АЗС, СТО, Мотоцикли

WOG CAFE при АЗК успішно впровадило систему управління безпечністю харчових продуктів НАССР (ISO 22000:2005). Відповідний сертифікат компанії було видано органом з добровільної сертифікації «ІЦЕС».

 

В зв'язку з необхідністю підвищення рівня харчової безпеки клієнтів WOG CAFE при АЗК та виконання нового гармонізованого з ЄС законодавства в Україні в сфері забезпечення безпеки харчових продуктів, пріоритетним напрямком розвитку компанії є створення та вдосконалення системи менеджменту, яка ґрунтується на виконанні вимог ISO 22000:2005 (НАССП) "Система управління безпечністю харчових продуктів - Вимоги до будь яких організацій харчового ланцюга".

 

НАССР (Hazard Analysis and Critical Control Points — аналіз ризиків іконтроль критичних точок) – це міжнародні стандарти системи контролю якості всього виробничого процесу, зберігання, транспортування і реалізації продуктів харчування. Особливість цієї системи контролю якості полягає в тому, що виробляється ретельний аналіз підприємства і виявляються контрольні точки, які потребують особливої уваги. Після чого складаються задокументовані регламенти щодо посилення контролю цих точок, призначаються відповідальні групи осіб, які здійснюють моніторинг робіт на місцях. Всі моніторинги документуються і піддаються періодичним зовнішнім і внутрішнім перевіркам, з метою підтвердження відповідності сертифікації ISO 22000:2005.

 

«WOG дорожить своїм авторитетом і підтвердив зацікавленість у високій якості нашої продукції, посиливши внутрішній контроль, - говорить Максим Пятаков, керівник управління громадського харчування WOG. –Компаніяпостійно вдосконалюється, щоб забезпечити наших споживачів смачною, якісною та безпечною продукцією. Ми контролюємо і наших постачальників, щоб продукція, яку вони постачають, була безпечна для наших клієнтів. Крім того, у нас запроваджені механізми контролю персоналу на всіх етапах робочого процесу».

 

Відзначимо, що на сьогодні у світі система НАССР визнана найефективнішим методом гарантування якості та безпечності харчової продукції.

 

 

 

Довідка

 

WOG CAFE — мережа кафе компанії «ВОГ РІТЕЙЛ», до якої входять 386 об'єктів по всій Україні. З них 363 кафе розташовані на АЗК WOG, 16 — у потягах Інтерсіті і 8 міських кафе — в Києві та Львові.  

 

Перше WOG CAFE поза АЗК було відкрито в листопаді 2015 року в Києві. Тоді ж компанія прийняла стратегічне рішення розвивати мережу кафе поза АЗК з пріоритетом розташування в транспортних хабах та інфраструктурних об'єктах.

У п’ятницю, 21 вересня, мережа АЗК GLUSCO поповнилась ще одним оновленим об’єктом у місті Києві. Автозаправний комплекс нового формату  знаходиться за адресою: вул. Зодчих, 5а.

Площа торгового залу та магазину АЗК становить понад 132 м2, кафе – 45м2, при АЗК облаштований затишний літній майданчик. В асортименті магазину – товари повсякденного запиту, еко-та автотовари. У кафе можна придбати не тільки фаст-фуд, але й перші, м’ясні страви, десерти.

В арсеналі заправного комплексу 8 колонок, де реалізуються усі види пального, у тому числі фірмове пальне Proton, яке відповідає стандарту якості EN280 та EN590 та екологічному стандарту Євро-5. Також на АЗК встановлені колонки із LPG та зарядні станції для електромобілів. Обслуговування клієнтів проводиться на трьох касах, що дозволяє клієнтам не чекати у черзі.

«Ми активно розвиваємо бізнес й ставимо перед собою амбітні цілі стати лідерами галузі. Ми готові пропонувати нашим клієнтам максимум переваг та вигоди й змінювати уявлення про паливний бізнес в Україні, наше гасло «неможливе – це можливості» - красномовно ілюструє наші наміри», - коментує головний керуючий директор ТОВ «ГЛУСКО РІТЕЙЛ» Віталій Вандич.

З нагоди відкриття діють спеціальні акції: знижки до -50% на каву, випічку, бургери та автотовари, а також - 2 грн. / літр при заправці від 30 літрів. До 7 жовтня 2018 року чинна акція для учасників програми лояльності мережі: додаткові 75 Gluscoin на картку учасника GLUSCO CLUB після 4-ої заправки.

У рамках партнерства зі страховою групою «ТАС», GLUSCO пропонує своїм клієнтам вигідно придбати електронний поліс ОСЦПВ: 10% від вартості придбаного поліса повертаються на карту лояльності GLUSCO CLUB.

До кінця місяця планується відкрити ще один оновлений об’єкт у місті Києві. Станом на сьогодні в Україні вже працюють 9 сучасних автозаправних комплексів GLUSCO та 118 АЗК у старому форматі, оновлення мережі триває.

Серед учасників програми лояльності GLUSCO CLUB  частка реалізації нафтопродуктів сягнула 63,7 %.

Сьогодні програма лояльності для рітейлерів – це не просто необхідність чи відповідь сучасним трендам ринку, це візитна картка мережі, що дозволяє знайти підхід до кожного клієнта й запропонувати йому максимум переваг та вигоди.

Так, перед мережею АЗК GLUSCO, що із проектом ребрендингу стрімко ввірвалась на паливний ринок України, питання запуску власної програми лояльності було нагальним. Компанія запустила програму GLUSCO CLUB у грудні 2017 року.

Варто зазначити, що активна база учасників програми лояльності, а станом на червень 2018 року її абсолютне значення в 2,3 рази перевищило показники попередньої програми лояльності. Що стосується середнього паливного чека учасника програми лояльності, то він на 42% вищий, ніж паливний чек нелояльного клієнта. Частка реалізації нафтопродуктів через картки лояльності сягнула 63,7% і впевнено продовжує зростати.

Щотижня показник списання бонусів (Redemtion Rate) зростає на 1%, що свідчить про цінність GlusCoin для клієнтів мережі.

У програмі лояльності GLUSCO CLUB діють три статуси, що дають можливість накопичувати відповідну кількість  GlusCoin за кожну покупку: 1% на пальне, 2% на товари магазинів і 3 % на страви кафе та ресторанів на АЗК (статус Basic), 2%, 3% та 4% відповідно (статус Gold), 3%, 4% та 5% (статус Platinum).

Для зручності клієнта, зареєструватись у програмі лояльності можна як на касі АЗК чи за телефоном цілодобової гарячої лінії, так і у зручному форматі, заповнивши форму на офіційному сайті або завантаживши мобільний додаток, доступний для Android та iOS. Наступне оновлення мобільного додатку, що включатиме можливість оплати Glusco Pay (безконтактної оплати, не виходячи з автівки), заплановане уже на серпень цього року.

Використовувати можна пластикову фізичну картку чи просто назвати номер телефону, на який вона зареєстрована, GlusCoin нарахуються в обох випадках.

Технічне рішення програми GLUSCO CLUB розгорнуте на унікальному рішенні LS Retail від компанії Microsoft.

 

«Дуже приємно бачити, що за такий короткий період ми досягли вагомих показників роботи програми лояльності й уже приблизились до галузевих лідерів, що роками впроваджують свої рішення на українському паливному ринку. Ми запускали програму лояльності у стислі терміни, із базовим функціоналом, розуміючи, що у нас обмаль часу, щоб його шліфувати й допрацьовувати. Ми ризикнули й цей ризик був оправданим. Активна база клієнтів зростає, долучаючи щодня нових лояльних клієнтів», - коментує керівник відділу з розвитку програми лояльності Володимир Пономаренко.

 

До слова, за результатами дослідження незалежного Інституту споживчих експертиз, опублікованих наприкінці липня, програма лояльності GLUSCO CLUB знаходиться на третьому місці у рейтингу програм лояльності найбільших мереж АЗК України.

 

Продолжая программу инноваций, компания WOG запускает возможность оплаты товаров и услуг посредством сервиса Android Pay. Это позволит клиентам WOG легко и просто расплачиваться на кассе при помощи своего смартфона или «умных часов», поддерживающих функцию NFC (технология беспроводной высокочастотной связи малого радиуса действия). Для проведения мгновенной оплаты достаточно просто приложить разблокированное устройство к терминалу.

 

Сервис Android Pay от Google превращает смартфон в "мобильный бумажник", в котором хранятся данные банковских карт его владельца (дебетовых или кредитных). Также в приложение можно добавить информацию о бонусных, скидочных и других картах лояльности. Используя это приложение можно оплатить чашку фирменного кофе в WOG CAFE всего в одно касание, не доставая кошелек из кармана.

 

«Мы хотим сделать оплату покупок в магазинах проще, поэтому совместно с WOG сделали Android Pay доступным во всей сети WOG. Благодаря этому в Украине увеличилось количество магазинов, где люди могут совершать покупки в одно касание телефона с Android»,– команда Android Pay.

 

«WOG стратегически работает над беспрерывным улучшением собственного сервиса, в частности, создает удобные для клиента условия для оплаты. И когда появляются инновационные потребительские решения, мы их поддерживаем и интегрируем. Android Pay от Google – один из примеров, работающих на повышение качества и скорости обслуживания», – Ольга Капустина,  директор по  маркетингу компании WOG.

 

В поддержку внедрения сервиса бесконтактной оплаты Android Pay, компания WOG разместит на своих  объектах (около 500) информационные стикеры "Тут можна розрахуватися Android Pay".

 

Android Pay —система бесконтактных платежей, позволяющая привязать банковскую карту к приложению, а затем использовать смартфон или «умные часы» для оплаты товаров и услуг.

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Заголовки передовиць

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені