Виробник автомобілів преміум-класу Volvo Cars і лідер в області технологій штучного інтелекту NVIDIA оголошують про розширення співпраці. Дві компанії об'єднують зусилля для спільної розробки високотехнологічного бортового комп'ютера з штучним інтелектом (ШІ) для нового покоління автомобілів Volvo.


Із процесором, що розроблений на базі технології DRIVE AGX Xavier від NVIDIA, в майбутніх автомобілях Volvo на платформі SPA2 з'явиться розвинутий центральний комп'ютер. Перший такий автомобіль буде представлений на початку наступного десятиліття.


Спільний проект посприяє ще більшому зміцненню партнерських відносин між Volvo Cars і NVIDIA. У минулому році компанії почали спільну розробку передових систем та їх програмного забезпечення для автомобілів із автономним режимом водіння.


Новий процесор розроблено на базі останніх досягнень компанії NVIDIA в області штучного інтелекту і неперевершеної обчислювальної потужності її продуктів. Це дозволить Volvo Cars зробити істотний крок назустріч ще більшого використання прогресивних систем підтримки водія, технологій управління енергоспоживанням, а також вбудованих опцій персоналізації.


Разом із системами кругового огляду та моніторингу уважності водія центральний комп'ютер зробить внесок в створення повністю автономних автомобілів Volvo.


«Успішний запуск безпілотних автомобілів вимагає величезних обчислювальних потужностей та постійного прогресу у сфері штучного інтелекту, - коментує Хакан Самуельссон (Håkan Samuelsson), президент і генеральний директор Volvo Cars. - Наше партнерство з NVIDIA - це суттєвий крок на шляху до безпечної інтеграції повністю автономних автомобілів із дорожнім рухом».


«Як світовий лідер в технологіях безпеки і інноваціях, Volvo прекрасно розуміє прямий зв'язок між безпекою, комфортом і вбудованою обчислювальною здатністю автомобіля», - коментує Женьсюнь Хуан (Jensen Huang), засновник і генеральний директор NVIDIA.


Архітектура платформи SPA2 є наступним поколінням визнаної нагородами модульної платформи SPA, на базі якої створено всі нові моделі 60-й і 90-ї серій. Саме вони визначили зростання операційних і фінансових показників Volvo Cars з 2010 року.


SPA2 зберігає в собі всі переваги модульної архітектури SPA і використовуватиме новітні технології в сферах електрифікації, підключення та автономного водіння. Потужний центральний комп'ютер грає в цьому ключову роль, забезпечуючи швидке та зручне бездротове оновлення програмного забезпечення.
Volvo Cars прагне розвивати стратегічні відносини зі сторонніми компаніями з метою розробки та впровадження інноваційних технологій. Це особливо важливо в умовах перехідного періоду, в якому зараз знаходиться автоіндустрія.

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Заголовки передовиць

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені