Автосалон, Автокредит

Анонсовано ціну на Jaguar I-PACE для українського ринку.

Jaguar I-PACE буде коштувати від  2 192 000 гривень*.  Захоплююче втілення електричної продуктивності: повний привод, потужність в 400 к.с. і 696 Нм крутного моменту, прискорення від 0-100 км/год лише за 4,8 секунди.

 Літій-іонного акумулятора потужністю 90 кВт, вистачає на 480 км (WLTP-цикл)

Акумуляторна батарея автомобіля заряджається 0-80% за 40 хвилин за допомогою швидкого постійного струму (100 кВт) або від розетки за 15 хвилин для додаткового заряду на 100 км.

Рекуперативна гальмівна система забезпечує інтуїтивно зрозумілу керованість однією педаллю, що дозволяє максимально збільшувати ефективність та запас ходу

Низка інтелектуальних технологій, які оптимізують роботу всіх систем автомобіля - зроблять ваш досвід керування автомобілем винятковим.
 
Для Українського ринку Jaguar I-PACE буде доступний у комплектаціях S, SE, HSE, First Edition. Вартість відповідних комплектацій складатиме:
 
Комплектація Вартість, гривень* Кросовер I-PACE S, EV kWh  400 к.с., повний провід, АКПП від 2 192 000 гривень* Кросовер I-PACE SE, EV kWh  400 к.с., повний провід, АКПП від 2 412 000 гривень* Кросовер I-PACE HSE, EV kWh  400 к.с., повний провід, АКПП від 2 579 000 гривень* Кросовер I-PACE First Edition, EV kWh  400 к.с., повний провід, АКПП  від 2 861 000 гривень* *Вартість автомобіля розрахована за курсом вказаним на winner.ua, станом на 23.03.2018 року
 
ЕЛЕКТРИЧНЕ ЖИТТЯ
 
Новий повністю електричний SUV Jaguar I-PACE стане захоплюючим досвідом для свого власника. Електромобіль став доступним та практичним, як ніколи, завдяки своєму унікальному дизайну, досягненням у сфері акумуляторних технологій, а також, завдяки розширенню мережі електричних заправок. Все це сприяє тому, що володіння найбільш бажаним автомобілем у світі стало простим, комфортним, енергоефективним та привабливим для керування.
 
За допомогою сучасної літій-іонної батареї потужністю 90кВт/год, що містить 432 коміркові елементи, обраним завдяки високій щільності енергії та чудового терморегулювання, I-PACE забезпечує запас ходу у 480 км (цикл WLTP ).
 
Власники зможуть зарядити батарею від 0 % до 80 % всього за 40 хвилин, використовуючи швидку зарядку (100 кВт) постійного струму або додати ще 100 км запасу ходу лише за 15 хвилин. Ще один варіант - це заряджання вдома за допомогою настінного зарядного блоку зі змінним струмом (7 кВт) від 0-80% займе у I-PACE усього за десять годин, що ідеально підходить для заряджання протягом ночі.
 

 
Набір оптимальних функцій та додатків для смартфонів позбавлять водія I-PACE зайвих турбот, будь то моніторинг заряджання автомобіля з дому або перевірка наявності достатнього запасу ходу для подорожі. Наприклад, власники можуть автоматично оптимізувати температуру акумулятора, щоб максимально зберегти заряд, а потім нагріти або остудити салон перед початком подорожі. Використовуючи електричну напругу для підігріву або охолодження автомобіля, коли він підключений до розетки означає, що заряд акумулятора не буде витрачатись.
 
ЕЛЕКТРИЧНА ПРОДУКТИВНІСТЬ
 
“ I-PACE - це справжній Jaguar, динамічний, орієнтовану на водія, що дарує виняткові відчуття під час керування, маневрений та вишуканий. Завдяки технології із повним приводом та 400 к.с., наш перший електричний SUV забезпечує миттєве прискорення на всіх дорожніх поверхнях за будь-яких умов”   Майк Кросс, Головний Інженер Jaguar  
 
Комбінація повного приводу, 400 к.с. та 696 Нм крутного моменту гарантує максимальну продуктивність. Миттєва реакція двигунів на акселерацію, властива електромобілю дає Jaguar новий рівень продуктивності для позашляховика та вражаюче прискорення від 0-100 км/год всього за 4,8 секунди, на повному приводі із миттєвим і точним розподілом крутного моменту на всі чотири колеса, оскільки I-PACE постійно адаптує свій передній-задній баланс відповідно до дорожніх умов.
 
З самого початку задуманий як високопродуктивний електромобіль, I-PACE забезпечує захоплюючу динаміку, повсякденну зручність та комфорт, з унікальним балансом керування, вишуканістю та контролем. Інженери розмістили акумулятор на максимально низькому рівні між осями, розподіливши вагу 50:50 та створюючи низький центр тяжіння, оптимізувавши рівновагу та зменшивши крен кузова. Ці невід'ємні переваги пов'язані з легкою, жорсткою алюмінієвою архітектурою електромобіля, яка забезпечує жорсткість кручення 36кНм/градус - найвищу з будь-яких Jaguar.
 
Додаткова пневматична підвіска з Adaptive Dynamics та система безперервного демпфування також забезпечують справжню спортивну маневреність та баланс I-PACE. Налаштування підвіски для автоматичного вирівнювання підтримує оптимальну геометрію, навіть якщо автомобіль повністю завантажений. В результаті, пасажири та водій можуть насолоджуються високим рівнем комфорту, а підвіска забезпечує комбінацію поглинання удару та контролю кузова, що поводить себе стабільно та природньо за всіх умов. Інженери Jaguar замінили звичайне вакуумне гальмо з сервоприводом на підсилювач електромагнітного гальма I-PACE. Ця система забезпечує більшу гнучкість гальмівної системи при змішуванні відновлювального та традиційного механічного гальмування, що забезпечує стабільність і точність педалі у будь-яких обставинах.
 
Як бізнес, який несе відповідальність за свої дії, компанія Jaguar прагне до досягнення більш чистого майбутнього та планує продовжити термін експлуатації батарей I-PACE з новими партнерами зі вторинної переробки та досліджень з відновлення енергонакопичувачів.
 

 

ВИПРОБУВАНО ЗА ВСІХ УМОВ
 
Jaguar спроектував I-PACE таким чином, щоб він демонстрував виняткову продуктивність як у гарячому так і у холодному кліматі, працюючи при температурі до -40°C, що на 10°C нижче, ніж у звичайних електромобілів. Низький опір мікросхем, ізоляція акумулятора та сучасна система термічного управління гармонійно працюють, щоб гарантувати, що I-PACE працюватиме за будь-яких умов.
 
У помірних температурах акумулятор використовує кулер, щоб максимально підвищити енергоефективність. Охолоджувальна установка, пов'язана з основною системою кондиціонування автомобіля, активується лише за високих температур, щоб контролювати температуру елементів акумулятора та максимально збільшити потужність.
 
У холодних умовах тепловий насос допомагає підтримувати оптимальну температуру? як для енергомодулів так і у салоні. Це набагато ефективніше, ніж звичайні нагрівачі, оскільки він використовує енергію ззовні, а тепло продувається через інвертори та електроустановки, щоб нагріти кабіну, а не покладатися виключно на енергію від акумулятора, а також збільшити запас ходу, майже, на 50 км - навіть морозною зимою.
 
ТЕХНІЧНІ ДАНІ
 
Jaguar I-PACE EV 400 Електричні двигуни Конфігурація Два синхронних електродвигуни з постійними магнітами; одноступенева трансмісія; концентрично з двигуном Потужність КС (КВТ) 200 (147) Крутний момент Нм  348 Загальна потужність системи к.с. ( кВт) 400 (294) Загальний крутний момент системи  Нм 696 Силовий агрегат Конфігурація Двигун та коробка передач інтегровані на передню та задню вісь, електричний повний привод Акумулятор Конфігурація 90 кВт-год літій-іонна, рідино-охолоджувальна, з комірковими елементами Кількість елементів/модулів 432/36 Заряд 0-100% через настінний зарядний блок з перемінним струмом 7 КВт ( години) 12,9 Заряд 0-80% через настінний зарядний блок з перемінним струмом 7 КВт ( години) 10 Зарядка 0-100% на станції 100 КВт (хвилини) 40 Шасі Передня підвіска Незалежна двохважельна підвіска Задня підвіска Integral link Діаметр переднього гальма (мм) 350 (вентильований) Діаметр заднього гальма (мм) 325(вентильований) Ресори  Пневматичні  або циліндричні Амортизатори Зі змінною жорсткістю або інерційним демпфіруванням

 

Кермо Рейкове або електромеханічне Розміри Довжина (мм) 4682 Ширина з розкладеними/складеними дзеркалами (мм) 2139/2011 Висота (мм) 1565 Колісна база (мм) 2990 Колія передніх коліс (мм) 1624-1643 Колія задніх коліс (мм) 1647-1663 Вага: ЕС без завантаження (кг) Від 2208 Вага: DIN (кг) Від 2133 Об'єм багажного відділення (літри) 656 плюс 27 (спереду під капотом) Ходові характеристики та запас ходу    0-100 км/год ( сек)  4,8 Максимальна швидкість (км/год) 200 Запас ходу (у циклі WLTP) До 480 км
 
*Вартість автомобіля розрахована за курсом вказаним на winner.ua, станом на 23.03.2018 року
 
Про компанію:  Володіючи 25-річною історією діяльності в Україні, компанія «Віннер Імпортс Україна, Лтд» виступає одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 50 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар'єрні можливості

Перший повністю електричний Jaguar представлено у прямому ефірі у всьому світі. Пряма трансляція відбулась у м. Грац, Австрія, де британський комік та актор Джек Уайтхолл, ентузіаст електрокарів та телеведучий Джонні Сміт та американський технічний гуру Ай Жустін, влаштували спеціальне шоу в прямому ефірі. Шоу приурочено до виходу першого Jaguar I-PACE із виробничих потужносте заводу у м.Грац, Австрія. Завод вважається одним із найбільш інноваційних центрів виробництва EV у світі.   
 
Коли мова зайшла про технології I-PACE, комік Джек Уайтхолл заручився підтримкою новітніх експертів автомобілів Jaguar, дев'ятирічних Лоли і Хадсона. https://youtu.be/E756aELB73s  
 
Напередодні Формули Е, яка пройде цього тижня у м.Мехіко, на гоночній трасі Хермано Родрігес, Jaguar I-PACE вперше вийшов проти Tesla Model X 75D і 100D у виклику «0-100-0 км/год». Мітч Еванс, гонщик команди Panasonic Jaguar Racing був за кермом для демонстрації прискорення і гальмування першого Jaguar EV проти моделей Tesla, за кермом яких був колишній чемпіон IndyCar Тоні Канан: https://youtu.be/fErFiWjoeCQ  
 
I-PACE оснащено надсучасним літій-іонним акумулятором потужністю 90кВт, що забезпечує прискорення від 0-100 км/год за 4,8 секунди, діапазон ходу у 480 км (цикл WLTP) та 80% заряду всього за 40 хв (100 кВт постійного струму). У поєднанні з інноваційним дизайном концепт-кару і штучним інтелектом наступного покоління, цей електрокар є ідеальним вибором для сучасного споживача.
 
"Повністю заряджений" - документальний фільм, який продемонстрували у кінці трансляції, дає глибоке уявлення про те, чим керувалися творці I-PACE. https://youtu.be/tsqUy4VEJ4c
 
Розроблений та спроектований у Великій Британії, I-PACE буде вироблятися на виробничих потужностях заходу у м.Грац, Австрія, у рамках партнерства Jaguar Land Rover та Magna Steyr. Він розширює лінійку кросоверів Jaguar, яка уже налічує абсолютно новий компактний кросовер E-PACE, який представили в Україні у січні 2018 року та найбільш титулований кросовер F-PACE, представлений у 2016 році.
 
I-PACE дебютує 6 березня на Женевському Автосалоні.
 
I-PACE буде доступний у комплектаціях S, SE та HSE, а також First Edition протягом 2018 року.

=

"I-PACE - перший Jaguar, який використовує штучний інтелект для визначення вашого стилю водіння. Використовуючи технологію для ідентифікації та автоматизації деяких щоденних завдань, які можуть відволікати чи створювати незручність для водія, перший електричний Jaguar змінить уявлення про те, яким повинно бути щоденне водіння". Пітер Вірк, директор підрозділу Connected Car and Future Technology, компанії Jaguar Land Rover
 
ТЕХНОЛОГІЇ Новий повністю електричний I-PACE - це технологічний прорив, та перший Jaguar, який має інтуїтивно зрозумілу інформаційно-розважальну систему Touch Pro Duo, із функціоналом "Flight Deck", що використовує інноваційну комбінацію сенсорних екранів, ємнісних датчиків і тактильно-фізичних засобів контролю для керування ключовим функціями авто.
 
Цей новий дизайн інтерфейсу людини-машини (HMI) має два сенсорних екрани на центральній консолі, створені для мінімізації відволікання водія, шляхом логічного відокремлення інформації та інтерактивного керування. Обертальні дисплеї забезпечують зрозумілий зв'язок між автомобілем і водієм.
 
Повнокольоровий проекційний дисплей Jaguar відображає ключову інформацію, таку як швидкість руху на лобове скло, щоб водій міг зосередитись на дорозі. Ця передова технологія представлена разом із 12-дюймовим інтерактивним, чітким та зручним дисплеєм водія. Нові параметри EV-навігації Jaguar у топографії запланованих маршрутів зберігають дані про попередні подорожі та адаптуються до індивідуального стилю водіння. Відстань та розхід заряду розраховується з винятковою точністю, що забезпечує максимальну впевненість для водіїв.

 
Покращена навігаційна система може синхронізуватися з багатофункціональним додатком подорожей для смартфонів, що дозволяє водіям легко спланувати свій маршрут, як у авто, так і піші маршрути та пересування громадським транспорт. В цьому Вам допоможе функція Arrival Mode, яка запропонує найближчу доступну парковку в мережевих автостоянках або направить водія до найближчої точки заряджання в кінці подорожі.
 
На додаток до сучасної трансмісії електричних транспортних засобів, I-PACE використовує технологію Smart Settings щоб вивчити водія, передбачити його потреби, допомогти йому зосередитися на дорозі та отримати максимальну насолоду від подорожі.
 
Використовуючи сигнал Bluetooth на смартфоні, I-PACE розпізнає та аналізу дані водія, та налаштовує температуру повітря, інформаційно-розважальну систему та сидіння, кожного разу, коли водій підходить до авто та сідає за кермо. Інтелектуальне нагадування також повідомить власника, якщо той залишить чи забуде свій смартфон, в той час як Predictive Call List запам’ятає список найчастіше вживаних контактів у відповідний час.
 
InControl Remote також дозволяє власникам попередньо встановити температуру в салоні перед поїздкою. Використання основної енергії для обігріву або охолодження автомобіля, коли він підключений до зарядки не змінює дальності діапазону ходу. Власники також можуть встановлювати час заряджання авто вдома, щоб скористатися найкращими тарифами на електроенергію.
 
Це також перший Jaguar, здатний отримувати оновлення програмного забезпечення без дротово. Це гарантує, що I-PACE матиме останні оновлення інформаційно-розважальної систем, телематичних пристроїв та зарядки акумулятора. 
 

=

Jaguar I-PACE це революція в дизайні автомобілів. Втілення інноваційного концепту у практичному серійний SUV, який з’явиться у шоу румах у 2018 році. 

"Електрична трансмісія I-PACE запропонувала нам безпрецедентну свободу дизайну. Починаючи з чистого аркуша, ми створили дизайн із висунутою вперед кабіною, унікальними пропорціями та винятковим внутрішнім простором, і незважаючи на такі кардинальні зміни, це все ще істинний Jaguar. Ми хотіли спроектувати найпривабливіший в світі EV, і я впевнений, що ми впоралися із цим викликом» - Ян Каллум, Директор з дизайну, Ягуар

 

Екстер’єр

 

Розмістивши практично незмінний екстраординарний дизайн концеп-кару I-PACE у виробництво, Jaguar створив дійсно інноваційний серійний електричний автомобіль (EV). Його динамічний вигляд і драматичні лінії поєднуються у довгій колісній базі довжиною 2 990 мм, а загальна довжина кузова складає 4 682 мм, що дає автомобілю схожі параметри до Jaguar F-PACE, проте значно більший внутрішній простір.

 

Драматичні лінії та сміливі пропорції є результатом встановлення передової електричної трансмісії та архітектури, що лежить в основі I-PACE. Висунута вперед кабіна - це результат прогресивного дизайнерського бачення Jaguar, та відданості традиціями, що відображаються у впізнаваний решітці радіатора та наповненим світлом салоном.

 

Захоплюючі пропорції та витончений купе-подібний силует I-PACE натхненні суперкаром Jaguar C-X75, із його широкими передніми крилами, ефектними лініями, м'язистими повітрозбірниками, вражаючою талією та 22-дюймовими колесами.

 

Ключовий акцент зроблений на аеродинамічні особливості електрокару. Низький капот, спадаюча лінія даху, криволінійний дизайн заднього скла, гарантують коефіцієнт тертя на I-PACE всього 0,29. Решітка радіатора перетворилася на сміливий аеродинамічний елемент, що спрямовує повітряний потік через інтегрований капота, проносячи його над вітровим склом до даху в стилі купе, щоб зменшити опір повітря. Потік повітря для охолодження акумулятора та система управління кліматом проходить через решітку радіатора та активні вентиляційні отвори у передньому бампері, які відкриваються за необхідності.

 

Висувні дверні ручки зберігають чисті лінії корпусу і сприяють чудовій аеродинаміці. Вони з’являються, коли ви натискаєте на кнопку на вашому ключі-брелку, або коли торкаєтесь їх. Увага до деталей також втілюється на моделях, оснащених додатковою пневматичною підвіскою, що підвищує ефективність та оптимізує діапазон ходу, знижуючи транспортний засіб на 10 мм на швидкості вище 105км/год, що значно зменшує опір повітря.

 

Нові матрично-лазерні світлодіодні технології освітлення Jaguar Land Rover підкреслюють чисті лінії I-PACE, вони функціональні та компактні, із характерним значком J.

 

Інтер’єр

 

"Нашою ціллю було проектування емоційного і атмосферного інтер'єру, який збуджуватиме почуття. Інтер’єр, де відчуття водія винесені на перший план, а пасажирам надано максимальний простір і комфорт. Бути всередині I-PACE - це спробувати щось особливе, саме те, що лежить в основі бачення Jaguar" -Ян Каллум, Директор з дизайну, Ягуар

 

Увага до деталей, найсучасніші функціональні можливості та вдосконалена інформаційна система TouchPro Duo з функціоналом "flight deck", у поєднанні з унікальним дизайном центральної консолі – це новий стандарт дизайну інтер'єру для усіх брендів. Яскраві HD дисплеї, сенсорні екрани та ємнісні вимикачі доповнюють багатофункціональні, рельєфні поворотні регулятори гарантують незабутній та інтуїтивно зрозумілий досвід користування.

 

Збільшений простір інтер'єру пропонує 890 мм простору для ніг для пасажирів на задніх сидіннях та надає ще більше простору для зберігання. У центрі автомобіля немає трансмісійного тунелю, замість нього 10,5-літровий відсік для телефонів, ключів та інших предметів. Ідеально продуманий простір під сидіннями дозволяє зручно розмістити планшети та ноутбуки. Об’єм багажного відділення складає 656 літрів, це значно більше, ніж у більшості середньо розмірних позашляховиків, та збільшується до 1453 літрів, при складанні задніх сидінь.

 

Незважаючи на похилу лінію даху, висота на задніх сидіннях складає 968 мм, це результат низького положення сидінь, що забезпечує більш спортивне, більш приємне водіння.

 

Опційний панорамна дах наповнює салон світлом і дає інтер'єру ще більший простір. Скляний дах та вікна поглинають інфрачервоне світло, зберігаючи прохолоду в салоні і усуваючи потребу в додаткових жалюзях.

 

Клієнти можуть вибирати з поміж варіантів шкіряної обшивки сидінь, або текстильною альтернативою преміум класу, розробленою датськими фахівцями з текстилю компанією Kvadrat - високоякісний матеріал, який поєднує в собі міцну суміш вовни та переробленої технічної замшевої тканини.

 

Матеріали ретельно підібрані, щоб забезпечити виняткові відчуття натурального високотехнологічного покриття у глибоко чорній, сатиново дерев’яній та металічній оббивці салону. Сучасна кольорова палітра підкреслює відчуття простору та легкості всередині, а можливість низької посадки надає відчуття спортивного автомобіля в інтер'єрі I-PACE.

Поповнення у лінійці консервативних Porsche: 911 GT3 з пакетом Touring буде представлено на 67-му Міжнародному автосалоні, який проходить у Франкфурті 12-24 вересня 2017 року. Він доступний виключно з механічною шестиступінчастою коробкою передач, а фіксоване заднє антикрило замінили активним заднім спойлером, як в Porsche 911 Carrera. За його стриманим зовнішнім виглядом приховано справжні спортивні технології: 4-літровий атмосферний двигун, запозичений з автоспорту, розвиває потужність до 500 к.с. і генерує крутний момент 460 Нм. У поєднанні з оптимальними перемиканнями передач, Porsche 911 GT3 з пакетом Touring розганяється до 100 км/год за 3,9 секунди, щоб досягти максимальної швидкості 316 км/год.
 
Назва "Touring" сходить до варіанта оснащення моделі Porsche 911 Carrera RS 1973 року. Навіть тоді основними ознаками були консервативний дизайн Porsche 911 та класичні елементи інтер’єру. Новий Porsche 911 GT3 з пакетом Touring наслідує та модернізує цю концепцію. Цей варіант призначено для любителів високоякісних спортивних автомобілів, які особливо цінують стриманий дизайн та класичне задоволення від водіння.  
 
Окрім пакета Clubsport та оздоблення алькантара, практично всі додаткові опції 911 GT3 також доступні у поєднанні з пакетом Touring. Вони включають всі кольори кузова та коліс, керамічні гальма PCCB (Porsche Ceramic Composite Brake), систему шасі, світлодіодні фари, всі варіанти сидінь, пакет Chrono та аудіосистему.
 
Високоякісний спортивний автомобіль з усіх точок зору За виключенням задньої частини, кузов  Porsche GT3 у пакеті Touring залишився незмінним. Це означає, що він має великі повітрозабірники в оптимізованій передній частині, а також повітрявідвід, типовий для моделі Porsche 911 GT3, розташований перед кришкою багажного відділення. Передні та задні фари ідентичні, проте без тонування. На боковій частині автомобіля увагу привертають литі диски з центральним кріпленням. На передній вісі шини 245/35 ZR 20, встановлені на 9-дюймові колісні диски, а на задній – шини 305/30 ZR 20 на 12-дюймових дисках. У поєднанні з ширшими на 44 мм колісними арками, ніж у Porsche 911 Carrera, шини створюють сильне враження. А додаткове зниження на 25 мм ще більше підкреслює потужність автомобіля.  
 
Спортивна аеродинаміка: задній спойлер із додатковою аеродинамічною кромкою Витончені структурні відмінності помітно, перш за все, на задній частині автомобіля. Крило розширеного заднього спойлера серійного Porsche 911 обладнали аеродинамічним загином (клапан Гурні) у кольорі кузова автомобіля. На спеціально розроблену решітку задньої кришки нанесено логотип "GT3 touring". Іншими визначними деталями є срібна окантовка бокових вікон, спортивні патрубки випускної системи та накладки на омивачі передніх фар, а також логотип Porsche ззаду. У варіанті оздоблення екстер’єру "Black Exterior Touring" ці елементи є чорними, як і в Porsche 911 GT3. Передні та задні фари затоновано.  
 
Шкіряний салон Інтер'єр створює відчуття класичного спортивного автомобіля з механічною коробкою передач. Відповідно до характеру консервативного Porsche GT у салоні перевагу надано високоякісній шкірі. Кермо з позначкою на 12 годин, ручка коробки передач, підлокітники дверних панелей, кришка центральної консолі та внутрішні дверні ручки оздоблено гладкою шкірою. Центральні
 
частини сидінь виготовлено з чорного текстилю. Тиснення логотипу Porsche на підголівниках та всі шви в салоні виконано чорними нитками. Останній штрих у дизайні інтер’єру – деталі з чорного алюмінію.  
 
Потужний шестициліндровий спортивний двигун  Трансмісія та шасі є ідентичними для всіх автомобілів Porsche 911 GT3 з механічною КПП, включаючи 911 GT3 з пакетом Touring. Шестициліндровий чотирилітровий атмосферний двигун,  який використовується на гоночних автомобілях, таких як Porsche 911 RSR та 911 GT3 Cup. Це найпотужніший двигун з прямим впорскуванням пального і з найбільшим об’ємом, який Porsche будь-коли використовував для шестициліндрового горизонтального серійного двигуна. Двигун характеризується орієнтацією на високі оберти. Колінчастий вал обертається зі швидкістю до 9000 об/хв, що є дійсно надзвичайним, навіть для двигуна спортивного автомобіля.
 
Шестступінчаста коробка передач налаштована на передачу потужності двигуна і забезпечує виключні спортивні характеристики руху. Функція автоматичного підвищення обертів двигуна забезпечує захоплюючий звук при переході на понижену передачу. Цю функцію можна активувати через кнопку Sport на центральній консолі, забезпечуючи динамічні переключення завдяки швидкості синхронізації передач. Спортивна механічна коробка передач GT передає потужність на диференціал з механічним блокуванням та PTV (Porsche Torque Vectoring, автоматичний розподіл гальмівних сил).  
 
Швидкий в поворотах, стабільний на прямій: жорсткий кузов, шасі з системою керування задніми колесами  Шасі Porsche 911 GT3 є свідченням досвіду Porsche в автоспорті. На додаток до базової конструкції, оптимізованої для точності кермування, шасі також має чудові характеристики керованості переважно завдяки активній системі керування задніми колесами. В залежності від швидкості, система повертає задні колеса або в протилежному, або в тому ж напрямку, що й передні колеса, тим самим покращуючи маневреність та стабільність автомобіля. Розмір шин на обох вісях підібрано таким чином, щоб передні колеса оптимально передавали рульові та гальмівні сили, а задні колеса забезпечували привід і тягу.
 
Додаток Porsche Track Precision як базовій комплектації  На додачу до системи Porsche Communication Management (PCM), що включає онлайннавігаційний модуль з інформацією про рух в режимі реального часу, стандартна комплектація кожного Porsche 911 GT3 також включає модуль Connect Plus та додаток Porsche Track Precision. Додаток дозволяє водію відображати, записувати та аналізувати детальну інформацію про рух на треку на смартфоні.
 
 

 

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені