Держава

Ринок розробки програмного забезпечення (ПЗ) – єдина експортна галузь України, що стабільно зростає, за 2013-16 рр. показавши приріст на 58%. Експорт послуг із розробки ПЗ у 2016 р. склав 3,2 млрд дол. США, що вивело галузь на 3-те місце за обсягом валютної виручки країни і забезпечило 26% від загального експорту послуг. Ринок створює близько 100 тис. високооплачуваних робочих місць і має величезний потенціал до зростання.

Проте нестабільність податкового регулювання і нестача спеціалістів є суттєвими стримуючими факторами для розвитку галузі. Шляхи усунення перепон на ринку представники влади, бізнесу, громадськості та експертних кіл обговорювали 19 жовтня під час Круглого столу «IT Future Talks: регулювання ринку розробки ПЗ» в рамках Публічного діалогу #PROДіалог, що пройшов в UNIT.City.

Офіс ефективного регулювання (BRDO) проаналізував регуляторне поле галузі та презентував його результати у Зеленій книзіЗеленій книзі. За експертною оцінкою, бурхливому розвитку галузі сприяла відсутність спеціального галузевого регулювання – норм та вимог до IT-компаній, їхніх послуг чи продуктів, а також можливість працювати за сприятливих податкових умов.

«Це успішний приклад ефективного ринку, що саморегулюється, і це не варто змінювати. Капіталізація 10 найбільших українських IT-компаній вже сьогодні перевищує 4 млрд дол., і на відміну від сировинних гігантів, їх вартість базується на людському капіталі. За умови забезпечення державою стабільних умов ведення бізнесу, зокрема оподаткування, а також врегулювання кількох регуляторних перепон прибуток галузі може зрости до 6 млрд дол. США у 2020 р.», - переконаний керівник сектору IT BRDO Олександр Кубраков.

Заробітна плата в галузі IT в 5 разів вища за середню в країні. При цьому високий рівень оплати зберігається не лише в столиці, але й в регіонах, де працює 56% спеціалістів, і це є суттєвим фактором регіонального розвитку.

«Галузь виступає потужним економічним мультиплікатором: 1 робоче місце в ITстворює ще 3 робочих місця суміжних професій. Але потенціал значно більший, IT– сфера, де Україна цілком може стати світовим інноватором, в цьому напрямку потрібно сміливо йти», - зазначив Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов.

Сума прямих податків і зборів, сплачених представниками галузі, за останні 3 роки зросла на 88%, досягнувши 7.1 млрд грн у 2016 р. Зважаючи на те, що переважна більшість податкових відрахувань з IT-компаній пов’язана саме з оплатою праці спеціалістів, сектор є дуже чутливим до умов оподаткування. Так, якщо компанії сировинних галузей економіки витрачають на такі податки не більше 3% від свого доходу, то IT-компанії – 19%. Таким чином, спрощена модель оподаткування не тільки дозволяє оптимізувати податкове навантаження на бізнес, але також є фактором, що дає українському ІТ конкурентну перевагу на світових ринках. При цьому варто розуміти, що зважаючи на нестабільність та ризикованість такої моделі, компанії ринку ПЗ обмежені у довгостроковому плануванні та залученні інвестицій, що гальмує розвиток галузі. 

Думку також поділяє в.о. Керівника торгово-економічного відділу Представництва ЄС в Україні Джоселін Гютон: «Україна є однією з найпривабливіших країн для розміщення замовлень у сфері аутсорсингу бізнес-процесів та IT. Тобто, це не просто потенціал, це вже створює реальні можливості, робить значний внесок у ВВП країни. Відсутність регулювання – однозначний стимул. Для подальшого розвитку на глобальному IT-ринку бізнес потребує стабільних передбачуваних умов».

Ще одним стримуючим фактором є кадровий голод на ринку. Серед причин нестачі кадрів – необхідність вдосконалення профільної освіти, значний відтік з країни випускників IT-спеціальностей, що сягає 30%, а також складнощі із залученням іноземних фахівців на ринок. Крім того, потребує врегулювання питання ввезення в країну прототипів техніки для тестування та розробки ПЗ для неї.

«Для України та IT-індустрії сьогодні є три зрозумілі цілі і три способи їх досягнути. По-перше, розвивати те, що змогло вирости самостійно. IT-галузь має всі шанси повернутися до зростання у 25-30% щороку. Друга ціль – розвиток внутрішнього ринку, бо без нього важко говорити про стабільний розвиток індустрії у довгостроковій перспективі. І третє – підтримка стартапів, продуктових компаній, адже саме вони зможуть принести значні інвестиції в країну. Досягти цих цілей допоможуть кроки, про які йдеться у Зеленій книзі: стабільні податкові умови, якісні зміни у системі освіти та зрозуміла міграційна політика», - підсумував Президент Асоціації «Інформаційні технології України», Голова «ЕРАМ Україна» Юрій Антонюк.

 

У заході взяли участь Голова Державного агентства з питань електронного урядування України Олександр Риженко, за допомогою Skype-зв’язкудолучилися Голова Комітету ВРУ з питань інформатизації та зв’язкуОлександр Данченко та заступник Голови Комітету ВРУ з питань науки і освіти Олексій Скрипник, Директор Департаменту податкової політики Міністерства фінансів Віктор Овчаренко, представники IT-бізнесу,експерти та громадськість.

 

 

Довідково:

Ініціаторами регуляторної реформи є Міністерство економічного розвитку і торгівлі та Державна регуляторна служба за сприяння BRDO. Підтримку процесу надає ЄС в рамках ініціативи EU4Business/ FORBIZ.

Публічний Діалог між владою та бізнесом має за мету вдосконалення державного регулювання та поліпшення бізнес-клімату в Україні.

 

2 жовтня о 10:15 під Верховною Радою України народні депутати, представники коаліції громадських організацій «За вільну від тютюнового диму Україну», молодіжних організацій та лікарської спільноти провели акцію, де закликали керівництво ВРУ внести на голосування антитютюновий законопроект №4030а, щоб заборонити розміщувати сигарети у вітринах магазинів.

Учасники звернули увагу на проблему того, що тютюнова індустрія використовує вітрини магазинів як рекламні майданчики для стимулювання продажу сигарет. Це сприяє доступності сигарет та спонукає дітей починати курити.

«Тютюнові компанії вигадують все нові й нові способи залучити нових курців та заробити гроші на їхньому здоров’ї. Сьогодні тютюнові корпорації застосовують хитрі маркетингові ходи, спрямовані на наших дітей. Щоб захистити майбутнє покоління від тютюнової залежності, я виступила одним з ініціаторів антитютюнового законопроекту №4030а, в якому, зокрема, забороняється розміщувати тютюнові вироби, пачки та макети у вітринах кіосків та магазинів, що саме по собі є рекламою куріння», -зазначила Ольга Богомолець, голова комітету ВРУ з питань охорони здоров’я.  

Усупереч забороні будь-якої реклами тютюну, виробники використовують магазини для стимулювання продажу сигарет, використовуючи спеціальну викладку. Сигарети розміщують так, щоб їх одразу було помітно, зайшовши в магазин чи пройшовши повз кіоск. Ці вироби зазвичай підсвічують, а на їхньому фоні розміщують привабливі малюнки людей, міст та сучасних аксесуарів. Поруч із сигаретами виставляють цукерки. Відповідно до Глобального опитування дорослих щодо вживання тютюну в Україні (GATS 2017), 72% українців вважають такі викладки сигарет рекламою.

«Сигаретні вітрини оточують наших дітей скрізь: біля шкіл, житлових будинків, на зупинках. Така присутність тютюнових виробів створює оманливий образ прийнятності куріння у суспільстві. Тому потрібно прибрати цей смертельний товар із вітрин, подалі від дитячих очей», - зазначила Наталія Веселова, народний депутат України.

Майже 40 держав вже заборонили виставляти сигарети на відкритих полицях магазинів, перемістивши їх у шафи, які зачиняються непрозорими дверима. Серед них  Канада, Велика Британія, Норвегія, Фінляндія, Ірландія, Хорватія, Білорусь, Росія, Австралія, Нова Зеландія, Непал, Панама, Кенія.

«Законопроект №4030а, який забороняє викладку сигарет, повністю відповідає Рамковій конвенції ВООЗ із боротьби проти тютюну та її керівним принципам. Україна ратифікувала Конвенцію у 2006 році й зобов’язалась її виконувати. Отже, закликаю своїх колег-депутатів найближчим часом прийняти цей законопроект, який дозволить прибрати сигарети із вітрин магазинів», - зауважила Ганна Гопко, народний депутат України.

12 квітня 2017 року Комітет з питань охорони здоров’я одноголосно схвалив рішення рекомендувати ВРУ проголосувати законопроект №4030а у першому читанні. Законопроект також підтриманий Міністерством охорони здоров’я України. В той же час ВРУ вже тривалий час не знаходить часу на розгляд цього та інших антитютюнових законопроектів.

Представники молодіжних організацій також виступають на підтримку законопроекту. Зокрема Євген Кузик, координатор молодіжного крила Партії «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» у місті Києві, вважає, що: «Куріння робить людей залежними, гальмує повноцінний розвиток людини, обмежує фізичну активність. Тому держава має на законодавчому рівні обмежувати доступність та привабливість сигарет, особливо серед молоді. Заборона реклами тютюну в місцях продажу є важливим кроком до попередження виникнення нікотинової залежності».

Наукові дослідження переконливо доводять, що заборона викладки сигарет в місцях продажу сприяє зменшенню поширеності куріння серед молоді. Так, Ісландія запровадила заборону викладки тютюнових пачок у 2001 році. За даними європейського опитування ESPAD, у 1999 році курили (щонайменше раз на місяць) 28% ісландських підлітків, а в 2011 – 10%. 

«Діти, котрі бачать сигарети у яскравих вітринах магазинів, на 64%[1] більш схильні почати курити. Це є тривожним сигналом, який засвідчує нагальну необхідність заборони викладок тютюнових виробів. Саме таким чином можна буде повністю викорінити рекламу тютюну в Україні», - пояснила Лілія Олефір, виконавчий директор ГО «Життя».

В Україні за останні 5 років не було прийнято жодного антитютюнового закону. Лікарі дуже схвильовані такою ситуацією, адже хвороби, спричинені куріння щодня забирають понад 230 життів українців. Днями провідні медики надіслали лист Президенту України із проханням допомогти прийняти законопроект №4030а задля зменшення поширеності куріння. Серед підписантів був і Отто Стойка, головний лікар Київського міського центру здоров'я. Під час акції Отто Стойка наголосив: «Життя та здоров’я людей є найбільшою цінністю держави. Тому законопроект №4030а, котрий має на меті захистити дітей та молодь від згубного впливу тютюну, має бути пріоритетом для Верховної Ради. Контроль над тютюном дійсно рятує життя і запобігає смертельним захворюванням».

Учасники акції закликали спікера парламенту Андрія Парубія розглянути законопроект №4030а на найближчому сесійному тижні й захистити дітей від нав’язливої та небезпечної реклами тютюну.

Довідково:12 квітня 2017 р. профільний Комітет з питань охорони здоров’я одноголосно рекомендував законопроект №4030а від 19.07.2016 р. для прийняття Верховною Радою України у першому читанні. Міністерство охорони здоров’я України також підтримало законопроект №4030а листом №05.1-03/14390 від 25.05.2017 р.

Сьогодні повністю набуває чинності Угода про асоціацію між Європейським Союзом та Україною. Ця Угода, включаючи поглиблену та всеосяжну зону вільної торгівлі (ПВЗВТ), є основним інструментом зближення України з ЄС. Вона сприяє глибшим політичним відносинам, сильнішим економічним зв’язкам, а також дотриманню спільних європейських цінностей. Вільна торгівля відкриває для України ринки. Вона сприяє адаптації законодавства, стандартів та регламентів до норм ЄС та міжнародних норм. Таким чином, поглиблена та всеосяжна зона вільної торгівлі є основою для модернізації торгових відносин та економічного розвитку України.
 
Президент Європейської Комісії Жан-Клод Юнкер відзначив: “Рішучість є однією з чеснот. Сьогодні, незважаючи ні на які виклики, ми це зробили. Угода про асоціацію з Україною набуває чинності. А це означає, що Європейський Союз виконує своє обіцянку, надану нашим українським друзям. Я вдячний всім, завдяки кому це стало можливим: тим, хто стояв на Майдані; а також тим, хто важко працює над реформами, щоб зробити Україну кращою.  Цей день - святковий для нашого європейського континенту”.
 
Верховний представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки та Віце-президент Єврокомісії Федеріка Моґеріні сказала: “Сьогодні ми врешті досягли того, над чим працювали останніми роками: тіснішої асоціації між Європейським Союзом та Україною. Вона означає, що наші громадяни стали ближчими один до одного; ринки стали більшими; відкрилось більше можливостей для бізнесу та підприємців; більш активним є обмін досвідом, інформацією та знаннями. Це показує, що ми розділяємо спільні цілі, а також що громадяни України в наступні роки можуть сподіватися на підтримку та співпрацю з Європейським Союзом”.
 
Європейський комісар з питань європейської політики сусідства та перемовин із розширення Йоганнес Ган сказав наступне: “Наступні покоління українських громадян будуть пожинати плоди більш тісної асоціації з ЄС. Ми вже можемо бачити перші конкретні результати від реалізації Угоди: збільшився український експорт до ЄС, й ЄС затвердив за собою позицію найбільшого торгового партнера України. Безпрецедентними є останні зусилля України по здійсненню реформ. Проте попереду залишається ще багато роботи, як-от боротьба з корупцією, яку варто продовжувати. Європейський Союз і надалі буде надавати підтримку Україні в її реформаторських зусиллях: як шляхом надання консультацій, так й фінансово”.
 
Європейський Союз незмінно підтримує незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України. ЄС також підтримує продовження амбітних зусиль української влади з реформування українських інституцій та економіки. Це має розкрити весь потенціал Угоди про асоціацію, а також надати можливість громадянам України користуватися всіма перевагами Угоди.
 
Відповідно до Угоди про асоціацію Україна взяла на себе зобов’язання провести структурні реформи в таких сферах: демократія, права людини, верховенство права, якісне державне управління, торгівля та сталий розвиток. Угода про асоціацію також передбачає посилену співпрацю з питань захисту навколишнього середовища, соціального розвитку та соціального захисту, транспорту, захисту прав споживачів, рівних можливостей, освіти, молоді та культури, промисловості та енергетики. Набуття чинності цією Угодою надасть нового поштовху для співпраці в сфері зовнішньої політики та політики безпеки, юстиції, оподаткування, управління державними фінансами, науки та технології, освіти та цифрових технологій.
 
Довідкова інформація
 
Переговори щодо Угоди про асоціацію ЄС та Україна вели протягом 2007-2011 років. 21 березня та 27 червня 2014 року вони підписали цю Угоду. З 1 листопада 2014 року значна частина Угоди застосовувалась на тимчасовій основі, а з 1 січня 2016 року почала тимчасово застосовуватись поглиблена та всеосяжна зона вільної торгівлі.

У другому кварталі 2017 року бізнес-омбудсмен отримав від бізнесу 237 скарг і закрив 192 розслідування. Фінансовий ефект від діяльності Ради склав 495 млн. гривень у звітному кварталі, а за весь час роботи перевищив 10,2 млрд. гривень. 97% скаржників задоволені роботою з командою Ради бізнес-омбудсмена.

 

Податкові питання найчастіше турбували бізнес (44% від усіх звернень), проте кількість скарг на дії фіскалів знизилася на 12% у порівнянні з попереднім кварталом. Зменшилася кількість звернень на органи місцевого самоврядування (на57%) і митні питання (на 53%). При цьому частіше стали скаржитися на дії СБУ (на 60%) і Міністерства юстиції (на 38%).

 

Малий та середній бізнес залишається основним джерелом звернень (63% скарг), хоча кількість скарг від великого бізнесу зросла на 7 процентних пунктів у порівнянніз попереднім кварталом. 72% скарг надійшло від українських компаній, при цьому спостерігається поступове зростання звернень від іноземного бізнесу. Найчастіше скаржилися представники таких індустрій, як оптова і роздрібна торгівля, промисловість, нерухомість. Найактивніше скаржилися підприємці з Києва (118), Київської (24), Одеської (14) і Дніпропетровської (12) областей.

 

У другому кварталі фахівці РБО підготували системний звіт, присвячений проблемі рейдерства. У звіті представлений аналіз законодавства у сфері боротьби з рейдерством і проблем, що заважають правоохоронцям ефективно виконувати свою роботу. У звіті запропоновані рекомендації щодо
боротьби з рейдерськими атаками та впровадження комплаєнс-програм.  

 

19 травня Рада бізнес-омбудсмена спільно з Європейським банком реконструкції та розвитку і Організацією економічного співробітництва та розвитку представила Всеукраїнську мережу доброчесності і комплаєнсу (UNIC)– нову ініціативу для бізнесу, який прагне працювати прозоро. Метою створення мережі є просування ідеї етичного та відповідального ведення бізнесу. Наразі 46 українських та міжнародних компаній підписали декларацію про доброчесність. Робота над розвитком мережі триває.

 

«Більше двох років ми успішно захищаємо права українських підприємців. Однак свою роль ми вбачаємо не лише у вирішенні конкретних скарг, а й в просуванні ідеї відповідального ведення бізнесу. Працювати прозоро, уникаючи корупційних схем, має стати престижним», прокоментував бізнес-омбудсмен Альгірдас Шемета.   

 

З повною версією квартального звіту українською та англійською мовами можна ознайомитися на сайті Ради бізнес-омбудсмена України: https://boi.org.ua/publications/reports.   

 

 

Довідка

 

Рада бізнес-омбудсмена – це незалежний  постійно діючий консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів України (постанова №691 від 26 листопада 2014 року та Меморандум про взаєморозуміння для української Антикорупційної ініціативи від 12 травня 2014 року), започаткований з метою створення прозорих умов роботи державних та місцевих органів влади, державних або підконтрольних державі компаній, а також для запобігання корупції.

 

Рада бізнес-омбудсмена фінансується через мультидоноровий рахунок ЄБРР, відкритий у 2014 році задля створення сприятливих умов ведення бізнесу для українських підприємців. Донорами є: Велика Британія, Данія, Італія, Нідерланди, Німеччина, Польща, США, Фінляндія, Франція, Швейцарія, Швеція, Японія та Європейський Союз.

 

Утворення Ради спільно погоджено Кабінетом Міністрів України, Європейським банком реконструкції та розвитку, Організацією економічного співробітництва та розвитку, Європейською бізнес асоціацією, Американською Торгівельною Палатою, Федерацією роботодавців України, Торгово-Промисловою Палатою України, Українським союзом промисловців і підприємців.

Міжнародний Академічний Рейтинг "Золота Фортуна" у червні 2017 року нагородив декілька заслужених діячів та підприємств України.

Клініка генетики репродукції «Вікторія» є одним із провідних центрів експертного рівня з питань лікування безпліддя в Україні. Створена у 2007 році, клініка протягом тривалого часу має стабільно високі показники ефективності лікування. Кожна друга родина, яка проходить лікування у «Вікторії», відчула щастя батьківства завдяки зусиллям команди наших спеціалістів. За цей час у нас народилось понад 2700 дітей. Це говорить про те, що наші методи діагностики та препарати – сучасні і ефективні, а професіоналізм – вартий поваги. Репродуктологи, генетики і ембріологи нашої клініки  не лише володіють масштабнимклінічним досвідом, а й розвивають медицину. Підтвердженням цьому є участь наших співробітників у чисельних українських та міжнародних конференціях, конгресах, семінарах, публікуютьсянаукові статті, методичні рекомендації та монографії по темі ЕКЗ. Особливим приводом для гордості клініки є власні запатентовані винаходи, що дозволяють допомагати все більшій кількості пацієнтів з найскладнішими випадками безпліддя ставати батьками, винаходи, визнані світом репродуктології. Навіть сама природа не дає таких гарантій. Наше завдання – не маніпулювати законами природи, а лише допомогти їй, а, значить, – допомогти Вам, подарувавши можливість продовжити себе в дітях, стати батьками довгоочікуваних здорових дітей. І ми успішно справляємось із цим завданням.З надією стати батьками до клініки «Вікторія» звертаються пацієнти з різних країн: США, західної Європи, Ізраїлю, близького зарубіжжя. Вирішальну роль при цьому відіграють високий рівень технологій ЕКЗ, досвідчені лікарі, відповідний сервіс і високі результати у лікуванні безпліддя у нашій клініці. Клініка генетики репродукції «Вікторія» - дім, де зароджується нове життя і нові родинні цінності!

Корпорація «Камелія-К», Президент Костюкова Тетяна Андріївна, нагороджено Медаллю «Трудова слава» ІІ ступеня в номінації: «За високий професіоналізм».Компанія «Камелія» працює на ринку України з 1994 року. Сьогодні - це одне з провідних підприємств з вирощування та реалізації квіткової продукції. Компанія «Камелія» постійно розвивається і будує нові теплиці з вирощування якісних квітів на Україні, тим самим створюючи нові робочі місця і забезпечуючи український ринок якісними товарами та професійними послугами на рівні європейських країн. Компанія «Камелія» - квіти, що дарують радість!

КОМПАНІЯ «ЛІКВІДАТОР-ПРО» керуючий партнер Ольга Юрченко, нагороджена медаллю «Трудова слава» в номінації: «За вагомий внесок у справу розбудови України та високий професіоналізм». Компанія спеціалізується на ліквідації та реєстрації суб’єктів підприємницької діяльності різних форм власності. Компанія працює на ринку юридичних послуг з 2008 року та встигла зарекомендувати себе як команда високопрофесійних спеціалістів. Компанія надає послуги у наступних напрямках: банкрутство підприємств та фізичних осіб підприємців, закриття підприємств та ФОП, викуп підприємств та ФОП, реєстрація підприємств. Серед працівників компанії є й арбітражні керуючі, які входять до Всеукраїнської Асоціації Арбітражних управляючих.  Компанія «ЛІКВІДАТОР-ПРО» - це високопрофесійна юридична допомога з індивідуальним підходом.

 

НАЗАРЕНКО ГАЛИНА ІВАНІВНА, директор ТОВ «Лабораторія Форпост», медичний директор ТОВ «Клініка імунології та алергології «Форпост», лікар алерголог-імунолог, дитячий лікар алерголог-імунолог нагороджена медаллю «Трудова слава» ІІ ступеня в номінації: «За високий професіоналізм». Клініка імунології та алергології «ФОРПОСТ» - це сучасний багатопрофільний медичний центр, який є лідером в сфері діагностики та лікування імунологічних і алергічних захворювань.  Візитною карткою клініки є комплексність діагностики лікування різних хронічних захворювань з позиції імунної системи. Клініка має свою атестовану лабораторію. Унікальність клініки полягає в тому, що в одному місці зібрану консультативна, діагностична та лікувальна бази. Клініка є клінічною базою кафедри імунології та алергології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика. Розроблені в клініці і запатентовані методи лікування дозволяють досягти найкращого ефекту при лікуванні найрізноманітніших захворювань. В лабораторії клініки « ФОРПОСТ» використовується технологія Immuno CAP® (обладнання і алергени) фірми "Phadia", яка є світовим лідером в цій галузі. Новий тест - нові перспективи в діагностиці алергічних захворювань.

 

ТОВ «Інститут планування сім’ї» «IPF», директор Олинеченко Юрій Олександрович, нагороджено медаллю «Трудова слава» ІІ ступеня в номінації: «За вагомий внесок у справу розвитку медичної галузі України та високий професіоналізм». Інститут планування сім'ї «IPF» - сучасне високотехнологічнамедичнаустанова, що відповідає найвищим стандартам приватної медицини. Провідним напрямком клініки є лікування безпліддя. Клініка «IPF» спеціалізується на екстракорпоральному заплідненні і комбінованих репродуктивних програмах, включаючи сурогатне материнство, в поєднанні, при необхідності, з різними донорськими програмами.

МЦ «IPF» ефективно поєднує науково-дослідницьку роботу з практичною діяльністю.У центрі працює професійно підготовлений персонал: професори, доктори та кандидати медичних наук, лікарі вищої категорії. Фахівці постійно підвищують кваліфікацію і консультують в кращих клініках України.

Основними переваги «IPF» є:  багатопрофільність центру,  консультації кращих фахівців,  сучасне медичне обладнання, аналізи на базі власної сучасної клініко-діагностичної лабораторії, надання медичної документації державного зразка, унікальні сучасні програми лікування, зручне місце розташування центру, комфортабельний денний стаціонар, гнучка система знижок, можливість лікування в кредит, можливість оплати послуг за допомогою пластикових карт. Клініка «IPF» - Ваші мрії народжуються тут.

Туроператор «MouzenidisTravel» нагороджено почесним диплмом в номінації: «За вагомі успіхи у наданні туристичних послуг».  «Mouzenidis Travel» складаєосновувеликогобагатопрофільногогрецького холдингуMouzenidis Group, щооб’єднуємайжедвадесяткикомпаній.БагатогранніможливостіхолдингудозволяютьMouzenidis TravelстворюватиіпропонуватибезпрецедентнурізноманітністьтурівіваріантівпоїздокдоГреціїна власних авіалініях Ellinair, серед яких: пляжний відпочинок, тури за хутром, екскурсійні та паломницькі програми, медичний та корпоративний туризм VIP-тури, оренда та продаж нерухомості табагатоіншого. Головний офіс компанії MouzenidisTravelрозташований у Греції, в місті Салоніки, офіси туроператора діють на курортах і в регіонах країни: Афіни, Пієрія, п-ів Халкідіки, п-ів Пелопоннес, о. Крит, о. Корфу, о. Родос, о. Тасос, о. Закінф. Перший офіс в Україні був відкритий в 2005 році. Окрім грецького напряму, компанія пропонує тури на гірськолижні курорти Болгарії. В 2016 році відкриті нові напрямки виїзного туризму - Кіпр, Італія, Угорщина, Грузія.Мета компанії - досягнення вищої якості обслуговування туристів і цінової привабливості пропонованого турпродукту, що стає можливим завдяки внутрішній політиці компанії.

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Заголовки передовиць

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені