Держава

Міністерство закордонних справ України, Представництво ЄС в Україні,  "Європейська Правда" та Радіо ЄС запустили новий проект #BeEuropean.

Друзі, 2015 рік став роком нових звершень та успіхів на шляху України до ЄС і, сподіваємося, 2016 рік підтвердить цей успіх. Вже діє поглиблена та всеохоплююча зона вільної торгівлі Україна-ЄС, невдовзі має запрацювати безвізовий режим для громадян України, що подорожують до ЄС.

Євроінтеграція - це набагато більше, ніж державна політика, тема для переговорів або комплексні реформи. Насамперед - це зміни у свідомості людей.

Час обмінятися думками та враженнями:

що особисто для Вас означає фраза “бути європейцем”?

Адже європейці дуже різні! І це підтверджує слоган ЄС: “Єдність у різноманітності”.

Протягом наступних декількох тижнів ви дізнаєтеся як живуть, працюють та відпочивають в країнах Європи, з яких звичок та правил складається буденне життя європейця. Ми розповімо вам цікаві факти про європейські країни та сподіваємося, що ці історії стануть натхненням для кожного з нас.

Пропонуємо всім нашим читачам приєднатися до проекту та розповісти свої історії, які б проілюстрували, що для кожного з нас означає #BeEuropean! Напишіть, що вас найбільше здивувало та вразило в країнах Європи, поділіться власним досвідом волонтерства, здорового способу життя або будь-чим іншим, що, на вашу думку, є гарним прикладом того, як бути європейцем!

Давайте заохочувати один одного робити корисні та добрі справи:)

Головний меседж нашої кампанії: "Європейська Україна починається з тебе!".

Міністр закордонних справ Павло Клімкін вже приєднався до проекту та розповів, що для нього означає #BeEuropean. Посол ЄС в Україні Ян Томбінський, українські дипломати та дипломати країн ЄС також долучаться до нашої кампанії та поділяться своїми думками.

Щодня на сторінках МЗС у Фейсбуці та Твіттері публікуються матеріали про те, що означає #BeEuropean в різних європейських країнах.

Щодня о 8:45, 14:15 та 16:45 ви можете почути цікаві факти, думки пересічних та відомих людей в рамках нашої кампанії на Радіо ЄС - Європейська Станція (Київ 100 FM, ​Вінниця 103.2 FM,​ Дніпропетровськ 106.4 FM, Запоріжжя 100.3 FM, Кривий Ріг 100.2 FM, Львів 101.3 FM, Одеса 91 FM, Ужгород 102.4 FM, Харків 107.4 FM).

Також у будь-який час ці факти та найцікавіші ваші дописи доступні на сайті “Європейської правди”на сайті “Європейської правди”.

Публікуйте свої історії під хештегом #BeEuropean на Фейсбуці та у Твіттері, додавайте яскраві фото або відео та обов’язково робіть у Фейсбуці тег @Міністерство закордонних справ України / MFA of Ukraine, щоб ми побачили ваш пост.

Представники Радіо ЄС оберуть найцікавіші пости, зв'яжуться з вами за допомогою​ online-месенджерів і запишуть на основі ваших публікацій аудіоролики, які лунатимуть в ефірі.

А для найяскравіших історій ми підготували особливий сюрприз!

Їхні автори отримають шанс відвідати Брюссель!

На вас чекають відвідини Представництва України при ЄС, а також екскурсія  до Європейського парламенту. Поїздка буде здійснена на запрошення співголови комітету асоціації Україна-ЄС, євродепутата Андрія ПленковичаПереможців визначатимуть організатори проекту.

Долучайтеся до нашої кампанії та #BeEuropean :)

Корисна інформація для майбутніх учасників нашої кампанії:

Хештег (Hashtag)слово або коротка змістовна фраза, яким передує символ #. Хештег перетворює слово чи фразу у гіперпосилання та дозволяє користувачам об'єднувати повідомлення за однією темою. Людина, яка шукає певну інформацію, використовує хештег як пошуковий фільтр. Якщо натиснути на хештег, з'явиться стрічка публікацій, в яких його було використано.

Важливо:

Хештег має бути написаний як одне слово, без пробілів. Приклад - #BeEuropean.

Щоби інші користувачі могли знайти за хештегом ваш допис, не закривайте його налаштуваннями “лише для друзів”.

 

Тег (Tag) символ @, що ставиться на початку імені чи назви сторінки у соціальній мережі для того, щоб позначити цю людину/організацію. Згадана особа отримає сповіщення про те, що її згадали у дописі.

Щоб згадати МЗС у публікації на Фейсбуці:

- Введіть @ та почніть вводити назву сторінки МЗС з великої літери - @Міністерство закордонних справ України / MFA of Ukraine

- Виберіть ім'я зі списку, який автоматично пропонується соцмережею.

12 квітня 2016 року о 8-30 відбулося одне з підсумкових засідань Шевченківського районного суду м. Києва у справі за заявою правозахисника, керівника проекту "Відкритий Суд" Станіслава Батрина про встановлення факту збройної агресії Російської Федерації проти України

Суд допитав чергового свідка - Пташника Євгена Тадеушовича, - виконувача обов’язків командира батальйону Айдар, ветерана 9-ї окремої бригади спецпризначення, який надав свідчення про активну фазу військового протистояння з російськими військами в Іловайську та продемонстрував паспорт громадянина Росії, вилучений у військового з Російської Федерації.


Також суду надано докази того, що органи державної влади у своїх офіційних заявах з приводу подій на сході України прийняли правову позицію, відповідно до якої кваліфікують протиправні дії на шкоду державному суверенітету не як збройну агресію Росії по відношенню до України, а надаючи визначення протиправним діям окремих громадян України чи Росії в межах складу кримінального правопорушення –  тероризм/терористичний акт або посягання на територіальну цілісність (сепаратизм). 

Водночас, визначення тероризму/терористичного акту та військової агресії не співпадають ні за змістом, ні за своїм сутнісним наповненням.

Поняття тероризму, терориста, терористичної діяльності, терористичної організації та боротьби з тероризмом міститься в Законі України «Про боротьбу з тероризмом». Кореневою особливістю даних понять є те, що вони не ототожнені з поняттям війни чи збройної агресії однієї країни (через рішення вищих органів влади) по відношенню до іншої.

Ця відмінність простежується чітко і через посилання на Закон України «Про оборону України». Так, відповідно до ст. 1 закону, збройна агресія - застосування іншою державою або групою держав збройної сили проти України. 

Цим самим «тероризм» («терористичний акт») і «збройна агресія» («акт збройної агресії»), - відмінні поняття, відмінні правові стани, які тягнуть взаємовиключні правові наслідки.

Аналогічний критерій застосовується і до визначення поняття «сепаратизму», яке застосовується органами державної влади в контексті кваліфікації діяння відповідно до ст. 110 КК України (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України). Проте «сепаратисти» не є регулярними військами іншої держави.

Принципово важливо, що органи державної влади прийняли помилкову позицію кваліфікації дій та подій, що мають місце на сході України як тероризм/сепаратизм, який підтримується Росією, а не як безпосередня збройна агресія РФ. В підсумку це коштуватиме не тільки життя тисяч співвітчизників, які й по сьогоднішній день офіційно ведуть боротьбу з терористами, а не з агресором, проте йде мова і про сотні мільярдів доларів завданої шкоди, які Україна не зможе відшкодувати з агресора.

 

Цим самим рішення суду про встановлення факту саме військової агресії Росії, а не злочинів фіктивних терористичних угруповань - є критично важливим для подальшої підготовки як консолідованої претензії України до Росії про відшкодування шкоди, так і для захисту інтересів кожного громадянина. Відповідальність має нести Росія, а не окремі громадяни в межах так званих "ДНР" чи "ЛНР".  

Нагадаємо, що до судової справи долучено хронологію обставин збройної агресії, тобто датований список подій, починаючи з 2013 року по сьогоднішній день, з підтвердженими даними про підготовку до вторгнення військ РФ на територію України, безпосереднього їх вторгнення та захоплення влади, вчинення військами РФ подальшої збройної агресії відносно України та її громадян. Дана хронологія готувалася нами останні місяці та включає переважно не повідомлення ЗМІ, а офіційну інформацію, яка отримана від органів державної влади як до, так і  в ході даного судового провадження

 

 
Останнє засідання у  справі відбудеться 12 травня 2016 року о 8-00 в приміщенні Шевченківського районного суду міста Києва (Дегтярівська 31-А) під головуванням судді Юзькової О.Л.  


Участь у даній справі приймають : Батрин Станіслав Віталійович, Служба безпеки України, Міністерство оборони України, Міністерство закордонних справ України, Міністерство юстиції України, Генеральна прокуратура України, Антитерористичний центр при СБУ, Посольство Російської Федерації в Україні, Президент України в особі Адміністрації Президента.

 
Джерело:   http://open-court.org/news/10853/http://open-court.org/news/10853/

26 марта в Национальном дворце искусств «Украина» состоялась двадцатая юбилейная церемония чествования победителей общенациональной программы «ЧЕЛОВЕК ГОДА  -  2015» и обладателей международных и специальных премий программы.

Это торжество Человека и человечности, гуманистических идеалов и неподдельного патриотизма, возвеличивание тех, кто достоин высочайшего общественного признания.

Юбилейная церемония, вновь подтвердившая высокий общенациональный статус программы «ЧЕЛОВЕК ГОДА» и ее востребованность украинским обществом, предстала красочным полотном, сотканных из множества ярких и впечатляющих моментов: триумфального восхождения на олимп признания обладателей престижного титула «ЧЕЛОВЕК ГОДА», международных и специальных премий, невероятно трогательного эпизода памяти, посвященного безвременно ушедшим членам Высшего Академического Совета программы, блистательного мастерства отечественных и зарубежных исполнителей и сугубо юбилейных сюрпризов, в том числе розыгрыша 20 ценных подарков от известных компаний и брендов.

Быстро летит время... Два десятилетия развития программы «ЧЕЛОВЕК ГОДА» вобрали множество событий, аккумулировали мощную энергию тех, кто защищает и отстаивает нашу целостность и достоинство, вписали сотни имен лучших из лучших наших сограждан. Это, безусловное достояние программы и оно достойно служит обществу. Юбилейный год для общенациональной программы «ЧЕЛОВЕК ГОДА» стал, конечно же, особенным. Ведь он - знаковая веха, и она свидетельствует о гражданской зрелости и общественной значимости программы, которая неустанно и достойно осуществляет свою главную миссиюобъединение.

 

Обладателями международных и специальных премий программы «Человек года-2015» стали:

Росен ПЛЕВНЕЛИЕВ - Президент Болгарской Республики - Международная премия в области общественно-политической деятельности.

Андреас фон БЕКЕРАТ - Чрезвычайный и Полномочный Посол Королевства Швеция в Украине - Международная премия в области дипломатии.

Др. Зеня ЧЕРНИК - Президент Украинской Федерации Америки- Международная премия «За самоотверженное служение людям».

Дидье МАРУАНИ - Международная премия «За укрепление культурных контактов и духовное сближение народов»

Алессандро САФИНА - Международная премия в области культуры и искусства.

Ядвига ПОПЛАВСКАЯ и Александр ТИХАНОВИЧ - Народные артисты Беларуси - Международная премия «Звездное SOLO».

Юрий РЫБЧИНСКИЙ – Народный артист Украины – Специальная премия им. М. Воронина «За высокий стиль жизни».

Офер КЕРЦНЕР – Почетный Консул Украины в Иерусалиме, бизнесмен, инвестор – Специальная премия «Лучший креативный инвестор во времена кризиса».

Медицинский центр «ValikhnovskiMD»  - Специальная премия «За внедрение инновационных технологий в медицине».

Обладателями премий «Человек года-2015» в национальных номинациях стали:

1. Мэр года

Валерий КОЛОМЕЙЦЕВ – Мэр г. Ладыжин

 

2. Промышленник года

Игорь СИРОТА - Генеральный директор ПАО «Укргидроэнерго»

 

3.  Предприниматель года

Виталий ГАНЖА – Президент группы компаний «Royal House»

 

4. Менеджер года      

Максим СТЕПАНОВ - Директор ГП «Полиграфический комбинат «Украина» по изготовлению ценных бумаг»

 

5. Финансист года

Владимир ДУБЕЙ - Председатель Правления АО«Таскомбанк»

 

6. Лидер малого и среднего бизнеса года

Клиника «Центр Израильской Стоматологии» - Директор –

Светлана КУШНИРУК

 

7. Национальная торговая марка года

ТМ «ЭЛЬДОРАДО» - Генеральный директор Сергей ЦЫБУЛЬСКИЙ

 

8. Лидер логистической отрасли года

Компания «Техэнерготрейд» - заместитель генерального директора

Сергей БОГУЦКИЙ

 

9. Инвестиция года

Инвестиционные проекты компании «Edem Hotels Group» - собственница Ольга ФИЛАТОВА

 

10. Аграрий года

Мгер КУЮМЧЯН - Соучредитель ЧП «Сигма»

 

11. Жилищный комплекс года

ЖК «Чайка» - директор Алексей КУЛАГИН

 

12. Торгово-развлекательный центр года

ТРЦ «GULLIVER» - управляющая Лилия РЕЗВАЯ

 

13. Лидер ресторанного бизнеса года

Сеть ресторанов «ЧАЙХОНА БАЗАР» - собственник - Усама КАФА

14. Телевизионный журналист года

Наталия ВЛАЩЕНКО (ТК «112 Украина»)

 

15. Информационно-новостийный телеканал года

Телеканал «5 КАНАЛ» - шеф-редактор Владимир МЖЕЛЬСКИЙ

 

16. Деятель искусства года

Олег ТИСТОЛ – ведущий художник Украины

 

17. Спортсмен года

Павел ТИМОЩЕНКО - Чемпион Мира 2015 г. по современному пятиборью

 

18. Новая генерация года

Елизавета ЮРУШЕВА - Управляющая Fairmont Grand Hotel Kyiv, учредитель благотворительного фонда «Обираємо майбутнє разом»

 

19. Отельный комплекс года

Отельно-ресторанный комплекс «КАВАЛЬЕР» - собственница

Ореста КОМПАНЕЦ.

Форум проходив за сприяння Антимонопольного комітету України та Фонду розвитку конкуренції.

Темою першої сесії другого дня став економічний аналіз у конкурентному правозастосуванні.Зокрема, учасники активно обговорювали питанняекономічного аналізу в конкурентному правозастосуванні країн, реформування українського енергетичного сектору задля впровадження європейських стандартів у вітчизняні галузі економіки.

Відкриваючи другий день роботи Форуму Юрій Терентьєв, Голова Антимонопольного комітету України, зазначив: «Ключовим елементом у прийнятті рішень Комітетом є налагодження системи якісного економічного аналізу, впровадження економічних алгоритмів у правозастосуванні. Саме тому для нас особливо важливим є досвід країн, які досягли значних результатів у цьому напрямку».

Анн-Софі Дюпонрозповіла про досвід Генеральної дирекції з питань конкуренції Європейської комісії у застосуванні економічного аналізу, звернула увагу на роль головного економіста, котрий повинен безперечно бути високо компетентним й незалежним для надання оцінки рішенням. Важливе місце для удосконалення аналізу займає проведення навчань, тренінгів для підвищення кваліфікації експертів у проведенні економічного аналізу. Адже це ресурсоємна робота, яка полягає в отриманні якісних матеріалів, вивченні необхідної інформації, дослідженні думки учасників ринку. Економічний аналіз є особливо важливим при оцінці ефективності державної допомоги.

Представник RBBEconomics(Бельгія) Віталій Пружанські представив учасникам досвід своєї країни в економічному аналізі розслідування справ по антиконкурентним діям суб`єктів господарювання, а саме, координації та паралельній поведінці учасників ринку.

У свою чергу на питаннях контролю злиття та поглинання з метою зменшення надходження заяв на концентрації суб`єктів господарювання зупинився Альберто Хаймлер, експерт Фонду розвитку конкуренції (Італія), підкресливши, що необхідно застосовувати саме структурні засоби правового захисту.

Також досвід економічного аналізу США на ринках транспорту, електро-, водопостачання, водовідведення, телекомунікацій представив Расел Пітман, Директор з економічних досліджень (Група з аналізу економіки, антимонопольний відділ, Департамент юстиції США). На його думку, для економічного розвитку окремої галузі вкрай необхідно покращувати рівень його роботи, зробити ці ринки відкритими для конкурентної боротьби.

            Забіне Зігельські (Голова, Будапештський Регіональний Центр ОЕСР-ГВХ з питань Конкуренції) розповіла про розуміння суті економічного аналізу суддями. Вона наголосила на тому, що судді при розгляді справи повинні розуміти його суть, а для цього необхідно в рішеннях розкривати етапи економічного аналізу простою, зрозумілою мовою, створювати спеціальні навчальні програми для суддів.

            Модератором другої сесії, на якій розглядалися питання приведення правозастосовчої практики Антимонопольного комітету у відповідність до кращих світових практик, виступила перший заступник Голови Антимонопольного комітету України Марія Ніжнік: «Комітет вже керується у своїй роботі рекомендаціями та напрацюваннями Європейських відомств з метою підвищення ефективності своєї роботи».

            Асоційований директор Управління міжнародних зв`язків Федеральної торгової комісії США Рассел Дамтофт у своїй доповіді зазначив, що варто впроваджувати економічні принципи в правові системи, бо спроби та помилкинайкращий інструмент для вирішення питаннь. Проте, в України є нагода вчитися на помилках інших країн, застосовуючи вже напрацьовані практики.

            Юлія Лінкевич, представник Латвії (Директор, Аналітичний департамент, Рада з питань конкуренції), Богдан Кірітою, експерт з Румунії (Президент, Рада з питань конкуренції), Лука Шічо (старший уповноважений з розслідування справ, Федеральне конкурентне відомство, Австрія) поділилися досвідом та практикою своїх країни у сфері розслідувань у рітейлі, а Стефан Люців (помічник заступника Голови, Бюро з питань боротьби, Канада) розповів про свій досвід при розкритті картелів у роздрібній торгівлі.

Олександр Мельниченко, Голова Правління (Фонд розвитку конкуренції) запропонував за участю відповідних експертів завершити розробку процесуальних документів для створення успішної системи проведення перевірок та захисту справ у судах.

Під час останньої сесії Форуму були обговорені питання реформування українського енергетичного сектору та впровадження європейських стандартів. Модераторами дискусійної панелі виступили перший заступник Голови КомітетуМарія Ніжнік та державний уповноважений Комітету Валерій Полюхович.

Керівник групи енергетики та навколишнього середовища (Група Європейської комісії з підтримки України) Торстен Воллерт зазначив, що доступ до мережі електроенергетики має бути відкритим, а в процесі переходу до відкриття цього ринку потрібно враховувати можливість появи та впровадження нових технологій на цьому ринку, оскільки система електроенергетики не є статичною.

Представник ДТЕК Олексій Захарчук розповів про становище та проблеми на ринку електроенергетики і умови конкуренції на ньому. Зазначив, що необхідно розробити ряд документів для впровадження конкуренції на зазначеному ринку.

Також на заході був присутній Голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв, який розповів про становище компанії на ринку України та спроможність країни у транспортуванні газу на точках виходу та входу ГТС. Зауважив, що вкрай необхідно доопрацювати законодавство України до повної європейської моделі, при якій на ринку з`явиться добросовісна конкуренція.

На завершення VФоруму з питань конкуренції Юрій Терентьєв підсумував його роботу та подякував присутнім за участь: «Ідея Форумуотримати думки, почути позицію світових експертів і практику інших відомств для використання її у роботі. Кожна із сесійце окремий напрямок роботи, окремий пріоритет Комітету, який є, з одного боку, прикладним, з іншогоконцептуально новим. Ініціативи розробки програми розвитку конкуренції і необхідність системного підходу в розвитку конкурентної політики потребують системної координації з іншими відомствами і подальшої співпраці із залученням юридичних кіл, експертів задля суттєвих здобутків у цьому процесі.

Іншим надвеликим пріоритетом є питання ефективності нашої роботи і обговорення кращих практик, запровадження найбільш оптимальних систем оцінки економічного впливу, який здійснює Комітет, оцінки якості наших рішень і роботи територіальних відділень.

Налагодження системи якісного економічного аналізу, створення внутрішнього підрозділу на кшталт служби головного економіста підвищить ефективність роботи Антимонопольного комітету.

            Форумце частина і планування нашого розвитку, це і складова частина еволюції Комітету, для того, щоб наша ефективність як зовнішня, так і внутрішня постійно зростали і досягали того рівня, якого ми гідні».

28 січня 2016 року Артем Ситник, Директор Національного антикорупційного бюро України, та Альгірдас Шемета, український бізнес-омбудсмен, підписали Меморандум про партнерство та співпрацю.

«Ми підписали Меморандум, аби спільно сприяти зниженню рівня корупції та запобігати недобросовісній поведінці стосовно українських підприємців. Переконаний, подолання корупції позитивно відобразиться на інвестиційному кліматі в країні, економічному розвитку та подальших реформах. Співпраця з Радою бізнес-омбудсмена дозволить нам оперативно отримувати інформацію від представників бізнесу про корупційні правопорушення, підслідні Бюро», –  прокоментував Директор НАБУ Артем Ситник.

Сторони планують спільно працювати над виявленням та усуненням причин, що сприяють кримінальним правопорушенням, надавати органам державної влади та місцевого самоврядування рекомендації щодо вдосконалення антикорупційного законодавства, а також організовувати публічні заходи з актуальних питань.

 

НАБУ та РБО домовилися про створення експертної групи на рівні керівництва обох організацій. Група розглядатиме скарги, що надходять до Офісу бізнес-омбудсмена, на дії органів державної влади та підконтрольних державі компаній з метою усунення порушень та притягнення винних до відповідальності. Крім того, сторони домовились оприлюднювати інформацію про випадки корупційних діянь з боку органів державної влади або місцевого самоврядування.

 

«НАБУ з Радою бізнес-омбудсмена об’єднує спільна місіясприяти побудові оновленого суспільства, вільного від корупції. Я радий, що віднині ми офіційно закріпили наміри, знешкоджувати корупцію у владі та полегшувати умови ведення бізнесу для українських підприємців», –  зазначив бізнес-омбудсмен Альгірдас Шемета.

 

Нагадуємо, що Меморандум з НАБУ – вже четвертий аналогічний документ про співпрацю, який РБОпідписує з державними органами. В 2015 році бізнес-омбудсмен підписав меморандуми про співпрацю з Державною фіскальною службою, Міністерством юстиції та Державною регуляторною службою України. Результати роботи з зазначеними державними органами буде викладено в звіті за четвертий квартaл 2015 року, який Рада бізнес-омбудсмена оприлюднить у лютому.

 

Меморандум доступний за посиланням: https://boi.org.ua/media/uploads/memorandum_on_partnership_and_cooperation_nabu.pdf

 

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134157bilyk_.jpeg

Перша музична премія "Yuna"

 8 лютого 2012 року в НПМ «Україна», відбулась перша щорічна музична премія YUNA – національна церемонія нагородження найкращих в музичній сфері. Перша церемонія нагородження премії «Yuna» відзначила найкращих діячів музичного мистецтва See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134095hluschenko_.jpg

Графика Николая Глущенко

С 6 по 18 апреля 2012 года в залах Киевского национального музея русского искусства пройдет выставка коллекции графики 1930 – 1970-х гг. выдающегося  украинского художника, непревзойденного колориста – Николая Глущенко. See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені