Volvo Cars запровадить додаткові заходи для боротьби з неуважністю за кермом та керуванням у нетверезому стані.

Volvo Cars робить наступний крок на шляху до своєї амбітної мети покласти край ДТП з летальним результатом у своїх автомобілях. Дії спрямовані на боротьбу з неуважністю за кермом та керуванням у нетверезому стані.


Окрім перевищення швидкості, з яким компанія має намір боротися шляхом обмеження швидкості в автомобілях, неуважність та керування у стані інтоксикації — дві важливі проблеми безпеки дорожнього руху. У сумі ці фактори є основними «прогалинами» на шляху Volvo Cars до майбутнього без ДТП зі смертельними наслідками. Тому увага до поведінки водія — це важлива частина роботи над підвищенням безпеки.


Наприклад, дані Національного управління безпекою руху на трасах (США) свідчать про те, що у 2017 році майже 30% смертей на дорогах сталися за участю водіїв у стані інтоксикації.


Компанія Volvo Cars переконана, що проблеми керування у нетверезому стані та неуважності потрібно вирішувати за допомогою встановлення в машині відеокамер та інших датчиків, які будуть моніторити поведінку водія. Це дозволить системі автомобіля втрутитися, якщо за кермом буде знаходитися людина у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння, або ж неуважний водій, який не реагує на попереджувальні сигнали автомобіля та ризикує створити аварійну ситуацію.
 

Втручання може полягати в обмеженні швидкості автомобіля, повідомленні служби асистансу Volvo on Call, що потрібно зв’язатися з водієм, та, у крайньому разі, зниженні швидкості автомобіля та його безпечному паркуванні.
 

«Коли йдеться про безпеку, наша першочергова мета — уникнути аварії, а якщо вона невідворотна — знизити її наслідки,— прокоментував Хенрік Грін, старший віце-президент з досліджень та розробок Volvo Cars.- Камери будуть відстежувати поведінку, що може призвести до отримання серйозних травм або летального результату».

 

Прикладами такої поведінки можуть служити повна відсутність участі водія у кермовому управлінні, закриті очі водія або відсутність погляду на дорогу (все — протягом тривалого часу), надмірне виляння автомобіля між смугами або уповільнена реакція.


Описана вище система моніторингу поведінки водія — важливий елемент на шляху до активної участі автомобіля у запобіганні аварій, що можуть призвести до отримання серйозних травм або смерті.

 

«Безліч ДТП відбувається з вини водіїв, які перебувають за кермом у стані інтоксикації,— прокоментував Трент Віктор, професор з питань поведінки водіїв у Volvo Cars. – Дехто досі впевнений, що може випити алкоголь, сісти за кермо, та це ніяк не вплине на його реакцію. Ми хочемо бути впевнені, що люди не постраждають внаслідок алкогольного сп'яніння».

 

Камери для моніторингу будуть встановлюватися в усіх моделях бренду, починаючи з наступного покоління Volvo на модульній платформі SPA2 (з 2020-х років). Точна кількість камер та їх розташування в салоні автомобіля буде оголошено пізніше.

 

Сьогоднішню новину варто розглядати разом з оголошенням про введення обмеження швидкості до 180 км/год на моделях Volvo з 2021 модельного року — цим компанія нагадує, скільки небезпек несе у собі перевищення швидкості.

 

Компанія прагне ініціювати дискусію про те, чи є правом або зобов'язанням автовиробників встановлення в автомобілях технологій, що змінюють поведінку водіїв. Обмеження швидкості та встановлення камер для моніторингу поведінки водія всередині автомобіля демонструють, як автовиробники можуть брати активну участь у досягненні мети щодо уникнення ДТП з летальним результатом.

 

Сьогодні Volvo Cars також оголосила про запуск «Ключа турботи» (Care Key), який дозволить водіям при передачі автомобіля в користування іншим людям, встановлювати обмеження максимальної швидкості. Ця система буде доступна для всіх автомобілів Volvo, починаючи з 2021 модельного року.

 

«Ключ турботи» (Care Key), камери для моніторингу поведінки водія, обмеження швидкості, а також вже наявні системи підтримки водія — все служить єдиній меті: підвищенню безпеки керування.

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені