Land Rover розпочинає зворотний відлік до світової прем'єри нового Range Rover Evoque із артінсталяцій, натхненних новою моделлю. Повномасштабні витвори мистецтва привернули увагу пішоходів на вулицях Лондона у Кенсінгтон та Челсі.


Перше покоління моделі Range Rover Evoque було випущене у 2010 році, автомобіль завоював більше 225 міжнародних нагород, та став найбільш титулованим у історії бренду, зі світовими продажами у понад 750 000 одиниць. Нове покоління, яке представлять 22 листопада стане не менш захоплюючим та винятковим.   


Яскраві інсталяції були виготовлені тією ж командою Land Rover Design, яка відповідає за дизайн екстер'єру нового Range Rover Evoque і втілює в собі спрощену філософію дизайну, яка підкреслює елегантні розміри та плані лінії авто. Поєднуючи прості лінії з сучасним мистецтвом, у масштабі 1:1, арт-інсталяції відображають характерну спадаючу лінію даху та підняту горизонтальну лінію кузова, які окреслюють новий силует кузова Range Rover Evoque.  


Джеррі МакГоверн, Головний дизайнер Land Rover: «Арт-інсталяції були створені для попереднього знайомства з новим Range Rover Evoque, який є втіленням модерністського підходу Range Rover. Де ж краще поставити ці ексклюзивні інсталяції, як не у самому серці Лондона - одному з найбільш інноваційних, неординарних та виняткових міст світу».


Попередні замовлення на новий розкішний компактний кросовер, спроектований, розроблений та виготовлений у Великобританії, відкриваються одночасно з презентацією в Лондоні*

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені