Компанія Volvo Cars оголосила про можливість оновлення програмного забезпечення комплексу систем безпеки IntelliSafe в автомобілях XC90, S90, V90 та V90 Cross Country 2016-2018 модельних років. Завдяки йому раніше випущені автомобілі можуть отримати функціонал, передбачений на автомобілях платформи SPA у 2019 модельному році. Оновлення вже доступне в офіційних дилерів Volvo в Україні.

«Власники Volvo звикли, що під час кожного сервісного обслуговування все чинне програмне забезпечення автомобілів оновлюється до найновішої версії. Наступним кроком від Volvo стала можливість додати функції, що не були передбачені, або навіть не існували під час випуску автомобілів. Оновлення програмного забезпечення IntelliSafe дозволить нашим клієнтам відчути ще більше піклування від Volvo. Цей крок виробника – додатковий доказ того, що інновації у засобах безпеки, надійності та комфорту у керуванні автомобілями Volvo доступні не лише власникам нових авто, а й тим, хто придбав автомобілі кілька років тому», – коментує Лариса Береза, національний менеджер із післяпродажного обслуговування Volvo у компанії «Віннер Імпортс Україна».  

Оновлення доповнює вже наявні функції-асистенти водія в комплексі IntelliSafe всіма або деякими з перерахованих нижче:

·         функцією запобігання з'їзду з дороги (Run-off Road Mitigation),

·         функцією моніторингу «сліпих» зон із підрулюванням (BLIS with Steer Assist),

·         функцією запобігання виїзду на зустрічну смугу (Oncoming Lane Mitigation),

·         функцією визначення ймовірності лобового зіткнення з автоматичним гальмуванням (Oncoming Mitigation by Braking).     

 

Оновлення функціонала комплексу систем безпеки IntelliSafe є індивідуальним та залежить від модельного року автомобіля. Для автомобілів 2016-го модельного року після оновлення системи безпеки стануть доступні всі чотири функції, в той час як на автомобілях більш пізніх модельних років деякі з перерахованих вище технологій вже були доступні на старті продажів.

 

Функція

2016 модельний рік

2017 модельний рік

2018 модельний рік

Запобігання з'їзду з дороги (Run-off Road Mitigation)

Може бути додана

Вже встановлена

Вже встановлена

Моніторинг «сліпих» зон із підрулюванням (BLIS with Steer Assist)*

Може бути додана

Може бути додана

Вже встановлена

Запобігання виїзду на зустрічну смугу (Oncoming Lane Mitigation)

Може бути додана

Може бути додана

Вже встановлена

Визначення ймовірності лобового зіткнення з автоматичним гальмуванням (Oncoming Mitigation by Braking)

Може бути додана

Може бути додана

Може бути додана

 

Детальна інформація про пропозицію та функції безпеки доступна за посиланням.  

 * Додавання функції можливе для автомобілів, оснащених системою моніторингу «сліпих» зон BLIS.

***

Volvo Car Group у 2018 році

Операційний прибуток компанії Volvo Car Group за 2018 фінансовий рік склав 14 185 мільйонів шведських крон (14 061 мільйон шведських крон у 2017 році). Доходи за зазначений період склали 252 653 мільйонів шведських крон (208 646 мільйонів шведських крон у 2017). За повний 2018 рік світові продажі склали 642 253 автомобілі, зростання у порівнянні з 2017 роком становить 12,4% (з 571 577). Результати підкреслюють комплексну трансформацію фінансових та операційних процесів, проведену в компанії Volvo Cars за останні роки, що скерувала її до наступної фази зростання.

Про компанію Volvo Car Group

Компанія Volvo була заснована 1927 року. Сьогодні – це один з найбільш відомих і шанованих у світі автомобільних брендів, який продає свої автомобілі приблизно в 100 країнах. Volvo Cars входила в групу компаній Volvo Group (Швеція), у 1999 році була придбана американською компанією Ford Motor Company. З 2010 року Volvo Cars входить до складу Zhejiang Geely Holding. У 2018 році у Volvo Cars працювало приблизно 43 000 співробітників. Головний офіс Volvo Cars, розробка продукції, маркетингові та адміністративні функції зосереджені в Гетеборзі (Швеція). Головний офіс китайського підрозділу Volvo Cars розташований в Шанхаї. Основні виробничі підприємства компанії знаходяться в Гетеборзі (Швеція), Генті (Бельгія) і Ченду (Китай). Двигуни для автомобілів Volvo виробляються на заводів Скьовде (Швеція) і Чжанцзякоу (Китай), а комплектуючі на заводі в Улуфстрьомі (Швеція).

«Віннер Груп Україна»

Один із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу, що понад 26 років веде успішну діяльність в Україні. Дилерська мережа офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 45 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. Компанія націлена бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар'єрні можливості.

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені