Компанія Deepcool, один з найбільших постачальників комп’ютерних комплектуючих, зокрема корпусів, кулерів та блоків живлення, отримала престижну нагороду дизайнерського конкурсу Red Dot Design Award.

Після декількох днів тестування та індивідуального оцінювання надісланих продуктів, жюрі Red Dot оголосило своє рішення. І комп’ютерний корпус NEW ARK 90, розроблений Deepcool, заслужено опинився серед пристроїв, що отримали відзнаку “Red Dot”.

NEW ARK 90 відрізняється інтегрованою системою рідинного охолодження з видимими зовнішніми трубопроводами, що повністю усуває традиційний технологічний розрив з DIY корпусами оснащеними системами рідинного охолодження, та забезпечує незабутній користувацький досвід. Цей корпус ідеально поєднує екстремально мінімалістичний дизайн, скляні боковини та RGB-підсвічування, утворюючи унікальну візуальну естетику. Конструкція внутрішніх відсіків забезпечує відмінну сумісність та розширюваність. NEW ARK 90 домінує над конкурентами завдяки чотирьом незалежним слотам охолодження. Це дає змогу легко створювати свої персоналізовані системи з рідинним охолодженням. Змагання було дуже напруженим: у боротьбі за престижну відзнаку приймали участь більш ніж 5400 продуктів з 54 країн.

Конкурс Red Dot Award засновано у 1955 році і з того часу він відзначає найкращі продукти, створені протягом року. У 2018 році, дизайнери та виробники з 59 країн подали на змагання більш ніж 6300 продуктів. Жюрі, у яке входить близько 40 осіб, індивідуально оцінювало кожен продукт на оригінальність, дотримуючись девізу “У пошуках доброго дизайну і інновацій”. Суворі критерії оцінювання, що включають рівень інноваційності, функціональність, якість, ергономічність та довговічність, задають систему відліку, що доповнюється експертними оцінками кожного з членів жюрі.

“Я хочу щиро поздоровити переможців конкурсу з їх чудовим успіхом у Red Dot Award: Product Design 2018. Успіх у конкурсі доводить високу якість дизайну продуктів і ще раз демонструє, що компанії знаходяться на вірному шляху. Коли я кажу про добрий дизайн, я маю на увазі не просто привабливий продукт. Усі відзначені пристрої виключною функціональністю. Це демонструє що дизайнери зрозуміли своїх клієнтів та їх потреби”, - сказав професор д-р Пітер Зек, засновник та головний виконавчий директор Red Dot Award.

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені