АЗС, СТО, Мотоцикли

Власники паливних карток мережі АЗК «ОККО» можуть тепер планувати і здійснювати всі операції по них не тільки у гривні, а й в іноземних валютах. Така інновація особливо зручна для зарубіжних автотранспортних перевізників, які працюють в Україні. Перші з них уже встигли скористатися послугою безготівкового розрахунку у валюті за придбане пальне через особистий онлайн-кабінет.

«Через територію нашої країни проходить 4 з 10 європейських міжнародних транспортних коридорів. Понад 20 мільйонів тонн вантажів щороку переміщується в Україні в режимі міжнародних автоперевезень. Відповідно закордонні транспортні компанії зацікавлені в тому, щоб їхні водії, перетнувши кордон України, могли легко заправитися якісним пальним у будь-якому регіоні за однією карткою і без використання готівки, обіг якої завжди складніше проконтролювати, - розповідає керівник департаменту корпоративних  продажі мережі АЗК «ОККО» Ірина Кучабська, – Новий сервіс від  «ОККО»  не тільки дає таку можливість, а й робить її максимально зручною для нерезидентів».

Паливні картки від «ОККО» – це сучасний сервіс, який дає можливість бізнес-клієнтам в онлайн-режимі управляти своїми витратами на пальне. Зокрема, у своєму клієнтському кабінеті власник картки може налаштувати ліміти на використання пального за найбільш зручною для себе схемою, відстежувати в режимі реального часу усі операції по картці, слідкувати за станом коштів на рахунку, отримувати звітність, за потреби оперативно блокувати картку тощо. Картки забезпечені високим рівнем захисту. Ними можна розрахуватися не тільки за нафтопродукти, а й за інші товари чи послуги в мережі АЗК «ОККО».

Якщо раніше при розрахунках з картками доводилося всі суми переводити у гривні, що позначалося на оперативності надходження інформації до клієнта та досить ускладнювало власникам транспортних засобів контроль за витратами на пальне, то починаючи з травня 2017 року, весь описаний функціонал доступний і для нерезидентів.

Починаючи з 15 березня і до 14 травня в мережі сервісних станцій технічного обслуговування Української Автомобільної Корпорації діє сервісна акція «Весняний сервіс від УкрАВТО». Пропозиція дозволяє всім бажаючим значно заощадити, отримавши при цьому всі необхідні послуги по підготовці автомобіля до весни.

 

Стовпчик термометра з кожним днем ​​показує більш високу температуру, і кожен відповідальний автовласник починає пошук шиномонтажу, щоб, як мінімум «перевзути» свій автомобіль. Але, з огляду на стан наших доріг, на багатьох з яких асфальт розтанув ще в лютому, заміна шин стає недостатньо. Попадання в вибоїну середньої глибини може спровокувати порушення геометрії підвіски, що безпосередньо позначиться на керованості і безпеці та швидкості зношення шин. А важкі умови експлуатації взимку, з частими перепадами температури і вологості, стають справжнім випробуванням практично для всіх систем автомобіля.

Тому, щоб Ваш автомобіль був готовий до нового сезону, і не підніс неприємних сюрпризів, в мережі сервісних станцій Корпорації УкрАВТО з 15 березня діє спеціальна пропозиція. Відповідно до акційних умов, найнеобхідніші послуги стають доступнішими, що дозволяє отримати всі переваги висококваліфікованого сервісу:

- Шиномонтаж - від 150 грн. з ПДВ (в залежності від діаметра коліс)

- Контроль і регулювання кутів установки коліс - від 150 грн. з ПДВ

- Комплексна діагностика - 150 грн. з ПДВ

- Перевірка і заправка системи кондиціонування - від 255 грн. з ПДВ

При цьому всі клієнти, які скористаються спеціальними умовами сервісної пропозиції від Корпорації УкрАВТО, в залежності від результатів діагностики, зможуть отримати додаткові бонуси. Так, за умови згоди усунути виявлені неполадки, автовласник зможе скористатися дисконтом в розмірі 15% на послуги з їх усунення та до 20% на необхідні для цього запасні частини.

Така цінова політика дозволяє зробити доступними послуги для широкого кола автомобілістів. Більш того, наявність офіційної гарантії на надані послуги і виконаний ремонт, а також висока кваліфікація персоналу стає вирішальним аргументом для тих, хто сумнівається та обслуговувався «в гаражі».

Щоб отримати додаткову інформацію про сервісну акцію, яка діє в мережі УкрАВТО, достатньо звернутися до офіційного дилера у Вашому регіоні. Контактна інформація та координати дилерських центрів, а також станцій технічного обслуговування Української Автомобільної Корпорації можна дізнатися на сайті www.ukravto.ua або звернувшись на «гарячу» лінію 0800507717.

 

* Дія карт програми лояльності «Drive2U» та інші діючі на момент проведення акції пропозиції на всі вищевказані послуги не поширюються і не сумуються.

** Зазначені знижки не поширюються на роботи по плановому регламентному технічному обслуговуванню для гарантійних автомобілів, додаткове обладнання, роботи з відновлювального ремонту, інструментальний контроль, автоевакуації.

 

ДОВІДКА. 

Корпорація «УкрАВТО»- Корпорація «УкрАВТО» -лідер українського автомобільного ринку. Сьогодні - це найбільший автовиробник, дистриб'ютор і постачальник сервісних послуг в Україні. Єдина компанія з повним циклом виробництва. Головний експортер автомобілів у країни СНД і далекого зарубіжжя. Корпорація «УкрАВТО» є генеральним імпортером і офіційним дилером більше 20 всесвітньо відомих автомобільних брендів. Корпорації довіряють більше 1000000 клієнтів. DaimlerAG,ChryslerGroupLLC, GeneralMotors, KIAMotors, Nissan, Toyota, Chery, АвтоВАЗ цінують Корпорацію УкрАВТО як надійного та професійного партнера.

Упродовж лютого на АЗК мережі «ОККО» введено в експлуатацію ще 6 нових газових модулів. Таким чином станом на початок березня вже на 218 комплексах водії можуть заправити своє авто газом. Враховуючи високий попит на це пальне, «ОККО» продовжує нарощувати його реалізацію та розвивати LPG-інфраструктуру.

Одразу три нових газових модулі запрацювали в лютому в Херсонській області – у Новій Каховці (вул. Соборна, 28), Бериславі(вул. 4-ї Гвардiйської мехбригади, 26), а також у селі Петропавлівка Каховського району. Крім того LPG-модулі з’явилися й на АЗК «ОККО» у Києві (вул. Кiровоградська, 21-Б), у селі Сокільники поблизу Львова (вул. Г. Сковороди, 22) і на автошляху Київ-Харкiв-Довжанський (333 км + 350м). 

Як повідомлялося раніше, упродовж 2016 року в мережі «ОККО» розпочали роботу 50 нових газових модулів на території діючих чи новозбудованих АЗК, а також 3 автономних газозаправних станції.За результатами першого в Україні дослідження якості скрапленого газу на АЗС, яке наприкінці минулого року провів Інститут споживчих експертиз у  партнерстві з інспекційною компанією «Інспекторат Україна», саме автогаз від «ОККО»  продемонстрував найкращі показники за більшістю нормативних параметрів і точністю наливу.

Починаючи з 6 лютого, на всіх портальних автомийках мережі АЗК «ОККО» водії можуть скористатись новою послугоюмийка «Люкс Безконтактна». Цей сервіс неодмінно сподобається тим автовласникам, котрі з особливою турботою ставляться до свої авто і не допускають будь-якого механічного контакту з лакофарбовим покриттям, навіть під час миття.

Процес миття дуже простий, однак дозволяє ефективно відмити навіть найскладніший бруд. Високоякісні засоби для створення активної піни, які мережа «ОККО» закуповує лише у перевірених європейських виробників, гарантують дбайливе ставлення до лакофарбового покриття авто.

Спочатку авто «збивають» чистою водою, після чого покривають спеціальною активною піною. Оскільки для миючих речовин потрібен час, щоб очистити важкодоступні місця, піну залишають на кілька хвилин. Після цього її ретельно змивають чистою водою та покривають весь автомобіль воском. Залишається лише видалити залишки води струменем повітря під високим тиском – і все. Як результатчисте авто без жодного контакту ані зі щітками, ані з мочалкою.

«Враховуючи швидкість сучасного ритму життя, дуже важливо максимально ефективно використовувати свій час. Турбуючись про це, мережа АЗК «ОККО» наповнює свої комплекси найрізноманітнішими сервісами. Один з них – це якісні та швидкі автомийки. Особливо приємно, що наші клієнти за той час, поки миється їхнє авто, мають змогу зробити смачну зупинку або насолодитись кавою зі 100% арабіки. А для тих, хто дуже поспішає, – невеличкий лайфхак: заїжджайте на автомийку у будні дні, коли ажіотаж значно менший і можна помити авто без черги», – розповідає керівник департаменту маркетингу мережі АЗК «ОККО» Василь Дмитрів.

Сьогодні в мережі «ОККО» по всій Україні функціонує більш як півсотні автоматичних портальних мийок, де щодня обслуговують понад 1000 авто.

Курс на розширення: WOG відкрив новий АЗК, оголосив підсумки 2016 рокуй озвучив стратегічні плани.

Про новий АЗК. Мережа розширює свою присутність у столиці. Компанія WOG відкрила новий об‘єкт у Києві, за адресою вул. Стеценка, 21. Площа автозаправного комплексу складає 370 кв. м. На його території вже традиційно розташувалися WOG CAFE та WOG MARKET. Кількість паливороздавальних колонок – 6. Новинкою для більшості гостей комплексу стане поява різноманітних автомобільних послуг, зокрема, СТО та мийки.

«АЗК виконано в сучасному дизайні; використано передові технології будівництва. Об‘єктстильний, затишний, світлий. Він ніби оаза в цій частині міста», –розповідає Сергій Корецький, генеральний директор ВОГ РІТЕЙЛ. Місце й справді привабливе. Навколо практично відсутні заправні комплекси, кафе чи ресторани, у той час як транспортний потік достатньо інтенсивний; на додачу, поблизу розташована чимала кількість офісів та підприємств.

Підсумки-2016.  WOG став лідером імпорту нафтопродуктів. Так, наприклад, за 2016 рік з-за кордону ввезено 1,8 млн тонн пального якості Євро 5. Фактично, WOG забезпечує 26% ринку світлих нафтопродуктів України. Компанія незмінно піклується про якість пальногона АЗК WOG продовжують функціонувати мобільні лабораторії, які дозволяють водіям виконувати його перевірку за 20 різними показниками безпосередньо в точках продажу.

Ключовою подією для WOG у 2016 році став запуск ресторанних послуг на базі WOG CAFE у потягах Інтерсіті й Інтерсіті+. Важливим кроком стало також відкриття нових кафе сіті-формату і кава-пойнтів у Києві та Львові (усього 20 об'єктів). Це дозволило довести продажі кави у 2016 році до відмітки майже 21 млн філіжанок. «Уявіть, тільки щодня у WOG CAFE люди купують 65 тисяч кавових напоїв, з'їдають близько 20 тисяч хот-догів, понад 4 тисячі сендвічів і бургерів», – наводить вражаючі статистичні дані Сергій Корецький. За його словами, близько 6,5 тисяч співробітників WOG обслуговують понад 120 тисяч клієнтів щодня!

За минулий рік компанія реалізувала самостійно або долучилася до десятків соціальних, спортивних та культурних проектів. Так, за результатами кількох хвиль соціальної ініціативи «Дорога до серця» зібрано 2,5 млн грн. На ці кошти придбано необхідне медичне обладнання для інноваційних  хірургічних операцій у маленьких пацієнтів.

 

 

Сергій Корецький, генеральний директор ВОГ РІТЕЙЛ, підбиває підсумок: «2016 рік став для нас насиченим значущими подіями. Ми зробили важливі кроки для розвитку бізнесу у напрямку рітейлу: посилили кавовий і ресторанний сегменти, відкривши 20 закладів під брендом WOG CAFE: 6 кафе сіті-формату й 14 кафе у потягах Інтерсіті. До речі, проект Інтерсіті став знаковим не тільки для нас, але і для країни в цілому. Тепер усі знають, що їжа у потягу може бути смачною, доступною і якісною. Минулого року ми також приділили багато зусиль соціальним ініціативам. Наприклад, завдяки підтримці наших клієнтів і партнерів придбали медичне обладнання для кількох дитячих установ. Ми продовжуємо посилено розвивати паливний бізнес, щоб і надалі залишатися лідером. Наприкінці 2016 року було відкрито одразу три АЗК у м. Кременчук, і вже на початку нового 2017-го зустрів своїх перших клієнтів один з найбільших АЗК нашої мережі у місті Києві».

Про майбутнє.У планах компанії до 2020 рокузбільшення кількості АЗК до 550 комплексів (нині їх близько 500) і встановлення газових модулів на 400 заправках мережі (сьогодні ними обладнано 241 АЗК). Крім того, за 2017 рік компанія планує встановити близько 300 зарядок для електрокарів, у тому числі до 30 модулів типу Supercharger.

У новому році за рахунок розширення парку мобільних лабораторій пильну увагу буде приділено посиленню контролю якості LPG. Цікава деталь: в Україні вперше з'явитьсямобільна лабораторія перевірки якості газу.

Корпоративні плани щодо надання рітейл-послуг на новий 2017 рік лишаються незмінними. Мережа продовжить відкривати нові об'єкти формату сіті-кафе, поступово збільшуючи продажі кавових напоїв, розширюючи та вдосконалюючи меню.

Довідка

ТОВ «ВОГ РІТЕЙЛ» керує мережею автозаправних комплексів під брендом WOG, яка налічує близько 500 об’єктів по всіх областях України. Мережа автозаправних комплексів WOGце найбільша українська монобрендова мережа АЗК на вітчизняному ринку нафтопродуктів. Усі нафтопродукти в мережі WOGвиключно імпортного виробництва і відповідають стандарту Євро-5. Поставки здійснюються з найсучасніших нафтопереробних заводів Румунії, Ізраїлю, Греції, Литви, Польщі, Білорусі та інших країн. Компанія активно розвиває супутні сервіси та послуги, зокрема, мережу WOG CAFE та WOG MARKET.

 

Коментарі

Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134157bilyk_.jpeg

Перша музична премія "Yuna"

 8 лютого 2012 року в НПМ «Україна», відбулась перша щорічна музична премія YUNA – національна церемонія нагородження найкращих в музичній сфері. Перша церемонія нагородження премії «Yuna» відзначила найкращих діячів музичного мистецтва See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134095hluschenko_.jpg

Графика Николая Глущенко

С 6 по 18 апреля 2012 года в залах Киевского национального музея русского искусства пройдет выставка коллекции графики 1930 – 1970-х гг. выдающегося  украинского художника, непревзойденного колориста – Николая Глущенко. See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені