Авторинок

50 інженерів компанії GlobalLogiс, які розробляють програмне забезпечення для виробника VolvoCars, завітали до офісу українського імпортера Volvo, компанії «Віннер Імпортс Україна», щоб ближче познайомитися зі стратегією, продуктами та технологіями шведського бренду.

 

Наприкінці березня компанія «Віннер Імпортс Україна» організувала для команди GlobalLogic екскурсію офісом імпортера та зоною передпродажної підготовки автомобілів, тренінг про технології безпеки Volvoта стратегію бренду «Бачення 2020», а також знайомство з модельним рядом під час тест-драйву.

 

Під час тренінгу інженери GlobalLogic дізнались про принципи роботи систем активної безпеки, технологій для підтримки водія та функції дистанційного керування автомобілем «VolvoonCall», що вже встановлюються на моделях Volvo. Окремий блок було присвячено інноваційній розробці компанії у галузі автономного керування - концепції безпілотного авто Volvo360c.

Після технічного тренінгу частина команди у спеціально обладнаній навчальній зоні ознайомилася з тим, як здійснюється діагностика автомобілів Volvo. Інша частина – випробувала моделі Volvo XC40, XC60 та XC90 під час тест-драйву довжиною понад 75 км.

 

«Ми були раді вітати команду GlobalLogic у «Віннер Імпортс Україна». Гаслом нашої кампанії зі спонсорства національної збірної України з футболу є «Winner – гордий за Україну». Ми справді пишаємось тим, що саме українські інженери GlobalLogic працюють над програмним забезпеченням для виробника автомобілів Volvo на глобальному рівні», - прокоментував Артем Ткаченко, бренд директор Volvo в Україні.

 

«Сучасні автомобілі перетворюються у повноцінні смартфони на колесах. Виробники та інженери у всьому світі працюють над створенням додаткових можливостей, що забезпечили б людині одночасно комфортні та безпечні поїздки, – зазначає Роман Разуваєв, віце-президент з інжинірингу GlobalLogic. – Українські інженери GlobalLogic долучаються до розробки систем безпеки автомобілів Volvo та завдяки візиту до «Віннер Імпортс Україна» змогли побачити всі ці технології. Це допомагає виробникам та розробникам дивитися в одному напрямку й прискорює появу інновацій».

 

Команда GlobalLogic також познайомилась зі стратегією шведського бренду у сфері безпеки - «Баченням 2020». Відповідно до цієї стратегії, мета компанії Volvo Cars– щоб ніхто не загинув чи не зазнав серйозних травм у нових автомобілях Volvo до 2020 року.

Нещодавно Volvo Cars анонсували нові заходи, спрямовані на боротьбу із трьома основними чинниками ДТП: перевищенням швидкості, неуважністю за кермом та керуванням у нетверезому стані. Серед цих заходів, що будуть впроваджені вже у найближчому майбутньому – обмеження швидкості до 180 км/год на автомобілях з 2020 модельного року, запуск «Ключа турботи» (обмеження швидкості при передачі автомобіля іншому водію), а також встановлення камер та датчиків у салоні автомобіля, що будуть моніторити стан водія та дозволять системі втрутитися, якщо за кермом буде знаходитися людина у нетверезому стані, або ж неуважний водій, який не реагує на попереджувальні сигнали автомобіля та ризикує створити аварійну ситуацію.

У березні 2019 року VolvoCarsтакож запустили Ініціативу E.V.A.  - відкриту електронну бібліотеку із даними 40-ка років досліджень компанії у сфері безпеки. Мета проекту – поділитися знаннями та напрацюваннями бренду з автомобільною індустрією, щоб зробити усі автомобілі безпечнішими для людей.

Робота українських інженерів компанії GlobalLogic є не менш важливим внеском у розвиток сучасних технологій Volvoна глобальному рівні, адже всі ці інновації служать єдиній меті – підвищенню безпеки керування.

Восени 2018 року компанії «Віннер Імпортс Україна» та GlobalLogic вже проводили спільний захід для журналістів, де продемонстрували сучасні автомобільні технології на прикладі найбільш інноваційних автомобілів Volvo, а також розказали про майбутні технології для автомобільної індустрії, над якими працюють інженери GlobalLogic.

Електричний Jaguar I-PACE визнаний Автомобілем Року у Європі на Європейській церемонії нагородження «Автомобіль 2019 року». Вперше у історії Jaguar отримав цю визначну нагороду.

 

Електричний кросовер Jaguar змагався у фіналі із Alpine A110, Citroën C5 Aircross, Ford Focus, Kia Ceed, Mercedes-Benz A-Class і Peugeot 508 - та був єдиним повністю електричним автомобілем у списку фіналістів. 

 

Журі Європейської церемонії нагородження «Автомобіль 2019 року» складається із 60 журналістів із 23 країн світу, які оцінюють винятковий дизайн, продуктивність, інновації, ефективність та вартість авто.

 

Д-р Ральф Шпет, виконавчий директор Jaguar Land Rover, сказав: «Ми відчуваємо величезну гордість за перемогу нашого першого електричного автомобіля, а також ми вперше в історії отримали перемогу на Європейській церемонії нагородження «Автомобіль року». I-PACE був спроектований у Великобританії з чистого аркуша. Це найбільш технологічний електричний кросовер. Він дійсно змінює правила гри та відкриває нову еру електричних автомобілів. Перемога на Європейській церемонії - це честь і визнання того, наша команда створила шедевр».

 

Спроектований та вироблений у Великобританії, Jaguar I-PACE досяг неймовірних успіхів та нагороди по всьому світу. 75% всіх проданих Jaguar I-PACE припадає на країни Європи, це більш ніж 8000 поставок на сьогодні. 

 

Жоден інший автомобіль не виглядає так яскраво та винятково як I-PACE. Він спроектований, щоб повною мірою демонструвати свою електричну потужність, поєднуючи спортивний характер із практичністю кросовера.

 

Заряджання I-PACE дійсно просте та клієнтоорієнтоване. Електромобіль можна заряджати за допомогою спеціального додатка або за допомогою ключа RFID на громадських та домашніх станціях, на 85 000 пунктах зарядки по всій Європі.

 

I-PACE вже здобув 55 міжнародних нагород з моменту запуску моделі у 2018 році, включаючи нагороди: Автомобіль року у Німеччині, Норвегії, Великобританії,  Електромобіль року за версією видання BBC TopGear, Електромобіль року у Китаї, а також нагороди  Autobest та ECOBEST.

Samsung Electronics Co., Ltd., світовий лідер в сфері передових напівпровідникових технологій, представила свій перший спеціалізований процесор для автомобільних головних систем Exynos Auto V9, який був обраний Audi для оснащення інформаційно-розважальних систем нового покоління, поява яких очікується в 2021 році.

 

Exynos Auto V9 – потужний спеціалізований процесор, розроблений з урахуванням потреб автомобільної промисловості і здатний відображати контент на кілька екранів одночасно і надавати різноманітну інформацію водіям і пасажирам, роблячи поїздки більш комфортними і безпечними. Виготовлений по передовому технологічному процесу 8 нм, V9 отримав новітні ядра ARM Cortex-A76, графічний модуль ARM Mali G76, 4 преміальнх HiFi аудіопроцесора (DSP), модуль нейронних обчислень (NPU) і захищене ізольоване ядро ​​з підтримкою стандарту безпеки ASIL-B (Automotive Safety Integrity Level). Процесор підтримує швидку і енергетично ефективну оперативну пам’ять LPDDR4 і LPDDR5 DRAM.

 

«Audi завжди прагне запропонувати своїм клієнтам найвищий рівень комфорту і безпеки, – сказав глава підрозділу Architecture & Platform Development E / E компанії Audi Альфонс Пфаллер. – В останні кілька років ми мали відмінний досвід технологічного партнерства з Samsung і будемо раді продовжити його в майбутньому, використовуючи новітні процесори Exynos Auto V9 в платформах нового покоління, які будуть формувати вигляд автомобільного транспорту в майбутньому».

 

«Samsung робить все можливе, щоб запропонувати автомобільній промисловості кращі спеціалізовані чіпи, що гарантують високий комфорт і безпеку водіння, – сказав президент підрозділу Device Solutions в Samsung Electronics Кенні Хан. – Ми раді представити лінійку продуктів Exynos Auto і перший спеціалізований процесор Exynos Auto V9, який здатний забезпечити необхідну обчислювальну потужність нового покоління автомобільних інформаційно-розважальних систем, і відповідає суворим галузевим стандартам надійності і безпеки».

 

Щоб забезпечити високий комфорт водієві і пасажирам автомобіля, процесор Exynos Auto V9 підтримує підключення до шести дисплеїв і 12 камер для різних підсистем, що входять до складу преміальних головних пристроїв. Новий процесор оснащений вісьмома ядрами Cortex-A76, що працюють на частоті до 2,1 ГГц. Графічний модуль процесора складається з трьох окремих ядер Mali G76, здатних одночасно обслуговувати численні периферійні пристрої, включаючи кластерний дисплей, центральний інформаційний дисплей (CID) і розважальну систему для пасажирів заднього ряду (RSE). Чотири процесора обробки аудіосигналу класу HiFi гарантують яскраве і реалістичне звучання акустичної системи.

 

Обладнання, що використовується в автомобільній промисловості, висуває особливі вимоги до функціональної безпеки компонентів. Процесор Exynos Auto V9 має вбудоване ізольоване ядро, що забезпечує захист системних операцій в реальному часі, що відповідає вимогам стандарту ASIL-B.

 

Також V9 оснащений виділеним модулем нейронних обчислень NPU, який використовується сервісом цифрового консьєржа, який відповідає за організацію безпечного і персоналізованого обслуговування водія і пасажирів під час поїздки. Завдяки неймовірно високій швидкодії NPU здатний в реальному часі обробляти візуальні і звукові дані для систем розпізнавання осіб, голосів і жестів.

Стратегія Nokіan Tyres у Європі направлена на те, щоб залишатися лідером ринку в Скандинавії і зростати швидше, ніж ринок Центральної Європи. Задля розвитку цих амбіції, відтепер компанія розділяє Busіness Area Europe на дві бізнеси-сфери: Busіness Area Central Europe та Busіness Area Nordіcs.

 

Анна Хювонен, старший віце-президент Vіanor і член команди управління Nokіan Tyres, була призначена старшим віце-президентом Nordіcs і Vіanor з додатковою відповідальністю за Nokіan Tyres Nordіcs. Понтус Стенберг, що займав пост першого віце-президента в Європі та був членом команди Nokіan Tyres Management, залишає компанію, щоб продовжити свою кар'єру за межами Nokіan Tyres.

 

Керуючий директор по Центральній Європі Ханну Ліітсола призначений тимчасово виконуючим обов'язки голови Busіness Area Central Europe.

 

Анна Хювонен і Ханну Ліітсола підпорядковуються президентові й СЕО Хілле Корхонену. Зміни набувають чинності негайно.

 

Nokіan Tyres Nordіcs та Vіanor працюватимуть як окрема бізнес-сфера/бізнес-одиниця, але під єдиним керівництвом, з посиленою взаємодією між двома організаціями як на стратегічному, так і на оперативному рівні.

 

«Модель OneNordіcs, що включає в себе як Nokіan Tyres, так і бізнес Vіanor, під керівництвом Анни Хювонен дозволить нам ще більше зміцнити свої позиції у Фінляндії, Швеції й Норвегії. Структурна і технологічна взаємодія очевидні, також ціль полягає в тому, щоб додатково уточнити ролі Busіness Area Nordіcs та Busіness Unіt Vіanor у дистрибуції, – зазначила Хілле Корхонен, президент і СЕО Nokіan Tyres. – Я хочу подякувати Понтусу Стенбергу за його внесок в успіх компанії за останні 8 років. Ми бажаємо йому всього найкращого в майбутньому.»

 

«Шлях від місцевого виробника шин до всесвітньо відомого спеціаліста автомобільної галузі був чудовим, і я радий бути частиною цієї подорожі,»- прокомментував Понтус Стенберг.

З 26 листопада 2018 року до 13 січня 2019 року кожен українець може віддати свій голос за той чи інший легковий автомобіль року, кросовер року та найкращі авто в класах.

Конкурс «Автомобіль року в Україні» відбувається щорічно з 2001 року. В цьогорічній акції беруть участь нові автомобілі, які дебютували в Україні в період з 1 листопада 2017 року до 20 листопада 2018 року. Для участі в голосуванні необхідно зайти на сайт autoroku.ua або надіслати заповнену анкету, яка опублікована в журналі «Автоцентр».

За останні роки інтерес покупців до кросоверів і SUV суттєво зріс. З огляду на таку тенденцію організатори конкурсу в 2015 році вирішили заснувати дві головні номінації: «Легковий автомобіль року» і «Кросовер/SUV року».

За всю історію існування акції в Україні в ній взяли участь майже 900 новинок провідних світових брендів. У номінації «Легковий автомобіль року» цього року за титул борються: BMW 6 GT, BMW i3 S, Citroёn C1, Citroёn C4 Cactus, Kia Picanto, Kia Soul EV, Lexus ES, Lexus LS, Mazda 6, Mercedes-Benz A- Class, Mercedes-Benz CLS, Mini Cooper S, Peugeot 108, Renault ZOE і Toyota Camry.

Серед претендентів на перемогу в номінації «Кросовер/SUV року»: BMW X2, BMW X3, Citroёn C3 Aircross, Hyundai Santa Fe, Jeep Wrangler, Kia Stonic, Mazda CX-3, Mazda CX-9, Mercedes-Benz G-Class, Mitsubishi Eclipse Cross, Peugeot 5008, Renault Duster, SEAT Arona, Škoda Karoq, Toyota LC Prado.

На відміну від більшості аналогічних конкурсів, що відбуваються в інших країнах, у виборі «Автомобіля року в Україні» беруть участь два журі – громадське та журналістське. Журналістське журі представлене членами Клубу автомобільних журналістів України (КАЖУ), людей, які професійно і всебічно висвітлюють у ЗМІ автомобільну тематику. Громадське журі – всі жителі України, які заповнили відповідну анкету для голосування на сайті autoroku.uaабо в журналі «Автоцентр». Переможців акції в головних і основних номінаціях визначають за сумою балів, отриманих від громадського і журналістського журі. Співвідношення голосів становить 50 на 50.

Другий рік поспіль процес проведення конкурсу і голосування контролює міжнародна аудиторська компанія Baker Tilly. Це гарантує незалежність і об'єктивність акції «Автомобіль року в Україні».

Серед усіх, хто взяв участь у голосуванні та повністю заповнив анкету, буде розіграно автомобіль. Крім того, партнери конкурсу підготували цінні призи та подарунки: 50 літрів моторної оливи, комплект шин і 500 літрів палива.

Організатор акції - ТОВ «АВТОМЕДІАГРУП», за участю ВГО «Клуб автомобільних журналістів України», за підтримки Транспортної академії України, Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів, Асоціації «Укравтопром» та Федерації роботодавців автомобільної галузі України.

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені