Авторинок. Автострахування

На сьогоднішній день автомобіль вже давно перестав бути розкішшю і є зручним та швидким засобом пересування.

В умовах сучасного життя досить розповсюдженим явищем є подорож за кордон на власному автомобілі з метою цікавої подорожі для особистого відпочинку. Окрім того, ніщо не забороняє суб'єкту господарювання у разі необхідності направити свого працівника в іншу країну на автомобілі.

Виїзд за кордон на автомобілі передбачає його відмінний стан, тому рекомендується почати з повного огляду машини. На в'їзді в деякі країни ЄС (Польща, Чехія) цьому приділяється особлива увага, і автомобіль може бути підданий перевірці навіть на відповідність габаритів.

Що необхідно для подорожі на власному автомобілі?

•          справний автомобіль та якісно проведений  технічний огляд;

•          наявність в автомобілі аптечки відповідно до євростандартів, вогнегасник, знак аварійної зупинки, трос, запасне колесо, світловідбиваючі жилети та наклейка "UA".

Важливо пам’ятати, що у багатьох країнах Європи діє заборона на тонування. Зазвичай це стосується переднього скла. А от у Німеччині є своєрідна заборона на використання протитуманних фар: використання їх не за призначенням карається штрафом.

Також важливою умовою для успішного проходження митного кордону є відповідність гуми шин сезону.

Варто також звернути увагу на те, що виїжджати за кордон потрібно на державних номерних знаках, так як індивідуальні «іменні» номерні знаки дійсні тільки на території України.

Для подорожі закордон на своєму авто необхідно узяти такі документи:

•          Діючий закордонний паспорт;

•          Віза(за необхідності), оформлення якої здійснюється в консульстві країни, в яку планується подорож;

•          Дозвільні документи на авто:

- при подорожі за кордон обов'язково потрібно узяти технічний паспорт на транспортний засіб. Якщо ж подорож планується  на чужому авто, водію знадобиться відповідна довіреність на авто. Слід враховувати: якщо транспортний засіб у кредиті і в технічному паспорті згадується, що банк є співвласником авто, необхідно буде також на перетині кордону надати довідку з фінансової установи  про те, що банк не заперечує проти вивозу транспортного засобу за кордон.

- посвідчення на право керування транспортним засобом. Потрібно перевірити відповідність посвідчення водія законодавству тих країн, через які планується здійснити поїздку. Якщо мова йде про Євросоюз, то з українським пластиковим посвідченням не буде ніяких  проблем, а ось ламіновану картку краще замінити, оскільки в документі обов’язково має бути указаний термін дії.

Відповідно до законодавства України кожен автомобіль повинен бути застрахованим. Варто врахувати, що поліс ОСЦВВТЗ (обов`язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів), який оформляється на території України, не діє за кордоном.

Для того, щоб все було законно в Європі, необхідно придбати страховий поліс, який називається «Зелена карта» - це обов’язкове страхування для автовласників, які виїжджають за межі території України на своєму автомобілі. Власне, саме “Зелена карта” забезпечує виплату страхового відшкодування незалежно від того, хто є винуватцем ДТП.

Міжнародна система автомобільного страхування «Зелена карта» існує у47 країнах.Бланк міжнародного страхового полісу друкується на папері зеленого кольору, який після належного заповнення та оформлення підтверджує наявність обов'язкового страхування авто цивільної  відповідальності на території всіх країн, що входять в систему «Зеленої карти».

У кожній країні, де діє система «Зелена карта», існує національне бюро (в Україні це Моторно-транспортне страхове бюро України), що координує діяльність національних страховиків у сфері страхування цивільно-правової відповідальності за шкоду, спричинену унаслідок ДТП.

Основна мета міжнародної системи страхування «Зелена карта» - врегулювання претензій постраждалих в ДТП, здійснених за участю іноземних авто відповідно до національного законодавства країни, де трапилась аварія.

Що робити, якщо за кордоном трапилася дорожньо-транспортна пригода?

ДТП за кордоном – це подія, яка може статись з кожним, хто подорожує власним автомобілем, незважаючи на знання ПДР, досвід та упевненість водія на дорозі.

У разі, якщо ДТП трапилась за кордоном, дії мають бути, насамперед, такі:

1.  Виклик поліції, а при наявності постраждалих, швидкої допомоги.

2.   Фіксація місця дорожньо-транспортної пригоди: необхідно зафіксувати пояснення свідків аварії, які повинні дочекатися приїзду поліції і дати свідчення. Важлива також фото-фіксація місця ДТП та пошкоджень автомобілів обох учасників аварії.

3.   У іншого учасника ДТП необхідно узяти такі дані:

•          прізвище водія;

•          номер телефону;

•          назву його страхової компанії та номер полісу.

4.   Якщо на транспортному засобі є пошкодження, то необхідно обов’язково отримати довідку поліції про обставини ДТП.

5.  З цією довідкою слід відразу звернутись до страхової компанії, де застрахований винуватець ДТП, та надати їм для огляду транспортний засіб;

 

Слід пам’ятати, що переміщення транспортних засобів та учасників аварії до того моменту, поки не прибудуть органи дорожньої інспекції, не допускається. Також, не слід підписувати жодних документів, якщо текст документа викладений іноземною мовою, яку Ви не розумієте. За жодних умовні не можна віддавати оригінал своєї «зеленої карти», а лише ксерокопію полісу.Після повернення в Україну слід повідомити Вашу страхову компанію про настання ДТП за кодоном.

Транспортний засіб можливо відремонтувати як за кордоном, так і в Україні, вже після повернення. У такому разі обов’язково зберігайте усі документи, які підтверджують розмір збитків, або ж залучіть незалежного експерта для його визначення;

На сьогодні матеріальний збиток, завданий власнику транспортного засобу при пошкодженні останнього в результаті ДТП, є  підставою для отримання страхового відшкодування. Визначення збитку, завданого при ДТП, в страхових компаніях відбувається трьома способами:

1)      визначення вартості відновлювального ремонту за квитанціями від СТО з урахуванням нормативних вимог щодо величини фізичного зносу транспортного засобу;

2)      визначення вартості матеріального збитку самою страховою компанією;

3)      визначення вартості матеріального збитку шляхом проведення незалежної експертної оцінки або автотоварознавчого дослідження. 

 

 Перші два вище вказані способи визначення розміру матеріального збитку застосовуються на підставі Правил страхування транспортних засобів та укладених договорів страхування. Вони служать для «внутрішнього застосування», тобто в подальшому страховий випадок не матиме судової перспективи.

Визначення вартості матеріального збитку здійснюється шляхом проведення незалежної експертної оцінки оцінювачем транспортних засобів відповідно до вимог ЗУ «Про оцінку майна та професійну оціночну діяльність в Україні». Якщо постраждала в ДТП особа має намір звернутися до суду з метою відшкодування нанесених їй матеріальних збитків, найоптимальнішим варіантом для вирішення цього питання є звернення до експертної установи, що проведе автотоварознавчого дослідження. В результаті проведення експертом відповідно до ЗУ « Про судову експертизу» даного дослідження Ви отримаєте експертний висновок, який у суді приймається як належний доказ.

Користуючись нагодою, звертаємо Вашу увагу, що Експертно-правова група «Незалежний інститут судових експертиз» (НІСЕ) стала ексклюзивним партнером Міжнародного Інституту Експертиз «IIExpertise», завдяки чому в Україні тепер стали доступні європейські стандарти і методики проведення судових експертиз із залученням міжнародних експертів.

ТОВ «НІСЕ» має позитивний практичний досвід співпраці з європейськими експертами-автотоварознавцями, які, при необхідності виїжджають на місце дорожньо-транспортної пригоди. Висновки європейський експертів мають визначальний вплив при розслідуванні дорожньо-транспортних пригод, адже саме вони, зрештою, формують рішення справедливого суду.

 

 

Компанія «Віннер Імпортс Україна., Лтд», офіційний імпортер Volvo в Україні, відкриває вакансію офіційного дилера Volvo в Одесі для забезпечення існуючих та потенційних клієнтів найкращим рівнем сервісу та отримання унікального досвіду володіння автомобілями Volvo. Віннер Імпортс Україна прагне знайти надійного бізнес-партнера, який має кваліфікований менеджмент для розбудови конкурентного системного бізнесу у відповідності з корпоративними стандартами Volvo.

 

Отримавши статус офіційного дилера Volvo в Україні бізнес-партнер отримує ряд переваг: • Преміум імідж бренду на світовому рівні та в Україні • Високий рівень якості автомобілів шведського виробництва • Надійного бізнес-партнера та підтримку висококваліфікованого персоналу • Можливість розвивати бізнес та отримувати прибуток 

 

Новий партнер матиме нагоду приєднатися до родини Volvo в той час, коли бренд знаходиться в процесі глобальної трансформації: нові продукти, нові технології, професійний топ-менеджмент та потужна стратегія розвитку. 90 років досвіду та інновації, які змінили автомобільний світ підтверджують, що закладені засновниками компанії принципи– безпека, турбота про людину та навколишнє середовище – є і завжди будутьключовими у діяльності компанії. Тому, Volvo Cars створює не лише високотехнологічні автомобілі, а й формує особливий клієнтський досвід за рахунок постійної турботи про людину та прагнення зробити її життя зручнішим та комфортнішим.   «Створено навколо тебе» (Designed Around You) - твердження, що лежить в основі дизайну дилерських центрів Volvo, та полягає у реалізації мети бренду – робити «те, що є найголовнішим» для клієнтів Volvo. Саме тому нова концепція дилерських центрів Volvo Retail Experience (VRE) ґрунтується на контрастах: відкрите та закрите, тепле та холодне. Стриманий та функціональний зовнішній дизайн, легка та затишна атмосфера всередині, вже з перших хвилин знайомства демонструють скандинавське походження бренду та його унікальний підхід до обслуговування клієнтів. 

Головний сервісний центр МВС презентував нові екзаменаційні питання зі знань Правил дорожнього рух за якими з 1 липня складатимуть іспити для отримання посвідчення водія. Також від сьогодні перевірити свою підготовку до іспиту можна безкоштовно на офіційному сайті ГСЦ МВС (hsc.gov.uahsc.gov.ua).

 

Оновлення теоретичної частини іспиту є одним з надважливих кроків впровадження нових стандартів складання іспитів для отримання посвідчень водія. Тепер людина не буде стикатися з такими проблемами як: невідповідність питання категорії, низька якість зображення на ілюстративних матеріалах до питання, не буде робити помилки у випадках наявності двох правильних відповідей, складних або заплутаних формулюваннях.

 

«У нових тестах питання актуалізували, виправивши їх відповідно до сучасної ситуації на дорогах, більше уваги  приділили практичним навичкам, котрі знадобляться майбутнім водіям під час керування транспортним засобом. Окрім цього, питання згрупували відповідно до категорій водійського посвідчення. Таким чином, водіям легкових автомобілів, наприклад, не доведеться відповідати на питання, пов’язані з управлінням автобусів чи вантажівок. Питання тесту зорієнтовані на те, щоб людина, яка вивчила правила дорожнього руху могла із легкістю відповісти на них. А до кінця 2017 року заплановано впровадження посиленого контролю над процесом складання іспитів - фото та відеофіксації» - зазначає начальник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій.

 

Інших змін теоретична частина іспиту не зазнала: тест триватиме 20 хвилин і складається з 20 питань, що обираються системою рандомно (випадково). Тож завчити екзаменаційний білет тепер не вийде. Тест обов’язково містить питання за 4 тематичними категоріями: 10 питань із правил дорожнього руху, 4 питання з будови та експлуатації транспортних засобів, 4 питання з основ безпеки руху та 2 питання з надання першої медичної допомоги.

Над розробкою нових питань працювала експертна група, до  складу якої увійшли представники профільних організацій з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації водіїв, фахівці громадських організацій профільного спрямування та співробітники Головного сервісного центру МВС. Загалом було  сформовано та опрацьовано більше 2000 питань, що з часом 

    будуть оновлюватися та доповнюватися.

Протягом березня та квітня Головний сервісний центр МВС    вперше провів відкрите он-лайн обговорення. Загалом у обговоренні взяли участь 10 706 осіб українців -  серед них і викладачі профільних навчальних закладів, і пересічні громадяни. В середньому щодня надходило близько 100 пропозицій. Експертною групою було опрацьовано 3500 відгуків та внесено 800 поправок до питань з метою усунення двозначності питань або варіантів відповідей.

З 1 липня громадяни також вперше зможуть відкрито переглядати тести та  перевіряти свої знання на сайті Головного сервісного центру МВС в онлайн-режимі.

 

А після завершення навчання у навчальному закладі з підготовки та перепідготовки водіїв сміливо йти складати іспит до сервісних центрів МВС. Станом на червень 2017 року вартість складання теоретичного та практичного іспитів становить 26 гривень, а бланк посвідчення водія  - 201 грн. Тож, усі працівники сервісних центрів МВС звертають увагу на те, що не потрібно звертатися до сторонніх осіб, котрі вас можуть ввести в оману чи ошукати при отриманні даної послуги.

Проконсультуватися та отримати необхідні пояснення завжди можна за телефоном (044) 290-18-99 або на офіційній сторінці Головного сервінсого центру МВС у Facebook. Ознайомитися з інформацією щодо отримання послуг на сайті hsc.gov.uahsc.gov.ua

Volvo Cars, преміальний автовиробник, оголосив про відокремлення підрозділу Polestar в окрему міжнародну компанію, яка буде працювати над розробкою потужних електромобілів Volvo. Цей крок відзначив фінальну стадію у послідовному плані трансформації компанії.    З метою посилення розвитку бренду, компанія оголосила про переміщення Томаса Інгенлата (Thomas Ingenlath), старшого віце-президента з дизайну Volvo на посаду головного виконавчого директора компанії Polestar. Завдяки натхненній праці Інгенлата, автомобілі Volvo були відзначені численними нагородами за відродження дизайну протягом останніх років.
 
"Призначення Томаса головою Polestar, демонструє наше прагнення до створення насправді сильного автономного бренду в  межах Volvo Car Group", - сказав Хокан Самуельссон (Håkan Samuelsson), Президент та виконавчий директор Volvo Cars.   В якості операційного директора, до Томаса приєднається Джонатан Гудмен (Jonathan Goodman), який раніше обіймав посаду Віце-президента з корпоративних комунікацій Volvo Cars.
 
«25-річний досвід операційної діяльності в автомобільній галузі Джонатана ідеально поєднується зі стратегічним баченням Томаса та командою досвідчених менеджерів, які будуть просувати надалі бренд Polestar, - повідомив пан Самуельссон. – Polestar стане гідним конкурентом на світовому ринку електрифікованих автомобілів, який стрімко розвивається. З ним ми зможемо запропонувати автомобілі найбільш вимогливим і прогресивним водіям у всіх сегментах ринку по всьому світу».

Серед компаній, що працюють у сфері виробництва та рітейлу нафтопродуктів, найвищий рівень репутаційної довіри продовжує утримувати мережа АЗК «ОККО». Такі результати щорічного Національного рейтингу якості управління корпоративною репутацією «Репутаційні АКТИВісти», який уже втретє провело видання «Бізнес» (детальніше - туттут). Минулого року мережа «ОККО» також була лідером рейтингу серед компаній паливного рітейлу.

«Ми в компанії сформували та інтегрували модель репутаційного мислення,  в рамках якої наші працівники навчилися оцінювати будь-які процеси з точки зору їх впливу на репутацію компанії, - пояснює керівник відділу комунікації мережі «ОККО» Олександр Шевельов. – Це стосується й офісних працівників та менеджменту, і персоналу АЗК, адже у значній мірі завдяки останнім і створюється враження про сервісні, культурні чи корпоративні цінності компанії».

Для виявлення репутаційних лідерів була розроблена спеціальна методика, суть якої полягає в тому, що загальний бал виводився на підставі аналізу 5 ключових критеріїв –репутаційна стабільність, іміджевий капітал КСВ, медіа-активність, інноваційний підхід, антикриза. У своєму галузевому рейтингу мережа «ОККО» випередила конкурентів за кожним із цих показників.

Оцінки учасникам дослідження «Репутаційні АКТИВісти» виставлялися на підставі опитувань авторитетних експертів, серед яких були ринкові аналітики, ділові журналісти, представники профільних бізнес-асоціацій тощо. Як підкреслила голова оргкомітету рейтингу, віце-президент Української PR-Ліги Олена Дерев’янко, усі залучені в процес експерти не просто компетентні, а й незалежні – вони не пов’язані з корпоративним сектором і не мають конфлікту інтересів, що міг би вплинути на голосування.

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Заголовки передовиць

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені