Держава

Український суд відмовився визнавати факт збройної агресії Росії проти УкраїниЯкщо МЗС та Генеральна прокуратура не заперечувала проти задоволення заяви, то Президент в особі представника категорично наполіг на відмові у встановленні факту збройної агресії.

Таке рішення було проголошеного сьогодні Шевченківським судом міста Києва за наслідками майже 2 років судового розгляду: саме стільки часу розглядалася дана справа

Ще 29 серпня 2014 року правозахисник та керівник проекту "Відкритий Суд" Станіслав Батрин звернувся до Шевченківського районного суду з вимогою про встановлення факту збройної агресії проти України.

Суд першої інстанції двічі відмовлявся відкривати провадження у справі, проте правозахисник отримував дві перемоги в судах апеляційної інстанції, - за наслідками чого суд відкрив провадження у справі. В подальшому, суддя, котрий слухав дану справу заявив самовідвід через повідомлення в ЗМІ, за результатами чого відбулася заміна судді

За час судового розгляду, заявник та волонтери змогли долучити як докази понад 1000 аркушів офіційних документів органів державної влади на підтвердження фактів:

1) вторгнення/нападу збройних сил Російської Федерації на територію України, а також окупацію та анексію частини території України
2) блокади портів, узбережжя або повітряного простору, порушення комунікацій України збройними силами Російської Федерації
3) нападу збройних сил Російської Федерації на військові сухопутні, морські чи повітряні сили або цивільні морські чи повітряні флоти України
4) засилання Російською Федерацією озброєних груп регулярних або нерегулярних сил, що вчиняють акти застосування збройної сили проти України;
5) вбивства громадян України.

Фактично, силами громадськості вперше створено об'єднану хронологію фактів  підготовки Росією до вторгнення, самого вторгнення та подальшого вчинення злочинів проти України. Сьогодні це підтверджується офіційними відповідями Генштабу ЗСУ, Міноборони, Міністерства внутрішніх справ, СБУ, Антитерористичного центру, органів розвідки та наявні у матеріалах розслідування ТСК Верховної Ради України. Також отримано всі матеріали, якими володіє Генеральна прокуратура в розрізі саме збройної агресії

В ході судового розгляду було допитано ряд свідків. Зокрема, свідок Сенченко Андрій Віленовичперіод окупації Криму і початку військових дій на Донбасі виконував обов'язки заступника глави Адміністрації Президента України, голова ТСК по "Іловайській трагедії") навів обставини бездіяльності вищого керівництва країни в епізодах звільнення заручників. Зокрема, наведено обставини бездіяльності глави адміністрації президента Бориса Ложкіна.  

Примітно, що 9 лютого до суду надійшов факс з Адміністрації президента за підписом Б.Ложкіна з проханням відкласти засідання у справі з метою формування правової позиції та надання пояснень", а в подальшому позиція Президента була сформована чіткоПрезидент просив відмовити у задоволенні заяви про встановлення факту збройної агресії Російської Федерації

Цікаво, що дивну роль у процесі відіграло Міністерство внутрішніх справ: спочатку МВС розмістило в себе на сайті інформацію про володіння доказами присутності регулярних військ РФ на території України. Однак, після того як суд виніс ухвалу про витребовування таких доказів від МВС, у міністерстві надали відповідь, що не можуть їх надати, бо людина, яка їх розміщувала, - у відрядженні. Такі докази на дві вимоги суду з боку відомства А. Авакова не надані.

 

 

Нагадаємо, що участь у даній справі приймають : заявник Батрин Станіслав Віталійович, Служба безпеки України, Міністерство оборони України, Міністерство закордонних справ України, Міністерство юстиції України, Генеральна прокуратура України, Антитерористичний центр при СБУ, Посольство Російської Федерації в Україні, Президент України в особі Адміністрації Президента

Коментар"Це, безумовно, політичне рішення. Потрібно брати на себе відповідальність, а навіщо ? Ми послідовні, йдемо далі та оскаржимо рішення в апеляції, але завдячуючи безхребетності судів та й виконавчої влади сьогодні Росія поінформує всі країни світу, що навіть український суд не визнає агресію РФ. Нам варто набратися терпіння і рухатися у обраному напрямі. Я думаю, суспільство має бути консолідованим навколо даного питання. По суті - це і є наша стратегічна мета: показати людям правду та об'єднати навколо національних інтересів- С. Батрин.
 

Оціночна місія Європарламенту представила громадянському суспільству, депутатам та Апарату ВРУ доповідь і дорожню карту реформи Верховної Ради України для подальшої спільної роботи над втіленням плану.

Звіт був презентований понад 150 учасникам парламентсько-громадської конференції «Створюємо ефективний, підзвітний, відповідальний парламент», організованої Програмою USAID «РАДА», що виконується Фондом Східна Європа, та Програмою розвитку ООН в Україні у співпраці з Апаратом Верховної Ради України.

 «Тема і зміст цієї події переконливо підкреслює важливу синергію між парламентом і громадянським суспільством у справі поглиблення демократичних перетворень в Україні», – з цими надихаючими словами Ніл Вокер, Постійний координатор ООН та Постійний представник ПРООН в Україні, відкрив конференцію.

На тлі революційних змін суспільство вимагає більшої відкритості та відповідальності Парламенту в питаннях законотворчості, що також зумовлено зобов'язаннями, взятими на себе парламентарями та апаратом ВРУ щодо реформи Парламенту.

Будучи спрямованими на підтримку процесу реформування Верховної Ради, доповідь і дорожня карта визначають фундаментальні сфери, які слугуватимуть важелем докорінних змін у ефективності роботи інституції та її підзвітності. У цьому зв'язку, рекомендації зосереджені на 7 ключових пріоритетах:

законодавча спроможність та законотворчий процес у Верховній Раді України;

політичний нагляд за виконавчою гілкою влади;

відкритість, прозорість та підзвітність громадянам;

наближення українського законодавства до права ЄС;

адміністративна спроможність;

коаліція, опозиція та діалог у Верховній Раді;

дотримання етичних норм і стандартів поведінки у Верховній Раді.

 

Керівник Місії Європейського парламенту з оцінки потреб Пет Кокс докладно зупинився на рекомендаціях Місії щодо реформи і підвищення спроможності Верховної Ради України.

«Організації громадянського суспільства є невід'ємною складовою будь-якої реформи. Залученість, адвокація та моніторингосновні засади співпраці інститутів влади з громадянським сіспільством»,підкреслив пан Кокс.

У той же час Україна ініціювала й інші важливі кроки щодо зміцнення парламенту як ефективного демократичного інституту. З метою підвищення прозорості парламенту, забезпечення його готовності залучати громадян до процесу прийняття рішень, спрощення законодавчих процесів і створення більшої кількості ефективних інструментів взаємодії з громадянами, у лютому 2016 року Україна підписала Декларацію відкритості парламенту і затвердла План дій з її реалізації.

http://dhrp.org.ua/uk/publikatsii1/1036-20160205-ua-publicationhttp://dhrp.org.ua/uk/publikatsii1/1036-20160205-ua-publication

Світлана Заліщук, депутат і одна з ініціаторів приєднання України до Декларації відкритості парламенту, підкреслила важливість парламентської реформи в Україні: «Ініціатива «Відкритий парламент» завдяки потужній роботі учасників досягнула вже перших результатів, зокрема у ВРУ було виділено спеціалізовані місця для роботи запитувачів з інформацією, в картку законопроекту на веб-сайті ВРУ додано новий розділ «Проходження», розроблено механізм та готуються до опублікування тексти депутатських звернень і відповідей на них на офіційному веб-сайті Парламенту, а також найближчим часом планується запуск Порталу відкритих даних ВРУ, де інформація про народних депутатів, законопроекти, фінансові та адміністративні дані буде оприлюднена в повному обсязі та у машиночитному форматі».

Доповнюючи один одного, ці два стратегічні документи (доповідь і дорожня карта, підготовлені Європейським парламентом, та План дій з реалізації Декларації відкритості парламенту, розроблений українськими організаціями моніторингу парламентської діяльності за підтримки ПРООН в Україні) визначають напрям реформи парламенту і засоби співпраці між депутатами, Апаратом ВРУ та організаціями моніторингу парламентської діяльності.

У ході експертних панельних дискусій представники українських організацій моніторингу парламентської діяльності (ОПОРА, ЧЕСНО, Transparency International Україна, Ейдос, Інститут медіа права) поділилися своїм баченням того, як доповідь і дорожня карта Місії Європарламенту та План дій з реалізації Декларації відкритості парламенту підсилюють один одного і доповнюють запропоновані рекомендації.

 «Довіра до українського парламенту з боку суспільства буде вищою, коли законодавча гілка влади працюватиме в прозорий, підзвітний та відкритий спосіб. Інструменти громадського контролю, якими користуватимуться не лише експерти та аналітики, а і виборці, стимулюватимуть громадян бути більш свідомими під час делегування владних повноважень, а політиківвідповідальними за свої дії», – сказала Ольга Айвазовська, голова правління Громадянської мережі «ОПОРА».

 Об'єднавши представників громадянського суспільства , депутатів та Апарат ВРУ, конференція стала тим дискусійним майданчиком, на базі якого буде вироблений подальший план дій для громадянського суспільства щодо визначення першочергових кроків по інституціональній реформі українського парламенту.

Міністерство закордонних справ України, Представництво ЄС в Україні,  "Європейська Правда" та Радіо ЄС запустили новий проект #BeEuropean.

Друзі, 2015 рік став роком нових звершень та успіхів на шляху України до ЄС і, сподіваємося, 2016 рік підтвердить цей успіх. Вже діє поглиблена та всеохоплююча зона вільної торгівлі Україна-ЄС, невдовзі має запрацювати безвізовий режим для громадян України, що подорожують до ЄС.

Євроінтеграція - це набагато більше, ніж державна політика, тема для переговорів або комплексні реформи. Насамперед - це зміни у свідомості людей.

Час обмінятися думками та враженнями:

що особисто для Вас означає фраза “бути європейцем”?

Адже європейці дуже різні! І це підтверджує слоган ЄС: “Єдність у різноманітності”.

Протягом наступних декількох тижнів ви дізнаєтеся як живуть, працюють та відпочивають в країнах Європи, з яких звичок та правил складається буденне життя європейця. Ми розповімо вам цікаві факти про європейські країни та сподіваємося, що ці історії стануть натхненням для кожного з нас.

Пропонуємо всім нашим читачам приєднатися до проекту та розповісти свої історії, які б проілюстрували, що для кожного з нас означає #BeEuropean! Напишіть, що вас найбільше здивувало та вразило в країнах Європи, поділіться власним досвідом волонтерства, здорового способу життя або будь-чим іншим, що, на вашу думку, є гарним прикладом того, як бути європейцем!

Давайте заохочувати один одного робити корисні та добрі справи:)

Головний меседж нашої кампанії: "Європейська Україна починається з тебе!".

Міністр закордонних справ Павло Клімкін вже приєднався до проекту та розповів, що для нього означає #BeEuropean. Посол ЄС в Україні Ян Томбінський, українські дипломати та дипломати країн ЄС також долучаться до нашої кампанії та поділяться своїми думками.

Щодня на сторінках МЗС у Фейсбуці та Твіттері публікуються матеріали про те, що означає #BeEuropean в різних європейських країнах.

Щодня о 8:45, 14:15 та 16:45 ви можете почути цікаві факти, думки пересічних та відомих людей в рамках нашої кампанії на Радіо ЄС - Європейська Станція (Київ 100 FM, ​Вінниця 103.2 FM,​ Дніпропетровськ 106.4 FM, Запоріжжя 100.3 FM, Кривий Ріг 100.2 FM, Львів 101.3 FM, Одеса 91 FM, Ужгород 102.4 FM, Харків 107.4 FM).

Також у будь-який час ці факти та найцікавіші ваші дописи доступні на сайті “Європейської правди”на сайті “Європейської правди”.

Публікуйте свої історії під хештегом #BeEuropean на Фейсбуці та у Твіттері, додавайте яскраві фото або відео та обов’язково робіть у Фейсбуці тег @Міністерство закордонних справ України / MFA of Ukraine, щоб ми побачили ваш пост.

Представники Радіо ЄС оберуть найцікавіші пости, зв'яжуться з вами за допомогою​ online-месенджерів і запишуть на основі ваших публікацій аудіоролики, які лунатимуть в ефірі.

А для найяскравіших історій ми підготували особливий сюрприз!

Їхні автори отримають шанс відвідати Брюссель!

На вас чекають відвідини Представництва України при ЄС, а також екскурсія  до Європейського парламенту. Поїздка буде здійснена на запрошення співголови комітету асоціації Україна-ЄС, євродепутата Андрія ПленковичаПереможців визначатимуть організатори проекту.

Долучайтеся до нашої кампанії та #BeEuropean :)

Корисна інформація для майбутніх учасників нашої кампанії:

Хештег (Hashtag)слово або коротка змістовна фраза, яким передує символ #. Хештег перетворює слово чи фразу у гіперпосилання та дозволяє користувачам об'єднувати повідомлення за однією темою. Людина, яка шукає певну інформацію, використовує хештег як пошуковий фільтр. Якщо натиснути на хештег, з'явиться стрічка публікацій, в яких його було використано.

Важливо:

Хештег має бути написаний як одне слово, без пробілів. Приклад - #BeEuropean.

Щоби інші користувачі могли знайти за хештегом ваш допис, не закривайте його налаштуваннями “лише для друзів”.

 

Тег (Tag) символ @, що ставиться на початку імені чи назви сторінки у соціальній мережі для того, щоб позначити цю людину/організацію. Згадана особа отримає сповіщення про те, що її згадали у дописі.

Щоб згадати МЗС у публікації на Фейсбуці:

- Введіть @ та почніть вводити назву сторінки МЗС з великої літери - @Міністерство закордонних справ України / MFA of Ukraine

- Виберіть ім'я зі списку, який автоматично пропонується соцмережею.

12 квітня 2016 року о 8-30 відбулося одне з підсумкових засідань Шевченківського районного суду м. Києва у справі за заявою правозахисника, керівника проекту "Відкритий Суд" Станіслава Батрина про встановлення факту збройної агресії Російської Федерації проти України

Суд допитав чергового свідка - Пташника Євгена Тадеушовича, - виконувача обов’язків командира батальйону Айдар, ветерана 9-ї окремої бригади спецпризначення, який надав свідчення про активну фазу військового протистояння з російськими військами в Іловайську та продемонстрував паспорт громадянина Росії, вилучений у військового з Російської Федерації.


Також суду надано докази того, що органи державної влади у своїх офіційних заявах з приводу подій на сході України прийняли правову позицію, відповідно до якої кваліфікують протиправні дії на шкоду державному суверенітету не як збройну агресію Росії по відношенню до України, а надаючи визначення протиправним діям окремих громадян України чи Росії в межах складу кримінального правопорушення –  тероризм/терористичний акт або посягання на територіальну цілісність (сепаратизм). 

Водночас, визначення тероризму/терористичного акту та військової агресії не співпадають ні за змістом, ні за своїм сутнісним наповненням.

Поняття тероризму, терориста, терористичної діяльності, терористичної організації та боротьби з тероризмом міститься в Законі України «Про боротьбу з тероризмом». Кореневою особливістю даних понять є те, що вони не ототожнені з поняттям війни чи збройної агресії однієї країни (через рішення вищих органів влади) по відношенню до іншої.

Ця відмінність простежується чітко і через посилання на Закон України «Про оборону України». Так, відповідно до ст. 1 закону, збройна агресія - застосування іншою державою або групою держав збройної сили проти України. 

Цим самим «тероризм» («терористичний акт») і «збройна агресія» («акт збройної агресії»), - відмінні поняття, відмінні правові стани, які тягнуть взаємовиключні правові наслідки.

Аналогічний критерій застосовується і до визначення поняття «сепаратизму», яке застосовується органами державної влади в контексті кваліфікації діяння відповідно до ст. 110 КК України (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України). Проте «сепаратисти» не є регулярними військами іншої держави.

Принципово важливо, що органи державної влади прийняли помилкову позицію кваліфікації дій та подій, що мають місце на сході України як тероризм/сепаратизм, який підтримується Росією, а не як безпосередня збройна агресія РФ. В підсумку це коштуватиме не тільки життя тисяч співвітчизників, які й по сьогоднішній день офіційно ведуть боротьбу з терористами, а не з агресором, проте йде мова і про сотні мільярдів доларів завданої шкоди, які Україна не зможе відшкодувати з агресора.

 

Цим самим рішення суду про встановлення факту саме військової агресії Росії, а не злочинів фіктивних терористичних угруповань - є критично важливим для подальшої підготовки як консолідованої претензії України до Росії про відшкодування шкоди, так і для захисту інтересів кожного громадянина. Відповідальність має нести Росія, а не окремі громадяни в межах так званих "ДНР" чи "ЛНР".  

Нагадаємо, що до судової справи долучено хронологію обставин збройної агресії, тобто датований список подій, починаючи з 2013 року по сьогоднішній день, з підтвердженими даними про підготовку до вторгнення військ РФ на територію України, безпосереднього їх вторгнення та захоплення влади, вчинення військами РФ подальшої збройної агресії відносно України та її громадян. Дана хронологія готувалася нами останні місяці та включає переважно не повідомлення ЗМІ, а офіційну інформацію, яка отримана від органів державної влади як до, так і  в ході даного судового провадження

 

 
Останнє засідання у  справі відбудеться 12 травня 2016 року о 8-00 в приміщенні Шевченківського районного суду міста Києва (Дегтярівська 31-А) під головуванням судді Юзькової О.Л.  


Участь у даній справі приймають : Батрин Станіслав Віталійович, Служба безпеки України, Міністерство оборони України, Міністерство закордонних справ України, Міністерство юстиції України, Генеральна прокуратура України, Антитерористичний центр при СБУ, Посольство Російської Федерації в Україні, Президент України в особі Адміністрації Президента.

 
Джерело:   http://open-court.org/news/10853/http://open-court.org/news/10853/

26 марта в Национальном дворце искусств «Украина» состоялась двадцатая юбилейная церемония чествования победителей общенациональной программы «ЧЕЛОВЕК ГОДА  -  2015» и обладателей международных и специальных премий программы.

Это торжество Человека и человечности, гуманистических идеалов и неподдельного патриотизма, возвеличивание тех, кто достоин высочайшего общественного признания.

Юбилейная церемония, вновь подтвердившая высокий общенациональный статус программы «ЧЕЛОВЕК ГОДА» и ее востребованность украинским обществом, предстала красочным полотном, сотканных из множества ярких и впечатляющих моментов: триумфального восхождения на олимп признания обладателей престижного титула «ЧЕЛОВЕК ГОДА», международных и специальных премий, невероятно трогательного эпизода памяти, посвященного безвременно ушедшим членам Высшего Академического Совета программы, блистательного мастерства отечественных и зарубежных исполнителей и сугубо юбилейных сюрпризов, в том числе розыгрыша 20 ценных подарков от известных компаний и брендов.

Быстро летит время... Два десятилетия развития программы «ЧЕЛОВЕК ГОДА» вобрали множество событий, аккумулировали мощную энергию тех, кто защищает и отстаивает нашу целостность и достоинство, вписали сотни имен лучших из лучших наших сограждан. Это, безусловное достояние программы и оно достойно служит обществу. Юбилейный год для общенациональной программы «ЧЕЛОВЕК ГОДА» стал, конечно же, особенным. Ведь он - знаковая веха, и она свидетельствует о гражданской зрелости и общественной значимости программы, которая неустанно и достойно осуществляет свою главную миссиюобъединение.

 

Обладателями международных и специальных премий программы «Человек года-2015» стали:

Росен ПЛЕВНЕЛИЕВ - Президент Болгарской Республики - Международная премия в области общественно-политической деятельности.

Андреас фон БЕКЕРАТ - Чрезвычайный и Полномочный Посол Королевства Швеция в Украине - Международная премия в области дипломатии.

Др. Зеня ЧЕРНИК - Президент Украинской Федерации Америки- Международная премия «За самоотверженное служение людям».

Дидье МАРУАНИ - Международная премия «За укрепление культурных контактов и духовное сближение народов»

Алессандро САФИНА - Международная премия в области культуры и искусства.

Ядвига ПОПЛАВСКАЯ и Александр ТИХАНОВИЧ - Народные артисты Беларуси - Международная премия «Звездное SOLO».

Юрий РЫБЧИНСКИЙ – Народный артист Украины – Специальная премия им. М. Воронина «За высокий стиль жизни».

Офер КЕРЦНЕР – Почетный Консул Украины в Иерусалиме, бизнесмен, инвестор – Специальная премия «Лучший креативный инвестор во времена кризиса».

Медицинский центр «ValikhnovskiMD»  - Специальная премия «За внедрение инновационных технологий в медицине».

Обладателями премий «Человек года-2015» в национальных номинациях стали:

1. Мэр года

Валерий КОЛОМЕЙЦЕВ – Мэр г. Ладыжин

 

2. Промышленник года

Игорь СИРОТА - Генеральный директор ПАО «Укргидроэнерго»

 

3.  Предприниматель года

Виталий ГАНЖА – Президент группы компаний «Royal House»

 

4. Менеджер года      

Максим СТЕПАНОВ - Директор ГП «Полиграфический комбинат «Украина» по изготовлению ценных бумаг»

 

5. Финансист года

Владимир ДУБЕЙ - Председатель Правления АО«Таскомбанк»

 

6. Лидер малого и среднего бизнеса года

Клиника «Центр Израильской Стоматологии» - Директор –

Светлана КУШНИРУК

 

7. Национальная торговая марка года

ТМ «ЭЛЬДОРАДО» - Генеральный директор Сергей ЦЫБУЛЬСКИЙ

 

8. Лидер логистической отрасли года

Компания «Техэнерготрейд» - заместитель генерального директора

Сергей БОГУЦКИЙ

 

9. Инвестиция года

Инвестиционные проекты компании «Edem Hotels Group» - собственница Ольга ФИЛАТОВА

 

10. Аграрий года

Мгер КУЮМЧЯН - Соучредитель ЧП «Сигма»

 

11. Жилищный комплекс года

ЖК «Чайка» - директор Алексей КУЛАГИН

 

12. Торгово-развлекательный центр года

ТРЦ «GULLIVER» - управляющая Лилия РЕЗВАЯ

 

13. Лидер ресторанного бизнеса года

Сеть ресторанов «ЧАЙХОНА БАЗАР» - собственник - Усама КАФА

14. Телевизионный журналист года

Наталия ВЛАЩЕНКО (ТК «112 Украина»)

 

15. Информационно-новостийный телеканал года

Телеканал «5 КАНАЛ» - шеф-редактор Владимир МЖЕЛЬСКИЙ

 

16. Деятель искусства года

Олег ТИСТОЛ – ведущий художник Украины

 

17. Спортсмен года

Павел ТИМОЩЕНКО - Чемпион Мира 2015 г. по современному пятиборью

 

18. Новая генерация года

Елизавета ЮРУШЕВА - Управляющая Fairmont Grand Hotel Kyiv, учредитель благотворительного фонда «Обираємо майбутнє разом»

 

19. Отельный комплекс года

Отельно-ресторанный комплекс «КАВАЛЬЕР» - собственница

Ореста КОМПАНЕЦ.

 

Коментарі

Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134157bilyk_.jpeg

Перша музична премія "Yuna"

 8 лютого 2012 року в НПМ «Україна», відбулась перша щорічна музична премія YUNA – національна церемонія нагородження найкращих в музичній сфері. Перша церемонія нагородження премії «Yuna» відзначила найкращих діячів музичного мистецтва See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134095hluschenko_.jpg

Графика Николая Глущенко

С 6 по 18 апреля 2012 года в залах Киевского национального музея русского искусства пройдет выставка коллекции графики 1930 – 1970-х гг. выдающегося  украинского художника, непревзойденного колориста – Николая Глущенко. See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені