Найбільш очікуваний компактний позашляховик Land Rover, новий Range Rover Evoque, представлений у лондонському креативному просторі EastEndза допомогою високоефективного  динамічного дисплею, який показував автомобілі, що рухаються цифровими горизонтами по всьому світу.

Джеррі Макговерн, головний дизайнер Land Rover: «Коли Range Rover Evoque дебютував у 2010 році, він трансформував світ компактних позашляховиків, і нова модель буде продовжувати цей шлях. Цей характерний автомобіль поєднує вишуканість та задоволення від водіння, щоб створити важливу емоційну реакцію, змушуючи перехожих обертати голови».

Нік Роджерс, виконавчий директор з продукту Jaguar Land Rover: «Під кузовом знаходиться справжня інженерно-технічна революція. Схема розміщення пристроїв і гібридних систем є абсолютно новою, лише дверні петлі залишаються незмінними. Нове шасі надає кузову жорсткості, забезпечуючи комфорт під час їзди та вишуканість Range Rover».

Land Rover також співпрацював з низкою модних і технологічних брендів, щоб привернути увагу до дизайну, інновацій та бездоганності нового Range Rover Evoque.

Британський активістка та модель Адвоа Абоах (Adwoa Aboah) вдягнула спеціально розроблене вбрання, створене Ешлі Вільямс з особливої замшевої тканини, використаної в автомобілі. Такий внутрішній текстиль виготовлений з переробленої поліефірної мікрофібри з пластику, у еквіваленті 53 пластикові пляшки використовуються при виготовленні 1 автомобіля.

Натхнений новим Range Rover Evoque та його оздобленням салону натуральною деревиною евкаліпту, британський модний будинок Mulberry створив свою колекцію для розкішних подорожей. Новий формат валізи для подорожей прикрашений візерунком, схожим на решітку радіатора, та випускається у двох кольорах: чорного кольору з оздобленням Ebony, або темно-червоного кольору з оздобленням Oxblood. Доступні у двох розмірах - великі та малі валізи, з брелком, що замикається – спеціальна колекція, ще не доступна для клієнтів, але її можна замовити.

Нью-Йоркська преміум аудіокомпанія Master&Dynamic, створила два концептуальні пристрої: бездротові навушники Range Rover Evoque х Master & Dynamic MW07. Кожна пара натхненна кольорами запуску нового Range Rover Evoque, що має спеціальну решітку в мідних та срібних акцентах. Бездротові навушники підключаються через Bluetooth до персональних пристроїв і розміщуються в полірованому корпусі бездротової зарядки з нержавіючої сталі, що забезпечує чудове мобільне прослухування.

Спеціально розроблені проектно-конструкторськими та технічними командами були створені найновіші годинники Zenith від колекції DEFY Classic. Натхнення автомобілем, його кольором та дизайном, стало основою для обмеженого виробництва Range Rover Evoque Zenith у кількості лише 200-штук. Годинник можна буде замовити у дилерських центрах Land Rover на початку 2019 року.

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені