WOG CAFE при АЗК успішно впровадило систему управління безпечністю харчових продуктів НАССР (ISO 22000:2005). Відповідний сертифікат компанії було видано органом з добровільної сертифікації «ІЦЕС».

 

В зв'язку з необхідністю підвищення рівня харчової безпеки клієнтів WOG CAFE при АЗК та виконання нового гармонізованого з ЄС законодавства в Україні в сфері забезпечення безпеки харчових продуктів, пріоритетним напрямком розвитку компанії є створення та вдосконалення системи менеджменту, яка ґрунтується на виконанні вимог ISO 22000:2005 (НАССП) "Система управління безпечністю харчових продуктів - Вимоги до будь яких організацій харчового ланцюга".

 

НАССР (Hazard Analysis and Critical Control Points — аналіз ризиків іконтроль критичних точок) – це міжнародні стандарти системи контролю якості всього виробничого процесу, зберігання, транспортування і реалізації продуктів харчування. Особливість цієї системи контролю якості полягає в тому, що виробляється ретельний аналіз підприємства і виявляються контрольні точки, які потребують особливої уваги. Після чого складаються задокументовані регламенти щодо посилення контролю цих точок, призначаються відповідальні групи осіб, які здійснюють моніторинг робіт на місцях. Всі моніторинги документуються і піддаються періодичним зовнішнім і внутрішнім перевіркам, з метою підтвердження відповідності сертифікації ISO 22000:2005.

 

«WOG дорожить своїм авторитетом і підтвердив зацікавленість у високій якості нашої продукції, посиливши внутрішній контроль, - говорить Максим Пятаков, керівник управління громадського харчування WOG. –Компаніяпостійно вдосконалюється, щоб забезпечити наших споживачів смачною, якісною та безпечною продукцією. Ми контролюємо і наших постачальників, щоб продукція, яку вони постачають, була безпечна для наших клієнтів. Крім того, у нас запроваджені механізми контролю персоналу на всіх етапах робочого процесу».

 

Відзначимо, що на сьогодні у світі система НАССР визнана найефективнішим методом гарантування якості та безпечності харчової продукції.

 

 

 

Довідка

 

WOG CAFE — мережа кафе компанії «ВОГ РІТЕЙЛ», до якої входять 386 об'єктів по всій Україні. З них 363 кафе розташовані на АЗК WOG, 16 — у потягах Інтерсіті і 8 міських кафе — в Києві та Львові.  

 

Перше WOG CAFE поза АЗК було відкрито в листопаді 2015 року в Києві. Тоді ж компанія прийняла стратегічне рішення розвивати мережу кафе поза АЗК з пріоритетом розташування в транспортних хабах та інфраструктурних об'єктах.

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені