Компанію Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) увосьме названо найкращою за рівнем задоволеності замовників, а сервери компанії визнано найнадійнішими серед усіх систем на архітектурі x86. Високу оцінку отримано за результатами незалежних галузевих досліджень компаній ITIC і TBR, опублікованих наприкінці 2017 року.

Надійність обладнання – найважливіший фактор успіху будь-якого бізнесу. Кілька хвилин незапланованого простою однієї з ключових систем підприємства можуть відчутно знизити його продуктивність, призвести до втрати замовників або значних збитків. Простої через виходи з ладу ІТ-обладнання негативно позначаються на репутації компаній і лояльності їхніх замовників. Згідно із всесвітнім аналітичним звітом компанії Information Technology Intelligence Consulting (ITIC) щодо відмовостійкості серверів1, 98% організацій вважають, що збитки від однієї години простою сервера можуть перевищити 100 тисяч доларів, 81% респондентів оцінили збитки за той самий період у 300 тисяч доларів, а 33% зазначили, що збитки можуть становити 1–5 мільйонів доларів.

Новий звіт ITIC, що ґрунтується на опитуванні топ-менеджерів і ІТ-директорів понад 750 корпорацій різних масштабів із усього світу, підтвердив, що сервери Lenovo гарантують мінімальну кількість незапланованих простоїв серед усіх традиційних серверів на архітектурі x86. Варто зазначити, що 99% респондентів дали найвищу оцінку якості обладнання та сервісної підтримки Lenovo.

Підрозділ Data Center Group компанії Lenovo працює над створенням надійних рішень і продуктів із тривалим терміном безвідмовної роботи, які не потребують додаткових фінансових витрат. Наприкінці 2017 року Lenovo увосьме визнано найкращою за рівнем задоволеності замовників згідно з дослідженням Technology Business Research (TBR)2.

Дослідження проводиться двічі на рік і враховує думки 300 ІТ-керівників, відповідальних за закупівлю x86 серверів. Згідно зі звітом TBR, Lenovo отримала вищі оцінки рівня лояльності за рахунок повної відповідності очікуванням замовників щодо надійності, продуктивності та ефективності обладнання.

Незалежні галузеві дослідження ITIC та TBR підтверджують, що зусилля компанії Lenovo з виробництва та надання надійного серверного обладнання стали фундаментом для підвищення ступеня задоволеності замовників та успішного розвитку бізнесу.

 

1 Information Technology Intelligence Consulting (ITIC) 2017 – 2018 Global Server Hardware, Server OS Reliability Report

2 Technology Business Research (TBR) – Lenovo leads the competition in x86-based server satisfaction

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені