Анонс

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • Анонс
Зберегти
Скасувати
Відновити

Конференції, Презентації, Ярмарки

Полтавська органічна кон

Image - Полтавська органічна кон

20 та 21 червня 2019 року Органік Стандарт разом з ПП «Агроекологія» проводять спеціа

Четвер, 6.06.2019 COMMENTS

Культура, Спорт, Розваги

Художній проект "Обабіч"

У день відкриття Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал», 22 травня, у Мистецькому

Неділя, 5.05.2019 COMMENTS

Семінари, Конкурси, Тренінги

Конкурс STEAM-House 2019

У Києві стартують другі національні змагання для школярів з моделювання "розумних" прис

Неділя, 19.05.2019 COMMENTS

Форуми, Виставки, Саміти

Промисловий форум 2019

Image - Промисловий форум 2019

Міжнародний промисловий форум — найбільша промислова виставка в Україні, яка з 200

Субота, 18.05.2019 COMMENTS

Анонс

Асоціація правників України запрошує взяти участь у І Форум з митного права та міжнародної торгівлі!

Дата: 15 березня 2019 року

Місце проведення: м. Київ, вул. Хрещатик, 6, 2 пов.

Про що говоритимемо?

Проходження митного контролю часом схоже на лотерею, тому завжди варто слідкувати за останніми тенденціями у галузі та судовою практикою. Під час форуму провідні експерти розкажуть про новітні тенденції та поділяться практичними «лайфхаками» митного оформлення, а також дадуть відповіді на найважливіші питання.

Серед учасників та доповідачів очікуються ключові фахівці галузі, представники регуляторних органів, суддівського корпусу та спеціалізованих державних установ.

У фокусі:

•      Барометр української митниці: реальний стан та перспективи;

•      Митне оформлення і контроль: правові аспекти;

•      Панельна дискусія за участі суддів адміністративних судів

 

З детальною програмою заходу можна ознайомитися за посиланням https://uba.ua/ukr/events/3004/

Реєстрація тут:https://uba.ua/ukr/events/3004/registration/

За додатковою інформацією щодо заходу звертайтесь, будь ласка, до Секретаріату АПУ за тел.: +380 (44) 492-88-48, e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript . Контактна особа – Вікторія Доценко.

 

 

I UBA Forum on Customs Law and International Trade

 

The Ukrainian Bar Association invites you to participate in I UBA Forum on Customs Law and International Trade!

Date: March 15, 2019 (Friday)

Venue: Kyiv, 6 Khreshchatyk St., 2nd Floor

What will talk about?

Customs clearance sometimes resembles a lottery, therefore, it is always worthwhile to follow the latest trends in the industry and judicial practice. During the forum, leading experts will tell about the latest trends and share practical life hacks of customs clearance, and find answers to the most important questions.

Among the participants and speakers there are leading industry professionals, regulatory authorities, the judiciary and specialized government agencies.

Among the topics for discussion:

·         Barometer of the Ukrainian customs: the present state and future prospects;

·         Customs clearance and control: legal aspects;

·         Panel discussion with judges of administrative courts.

 

The detailed program of the event can be found by the link: https://uba.ua/eng/events/3004/

Please register here: https://uba.ua/eng/events/3004/registration/

For additional information on the event and partnership opportunities, please contact the UBA Secretariat at tel.: +380 (44) 492-88-48, e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript . Contact person - Victoriia Dotsenko.

Розміщено на правах партнера

З кожним роком зростють обсяги перевезення внутрішніми водними шляхами України. За останні п'ять років вони збільшилися вдвічі – у 2018 році по річці Дніпро транспортували майже десять мільйонів тонн вантажів. З'явилося декілька нових гравців, які придбали річковий флот і змогли, зокрема, наростити перевезення по Дніпру та Південному Бугу зернових вантажів. Бізнес інвестує у створення перевалочних комплексів і шукає майданчики, на яких можна було б побудувати нові склади та елеватори.

 

6 березня у Києві відбудеться «Річковий Форум 2019», де учасники ринку річкових перевезень обговорюватимуть майданчики під будівництво складів, елеваторів, терміналів, проблеми створення флоту та залучення вантажів.

 

Форум складатиметься з трьох дискусійних панелей. У перерві відбудеться нагородження компаній на чиїх річкових терміналах перевалили найбільшу кількість вантажів, а також, які продемонстрували найкращу динаміку росту.

 

Організатор форуму – видавництво «Порти України». Захід пройде у хабі mOre

 

Перша дискусійна панель: Річкова вантажна база

 

Учасники панелі поділяться власним досвідом роботи трейдерів і перевізників з дрібними агрокомпаніями в «річкових» районах. Поточна ситуація і перспективи доставки мінеральних добрив. Наскільки можуть вирости перевезення продукції металургів. Потенційна вантажна база для українських річок з Білорусі.

 

Друга дискусійна панель: Інфраструктура

 

Огляд майданчиків під будівництво нових складів і елеваторів на річках. Які підводні камені існують під час будівництва комплексів (отримання сервітутів тощо). Які вільні причали є на балансі Адміністрації річкових портів, в якому вони стані. Досвід організації перевалки зернових з необлаштованих майданчиків.

 

Третя дискусійна панель: Флот і перевізники

 

Які компанії працюють на ринку річкових вантажних перевезень і хто планує таку діяльність. Де взяти флот, які існують бюрократичні перепони, що потрібно змінити в законодавстві. Доступ суден під іноземним прапором, що робити зі шлюзами. Чи повернуться каботажні перевезення на річках.

 

Для того, щоб взяти участь в Форумі (участь платна) – зареєструйтеся за посиланням(https://ports.com.ua/events/richkoviy-forum-2019)

 

Бажаєте стати спонсором, або партенром Форуму – завантажте умови(https://ports.com.ua/files/Banners/%D1%81%D0%BF%D0%BE%D1%81%D0%BD%D0%BE%D1%80%D0%B8.docx.pdf)

 

Додаткова інформація: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Розміщено на правах партнера

21-22 лютого 2019 року в Києві відбудеться міжнародна конференція «КОРПОРАТИВНЕ КАЗНАЧЕЙСТВО 2019».

ICIENERGY запрошує Вас на головну стратегічну конференцію 2019 року для корпоративних скарбників великих промислових, виробничих компаній і компаній ритейл сектору. Також у рамках конференції виступлять представники банківського сектору, консультанти й ІТ-компанії.

Цей захід справді можна назвати унікальним майданчиком для обміну досвідом між керівниками казначейства провідних компаній України, Європи й СНД.

Практичний досвід і успішні рішення, стратегії розвитку департаменту казначейства й майбутнє казначейства в компаніях є основною концепцією конференції цього року. Лідери ринку поділяться останніми нововведеннями й історіями успіху в процесі оптимізації роботи казначейства. Міжнародні експерти представлять унікальний досвід, який може реалізовуватися в сучасних реаліях.

У рамках майбутньої конференції буде порушений цілий спектр актуальних трендів від провідних професіоналів. Учасники обговорять низку таких питань: стратегії розвитку казначейства, впровадження нових ІТ-технологій, механізми цифрової реконструкції підприємств, огляд нових банківських продуктів, а також питання залучення фінансування. Не залишаться без уваги питання валютного регулювання, а саме новий закон "Про валюту й валютні операції".

Крім того, під час конференції, учасники обговорять питання розвитку сучасного казначейства, нові ІТ-рішення для оперативної реалізації й інтеграції казначейських систем.

Захід збере корпоративних скарбників, керівників фінансових департаментів і топ-менеджерів великих компаній України.

Основні теми конференції:

- Стратегія побудови казначейства у великій компанії

- Організація казначейського департаменту в компанії будь-якого рівня

- Практичні приклади з централізації казначейства

- Досвід з децентралізації: причини й наслідки

- Ефективне управління ліквідністю

- Стратегії підвищення ефективності казначейства шляхом трансформації

- Особливості автоматизації на основі різних ІТ-систем

- Огляд нового програмного забезпечення: огляд українських ІТ-продуктів

- Контроль і централізація платежів у холдинговій структурі

- Інтеграційні рішення для оптимізації роботи й витрат компанії

- Закон "Про валюту та валютні операції": застосування на практиці

- Огляд джерел залучення фінансування

- Робота з цінними паперами

- Оптимізація обігового капіталу

Щодо питань, пов'язаних з участю в конференції та за додатковою інформацією, просимо звертатися до куратора заходу Олени Волконської:

  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

 

Про компанію

IC|ENERGY - провідний організатор міжнародних конференцій для керівників провідних компаній у сферах: електроенергетика, нафта й газ, банківська справа й фінансові інструменти, інформаційні технології, інфраструктура й транспорт, страхування й управління ризиками.

http://icenergy.co.ukhttp://icenergy.co.uk

https://www.facebook.com/ICENERGYUK/

Розміщено на правах партнера

 

 

 

 

«Оркестр при свічах» - концерт, складений з перлин слухацьких симпатій, відбудеться 20 січняу Центральному Будинку художника! «Маленька нічна серенада» Моцарта і «Шербурські парасольки» Мішеля Леграна, «Лібертанго» Астора Пяццолли, «Угорський танець № 5» Брамса і музика з кінофільму «Чоловік і жінка» Френсіса Лея, та багато інших творів - чудовий і яскравий музичний коктейль!  У концерті беруть участь провідні українські музиканти - Національний президентський оркестр.

Колектив "Музичний сад" було створено у 1991 році. З того часу музиканти співпрацювали з багатьма виконавцями та грали музику різних напрямків. Це професіонали високого ґатунку, які завжди відкриті до творчих експериментів.  Художній керівник та головний диригент оркестру - Народний артист України Анатолій Молотай, диригент концерту - заслужений діяч мистецтв України Сергій Золотарев.

Подаруйте піднесений настрій собі і тим, кого любите! Музиканти створять неповторну романтичну атмосферу, яка залишиться у вашій пам’яті теплим спогадом, адже музика у виконанні майстрів, підкреслює  неповторність найкращих моментів нашого життя….

Друзі, чекаємо  Вас  на романтичному вечорі при свічах з найкращими українськими музикантами!

20 січня

Початок о 19:00

Будинок художника

Квитки від 150 гривень https://concert.ua/uk/event/orkestr-pri-svechah

Подія в фб https://www.facebook.com/events/590408694763277/

Сайт організатора http://muzsad.com.ua/http://muzsad.com.ua/

Відео

Джоаккіно Россіні - Інтродукція, тема та варіації для кларнета з оркестром

https://youtu.be/SoHcfGTntrU

Е.Гріг Концерт для фортепіано з оркестром ля мінор

 https://youtu.be/SV_O76PfX1E

М.Скорик Карпатська рапсодія https://youtu.be/mLCSQ3xNZoY

​​Олексій Ревенко ​та​ Нац​і​ональн​и​й президент​​​ь​ский оркестр Укра​ї​н​и ​( Олексій Ревенко - "Танец​ь​ В​і​тр​у​)

https://youtu.be/ry6Mn4qoi4g

https://youtu.be/ry6Mn4qoi4g

Розміщено на правах партнера

 

АГРОПОРТ ЗАХІД ЛЬВІВ 2019 (21-23 березня 2019 р.) - це X Міжнародна агропромислова виставка та форум з розвитку фермерства

АГРОПОРТ – це один з найбільших заходів аграрної галузі в Східній Європі. З 2018 року Міжнародний форум з розвитку фермерства AGROPORT проходить в трьох містах та охоплює інтереси індивідуально західних, південних та східних агровиробників. Місцем його проведення вже традиційно є термінали, виставкові площі і аеродромні перони аеропортів Львова, Херсона та Харкова.

Форум проводиться за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та Львівської обласної державної адміністрації. Організаторами виступають Департамент агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації та Aviabrand LLC.

АГРОПОРТ Захід Львів 2019, який відбудеться у Львові 21-23 березня буде орієнтований на дрібних і середніх фермерів. Серед ключових тем – тваринництво, рослинництво, вирощування органічної продукції, вирощування ягід, овочівництво, садівництво, рибне господарство, а також – діджиталізація сільського господарства.

До участі в Агропорті у Львові буде запрошено фермерів та господарів з Львівської, Волинської, Рівенської, Тернопільської, Хмельницької, Івано-Франківської, Закарпатської, Чернівецької, а також с інших регіонів України.

У 2019 році особлива увага буде приділятися сталому розвитку (SDG) сільських територій, що буде охоплювати комплекс питань та проблематики: від диверсифікації економіки на рівні громад, до соціальної сфери та безпечності харчових продуктів. Також в рамках програми вже вдруге відбудеться Українське Трипілля. Формат проекту передбачає демонстраційні покази в полях Західної, Східної та Південної України, а перший етап пройде саме на Львівщині в третій день заходу (23 березня).


 

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені