Бізнес

ЛАУРЕАТИ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ «ЛЮДИНА РОКУ-2018» в номінації «Лідер малого та середнього бізнесу року».

Тетяна ВЕЛИКА

Генеральний директор ТОВ «Глобал Інвест Груп».

Існуючі на даний час корпоративні нагороди: Ми отримали кілька нагород від Національного бізнес Рейтингу: Золото рейтингу серед суб'єктів господарювання України за показником «Рентабельність власного капіталу» і Золото рейтингу серед суб'єктів господарювання Київської області в номінації «Платоспроможність».

Найвагоміші здобутки Вашої компанії в 2018 році: У 2018 році обороти зросли в 4 рази. Це було зростання в усіх напрямках: кількість, якість замовлень, нові клієнти та підрядники. Кількість працівників потроїлася, кількість заходів, які були організовані - 861. Більше уваги стали приділяти навчанню співробітників.

Девіз Вашого підприємства: «Do what you love. Love what you do».

Хто чи що є талісманом для Вашої компанії?: Талісманом нашої компанії є Єва Топурія (моя дочка). З перших днів її життя всім колективом називаємо Єву «ген.діром».

Життєві принципи, які допомагають Вам досягти поставленої мети: Головний життєвий принцип, який допомагає досягати поставлених цілей:бути чесною з собою і оточуючими, такого ставлення вимагаю і по відношенню до себе. Ніколи не падати духом перед будь-якою проблемою. У житті немає нічого складного, поки ми самі не почнемо ускладнювати.

Як ви вважаєте, що дозволило вашій компанії вийти в лідери? У чому ваша унікальність?: Ми будуємо справжні партнерські відносини з клієнтами і підрядниками. Вони чесні, побудовані на професіоналізмі і чіткій субординації. Практично ніколи не виникають конфліктні ситуації і клієнтам з нами комфортно. Адже коли клієнт шукає підрядника, то він підсвідомо сподівається, що проблем в його житті стане менше. Всі ці принципи привели нас до успіху.

Які передові технології застосовуються в роботі компанії? Чи враховується позитивний досвід інших країн?: Оскільки в сфері конференц-сервісу я працюю вже 15 років, при створенні своєї компанії враховувала всі помилки і сильні сторони попередніх роботодавців. Так, ми рівняємося на наших конкурентів, використовуємо знання, які отримуємо, беручи участь в різноманітних профільних заходах, які організовані на території України і за її межами.

Чи існує в сфері Вашої професійної діяльності таке поняття, як «Кодекс честі»? Ваш професійний і особистий «Кодекс честі»: Так, кодекс існує і він називається «Кодекс поведінки постачальників». Його розробив Глобальний Фонд і ми його підписуємо і погоджуємося з усіма умовами кожен раз, як підписуємо новий контракт з Міжнародними організаціями. Наша компанія, як правило орієнтується на співпрацю саме з МО. Також, в компанії цінуються принципи чесної співпраці з клієнтами та підрядниками.

Яким чином велику кількість різних людей змусити думати про успіх однієї компанії?: Правильна мотивація –запорука успіху. Вся компанія повинна чітко розуміти місію компанії та глобальні цілі. Дуже важливо себе оточити людьми, які на одній хвилі з тобою, тими, хто розділяє твої життєві принципи.

Бути сьогодні успішним - це ... знайти те, що любиш і робити це. Мати непохитне бажання досягти успіху, чіткий план дій і стратегію, йти в ногу з часом, і слідувати за останніми тенденціями або ж бути тренд сетером, якісно мотивувати свою команду.

Ваш улюблений афоризм?: Велич великої людини виявляється в тому, як поводиться з маленькими людьми (Карлейль).

Філософсько-економічне питання: коли, на вашу думку, малий бізнес стає великим?: Як сказав філософ Ігасед: «Я є я і моє оточення». Іншими словами, я б сказала так: бізнес стає великим тоді, коли в нього повірила більше ніж одна людина».

Яким ви бачите майбутнє малого і середнього бізнесу в Україні?: Майбутнє малого і середнього бізнесу перспективне! Економіка виходить з кризи, інфляція знижується і загальний настрій власників малого та середнього бізнесу набирає позитивну динаміку.

Хто з видатних діячів людства може бути зразком і прикладом для співробітників Вашої компанії?: Зразком і прикладом для співробітників нашої компанії міг би стати Уїнстон Черчілль. Особисто я захоплююся хоробрістю і вчинками політика, не дивлячись на всі обставини. Одна з його фраз чітко відображає настрій всіх співробітників компанії: «Така наша політика. Ви питаєте, яка наша мета? Я можу відповісти одним словом: перемога - перемога будь-якою ціною, перемога, незважаючи на всі жахи; перемога, незалежно від того, наскільки довгий і тернистий може виявитися до неї шлях; без перемоги ми не виживемо. Однак я приймаю свої обов'язки з енергією і надією. Я впевнений, що люди не дадуть загинути нашій справі. Зараз я відчуваю себе вправі вимагати допомоги від кожного, і я кажу: «Ходімо ж вперед разом, об'єднавши наші сили».

Якщо щастя не в грошах, то в чому? Щастя не в грошах, а в можливостях, які вони нам дарують. Особисто для мене, наявність грошей – свобода дій.

Що є гордістю вашої компанії?: Гордість моєї компанії – люди, які в ній працюють. Пліч-о-пліч, безвідмовно, з вірою в те, чим займаємося день у день, ми якісно підходимо до вирішення будь-якого питання.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась?: Якщо говорити про професійну мрію, я кілька років мрію відкрити представництва нашої компанії в інших країнах. Віримо і все для цього робимо, щоб найближчим часом втілити мрію в життя.

 

 

 

Ірина ДУБЧУК

Комерційний директор, співвласник  компанії «Тигрес».

Існуючі на даний час корпоративні нагороди: Компанія «Тигрес» – соціально–відповідальна. Ми підтримуємо ініціативи громадських організацій на регіональному та національному рівнях. Щодо нагород, то м’яконабивні  іграшки ТМ Тigresдвічі поспіль перемагали у національному конкурсі «Краща іграшка». Маємо нагороди за участь у конкурсі «Хіт. Найкраще для малюка».

Найвагоміші здобутки Вашої компанії  в 2018 році: У 2018 році компанія «Тигрес» випустила понад 100 новинок пластмасових та м’яконабивних  іграшок, успішно реалізувала ліцензійний проект спільно з компанією Disneyта випустила дизайнерську капсульну колекцію для немовлят «TigresbyANAN».

Девіз Вашого підприємства: «Все найкраще дітям!Зростаємо разом!».

Хто чи що є талісманом для Вашої компанії? Оберегом вважаємо святого Миколая. Бо ж він робив щасливими дітей.

Життєві принципи, які допомагають Вам досягти поставленої мети: Наполеглива праця щодня.  Віра у себе.

Як ви вважаєте, що дозволило вашій компанії вийти в лідери? В чому ваша унікальність? Наша мета – виробництво якісної та безпечної продукції для розвитку та пізнання навколишнього світу теперішніми та майбутніми поколіннями. Щороку ми розширюємо асортимент товарів для наших споживачів цікавими новинками, а також активно завойовуємо експортні ринки.

Які передові технології застосовуються в роботі компанії? Чи враховується позитивний досвіт інших країн? Ми беремо участь у світових та міжнародних виставках. Впроваджуємо новітні технології та інвестуємо у виробничі потужності. Для виробництва іграшок використовуємо сучасні термопластавтомати австрійського виробництва  ТМ  ENGEL, роботи для нанесення малюнків за технологією IMLта конвеєри для автоматизації процесу складання іграшок.

Чи існує в сфері Вашої професійної діяльності таке поняття, як «Кодекс честі»? Ваш професійний і особистий «Кодекс честі». Бізнес – це поєднання довіри і професіоналізму. 

Як велику кількість різних людей спонукати думати про успіх однієї компанії? Щаслива посмішка дитини, яка тримає в руках нашу іграшку – найсильніша мотивація для кожного працівника. Цінності компанії = цінності працівника – це  формула успіху.

Бути сьогодні успішним – це… щодня працювати над собою!

Ваш улюблений афоризм? Немає нічого неможливого!

Філософсько-економічне питання: коли, на Вашу думку, малий бізнес стає великим? Коли бренд починають впізнавати споживачі. Коли цінність бренду у свідомості споживачів набагато вища за ціну.

Яким Ви бачите майбутнє малого та середнього бізнесу в Україні? Впевнена, що українці цінують й цінуватимуть якісні товари, тому, незважаючи на ситуацію на ринку, якісні виробники завжди матимуть попит в Україні.

Якщощастяне в грошах, то в чому?Щастя – це дім, у якому лунає дитячий сміх.

Що є гордістю вашої компанії? Секрет успіху компанії – талановиті дизайнери та конструктори. Вони слідкують за сучасними тенденціями та створюють іграшки, які подобаються найвибагливішим покупцям – дітям.

Чи є у Вас мрія, яка покищо не здійснилась? Щоб представництво української компанії «Тигрес» було в кожній країні світу, а наші іграшки в кожному домі, де лунає дитячий сміх.

 

 

Руслана ЦАХЛО

Президент компанії Громадська організація «Спілка майстрів краси України»

Найвагоміші здобутки Вашої компанії в 2018 році:Визнання компанії в інших країнах, перемоги на міжнародних чемпіонатах, світовому чемпіонаті в Парижі.

Девіз Вашої компанії: Бути першим, бути кращим!

Хто чи що є талісманом для Вашої компанії?:Лебідь. Символ жіночої любові, грації і вірності.

Життєві принципи, які допомагають Вам досягти поставленої мети:Віра. Життєлюбність.

Як ви вважаєте, що дозволило вашій компанії вийти в лідери?У чому ваша унікальність?: Любов до професії, прагнення до нових перемог. Наша унікальність, напевно, в командному дусі, так як ми робимо спільну добру справу, розвиваючи індустрію краси.

Які передові технології застосовуються в роботі компанії? Чи враховується позитивний досвід інших країн?:Ми провели 10 чемпіонатів за кордоном в таких країнах, як Туреччина, Італія, Литва, Польща і на сьогоднішній день маємо багато пропозицій з інших країн, маємо свій графік заходів, приємно спостерігати, як росте і розвивається молодь.

Чи існує в сфері Вашої професійної діяльності таке поняття, як «Кодекс честі»?:Безумовно. Я вважаю, в будь-якому бізнесі повинен існувати професійний кодекс честі.

Яким чином велику кількість різних людей змусити думати про успіх однієї компанії?:Тут потрібно мати в складі команди лише однодумців, по-іншому не змусиш.

Бути сьогодні успішним - це...значить ніколи не зупинятися на досягнутому, постійно розвиватися, самовдосконалюватися.

Ваш улюблений афоризм?: Я цього хочу і це буде.

Філософсько-економічне питання: коли, на вашу думку, малий бізнес стає великим?:Крок за кроком.

Яким ви бачите майбутнє малого і середнього бізнесу в Україні?:Майбутнє це ми. Моя компанія частинка цього майбутнього.

Коли ваша компанія стане корпорацією?:Ми з кожним роком збільшуємо штат, завдяки своїм робочим результатами, подаючи приклад багатьом майстрам країни і я сподіваюся, що в найближчому майбутньому ми станемо великою корпорацією.

Хто з видатних діячів людства може бути зразком і прикладом для співробітників Вашої компанії?: Коко Шанель.

Якщо щастя не в грошах, то в чому?:Не в грошах щастя, прийнято говорити, і все ж людина не може існувати без грошей. Якщо гроші є, то щастя, звичайно, не в них, а якщо їх немає, то щастя дуже схоже на грошову купюру.

Що є гордістю вашої компанії?:Важливим показником успіху компанії є те, що серед моїх колег є люди, які мають високий статус головної судді, які відбулися в нашій професії, це - переможці міжнародних і світових чемпіонатів.

Незалежні наглядові ради потрібні не лише для публічних компаній для виходу на біржу і підтримки високого рівня прозорості перед інвесторами, а й для державних підприємств та для громадських організацій. Про це йшлося на Третьому міжнародному форумі корпоративних директорів, організованому Професійною асоціацією корпоративного управління та Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC), за підтримки Центру міжнародного приватного підприємництва (CIPE).

Представники професійної спільноти зустрілися 4 грудня в Києві, щоб обмінятися досвідом, обговорити новації законодавства і розглянути кейси зі створення ефективних систем корпоративного управління та діяльності наглядових рад.

Цього року форум зібрав понад 180 учасників. Серед них були члени наглядових рад українських та зарубіжних компаній, представники урядових інституцій, керівники великих та малих компаній, представники інвесткомпаній, банків та міжнародних організацій, які залучені до процесу становлення та розвитку корпоративного управління та діяльності наглядових рад.

Відкрили форум Олександр Саєнко, Міністр Кабінету Міністрів України, та Олександр Окунєв, голова Правління ПАКУ, які наголосили на важливості питання ефективної діяльності наглядових рад підприємств усіх форм власності, що дають поштовх швидшому розвитку та стабілізації української економіки в цілому.

Протягом серпня – вересня 2018 року ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» спільно з ПАКУ, Amrop та Європейською Бізнес Асоціацією провели опитування щодо стану корпоративного врядування в українських компаніях. В опитуванні взяли участь понад 100 респондентів. Олександр Окунєв та Володимир Ігонін, партнерЮФ «Василь Кісіль і Партнери»,представили результати дослідження учасникам форуму, а також провели коротке інтерактивне голосування щодо особливостей корпоративного управління в українських компаніях.

Для того, щоб унеможливити необґрунтоване втручання чиновників у процеси прийняття управлінських рішень для державних підприємств, Уряд розпочав реформу корпоративного управління у державному секторі, яка дозволить перейти від прямого управління державними підприємствами до впровадження інструментів корпоративного управління, поширених у країнах ОЕСР. Учасники першої сесії, яка була присвячена наглядовим радам в державних компаніях, а саме: Максим Нефьодов, Перший заступник Міністра економічного розвитку та торгівлі України, Тимур Хромаєв, голова Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку України, Катерина Рожкова, перший заступник Голови Національного банку України, дійшли висновку, що реформа, перш за все, дозволить відокремити функції держави як власника від функції держави як регулятора та полісімейкера галузі. Держава через профільне міністерство не повинна одночасно володіти майном підприємства, встановлювати тарифи і відповідати за стратегію розвитку галузі. Поєднання цих функцій призводить до неефективного управління державним майном і створює можливості для корупції. Наразі час проаналізувати успіхи й невдачі, що потрібно змінити і як краще поширювати успішний досвід на інші підприємства, а також внести необхідні зміни в законодавство про діяльність наглядових рад.

Вдосконалення діяльності Ради директорів компанії є об’єктом інтересу інвесторів. Ілюстрацією даної аксіоми стала презентація кейсу АБ «Укргазбанку». Незалежні члени Наглядової ради Теймур Багіров іЮрій Блащук поділилися досвідом своєї участі в роботі ради, а учасники експертної панелі спробували оцінити її ефективність. Олена Волошина, керівник діяльності IFC в Україні, додала, що реформи, які зараз відбуваються, потребують багато часу, але приємно спостерігати за позитивними змінами, що вже відбулися.

Третя сесія, присвячена досвіду провідних Executive Search консультантів, мала неабиякий резонанс. Питання компенсаційних виплат, компетенцій та профілю членів наглядових рад викликали значну дискусію серед учасників панелі: Олексія Долгіх, керуючого партнера Українського офісу компанії Boyden Global Executive Search,  Ігоря Кабузенка, керуючого партнера Ward Howell, Романа Бондаря, керуючого партнера Odgers Berndtson, та Віестурса Ліегіса, керуючого партнера Amrop Україна.

Про особливості роботи наглядових рад у неприбуткових та благодійних організаціях, громадських об’єднаннях говорили Катерина Глазкова, виконавчий директор Спілки українських підприємців, Віталій Дейнега, голова Благодійного фонду «Повернись живим», Андрій Васькович, президент міжнародного благодійного фонду «Карітас України», та Інна Підлуська, заступник виконавчого директора Міжнародного фонду «Відродження». У ході дискусії шукали відповіді на питання: чи є ідентичними завдання ради у бізнесових та неприбуткових структурах, кого варто запрошувати до складу рад та який досвід вже напрацьовано в Україні. Олександр Почкун, засновник і керуючий партнер компанії Baker Tilly в Україні, голова Правління Фонду Східна Європа, як модератор сесії окремо звернув увагу на правову неврегульованость діяльності неприбуткових організацій в Україні.

Форум показав, що в Україні наразі не виникає питання, чи потрібна наглядова рада в компанії, а вже обговорюються способи покращення ефективності її роботи.

 

Організатори:Професійна асоціація корпоративного управління (ПАКУ) і Міжнародна фінансова корпорація (IFC).

За підтримки:Центру міжнародного приватного підприємництва (CIPE).

Офіційний юридичний партнер: ЮФ «Василь Кісіль і Партнери»

Офіційний енергетичний партнер:енергетична компанія «ДТЕК»

Офіційний HR партнер: компанія Boyden

Офіційний навчальний партнер: Український інститут корпоративного управління

Event-провайдер: Компанія Event Envoy

За підтримки: НКЦПФРУ, ФДМУ, компанії «Емкон» УАІБ, ПАРД, АПКБУ, НДУ, Незалежної асоціації банків України, ЛСОУ, АПУ, UNIC, СУП, ACC.

Генеральний інформаційний партнер: РБК-Україна.  Юридичний медіа партнер: Юридична газета. Медіа партнер: finpost.com.ua, портал Politeka. Інформаційні партнери:журнал «ФДК», журнал Strategic Business Review, журнала PEOPLE IN, портал «Бізреліз», Business People

 

Детальніше про  Форум читайте у наступних новинах на нашому сайті.

Ініціатива Європейського Союзу EU4Business розробила Карту можливостей для українського бізнесу. Це систематизована і повна збірка всіх можливих інструментів допомоги вітчизняним підприємствам від програм ЄС: EU4Business, COSME та Горизонт 2020. За її допомогою легко дізнатися, як вийти на міжнародні ринки, де знайти фінансові ресурси та як розвинути навички ведення бізнесу і покращити діловий клімат в Україні.

Карта складається з шести основних розділів:

  • Проекти – можливості від EU4Business, COSME, Горизонт 2020.
  • Фінанси –доступ до фінансування інновацій від програми Горизонт 2020 та кредитних програм EU4Business.
  • Знання – правила ведення бізнесу в ЄС, тренінги, стажування, обмін досвідом, безкоштовні консультації.
  • Ринки – пошук партнерів та інвесторів для виходу на нові ринки.
  • Регулювання бізнесу – детальна інформація щодо реєстрації і перевірок бізнесу.
  • Історії успіху – кейси українських підприємців, які вже вийшли на європейський ринок.

«Карту можливостей для МСБ» створено в межах інформаційної кампанії «Прямуємо разом» з нагоди Європейського тижня підприємництва в Україні, що є частиною загальноєвропейської кампанії з розвитку малого та середнього бізнесу, сприяння підприємництву та інформування про підтримку ЄС для розвитку приватного сектору.
 
Довідкова інформація:
EU4Business – це ініціатива ЄС, яка надає підтримку приватному сектору в країнах Східного партнерства, зокрема й в Україні. Її мета – поліпшити діловий клімат, розширити надання професійних консультацій та доступ до фінансування малому та середньому бізнесу задля економічного зростання та створення робочих місць.

«Прямуємо разом» (англ. Moving Forward Together) − комунікаційна кампанія Представництва ЄС в Україні. Її мета − підвищити обізнаність українців про результати та переваги співпраці України та ЄС. Кампанія розроблена проектом «Комунікація Європи в Україні», що впроваджується  Albany Associates (Великобританія), ECOMM Communication Consulting (Україна) та Portland PR (Великобританія).

У КВЦ «Парковий» 19 листопада минув Український Бізнес Форум 2018. Форум об'єднав понад 400 учасників з України та країн ЄС, для ефективного нетворкінгу та обговорення останніх змін в законодавстві та бізнесі в цілому.

 

В межах Форуму було 2 паралельних зали з представниками з НБУ та АППУ, керівниками компаній з Чорногорії, Кіпру та Польщі, експертами з CroweLFUkraine, PwC, LawGuide, Integrites, Eurofast. 4 панельних дискусії та 12 доповідей на актуальні теми:

- Податок на виведений капітал і принципи оподаткування НВК
- Інвестиції та бізнес в ЄС
- Валютна лібералізація
- Податкове планування в розрізі ТЦО
- Робота з іноземними банками
- Джерело походження коштів
- Правовий статус криптовалюти як засобу платежу

Та багато іншого.

Організаторами заходу були CISWealthСonferencesі CroweLFUkraine.

Компанія CISWealthConferences- професійний організатор бізнес заходів в країнах СНД і Східній Європі. Ми пишаємося нашими проектами та віримо у важливість професійних зв'язків для розвитку і процвітання бізнесу.

                           Тел.+38 096 194 66 29                   Сайт www.cis-wealth.com

Розміщено на правах партнера

У Києві відбувся Херсонський міжнародний економічний форум "Таврійські горизонти".

"Ми вперше за всі роки проводимо цей форум у столиці. Впевнений, що Херсонщина потребує особливої уваги", - сказав на відкритті заходу голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв.

Цьогоріч на форму прибули близько 600 учасників із 30 країн. Серед них, зокрема, 11 голів дипломатичних місій, народні депутати України, представники міжнародних фінансових та донорських організацій, центральних органів виконавчої влади, вітчизняних та іноземних інвестиційних компаній, банківських установ та інституцій громадянського суспільства.

Генеральним партнером форуму виступає норвезька компанія NBT AS. Також партнером заходу стало ТОВ "Дніпро-Бузька вітрова електростанція".

 

Під час «Таврійських горизонтів» підписано 10 меморандумів.

21 вересня у рамках Херсонського міжнародного економічного форуму «Таврійські горизонти», який відбувся у Києві, для підтвердження намірів про те, що область рухається у правильному напрямі: енергетичної, економічної незалежності, деокупації Криму мирним шляхом, було укладено меморандуми щодо реалізації проектів більш ніж на 600 млн євро.

Так, за участі заступника Міністра інфраструктури України Юрія Лавренюка, голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва та голови Херсонської обласної ради Владислава Мангера було підписано Меморандум щодо сприяння та кооперації у реалізації пілотних проектів у формах державно-приватного партнерства в Херсонській області.

Також у ході Форуму підписали такі документи:

Меморандум про співпрацю та партнерство між головою Херсонської обласної державної адміністрації Андрієм Гордєєвим, головою Херсонської обласної ради Владиславом Мангером та почесним президентом благодійної організації «Всеукраїнський благодійний Таврійський фонд» Миколою Баграєвим.

План спільних дій щодо реалізації проекту міжнародної технічної допомоги «Підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні» між головою Херсонської обласної державної адміністрації Андрієм Гордєєвим, директором Міжнародної організації права розвитку в Україні Леваном Дучідзе та головою Каланчацької селищної ради Володимиром Зінчуком.

Меморандум про співпрацю щодо реалізації проекту в галузі відновлювальної енергетики у Херсонській області між головою Херсонської обласної державної адміністрації Андрієм Гордєєвим та віце-президентом компанії NBT AS паном Борге Творг.

Меморандум про співпрацю щодо реалізації проекту в галузі відновлювальної енергетики у Херсонській області між головою Херсонської обласної державної адміністрації Андрієм Гордєєвим та директором ТОВ «Дніпро-Бузька Вітрова електростанція» Віталієм Шубіним.

Меморандум про співпрацю щодо реалізації проекту туристично-рекреаційної сфери в Херсонській області між головою Херсонської обласної державної адміністрації Андрієм Гордєєвим та президентом Канадсько-Української торгової палати Зеноном Потічним у присутності Надзвичайного та Повноваженого Посла Канади в Україні пана Романа Ващука.

Меморандум про наміри щодо створення підприємства з іноземними інвестиціями між генеральним директором Товариства з обмеженою відповідальністю Швейна Фабрика «ВІД» Володимиром Дарморозом та директором Товариства з обмеженою відповідальністю «RENESANS GROUP INVEST» Шавкатом Рахмедовим у присутності голови обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва та Надзвичайного й Повноважного Посла Республіки Узбекистан в Україні пана Алішера Абдуалієва.

Меморандум про співпрацю щодо реалізації інвестиційного проекту з будівництва комплексу для приймання, зберігання, змішування та фасування мінеральних добрив на території Херсонської області між головою Херсонської обласної державної адміністрації Андрієм Гордєєвим та генеральним директором ТОВ «ТерраТарса Україна» Андрієм Гоголевим.

Угода про співпрацю між головою Херсонської обласної державної адміністрації Андрієм Гордєєвим та президентом Асоціації «Національна туристична організація України» Іваном Ліптугою.

Меморандум про співпрацю щодо спільних намірів у напрямку залучення інвестицій в реалізацію інвестиційного проекту «La Perla Azzurra» на території Херсонської області між головою Херсонської обласної державної адміністрації Андрієм Гордєєвим та директором приватного підприємства «Компанія «Майстер Фіш» Борисом Гончаренком.

Меморандум про співпрацю та розширення можливостей конкурування українських виробників на світовому ринку між головою Херсонської обласної державної адміністрації Андрієм Гордєєвим та директором ТОВ «Аграрний центр» Тетяною Каськів.

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені