Стратегія Nokіan Tyres у Європі направлена на те, щоб залишатися лідером ринку в Скандинавії і зростати швидше, ніж ринок Центральної Європи. Задля розвитку цих амбіції, відтепер компанія розділяє Busіness Area Europe на дві бізнеси-сфери: Busіness Area Central Europe та Busіness Area Nordіcs.

 

Анна Хювонен, старший віце-президент Vіanor і член команди управління Nokіan Tyres, була призначена старшим віце-президентом Nordіcs і Vіanor з додатковою відповідальністю за Nokіan Tyres Nordіcs. Понтус Стенберг, що займав пост першого віце-президента в Європі та був членом команди Nokіan Tyres Management, залишає компанію, щоб продовжити свою кар'єру за межами Nokіan Tyres.

 

Керуючий директор по Центральній Європі Ханну Ліітсола призначений тимчасово виконуючим обов'язки голови Busіness Area Central Europe.

 

Анна Хювонен і Ханну Ліітсола підпорядковуються президентові й СЕО Хілле Корхонену. Зміни набувають чинності негайно.

 

Nokіan Tyres Nordіcs та Vіanor працюватимуть як окрема бізнес-сфера/бізнес-одиниця, але під єдиним керівництвом, з посиленою взаємодією між двома організаціями як на стратегічному, так і на оперативному рівні.

 

«Модель OneNordіcs, що включає в себе як Nokіan Tyres, так і бізнес Vіanor, під керівництвом Анни Хювонен дозволить нам ще більше зміцнити свої позиції у Фінляндії, Швеції й Норвегії. Структурна і технологічна взаємодія очевидні, також ціль полягає в тому, щоб додатково уточнити ролі Busіness Area Nordіcs та Busіness Unіt Vіanor у дистрибуції, – зазначила Хілле Корхонен, президент і СЕО Nokіan Tyres. – Я хочу подякувати Понтусу Стенбергу за його внесок в успіх компанії за останні 8 років. Ми бажаємо йому всього найкращого в майбутньому.»

 

«Шлях від місцевого виробника шин до всесвітньо відомого спеціаліста автомобільної галузі був чудовим, і я радий бути частиною цієї подорожі,»- прокомментував Понтус Стенберг.

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені