как результат, ни один из вопросов, которые разрешаются местными властями, невозможно решить. Соответственно, восстановление жизнедеятельности региона заблокировано, а все что делаетсяпо сути вне закона, поскольку не имеет правовых оснований.

Предполагается, что именно в таких случаях, Президент будет создавать ВГА, которые должны заменить собой органы местного самоуправления, а в отдельных случаях и органы исполнительной власти (администрации).

«Положительной составляющей этого закона является то, что будут определены лица, которые возьмут на себя ответственность за организацию порядка в городах. Однако, принятый нормативно-правовой акт имеет и неоднозначные моменты», - комментирует управляющий партнер ЮК Prove Group Владислав Кочкаров.

Так, ВГА, кроме полномочий органов местного самоуправления, также получают полномочия характерные для военного или чрезвычайного положения, а именно, они смогут:

- устанавливать комендантский час;

- ограничивать или запрещать движение транспортных средств и пешеходов на улицах, дорогах и участках местности;

- организовывать проверку документов и осмотр вещей, транспортных средств, багажа и грузов;

- организовывать контроль за работой предприятий телекоммуникации, использовать местные радиостанции, телевизионные центры и издательства, для проведения разъяснительной работы среди населения и др.

«С одной стороны, это оправдано, в условиях ведения военных действий, с другой - создается ситуация, когда формально военного положения нет, но вводятся его отдельные элементы, при этом, такое решение принимается уже самолично Президентом, без утверждения его в Парламенте. Руководить новым органом также будет человек, назначенный Президентом. При чем, если в обычных местных администрациях Президент назначает глав по предложению КМУ, то в данном случае, таких требований нет», - отмечает юрист.

   Кроме того, законом четко не предусмотрено, когда и в каких именно случаях будут создаваться такие администрации, что может повлечь злоупотребления со стороны государства, когда в одних населенных пунктах ВГА создается чуть ли не на пустом месте, а в другихэтот процесс затягивают.

Размыто и положение о том, сколько будет длиться такая ситуация. Закон предусматривает, что ВГА будут действовать до первого заседания новоизбранных местных советов. Но кто и когда проведет соответствующие выборыбольшой вопрос.

«Конечно, чтобы избежать злоупотреблений, во время голосования проекта уточнили, что этот закон принят сроком на 1 год, но его действие может быть продлено по указу Президента, утвержденному Парламентом. Что будет через год и как будет складываться ситуация не понятно, ведь улучшения за такой период могут и не наступить, и действие закона будет продлено. Таким образом, ВГА, состоящие в основном из военных и сотрудников СБУ, могут достаточно долго управлять целым рядом населенных пунктов Донецкой и Луганской областей, а это двоякая ситуация, когда искажается вертикаль исполнительной власти», - в завершение добавил Владислав Кочкаров.

Колектив Військово-морського ліцею майже у повному складі, та 39
ліцеїстів (14-15 річні патріоти України), 4 квітня 2014 року переїхали
з міста Севастополя до міста Одеси. Завдяки фінансовій підтримці
благодійної організації "Фонд відродження Українського флоту" врятовано
навіть нашу унікальну бібліотеку.
Нас постійно підтримує командування ВМС України, міський голова Одеси
Труханов Г.Л. та благодійна організація "Фонд відродження українського
флоту". Колектив ліцею провів колосальну роботу щодо початку
навчального процесу саме у цьому році, 1 вересня 2014 року ми прийняли
55 нових ліцеїстів. Ми пишаємося нашими хлопцями, які навіть свої
канікули витратили на ремонт та підготовку приміщень у Одесі.
Благодійна організація "Фонд відродження українського флоту" та
приватне підприємство "Коваль-Лєсков" - обладнали нам навчальні класи
та спальні приміщення для ліцеїстів на 200 тисяч гривень, на черзі
спеціалізовані кабінети, спортивне містечко, службові приміщення
вихователів та педагогів, бібліотека та взагалі - все.
Звертаємося до не байдужих, будемо вдячні за кожну копійчину.
Допомогти нам можливо через БО "Фонд відродження українського флоту":

Найменування: БО "Фонд відродження українського флоту"
р/р: 26005054309277 у Приватбанку
МФО: 328704
ЄДРПОУ: 37636604
Обов'язкова позначка : "Благодійна допомога для Військово-морського
ліцею".

З повагою,
начальник Військово-морського ліцею
І.В.КОЛЕЖНЮК

 

Коментарі

Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134157bilyk_.jpeg

Перша музична премія "Yuna"

 8 лютого 2012 року в НПМ «Україна», відбулась перша щорічна музична премія YUNA – національна церемонія нагородження найкращих в музичній сфері. Перша церемонія нагородження премії «Yuna» відзначила найкращих діячів музичного мистецтва See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134095hluschenko_.jpg

Графика Николая Глущенко

С 6 по 18 апреля 2012 года в залах Киевского национального музея русского искусства пройдет выставка коллекции графики 1930 – 1970-х гг. выдающегося  украинского художника, непревзойденного колориста – Николая Глущенко. See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені