Держава

Україна стоїть на порозі вирішального вибору – 26 жовтня 2014 року відбудуться вибори народних депутатів України. Нації наданий ще один шанс змінити державу на краще. Окрім ворога зовнішнього, ми повинні подолати ворога внутрішнього: того, хто паразитує та опікується лише метою власної наживи

Ми маємо велику метуУкраїна повинна стати сильною, вільною, справді незалежною державою. Українці вже заплатили занадто велику ціну за свої ідеали, за свої природні прагнення. Саме тому, після закриття усіх виборчих дільниць 26 жовтня 2014 року, усі зусилля відповідальних потрібно спрямувати на захист чесного підрахунку голосів.

Україна знає прецеденти, коли волю українців змінювали під час процесу підрахунку та обробки голосів виборців шляхом втручання до інформаційної системи Центральної виборчої комісії. Під час виборів Президента України у 2014 році було вчинено несанкціоноване втручання у роботу локальної комп’ютерної мережі ЦВК, що призвело до тимчасового блокування інформаційної інфраструктури Комісії та виходу з ладу Єдиної інформаційно-аналітичної системи «Вибори». Були зафіксовані факти DDOs-атак на офіційний сайт ЦВК cvk.gov.ua(параметри атаки базувалися у межах від 300 тис до 900 тис запитів на секунду). На локальній комп’ютерній мережі ЦВК було виявлено наявність шкідливого програмного забезпечення, яке не знешкоджувалося штатним антивірусним програмним забезпеченням.

З урахуванням тих подій, які відбуваються у державі: внутрішні протиріччя між політичними силами, наявність зовнішнього агресора на території України, численні втручання до інформаційної інфраструктури держави, інформаційна пропаганда з боку зовнішнього агресора, ми передбачаємо, що може бути завдана шкода Єдиній інформаційно-аналітичній системі «Вибори», включаючи повне блокування її роботи.

З метою захисту голосів виборців та контролю працездатності інформаційної системи ЦВК, я звертаюся до Вас із закликом провести додаткові заходи для захисту серверів ЦВК заздалегідь, а не в ніч перед виборами. Також вважаю за необхідне провести тестування роботи обладнання та апаратного забезпечення. Усі ці заходи необхідні для того, аби кожен громадянин був впевнений у захисті свого голосу.

Для виконання усіх необхідних робіт національний оператор зв’язку «Датагруп» готовий надати усі необхідні технічні рішення та ресурси. Фахівці оператора мають досвід у реалізації подібних проектів із захисту інформаційних ресурсів під час ЄВРО-2012, виборів Президента України 2014 року, а також для забезпечення потреб наших клієнтів.

Окрім проведення попереджувальних заходів до початку виборів, я готовий надати увесь наявний ресурс «Датагруп» задля забезпечення безперебійної роботи інформаційних ресурсів та серверів ЦВК під час обробки виборчих бюлетенів з волевиявленням українського народу.

 

Ніхто крім нас не захистить наші слово, волю та честь! В єдності – сила!

 

З вірою в перемогу України,

Олександр Данченко,

Генеральний директор «Датагруп»,

Експерт Громадського об’єднання «Самопоміч»

          

Корупціонер на митному постувтрата мільйонів державних коштів.

ГО «Держава» просить компетентні владні органи вжити відповідних заходів щодо систематичних протизаконних дій Дворака Юрія Миколайовичаначальника митного посту «Енергетичний» Київської міжрегіональної митниці Міндоходів, які призводять до систематичних втрат так необхідних Україні бюджетних коштів.

На жаль, незважаючи на сподівання народу, що революційні події нарешті-таки покінчать у країні з корупцією, хабарництвом, зловживанням владою і, пройшовши люстрацію, до владних коридорів прийдуть патріотично налаштовані люди, які дбатимуть не про власну наживу, а про інтереси держави, її розвиток і розківіт, — не справдилися.

У владних кріслах продовжують лишатися корупціонери, зайняті лобіюванням власних інтересів, які і далі обдирають свою країну, набиваючи власні гаманці. Крім того, їм вдається не просто утримуватися на своїх посадах, а ще й робити стрімкі кар’єри.

 ГО “Держава”, яка сформувалася в період буремних революційних подій і основні принципи діяльності якого засновані на патріотизмі, не може лишатися осторонь  злочинних дій, які призводять до втрати, розкрадання  чи недоотримання державною коштів, так необхідних сьогодні Україні  в першу чергу для підняття  рівня обороноздатності країни та її економіки.

До ГО «Держава» надійшла інформація про систематичні протизаконні дії Дворака Юрія Миколайовичаначальника митного посту «Енергетичний» Київської міжрегіональної митниці МіндоходівГромадська організація глибоко стурбована грубим порушенням діючого законодавства посадовою особою Київської міжрегіональної митниці та звернулася з вимогою до Генеральної прокуратури України, Служби безпеки України, Державної митної служби України вжити відповідних заходів і притягнути винних до юридичної відповідальності.

Дворак Юрій Миколайович за часів президентства Януковича призначений на посаду начальника митного посту«Енергетичний» Київської регіональноїмитниці Держмитслужби України, пізнішеперейменовану в Київську міжрегіональної митницю Міндоходів. Саме за часівйого керівництва через цей митний пост здійснювались славнозвізсні кримінальні оборудки з паливом відомим громадянином Курченкомта компаніями "Газ 2009", "Сєпек", та ін., завдяки чому державний бюджет втратив мільярди гривень.

         Перебуває в тісних родинних зв'язках з Якименком О.— Головою Служби Безпеки України часів Януковича. Завдяки Якименку і відбувалося лобіювання багатьох інтересів Дворака.

         Є власником однієї з найбільших квіткових компаній в Україні – «Фіорі», також володіє рестораном «Фіорі», що знаходиться в торговельному центрі «Домосфера». Дворакодинз монополістів по ввезенню квітів і рослин на територію України. Митні оформлення здійснює в зоні діяльності Київської митниці Міндоходів на митних постах «Східний термінал» та «Святошин». Також є реальним власником декількох підприємств суб’єктів ЗЕД,які зареєстровані на підставних осіб та здійснюють митні оформлення в зоні діяльності Київської міжрегіональної митниці Міндоходів.

         Безпосередньо за його участю відбувається значне заниження митної вартості під час розмитнення товарів, які надходять на адресу вказаних підприємств, що призводить до демпінгу на ринку імпорту в регіоні і як наслідокперетягування та монополізацію оформлень окремих груп товарів. Для прикладу візьмемо ПП "ЗОВНІШТОРГСЕРВІС". Основні імпортовані товари: кондиціонери (країна-виробник CN, торгівельна маркаDEKKER), автомобільні запчастини, побутова техніка (акустика). Як приклад, по МД № 319244 від 23.06.2014 здійснено митне оформлення товару "побутова електрична техніка: сабвуфер, торгівельна марка Harman/Kardon, Jamo, JBL" з рівнем митної вартості 10$ - 19$/шт. За наявною інформацією в ЕАІС ДМСУ та в мережі Інтернет ціна вказаного товару  варіює від 400$/шт до 800$/шт. І таких оформлень вдосталь.

ТОВ "ІСТВЕСТ":  товар — чай чорний та зелений Hyleys, кава Grandos, Egoiste. Митні оформлення вказаного підприємства здійснюються із заниженням в середньому на 25% від мінімального рівня митної вартості, що є в базах даних. Це дозволило вказаному підприємству у найкоротший час монополізувати ринок імпорту чаю та кави в регіоні. За приблизними підрахунками на кожному оформленні ТОВ «Іствест» держбюджет втрачає на 1 контейнері чаю або кави від 6 до 14 тисяч доларів США (не важко здогадатись в чию кишеню ідуть кошти). Аналогічна ситуація з ТОВ "МАРСЕЛЬ ЛОДЖІСТІК. Товар — колісні диски з алюмінієвих сплавів. Ооформлення відбуваються з заниженням в середньому до 25% митної вартості товару, протягом місяця-двох  відбулась монополізація ринку імпорту колісних дисків в регіоні, як наслідок — втрати держбюджету від 6 до 11 тисяч доларів США на контейнері вказаного товару.

         То ж за що загинула небесна сотня? За що боролись українці? І коли все це буде припинено?

 

 ГО “Держава”                           

«Працюючи з Департаментом макроекономічного прогнозування Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, я дивився на їхні прогнози на 2015 - 2016 роки. Зростання в 2015 році прогнозується на рівні між 0,3 % – 2%, а в 2016 роціблизько 3%. Якщо падіння в цьому році відбудеться згідно прогнозів на 6-7%, нам потрібно буде 3-4 роки, щоб вийти на той 0, який був в 2013 році, а це навіть не той 0, який у нас був в 2008 році. А на більше зростання, на 6 -10% в рік, можна вийти лише за умови повної зміни парадигми», - заявив Павло Шеремета, Міністр економічного розвитку і торгівлі України під час прес-брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі. «За ці 5,5 місяців, які я був в уряді, я намагався донести до суспільства, що нинішня парадигма не працює зараз і не має прогнозів, що вона буде працювати у майбутньому, тому нам потрібно змінити її, тобто змінити структури, процеси, людей. Ми повинні залучати до управління державою завтрашніх людей, а не вчорашніх, бо вчорашні люди не побудують завтрашньої системи», - наголосив він.

«Я завжди виступав проти люстрації людей, бо люструвати потрібно, в першу чергу, структури і процеси. Міністр подає на розгляд кандидатури заступників міністра. Це абсолютно очевидна управлінська річ, зафіксована в постанові КМУ. Кандидатури управлінців потрібно виносити на конкурс. Це наше майбутнє. Ми - як громадяни України - заслуговуємо на те, щоб розуміти, хто займає ключові посади в країні», - додав Міністр.

«Вкрай важливим є ставлення держави до бізнесу, - зазначив пан Шеремета, - не можна підняти  економіку нашої країни, якщо держава і надалі по-хижацьки ставитиметься до бізнесу. Дерегуляція, податкова реформа, скорочення і оптимізація функцій і кількості контролюючих органів - ці ідеї «лежать» на столі. Їх потрібно приймати сьогодні. Україні замало простого скорочення витрат і видатків держорганів на 70%, потрібно зробити так, щоб система змінилася».

Пояснюючи сьогоднішню економічну ситуацію, Павло Шеремета провів паралель з хворою дитиною: «Якщо дитина хвора на дві хвороби, існують ліки, які можуть нашкодити одній хворобі, але допомогти іншій. В такій ситуації  потрібно лікувати ту хворобу, яка зараз є найбільш критичною.  Для нас гострим питанням є депресія бізнесу, і нам, як мінімум, потрібно довести бізнесу, що є серйозні зміни в країні. Нам потрібне реальне спрощення, суттєве скорочення тиску, усунення тих податків, які приносять мінімум доходів, а коштують багато в адмініструванні. Нам також потрібний діалог із суспільством».

Коментуючи свою відставку, пан Шеремета зазначив: «Я вважаю, що  Арсеній Петровичнайкращий Прем’єр-міністр, який був в історії України. Я дякую йому за надану можливість та бажаю успіху».

Верховна Рада України ухвалила законопроект, який дозволить українській продукції вийти на 100 світових ринків.

Парламент розглянув законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо ідентифікації та реєстрації тварин».

«Цей законопроект надзвичайно важливий для українських аграріїв, його можна назвати епохальним, адже тричі протягом останніх трьох років він подавався на розгляд Верховної Ради України, як одна із обов’язкових умов, висунутих інспекторами ЄС, – повідомив Ігор Швайка. – Сьогодні народні обранці 233 голосами надали аграріям максимальний поштовх до розвитку. Прийняття цього документу відкриває для української продукції не тільки ринки ЄС».

Завдяки прийнятому Закону стає зрозумілим та прозорим контроль епізоотичної ситуації у державі, він дозволить простежити виробництво та реалізацію харчових продуктів тваринного походження, а також забезпечить конкурентоспроможність тваринницької продукції на європейських та світових ринках.

Ігор Швайка додав, що європейська сертифікація визнається ще 100 країнами світу, і всі вонипотенційні покупці продукції українських аграріїв. У тому числі і Китай, і ПАР, і країни ближнього сходу.

Прес-служба Мінагрополітики

У часи геополітичної нестабільності, урбанізація та розвиток великих міст прискорять темпи росту на ринках, що швидко розвиваються.


Конфлікт в Україні похитнув стабільність на європейських ринках, що розвиваються.


До 2030 року половина з переліку 50-ти найбільших міст світу знаходитиметься у країнах із ринками, що швидко розвиваються.


Більше 60% населення Китаю до 2020 року житиме у великих містах.


Понад дві третини населення Індонезії, Нігерії та Гани до 2030 року житиме у великих містах.

 Хоча варто звикати до зниження темпів росту на ринках, що швидко зростають (РШЗ), порівняно з минулим десятиріччям, наступного року очікується поступове відновлення росту більш ніж на 4,5%. Про це свідчать дані «Прогнозу для ринків, що швидко зростають» (Rapid-Growth Markets Forecast, RGMF) компанії EY, щоквартального огляду 25 ринків, які стають дедалі важливішими у світі з огляду на їх загальне значення для світової економіки, міжнародний вплив та надання бізнес-можливостей великим корпораціям.
РШЗ дещо відновилися після фінансового спаду другої половини 2013 рокупочатку 2014 року. Швидке зростання кількості населення, обсягів інвестицій та динамічне запровадження технологій продовжуватимуться в середньостроковій перспективі.
У деяких країнах тривають політичні негаразди – зокрема, конфлікт в Україні становить загрозу для перспектив росту в країнах Європи з перехідною економікою. Крім цього, нестабільність в Іраку створює геополітичні ризики та чинить вплив на процес ціноутворення в нафтогазовому секторі. З іншого боку, в таких країнах як Індія та Індонезія до влади прийшли нові політичні лідери з міцною базою знань у галузі управління, й наразі від них очікують реформ для прискорення зростання.    
Раджив Мемані, голова комітету EY з вивчення країн із ринковою економікою, коментує:
«У короткостроковій перспективі зростання в деяких країнах залежить від політичної волі до втілення реформ другого покоління. У середньостроковій перспективі темпи росту активізуватимуться зростанням кількості населення та підвищенням продуктивності, а великі міста, особливо в Африці та Азії, опиняться в епіцентрі такого росту».
УКРАЇНА: економіка під ударом
Сепаратистські рухи і конфлікт з Росією стали важким тягарем для економіки України. Падіння ВВП на 1,1% в 1-му кварталі 2014 року відображає далеко не всі збитки, нанесені діями сепаратистів. Оскільки ситуація погіршилася в 2-му кварталі, наразі ми прогнозуємо падіння ВВП на 5% за підсумками 2014 року. Незважаючи на наміри Росії визнати результати виборів в Україні і вести переговори з новообраним президентом Петром Порошенко, покращення відносин не спостерігається, тож відновлення, швидше за все, буде повільним. У 2015 році очікується незначне зростання економіки на рівні 0,5%, більш істотний показник в 3,5% можливий лише в 2016 році, за умови загальної зацікавленості Європейського Союзу, МВФ і Росії в підтримці України та погашенні нею державних і приватних зовнішніх боргів.
Програма реформ визначатиметься МВФ, який планує надати кредит в сумі 17 млрд. дол. США за умови значного скорочення бюджету, підвищення цін на енергоносії та заморожування заробітних плат у державному секторі, що може призвести до різкої девальвації гривні та зростання відсоткових ставок. Ці зміни призведуть до стрибка інфляції і скорочення обсягів інвестицій.
Олексій Кредісов, керуючий партнер EY в Україні та співголова Центру з дослідження ринків, що швидко розвиваються, EY Global: «Ризики у нашому новому прогнозі рівномірно збалансовані. Пожвавлення економіки України в 2015 році можливе, якщо вдасться швидко подолати політичні конфлікти, а нова влада зможе провести ефективні реформи і правильно скористатися коштами міжнародних донорів. Однак можливе і подальше погіршення ситуації в разі поширення про-російських протестів і збройного протистояння, неконтрольованого росту цін на енергоносії, припинення кредитних траншів МВФ або різкого падіння економіки Росії та країн єврозони».
Урбанізація та новітні технології збільшують потенціал росту
За даними звіту, обсяги виробництва 150-ти найбільших міст Китаю збільшаться втричі – з 8 трильйонів доларів США станом на сьогодні до 25 трильйонів доларів США до 2030 року. Містобудівний план Китаю, оголошений урядом у березні, ставить у центр розвитку міського споживача і характеризується амбітними планами щодо покращення залізничної інфраструктури, зменшення шкідливих викидів у атмосферу та забезпечення придатності великих міст для наступного покоління. Пришвидшення впровадження у Китаї «зелених технологій» потенційно може збільшити економічне зростання у період з 2025 по 2030 рік у середньому на 0,7% на рік.
За прогнозами, до 2030 року дедалі зростаюча кількість господарств із доходом нижче середнього рівня з невеликим чистим доходом після вирахування податків перевищить 30 мільйонів (з доходом більше 5 000 доларів в Африці та Південній Азії, але менше 10 000 доларів в Африці та Індії). Таке зростання допоможе створити ринки збуту карток поповнення для мобільних телефонів та інших споживчих товарів і послуг.
Експоненціальне зростання великих міст
За прогнозами, до 2030 року понад дві третини населення Китаю, Індонезії, Нігерії та Гани житимуть у великих містах, а кількість населення міста Лагос зросте на рекордні 13 мільйонів осіб. До цього часу 40% із 50-ти найбільших міст світу (виходячи з ВВП у незмінних цінах) будуть китайськими. Крім китайських, до найбільших 20-ти міст світу з огляду на обсяги виробництва увійдуть Джакарта, Стамбул та Сан-Паулу.
Прогнозується, що в Латинській Америці між 2013 та 2030 роками ВВП Мехіко у незмінних цінах зросте більш, ніж на 60% - швидше, ніж у багатьох містах Європи та Японії. Реформи «зеленої економіки», які уряд планує запровадити у Мехіко найближчим часом, матимуть на це безпосередній вплив. За даними «Прогнозу ринків, що швидко зростають», ці реформи сприятимуть росту в середньостроковій перспективі на 4% на рік. Також очікується, що Курітіба, шосте найбільше місто Бразилії, стане одним із найбільш динамічних міст Бразилії протягом наступних 10 років завдяки впровадженню містобудівних реформ, що сприяє сталому розвитку.
Також на великі міста РШЗ очікують суттєві галузеві зміни. У містах із більшими можливостями для зростання відбудеться розширення виробництва, а в таких містах як Пекін, Мумбай та Лагос активізується сектор фінансових послуг. У містах із більш обмеженим простором, як-от Гонконг, Шанхай, Сеул, Бангкок та Сан-Паулу, з відносно дорожчою землею та вищою вартістю робочої сили, обсяги промислового виробництва зростатимуть набагато повільніше, ніж у таких містах як Джакарта.
Серед інших, Мексика, Індонезія та Китай користуються нагодою реалізувати амбітні реформи, зокрема впроваджують сталі технології та відмовляються від важкої промисловості.
Збільшення попиту на медичні та освітні послуги
Демографічні тенденції у великих містах РШЗ приносять нові труднощі та можливості. Прогнозується, що до 2030 року в таких країнах як Росія, Польща, Південна Корея та Китай на одну людину похилого віку припадатиме менше, ніж 5 працюючих осіб. Натомість, в Індії, Індонезії, Єгипті та Південній Африці все ще буде майже 10 працюючих осіб на кожну людину похилого віку.
Для всіх РШЗ це становить проблему з огляду на потребу надання міських комунальних послуг. За прогнозами, до 2030 року в Мумбаї кількість працездатного населення збільшиться на третину, а в Токіо зменшиться на 7%.
Проблема старіння населення додасть труднощів системі охорони здоров’я у Росії, Польщі та Південній Кореї. Крім цього, серйозними проблемами багатьох великих міст Азії є збільшення забруднення довкілля та перенаселеність.
У перспективі
Пан Мемані підводить підсумок: «Інвестиції відіграють вирішальну роль у підтримці демографічних та промислових тенденцій на РШЗ. На нашу думку, ті ринки, які демонструють політичну волю до запровадження реформ другого покоління з метою залучення інвестицій для розвитку інфраструктури, забезпечують стабільність та передбачуваність  своїх умов ведення бізнесу та докладають усіх зусиль для встановлення макроекономічного балансу, можуть розраховувати на зростання у майбутньому».  

-кінець-
 
Прогноз для України       
                                                               2014 р.    2015 р.    2016 р.    2017 р.    2018 р.       
Зростання реального ВВП (% на рік) -5,0            0,5           3,6           5,3           5,2       
Інфляція ІСЦ (% на рік)                        7,2             8,0           6,5           5,0           5,0       
Баланс поточних операцій (% ВВП)  -5,9            -3,9         -3,3         -3,5         -3,9       
Загальний зовнішній борг (% ВВП)    111,8         116,6       109,7       103,1        96,8       

Курс дол.США (середній за рік)          11,2            12,3         12,5         12,6        12,6       
Державний бюджет (% ВВП)              -4,9            -4,3          -3,4        -2,5         -2,0       
Населення (млн. осіб)                           44,9           44,6          44,3        44,1        43,8       
Номінальний ВВП (млрд. дол.США) 132,6         130,7        142,3      155,7      171,3       
 

 

Коментарі

Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134157bilyk_.jpeg

Перша музична премія "Yuna"

 8 лютого 2012 року в НПМ «Україна», відбулась перша щорічна музична премія YUNA – національна церемонія нагородження найкращих в музичній сфері. Перша церемонія нагородження премії «Yuna» відзначила найкращих діячів музичного мистецтва See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134095hluschenko_.jpg

Графика Николая Глущенко

С 6 по 18 апреля 2012 года в залах Киевского национального музея русского искусства пройдет выставка коллекции графики 1930 – 1970-х гг. выдающегося  украинского художника, непревзойденного колориста – Николая Глущенко. See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Заголовки передовиць

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені