АЗС, СТО, Мотоцикли

Реалізація нафтопродуктів у роздріб (в літрах) на АЗК мережі Glusco у 2018 році зросла на 7% у січні і на 15% у лютому в порівнянні з аналогічними періодами 2017 року. Продажі товарів у Glusco маркетах при АЗК у грошовому вираженні також збільшилися на 15% у перші два місяці 2018 року порівняно з січнем і лютим 2017 року.
Серед факторів зростання в компанії відзначають розвиток напрямку продажів зрідженого газу, стимулювання збуту за допомогою маркетингових акцій, запуск власної програми лояльності Glusco Club.
Так, частка реалізації пального по карті лояльності Glusco Club у загальній структурі реалізації збільшилася до 42%, а сумарна частка реалізації через обидві програми лояльності - Maxi card і Glusco Club збільшилася з 43% у 2017 році до 58% станом на 1 березня 2018 року. Варто зазначити, що середній паливний чек учасника Glusco Club на 34% вище ніж чек покупців, які ще не приєдналися до програми лояльності Glusco Club.
«У 2016 році компанія, яку придбав новий власник, перебувала у майже повному занепаді. Але завдяки новій системі управління, побудові маркетингової стратегії і сучасним підходам до ведення бізнесу, тенденція змінилася. Сьогодні ми спостерігаємо помітне поліпшення ситуації продажів пального і товарів у нашій мережі АЗК та відповідне збільшення частки ринку Glusco у роздрібному сегменті. Більш того, у 2018 році ми продовжимо відкривати автозаправні комплекси під новим брендом і активно працювати над поліпшенням сервісу на наших АЗК, що також повинно позитивно позначитися на операційних результатах компанії», - відзначає директор з маркетингу і комунікацій компанії «Глуско Україна» Юлія Жаткіна.
 
 
 
 
 
 
Довідка: Компанія «Глуско Україна» є дочірньою структурою Glusco Energy S.A. (Швейцарія). Наприкінці 2016 року АМКУ дозволив придбати бізнес «Роснефти» в Україні швейцарській компанії Glusco Energy S.A. Кінцевий бенефіціар компанії - Нісан Моїсеєв. Роздрібний бізнес компанії «Глуско» в Україні налічує 127 АЗК і 6 нафтобаз.

Продолжая программу инноваций, компания WOG запускает возможность оплаты товаров и услуг посредством сервиса Android Pay. Это позволит клиентам WOG легко и просто расплачиваться на кассе при помощи своего смартфона или «умных часов», поддерживающих функцию NFC (технология беспроводной высокочастотной связи малого радиуса действия). Для проведения мгновенной оплаты достаточно просто приложить разблокированное устройство к терминалу.

 

Сервис Android Pay от Google превращает смартфон в "мобильный бумажник", в котором хранятся данные банковских карт его владельца (дебетовых или кредитных). Также в приложение можно добавить информацию о бонусных, скидочных и других картах лояльности. Используя это приложение можно оплатить чашку фирменного кофе в WOG CAFE всего в одно касание, не доставая кошелек из кармана.

 

«Мы хотим сделать оплату покупок в магазинах проще, поэтому совместно с WOG сделали Android Pay доступным во всей сети WOG. Благодаря этому в Украине увеличилось количество магазинов, где люди могут совершать покупки в одно касание телефона с Android»,– команда Android Pay.

 

«WOG стратегически работает над беспрерывным улучшением собственного сервиса, в частности, создает удобные для клиента условия для оплаты. И когда появляются инновационные потребительские решения, мы их поддерживаем и интегрируем. Android Pay от Google – один из примеров, работающих на повышение качества и скорости обслуживания», – Ольга Капустина,  директор по  маркетингу компании WOG.

 

В поддержку внедрения сервиса бесконтактной оплаты Android Pay, компания WOG разместит на своих  объектах (около 500) информационные стикеры "Тут можна розрахуватися Android Pay".

 

Android Pay —система бесконтактных платежей, позволяющая привязать банковскую карту к приложению, а затем использовать смартфон или «умные часы» для оплаты товаров и услуг.

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені