Компанія АББ запускає нове цифрове рішення, що є частиною її уніфікованої, міжгалузевої цифрової пропозиції ABB Ability™. Вона забезпечуватиме операторам пряме розуміння умов навколишнього середовища, надаючи їм можливість коригувати їх відповідно до їхніх особистих вимог. В результаті створюється повне мікросередовище, яке адаптується під потреби кожної особи, що досягається завдяки вимірюванням та оцінюванню таких факторів, як якість повітря, температура, освітлення та вологість.

Оператори також отримують інформацію про такі фактори, як тривалість їхнього сидіння або стояння з рекомендаціями щодо дій, які мають підвищити їхній комфорт. Таким чином вони можуть знизити ризик потенційних проблем зі здоров’ям, таких як серцеві захворювання, діабет ІІ типу та ожиріння, що не тільки позитивно впливає на операторів, але й також допомагає знизити рівень відсутності співробітників компанії на робочому місті внаслідок хвороб.

 

«В АББ ми дійсно розуміємо вирішальну роль впливу оптимізації середовища у кімнаті пульту управління на бізнес. Погані навколишні умови можуть призвести до помилки людини, що може дуже дорого коштувати бізнесу. Насправді, 40% всіх відключень у промисловості зумовлено помилками операторів внаслідок втоми. Створивши належні навколишні умови, це нове рішення багатозробить для вирішення цієї проблеми», – зазначив П’єр Шьоннеґорд Глобальний менеджер з продукції компанії АББ напряму «Рішення для кімнат пульту управління».

Пілотний проект, що використовує новий застосунок, вже реалізується довгостроковим партнером АББ, Research Institutes of Sweden (RISE), і буде впроваджуватися по всьому світу у першому кварталі 2019 року.

«Комфорт оператора у кімнаті управління є ключовим елементомпри розробці проекту, – зазначила Лариса Різванович старший науковий співробітник у RISE Research Institutes of Sweden (Дослідницькі інститути Швеції). – Ми будемо вивчати це нове цифрове рішення від АББ з нашими партнерами у промисловості, щоб вони також могли максимально збільшити переваги, які це рішення надає їхнім операторам».

 

Це рішення пропонує можливість створити низку переваг та особистих налаштувань на кожному робочому місті, що робить його ідеальним рішенням для бізнесів, які працюють за змінами та які забезпечують роботу пульту управління у режимі 24/7. Наприклад, оптимізація освітлення у кімнаті пульту управління знижує ризики розвитку проблем зору у працівників. Правильний баланс між моніторами та навколишнім освітленням має вирішальне значення і наразі може легко контролюватися та регулюватися. Застосунок, розташований на хмарному сервісі, працює у синергії з багатьма іншими рішеннями ABB Ability™ і надаєплатформу для інформації, яка може передаватися в інші системи у найближчому майбутньому.

Консолідаціята аналіз зібраних даних що зберігаються у хмарі, виводяться на інформаційну панель з комфорту/безпеки. Дані автоматично класифікуються відповідно до важливих стандартів, таких як ISO 11064 Ергономічний дизайн центрів управління. Особливі показники ефективності бізнесу (KPI) можуть бути визначені відповідно до людського фактору та ергономіки, це означає, що навчання маже продовжуватися, забезпечуючи майбутнє операторських кімнат.

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені