1-2 грудня 2017 року FIABCI-УкраїнаFIABCI-Україна спільно з КАДАКАДА та СФНМУСФНМУ організували та провели наймасштабніший за своєю географією, концепцією та інформативністю VI Національний Форум #iREALUKRAINE VI Національний Форум #iREALUKRAINE на тему Modern City Concept (Концепція Сучасного міста).

Більше 350 найпрогресивніших фахівців ринку нрухомості, міжнародних та українських експертів з 10 країн світу, об”єднались навколо обговорення та пошуку шляхів практичного втілення концепції сучасного міста Києва крізь призму світових трендів та реалізованих концепцій.

Сам захід був концептуальним, досить незвичного формату для такого масштабу та рівня заходів. Як відмічали учасники заходу у своїх відгуках після відвідування форуму, “нікому досі на ринку не вдавалось досягти балансу в концепції продукту заходу, який пропонують організатори та об”єднання для учасників ринку нерухомості, а команді FIABCI-Україна спільно з КАДА та СФНМУ - це вдалось!”

Що ж такого було у цій Концепції заходу, що вразило учасників спікерів та запрошених іноземних експертів.

В першу чергу - це контент. У другу - формат. Одразу декілька слів щодо формату. Форум складався з двох насичених днів. Перший день пройшов у форматі конференції з палкими дискусіями, другий же день був спеціально проведений у іншому приміщенні - нещодавно відкритому унікальному місці для ринку нерухомості України - шоу-румі нерухомості HATS. Час другого дня присвячений майстеркласам, що розширяли рамки сприйняття українських фахівців, яким повинен бути справді “будинок щастя” чи “будинок мрії”, також учасники мали нагоду побувати на Марафоні Міських Ініціатив, де було представлено 7 проектів міста Києва (ВДНГ, UNIT.CITY, Синхро-простір, Архітектурний кластер АГРОМАТ, КОМПАС, URBANSPACE500 та Archi4Kids), а також учасники дізнались про розвиток міста Батумі від партнерів заходу Aliance Group (Грузія), про те, які є можливості девелопменту у Аджмані (ОАЕ) та про те, які можливості надає професійна спільнота FIABCI International від Президента професійного підрозділу FIABCI International - пана Флорентіно Дулалія (Філіппіни) і що таке CPI-PI (City Prosperity Initiative-Perseption Index) - ініціатива процвітання міст та індекс задоволення містом від Президента Світової Ради експертів FIABCI International, президента FIABCI-Україна та головного ідеолога та концептолога заходу - Катерини Пилипчук.

Що стосується контенту, то у перший же день форуму учасники почули доповіді про розвиток сучасних міст планети з перших вуст очільників тих секторів, що й займаються урбаністичним та архітектурним розвитком своїх регіонів. Зокрема Представника Агентства з Жилого Розвитку Південно-Африканської Республіки - Брайяна Чаплога (ПАР) - про міста Південної Африки -  Кейптаун та Стентон, Представника Державного Департаменту Земельних Відносин ОАЕ - Мунеіра Шехадеха (ОАЕ) - про міста щастя у Аджман, ОАЕ, Президента FIABCI-EUROPE - Рамон Ріера Тороба (Іспанія) - про новий тип сучасних фахівців нерухомості у сучасному місті Барселона, Іспанія, представника уряду Малайзії та голову національного комітету FIABCI-Malaysia - Норізан Бінті Ахмад (МАЛАЙЗІЯ) - про місто-хаб Сайберджая, Малайзія, та Президента Світової Ради Девелоперів та Інвесторів FIABCI - Лілі Чанг (Тайвань) - про інновації у сталому розвитку міста Тайчунг, Тайвань. Ключовий виступ форуму про Концепцію сучасного міста Києва та його урбаністичний та архітектурний розвиток учасники мали нагоду почути від Костянтина Колеснікова - Координатора Київської Стратегічної Спільноти (КСС), члена Національної спілки архітекторів України (НСАУ, член президії КоНСАУ) та «Ради з Зеленого (екологічного) Будівництва» (UaGBC, член президії Ради), маркетолога, концептолога, консультанта з розвитку територій.

На Форумі був присутній особисто Президент Світової Федерації нерухомості FIABCI International - Фарук Махмуд (Індія), що представляє найвпливовішу та найбільшу у світі міжнародну організацію нерухомості, що налічує 1 мільйон фахівців ринку нерухомості з більш ніж 45 країн світу. ВІн зазначив, що у глобальному світі скоро будуть панувати саме міста і для того, щоб залишатися під “парасолькою” тих самих спільних цінностей, експертам та фахівцям ринку, яким небайдужий сталий розвиток їх власних міст, потрібно об”єднуватися у професійні спільноти, головною і найбільш впливовою, а також найстаршою з яких є Міжнародна Федерація Нерухомості FIABCI International.

Протягом першого дня Форуму учасники мали нагоду також почути прогнози та аналітику від таких відомих усій Україні спікерів, як Сергій Фурса(Dragon capital), Роман Куцак (KPMG), Дмитро Корнієнко (NAI Ukraine), концепцію Data Technologies від Майка Гіреля (AuxBridge, Ізраїль), а також про глобальну трансформацію ринку від Василя Бузуєва (Metrumcoin).

“Вишенькою на торті” першого дня форуму стала панельна дискусія про сталий розвиток міст в Україні за участю Наталії Кривди - доктора філософських наук, професором кафедри української філософії та культури Київського національного університету імені Тараса Шевченка, члена колегії Міністерства культури, експерта реанімаційного пакету реформ, Євгенії Сорокіної, менеджера проектів Kyiv Smart City Hub, Олександра Кучерявого - білоруського архітектора, що в Україні запускає активні будинки (Active House),  а також Інни Богословської - громадського та політичного діяча, що говорила про сучасних лідерів міст, про бірюзовий рівень лідерства та про новітні підходи до розвитку міст.


Другий же день завершився результатом роботи чотирьох робочих груп - команд активних учасників форуму, що у процесі креативного воркшопу “Концепція Сучасного міста Києва” мислили у чотирьох напрямах: Бізнес, Екологія, Культура та Освіта, Інфраструктура - як можна підняти рівень свого власного задоволення тим, що відбувається у місті саме у цьому напрямі і що саме я, як фахівець ринку нерухомості, міський ініціатор, підприємець чи член громадської професійної організації можу зробити, щоб зробити своє місто процвітаючим. На імпровізованій стіні з”явились чотири реальних проекти, над якими групи продовжать свою роботу уже й після форуму, і які будуть надані до відома очільникам Київської Державної Адміністрації та Київради для більш широкого обговорення. Фасилітаторами воркшопу були Анна Дерев”янко - волонтер та сертифікований спеціаліст та Катерина Пилипчук.

Почесними гостями форуму стали й голови громадських організацій ринку України FIABCI-Україна, Спілки Фахівців нерухомого майна України, Клубу Архітекторів та Дизайнерів України, Асоціації Фахівців Банківської Оцінки України, Українського Товариство Оцінювачів, Національної Федерації Нерухомості, Школи управління будівельними проектами України, Українського Клуб нерухомості та інші почесні гості, спікери та учасники форуму!

Спільно учасниками, експертами та організаторами форуму було вирішено, що наступний VII Національний Форум #iREALUKRAINE у 2018 році пройде на тему WISE CITY CONCEPT “КОНЦЕПЦІЯ МУДРОГО МІСТА” - куди усіх запрошуємо уже зараз.

Реєстрація у Waiting List  розпочнеться дуже скоро!

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134157bilyk_.jpeg

Перша музична премія "Yuna"

 8 лютого 2012 року в НПМ «Україна», відбулась перша щорічна музична премія YUNA – національна церемонія нагородження найкращих в музичній сфері. Перша церемонія нагородження премії «Yuna» відзначила найкращих діячів музичного мистецтва See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134095hluschenko_.jpg

Графика Николая Глущенко

С 6 по 18 апреля 2012 года в залах Киевского национального музея русского искусства пройдет выставка коллекции графики 1930 – 1970-х гг. выдающегося  украинского художника, непревзойденного колориста – Николая Глущенко. See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені