6 лютого, 2018 року, відбулась церемонія нагородження всеукраїнського конкурсу «Автомобіль року 2018». У цьогорічному конкурсі було представлено 45 моделей різних класів і марок, які офіційно презентували в Україні у період з 20.11.2016 до 20.11.2017 року.  
 
У 2018 році в рамках конкурсу Land Rover представив одразу дві новинки - Discovery, позашляховик із неперевершеними можливостями, що був представлений у квітні 2017 року, та Range Rover Velar -  найбільш авангардний та інноваційний кросовер в лінійці Land Rover, представлений у серпні 2017 року. Новинки Land Rover отримали визначні нагороди в рамках Всеукраїнської номінації «Автомобіль Року 2018».
 
Discovery здобув перемогу у номінації «Повнорозмірний кросовер» виборовши перемогу у Porsche Cayenne та Toyota Highlinder.  Для Discovery немає рівних у діапазоні можливостей. Здається для нього не існує перешкод та бар’єрів, він впевнено долає будь-які виклики бездоріжжя. Проте, він вражає не лише функціоналістю, салон Discovery - це втілення практичної розкоші та безумовного комфорту.  
 
Range Rover Velar здобув перемогу у номінації «Дизайн року», за яку боролися всі учасники акції. Дизайнери та інженери Land Rover створили дійсно визначний авангардний та футуристичний позашляховик, роблячи акцент на захоплюючий дизайн. Вирішальне значення для сучасного дизайну Range Rover Velar мають плавні лінії корпусу, висувні дверні ручки врівень з корпусом, інноваційні супер тонкі матрично-лазерні світлодіодні фари, та ультрасучасний салон із двома 10дюймовими сенсорними екранами, досконало вбудованими у консоль, аналогів яким немає серед автомобільних брендів.
 
Конкурс «Автомобіль року» в Україні проводиться щорічно з 2001 року. Перемоги і досягнення Land Rover у 2018 демонструють, що бренд на правильному шляху і його автомобілі дійсно вражають, захоплюють та надихають.  
 
 
Про компанію:

Володіючи 25-річною історією діяльності в Україні, «Віннер Груп Україна» виступає одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 50 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар'єрні можливості. З

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені