АЗС, СТО, Мотоцикли

З 1 вересня у мережі АЗК «ОККО» стартує сезон персональних знижок з оновленнями, які покликані зробити заправку зручнішою, швидшою та приємнішою.

Як і раніше, умови надання персональних знижок індивідуальні. Власникам зареєстрованих карток Fishka інформація про знижку надійде sms, Viber-повідомленням або мейлом. Незареєстровані та нові клієнти отримають свою пропозицію після​ реєстрації картки Fishka.

Однак тепер після виконання акційних умов знижка нараховується балами на картку Fishka (1 грн – це 100 балів), які додаються до загального балансу. Через 24 години після заправки бали стають доступні до списання на пальне або будь-які товари та послуги на АЗК (крім алкоголю, тютюну, полісів страхування, поповнення мобільного зв’язку). Щоб списати бали, достатньо пред’явити на касі АЗК основну картку Fishka і підтвердити списання, ввівши PIN-код – 4 останні цифри номеру телефону, на який зареєстрована картка Fishka, або PIN-код картки Fishka, отриманий в sms.

 

Крім того, тепер у клієнтів є можливість збільшити свою персональну знижку. Купуючи під час заправки на «ОККО» товари у магазині та кафе, вартість яких від 10 грн/шт., можна отримати за кожну одиницю додатково ще по 10 коп./л балами на картку Fishka до своєї персональної знижки. Максимальний розмір додаткової знижки – 1 грн/л.

 

«Подарувавши за останній рік 15 автомобілів VOLVO, ми думали що ж такого запропонувати нашим клієнтам восени, тож вирішили відновити акцію з персональними знижками, яка у свій час користувалась шаленою популярністю. Однак вдосконалили її, щоб наші водії отримали ще більше можливостей», – коментує маркетинг-директор мережі АЗК «ОККО» Василь Дмитрів. – «По-перше, відтепер бали Fishka можна списати практично на всі товари на АЗК, в тому числі на пальне – чого давно очікували наші клієнти. По-друге, відтепер всі знижки нараховуються балами Fishka, які вже через 24 години стають доступними до використання. І, нарешті, купуючи смачні і корисні товари в магазині та кафе, можна легко збільшити свою знижку і тим самим отримати ще більшу вигоду».

Cеть АЗК WOG стала топливным партнером UBERDRIVE– самого крупного авторизированного партнера компании UBER в Украине.

 

Для водителей UBER это означает, что все держатели клубной карты UDRIVE экономят на топливе от 3,20 грн/л до 5 грн/л и на газеот 1,20 грн/л до 3 грн/л, в зависимости от количества поездок, что отражено в уникальной программе лояльности UDRIVE от UBERDRIVE.

 

Помимо экономии на топливе, водители также могут воспользоваться скидкой 7% на весь ассортимент WOGMARKET, 10% на автотовары, 10% на все меню WOGCAFE.

 

«Мы приняли решение о партнерстве с UBERDRIVE потому, что это один из самых крупных партнеров UBER в Украине, с системным и правильным подходом к работе с водителями. WOG предоставляет водителям отличные условия на топливо, WOGMARKET, WOGCAFЕ; они обновляются на еженедельной основе и зависят от количества поездок каждого водителя UBERDRIVE», – отмечает Ольга Капустина, директор по маркетингу WOG.

 

«В основе нашей работы, как партнера UBER– глубокое понимание потребностей водителей в Украине. Мы строим выгодную и комфортную платформу лояльности для наших водителей, которая не просто предоставляет работу, но идополнительные преимущества в виде новых сервисов, таких как страхованиежизни и здоровья, возможность занятий спортом и обучение английскому, в рамках программы лояльности UDRIVE. Партнерство с самой крупной сетью автозаправочных комплексов WOG– еще одно доказательство наших намерений  всерьез и надолго развивать рынок», – говорит Сергей Шевченко, глава UBERDRIVE.

 

 

Справка

 

ООО «ВОГ РИТЕЙЛ» управляет сетью автозаправочных комплексов под брендом WOG, которая насчитывает около 500 объектов во всех областях Украины. Сеть автозаправочных комплексов WOG – это крупнейшая украинская монобрендовая сеть АЗК на отечественном рынке нефтепродуктов. Все нефтепродукты в сети WOG – исключительно импортного производства и соответствуют стандарту Евро-5. Поставки осуществляются с самых современных нефтеперерабатывающх заводов Румынии, Израиля, Греции, Литвы, Польши, Беларуси и других стран. Компания активно развивает сопутствующие сервисы и услуги, в частности, сеть WOG CAFЕ и WOG MARKET.

 

UBERDRIVE- авторизированный и самый крупный партнер UBER в Украине. Более 12000 водителей UBERDRIVE ежемесячно предоставляют высокий сервис  десяткам тысяч пассажиров UBER.

Компания является надежным партнером UBER во всех городах Украины, начиная с запуска UBER в Киеве 30 июня 2016 года. На сегодня оперирует в таких городах: Киев, Львов, Одесса, Днепр, Харьков, Запорожье, Кривой Рог, Николаев, Винница, Мариуполь.

UBERDRIVE развивает собственную программу лояльности UDRIVE, которая позволяет пользоваться скидками на топливо и персональными решениями на все важные для водителя услуги: страхование жизни, здоровья, ОСАГО, занятия спортом, обучение английскому и прочее.

Власники паливних карток мережі АЗК «ОККО» можуть тепер планувати і здійснювати всі операції по них не тільки у гривні, а й в іноземних валютах. Така інновація особливо зручна для зарубіжних автотранспортних перевізників, які працюють в Україні. Перші з них уже встигли скористатися послугою безготівкового розрахунку у валюті за придбане пальне через особистий онлайн-кабінет.

«Через територію нашої країни проходить 4 з 10 європейських міжнародних транспортних коридорів. Понад 20 мільйонів тонн вантажів щороку переміщується в Україні в режимі міжнародних автоперевезень. Відповідно закордонні транспортні компанії зацікавлені в тому, щоб їхні водії, перетнувши кордон України, могли легко заправитися якісним пальним у будь-якому регіоні за однією карткою і без використання готівки, обіг якої завжди складніше проконтролювати, - розповідає керівник департаменту корпоративних  продажі мережі АЗК «ОККО» Ірина Кучабська, – Новий сервіс від  «ОККО»  не тільки дає таку можливість, а й робить її максимально зручною для нерезидентів».

Паливні картки від «ОККО» – це сучасний сервіс, який дає можливість бізнес-клієнтам в онлайн-режимі управляти своїми витратами на пальне. Зокрема, у своєму клієнтському кабінеті власник картки може налаштувати ліміти на використання пального за найбільш зручною для себе схемою, відстежувати в режимі реального часу усі операції по картці, слідкувати за станом коштів на рахунку, отримувати звітність, за потреби оперативно блокувати картку тощо. Картки забезпечені високим рівнем захисту. Ними можна розрахуватися не тільки за нафтопродукти, а й за інші товари чи послуги в мережі АЗК «ОККО».

Якщо раніше при розрахунках з картками доводилося всі суми переводити у гривні, що позначалося на оперативності надходження інформації до клієнта та досить ускладнювало власникам транспортних засобів контроль за витратами на пальне, то починаючи з травня 2017 року, весь описаний функціонал доступний і для нерезидентів.

Починаючи з 15 березня і до 14 травня в мережі сервісних станцій технічного обслуговування Української Автомобільної Корпорації діє сервісна акція «Весняний сервіс від УкрАВТО». Пропозиція дозволяє всім бажаючим значно заощадити, отримавши при цьому всі необхідні послуги по підготовці автомобіля до весни.

 

Стовпчик термометра з кожним днем ​​показує більш високу температуру, і кожен відповідальний автовласник починає пошук шиномонтажу, щоб, як мінімум «перевзути» свій автомобіль. Але, з огляду на стан наших доріг, на багатьох з яких асфальт розтанув ще в лютому, заміна шин стає недостатньо. Попадання в вибоїну середньої глибини може спровокувати порушення геометрії підвіски, що безпосередньо позначиться на керованості і безпеці та швидкості зношення шин. А важкі умови експлуатації взимку, з частими перепадами температури і вологості, стають справжнім випробуванням практично для всіх систем автомобіля.

Тому, щоб Ваш автомобіль був готовий до нового сезону, і не підніс неприємних сюрпризів, в мережі сервісних станцій Корпорації УкрАВТО з 15 березня діє спеціальна пропозиція. Відповідно до акційних умов, найнеобхідніші послуги стають доступнішими, що дозволяє отримати всі переваги висококваліфікованого сервісу:

- Шиномонтаж - від 150 грн. з ПДВ (в залежності від діаметра коліс)

- Контроль і регулювання кутів установки коліс - від 150 грн. з ПДВ

- Комплексна діагностика - 150 грн. з ПДВ

- Перевірка і заправка системи кондиціонування - від 255 грн. з ПДВ

При цьому всі клієнти, які скористаються спеціальними умовами сервісної пропозиції від Корпорації УкрАВТО, в залежності від результатів діагностики, зможуть отримати додаткові бонуси. Так, за умови згоди усунути виявлені неполадки, автовласник зможе скористатися дисконтом в розмірі 15% на послуги з їх усунення та до 20% на необхідні для цього запасні частини.

Така цінова політика дозволяє зробити доступними послуги для широкого кола автомобілістів. Більш того, наявність офіційної гарантії на надані послуги і виконаний ремонт, а також висока кваліфікація персоналу стає вирішальним аргументом для тих, хто сумнівається та обслуговувався «в гаражі».

Щоб отримати додаткову інформацію про сервісну акцію, яка діє в мережі УкрАВТО, достатньо звернутися до офіційного дилера у Вашому регіоні. Контактна інформація та координати дилерських центрів, а також станцій технічного обслуговування Української Автомобільної Корпорації можна дізнатися на сайті www.ukravto.ua або звернувшись на «гарячу» лінію 0800507717.

 

* Дія карт програми лояльності «Drive2U» та інші діючі на момент проведення акції пропозиції на всі вищевказані послуги не поширюються і не сумуються.

** Зазначені знижки не поширюються на роботи по плановому регламентному технічному обслуговуванню для гарантійних автомобілів, додаткове обладнання, роботи з відновлювального ремонту, інструментальний контроль, автоевакуації.

 

ДОВІДКА. 

Корпорація «УкрАВТО»- Корпорація «УкрАВТО» -лідер українського автомобільного ринку. Сьогодні - це найбільший автовиробник, дистриб'ютор і постачальник сервісних послуг в Україні. Єдина компанія з повним циклом виробництва. Головний експортер автомобілів у країни СНД і далекого зарубіжжя. Корпорація «УкрАВТО» є генеральним імпортером і офіційним дилером більше 20 всесвітньо відомих автомобільних брендів. Корпорації довіряють більше 1000000 клієнтів. DaimlerAG,ChryslerGroupLLC, GeneralMotors, KIAMotors, Nissan, Toyota, Chery, АвтоВАЗ цінують Корпорацію УкрАВТО як надійного та професійного партнера.

Упродовж лютого на АЗК мережі «ОККО» введено в експлуатацію ще 6 нових газових модулів. Таким чином станом на початок березня вже на 218 комплексах водії можуть заправити своє авто газом. Враховуючи високий попит на це пальне, «ОККО» продовжує нарощувати його реалізацію та розвивати LPG-інфраструктуру.

Одразу три нових газових модулі запрацювали в лютому в Херсонській області – у Новій Каховці (вул. Соборна, 28), Бериславі(вул. 4-ї Гвардiйської мехбригади, 26), а також у селі Петропавлівка Каховського району. Крім того LPG-модулі з’явилися й на АЗК «ОККО» у Києві (вул. Кiровоградська, 21-Б), у селі Сокільники поблизу Львова (вул. Г. Сковороди, 22) і на автошляху Київ-Харкiв-Довжанський (333 км + 350м). 

Як повідомлялося раніше, упродовж 2016 року в мережі «ОККО» розпочали роботу 50 нових газових модулів на території діючих чи новозбудованих АЗК, а також 3 автономних газозаправних станції.За результатами першого в Україні дослідження якості скрапленого газу на АЗС, яке наприкінці минулого року провів Інститут споживчих експертиз у  партнерстві з інспекційною компанією «Інспекторат Україна», саме автогаз від «ОККО»  продемонстрував найкращі показники за більшістю нормативних параметрів і точністю наливу.

 

Коментарі

Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134157bilyk_.jpeg

Перша музична премія "Yuna"

 8 лютого 2012 року в НПМ «Україна», відбулась перша щорічна музична премія YUNA – національна церемонія нагородження найкращих в музичній сфері. Перша церемонія нагородження премії «Yuna» відзначила найкращих діячів музичного мистецтва See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134095hluschenko_.jpg

Графика Николая Глущенко

С 6 по 18 апреля 2012 года в залах Киевского национального музея русского искусства пройдет выставка коллекции графики 1930 – 1970-х гг. выдающегося  украинского художника, непревзойденного колориста – Николая Глущенко. See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Заголовки передовиць

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені