Авторинок. Автострахування

Виробник автомобілів преміум-класу Volvo Cars і лідер в області технологій штучного інтелекту NVIDIA оголошують про розширення співпраці. Дві компанії об'єднують зусилля для спільної розробки високотехнологічного бортового комп'ютера з штучним інтелектом (ШІ) для нового покоління автомобілів Volvo.


Із процесором, що розроблений на базі технології DRIVE AGX Xavier від NVIDIA, в майбутніх автомобілях Volvo на платформі SPA2 з'явиться розвинутий центральний комп'ютер. Перший такий автомобіль буде представлений на початку наступного десятиліття.


Спільний проект посприяє ще більшому зміцненню партнерських відносин між Volvo Cars і NVIDIA. У минулому році компанії почали спільну розробку передових систем та їх програмного забезпечення для автомобілів із автономним режимом водіння.


Новий процесор розроблено на базі останніх досягнень компанії NVIDIA в області штучного інтелекту і неперевершеної обчислювальної потужності її продуктів. Це дозволить Volvo Cars зробити істотний крок назустріч ще більшого використання прогресивних систем підтримки водія, технологій управління енергоспоживанням, а також вбудованих опцій персоналізації.


Разом із системами кругового огляду та моніторингу уважності водія центральний комп'ютер зробить внесок в створення повністю автономних автомобілів Volvo.


«Успішний запуск безпілотних автомобілів вимагає величезних обчислювальних потужностей та постійного прогресу у сфері штучного інтелекту, - коментує Хакан Самуельссон (Håkan Samuelsson), президент і генеральний директор Volvo Cars. - Наше партнерство з NVIDIA - це суттєвий крок на шляху до безпечної інтеграції повністю автономних автомобілів із дорожнім рухом».


«Як світовий лідер в технологіях безпеки і інноваціях, Volvo прекрасно розуміє прямий зв'язок між безпекою, комфортом і вбудованою обчислювальною здатністю автомобіля», - коментує Женьсюнь Хуан (Jensen Huang), засновник і генеральний директор NVIDIA.


Архітектура платформи SPA2 є наступним поколінням визнаної нагородами модульної платформи SPA, на базі якої створено всі нові моделі 60-й і 90-ї серій. Саме вони визначили зростання операційних і фінансових показників Volvo Cars з 2010 року.


SPA2 зберігає в собі всі переваги модульної архітектури SPA і використовуватиме новітні технології в сферах електрифікації, підключення та автономного водіння. Потужний центральний комп'ютер грає в цьому ключову роль, забезпечуючи швидке та зручне бездротове оновлення програмного забезпечення.
Volvo Cars прагне розвивати стратегічні відносини зі сторонніми компаніями з метою розробки та впровадження інноваційних технологій. Це особливо важливо в умовах перехідного періоду, в якому зараз знаходиться автоіндустрія.

Шлях до технологій та бізнес-моделей майбутнього: у найближчі п'ять років Porsche збільшить обсяг інвестицій у венчурний капітал на 150 мільйонів євро. Мета Porsche Ventures – забезпечення доступу до сучасних тенденцій, нових технологій та бізнес-моделей. Робота заснована на поточній інвестиційній діяльності підприємства.

Стратегічні інвестиції Porsche зосереджені на бізнес-моделях, пов'язаних із клієнтським досвідом, мобільністю та цифровим способом життя, а також з такими технологіями майбутнього, як штучний інтелект, блокчейн, віртуальна та доповнена реальність. Виробник спортивних автомобілів прагне зробити інвестиції у нові підприємства на їх ранній стадії розвитку та росту.

«Якщо у майбутньому ми хочемо продовжувати успішний розвиток минулих років, ми маємо кардинально змінити нашу бізнес-модель. Компанія Porsche є піонером у автомобільній галузі. До сьогодні інновації визначались технологічним розвитком і були тісно пов'язані з основною сферою нашої діяльності. Тепер настав час змін у сферах, що знаходяться поза зоною нашої головної діяльності. Тому ми повинні створити потужну екосистему з компетентними партнерами», - говорить Лутц Мешке, заступник голови правління Porsche AG та член правління, відповідальний за фінанси та IT.

Останнім прикладом інвестицій Porsche Ventures є придбання міноритарного пакета акцій берлінського стартапу Gapless. Нове підприємство надає клієнтам можливість цифрового адміністрування даних про власні олдтаймери, включаючи всю історію. Клієнти також можуть ділитися інформацією, надійно захищеною від фальсифікації, з іншими користувачами. Для цього стартап розробляє рішення на основі блокчейн-технологій, маючи за мету збереження або збільшення цінності колекційних екземплярів. На сьогодні Gapless знаходиться на етапі створення, а його штат нараховує дев'ять співробітників.

Розам з цим, Porsche Ventures нещодавно інвестувала у активно зростаюче технологічне підприємство WayRay. Цей стартап із Цюріха розробляє та виробляє технології для голографічних проекційних дисплеїв додаткової реальності, а також працює над гармонійною інтеграцією віртуальних об'єктів у процеси, пов'язані з керуванням автомобіля. Компанія Porsche стала провідним стратегічним інвестором WayRay, придбавши долю компаній під час раунду "С" по залученню фінансування. Загальна сума, залучена під час раунду, склала 80 млн. доларів США. Крім того, виробник спортивних автомобілів зі Штутгарта є стратегічним інвестором стартапів Anagog, Miles, home-iX та технологічної компанії Rimac, яка також займається виробництвом спортивних автомобілів.

Разом із прямими інвестиціями Porsche бере участь у роботі таких венчурних фондів, як e.ventures в Європі та США, а також Magma і Grove в Ізраїлі. Крім того, підприємство бере участь у роботі інноваційної платформи Startup Autobahn. У березні 2018 року Porsche Digital з Axel Springer запустив спільний стартап-акселератор APX. Втім діяльність Porsche по пошуку підходящих партнерів не обмежена лише стартапами: виробник спортивних автомобілів співпрацює не тільки з молодими, але і з відомими на ринку підприємствами, які займаються новими технологіями у сфері мобільності.

У підрозділі Porsche Центральна та Східна Європа відбулися зміни в організаційній структурі: Майкл Мюллер (46), який раніше займав посаду регіонального директора Porsche Західна Європа у компанії Porsche AG, перейде на посаду керуючого директора Центрального та Східноєвропейського підрозділу компанії Porsche з центром у Празі (Чехія) з 1 жовтня 2018 року. Майкл Мюллер займе посаду Маркуса Еккермана (50), який з липня 208 року є керуючим директором Porsche Великобританія.

«Мені дуже приємно, що ми можемо покласти відповідальність за Центральну та Східну Європу та її ринки на такого досвідченого менеджера як Майкл Мюллер», - каже Детлев фон Плетен, член виконавчої ради, відповідальний за маркетинг та продажі у Porsche AG. Найбільшими самостійними ринками регіону є Польща та Туреччина. Регіон продажів складається з 26 країн, до яких входить Україна.

З 2006 по 2014 роки Майкл Мюллер працював у компанії Porsche, займаючи посади директора клієнтського центру, директора по логістиці нових автомобілів та директора по зв'язкам з клієнтами, регіонального директора ринків, що розвиваються, зокрема ринків Середнього Сходу, Африки та Латинської Америки. З 2014 по 2017 роки він був виконавчим директором Porsche і VW у Volkswagen Group Саудівська Аравія. Він повернувся до головного офіс Porsche у місті Цуффенгаузен як керівник регіону продажів у Західній Європі.

На заводі у Лейпцигу розпочато серійне виробництво нового Macan. Перший клієнтський автомобіль успішно пройшов цехи по виготовленню кузовів, фарбуванню та збірки, які були спеціально побудовані для випуску цієї моделі. Автомобіль у кольорі кузова Mamba Green Metallic вирушив до Китаю, який на даний час є найбільшим ринком збуту Macan для Porsche: тут модель користується особливо великою популярністю - з моменту виведення на ринок у 2014 році було продано більше 100 000 екземплярів. Незмінно високий попит на компактний позашляховик визначив рекордні темпи зростання серійного виробництва: до початку вересня випуск нового Macan на заводі у Лейпцигу збільшиться до понад 420 одиниць на день. Таким чином лише за декілька днів виробництво досягне високих темпів на рівні моделі- попередника.

«Macan - це справжня історія успіху для Porsche та заводу у Лейпцигу», - говорить Герд Рупп, голова правління Porsche Leipzig GmbH. «У 2011 році ця модель поклала початок радикальним змінам: тоді для випуску компактного SUV завод у Лейпцигу був розширений до виробництва повного циклу, з власним кузовним і малярним цехами. При введені заводу в експлуатацію у лютому 2014 року, за нашим планом передбачалося виробництво 40 000 автомобілів на рік. Сьогодні ми виробляємо більше 90 000 одиниць на рік для всіх ринків. Таким чином, з 2014 року клієнтам по всьому світу було передано біля 350 000 екземплярів компактного SUV».

Екстер'єр нового Macan отримав ще більш спортивний і сучасний дизайн. Новий дизайн задньої частини кузова ґрунтується на лаконічному дизайні попередньої моделі. Відмінною особливістю нового Macan є тривимірна світлодіодна смуга між задніми ліхтарями, виконана у характерній стилістиці Porsche. Створенням кришки багажника на заводі у Лейпцигу займається спеціальний кузовний цех. Лінія збірки була додатково оптимізована під нові обсяги виробництва, щоб гарантувати новому Macan високу якість його попередника, відзначену численними нагородами. Porsche Macan вже неодноразово займав перші місця у дослідженні якості нових автомобілів «Initial Quality Study» американського інституту J.D. Power, останній раз - у минулому році.

Світова прем'єра нового Macan відбулася в кінці липня у Шанхаї. Компактний позашляховик, який завоював велику популярність з моменту своєї появи у 2014 році, значно оновлено у частині дизайну, комфорту, мережевих можливостей і динаміки руху. Це дозволить Macan й надалі залишатися найбільш спортивним автомобілем у своєму сегменті. Ключову роль відіграє світлотехніка: відтепер новий Macan обладнаний світлодіодними фарами в стандартній комплектації. Найбільш помітними змінами у салоні є 10,9-дюймовий сенсорний дисплей нової комунікаційної системи Porsche Communication Management (PCM), нове розташування та дизайн дефлекторів, а також запозичене у 911-го спортивне рульове колесо GT. У стандартній комплектації комунікаційна система PCM забезпечує доступ до нових цифрових функцій, таких як інтелектуальне голосове управління та серійна онлайн-навігація. Також було розширено асортимент комфортного оснащення, до якого відтепер входять асистент руху у заторах, іонізатор повітря й обігрів лобового скла.

Концерн Nokian Tyres оголошує фінансові результати за I півріччя 2018 року.

Хілле Корхонен, президент і CEO концерну Nokian Tyres: «Перша половина року була для нас успішною і ми продемонстрували ріст на основних ринках концерну. При незмінних валютних курсах наші чисті продажі збільшились би на 12,5% в порівнянні з І півріччям 2017 року. Якщо порівнювати з першою половиною 2017 року  операційний прибуток збільшився. Цьому посприяли гарні показники у продажах шин для легкових автомобілів і результати продажів мережі Vianor».

Квітень – Червень 2018, концерн Nokian Tyres.     

·                     Чисті продажі зросли на 9,2% до 429,1 мільйона євро (393 мільйона євро в II кварталі 2017 року). За відсутності змін валютних курсів ріст чистих продажів міг би скласти15,1%.

·                     Операційний прибуток зріс до 108 мільйонів євро (94,1 мійльона євро в II кварталі 2017 року).

·                     Чистий прибуток за період склав 87,5 мільйона євро (71,1 мільйона євро в II кварталі 2017 року).

·                     Прибуток на одну акцію склав 0,63 євро (0,52 євро в II кварталі 2017 року).

 

Січень – Червень 2018, концерн Nokian Tyres .    

 

·                     Чисті продажі зросли на 6,4% до 765,2 мільйона євро (718,9 мільйона євро в I півріччі 2017 року). При сталих валютних курсах ріст чистих продаж міг би скласти 12,5%.

·                     Операційний прибуток зріс до 169,3 мільйона євро (153 мільйони євро в I півріччі 2017 року).

·                     Чистий прибуток за період склав 134,1 мільйона євро (116,4 мільйона євро в I півріччі 2017 года).

·                     Прибуток на одну акцію зріс до 0,97 євро (0,86 євро в I півріччі 2017 року).

 

Фінансовий прогноз (без змін).

 

Очікується, що у 2018 році за поточного курсу валют чисті продажі та операційні прибутки зростуть порівнянно з 2017 роком.

 

Ключові показники, мільйони євро.

 

 

4–6 /18

4–6 /17

Зміни, %

1–6

/18

1–6

/17

Зміни, %

2017

Чисті продажі

429,1

393,0

9,2

765,2

718,9

6,4

1572,5

Операційний прибуток

108,0

94,1

 

169,3

153,0

 

365,4

% операційного прибутку

25,2

24,0

 

22,1

21,3

 

23,2

Прибуток до оподаткування

105,4

87,1

 

165,4

146,0

 

332,4

Чистий прибуток

87,5

71,1

 

134,1

116,4

 

221,4

Прибуток на 1 акцію, євро

0,63

0,52

 

0,97

0,86

 

1,63

Доля власного капіталу, %

 

 

 

70,5

76,4

 

78,2

Cash flow від операційної діяльності

169,0

-5,9

 

150,6

-46,0

 

234,1

Доля позикового капіталу, %

 

 

 

-7,2

-2,6

 

-14,2

Чисті відсоткові боргові зобов'язання

 

 

 

-99,6

-36,0

 

-208,3

Капітальні витрати

47,4

42,6

 

64,9

60,0

 

134,9

 

Чисті продажі по ринках, в євро.

 

 

Мільйони євро 1−6/18

Мільйони євро 1−6/17

Зміни, %

Частка в загальних продажах концерну 1–6/18

Частка в загальних продажах концерну

1–6/17

Країни Скандинавії і Фінляндія

283,7

267,9

5,9

37,1

37,3

Росія

178,8

166,3

7,5

23,4

23,1

Центральна Європа

200,0

190,3

5,0

26,1

26,5

Північна Америка

91,0

81,4

11,7

11,9

11,3

Інші країни

11,8

13,0

-9,4

1,5

1,8

 

Чисті продажі за напрямками бізнесу.

 

 

Мільйони євро

1-6/18

Мільйони євро 1-6/17

Зміни %

Частка в загальних продажах концерну 1–6/18 

Частка в загальних продажах концерну 1–6/17

Шини для легкових автомобілів та позашляховиків

568,0

524,4

8,3

74,2

72,9

Вантажні та індустріальні шини

89,6

83,8

7,0

11,7

11,7

Vianor (власні шинні центри)

146,2

146,1

0,1

19,1

20,3

 

Ринкова ситуація по регіонах.

 

Країни Скандинавії і Фінляндія

Росія

Європа, включаючи Фінляндію і Скандинавію

Північна Америка

 

Продажі нових автомобілів в І півріччі 2018 року порівнянно з аналогічним періодом 2017 року

+11%

+18%

+3%

+2%

Продаж легкових шин дистриб'юторам (sell-in) в І півріччі 2018 року порівнянно з аналогічним періодом 2017 року

+2%

+10%

+1%

+2%

Зростання ВВП в 2018 року (прогноз)

від +1,8% до +3,0%

від +1,5% до +2,0%

+2,5%

+2,7%

Попит на легкові шини в 2018 році (прогноз керівництва концерну)

незначне зростання

незначне зростання

незначне зростання

незначне зростання

Продажі вантажних та індустріальних шин* (прогноз керівництва концерну)

зростання

на рівні попереднього року

зростання

зростання

 

*основні сегменти продуктів Nokian Tyres

 

Інвестиції.

 

Інвестиції за звітний період склали 64,9 мільйона євро (60 мільйонів євро в I півріччі 2017 року). До суми входять інвестиції у виробництво на російських та фінських заводах концерну, купівля прес-форм для нових продуктів, будівництво заводу в Дейтоні (США), а також проекти в області інформаційних технологій та розвитку процесів. Амортизація склала 45,8 мільйонів євро (47,6 мільйонів євро в I півріччі 2017 року).

 

Персонал.

 

 

І півріччя 2018

I півріччя 2017

Співробітники концерну

 

 

      В середньому за період

4728

4543

     На кінець звітного періоду

4706

4495

В Фінляндії на кінець звітного періоду

1757

1715

В Росії на кінець звітного періоду

1566

1430

В шинних центрах Vianor на кінець звітного періоду

1615

1635

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Заголовки передовиць

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені