АЗС, СТО, Мотоцикли

Серед учасників програми лояльності GLUSCO CLUB  частка реалізації нафтопродуктів сягнула 63,7 %.

Сьогодні програма лояльності для рітейлерів – це не просто необхідність чи відповідь сучасним трендам ринку, це візитна картка мережі, що дозволяє знайти підхід до кожного клієнта й запропонувати йому максимум переваг та вигоди.

Так, перед мережею АЗК GLUSCO, що із проектом ребрендингу стрімко ввірвалась на паливний ринок України, питання запуску власної програми лояльності було нагальним. Компанія запустила програму GLUSCO CLUB у грудні 2017 року.

Варто зазначити, що активна база учасників програми лояльності, а станом на червень 2018 року її абсолютне значення в 2,3 рази перевищило показники попередньої програми лояльності. Що стосується середнього паливного чека учасника програми лояльності, то він на 42% вищий, ніж паливний чек нелояльного клієнта. Частка реалізації нафтопродуктів через картки лояльності сягнула 63,7% і впевнено продовжує зростати.

Щотижня показник списання бонусів (Redemtion Rate) зростає на 1%, що свідчить про цінність GlusCoin для клієнтів мережі.

У програмі лояльності GLUSCO CLUB діють три статуси, що дають можливість накопичувати відповідну кількість  GlusCoin за кожну покупку: 1% на пальне, 2% на товари магазинів і 3 % на страви кафе та ресторанів на АЗК (статус Basic), 2%, 3% та 4% відповідно (статус Gold), 3%, 4% та 5% (статус Platinum).

Для зручності клієнта, зареєструватись у програмі лояльності можна як на касі АЗК чи за телефоном цілодобової гарячої лінії, так і у зручному форматі, заповнивши форму на офіційному сайті або завантаживши мобільний додаток, доступний для Android та iOS. Наступне оновлення мобільного додатку, що включатиме можливість оплати Glusco Pay (безконтактної оплати, не виходячи з автівки), заплановане уже на серпень цього року.

Використовувати можна пластикову фізичну картку чи просто назвати номер телефону, на який вона зареєстрована, GlusCoin нарахуються в обох випадках.

Технічне рішення програми GLUSCO CLUB розгорнуте на унікальному рішенні LS Retail від компанії Microsoft.

 

«Дуже приємно бачити, що за такий короткий період ми досягли вагомих показників роботи програми лояльності й уже приблизились до галузевих лідерів, що роками впроваджують свої рішення на українському паливному ринку. Ми запускали програму лояльності у стислі терміни, із базовим функціоналом, розуміючи, що у нас обмаль часу, щоб його шліфувати й допрацьовувати. Ми ризикнули й цей ризик був оправданим. Активна база клієнтів зростає, долучаючи щодня нових лояльних клієнтів», - коментує керівник відділу з розвитку програми лояльності Володимир Пономаренко.

 

До слова, за результатами дослідження незалежного Інституту споживчих експертиз, опублікованих наприкінці липня, програма лояльності GLUSCO CLUB знаходиться на третьому місці у рейтингу програм лояльності найбільших мереж АЗК України.

 

Продолжая программу инноваций, компания WOG запускает возможность оплаты товаров и услуг посредством сервиса Android Pay. Это позволит клиентам WOG легко и просто расплачиваться на кассе при помощи своего смартфона или «умных часов», поддерживающих функцию NFC (технология беспроводной высокочастотной связи малого радиуса действия). Для проведения мгновенной оплаты достаточно просто приложить разблокированное устройство к терминалу.

 

Сервис Android Pay от Google превращает смартфон в "мобильный бумажник", в котором хранятся данные банковских карт его владельца (дебетовых или кредитных). Также в приложение можно добавить информацию о бонусных, скидочных и других картах лояльности. Используя это приложение можно оплатить чашку фирменного кофе в WOG CAFE всего в одно касание, не доставая кошелек из кармана.

 

«Мы хотим сделать оплату покупок в магазинах проще, поэтому совместно с WOG сделали Android Pay доступным во всей сети WOG. Благодаря этому в Украине увеличилось количество магазинов, где люди могут совершать покупки в одно касание телефона с Android»,– команда Android Pay.

 

«WOG стратегически работает над беспрерывным улучшением собственного сервиса, в частности, создает удобные для клиента условия для оплаты. И когда появляются инновационные потребительские решения, мы их поддерживаем и интегрируем. Android Pay от Google – один из примеров, работающих на повышение качества и скорости обслуживания», – Ольга Капустина,  директор по  маркетингу компании WOG.

 

В поддержку внедрения сервиса бесконтактной оплаты Android Pay, компания WOG разместит на своих  объектах (около 500) информационные стикеры "Тут можна розрахуватися Android Pay".

 

Android Pay —система бесконтактных платежей, позволяющая привязать банковскую карту к приложению, а затем использовать смартфон или «умные часы» для оплаты товаров и услуг.

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені