Держава

Павло Шеремета, Міністр економічного розвитку та торгівлі України, вважає неприйнятним існуючий податковий тиск в Україні та наголошує на необхідності реформування. Про це він заявив під час прес-брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі коментуючи концепцію податкової реформи, запропоновану вчора урядом України. «Неможливо реформувати економіку, не реформуючи податкову систему, тим більше таку недосконалу, як українська. Ми як держава конкуруємо за бізнес, за інвестиції, за людей. Проте наразі в Україні податкове навантаження на заробітну плату є абсолютно неконкурентним. Ми маємо 55 % податків (ПДФО та ЄСВ), в той час як середній показник в Європі - 36 %. Кожна країна бореться за інвестиції, але для багатьох країн це не так критично, як для нас. Відповідно для того, щоб залучити інвестиції, ми повинні запропонувати кращі умови. Я вважаю, що податкове навантаження на заробітну плату має, як мінімум, відповідати середньому європейському рівню, тому ми пропонуємо суттєве скорочення єдиного соціального внеску на ті суми заробітної плати, що перевищують її мінімальний рівень. Також, пропонується введення прогресивної шкали податку на доходи фізичних осіб, де рівень ставки буде залежати від суми заробітної плати», - заявив Павло Шеремета.

«Крім того, ми плануємо зменшити кількість податків та гармонізувати фінансовий та податковий облік. Підприємства вестимуть облік відповідно до міжнародних стандартів, при цьому будуть запропоновані скориговані норми щодо амортизації, формування резервів та фінансових операцій», - додав він.

Як прокоментував пан Шеремета: «Запропонована реформа не впливатиме на загальний дохід бюджету. При її прорахунку ми не враховували детінізацію, оскільки ми не можемо передбачити, який відсоток підприємств вийде «з тіні». Ми знаємо, що, з одного боку, приблизно половина економіки знаходиться «в тіні», а - з іншогощо половина економіки не вийде «з тіні» відразу, тому реформа прораховувалася виходячи з того, що ефект на доходи буде стабільний. Метою цієї податкової реформи є, в першу чергу, зменшення податкового тиску, зменшення зарплат «в конвертах», що і призведе до детінізації економіки».

Також, наслідком податкової реформи також має стати децентралізація податкової та бюджетної систем та наповнення місцевих бюджетів реальними ресурсами. Як зазначив пан міністр: «Потрібно встановити єдині правила щодо розподілу податків між бюджетами. Вилучень податку на доходи фізичних осіб з місцевого бюджету, як це зараз відбуватися в Києві, не повинно відбуватися».

Щодо строків проведення податкової реформи, то планується до 2 вересня провести обговорення концепції та внести на розгляд парламенту законопроект щодо внесення змін до Податкового кодексу України. Якщо вказаний законопроект було проголосований народними депутатами найближчим часом, то вступ в дію його відбудеться з 1 січня 2015 року.

Водночас, як зауважив Павло Шеремета, «є те, що необхідно робити не чекаючи змін до законодавства, - відновлювати довіру між бізнесом та державою в особі фіскальних органів через зміну їх структури, кількості, процесів, що в них відбуваються  і, безумовно, конкретних осіб, які в них працюють». 

 


Одним з найбільш впливових департаментів Міністерства доходів і зборів України є департамент податкового та митного аудиту.  До завдань департаменту віднесено здійснення контролю за додержанням податкового та митного законодавства,  правильністю обчислення, повнотою і своєчасністю сплати до бюджетів, державних цільових фондів податків, зборів та інших платежів, установлених законодавством; контроль  організації роботи головних управлінь Міндоходів в регіонах, а також Міжрегіонального головного управлінняЦентрального офісу з обслуговування великих платників та державних податкових інспекцій.

Департамент здійсненює митний контроль шляхом проведення документальних перевірок, податковий контроль за трансфертним ціноутворенням, контроль за валютними операціями, своєчасністю проведення розрахунків та оподаткуванням у сфері ЗЕД тощо.

Не зважаючи на реорганізацію Міндоходів, сьогодні цей департамент успішно функціонує та є підзвітним новому керівництву.

Водночас, директором Департаменту податкового та митного аудиту призначено Рубан Наталію Іванівну, яка працювала у адміністрації президента Януковича з 2011 року.

(http://minrd.gov.ua/pro-minrd-ukraini/struktura-/aparat/22-departament-podatkovogo-ta-mitnogo-/kerivnitstvo/http://minrd.gov.ua/pro-minrd-ukraini/struktura-/aparat/22-departament-podatkovogo-ta-mitnogo-/kerivnitstvo/)

Заступником Рубан Наталії Іванівни, стала начальниця відділу Головного управління адміністрації президента Януковича, і яка у червні 2013 року була нагороджена Януковичем державною нагородою.

(http://www.pravda.com.ua/rus/news/2013/06/27/6993166/http://www.pravda.com.ua/rus/news/2013/06/27/6993166/)
 

Начальником управління аудиту Департаменту стала Керімова Людмила Миколаївна, яка також працювала виконуючою обов'язки керівника Департаменту податкового та митного аудиту.

(http://minrd.gov.ua/ru/priemnaia/grafik-prioma/http://minrd.gov.ua/ru/priemnaia/grafik-prioma/)

Інші начальники відділів та управлінь (Сагайдак, Віннічук, Слаутіна, Мостіпан) по сьогоднішній день не звільнені та працювали під керівництвом Клименко.Ми ставимо перед Ігорем Білоусом риторичне питання про люстрацію в державному органі.

 
Станіслав Батрин

заступник Голови Громадської Комісії
з розслідування та попередженя порушень прав людини

Авиакомпания «Международные Авиалинии Украины» заявляет, что оскорблена публичными некорректными высказываниями заместителя Министра инфраструктуры Украины Андрея Бондаренко относительно сервиса МАУ, ведущего украинского перевозчика и крупнейшего работодателя отрасли, а также долгов перед Международным аэропортом «Борисполь», якобы имеющихся у авиакомпании. Подобными неправдивыми публичными высказываниями чиновник высокого ранга фактически оскорбил весь коллектив авиакомпании МАУ.

На своей странице в социальной сети FacebookА. Бондаренко дает негативную оценку новой концепции питания МАУ «Покупай на борту», внедренной в эконом-классе на международных среднемагистральных рейсах длительностью от полутора до трех часов. Программа платного питания была внедрена еще 1 марта 2014 года, о чем авиакомпания заранее проинформировала СМИ и широкую общественность. Сегодня порядка 45% пассажиров в Европе приобретают билеты на рейсы авиакомпаний, предлагающих выбор дополнительных услуг, в том числе и бортового питания, за отдельную плату. Концепция «Покупай на борту» позволяет МАУ предложить пассажирам более гибкую систему тарифов и возможность самостоятельно выбирать и оплачивать тот уровень сервиса на борту, который является для них наиболее приемлемым.

Чиновника из транспортной отрасли, практически не имеющего опыта управления этой отраслью, о чем свидетельствует его биография, возмутили цены на питание на борту МАУ, которые не превышают цен на аналогичные продукты по отрасли. При этом его совершенно не возмущают цены в точках питания в аэропорту «Борисполь», в магазинах беспошлинной торговли, неоправданно высокая стоимость упаковки багажа, парковок для автомобилей и всего спектра услуг, которые пассажирам предлагают в главном аэропорту страны.

МАУ отмечает, что после тех демократических изменений, которые произошли в нашей стране, огромное количество государственных чиновников самого высокого уровня в целях экономии государственных средств стало пользоваться регулярными рейсами, приобретая билеты в эконом-классе. Как граждане нашей страны, коллектив МАУ всецело это приветствует. Авиакомпания также приветствует критику, которую получает от пассажиров, и старается оперативно на нее реагировать и улучшать свой сервис. Но подобное поведение чиновника высокого ранга, опубликовавшего свои тенденциозные критические замечания в соцсетях в неприемлемой форме, с использованием служебной информации, напоминает худшие времена чиновничьего чванства из нашей недавней истории.

Коллективу авиакомпании оскорбительно слышать от члена Правительства обвинения в «отсутствии совести», адресованные МАУ, – единственному украинскому перевозчику, сумевшему в условиях сложной ситуации сохранить сеть внутренних и международных рейсов и в полном объеме выполнить свои обязательства перед пассажирами и партнерами. Так, осознавая свою ответственность перед Украиной, МАУ безвозмездно перевезла более 60-ти пострадавших и раненых для лечения и реабилитации в Литве, Польше, Германии, Испании и Израиле, предоставила 50%-ю скидку на перелеты для членов их семей и родственников. Также рейсами МАУ из разных стран доставлено более 18 тонн гуманитарных грузов.

Что же касается заявлений о якобы имеющемся долге авиакомпании перед аэропортом «Борисполь», то господин Бондаренко, лично проводивший совещания по этому вопросу, не может не располагать информацией о том, что взаимные финансовые претензии между авиакомпанией МАУ и аэропортом «Борисполь» находятся в стадии незавершенного судебного рассмотрения, и решение судом еще не вынесено. Авиакомпания МАУ отрицает наличие задолженности перед аэропортом и, в свою очередь, настаивает на том, что аэропорт имеет задолженность перед МАУ. Авиакомпания считает, что публичные заявления заместителя Министра инфраструктуры Украины, озвучившего неправдивые цифры, имеют все признаки коррупционной схемы и могут рассматриваться как попытка давления на суд.

Коллектив МАУ считает, что подобное заявление А. Бондаренко дискредитирует деловую репутацию авиакомпании и является оскорбительной для всего ее коллектива. Авиакомпания МАУ будет использовать все предусмотренные законом меры и способы для защиты чести, достоинства и деловой репутации компании. МАУ также надеется, что руководство страны даст надлежащую оценку действиям чиновника.

 

Авиакомпания «Международные Авиалинии Украины»

Уважаемый, Арсений Петрович! Мы, активисты Евромайдана, все те, кто стоял на главной площади страны, все те, кто боролся за европейское будущее Украины, требуем вернуть в собственность украинского народа украденную чиновниками землю в Конча-Заспе и Пуще-Водице, в том числе и дома построенные за счет налогоплательщиков и цинично приватизированные.

В недавнем интервью "Украинской правде" экс-глава Государственного управления делами Андрей Кравец отвечая на вопросы журналистов признался, что получил за бесценок землю в Пуще-Водице и построил на месте старого государственного домановый, который теперь является его собственностью.

Государственная дача №9 в Пуща-Водице была полностью снесена и на этом месте выстроен шикарный элитный дом ничем не уступающий Межигорью!
Арсений Петрович, до каких пор чиновники будут продолжать воровать и разорять нашу страну?! Разве за это мы стояли на Майдане?! До каких пор налогоплательщики будут платить и обслуживать "частные" владения олигархов-чиновников?!

Андрей Кравец должен ответить перед судом за свои деяния, этот человек в течение 5 лет занимал высшую должность в стране и несет полностью ответственность за разворовывание Украины.

На этой неделе, депутаты Киевсовета рассматривают вопрос возвращения в собственность города Гостиного двора, так же цинично украденного чиновником Кравцом. Если правительство не вмешается, есть все шансы  навсегда потерять десяток исторических объектов приватизированных командой Левочкина.

Уважаемый, Арсений Петрович, если Вы не вмешаетесь - мы придем к Вам под Кабинет Министров, а если и тут не отреагируйте, то к Вам домой. Мы не позволим, чтобы после всего того, что было зимой 2013-2014, после революции достоинства, украинский народ унижали те, кто его разворовывал десятки лет.

Депутати Фракції «УДАР Віталія Кличка» внесли на розгляд Верховної Ради України проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо сприяння створенню нових суб’єктів господарювання)» р.н.4089а, яким створюються умови для розвитку підприємництва в Україні.

Сьогодні багато людей втрачають робочі місця і єдиним способом виживання для них є зараз зайняття власною справою, нехай самою маленькою, але такою, яка дасть можливість заробляти для сім'ї.

На початку підприємницької діяльності часто мають місце ненавмисні порушення податкового законодавства, які зумовлені відсутністю досвіду у людей та частою зміною законодавчого регулювання підприємницької діяльності. То ж часто підприємці несуть відповідальність без вини, більше того, часто порушення підприємців у звітності, порушення термінів не несуть за собою втрат бюджету, але штрафи до людей застосовуються.

Скасування відповідальності за порушення, які не впливають на надходження до бюджетів, для новостворених суб’єктів підприємницької діяльності створить сприятливі умови для започаткування бізнесу та створення робочих місць, дозволить суб’єктам господарювання набути необхідний досвід, розібратися в тонкощах податкового законодавства, спрямувати свої зусилля на розвиток свого підприємства.

"Якщо підприємець сплатив усі податки до бюджету, то держава не має жодного права застосовувати до нього штрафи за помилки у декларації"- пояснив один із співавторів проекту, депутат Фракції «УДАР Віталія Кличка» Ростислав Павленко.

"Без вини винуватийсаме таким є підприємець згідно з українським законодавством. Таким чином держава відлякує людей від самоспасіння, яке сьогодні є тільки в підприємництві. Ми даємо людям можливість не боятись того, що вони будуть винні державі більше, ніж зароблять самі," – пояснила законопроект одна із співавторів проекту, депутат Фракції «УДАР Віталія Кличка» Оксана Продан.

 

Коментарі

Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...
Изображение
Хен Ліхтенштейн:"Сільське господарство - складний бізнес"
14.03.2016
Президент і Генеральний директор компанії Adama Agricultural Solutions Хен Ліхтенштейн... Подробнее...
Изображение
Гжегож Гайда:"Житлова реформа хворіє на популізм"
11.03.2016
Чи повинна держава ремонтувати будинки в приватній власності? Відповідь на таке... Подробнее...

 

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134157bilyk_.jpeg

Перша музична премія "Yuna"

 8 лютого 2012 року в НПМ «Україна», відбулась перша щорічна музична премія YUNA – національна церемонія нагородження найкращих в музичній сфері. Перша церемонія нагородження премії «Yuna» відзначила найкращих діячів музичного мистецтва See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134095hluschenko_.jpg

Графика Николая Глущенко

С 6 по 18 апреля 2012 года в залах Киевского национального музея русского искусства пройдет выставка коллекции графики 1930 – 1970-х гг. выдающегося  украинского художника, непревзойденного колориста – Николая Глущенко. See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені