Будівництво та нерухомість

1-2 грудня 2017 року FIABCI-УкраїнаFIABCI-Україна спільно з КАДАКАДА та СФНМУСФНМУ організували та провели наймасштабніший за своєю географією, концепцією та інформативністю VI Національний Форум #iREALUKRAINE VI Національний Форум #iREALUKRAINE на тему Modern City Concept (Концепція Сучасного міста).

Більше 350 найпрогресивніших фахівців ринку нрухомості, міжнародних та українських експертів з 10 країн світу, об”єднались навколо обговорення та пошуку шляхів практичного втілення концепції сучасного міста Києва крізь призму світових трендів та реалізованих концепцій.

Сам захід був концептуальним, досить незвичного формату для такого масштабу та рівня заходів. Як відмічали учасники заходу у своїх відгуках після відвідування форуму, “нікому досі на ринку не вдавалось досягти балансу в концепції продукту заходу, який пропонують організатори та об”єднання для учасників ринку нерухомості, а команді FIABCI-Україна спільно з КАДА та СФНМУ - це вдалось!”

Що ж такого було у цій Концепції заходу, що вразило учасників спікерів та запрошених іноземних експертів.

В першу чергу - це контент. У другу - формат. Одразу декілька слів щодо формату. Форум складався з двох насичених днів. Перший день пройшов у форматі конференції з палкими дискусіями, другий же день був спеціально проведений у іншому приміщенні - нещодавно відкритому унікальному місці для ринку нерухомості України - шоу-румі нерухомості HATS. Час другого дня присвячений майстеркласам, що розширяли рамки сприйняття українських фахівців, яким повинен бути справді “будинок щастя” чи “будинок мрії”, також учасники мали нагоду побувати на Марафоні Міських Ініціатив, де було представлено 7 проектів міста Києва (ВДНГ, UNIT.CITY, Синхро-простір, Архітектурний кластер АГРОМАТ, КОМПАС, URBANSPACE500 та Archi4Kids), а також учасники дізнались про розвиток міста Батумі від партнерів заходу Aliance Group (Грузія), про те, які є можливості девелопменту у Аджмані (ОАЕ) та про те, які можливості надає професійна спільнота FIABCI International від Президента професійного підрозділу FIABCI International - пана Флорентіно Дулалія (Філіппіни) і що таке CPI-PI (City Prosperity Initiative-Perseption Index) - ініціатива процвітання міст та індекс задоволення містом від Президента Світової Ради експертів FIABCI International, президента FIABCI-Україна та головного ідеолога та концептолога заходу - Катерини Пилипчук.

Що стосується контенту, то у перший же день форуму учасники почули доповіді про розвиток сучасних міст планети з перших вуст очільників тих секторів, що й займаються урбаністичним та архітектурним розвитком своїх регіонів. Зокрема Представника Агентства з Жилого Розвитку Південно-Африканської Республіки - Брайяна Чаплога (ПАР) - про міста Південної Африки -  Кейптаун та Стентон, Представника Державного Департаменту Земельних Відносин ОАЕ - Мунеіра Шехадеха (ОАЕ) - про міста щастя у Аджман, ОАЕ, Президента FIABCI-EUROPE - Рамон Ріера Тороба (Іспанія) - про новий тип сучасних фахівців нерухомості у сучасному місті Барселона, Іспанія, представника уряду Малайзії та голову національного комітету FIABCI-Malaysia - Норізан Бінті Ахмад (МАЛАЙЗІЯ) - про місто-хаб Сайберджая, Малайзія, та Президента Світової Ради Девелоперів та Інвесторів FIABCI - Лілі Чанг (Тайвань) - про інновації у сталому розвитку міста Тайчунг, Тайвань. Ключовий виступ форуму про Концепцію сучасного міста Києва та його урбаністичний та архітектурний розвиток учасники мали нагоду почути від Костянтина Колеснікова - Координатора Київської Стратегічної Спільноти (КСС), члена Національної спілки архітекторів України (НСАУ, член президії КоНСАУ) та «Ради з Зеленого (екологічного) Будівництва» (UaGBC, член президії Ради), маркетолога, концептолога, консультанта з розвитку територій.

На Форумі був присутній особисто Президент Світової Федерації нерухомості FIABCI International - Фарук Махмуд (Індія), що представляє найвпливовішу та найбільшу у світі міжнародну організацію нерухомості, що налічує 1 мільйон фахівців ринку нерухомості з більш ніж 45 країн світу. ВІн зазначив, що у глобальному світі скоро будуть панувати саме міста і для того, щоб залишатися під “парасолькою” тих самих спільних цінностей, експертам та фахівцям ринку, яким небайдужий сталий розвиток їх власних міст, потрібно об”єднуватися у професійні спільноти, головною і найбільш впливовою, а також найстаршою з яких є Міжнародна Федерація Нерухомості FIABCI International.

Протягом першого дня Форуму учасники мали нагоду також почути прогнози та аналітику від таких відомих усій Україні спікерів, як Сергій Фурса(Dragon capital), Роман Куцак (KPMG), Дмитро Корнієнко (NAI Ukraine), концепцію Data Technologies від Майка Гіреля (AuxBridge, Ізраїль), а також про глобальну трансформацію ринку від Василя Бузуєва (Metrumcoin).

“Вишенькою на торті” першого дня форуму стала панельна дискусія про сталий розвиток міст в Україні за участю Наталії Кривди - доктора філософських наук, професором кафедри української філософії та культури Київського національного університету імені Тараса Шевченка, члена колегії Міністерства культури, експерта реанімаційного пакету реформ, Євгенії Сорокіної, менеджера проектів Kyiv Smart City Hub, Олександра Кучерявого - білоруського архітектора, що в Україні запускає активні будинки (Active House),  а також Інни Богословської - громадського та політичного діяча, що говорила про сучасних лідерів міст, про бірюзовий рівень лідерства та про новітні підходи до розвитку міст.


Другий же день завершився результатом роботи чотирьох робочих груп - команд активних учасників форуму, що у процесі креативного воркшопу “Концепція Сучасного міста Києва” мислили у чотирьох напрямах: Бізнес, Екологія, Культура та Освіта, Інфраструктура - як можна підняти рівень свого власного задоволення тим, що відбувається у місті саме у цьому напрямі і що саме я, як фахівець ринку нерухомості, міський ініціатор, підприємець чи член громадської професійної організації можу зробити, щоб зробити своє місто процвітаючим. На імпровізованій стіні з”явились чотири реальних проекти, над якими групи продовжать свою роботу уже й після форуму, і які будуть надані до відома очільникам Київської Державної Адміністрації та Київради для більш широкого обговорення. Фасилітаторами воркшопу були Анна Дерев”янко - волонтер та сертифікований спеціаліст та Катерина Пилипчук.

Почесними гостями форуму стали й голови громадських організацій ринку України FIABCI-Україна, Спілки Фахівців нерухомого майна України, Клубу Архітекторів та Дизайнерів України, Асоціації Фахівців Банківської Оцінки України, Українського Товариство Оцінювачів, Національної Федерації Нерухомості, Школи управління будівельними проектами України, Українського Клуб нерухомості та інші почесні гості, спікери та учасники форуму!

Спільно учасниками, експертами та організаторами форуму було вирішено, що наступний VII Національний Форум #iREALUKRAINE у 2018 році пройде на тему WISE CITY CONCEPT “КОНЦЕПЦІЯ МУДРОГО МІСТА” - куди усіх запрошуємо уже зараз.

Реєстрація у Waiting List  розпочнеться дуже скоро!

20 вересня 2017 року відбувся І-й спеціалізований форум, присвячений новим рішенням та розумним технологіям для будівельного сектору – Smart Build Forum.

Форум проходив за підтримки Всеукраїнської спілки виробників будівельних матеріалів, Асоціації виробників теплоізоляції, Українсько центру сталевого будівництва та Торгово-промислової палати України.

Генеральним партнером форуму виступила компанія «Затишний Будинок».

Під дахом елітного IQ Business Centre зібралися новатори та розробники технологічних новинок, які представили свої доробки для керівників будівельних компаній. Програма форуму була насиченою, цікавою та складалася  з трьох блоків: інноваційні технології для будівельного сектору; енергоефективність та еко-технології; технології для бізнесу.

Особливою увагою відвідувачі форуму відмітили теми: використання безпілотних технологій під час будівництва від компанії DroneUA, систему моніторингу спец техніки для будівництва від TMBitrekта віртуальну реальність, як інструмент з продажу нерухомості, від компанії 3DTOUR, яку відвідувачі змогли протестувати на стенді компанії та на власні очі побачити, як працює технологія.

Гарячу дискусію викликав блок з енергоефективності та виступи представників компаній MANEZH з доповіддю про сонцезахисні системи та «Затишний Будинок» з презентацією еко- технологій у будівництві.

Не менш цікавими були доповіді з систем прогнозування шуму та вібрацій при забудові територій від компанії Acoustic Group, хмарні технології для безхмарного будівельно бізнесу від представника латвійської IT- компанії DEAC data centers, система моніторингу бізнес партнерів та контрагентів від компанії YouControl та доповідь про технологію блокчейну, як тренд управління активами нерухомості від компанії Distributed Lab.

Загалом відвідувачі форуму отримали шестигодинний інтенсив, присвячений розумним технологіям у сфері будівництва, прослухали дев’ять неймовірно пізнавальних доповідей від професіоналів своєї справи, обговорили цікаві кейси та тенденції впровадження інновацій в будівельний сектор під час двох перерв на нетворкінг, тепле та дружне спілкування після офіційної програми форуму.

Інформаційними партнерами заходу виступили профільні ресурси та видання : будівельний портал «Build Portal», журнал «Prof Build», інтернет-портал «Bprice», видання «Будівельний журнал»,  журнал «AW-THERM», видання «Промислова електроенергетика та електротехніка», інформаційна агенція «БІЗРЕЛІЗ», журнал «Вікна. Двері. Вітражі» та спеціалізований портал «Build Tech».

Компания Arricano стала партнером ежегодного национального студенческого архитектурного конкурса Steel Freedom и предоставила для разработки конкурсного проекта земельный участок «Петровка».

Конкурс основан в 2014 году Ассоциацией «Украинский Центр Стального Строительства» (УЦСС) для привлечения студентов профильных ВУЗов Украины к созданию архитектурных проектов с применением стальных конструкций. В текущем году в течение двух месяцев участники конкурса, который стартовал 1 сентября 2017 года, смогут разработать и представить на суд авторитетного жюри свои проекты. Защита работ пройдет 25 ноября в формате архитектурного фестиваля, в рамках которого лучшие команды в каждой из категорий конкурса проведут защиту своих работ перед членами жюри.

Компания Arricano предложила конкурсантам на земельном участке 5,41 Га разработать проект жилого комплекса с выразительной современной архитектурой, с паркингом, с разработкой входной группы комплекса и благоустройством территории. Николай Якименко, и.о. руководителя департамента девелопмента, и.о. директора по эксплуатации компании Arricano, уверен, что выбор конкурсантами этого технического задания поставит перед участниками немало задач, требующих креативного подхода. «Изюминкой нашего проекта является многозадачность, -  отмечает господин Якименко. - При работе над конкурсным проектом необходимо учитывать историю реки Почайны, концепцию победителя Всеукраинского архитектурного закрытого конкурса на эскизный проект возрождения реки с благоустройством территории одноименного парка.

В Arricano ожидают, что участникам будет интересно придумать проект, в котором сошлись история и современность, жилой комплекс и благоустройство территории, экологичное отношение к окружающей среде и новые технологии.

Михаил Меркулов, CEO Arricano, убежден, что сотрудничество девелоперов с будущими специалистами отрасли в практических проектах имеет большой потенциал для развития профессионализма специалистов. «Все проекты Arricano в разных городах Украины отличаются инновационными архитектурными решениями и использованием передовых технологий, поэтому мы заинтересованы в качестве будущих специалистов, обладающих знаниями и опытом. Steel Freedom – это проект, который имеет социальную направленность: у организаторов и компаний-участников есть возможность повлиять на профессиональное развитие, профессиональную карьеру будущих украинских архитекторов, дать качественный старт профильным специалистам. Ведь сегодняшние старшекурсники завтра станут сотрудниками компаний и будут развивать отрасль В Arricano мы любим и развиваем образовательные проекты со студенчеством».

Организаторы архитектурного конкурса рассказывают, что Steel Freedom– это возможность для студентов воплотить самые смелые идеи со стальными конструкциями в проектах коммерческой недвижимости. В свою очередь девелопер получает свежий взгляд на архитектурные решения по своему объекту с заданными условиями и требованиями в его локации.

«За три года проведения Steel Freedom в конкурсе приняли участие около 400 студентов из 17 профильных ВУЗов со своими проектами в разных сегментах коммерческой недвижимости, – рассказала директор по развитию УЦСС Татьяна Колчанова. – Из года в год мы как организаторы конкурса видим возрастающий интерес к архитектурному проектированию с применением металлоконструкций не только со стороны участников конкурса, а и девелоперских компаний, предоставляющих свои идеи и концепции для участия в Steel Freedom».

Справочная инфо о Steel Freedom

http://www.steelfreedom.ua/

Facebook - https://www.facebook.com/steelfreedom

Youtube – https://www.youtube.com/user/steelfreedomukraine/videos

Instagram - https://instagram.com/steelfreedom/

Розміщено на правах партнера

20 июля в рамках совещания при Минрегионе Украины Исполнительный директор УЦСС Вячеслав Колесник озвучил ключевые шаги, необходимые для ускорения процесса внедрения в Украине передовых европейских стандартов в сфере проектирования, производства и монтажа строительных конструкций.

 

В рамках прошедшего заседания Вячеслав Колесник инициировал создание рабочей группы из специалистов Минрегиона, Минэкономики, Национального органа сертификации и представителей профильных строительных ассоциаций, задачей которой будет разработка «дорожной карты» по внедрению европейских стандартов и модернизации национальной ветви проектирования.

 

По мнению экспертов УЦСС полное внедрение Еврокодов в Украине требует реализации следующих шагов:

1-й этап перехода- Внедрение Еврокодов (этот этап для стального строительства может быть выполнен за 1 год):

 1. Распространить проектирование по европейским нормам (Еврокодам) на здания класса последствий СС3 – для этого необходимо отменить постановление Правительства № 547 в части исключения СС3.
 2. Реализовать открытый доступ к Еврокодам для общего пользования. Внедрить единую электронную систему доступа специалистов отрасли к нормативно-техническим документам (ДБН, ДСТУ и т.д.).
 3. Разработать и обеспечить внедрение Еврокодов методическими, учебными и разъясняющими материалами, пособиями.
 4. Ввести два сертификата на проектирование: один для проектирования по отечественным, а второй – по европейским нормам, который был бы признан в странах ЕС.
 5. Внедрить курсы подготовки и переподготовки инженеров и архитекторов по европейским стандартам (от Минрегиона, ВУЗов и аккредитованных организаций – Гильдий, УЦСС и т.д.).
 6. Параллельно необходимо в короткие сроки провести пересмотр существующих ДБНов, и даже СНиПов, которые остались еще с советских времен и реально является сдерживающим фактором для эффективного развития строительства в Украине.

 

2-й этап перехода– Отмена национальной ветки проектирования (срок реализации - 5 лет):

 1. Обеспечить ВУЗы обновленными учебными программами, унифицированными с европейскими.
 2. Обеспечить соответствующими методическими материалами ВУЗы и НИИ.
 3. Обеспечить повышение квалификационного уровня преподавателей соответствующих профильных дисциплин в ВУЗах.
 4. Внедрить механизм взаимного автоматического признания дипломов бакалавров, магистров, кандидатов наук в Украине и ЕС без нострификации.
 5. Предоставить возможность профильным НИИ, ВУЗам и другим учреждениям участвовать в разработке Европейских норм и национальных приложений к ним на равных условиях.

 

Стоит отметить, что последние 3 года УЦСС планомерно работает над качественной имплементацией европейских норм в Украине. Так под эгидой Ассоциации был выпущен ряд технических публикаций по различным аспектам применения Еврокодов, а также прошла серия обучающих семинаров, в том числе с участием зарубежных экспертов в области проектирования по Еврокодам.

Компанія з іноземними інвестиціями «Хенкель Баутехнік (Україна)» 2 червня 2017 року розпочала проект «Craftsmen trust», в межах якого відбудуться заходи для спеціалістів будівельної справи та журналістів, зацікавлених в сучасних технологіях українського ринку виробництва будівельних матеріалів.

  Перший День відкритих дверей на  своєму виробництві компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» провела з журналістами столичних спеціалізованих видань. Представники преси та телебачення відвідали завод будівельних сумішей у місті Вишгород, де їм показали виробничі потужності і сам процес виробництва продукції під відомими торговими марками.

Після перших публічних гостин, тобто Дня відкритих дверей,  на виробництві компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)»  відбудуться наступні і теж на заводі з виробництва будівельних сумішей у м. Вишгород. Впродовж майбутніх заходів спеціалісти компанії розкажуть гостям про виробничі процеси, контроль якості та інноваційні технології, - зокрема, роботизовані виробничі лінії та нове для України автоматизоване пакувальне устаткування.  Програма заходу дозволяє не лише зрозуміти, а й на власні очі побачити процес виробництва будівельних матеріалів ТМ Ceresit, ТМ Момент та TM Metylan.  

Генеральний директор «Хенкель Баутехнік (Україна)» Володимир Соха так пояснює мету проекту «Craftsment trust»: «Створюючи якісний продукт для будівельного ринку України та налагоджуючи діалог з його важливими учасниками, ми прагнемо більшого взаєморозуміння та ефективності, що дозволять всім нам досягти лідерства у своєму сегменті».   Організатори окремо звертають увагу, що на запрошених чекає екскурсія у виробничі цехи, з можливістю особисто  проконтролювати процес виробництва будівельних сумішей від сировини до готового продукту!  

Про компанію

Компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» - виробник будівельних сумішей та систем утеплення ТМ CERESIT, шпалерних клеїв ТМ METYLAN, імпортер та постачальник побутових клеїв та будівельних сумішей ТМ «Момент». Асортимент продукції компанії нараховує більше 500 найменувань. В Україні компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» почала роботу 1998 року, з того часу звівши 4 заводи. «Хенкель Баутехнік (Україна)» відрізняється системним підходом, пропонуючи готові системи облицювання, теплоізоляції та опорядження фасадів, системи облаштування підлоги, гідроізоляції, гідрофобізації.  

«Хенкель Баутехнік (Україна)» облаштувала мережу з 35 центрів Центрів комплектації CeresitPro, що надають повний комплекс послуг з утеплення будівель за методом скріпленої теплоізоляції. Активно розвиваються Центри тонування Ceresit, де безпосередньо в місцях продажу можна затонувати фарби та штукатурки. Сьогодні в Україні діють 500 Центрів тонування.  

Компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» активно розвиває комплексний соціально-освітній проект «Хенкель Академія». За підтримки Міністерства освіти та науки України, розроблені навчальні програми для студентів будівельних ВПУ по всій країні; діють 29 центрів підготовки спеціалістів в 21 області України.  

За свою історію компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» відзначена багатьма нагородами: «Вибір року», «Вища проба», «Кращий працедавець», «Золота якість», «Київська якість», «За кращу податкову дисципліну» тощо.

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134157bilyk_.jpeg

Перша музична премія "Yuna"

 8 лютого 2012 року в НПМ «Україна», відбулась перша щорічна музична премія YUNA – національна церемонія нагородження найкращих в музичній сфері. Перша церемонія нагородження премії «Yuna» відзначила найкращих діячів музичного мистецтва See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134095hluschenko_.jpg

Графика Николая Глущенко

С 6 по 18 апреля 2012 года в залах Киевского национального музея русского искусства пройдет выставка коллекции графики 1930 – 1970-х гг. выдающегося  украинского художника, непревзойденного колориста – Николая Глущенко. See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені