З 26 листопада 2018 року до 13 січня 2019 року кожен українець може віддати свій голос за той чи інший легковий автомобіль року, кросовер року та найкращі авто в класах.

Конкурс «Автомобіль року в Україні» відбувається щорічно з 2001 року. В цьогорічній акції беруть участь нові автомобілі, які дебютували в Україні в період з 1 листопада 2017 року до 20 листопада 2018 року. Для участі в голосуванні необхідно зайти на сайт autoroku.ua або надіслати заповнену анкету, яка опублікована в журналі «Автоцентр».

За останні роки інтерес покупців до кросоверів і SUV суттєво зріс. З огляду на таку тенденцію організатори конкурсу в 2015 році вирішили заснувати дві головні номінації: «Легковий автомобіль року» і «Кросовер/SUV року».

За всю історію існування акції в Україні в ній взяли участь майже 900 новинок провідних світових брендів. У номінації «Легковий автомобіль року» цього року за титул борються: BMW 6 GT, BMW i3 S, Citroёn C1, Citroёn C4 Cactus, Kia Picanto, Kia Soul EV, Lexus ES, Lexus LS, Mazda 6, Mercedes-Benz A- Class, Mercedes-Benz CLS, Mini Cooper S, Peugeot 108, Renault ZOE і Toyota Camry.

Серед претендентів на перемогу в номінації «Кросовер/SUV року»: BMW X2, BMW X3, Citroёn C3 Aircross, Hyundai Santa Fe, Jeep Wrangler, Kia Stonic, Mazda CX-3, Mazda CX-9, Mercedes-Benz G-Class, Mitsubishi Eclipse Cross, Peugeot 5008, Renault Duster, SEAT Arona, Škoda Karoq, Toyota LC Prado.

На відміну від більшості аналогічних конкурсів, що відбуваються в інших країнах, у виборі «Автомобіля року в Україні» беруть участь два журі – громадське та журналістське. Журналістське журі представлене членами Клубу автомобільних журналістів України (КАЖУ), людей, які професійно і всебічно висвітлюють у ЗМІ автомобільну тематику. Громадське журі – всі жителі України, які заповнили відповідну анкету для голосування на сайті autoroku.uaабо в журналі «Автоцентр». Переможців акції в головних і основних номінаціях визначають за сумою балів, отриманих від громадського і журналістського журі. Співвідношення голосів становить 50 на 50.

Другий рік поспіль процес проведення конкурсу і голосування контролює міжнародна аудиторська компанія Baker Tilly. Це гарантує незалежність і об'єктивність акції «Автомобіль року в Україні».

Серед усіх, хто взяв участь у голосуванні та повністю заповнив анкету, буде розіграно автомобіль. Крім того, партнери конкурсу підготували цінні призи та подарунки: 50 літрів моторної оливи, комплект шин і 500 літрів палива.

Організатор акції - ТОВ «АВТОМЕДІАГРУП», за участю ВГО «Клуб автомобільних журналістів України», за підтримки Транспортної академії України, Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів, Асоціації «Укравтопром» та Федерації роботодавців автомобільної галузі України.

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені