Будівництво та нерухомість

 11 лютого Михайло Меркулов, CEO Arricano Real Estate Plc, взяв участь у галузевій Open Mind Conference, на якій представники ринку нерухомості обговорювали інвестиційний клімат в Україні.

 30 спікерів і близько 200 учасників, представники інвестиційних, консалтингових і девелоперських компаній, фінансових і банківських установ, фондів, галузевих агентств і об'єднань, власники і керуючі об'єктів нерухомості, обговорили аспекти інвестування на 5-ти тематичних панелях.

 Михайло Меркулов став спікером панелі «Інвестиції в Україну: під впливом локальних і глобальних чинників», де обговорили стратегічні питання розвитку сектора: реформи в Україні та їх вплив на бізнес-середовище та ринок інвестицій, привабливість ринку нерухомості країни для локальних і зарубіжних інвесторів, перспективи  розвитку та потенціал ринку.

 CEO Arricano зазначив, що в нерухомості України працюють компанії-оптимісти.  Вони займають активну позицію на ринку і впливають на поліпшення інвестклімату, демонструючи не тільки зростання бізнес-показників, але і зміцнення репутації країни.  Спікер нагадав, що великий крок для формування цивілізованих прозорих відносин забезпечив сервіс ProZorro.  «У розвитку інвестиційного клімату велике значення мають дії, які забезпечують ясність правил гри на галузевих ринках, захист прав власності і зниження корупційної складової, - вважає CEO Arricano.  - У результаті взаємини гравців ринку стають прозорими, бізнес-процеси - зрозумілими, а корупція - неможлива».

 Модератор панелі, Ярослав Грегірчак, заступник бізнес-омбудсмена в Україні, розповів про результати діяльності Офісу бізнес-омбудсмена в допомозі бізнесу по боротьбі з коррупцією та підвищення інвестпривабливості України.  Серед 5 тисяч звернень до Офісу бізнес-омбудсмена за допомогою індустрія «Будівництво та нерухомість» за кількістю скарг займає 4 місце серед усіх галузей.  Серед найактуальніших - зловживання державних органів в податкових питаннях, дії правоохоронців і дії органів місцевого самоврядування.  Кількість звернень до Міністерства юстиції - найвища серед інших індустрій - становить 5%.

 Спікери консалтингових компаній відзначили позитивні зміни на ринку нерухомості.  Так, в 2018 році загальний обсяг вкладень в сектор значно виріс і склав $ 335 млн. Найбільше в офісну, складську та ритейл-нерухомість інвестували Dragon Capital.

 Учасники першої панелі - Михайло Меркулов (Arricano), Ігор Верхогляд (Soul Partners), Станіслав Іванов (CBRE Ukraine), Александер Маркус (Німецько-Українська промислово-торгова палата), Володимир Мисак (Cushman & Wakefield в Україні), Олена Шуляк (Midland  Development Ukraine, Офіс ефективного регулювання - BRDO) - оптимістично оцінюють інвестиційний потенціал сектора нерухомість.  Спікери зійшлися на думці, що не дивлячись на ризиковість інвестицій в українську економіку, ринок нерухомості є привабливим для інвесторів з багатьох причин.  У тому числі тому, що ставка капіталізації об'єктів комерційної нерухомості вище, іноді в 2-3 рази, ніж в європейських містах.

 «Майбутнє в торговій нерухомості за компаніями, які змінюють правила гри на ринку, які розвивають галузь, які формують інвестиційну привабливість сектора, - вважає CEO Arricano.  - Вони в складних соціально-економічних умовах забезпечують приріст бізнес-показників, впроваджують нові технології та стратегії в девелопменті, в менеджменті, в підходах, в комунікаціях, у відносинах з партнерами, створюють екосистеми.  Кращі сучасні об'єкти комерційної нерухомості - це комфортні соціальні простори, які розвиваються завдяки новим управлінським стратегіям, колабораціям та партнерству».

Open Mind Conference, перший у 2019 році захід у сфері нерухомості в Україні, об'єднає в діловій програмі більше 30 експертів.

В рамках конференції спікери проаналізують актуальну ситуацію в галузі, обговорять питання, що стосуються інвестиційної привабливості та перспектив різних секторів нерухомості, в тому числі нішевих сегментів, в Києві й Україні в цілому, визначать вектори інвестицій і напрямки розвитку та диверсифікації девелоперського бізнесу. Все це – 11 лютого 2019 в Premier Palace Hotel (Київ)!

У діловій програмі конференції візьмуть участь представники девелоперських та консалтингових компаній, інвестиційних фондів, державних установ, галузевих організацій, фінансових установ, юридичних фірм, представники інших бізнес-напрямків:

●      Ярослав Грегірчак, заступник бізнес-омбудсмена;

●      Юлія Степанова, старший банкір, ЄБРР;

●      Михайло Меркулов, генеральний директор, Arricano Real Estate;

●      Ігор Верхогляд, керуючий партнер, Soul Partners;

●      Станіслав Іванов, директор департаменту оцінки та консалтингу, CBRE Ukraine;

●      Володимир Мисак, керівник департаменту ринків капіталу й операцій із земельними ділянками, Cushman & Wakefield в Україні;

●      Олена Шуляк, співзасновник і генеральний директор, Midland Development Ukraine, керівник сектора будівництва, BRDO;

●      Марія Казанцева, член ради директорів, City Capital Group;

●      Дмитро Корнієнко, керуючий директор, NAI Ukraine;

●      Ігор Мельник, партнер і віце-президент, UTG;

●      Світлана Рекрут, заступник директора-розпорядника, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб;

●      Марина Римаренко, партнер зі стратегічного розвитку, інвестицій і гостинності, DEOL Partners, CEO дизайн-готелю 11 Mirrors, Senator Hotels and Apartments;

●      Юлія Двораковська, керівник проектів, CВМForum;

●      Олександр Буртовий, партнер, ЮФ «Антіка»;

●      Вікторія Волковська, генеральний директор, Об'єднання фінансових установ;

●      Марія Барабаш, президент, A7 CAPITAL;

●      Олена Дмітрієва, заступник голови правління, «ГЛОБУС БАНК»;

●      Артем Бурба, партнер, СР Agency;

●      Єлизавета Белей, юрист, ЮФ «Антіка»;

●      Максим Школьник, партнер, Focus Estate Fund;

●      Джеспер Хенріксен, генеральний менеджер готелю Radisson Blu Hotel, Kyiv і директор готелів Radisson Blu по Києву;

●      Олексій Чернишов, інвестор, девелопер, співвласник концерну «АВЕК», засновник інвестиційної компанії VI2Partners;

●      Александер Маркус, голова правління, Німецько-Українська промислово-торговельна палата;

●      Владислав Смірнов, засновник, «Медичний конструктор», член опікунської ради, «ОХМАТДИТ»;

●      а також представники «Альфа-Банк Україна», «Укргазбанк», компаній Colliers International (Україна), Advansys,DCH Real Estate та інших.

 

Очікується підтвердження участі від інших гравців ринку.

5 причин відвідати конференцію:

●      Єдиний в Україні бізнес-захід, присвячений виключно темі інвестицій у нерухомість.

●      Унікальні аналітичні дослідження та прогнози, актуальна й ексклюзивна інформація з перших вуст.

●      Фокус на основних сегментах нерухомості та нішевих форматах в Києві та регіонах України.

●      Нові ділові контакти, нетворкінг з гравцями ринку.

●      Можливість організувати бізнес-зустріч on site.

 

Вартість реєстрації: 10 000 грн. (з ПДВ).

При реєстрації двох представників від компанії – знижка 10%.

При реєстрації трьох і більше представників від компанії – знижка 15%.

 

З питань участі в діловій програмі:

Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript , +38 (063) 641 53 18

 

З питань партнерства та реєстрації:

Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript , +38 (099) 932 85 46

Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript , +38 (097) 265 04 36

 

Не пропустіть центральний захід з інвестицій в нерухомість 11 лютого 2019 року!

 

Розміщено на правах партнера

ЛАУРЕАТИ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ «ЛЮДИНА РОКУ-2018» в номінації «Житловий комплекс року».

Багатофункціональний житловий комплекс «INTERGALCITY».

Компанія «Інтергал-Буд»,

Комерційний директор Анна Лаєвська

Існуючі на даний час корпоративні нагороди: Премія IBUILD«Девелопер року 2018», премія IBUILDЖК «Теремки» - «Найзеленіший комплекс року 2018», премія UREClubЖК «INTERGALCITY» - «Mixed-Useprojectoftheyear2018», премія EuropeanPropertyAwards2018 - Mixed-useArchitectureforUkraineз проектом «INTERGALCITY», премія EuropeanPropertyAwards2018 - ResidentialHigh-riseDevelopmentforUkraineз житловим комплексом комфорт-класу «Малахіт», премія EuropeanPropertyAwards2018 - ResidentialDevelopmentforUkraine– ЖК «Озерний гай Гатне», премія RealtGoldenKey«Забудовник вартий народної довіри 2017», «Золота зірка КБУ 2017», премія  EEREALESTATEAWARDS«Девелопер року 2017», премія IBUILD«Якість та стабільність будівництва 2017», премія IBUILD«Краща інфраструктура 2017», «Бренд року» 2018, 2017, 2016, 2013, «Лідер будівельної галузі» 2018, 2017, 2016, 2012, «Забудовник року» 2018, 2015, 2012, «Найнадійніша недержавна будівельна компанія 2015», премія IBUILD«Надійний забудовник 2014».

Найвагоміші здобутки Вашої компанії  в 2018 році? Старт продажу нових ЖК «Лук’янівський каскад», ЖК «Академ-квартал»; введення в експлуатацію 11 будинків; 900 тис.кв.м, яких будуються одночасно; вихід на стандартний європейський рівень і отримання європейських нагород; 2,7 млн. побудованих кв. м нерухомості; 3,8 млн. кв. м у проектному портфелі.

Ідея створення вашого ЖК? Багатофункціональний житловий комплекс «INTERGALCITY» розташований у самому центрі Києво-Печерського району. Таке розташування гарантує проживання в одному із найпрестижніших районів міста з унікальними краєвидами. Будинки мають куполоподібні форми, з’єднані між собою на різних рівнях повітряними мостами. Це сміливе архітектурне рішення дає можливість всім мешканцям комплексу насолоджуватись панорамними краєвидами Дніпра, пам’ятником «Батьківщина-Мати» та Києво-Печерською Лаврою.

Що дозволило вашому ЖК вийти в лідери на ринку новобудов? В чому його унікальність? Комплекс бізнес-класу «INTERGALCITY» – це місто майбутнього з унікальною архітектурою, в якому поєдналися всі сфери сучасного життя: житловий комплекс; торгово-розважальний центр; бізнес-центр. Структура комплексу має все необхідне для комфортного життя. Офісні приміщення бізнес класу, магазини, кафе, ресторани, спортивний комплекс та СПА. Родзинкою комплексу стане оглядовий майданчик та великий суспільний простір з приголомшливими видами на центральну частину міста, Києво-Печерську Лавру, зелені схили і мальовничий Дніпро.

Чи враховувався позитивний досвід інших країн при будівництві ЖК? Об’єднані відкриті тераси утворюють вертикальний розподіл транспортно-пішохідних потоків та можливість переміщення між різними рівнями комплексу. Тераси сполучені з житловими вежами, апартаментами, торговим і бізнес-центром, повітряними мостами. Це утворює відкриті безперервні внутрішні зони з панорамними видами на «Батьківщину-Мати».

Яку інфраструктуру пропонує ЖК для своїх мешканців? Багатофункціональний житловий комплекс «INTERGAL CITY» об'єднує в собі: житловий комплекс; торговий центр; бізнес центр.

Чому покупець обирає вас? ЖК «INTERGAL CITY» - це унікальне для України інноваційне місто майбутнього в самому центрі столиці з захоплюючими панорамними видами на схили Дніпра. А багаторічна репутація забудови «Інтергал-Буд» дає гарантію того, що всі об'єкти компанії будуть побудовані в зазначені терміни з високоякісних матеріалів.

Принципи, які допомагають Вам досягти поставленої мети: ефективність; стабільність; дотримання поставлених термінів; гарантія якості матеріалів і будівельних робіт.

Чи існує в сфері Вашої професійної діяльності таке поняття, як «Кодекс честі»? Ваш професійний «Кодекс честі»: надійність; цінність довіри наших покупців; прагнення відповідати високим стандартам сучасного ринку нерухомості.

Як велику кількість різних людей спонукати думати про успіх однієї компанії? Наша команда – це професіонали-однодумці, завжди націлені на успіх.

Бути сьогодні успішним – це…

- впевненість і стабільність у вигляді сучасного європейського житла;

- висока довіра наших покупців;

- стабільність і надійність;

- висока якість і гарантія роботи;

- прагнення до постійного розвитку;

Ваш улюблений афоризм?Світ не потрібно підкорювати, його потрібно зробити краще.

Завдяки чому ваш бренд отримав цю нагороду? унікальність архітектури; інноваційність; комфортабельність; багатофункціональність.

Продовжить фразу «Дайте мені точку опори і я...побудую прекрасний світ».

Чи є в планах компанії інші проекти в сфері житлового будівництва?Наша компанія не зупиняється на досягнутому і активно реалізує інші проекти в сфері житлового будівництва. У нас великі плани на 2019 рік. Компанія «Інтергал-Буд» виводить відразу п'ять нових об'єктів в різних районах міста Києва в сегменті комфорт і бізнес.

 

ЖК «ЛЕВАДА»

ПРАТ"Агробудмеханізація"

Голова ПравлінняВолодимирШалімов

Найвагоміші здобутки Вашої компанії в 2018 році: У 2018 році було побудовано і здано в експлуатацію:

- Торгово-розважальний і офісний центр за адресою: проспект Степана Бандери 15а, м Київ, Рітейл Парк Петрівка;

- Автосалон «Ягуар», «Лендровер», автодорога Київ-Бориспіль;

- Бориспільський академічний ліцей.

Що дозволило вашому ЖК вийти в лідери на ринку новобудов? В чому його унікальність? Цьому сприяв ряд факторів:

• ЖК Левада, це перший і на сьогоднішній день єдиний в Борисполі приклад комплексної житлової забудови території;

• якість будівництва, дотримання будівельних норм і заявлених термінів введення в експлуатацію сформували високий рівень довіри до житлового комплексу і до компанії забудовнику;

• широкий асортимент квартир і прекрасні умови покупки (ціни, умови розстрочки).

Які передові технології застосовувалися при будівництві ЖК? Чи враховувався позитивний досвід інших країн? Відмінною особливістю ЖК Левада є використання червоної цегли і натуральної мінеральної вати в технології будівництва. Побудовані за такою технологією будинку відповідають найсучаснішим вимогам по енергоефективності та екологічності.

Яку інфраструктуру пропонує ЖК для своїх мешканців? У ЖК Левада спроектовані і вже побудовані: дитячі та спортивні майданчики, зона відпочинку з власним парком і озером, закритий двір. Будується невеликий торговельний центр.

Чому покупець обирає вас? Покупці відзначають наступні чинники:

• ЖК Левада один з найкомфортніших житлових комплексів в Борисполі;

• високий рівень довіри до житлового комплексу і забудовнику;

• будівництво з червоної цегли, який став фірмовим стилем забудовника;

• широкий асортимент квартир, як на стадії будівництва, так і вже в побудованих секціях;

• вигідні умови придбання квартир, програми розстрочки по оплаті нерухомості.

Життєві принципи, які допомагають досягти поставленої мети:Забезпечення виконання всіх вимог замовника. Якість і своєчасне виконання. Збереження колективу і його соціальний захист.
Чи є в планах компанії інші проекти в сфері житлового будівництва?:Наша компанія на даний час будує (розширює) житловий комплекс "ЛЕВАДА", будує житловий комплекс Borispol Grand по вулиці Київський шлях, житловий комплекс таунхаусів Borispol VILLAGE по вулиці Польовій.

 

 

ЖК «Поділ Град»

Забудовник: ТОВ «УКРБУД ДЕВЕЛОПМЕНТ»,

Генеральний директор «Укрбуд Девелопмент» Олег Майборода

Існуючі на даний час корпоративні нагороди: Переможець Української народної премії в номінації «Девелоперська компанія Києва 2018»; Девелоперська компанія року за версією EE Real Estate Project Awards; Корпорація «Укрбуд» - переможець номінації «Лідер галузі: нові стандарти житла та соціальна відповідальність» у премії «Український національний Олімп»; «Вибір року 2018» у номінації «Забудовник 2018».

Ідея створення вашого ЖК? Новий житловий комплекс бізнес-класу «Поділ Град» був створений для того, щоб доповнити і прикрасити архітектурний ансамбль Подільського району. Комплекс складається з 21 будинку, побудованих із використанням сучасних технологій і матеріалів, в стилі романтизму і конструктивізму XIX століття.

Що дозволило вашому ЖК вийти в лідери на ринку новобудов? В чому його унікальність? Житловий комплекс  «Поділ Град» відрізняється унікальною архітектурою, декоративним фасадом. Комплекс прекрасно доповнює стиль Подільський район Києва, в якому гармонійно поєднується мотиви стародавнього міста і сучасність.ЖК «Поділ Град» — це сучасне містечко з малоповерхових цегляних будинків в стилі модерн з нотками романтизму і конструктивізму XIX століття. Це вишукані фасади, просторі планування і розвинена внутрішня інфраструктура. Архітектори продумали планування кожного будинку комплексу до дрібниць, щоб мешканці  насолоджувалися кожною миттю, проведеною у власному житлі.У наявності комплексу мансардні квартири.  Будинки ЖК належать до малоповерхових забудов, квартири яких оснащені системою розумного дому CLAP. На території ЖК є підземний паркінг та добре розвинена інфраструктура.  

Яку інфраструктуру пропонує ЖК для своїх мешканців? Інфраструктура житлового комплексускладається з нежитлових приміщень під магазини, банки, аптеки, офіси і спортзали.Прибудинкова територія буде упорядкована і озеленена відповідно до сучасних стандартів та світових тенденцій. Також передбачений зручний підземний паркінг.

Чому покупець обирає вас? Ми використовуємо якісні матеріали будівництва, впроваджуємо інноваційні технології та маємо надійну репутацію у якості забудовника.

Завдяки чому ваш бренд отримав цю нагороду? Якісні матеріали будівництва, інноваційні технології, надійна репутація забудовника.

Чи є в планах компанії інші проекти в сфері житлового будівництва? З 2012 року підприємства в складі корпорації ведуть активне житлове будівництво в Києві. За цей час введені в експлуатацію 60 житлових будинків майже на 10 тисяч квартир.

Сьогодні підприємства корпорації «Укрбуд» одночасно будують 26 житлових комплексів у Києві на понад 17 тисяч квартир, які будуть здані у майбутньому.

 

Розміщено на правах партнера

Однокімнатна квартира на Печерську за ціною трикімнатної в Голосіївському або Дарницькому районі. Аналітики платформи OLX підбили підсумки спекотного сезону на вторинному ринку нерухомості у столиці та спрогнозували, як зміняться ціни на квартири цієї осені. Відразу спойлер - потрібно було купувати влітку.

 

Найдорожча нерухомість у Києві, як і раніше, продається у Печерському районі. За скромну однокімнатну квартиру у центрі міста потрібно було в середньому заплатити близько 72 000 дол., а за простору трикімнатну віддати майже 175 000 дол. Втім, для кого ціни за квадратні метри на Печерську виявилися непосильними, варто було звернути увагу на квартири у Шевченківському районі. Теж близько до Хрещатика, але вартість у два рази менше.

 

Ціна на квартири в Києві за літо 2018 року, USD

 

Район

1-кімнатна квартира

2-кімнатна квартира

3-кімнатна квартира

Печерський

71 664

110 000

175 000

Шевченківський

35 000

63 200

110 000

Дарницький

37 500

56 000

75 000

Голосіївський

27 615

52 000

67 100

Подільський

31 945

50 000

62 250

Солом’янський

32 000

43 166

67 000

Оболонський

33 000

46 000

60 000

Дніпровський

33 950

40 000

57 000

Деснянський

25 000

36 900

49 000

Святошинський

24 600

32 000

48 500

 

Звання «найдорожчого спального району Києва» заслужив Дарницький. У кам'яних джунглях на лівому березі літня вартість однокімнатної квартири склала 37 500 дол. Таке холостяцьке житло виявилося дорожчим, ніж аналогічні пропозиції у центрі. Найвигідніше було придбати нерухомість у Святошинському районі. Трикімнатна квартира на західній околиці міста коштувала майже 49 000 дол., а двокімнатна - 32 600 дол. У цій частині Києва також можна було відшукати і найбільш бюджетне рішення: однокімнатну квартиру за 24 600 дол.

 

В цілому, була можливість придбати однокімнатну квартиру в столиці за 25 000 дол. у віддалених районах і викласти до 35 000 дол. за таке житло в прилеглій до центру частині або у районі з лінією метро. Вартість двокімнатних квартир склала до 37 000 дол. в Деснянському і Святошинському районах, а за 40 000 - 56 000 дол. можна було пригледіти варіанти на лівому березі у Дніпровському і Дарницькому районах, а також на правому у Подільському, Голосіївському, Оболонському та Солом'янському. Ціни на трикімнатну квартиру варіювалися від 48 500 дол. до 75 000 дол. у спальних районах і на Подолі, а цінники елітних “трійок” на Печерську і у Шевченківському районі в середньому були 110 000 - 175 000 дол.

 

Якщо говорити про тенденції на ринку нерухомості, у період літніх відпусток традиційно настає тимчасове затишшя - у порівнянні з весною, за червень-серпень 2018 року кількість оголошень з пропозицією придбати житло у Києві на платформі OLX скоротилося вдвічі. Але тим, хто все ж проміняв пляж і сонце на пошук і придбання нових квадратних метрів, вельми пощастило. Восени аналітики OLX прогнозують підвищення цін по всій Україні. Так що варто очікувати, що трикімнатні квартири подорожчають на 4-6%, однокімнатні на 11-13%, а ось двокімнатні квартири на всі 14-16%.

 

Довідка про компанію

OLX — один з найбільших онлайн-бізнесів в Україні. База ресурсу налічує 11,4 млн оголошень і щомісяця поповнюється більш ніж на 3 млн нових пропозицій. За даними Gemius cервіс є найбільш відвідуваним в країні після Google, Youtube і Facebook. Кожен другий український онлайн-користувач заходить на OLX мінімум раз на місяць.

Сервіс входить в ТОП-10 найбільш відвідуваних торговельних майданчиків світу. А мобільний додаток OLX встановлений на кожному третьому українському смартфоні і займає першу позицію в категорії "Купівлі" для IOS і Android за даними SimilarWeb.

На OLX за рік продається товарів на більш ніж 1 млрд доларів, а це половина річного обороту ринку e-commerce в країні.

20 вересня 2017 року відбувся І-й спеціалізований форум, присвячений новим рішенням та розумним технологіям для будівельного сектору – Smart Build Forum.

Форум проходив за підтримки Всеукраїнської спілки виробників будівельних матеріалів, Асоціації виробників теплоізоляції, Українсько центру сталевого будівництва та Торгово-промислової палати України.

Генеральним партнером форуму виступила компанія «Затишний Будинок».

Під дахом елітного IQ Business Centre зібралися новатори та розробники технологічних новинок, які представили свої доробки для керівників будівельних компаній. Програма форуму була насиченою, цікавою та складалася  з трьох блоків: інноваційні технології для будівельного сектору; енергоефективність та еко-технології; технології для бізнесу.

Особливою увагою відвідувачі форуму відмітили теми: використання безпілотних технологій під час будівництва від компанії DroneUA, систему моніторингу спец техніки для будівництва від TMBitrekта віртуальну реальність, як інструмент з продажу нерухомості, від компанії 3DTOUR, яку відвідувачі змогли протестувати на стенді компанії та на власні очі побачити, як працює технологія.

Гарячу дискусію викликав блок з енергоефективності та виступи представників компаній MANEZH з доповіддю про сонцезахисні системи та «Затишний Будинок» з презентацією еко- технологій у будівництві.

Не менш цікавими були доповіді з систем прогнозування шуму та вібрацій при забудові територій від компанії Acoustic Group, хмарні технології для безхмарного будівельно бізнесу від представника латвійської IT- компанії DEAC data centers, система моніторингу бізнес партнерів та контрагентів від компанії YouControl та доповідь про технологію блокчейну, як тренд управління активами нерухомості від компанії Distributed Lab.

Загалом відвідувачі форуму отримали шестигодинний інтенсив, присвячений розумним технологіям у сфері будівництва, прослухали дев’ять неймовірно пізнавальних доповідей від професіоналів своєї справи, обговорили цікаві кейси та тенденції впровадження інновацій в будівельний сектор під час двох перерв на нетворкінг, тепле та дружне спілкування після офіційної програми форуму.

Інформаційними партнерами заходу виступили профільні ресурси та видання : будівельний портал «Build Portal», журнал «Prof Build», інтернет-портал «Bprice», видання «Будівельний журнал»,  журнал «AW-THERM», видання «Промислова електроенергетика та електротехніка», інформаційна агенція «БІЗРЕЛІЗ», журнал «Вікна. Двері. Вітражі» та спеціалізований портал «Build Tech».

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені