Держава

В рамках розвитку публічної дипломатії МЗС України розпочинає міжнародну онлайн-кампанію #myukraineis (Моя Україна - це) з популяризації нашої країни за кордоном.

 

www.myukraineis.orgwww.myukraineis.orgє результатом співробітництва Міністерства закордонних справ, Міністерства інформаційної політики та організації StratCom.UA. Сайт є платформою для інформування іноземців про сучасну Україну та її історію. #myukraineis є хештегом кампанії.

 

Сайт запускається як он-лайн версія презентованого 30 листопада в МЗС буклету "Україна: Свобода, Гідність, Креативність". Але особливість сайту в тому, що з моменту запуску він перетворюється на платформу з контентом, який генерують самі користувачі. Кожен бажаючий українець або іноземець може пропонувати свої факти про Україну та відомих українців в режимі онлайн у розділі "Add your story".

 

Найкращі запропоновані користувачами факти будуть розглядатися авторитетною експертною радою і додаватися до сайту. Отже, ініціатива кожного має значення для того, щоб цікаво розказати світові про Україну.

 

Звертаємо увагу, що в основі проекту покладено ідею звільнення від існуючих кліше та стереотипів про Україну.

 

До кампанії #myukraineis будуть залучені закордонні дипломатичні установи України, закордонні українці, наші зарубіжні партнери, а також всі небайдужі громадяни нашої держави та іноземці.

 

Стежте за кампанією в соціальних мережах на офіційних сторінках МЗС та закордонних дипломатичних установ України в Twitter, Facebook та VKontakte.

МЗС запрошує кожного популяризувати сайт www.myukrianeis.orgwww.myukrianeis.org та пропонувати свої факти про Україну.

 

Міжнародний імідж України у наших з вами руках!

17 листопада 2015 року, Київський апеляційний адміністративний суд оприлюднив текст судового рішення у судовій справі за позовом правозахисника, керівника проекту «Відкритий Суд» Станіслава Батрина, - даним рішенням дії уряду України визнано протиправними та зобов'язано Кабінет Міністрів: провести науковогромадську експертизу набору продуктів харчування, набору непродовольчих товарів і набору послуг для встановлення прожиткового мінімуму в Україні; провести перегляд вмісту наборів непродовольчих товарів, продуктів харчування та послуг для основних соціальнодемографічних груп населення та встановити справедливий розмір прожиткового мінімуму в Україні.

Таким чином, суд апеляційної інстанції залишив в силі рішення Окружного адміністративного суму м. Києва та підтвердив порушення урядом базових соціальних гарантій, передбачених статтею 48 Конституції України.  
 
Натомість уряд відмовляється добровільно виконати рішення суду.
 
Така поведінка змусила нас звернутися через Міністерство юстиції України до Державної виконавчої служби України для примусового виконання урядом рішення судуМи вже спрямували виконавчий лист суду на виконання і очікуємо рішення виконавчої служби про відкриття виконавчого провадження відносно Кабінету Міністрів України.
 
Нагадаємо, що відповідно до ч. 3 ст. 382 Кримінального кодексу Україниневиконання рішення суду тягне за собою кримінальну відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
 

19-20 листопада 2015 року у Києві пройшов черговий Форум розвитку громадянського суспільства «Змінити себе, щоб змінити країну» –  масштабна національна подія, що зібрала учасників зі всієї України (включаючи окуповані території та зону проведення АТО), а також Словаччини, Польщі, Швеції, Німеччини, Франції, Угорщини, Великобританії, Канади та США.

 

Цьогорічний Форум став четвертим у серії подій найвищого рівня у громадському секторі, що проводяться щороку ІСАР «Єднання» у партнерстві з Адміністрацією Президента України та за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН), Уряду Швеції та МФ «Відродження». На Форумі ці організації представляли Ростислав Павленко, Заступник голови Адміністрації Президента, посол Швеції в Україні Андреас фон Бекерат, Директор регіональної місії Агентства США з міжнародного розвиткуДжед Бартон, виконавчий директор МФ «Відродження» Євген Бистрицький.

 

Спеціально запрошеними гостями Форуму стали Орися Луцевич, менеджер ініціативи Український Форум Королівського центру міжнародних справ Чаттам Хауз (Великобританія), МиколаДейчаківський, керівник глобальної програми філантропії Фонду Чарльза Стюарта Мотта (США), Олег Рибачук, голова Центру UA, Зураб Аласанія, голова Національної телекомпанії України, а також численні волонтери, благодійники та громадські активісти.

 

Щороку Форум   визначає головний тренд у розвитку громадянського суспільства. Цьогоріч таким трендом стали довгоочікувані зміни – в державному управлінні, у ставленні до корупції, у впровадженні реформ, у принципах роботи самих активістів та благодійників. Щоб ці зміни відбулися, повинні змінитися ми всі, кожна людина і кожна громадська або благодійна організація, – вважають організатори Форуму.

 

«Коли я подорожую Україною, я кожного разу захоплююся оптимізмом українського народу, – зазначив посол Швеції в Україні Андреас фон Бекерат. – Попри всі труднощі, корупцію та інфляцію, я бачу незламний оптимізм та величезне бажання змінити своє життя та свою країну на краще. Мою думку поділяє прем’єр-міністр Швеції. Україна все ще бореться зі старими олігархічними системами. Та саме громадянське суспільство є запорукою розвитку України. Швеція підтримує прагнення України: за період 2014-2015 рр. моя країна надала 8 млн євро на розвиток українського громадянського суспільства».

 

Тож під час Форуму обговорювали найгарячіші для України питання: реформи, подолання корупції та важливість примирення. Ключові теми обговорювали під час дискусій, «круглих столів», майстер-класів, презентацій, за допомогою кейсів та низки інноваційних форматів суспільного діалогу – кафе відкриттів «Цукерня» та «Містечка Майстрів» – двадцяти прикладних вузькоспеціалізованих авторських майстер-класів.

 

«Коли я приїхав в Україну 4 роки тому, ми почали працювати у різних напрямках, але загалом не бачили особливого поступу, – зазначив Джед Бартон, директор Агентства США з міжнародного розвитку. – Ми спілкувалися з урядовцями: всі вони казали правильні речі, але не було жодних дій. Проте зараз ми дуже активно співпрацюємо з неурядовими організаціями. Саме громадське суспільство розпочало масштабну програму допомоги біженцям зі Сходу України. Багато діячів неурядових організацій сьогодні прийшли до влади і саме зараз існує унікальний шанс змінити країну на краще, імплементувати реформи. Уряд США рішуче налаштований на подальшу плідну співпрацю з неурядовими організаціями».

 

У межах Форуму також пройшла виставка-ярмарок послуг для навчання і розвитку, відбулося нагородження переможців конкурсу «Національний рейтинг Благодійника», пройшли презентації «Дорожньої карти» співпраці ЄС та українського громадянського суспільства та онлайн-кінотеатру документальних фільмів DOCU/ПРОСТІР та показ короткометражних фільмів із циклу «Євромайдан. Енциклопедія громадських ініціатив самоорганізації».

 

Про Форум:

 

Форум розвитку громадянського суспільства проводиться ІСАР «Єднання» у партнерстві з Адміністрацією Президента завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у межах проекту «Платформа розвитку громадянського суспільства»; завдяки підтримці Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН), Уряду Швеції та МФ "Відродження"; завдяки фінансовій підтримці Фонду ім.Ч.С.Мотта, наданій через програму «Школа фондів громад».

 

Детальна інформація http://cd-platform.org/forum

Згода України позбутися ядерного озброєння не допомогла зробити світ безпечнішим. А історія ядерного роззброєння України, навпаки, стала наочним доказом того, що у сучасному світі договори та система колективної безпеки практично не працюють. Такого висновку дійшли учасники дискусії в Українському кризовому медіа-центрі на тему «Чи став світ безпечніший після ядерного роззброєння України? 21 рік приєднання України до договору про нерозповсюдження ядерної зброї».

«Україна була ядерною державою з 1960 року і виробляла ракетно-космічну техніку. У нас був 3-й ядерний потенціал у світі», – зазначив  Володимир Толубко, генерал-полковник, доктор технічних наукпрофесорнародний депутат Україниу 1990-1994 рр. «Головний аргумент, який потужно використовувався найбільшими світовими ядерними державами та іншими країнамице те, що Україна повинна здійснити ядерне роззброєння з тим, аби не блокувати світовий процес зменшення ядерної загрози у світі і його стабільності. Саме ця теза була головним аргументом на різного рівня дискусіях», – зазначив Юрій Костенко, керівник урядової делегації України на переговорах з РФ у питаннях ядерного роззброєння (1992-1993 рр.) та автор книги «Історія ядерного роззброєння України». За словами пана Костенка, Україна пристала на вимогу про ядерне роззброєння на надто невигідних для себе умовахвзявши на себе основний фінансовий тягар витрат, пов’язаний із роззброєнням, погодившись передати частину арсеналу Росії, замість того, щоб знищити його, та обмежилася підписанням Будапештського меморандуму, який «не був юридично зобов’язуючим і не гарантував військову допомогу». Більш того, додав експерт, прокомуністична налаштованість більшості тогочасних українських політиків – у першу чергу, звичка сприймати НАТО як ворогаспричинила те, що пропозиції США щодо співпраці по роззброєнню та стратегічної співпраці, які були «як і найкращим шляхом роззброєння, так і гарантією безпеки», були проігноровані. «Аналогів такого процесу позбавлення держави своєї найпотужнішої зброї у світі не було. […] У процесі ядерного роззброєння Україна зазнала не лише ядерного розоренняУкраїна стала у цьому процесі третьорозрядною країною, яка мало кого цікавить у світі», – констатував Юрій Костенко, а Володимир Толубко зі свого боку зазначив, що і досі «є питання, хто якій державі служить», якщо таке рішення можливо було прийняти.

Експерти зазначили, що по суті ядерне роззброєння України не допомогло зробити світ безпечнішим –  наразі перед світовою спільнотою стоїть дедалі більше викликів, ніж на початку 90-х років. Самі лише конфлікти у Сирії та на Сході України створюють величезні загрози. Останнійдо того ж, наочно продемострував, що система колективної безпеки фактично не працює. «Система ООН – це мрія людства про краще майбутнє, але ця мрія залишається поки що мрією, тому що насправді під цим правильним і красивим «дахом» діє сила. Наскільки країна є сильноюнастільки вона є шанованою. Інше питання – яка це сила: лише військова, чи це сила економічна, чи можливість впливати на позицію інших країн», – констатував Володимир Огризко, екс-міністр закордонних справ України (2007-2009 рр.). Крім тогонаголосив Юрій Костенко, у сучасних реаліях, коли політика РФ стала абсолютно непередбачуваною, а США, попри могутність, все ж не здатні забезпечити порядок в усьому світі, навіть членство у НАТО вже не є 100% гарантією того, що у разі агресії країни Альянсу нададуть допомогу. «До тих пір, поки у світі не буде створена нова концепція безпеки, світ буде прагнути набути ядерну зброю, і за необхідності її застосувати. І найбільшим аргументом у цьому буде історія ядерного роззброєння України», – підсумував експерт.

Володимир Огризко та Юрій Рубан, керівник департаменту з питань гуманітарної політики Адміністрації Президента України, директор Національного інституту стратегічних досліджень (2005-2010 рр.), наголосили на тому, що здатність країни захистити себе, як і ставлення до неї міжнародних партнерів, напряму залежать від економічної ситуації, тож нарощення економічної потужностіодне з першочергових завданьКрім того, зазначили експерти, Україні для підвищення власної обороноздатності варто розпочинати з менш амбітних проектів, ніж відновлення ядерного потенціалу – для початку бодай виготовлення власної високоякісної стрілецької зброї, високоточної зброї  і забезпечення справді професійної підготовки бійців.

Крім того, наголосив Юрій Рубан, «зброя і військова могутність є всього лиш проекцією політичної консолідації та економічної потужності країни. Якщо ми готові пройти цей шляхдо політичної консолідованості, до відповідальності політиків, до створення передумов для економічного зростання, до того, що наша держава навчиться акумулювати ресурс, який дає наша економіка, на певні проектизвичайно, тодіУкраїною] почнуть говорити на більш серйозні теми». «Допоки ми не продемонструємо тут, в Україні, у себе вдома, що ми хочемо змін, що ми хочемо бути цивілізованою державоюдоти всі інші тези не мають сенсу, – наголосив Володимир Огризко.  – Зараз справді критичний час. Або ми переступаємо межу «пост-совка» і переходимо до побудови нормального цивілізованого суспільства, або від нас відвертаються, і кажуть «ви свій шанс втратили». Зважаючи на це, зауважив Юрій Рубан, дуже важливо використати період затишшя на сході для проведення реформ, які «обмежать апетити правлячого класу, з тим, щоб зробити передбачуваною політику, у тому числі економічну, знайти ресурс для Збройних сил, для того, щоб створити хоча б мінімальні власні гарантії безпеки».

Українська Академія Лідерстваце новий формат навчання для випускників середніх шкіл, що триває 10 місяців і будується на поєднанні елементів фізичного, академічного і духовного виховання і вдосконалення. Завдання Академіївідібрати молодих людей з високим потенціалом до лідерства і дати найкращу підготовку, інструменти для розвитку, які дозволять розкрити себе, обрати свій шлях і в майбутньому практикувати відповідальне лідерство на благо своєї країни. Фінансування Академії Лідерства здійснює інвестиційний фонд Western NIS Enterprise Fund.
 
 
 
Згідно зі статистикою, 52% української молоді працюють не за спеціальністю (Згідно з даними дослідження Програми розвитку ООН в Україні, 2015 р.), що не тільки несе в собі негативні наслідки для економіки України, але й означає, що дуже часто випускники шкіл не готові робити свідомий вибір свого шляху в житті. Наталя Попович, Президент PRP Group, співзасновниця Українського кризового медіа-центру і член ініціативної групи Академії, зазначила: «Українській армії, органам державної влади системно бракує людей, котрі готові брати на себе відповідальність. Україна потребує нового пласту лідерів глобального масштабу у різних сферах: від бізнесу і політики до військової справи і соцільної сфери. Програма Академії побудована таким чином, що за 10 місяців навчання випускник отримує не тільки глибоке розуміння власної національної ідентичності, бажання бути корисним своїй державі, але й краще розуміє свою соцільну місію і покликання, в якій сфері хоче надалі застосовувати свої таланти».
 
Андрій Зелінський, священик УГКЦ, орден Єзуїтів, Капелан Збройних сил України, член ініціативної групи Української Академії Лідерства: «Наше суспільство дуже змінилися за останні кілька років, найбільшим потенціалом і шансом України є наша молодь: покоління вільних людей, покоління, яке мислить, прагне, творить і готове брати на себе відповідальність. І заразголовне не проґавити шанс направити їхню нестримну енергію і патріотизм на благо нашої держави. Свідомі, соціально-відповідальні, ініціативні молоді люди з почуттям національної ідентичності - це майбутнє України і посли її цінностей і смислів у світі».
 
Академія Лідерства працює з вересня 2015 року. У першому наборі навчається 39 випускників 11 класу та студентів 1 курсу (17-18 років) з усієї України, включно з Кримом. Учасників було обрано з понад 500 анкет від зацікавленої молоді. Навчання безкоштовне, існує лише вступний внесок у розмірі 2000 грн., решта витрат для студентів покривається грантом Western NIS Enterprise Fund.
 
 
 
Студенти навчаються 6 днів на тиждень, один із яких присвячують волонтерській діяльності відповідно до інтересівдопомога у притулку для тварин, у фонді для хворих дітей, у військовому госпіталі, тощо. В Академії діє система самоврядування, студенти сформували  5 міністерств: Міністерство культури, Міністерство комунікацій, Міністерство побуту, Міністерство міжнародних відносин та Міністерство мандрівок. Такий підхід дозволяє студентам активно долучатися до створення програми занять, обирати цікавих саме для них лекторів, організовувати зустрічі та подорожі, вчить самостійно будувати свій вектор розвитку у спільноті. Кожне з міністерств курує ментор, який входить до складу ініціативної групи Української Академії Лідерства. Спілкування з професіоналами, стажування і наставництво допоможе отримати практичні навички та обрати професійний шлях у майбутньому.
 
Петро Кочерган, студент Академії Лідерства, м. Львів: «Як сказав Пол Арден: «Якщо ви завжди приймаєте правильні безпечні рішення, такі як приймає більшість людей, ви і будете такі самі, як всі інші». Ця думка була вирішальною на користь Академії, так як альтернативою було навчання в Лондоні чи Варшаві. Упевнитися в тому, чим планую займатись в майбутньому, по-новому відкрити для себе Україну, покращити свої особистісні якості, навчитися речей, про які в школах не згадують, знайти справжніх друзівце лише декілька речей, які дає Академія. Тому, чи варто посвятити на це один рік свого життя? Безперечно, так! Тут панує надзвичайна атмосфера безперервного розвитку, знань та взаємопідтримки».
 
 
 
До ініціативної групи ідейних натхненників Української Академії Лідерства долучилися видатні і талановиті українці, серед яких Ярослав Грицак, Владислав Троїцький, Іван Малкович, Віталій Сич, Святослав Вакарчук, Віктор Зотов, Валентина Зотова, Оксана Семенюк, Андрій Зелінський, Борис Ґудзяк, Наталя Попович, Ярослав Рущишин, Олена Кошарна, Ярослава Джонсон.
 
Владислав Троїцький, український театральний актор, режисер, драматург, засновник фестивалю сучасного мистецтва «ГОГОЛЬFEST: «На кого націлена Українська Академія Лідерства? На українців, голодних до життя! На молодь, для якої немає нічого неможливого! Талановитих дітей в Україні дуже багато. Якщо їх прагнення поєднати з любов’ю до України і дати можливість злетітими отримаємо успішну державу!».
 
Засновники проекту разом з представниками ініціативної групи планують у 2016 році запуск нових навчальних закладів у Харкові, Дніпропетровську, Одесі та Львові.
 
Ярослава Джонсон, Президент і Головний виконавчий директор фонду Western NIS Enterprise Fund: «Формувати майбутніх лідерів державице непроста місія, але з кожним днем, спілкуючись з цими натхненними дітьми, ми віримо в їх успіх ще дужче. Перша ластівка злетіла! Зараз ми розпочинаємо активну роботу над запуском академій лідерства в інших містах України, і запрошуємо до співпраці всіх, хто бажає змінювати Україну!».
 
Творимо себе - творимо Україну!
Кожне завтра розпочинається вже сьогодні… Приєднуйтесь!
 
Українська Академія Лідерства10-місячна навчальна програма для 17-18-річних молодих людей, які закінчили середню школу. Навчання будується на поєднанні елементів фізичного, академічного і духовного виховання і вдосконалення. Академія заснована у 2015 році за підтримки інвестиційного фонду Western NIS Enterprise Fund.
 
Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) – фонд із капіталом у розмірі 150 мільйонів доларів США, що інвестує у підприємства малого та середнього бізнесу в Україні та Молдові. Доходи від прямих інвестицій WNISEF у розмірі від 1 мільйона до 10 мільйонів доларів США використовуються, головним чином, для реструктуризації та розширення бізнесу його портфельних компаній. З моменту свого заснування WNISEF інвестував приблизно 168 мільйонів доларів США у цілу низку підприємств, що мають значний досвід у виробництві споживчих товарів, будівельних матеріалів, упаковки, у сфері роздрібної торгівлі та фінансових послуг. Cьогодні Фонд реалізує 4 програми, метою яких є допомога Україна та Молдові в цей складний період шляхом розробки економічної політики та розвитку лідерства.

 

Коментарі

Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...
Изображение
Хен Ліхтенштейн:"Сільське господарство - складний бізнес"
14.03.2016
Президент і Генеральний директор компанії Adama Agricultural Solutions Хен Ліхтенштейн... Подробнее...
Изображение
Гжегож Гайда:"Житлова реформа хворіє на популізм"
11.03.2016
Чи повинна держава ремонтувати будинки в приватній власності? Відповідь на таке... Подробнее...

 

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134157bilyk_.jpeg

Перша музична премія "Yuna"

 8 лютого 2012 року в НПМ «Україна», відбулась перша щорічна музична премія YUNA – національна церемонія нагородження найкращих в музичній сфері. Перша церемонія нагородження премії «Yuna» відзначила найкращих діячів музичного мистецтва See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134095hluschenko_.jpg

Графика Николая Глущенко

С 6 по 18 апреля 2012 года в залах Киевского национального музея русского искусства пройдет выставка коллекции графики 1930 – 1970-х гг. выдающегося  украинского художника, непревзойденного колориста – Николая Глущенко. See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені