Анонс

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • Анонс
Зберегти
Скасувати
Відновити

Конференції, Презентації, Ярмарки

Полтавська органічна кон

Image - Полтавська органічна кон

20 та 21 червня 2019 року Органік Стандарт разом з ПП «Агроекологія» проводять спеціа

Четвер, 6.06.2019 COMMENTS

Культура, Спорт, Розваги

Художній проект "Обабіч"

У день відкриття Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал», 22 травня, у Мистецькому

Неділя, 5.05.2019 COMMENTS

Семінари, Конкурси, Тренінги

Конкурс STEAM-House 2019

У Києві стартують другі національні змагання для школярів з моделювання "розумних" прис

Неділя, 19.05.2019 COMMENTS

Форуми, Виставки, Саміти

Промисловий форум 2019

Image - Промисловий форум 2019

Міжнародний промисловий форум — найбільша промислова виставка в Україні, яка з 200

Субота, 18.05.2019 COMMENTS

Анонс

«СИЛОС.UA 2019» – це перша національна професійна платформа для пошуку шляхів підвищення рентабельності молочного бізнесу за рахунок основних кормів. На заході учасники отримають можливість поділитися досвідом та знайти кращі рішення для себе.

РЕЄСТРАЦІЯ НА САМІТ: http://bit.ly/2S50c47

У РАМКАХ ЗАХОДУ:
- кращі фахівці для обміну досвідом;
- майстер-клас з органолептичної оцінки силосу та сінажу, можливість порівняти свої зразки зі зразками інших учасників (цілком таємно, без оголошення підприємств);
- приклади розрахунку раціонів з основними кормами задовільної, доброї та відмінної якості (на прикладі конкретних ситуацій);
- заснування об’єктивного національного рейтингу силосів та сінажів;
- ярмарок контрактів – ексклюзивні пропозиції від партнерів для учасників заходу;
- фуршет, бізнес-знайомства та розважальна програма.

Реєстрація учасників з 9.00 до 10.00

Теоритична частина початок о 10.00
Фуршет, бізнес-знайомства та розважальна програма з 17.00
 

СПІКЕРАМИ виступлять:

Андреас Міллімонка - доктор, доцент Університету Гумбольта (Берлін), експерт з силосування, технічний директор по силосуванню, німецька компанія ADDCON. Має безцінний практичний досвід роботи в німецьких кооперативах директором заготівлі основних кормів.

Володимир Отченашко - доктор сільськогосподарських наук, професор кафедри годівлі тварин та технологій кормів ім. П.Д. Пшеничного, Національний університет біоресурсів і природокористування України.

Руслан Вишневий – директор з тваринництва компанії «VITAGRO».

Андрій Білоус - фахівець з годівлі Департаменту зернових культур ТОВ «КВС-УКРАЇНА».

Сергій Красновський - начальник відділу розвитку продуктів та агросервісу Департаменту кукурудзи та соняшнику ТОВ «КВС-УКРАЇНА».

Валерій Алєксєєв - керівник проекту, чеська компанія TEKRO; представник німецької компанії ADDCON; модератор курсу заготівлі основних кормів на Soft-agro. Має багаторічний досвід з питань економіки заготівлі високоякісного силосу та сінажу.

Євген Болошенко - експерт з кормозаготівлі, консультант відділу сервісу з ВРХ, чеська компанія TEKRO. Має тривалий практичний досвід технологічного супроводу заготівлі кормів.

РЕЄСТРАЦІЯ НА САМІТ: http://bit.ly/2S50c47

Контакти для уточнення будь-яких запитань стосовно саміту:
Тел.: 0800-330-323 (безкоштовно з усіх операторів)
Viber: +38(050)-482-88-95 

 

Розміщено на правах партнера

15 березня відбудеться II Судовий форум ААУ.

Судовий форум – це масштабна та професійна подія, яка сприяє public discussion сучасного стану та перспектив судової системи України.

Головною метою створення такого незалежного майданчика є об’єднання адвокатів, суддів, органів державної влади задля обговорення практичного досвіду після судово-правової реформи та запровадження нових правил адміністративного, господарського та цивільного судочинств.

 

Дата: 15 березня 2019 року
Місце проведення: Український Дім, вул. Хрещатик, 2
Час: 09:00 – 19:00
 

Поговоримо на теми:

- Нова філософія правосуддя в дії. Адвокатсько-суддівський погляд.
- Процесуальні новели: рік потому.
- Сімейні спори: тенденції практики та секрети успіху.
- Податкові спори: судовий (державний) захист від держави.
- Процесуальний hardtalkіз суддею ВС.
- Монополія на майбутнє – адвокатура у вирі судово-правових реформ.

Захід відбудеться в декількох форматах: дискусії, public talks, бутік-конференції, обговорення тем за участю суддівського ложе, відкриті дискусії.

 

Серед спікерів:провідні адвокати, в тому числі з суддівським досвідом; судді, зокрема, з адвокатським минулим; представники органів державної влади; науковці та інші відомі правники, які забезпечать високу професійність обговорення питання судоустрою та судочинства.

 

Генеральний партнер - EQUITY.EQUITY.

Експертний партнер -Pavlenko Legal Group

 

Благодійний внесок для членів ААУ:
- до 01.02.2019 – 1100 грн
- до 14.03.2019 – 2000 грн


Благодійний внесок для інших учасників:
- до 01.02.2019 – 1500 грн
- до 14.03.2019 – 2500 грн


Благодійний внесок для студентів/членів КМА ААУ:
- 800 грн.

 

Програма та реєстрація за посиланням http://www.uaa.org.ua/events/14364/http://www.uaa.org.ua/events/14364/

 

З приводу питань звертайтесь, будь ласка, за такими контактами:

З приводу питань звертайтеся, будь ласка, за такими контактами:

e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript /

+38067-343-3407

Розміщено на правах партнера

16-18 квітня 2019 р. у Києві відбудеться головна бізнес-подія регіону у сфері сонячної енергетики, присвячена новітнім технологіям, трендам та інвестиційним можливостям - CISOLAR 2019,8-ма Міжнародна Конференція та Виставка Сонячної Енергетики в Центральній та Східній Європі (ua.cis-solar.com).

Сьогодні розвиток сонячної енергетики є одним із пріоритетних напрямків для інвесторів у світі та Східній Європі зокрема.

Так в Україні станом на 1 жовтня 2018 р. було побудовано понад 1,06 ГВт потужностей сонячних електростанцій іза підсумками року цей показник зросте до 1.2 ГВт.

Крім проектів класу large scale,також стрімко розвивається сегмент малих сонячних станцій, зокрема надахових.

ВУкраїні, починаючи з 2015 р., в інсталяцію малих домашніх станцій було інвестовано понад 72 млн. євро. Кількість домогосподарств, обладнаних сонячними електростанціями, станом на 1 жовтня2018 р. перевищила 6 500.

Одним із ключових питань CISOLAR 2019 буде можлива зміна моделі ринку сонячної енергетики - перехід від системи зелених тарифів до аукціонної системи. Саме така законодавча ініціатива знаходиться сьогодні в центрі уваги ринкових гравців та інвесторів.

Насичена ділова програма заходу дозволить отримати учасникам відповіді на галузеві питання різних рівнів складності та інформацію найвищого професійного рівня.

16 квітня в готелі Hilton (бул. Т. Шевченка, 30) відбудеться ключова B2B подія -Конференція CISOLAR 2019, в якій візьмуть участь понад 70 спікерів та 500 делегатів з більш ніж 30 країн – власники, керівники, директори впливових міжнародних компаній, а також інвестори та підприємці у галузі сонячної енергетики.

 

Зокрема, в перший день учасники конференції обговорять перспективи розвитку галузі, основні тенденції та інвестиції в проекти сонячної енергетики. Доповідачі поділяться міжнародним досвідом та розкажуть про нові технології та інноваційні рішеннядля PV-сектору.

 

Також 16 квітня відбудеться важлива частина CISOLAR2019 - CISOLAR AWARDS2019 Ceremony, на якій традиційно будуть оголошені кращі проекти сонячної енергетики Центральної та Східної Європи.

 

17-18 квітня у Виставковому Центрі «ACCOInternational» (просп. Перемоги, 40-Б) пройде 2-деннавиставка CISOLAR 2019. У масштабному трейд-шоувізьмуть участь понад 100 експонентів, які продемонструють нові проекти, найкращі технологічні рішення та сервіси для бізнесу та приватного сектору. Кількість відвідувачів виставки очікується на рівні 5 000+.

Практичні тренінги та воркшопидля PV-інсталяторів - невід’ємна частина події, будуть проходити паралельно з Виставкою, 17-18квітня. Заходи будуть корисні для власників малих підприємств, об'єктівнерухомості — приватних та багатоквартирних будинків, які вже встановили сонячні електростанції, експлуатують їх або планують побудувати. Учасники дізнаються,як зекономити за допомогою «зеленого тарифу» та розпочати розвиток власного бізнесу.

 

CISOLAR 2019 – це перша головна бізнес-платформа в Центральній та Східній Європі, на якій учасники обмінюються досвідом найуспішніших PV-проектів, обговорюють актуальні питання у сфері сонячної енергетики та дізнаються про останні тренди, юридичні аспекти, презентують ідеї та новітнірішення, укладають контракти, знаходять і зміцнюють партнерські зв’язки.

 

Станьте учасником CISOLARта приєднуйтесь до всесвітньо відомих експертів, учасників міжнародного ринку сонячної енергетики, постачальників найсучасніших технологічних рішень — особистостей, які своєю діяльністю та досягненнями пишуть нову сторінку розвитку енергетичної галузі.

Майбутнє починається тут!

Організатор – Центр Інноваційного бізнесу (IB CentreEurope)


Зареєструватись на CISOLAR2019 можна
запосиланням:

https://ua.cis-solar.com/ ,

 

зателефонувати чи написати Організаційному комітету:

тел.: +38 044 383 03 56

e-mail:  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

 

Розміщено на правах партнера

1 лютого 2019 року в Києві відбудеться 3-е Щорічна Бізнес-Подія по торговому маркетингу України та зарубіжжя - BIG TRADE-MARKETING SHOW: FOCUS ON THE CUSTOMER EXPERIENCE!

Засновник - B2B медіа-група TradeMasterGroup.

Конференція об'єднає на одному майданчику 300 учасників з України та ближнього зарубіжжя, щоб не тільки обговорити намічені тренди, а й обмінятися досвідом з колегами по впровадженню трейд-маркетингових активностей, а також познайомитися з новими потенційними колегами та партнерами. І все це за 9 годин виняткової практики!

Аудиторія конференції: керівники відділу трейд-маркетингу, маркетингу, маркетологи, трейд-маркетологи, бренд-менеджери, генеральні директори, власники, директори з продажу виробничих і роздрібних компаній, дистриб'юторів, а також власники рекламних і маркетингових агентств.

В рамках конференції BIG TRADE-MARKETING SHOW Ви дізнаєтеся:

• Кращі світові практики вдосконалення купівельного та споживчого досвіду.

• Що повинен враховувати трейд-маркетолог постачальника, формуючи річний промо-план.

• Як не злити бюджет підключаючись до програм лояльності Мереж?

• Приклад успішного формування клієнтського досвіду в соціальних мережах.

Відео анонсанонс конференції конференції

У програмі Заходу 4 Сесії в 2-х паралельних залах:

Сесія I. Customer experience today

1. Взаємозалежні: вплив змін в поведінці споживачів на ритейл і навпаки.

Марина Костроміна, Account Director Kantar TNS в Україні.

2. Кращі світові практики вдосконалення купівельного та споживчого досвіду.

Тетяна Скоробогатова, Тренер по трейд-маркетингу з 2011 року. Консультант по запуску та управління продажами українських брендів на території ЄС. Досвід роботи на позиції директора з маркетингу в найбільших виробничих і дистрибуційних фуд-компаніях («Геркулес», «Колбіко», «Хладік», «Асторгу», ін.).

3. Вимірювання купівельної задоволеності всередині і за межами магазина. Або як дані про купівельну задоволеності впливають на продажу.

Антон Лядрік, Керівник NPS проектів в лінії магазинів EVA. Екс-директор департаменту сервісу та проектів мережі Цитрус.

4. Шлях покупця. Щоповинен враховувати трейд-маркетолог постачальника, формуючи річний промо-план.

Надія Фоміна, Екс-Маркетинг директор мережі Цитрус. Професійний досвід: Національна мережа Prostor - Директор по маркетингу. Unilever Ukraine - Маркетинг менеджер категорії TEA & FOODS. Більш ніж 16-ти річний досвід роботи в міжнародному рекламному агентстві DDB Ukraine.

Сесія II. How to increase customer satisfaction. Practices.

1. EVENT TRADE PROMOTION - запам'ятовується і ефективне зіткнення бренду і покупця.

Андрій Яблочков, Засновник компанії Food Court Service і Ольга Воробйова, Маркетинг спеціаліст, бренд Somersby.

2. Створення платформи по роботі з внутрішнім клієнтом: комунікація, мотивація, впровадження стратегії.

Назар Новосельський, Head of Business Development, Група Компаній Нові Продукти.

3. Формування відносин з покупцем до і після торгової точки.

Марина Сергієнко, Global Marketing Director в Корпорації «Біосфера».

4. Формування споживчого досвіду біля полиці.

Андрій Морозов, Лідер команди Trade-Marketing, Компанія «Май» Україна.

5. The talks

Робота з негативним досвідом: Покупець VS Постачальник з рітейлерів.

 

Сесія III. Retail tour

1. Як знаходити, заводити і адаптувати нові формати роздрібної торгівлі на вітчизняний ринок?

Сергій Євтушенко, Власник роздрібної мережі «Червоний маркет».

2. Як отримати лояльність без програми лояльності?

Дмитро Демидов, Маркетинг директор мережі ресторанів японської кухні «Сушия».

3. Як зміна KPI в програмах лояльності збільшила задоволеність клієнта і разом з ним збільшила продажі.

Вікторія Гнаток, Директор департаменту стратегічного маркетингу торгової мережі МОРЕ ПИВА.

4. Як не злити бюджет підключаючись до програм лояльності мереж.

Наташа Шилова, Директор з маркетингу «Арикол».

 

Сесія IV. Digital stage

1. Вплив e-commerce на трансформацію стратегій мережевих рітейлерів.

Юлія Пузирьова, Watsons Україна.

2. Як почати онлайн торгівлю роздрібного магазину.

3. Приклад успішного формування клієнтського досвіду в соціальних мережах, що трансформує в офлайн-продажу.

Микита Коваленко, Завідувач відділенням маркетингу і реклами, Медмаркет «Аптека24».

4. Збільшення продажів через доповнену реальність. Вважаємо ефективність.

Інна Терещенко, Директор Бренда, «Ашан» Україна.

!Программа формується актуальними темами та спікерами.

Завантажити програму конференції

 

На конференції Big Trade-Marketing Show:

1. Ви зможете ознайомитися з досвідом інших компаній і обмінятися позитивним досвідом впровадження трейд-маркетингових активностей.

2. Прослухавши доповіді експертів галузі, Ви зможете проаналізувати діяльність Вашої компанії, щоб йти в «ногу» з ринком.

3. В ході конференції та доповідей спікерів, є відмінна можливість зачерпнути нові ідеї та інсайти, які можна буде впровадити в своїй роботі.

4. Конференція дає можливість обговорити взаємодію рітейлера і виробника в області цінової політики.

5. Під час неформального спілкування Ви зможете обмінятися досвідом з колегами, познайомитися з новими потенційними клієнтами, а також обговорити подальшу співпрацю з вже існуючими партнерами.

6. Конференція дає можливість отримати найсвіжішу інформацію про тенденції ринку трейд-маркетингу, поведінки споживача і його потребах.

7. На конференції є можливість дізнатися інноваційні інструменти трейд-маркетингу.

8. Конференція покликана поліпшити комунікації і вибудувати конструктивний діалог між виробником і рітейлером по просуванню товару кінцевому споживачеві.

9. На міні-виставці, яка проходить в рамках конференції всі учасники можуть ознайомитися з інноваційними рішеннями в сфері трейд-маркетингу і протестувати їх на стенді.

Завдяки Конференції, учасники зможуть не тільки порівняти свої досягнення з іншими трейд-маркетологами, але і отримати безцінний досвід через практичну спрямованість конференції!

З нетерпінням чекаємо вас на єдиній грандіозній і корисній конференції з практичної точки зору трейд-маркетологів!

Крім того, BIG TRADE-MARKETING SHOW: FOCUS ON THE CUSTOMER EXPERIENCE стане місцем, де можна завести корисні знайомства і отримати можливість розширити партнерську і клієнтську базу.

Задати уточнюючі питання: 067- 828-22-59, 067-502-99-00

Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Отримайте знижку 5% по промокоду ___

Детальна інформація та реєстрація для бронювання місця

До зустрічі на головній події в сфері трейд-маркетингу.

Організатор TradeMasterGroup. 10 років довіри ТОП-менеджерів України та зарубіжжя.

 

Розміщено на правах партнера

Запрошуємо вас на Бізнес-форум, який відбудеться 30 січня 2019 р. в м.Київ: ОРГАНІЧНИЙ ЯГІДНИЙ БІЗНЕС: ПОМИЛКИ 2018 – ПЕРСПЕКТИВИ 2019.

Сайтorganicbusiness.com.ua/business-forum-of-organic-berries-of-ukraine/organicbusiness.com.ua/business-forum-of-organic-berries-of-ukraine/
Місце проведенняКонференц-зал БЦ «Compass FM» (Київ, вул. Смоленська, 31-33)Конференц-зал БЦ «Compass FM» (Київ, вул. Смоленська, 31-33)

Про Бізнес-форум:
‣  Подія, на якій всі учасники органічного ягідного ринку зберуться, щоб обговорити результати
минулого 2018 року, проаналізувати помилки і знайти рішення для успішного 2019 року!
‣  Головний майданчик для спілкування та співпраці учасників органічного ягідного ринку:
виробників, переробників, консультантів, виробників матеріалів та саджанців тощо.
‣ Провідні експерти назвуть наріжні проблеми галузі та вкажуть на варіанти для їхнього вирішення у 2019-му! 
‣ Подія, на якій ви дізнаєтесь всю свіжу інформацію про тенденції, новини, проблеми бізнесу на органічній ягоді та перспективи у 2019 році!

СпіворганізаториOrganic Business SchoolOrganic Business School та Органік СтандартОрганік Стандарт

Теми, на яких учасники зосередяться на Форумі:
◦ Найактуальніші питання ягідного ринку у 2018-му; 
◦ Помилки, провали, та як не припуститися їх у майбутньому;
◦ Аналіз, висновки та рішення на озброєння виробника у 2019 році.

Спікери:15 практиків, власників підприємств, та експертів органічного ягідного та ягідного ринку України представляють  11 регіонів України:

Андрій Білий, власник ФГ "Ніжин Агроінвест", Чернігівщина

Микола Биков, агрофахівець, агроконсультант, Хмельницький

Богдан Боруховський, засновник ягідного виробництва AVANT Organic, Київщина

Олег Босий, агрофахівець, партнер розсадника FruiTech

Віталій Ішмурат, засновник ягідного виробництва, Волинь

Андрій Калиняк, власник органічного ягідного підприємства "Волос Трейд", Львівщина

Сергій Коробкін, засновник ферми "Оріль-еко", Дніпропетровська обл.

Борис Кукунін, засновник ягідного виробництва "Золота ягода", Черкащина

Ірина Кухтіна, Президент Асоціації «Ягідництво України», експерт ягідного ринку

Сергій Марчук, засновник ФГ "Благодатна ферма", Вінниччина

Олег Науменко, засновник СВК "Ягідки", Київщина

Дмитро Панков, Директор ТзОВ «ХІПП-Ужгород»

Сергій Стеценко, співзасновник "Диканські ягоди", Полтавщина

Денис К., співвласник органічної ферми Friendsberry organic farm, Київщина

Василь Шукалович, інспектор «Органік Стандарт»

 

Формат Форуму - ідеальний для бізнес комунікацій:

                          багато живого спілкування, постійна діюча зона переговорів
                          2 зали: №1 для виступів експертів та №2 для спілкування нон-стоп

Захід відбудеться за підтримки проекту
«Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства»

Реєстрація: 
Тел: +38 (067) 103 9694, +38 (050) 944 1242
Email:  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript 
 
 
  
 
 Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript
На сайті: http://organicbusiness.com.ua/business-forum-of-organic-berries-of-ukrainehttp://organicbusiness.com.ua/business-forum-of-organic-berries-of-ukraine

Відслідкувати подію в Facebookhttps://www.facebook.com/events/791135301278788/https://www.facebook.com/events/791135301278788/

 

Розміщено на правах партнера

 

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені