Держава

Згода України позбутися ядерного озброєння не допомогла зробити світ безпечнішим. А історія ядерного роззброєння України, навпаки, стала наочним доказом того, що у сучасному світі договори та система колективної безпеки практично не працюють. Такого висновку дійшли учасники дискусії в Українському кризовому медіа-центрі на тему «Чи став світ безпечніший після ядерного роззброєння України? 21 рік приєднання України до договору про нерозповсюдження ядерної зброї».

«Україна була ядерною державою з 1960 року і виробляла ракетно-космічну техніку. У нас був 3-й ядерний потенціал у світі», – зазначив  Володимир Толубко, генерал-полковник, доктор технічних наукпрофесорнародний депутат Україниу 1990-1994 рр. «Головний аргумент, який потужно використовувався найбільшими світовими ядерними державами та іншими країнамице те, що Україна повинна здійснити ядерне роззброєння з тим, аби не блокувати світовий процес зменшення ядерної загрози у світі і його стабільності. Саме ця теза була головним аргументом на різного рівня дискусіях», – зазначив Юрій Костенко, керівник урядової делегації України на переговорах з РФ у питаннях ядерного роззброєння (1992-1993 рр.) та автор книги «Історія ядерного роззброєння України». За словами пана Костенка, Україна пристала на вимогу про ядерне роззброєння на надто невигідних для себе умовахвзявши на себе основний фінансовий тягар витрат, пов’язаний із роззброєнням, погодившись передати частину арсеналу Росії, замість того, щоб знищити його, та обмежилася підписанням Будапештського меморандуму, який «не був юридично зобов’язуючим і не гарантував військову допомогу». Більш того, додав експерт, прокомуністична налаштованість більшості тогочасних українських політиків – у першу чергу, звичка сприймати НАТО як ворогаспричинила те, що пропозиції США щодо співпраці по роззброєнню та стратегічної співпраці, які були «як і найкращим шляхом роззброєння, так і гарантією безпеки», були проігноровані. «Аналогів такого процесу позбавлення держави своєї найпотужнішої зброї у світі не було. […] У процесі ядерного роззброєння Україна зазнала не лише ядерного розоренняУкраїна стала у цьому процесі третьорозрядною країною, яка мало кого цікавить у світі», – констатував Юрій Костенко, а Володимир Толубко зі свого боку зазначив, що і досі «є питання, хто якій державі служить», якщо таке рішення можливо було прийняти.

Експерти зазначили, що по суті ядерне роззброєння України не допомогло зробити світ безпечнішим –  наразі перед світовою спільнотою стоїть дедалі більше викликів, ніж на початку 90-х років. Самі лише конфлікти у Сирії та на Сході України створюють величезні загрози. Останнійдо того ж, наочно продемострував, що система колективної безпеки фактично не працює. «Система ООН – це мрія людства про краще майбутнє, але ця мрія залишається поки що мрією, тому що насправді під цим правильним і красивим «дахом» діє сила. Наскільки країна є сильноюнастільки вона є шанованою. Інше питання – яка це сила: лише військова, чи це сила економічна, чи можливість впливати на позицію інших країн», – констатував Володимир Огризко, екс-міністр закордонних справ України (2007-2009 рр.). Крім тогонаголосив Юрій Костенко, у сучасних реаліях, коли політика РФ стала абсолютно непередбачуваною, а США, попри могутність, все ж не здатні забезпечити порядок в усьому світі, навіть членство у НАТО вже не є 100% гарантією того, що у разі агресії країни Альянсу нададуть допомогу. «До тих пір, поки у світі не буде створена нова концепція безпеки, світ буде прагнути набути ядерну зброю, і за необхідності її застосувати. І найбільшим аргументом у цьому буде історія ядерного роззброєння України», – підсумував експерт.

Володимир Огризко та Юрій Рубан, керівник департаменту з питань гуманітарної політики Адміністрації Президента України, директор Національного інституту стратегічних досліджень (2005-2010 рр.), наголосили на тому, що здатність країни захистити себе, як і ставлення до неї міжнародних партнерів, напряму залежать від економічної ситуації, тож нарощення економічної потужностіодне з першочергових завданьКрім того, зазначили експерти, Україні для підвищення власної обороноздатності варто розпочинати з менш амбітних проектів, ніж відновлення ядерного потенціалу – для початку бодай виготовлення власної високоякісної стрілецької зброї, високоточної зброї  і забезпечення справді професійної підготовки бійців.

Крім того, наголосив Юрій Рубан, «зброя і військова могутність є всього лиш проекцією політичної консолідації та економічної потужності країни. Якщо ми готові пройти цей шляхдо політичної консолідованості, до відповідальності політиків, до створення передумов для економічного зростання, до того, що наша держава навчиться акумулювати ресурс, який дає наша економіка, на певні проектизвичайно, тодіУкраїною] почнуть говорити на більш серйозні теми». «Допоки ми не продемонструємо тут, в Україні, у себе вдома, що ми хочемо змін, що ми хочемо бути цивілізованою державоюдоти всі інші тези не мають сенсу, – наголосив Володимир Огризко.  – Зараз справді критичний час. Або ми переступаємо межу «пост-совка» і переходимо до побудови нормального цивілізованого суспільства, або від нас відвертаються, і кажуть «ви свій шанс втратили». Зважаючи на це, зауважив Юрій Рубан, дуже важливо використати період затишшя на сході для проведення реформ, які «обмежать апетити правлячого класу, з тим, щоб зробити передбачуваною політику, у тому числі економічну, знайти ресурс для Збройних сил, для того, щоб створити хоча б мінімальні власні гарантії безпеки».

Українська Академія Лідерстваце новий формат навчання для випускників середніх шкіл, що триває 10 місяців і будується на поєднанні елементів фізичного, академічного і духовного виховання і вдосконалення. Завдання Академіївідібрати молодих людей з високим потенціалом до лідерства і дати найкращу підготовку, інструменти для розвитку, які дозволять розкрити себе, обрати свій шлях і в майбутньому практикувати відповідальне лідерство на благо своєї країни. Фінансування Академії Лідерства здійснює інвестиційний фонд Western NIS Enterprise Fund.
 
 
 
Згідно зі статистикою, 52% української молоді працюють не за спеціальністю (Згідно з даними дослідження Програми розвитку ООН в Україні, 2015 р.), що не тільки несе в собі негативні наслідки для економіки України, але й означає, що дуже часто випускники шкіл не готові робити свідомий вибір свого шляху в житті. Наталя Попович, Президент PRP Group, співзасновниця Українського кризового медіа-центру і член ініціативної групи Академії, зазначила: «Українській армії, органам державної влади системно бракує людей, котрі готові брати на себе відповідальність. Україна потребує нового пласту лідерів глобального масштабу у різних сферах: від бізнесу і політики до військової справи і соцільної сфери. Програма Академії побудована таким чином, що за 10 місяців навчання випускник отримує не тільки глибоке розуміння власної національної ідентичності, бажання бути корисним своїй державі, але й краще розуміє свою соцільну місію і покликання, в якій сфері хоче надалі застосовувати свої таланти».
 
Андрій Зелінський, священик УГКЦ, орден Єзуїтів, Капелан Збройних сил України, член ініціативної групи Української Академії Лідерства: «Наше суспільство дуже змінилися за останні кілька років, найбільшим потенціалом і шансом України є наша молодь: покоління вільних людей, покоління, яке мислить, прагне, творить і готове брати на себе відповідальність. І заразголовне не проґавити шанс направити їхню нестримну енергію і патріотизм на благо нашої держави. Свідомі, соціально-відповідальні, ініціативні молоді люди з почуттям національної ідентичності - це майбутнє України і посли її цінностей і смислів у світі».
 
Академія Лідерства працює з вересня 2015 року. У першому наборі навчається 39 випускників 11 класу та студентів 1 курсу (17-18 років) з усієї України, включно з Кримом. Учасників було обрано з понад 500 анкет від зацікавленої молоді. Навчання безкоштовне, існує лише вступний внесок у розмірі 2000 грн., решта витрат для студентів покривається грантом Western NIS Enterprise Fund.
 
 
 
Студенти навчаються 6 днів на тиждень, один із яких присвячують волонтерській діяльності відповідно до інтересівдопомога у притулку для тварин, у фонді для хворих дітей, у військовому госпіталі, тощо. В Академії діє система самоврядування, студенти сформували  5 міністерств: Міністерство культури, Міністерство комунікацій, Міністерство побуту, Міністерство міжнародних відносин та Міністерство мандрівок. Такий підхід дозволяє студентам активно долучатися до створення програми занять, обирати цікавих саме для них лекторів, організовувати зустрічі та подорожі, вчить самостійно будувати свій вектор розвитку у спільноті. Кожне з міністерств курує ментор, який входить до складу ініціативної групи Української Академії Лідерства. Спілкування з професіоналами, стажування і наставництво допоможе отримати практичні навички та обрати професійний шлях у майбутньому.
 
Петро Кочерган, студент Академії Лідерства, м. Львів: «Як сказав Пол Арден: «Якщо ви завжди приймаєте правильні безпечні рішення, такі як приймає більшість людей, ви і будете такі самі, як всі інші». Ця думка була вирішальною на користь Академії, так як альтернативою було навчання в Лондоні чи Варшаві. Упевнитися в тому, чим планую займатись в майбутньому, по-новому відкрити для себе Україну, покращити свої особистісні якості, навчитися речей, про які в школах не згадують, знайти справжніх друзівце лише декілька речей, які дає Академія. Тому, чи варто посвятити на це один рік свого життя? Безперечно, так! Тут панує надзвичайна атмосфера безперервного розвитку, знань та взаємопідтримки».
 
 
 
До ініціативної групи ідейних натхненників Української Академії Лідерства долучилися видатні і талановиті українці, серед яких Ярослав Грицак, Владислав Троїцький, Іван Малкович, Віталій Сич, Святослав Вакарчук, Віктор Зотов, Валентина Зотова, Оксана Семенюк, Андрій Зелінський, Борис Ґудзяк, Наталя Попович, Ярослав Рущишин, Олена Кошарна, Ярослава Джонсон.
 
Владислав Троїцький, український театральний актор, режисер, драматург, засновник фестивалю сучасного мистецтва «ГОГОЛЬFEST: «На кого націлена Українська Академія Лідерства? На українців, голодних до життя! На молодь, для якої немає нічого неможливого! Талановитих дітей в Україні дуже багато. Якщо їх прагнення поєднати з любов’ю до України і дати можливість злетітими отримаємо успішну державу!».
 
Засновники проекту разом з представниками ініціативної групи планують у 2016 році запуск нових навчальних закладів у Харкові, Дніпропетровську, Одесі та Львові.
 
Ярослава Джонсон, Президент і Головний виконавчий директор фонду Western NIS Enterprise Fund: «Формувати майбутніх лідерів державице непроста місія, але з кожним днем, спілкуючись з цими натхненними дітьми, ми віримо в їх успіх ще дужче. Перша ластівка злетіла! Зараз ми розпочинаємо активну роботу над запуском академій лідерства в інших містах України, і запрошуємо до співпраці всіх, хто бажає змінювати Україну!».
 
Творимо себе - творимо Україну!
Кожне завтра розпочинається вже сьогодні… Приєднуйтесь!
 
Українська Академія Лідерства10-місячна навчальна програма для 17-18-річних молодих людей, які закінчили середню школу. Навчання будується на поєднанні елементів фізичного, академічного і духовного виховання і вдосконалення. Академія заснована у 2015 році за підтримки інвестиційного фонду Western NIS Enterprise Fund.
 
Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) – фонд із капіталом у розмірі 150 мільйонів доларів США, що інвестує у підприємства малого та середнього бізнесу в Україні та Молдові. Доходи від прямих інвестицій WNISEF у розмірі від 1 мільйона до 10 мільйонів доларів США використовуються, головним чином, для реструктуризації та розширення бізнесу його портфельних компаній. З моменту свого заснування WNISEF інвестував приблизно 168 мільйонів доларів США у цілу низку підприємств, що мають значний досвід у виробництві споживчих товарів, будівельних матеріалів, упаковки, у сфері роздрібної торгівлі та фінансових послуг. Cьогодні Фонд реалізує 4 програми, метою яких є допомога Україна та Молдові в цей складний період шляхом розробки економічної політики та розвитку лідерства.

Компания Dell представляет новые мобильные рабочие станции Dell Precision и обновления известных башенных решений Dell Precision. Новые мобильные рабочие станции Dell Precision 17 серии 7000 (7710), Dell Precision15 серии 7000 (7510), Dell Precision 15 серии 5000 (5510) и Dell Precision15 серии 3000 (3510) разработаны в более тонком и легком привлекательном корпусе и оснащены профессиональными дисплеями, новыми процессорами и графическими ускорителями, большим объемом оперативной памяти и новейшими накопителями. Рабочие станции сертифицированы для работы с профессиональными графическими приложениями и предлагаются с пакетом услуг технической поддержки, благодаря чему системы представляют собой надежный мощный рабочий инструмент для решения конкретных задач. Вдобавок, компания также представляет обновленные рабочие станции Dell Precision в настольном исполнении: Dell PrecisionTower(MT) серии 3000 (3620) и Dell Precision Tower(SFF) серии 3000 (3420).

Новые модели несут значительный прирост производительности благодаря процессорам Intel® Core™ шестого поколения, первым процессорам Intel® Xeon® для мобильных рабочих станций и будущим процессорам линейки Intel Xeon E3-1200. Новейшие профессиональные видеоадаптеры от AMD и NVIDIA значительно ускоряют работу систем и обеспечивают лучшие графические спецэффекты в своем классе. Компьютеры оснащаются инновационными экранами, включая экран Premier Color формата 4kUltra HD со 100-процентным покрытием цветового диапазона AdobeRGB. 15,6-дюймовые дисплеи Infinity Edge форматов Full HD и UHD обладают тонкой рамкой и умещаются в ультракомпактном корпусе. Рабочие станции DellPrecisionнового поколения обладают новой конструкцией, которая включает детали из углеродного волокна и алюминия, — это делает системы еще более прочными и легкими. Новые системы электропитания и охлаждения позволили сделать устройства максимально легкими и компактными без ущерба производительности.

Новые рабочие станции Dell Precision сертифицированы для работы с программным обеспечением сторонних производителей и предлагаются в различных конфигурациях для пользователей с разными потребностями, а также с комплексной технической поддержкой, чтобы свести к минимуму время простоя оборудования в случае неисправности. Системы поставляются с приложением Dell Precision Optimizer, обладающим поддержкой SCCM, которое увеличивает производительность в приложениях от Adobe, Autodeskи многих других разработчиков. Новые мобильные рабочие станции оснащены поддержкой стандарта USB последнего поколения и Thunderbolt™ 3 и оснащаются SSD-накопителями форм-фактора M.2 с интерфейсом PCIe.

 

Технические характеристики

Единица

Габариты

Обновления по сравнению с предыдущим поколением

Мобильные рабочие станции DellPrecision

Dell Precision 17 серии 7000: 17” (7710)

16.42” x 11.08” x 1.12” (сзади1.36”)

Самая мощная рабочая станция Dell.

·         Дисплей PremierColorформата UHDсо 100-процентным цветовым охватом AdobeRGB

·         Корпус на 14% тоньше

·         ЦП на 20% быстрее

·         ОЗУ на 43%быстрее

·         SSDв 3 раза быстрее

 

Dell Precision 15 серии 7000: 15” (7510)

14.88” x 10.38” x 1.09” (сзади1.3”)

Dell Precision 15 серии 5000: 15” (5510)

14.06” x9.27” x0.45” (сзади 0.66”);

Вес от 1,8 кг.

Самая легкая, тонкая и маленькая рабочая станция Dell.

·         ЦП на 20% быстрее

·         ОЗУ на 43% быстрее

·         SSD в 3 раза быстрее

·         Первая в мире рабочая станция с 15-дюймовым дисплеем InfinityEdge.

 

Dell Precision 15 серии 3000: 15” (3510)

 

14.61” x 9.94” x 0.97”

Впечатляющая производительность по доступной цене.

·         ЦП на 15% быстрее

·         GFX на 20% быстрее

·         ОЗУ на 33% быстрее

·         SSD в 3 раза быстрее

·         Корпус на 26% тоньше

·         Вес меньше на 12%

 

Настольные рабочие станции DellPrecision

Dell Precision Tower (MT) серии 3000 (3620)

14.17” x 6.89” x 17.12”

Доступная, профессиональная производительность в компактном форм-факторе.

·         ЦП на 33% быстрее

·         GFX на 34% быстрее

·         ОЗУ на 33% быстрее

·         SSD в 3 раза быстрее

·         Самый маленький в мире корпус форм-фактора SFF.

 

Dell Precision Tower (SFF) серии 3000 (3420)

11.42” x 3.65” x 11.5”

 

Лидирующие в отрасли мониторы Dellобеспечивают превосходное изображение и высокую производительность

Компания Dellзанимает первое место на мировом рынке мониторов для ПК1 и выпускает мониторы для людей творческих профессий, изменяя способы работы. Новые модели мониторов DellUltraSharp25 PremierColorи DellUltraSharp27 PremierColorобладают тонкими рамками, поэтому при подключении нескольких мониторов друг к другу изображение кажется единым. Экраны можно вращать по часовой стрелке и против часовой стрелки. Мониторы характеризуются высокой производительностью, точной цветопередачей, широкими возможностями подключения, гибкими опциями настройки и высокой степенью надежности. Мониторы поддерживают технологию DellPremierColorи поставляются с заводской калибровкой, что обеспечивает качественную цветопередачу, глубокую цветовую насыщенность и широкие возможности настройки цвета. Дополнительную информацию можно найти по ссылкессылке.

Специалисты Dellстремятся создавать компактные, легкие и удобные мобильные продукты при условии, что они будут еще быстрее и эффективнее. Dellпродолжит разрабатывать новые аксессуары для своих продуктов, и первыми в число новинок войдут док-станции DellDockи DellThunderboltDock, которые будут выпущены в ближайшее время. Эти док-станции будут оснащены одновременно двумя интерфейсами нового поколенияUSBTypeCи Thunderbolt, — благодаря чему пользователи смогут подключать к ноутбукам практически любые внешние устройства, которые выйдут в обозримом будущем. Дополнительную информацию можно найти по ссылкессылке.

Доступность

Продажи новых рабочих станций DellPrecisionв Украине через официальных партнеров компании начнутся в октябре текущего года.

Мониторы DellUltraSharp25 PremierColorи DellUltraSharp27 PremierColourбудут доступнычерез официальных партнеров компании начиная с ноября текущего года.

Цитаты

«Мы прислушиваемся к нашим клиентам из СМИ и сферы развлечений, инженерам, сотрудникам производственных предприятий, технологам, финансовым экспертам и сотрудникам других отраслей. Учитывая их пожелания, мы создаем самые мощные системы, помогающие им в решении важнейших задач каждый день, — заявил Рауль Тико (RahulTikoo), руководитель направления DellPrecision. — Рабочие станции Dellоснащаются новейшим аппаратным обеспечением наших технологических партнеров, включают инновационные решения от нашей команды инженеров и позволяют легко работать с важными приложениями ведущих производителей программного обеспечения».

«Мы вместе с Dellтестировали рабочие станции Precision, чтобы убедиться, что пользователи располагают оптимальными инструментами для работы с AdobeCreativeCloud, — сказал Билл Робертс (BillRoberts), старший директор ProfessionalVideoв Adobe. — Новые рабочие станции DellPrecisionобладают именно такой скоростью работы, в которой нуждаются пользователи наших продуктов: AdobePremiereProCCи AdobeAfterEffectsCC».

«Высокая производительность и точность — это необходимость для пользователей продуктов Autodeskпри работе над сложными проектами моделирования, симулирования и визуализации. В партнерстве с Dellмы сертифицировали новые рабочие станции DellPrecisionдля использования на них наших приложений. Это означает, что устройства обеспечивают максимальную продуктивность, — рассказал Дейв Форд (DaveFord), директор StrategicAlliancesв Autodesk. — От AutoCADдо 3dsMaxновые рабочие станции DellPrecisionобеспечивают компьютерную мощь, в которой нуждаются наши клиенты».

«Новые рабочие станции DellPrecisionодни из первых на рынке, реализующие преимущества процессоров Intel® Core™ шестого поколения и наших первых мобильных процессоров Intel® Xeon®, — заявил Крис Сильва (ChrisSilva), директор по маркетингу PremiumNotebookв Intel. — Процессоры Intel® Core™ шестого поколения и Intel® Xeon® для мобильных рабочих станций обеспечивают производительность, надежность, безопасность и поддержку программного обеспечения, от которых так сильно зависят инженеры, дизайнеры и разработчики цифрового контента».

«Дизайнеры, создатели визуальных эффектов, архитекторы и другие будут приятно удивлены скоростью работы новых легких и тонких мобильных рабочих станций, оснащенных новейшими графическими процессорами Quadro, — заявил Боб Пете (BobPette), вице-президент и генеральный директор NVIDIAQuadro. — Новые адаптеры Quadroпостроены на самой продвинутой в мире архитектуре для графических процессоров Maxwellи обладают непревзойденными производительностью и эффективностью».

«Мы с гордостью согласились поставлять мобильные видеоадаптеры AMDFirePro™ для новых рабочих станций DellPrecision, обладающих высокой производительностью и широкому функционалу, благодаря чему профессионалы могут работать практически без ограничений, — заявил Шон Берк (SeanBurke), вице-президент AMDи генеральный директор подразделения AMDProfessionalGraphics. — Мобильные рабочие станции DellPrecisionс видеоадаптерами AMDFireProособенно хорошо подходят для компаний, работающих в сфере СМИ, контента и развлечений, а также графического дизайна и проектирования. Наши адаптеры обеспечивают необходимый уровень производительности для мобильных систем».

Группа DCH (владелец и президент Александр Ярославский) стала официальным партнером XII ежегодного форума Ялтинская Европейская стратегия (YES) «В зоне риска: Как судьба новой Украины влияет на Европу и мир», который пройдет в Киеве 10-12 сентября 2015 года.

Главной темой первого дня форума станет достижение мира в Украине, влияние военного конфликта в Украине на мировую экономику, стратегии обеспечение экономической безопасности в международном масштабе и аспекты глобального сотрудничества. Второй день будет, в частности, посвящен оценке достижений и неудач Украины в реформировании финансового, экономического, судебного секторов и сектора безопасности, а также вопросам децентрализации, внесения изменений в Конституцию и т.д.

Откроет форум Президент Украины Петр Порошенко. Среди докладчиков YES этого годапремьер-министр Украины Арсений Яценюк; президент Европейской комиссии (2004-2014) Жозе Мануэл Баррозу; министр иностранных дел Швеции (2006-2014) Карл Бильдт; президент Латвии (1999-2007) Вайра Вике-Фрейберга; генеральный секретарь Организации по безопасности и сотрудничеству в Европе Ламберто Заньер; верховный представитель Европейского Союза по иностранным делам и политике безопасности (1999-2009), член Наблюдательного совета Ялтинской Европейской Стратегии Хавьер Солана; Комиссар ЕС по вопросам политики европейского соседства и переговоров по расширению Йоханнес Хан и многие другие авторитетные политики, бизнесмены, экономисты и эксперты.

Как известно, группа DCH Александра Ярославского неоднократно поддерживала проведение мероприятий, направленных на организацию диалога между Украиной и мировым сообществом, достижение взаимопонимания и укрепление доверия: Украинский ланч в Давосе в рамках Всемирного экономического форума, предыдущие Ялтинские встречи в рамках проекта YES. В 2015 г. группа DCH также совместно с МИД Украины и ТППУ проводит цикл бизнес-форумов Ukraine: Just business. Их целью является объективное информирование зарубежных предпринимателей об открывающихся в нашей стране инвестиционных возможностях, а также укрепление международного имиджа Украины.

Україна та українське суспільство зазнали значних трансформацій, розбудованих на засадах найважливіших людських цінностей. Про це  під час прес-брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі розповіли Богдан Гаврилишин, президент Благодійного фонду Богдана Гаврилишина, Гаррі Джейкобс, головний виконавчий директор Всесвітньої академії мистецтва та науки.

На думку Богдана Гаврилишина, Україна та український народ вже пройшли певну трансформацію. По-перше, Україна  з плюроетнічної країни перетворилася на плюроетнічну, але патріотичну українську націю. По-друге, Україна та український народ прийняли європейські цінності, але найбільш важливо те, що люди  перейшли на інший спосіб поведінки. На Майдані люди самоорганізувалися і створили медичну та психологічну допомогу, освітню службу, і  зробили це без інструкцій, а лише з почуття відповідальності за своїх співвітчизників –  так само, як волонтери йдуть на фронт і ризикують життям через почуття відповідальності за Батьківщину. Люди почали діяти не тільки заради забезпечення своїх прав, а ще й з почуття обов’язку; замість того, щоб конкурувати, вони почали співпрацювати. Все це ознаки нової парадигми.

Гаррі Джейкобс зазначив, що Всесвітня академія намагається розглянути витоки глобальних світових проблем, таких як фінансова криза, безробіття, бідність, громадянська війна, відсутність глобальної системи безпеки, екологічна криза, – та знайти реальні рішення. Наразі у світі існує фундаментальна проблема навіть на рівні інтелектуального розуміння людьми сучасного світу. Теорії, на яких заснована практика економіки та політичної науки, є занадто обмеженими, щоб відповідати складності проблем, з якими стикається людство.

Саме тому Всесвітня академія створила проект, який називається «Проект Нової Парадигми». Він почався з конференції в Організації Об’єднаних Націй у Женеві два роки тому. Після низки зустрічей на різних форумах по всьому світі, у суботу, 25 квітня, відбудеться 13-е засідання у співпраці з Благодійним фондом Богдана Гаврилишина.

У світі існує розрив між фінансовим ринком і реальним сектором економіки. За словами Джейкобса, є близько 225 трильйонів доларів у вигляді глобальних фінансових активів, але, ймовірно, не більше ніж 20% з них насправді використовуються, щоб забезпечити гідний рівень життя та можливість працевлаштування для людей у реальному світі. Така система потребує змін.

«У минулому році ми створили організацію, яка називається Всесвітній Консорціум Університетів, тому що вважаємо, що наші університети повинні змінитися. За нової парадигми нам будуть потрібні нові лідери та нова освіта. Насправді Україна є свого роду інкубатором для нового типу освіти: ми вже відправляємо молодь на практичне навчання, що засноване на реальному досвіді та найважливіших цінностях. Людське суспільство має будуватись на цінностях, що підтримують людей. І нам потрібна система освіти, яка надає знання, засновані на цінностях, тому що саме цінності є найважливішими істинами, мудрістю, яку ми накопичили як людство, і тим, що робить суспільство успішним», – пояснив Гаррі Джейкобс.

Незважаючи на те, що багато аналітиків ототожнюють перехід до нової парадигми через впровадження нових законів, регламентів та порядків, процес написання та затвердження законів не є головнимголовне відбулося у суспільстві під час і після Революції гідності.

Сьогодні бізнес-середовище в Україні сповідує дещо новенову толерантність, де немає місця корупції, корупційним схемам, нерівній конкуренції, привілей для компаній, наближених до високопосадовців. Це ті цінності, за рахунок яких існує бізнес, – усвідомлення переваг суспільства, у якому домінує рівна конкуренція і відсутні негативні явища. І для цього не потрібно чекати на нові закони: нова для України парадигма, якої не було ще рік тому, вже існує в нашому суспільстві.

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Заголовки передовиць

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені