Апаратне та Програмне забезпечення

Samsung Electronics представила свій перший, базований на NVMe™[1],портативний твердотілий накопичувач (SSD) – Samsung Portable SSD X5 – який демонструє новий рівень продуктивності та надійності у сфері зовнішньої пам’яті. Завдяки новітній технології Thunderbolt 3[2], новий X5 має надзвичайну швидкість у компактному та довговічному форм-факторі, що робить його ідеальним портативним накопичувачем для постійно зайнятих творців контенту та ІТ-спеціалістів.

«Як лідери в галузі високопродуктивних і надійних накопичувачів ми з великим задоволенням продовжуємо розвивати ринок зовнішніх твердотілих накопичувачів із впровадженням першого портативного SSD з Thunderbolt 3», – сказав д-р Майк Менг, віце-президент з бренд-маркетингу, бізнесу пам’яті у Samsung Electronics. «X5 – це ще одне підтвердження прагнення компанії Samsung щодо створення інноваційних портативних пристроїв зберігання даних, які дозволяють швидше переносити великі файли, заощаджуючи цінний час для користувачів».

Редагування відео в 4K, 3D-рендеринг у реальному часі або редагування знімків із високою роздільною здатністю - споживачі хочуть швидко і зручно зберігати та передавати свої дані. Використовуючи синергію між технологіями NVMe і Thunderbolt 3, Samsung X5 забезпечує максимальну продуктивність для професіоналів, які працюють з важкими мультимедійними файлами. Завдяки пропускній здатності Thunderbolt 3, що становить 40 Гбіт/с - в чотири рази швидше, ніж USB 3.1[3]- X5 пропонує швидкість читання до 2800 Мбіт/с, що в 5,2 рази швидше, ніж широко використовувані портативні SSD-інтерфейси SATA і до 25.5 разів швидше, ніж зовнішні жорсткі диски[4]. Новий SSDX5також має найшвидшу максимальну швидкість запису у 2300 Мбіт/с[5], що дозволяє користувачам передавати 20 ГБ 4K UHD-відео за 12 секунд[6]. Розроблений для Mac і ПК з портами Thunderbolt 3, X5 дозволяє користувачам насолоджуватися перевагами швидкості в легкому та портативному дизайні та можливим об’ємом пам’яті до 2 Тб.

X5 має цільний металевий корпус із глянцевим покриттям і нековзкою нижньою поверхнею. З огляду на ударостійку внутрішню раму та міцний металевий корпус, пристрій може пережити випадкові падіння з висоти до двох метрів (6,6 футів)[7]. Крім того, технологія Dynamic Thermal Guard та радіатор – механічний внутрішній елемент – захищають X5 від перегріву, забезпечуючи надійність і зберігаючи оптимальні робочі температури. X5 також забезпечує потужний захист даних за допомогою «Samsung Portable SSD Software», що базується на шифруванні апаратних даних AES 256 біт, зокрема,  опціональний захист паролем та легке налаштування параметрів безпеки.

 

X5 отримав трирічну обмежену гарантію. В Україні SSDX5 буде доступний у продажі на почату вересня 2018 року у комплектаціях на 500 Гб та 1 Тб. Рекомендована роздрібна ціна – 11 999 грн та 19 999 грн відповідно.

 

 

Основні характеристики

 

Категорія

Samsung Portable SSD X5

Об’єм пам’яті

1Tб/500Гб[8]

Інтерфейс

Thunderbolt™3 (40 Гбіт/с)

Розміри (ДхШхВ)

119 x 62 x 19.7 mm (4.7 x 2.4 x 0.8 дюйма)

Вага

150 гр (5.3 унції)[9]

Сумісність

 

H / W) Mac і Windows з Thunderbolt 3 портами

(Не сумісна зі зворотним зв'язком / не сумісний з комп'ютерами тільки з інтерфейсом USB)

 

O/S) MacOS Sierra (10.12) або вище

Windows 10 64 bit RS 2 або вище

 

Продуктивність

Послідовна швидкість читання до 2800 Мб/с

Послідовна швидкість запису до 2,300 Мб / с (500 ГБ: до 2100 МБ/с)

Шифрування

AES 256-розрядне шифрування апаратного забезпечення

Безпека

Samsung Portable SSD Software[10]

Захист паролем (опціональний)

Сертифікати

CE, BSMI, KC, VCCI, C-tick, FCC, IC, UL, TUV, CB

Відповідність RoHS

RoHS2

Гарантія

Трирічна обмежена гарантія[11]

 

 [1]Марка NVM Express® є зареєстрованою торговою маркою NVM Express, Inc.

[2]Thunderbolt™ 3 доносить Thunderbolt до USB-C на швидкості до 40 Гбіт/с, створюючи один компактний порт, який робить все це - забезпечує найшвидше, універсальне з'єднання з будь-якою док-станцією, з будь-яким дисплеєм або пристроєм передавання даних. Thunderbolt та логотип Thunderbolt є торговою маркою корпорації Intel у США та / або інших країнах.

[3]USB 3.1 Gen 2 забезпечує швидкість передачі даних до 10 Гбіт/с.

[4]На підставі результатів внутрішнього тестування, в якому порівнювали портативний SSD 1TB (T5) та зовнішній жорсткий диск Samsung 1TB (HX-MK20P12). *Конфігурація тестової системи: Intel® Core i5-7600 (3,5 ГГц), DDR4 4 ГБ 1066 МГц, OS-Window 10 * 64, чіпсет-Asus Strix Z270E Gaming.

[5]Продуктивність може відрізнятися залежно від конфігурації хосту. Щоб досягти максимальної швидкості читання/запису 2800/2300 Мбіт/с, хост-пристрій та з'єднувальні кабелі повинні підтримувати версію Thunderbolt™ 3.500GB, що пропонує швидкість запису до 2100 Мбіт/с.

* Конфігурація тестової системи: Intel® Core ™ i7 8570H (4.1GHz), DDR4 16GB 2667 МГц, OS-Windows 10 * 64, система Chipset-Dell Alienware (Dell i7 Alienware 17 R5). Вимірювання продуктивності на основі CrystalDiskMark v.5.1.2.

[6]Продуктивність внутрішньої пам'яті комп'ютера повинна бути рівною або більшою за X5. *Конфігурація тестової системи: Intel® Core ™ i7 7700 (@ 3,6 ГГц), DDR4 4 ГБ 2133 МГц, ОС-Windows 10 * 64, Chipset-Aorus (Gigabyte) Z270-X Gaming 9.

[7]Внутрішній ударний шок було проведено в контрольованих умовах.

 

[8]1 Гб = 1 000 000 000 байт, 1 Тб = 1 000 000 000 000 байт. Ваш комп'ютер може показати нижчий об'єм через використання іншого вимірювального стандарту.

[9]Точна вага продукту може відрізнятися, залежно від об'єму пам'яті.

[10]X5 працює на комп'ютерах (Mac / Windows PC), що підтримують ThunderboltTM 3. Лише версії для ПК (версія MacOS / версія Windows) для Samsung Portable SSD Software підтримують X5, тоді як наявна версія Android (App) ні. У разі X5 оновлення для програмного забезпечення Samsung Portable SSD доступно як для версій MacOS, так і для ОС Windows. Але оновлення X5 FW доступно лише для ОС Windows.

[11]Samsung Electronics не несе відповідальності за будь-які втрати, включаючи, але не обмежуючись цим, втрату даних або іншої  інформації, що містяться в продукті Samsung Electronics, або втрату прибутку або доходу, яких може зазнати користувач. Щоб отримати додаткові відомості про гарантію, відвідайте сторінку samsung.com/portable-ssd.

Dell EMC представляет новые решения для машинного и глубокого обучения, продолжая линию внедрения высокопроизводительных вычислений (HPC), аналитики данных, сделав их доступными для небольших бизнесов по всему миру. Компании смогут использовать конвергенцию HPC, аналитику данных, для того чтобы выявлять мошенничество, обрабатывать изображения, анализировать финансовые инвестиции и персонализировать медицину. Это очередной шаг на пути к демократизации HPC, ко внедрению новшеств в области искусственного интеллекта (Artificial Intelligence - AI) и к продвижению как сообществ HPC, так и AI.

Многие организации уже используют машинное и глубокое обучение. Однако далеко не все обладают достаточным опытом, чтобы самим генерировать новые идеи, а не только развертывать и управлять готовыми решениями. Зато такую возможность дает экосистема Dell EMC, тесные партнерские кураторские отношения, богатый опыт компании в HPC и аналитика. Таким образом, заказчики могут получать и использовать ценную информацию в режиме реального времени.

Оптимальный путь для внедрения машинного и глубокого обучения

Компаниям бывает сложно внедрять новейшие технологии, поскольку там слишком мало знают о них, кроме того, не представляют, с чего начать, и как их применять в конкретной отрасли. И для того чтобы помочь им, Dell EMC выпускает HPC-решения, рассчитанные под разные варианты применения и под конкретные проблемы бизнеса.  

Новые комплекты Dell EMC Machine and Deep Learning Ready Bundles станут частью портфолио Dell EMC, в котором собраны демократичные продукты и решения. Комплекты включают в себя предварительно протестированные и проверенные серверы, хранилища, сети и службы, оптимизированные для приложений для машинного и глубокого обучения. Среди преимуществ новых готовых комплектов:

·         Быстрое, точное и глубокое понимание данных. Идентификация, анализ и автоматизация шаблонов данных позволяет клиентам эффективнее работать с ними в широком спектре приложений. Например, таких как распознавание лиц – в сфере безопасности, диагностика опухолей – в здравоохранении, определение мотивов поведения - в розничной торговле.

·         Компетентность. Знания и опыт Dell EMC, ее экосистема технологических партнеров даст клиентам максимальную отдачу от применения решений в сфере машинного и глубокого обучения.  

·         Максимум эффективности, безопасности и контроля. Заказчики могут снизить затраты, связанные с перемещением больших объемов данных в гибридных облачных средах, минимизируя риск и максимизируя контроль.

Готовые комплекты дадут конкурентные преимущества в он-премисных (on-premise) и в гибридных средах.

Заказчики, выбравшие Dell EMC Deep Learning Ready Bundle, получат преимущества от внедрения нового сервера PowerEdge C4140. Сервер поддерживает новейшие графические процессоры NVIDIA Tesla V100 PCIe и NVLink последнего поколения. Он служит примером стратегического партнерства Dell EMC и NVIDIA в совместной разработке новых HPC, анализе данных, ИИ-продуктов и ИИ-решений, представленных на ISC'17 в июне 2017 года. Кроме того, Dell EMC планирует предложить NVIDIA классы Deep Learning Institute в качестве официального партнера по доставке NVIDIA DLI.

Инсайты с Dell EMC PowerEdge

Новый сервер Dell EMC PowerEdge C4140 – это ультраплотная оптимизированная для ускорителей серверная платформа с инновационным дизайном. PowerEdge C4140 оснащен двумя масштабируемыми процессорами Intel Xeon® и четырьмя графическими процессорами NVIDIA Tesla для обеспечения оптимальной производительности для требовательных когнитивных нагрузок.

Новая технология ускорения PowerEdge C4140 идеально подходит для интенсивного машинного обучения и для приложений глубокого обучения, например, в области научной визуализации, разведки нефти и газа, финансовых услуг и других отраслях, где применяются HPC.

Трансформация будущего, возможности HPC, Big Data в машинном и глубоком обучении

В новых решениях Dell EMC использован опыт, накопленный за время сотрудничества с клиентами, и позволяющий максимизировать ценность от машинного обучения.

Так, Техасский центр расширенных вычислений применяет машинное обучение для целого ряда исследований по обнаружению опухолей мозга. Причем одними из первых приложений, разработанных центром для нового суперкомпьютера Stampede 2, были приложения для машинного обучения. Cистема была разработана в партнерстве с Dell EMC, Intel и Seagate и заняла 12-ую позицию в списке TOP500 самых мощных коммерческих доступных компьютерных систем по всему миру.

В свою очередь, канадские ученые используют Cedar, чтобы изучать изменчивый ДНК в бактериях с тем, чтобы передавать необходимую информацию региональным службам здравоохранения по всему миру и предотвращать эпидемии. Сам суперкомпьютер Cedar Университета Саймона Фрейзера был создан для работы с большими данными, включая искусственный интеллект с 146 серверами Dell EMC PowerEdge C4130, с графическими процессорами NVIDIA P100 Pascal. Это - самый мощный канадский академический суперкомпьютер, он занимает 94-ую позицию в TOP500 и 13-ую – на Green500.

Доступность:

·         Комплект Dell EMC Ready Bundles for Machine Learning and Deep Learning будет доступен в первой половине 2018 года – через партнерские каналы Dell EMC.

·         Сервер Dell EMC PowerEdge C4140 будет доступен в декабре 2017.

 

Цитаты:

Билл Вагнер (Bill Wagner), гендиректор Bright Computing

«У Bright и Dell EMC давняя история отношений на HPC-рынке, поэтому вполне естественно то, что мы расширили сотрудничество, создав вместе устройство для машинного обучения. Dell EMC и Bright упрощают работу, облегчая внедрение и использование машинного обучения в бизнесе. Кроме того, можно автоматически масштабировать собственные программы машинного обучения по мере их усложнения».

Навин Рао (Naveen Rao), вице-президент и генеральный менеджер группы продуктов AI корпорации Intel

«Intel рада объявить о стратегическом сотрудничестве с Dell EMC, направленном на усовершенствование готовых комплектов для глубокого и машинного обучения. Наше сотрудничество поможет компаниям любого масштаба ускорить внедрение инноваций и их собственных открытий».

Армуган Ахмад (Armughan Ahmad), старший вице-президент и генеральный менеджер подразделения гибридных облаков и готовых решений Dell EMC

«Наши клиенты постоянно говорят нам, что одной из их самых больших проблем для них стало управление и обучение на постоянно и ежедневно разрастающемся объеме данных. Благодаря высокопроизводительным вычислениям Dell EMC мы увидели, как наши AI-решения предоставляют критически важные сведения из этих данных быстрее, чем когда-либо ранее. Работая с нашими партнерами по стратегическим технологиям, мы можем внедрить эти мощные возможности для любых компаний. Что касается таких отраслей, как финансы или персонализированная медицина, то тут возможности – безграничны».

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Заголовки передовиць

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені