Анонс

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • Анонс
Зберегти
Скасувати
Відновити

Конференції, Презентації, Ярмарки

FoodMaster & PrivateLabe

10-а Ювілейна Міжнародна практична конференція FoodMaster & PrivateLabel-2019. Дата і міс

Субота, 23.03.2019 COMMENTS

Культура, Спорт, Розваги

Благодійний концерт фонд

Благодійний фонд допомоги онкохворим дітям "Краб" активно працює з 2005 року та заснова

Вівторок, 9.04.2019 COMMENTS

Семінари,Тренінги,Майстер-класи

Конкурс Східного партнер

31 січня 2019 року міністри закордонних справ Литви та Польщі Лінас Лінкявічюс та Яцек Чапутовіч

Субота, 2.03.2019 COMMENTS

Форуми, Виставки, Саміти, Конкурси

5-ий Форум енергоефектив

12 квітня 2019 р. у Києві у КВЦ "Парковий" Держенергоефективності організ

Середа, 3.04.2019 COMMENTS

Анонс

Міжнародний Гранд Форум «Навколо Хмари. Навколо Даних. Навколо КЦ. Навколо IoT. SmartSMB» у Києві відбудеться 26 лютого 2019 року в Києві.

Web-сайт: https://kyiv-bit-2019.ciseventsgroup.com/?utm_marker=IP19BIZ

Адреса: Ультрамарин Хол, РК Ультрамарин, 3-й поверх, Україна, Київ, вул. Василя Липківського, 1А

 

26 лютого Київ зустріне головну подію вітчизняного ІКТ-ринку – Міжнародний Гранд Форум «Навколо Хмари. Навколо Даних. Навколо КЦ. Навколо IoT. Smart SMB» (або BIT-2019). Цей унікальний галузевий захід, що відрізняється комплексним підходом, якістю інформаційного наповнення та неповторною атмосферою, традиційно збере найкращих представників ІКТ-спільноти та бізнес-середовища регіону.

 

На Форумі ви зможете почути наступні цікаві виступи:

·         «UCloud. Приклади використання», Данило Бєлов, директор з розвитку, UCloud

·         «Нові технології і рішення ESET для протидії сучасним загрозам», Вячеслав Заріцький, провідний технічний спеціаліст, ESETУкраїна

·         «Хмарний провайдер UCloud. Погляд з середини», Данило Бєлов, директор з розвитку Ucloud

·         «Що вміють чат боти і кому вони потрібні», Валентин Ярошинський, директор з розвитку, NOVA IT

·         «Ефективні процеси — запорука успішного контакт-центру», Ніна Марцин, Незалежний експерт Співзасновник Інтерактивної Бізнес-Школи SCALE Член Ради Всеукраїнської Асоціації Контактних Центрів (ВАКЦ)

·         «Набір і мотивація персоналу. Нові методи», Оксана Музиченко, керівник HR підрозділу України

·         «Тренди і виклики 2019, ч.1», Ірина Величко, експерт з побудова та керування контактного центру, співзасновнік аутсорсингового контактного центру Simply Contact та консалтінгової компанії "Величко та партнери"

·         «Тренди і виклики 2019, ч.2», Людмила Буракова, експерт

·         «Як GigaCloudпобудував лідера хмарного ринку України», Сергій Пилипенко, керівник відділу enterprise-продажів GigaCloud

·         «WesternDigital: Від клієнтських продуктів до Ентерпрайз-рішень — найширше портфоліо пристроїв для зберігання даних», Ірина Темченко, регіональний представник в Україні, Western Digital

·         «Технології майбутнього», Анна Рижкова, старший регіональний представник в країнах СНД і Балтії, Seagate

·         «Готуйтеся — все міняється!», Вадимас Станюленас, регіональний керівник з розвитку послуг ЦОД, Baltneta

·         «Перспективи розвитку АКЦ в Україні», Сергій Самко, заступник операційного директора АКЦ «Simply Contact»

·         «Як зберегти ефективність при масштабуванні проекту телемаркетингу?», Богдан Шамбра, керівник проектів з оптимізації та розвитку виробництва, BEEPER  

·         «Кібер безпека бізнесу як сервіс в епоху змін», Анатолій Пархоменко, Директор,БМ Системи

·         «Кібер безпека бізнесу як сервіс в епоху змін», Анатолій Пархоменко, Директор,БМ Системи

·         «Як їздити на мерседесі по ціні жигулів. Рішення для КЦ в хмарах», Сергій Орлов, CCIE

·         ADVANTECHWISE-PAASДРАЙВЕР INDUSTRY4.0,  Віктор Мазовський, провідний менеджер ТОВ «ДІСТІ-ПРО»

Також ви зможете напряму поспілкуватися з представниками таких компаній, як ESET, UCLOUD, WesternDigital, Seagate, BaltNeta, Укртелеком, GigaCenter, GigaCloud, SimplyContact, Advantech, Beeperта іншими.

Інформація постійно оновлюється і ви можете стежити за нею на сайті: https://kyiv-bit-2019.ciseventsgroup.com/?utm_marker=IP19BIZ

 

Протягом всього часу проведення Форуму буде діяти виставка, де відвідувачі зможуть ознайомитися з новітніми розробками, побачити їх втілення в реальних продуктах, живі демонстрації та інсталяції.

Одна з найбільш цінних складових Форуму - це спілкування партнерів та відвідувачів, можливість задати найболючіші питання безпосередньо представникам провідних виробників обладнання та ІТ-рішень, постачальникам та експертам, отримання великої кількості корисних ділових контактів.

А для того, щоб спілкування протікало неформально, в дружній обстановці, відвідувачів BIT-2019 крім ділової частини чекає розіграш цінних призів та нетворкінг.

Увага! Кількість місць обмежена - поспішайте зайняти найкращі з них на BIT-2019.

Реєстрація:

https://kyiv-bit-2019.ciseventsgroup.com/registration.html?utm_marker=IP19BIZ

Все, що стосується BIT-2019у Києві, можна знайти на офіційному сайті заходу.

Про CIS Events Group

Міжнародне маркетингове агентство CIS Events Group (www.ciseventsgroup.com) фокусується на ІКТ-ринку країн ближнього та далекого зарубіжжя. Основний напрямок діяльності: проведення заходів від великих форумів до навчальних семінарів. Агентство надає послуги: call-center, збір та обробка лідів, маркетингові та аналітичні дослідження, розробка рекламних кампаній і консалтинг.

Розміщено на правах партнера

1-го березня 2019 року в м.Київ в БЦ «101 Tower» відбудеться єдина Спеціалізована Конференція України для Генеральних Директорів, ТОП-менеджерів і Власників в області виробництва і побудови продажів непродовольчих товарів, будівельних матеріалів, DIY, Home Improvement, Household.

Конференція NonFoodMaster проходить з 2012 року. Серед постійних учасників понад 200 компаній постачальників і ритейлерів будівельно - оздоблювальних матеріалів і товарів для облаштування будинку, і суміжних сфер NonFood.

Аудиторія конференції NonFood & ShopМaster:

•         Для власників магазинів будівельно-оздоблювальних матеріалів, товарів для декору, меблів, дверей, освітлення, сантехніки, інструментів для саду / городу, і інших компаній-постачальників.

•         Для ТОП-менеджерів компаній, генеральних, комерційних, директорів з розвитку, продажу, закупок і маркетингу, керівників СТМ (Private Label), компаній рітейлерів і постачальників DIY.

•         За участю ключових партнерів: власників торгових майданчиків, володарів торговельних технологій для збільшення продажів в роздрібній торгівлі, постачальників обладнання, IT-рішень, послуг логістики на аутсорсинг і інших, чий досвід максимально корисний в розвитку сегмента DIY.

Цілі і завдання Конференції NonFood & ShopMaster-2019:

1.      Уявити в кейсах і прикладах, нові, успішні шляхи реалізації стратегій розвитку бізнесу DIY.

2.      Створити сферу розробки дискусійних рішень, які дадуть оптимальний з точки зору диверсифікації бізнесів, результат.

3.      Знайти нові тактики реалізації напрямків продажів, фінансів, маркетингу, менеджменту, HR.

Ставши учасником конференції, Ви отримуєте:

•         Вичерпну інформацію: про ключові тренди розвитку ринку, в т.ч. зміни споживчих переваг і планах ключових гравців ринку (купців (мереж) і Постачальників).

•         Антикризові стратегії провідних гравців ринку, які допомагають виживання і процвітання бізнесу в Україні.

•         Досвід впровадження практичних рішень для розвитку компаній Вашого сегмента і розвитку взаємин між Партнерами.

•         Можливість укладення нових контрактів на поставку товарів - знаходження нових партнерів серед виробник, дистриб'ютор, Роздрібних мереж).

•         На конференції у Вас є не тільки можливість почерпнути успішний досвід, отримати потужний заряд для розвитку бізнесу, а й презентувати Вашу компанію перед аудиторією потенційних партнерів, підвищити впізнаваність Вашого бренду за допомогою рекламних проявів.

Кращі експерти галузі і лідери серед ритейлерів і постачальників зададуть курс розвитку на 2019 рік, освітивши такі ключові питання:

1.      Аналітика ринку DIY, Home Improvement, Household. Перевага покупців в 2019 році.

2.      Успішні трейд-маркетингові та рекламні проекти в категорії Non-food.

3.      Інноваційні стилі управління - як ефективний інструмент комунікації з новими поколіннями співробітників.

4.      Логістика - як невід'ємний фактор, що впливає на розвиток бізнесу DIY.

5.      Категорійний менеджмент в DIY. Ефективне управління асортиментом.

6.      Побудова системи ціноутворення для різних каналів збуту.

7.      Інноваційні стратегії поведінки в переговорах - для продавця і для закупника.

8.      Сучасні IT рішення для ведення операційної діяльності. Фінансовий і бухгалтерський облік, CRM система, в одній системі - дешево і просто.

9.      Оформлення торгових площ магазина, створюємо комфорт для клієнта - отримуємо його лояльність. Робота з клієнтом біля полиці.

10.  Розвиток e-commerce в DIY, діджіталізація і інші сучасні інструменти залучення покупця.

* Особливістю конференції 2019 року стане Практичний майстер-клас на тему: «Збільшення продажів з 1 кв.м магазину».

В програмі конференції:

- Тема:Кейс рітейлу США з управління поличним простором і збільшення прибутку з м.кв. магазина за допомогою сезонних товарів.

Спікер:Тетяна Гусєва, провідний експерт зі створення та розвитку роздрібного бізнесу (Москва) .Засновник і Керуючий директор агентства Expert Retail. Спеціалізується в області консалтингу та управління вартістю роздрібного бізнесу. Управляє власним роздрібним бізнесом (мережа міні маркетів), проходять стажування в ньому менеджерів роздрібних мереж Клієнтів. Більше 20 років на ринку FMCG на керівних посадах. Має успішний досвід створення та запуску роздрібного бізнесу та виробництва, удосконалення операційних бізнес-моделей роздрібних мереж, проектування торгових площ, налаштування основних бізнес-процесів в роздробі і виробництві.

- Тема:Оформлення торгових площ магазина, створюємо комфорт для клієнта - отримуємо його лояльність. Робота з клієнтом біля полиці.

Спікер:Сергій Цимбал, Заступник керівника департаменту навчання і розвитку персоналу, ТОВ «Епіцентр К».

Тема:Узгоджується.

Спікер:Віта Войнілович, Директор «БНС Трейд», «БНС КАМПАНІ» (Брено Calvin Klein Jeans, TopShop / TopMan Michael Kors) з 2007 р Екс-директор «РД-Груп» (мережа магазинів LeFutur).

- Тема:Підвищення ефективності роботи рітейлера за допомогою додатків для продавців. Кейс Алло.

Спікер:Валерій Золотухін, Екс Виконавчий директор «ГК« Алло ».

- Тема:10 компетенцій КАМів для переговорів з мережами.

Спікер:Валерій Глубоченко, Автор методики ведення переговорів SalesMaster і системи тренувань торгового персоналу, яку використовують 250+ компаній на ринку СНД, в 84 сегментах ринку; Дворазовий володар титулу «Золотий тренер з продажу в СНД» в 2013 і 2015 рр. на конференції «В2ВMaster.Бітва кращих тренерів СНД»; У числі міжнародних клієнтів: Henkel Bautechnik, DANONE, Johnson & Johnson, HIPP, Syngenta, UNILIN, ORIFLAME, HP, Microsoft, Grundfos, CMS Cameron McKenna, AXA, TOYOTA і ін.

- Тема:Інноваційні стилі управління - як ефективний інструмент комунікації з новими поколіннями співробітників.

Спікер:Тетяна Ільєнко, Засновник Міжнародного співтовариства Ефективних коучів «Youcoach». Автор тренінгу «Новий стиль управління - коучинг». Засновник компанії «Трейд Мастер Групп».

- Тема:Сучасні IT рішення для ведення операційної діяльності. Фінансовий і бухгалтерський облік, CRM система, в одній системі - дешево і просто.

Спікер:Експерт компанії «Спілка Автоматизаторів Бізнесу»

Партнери події:

IT-Партнер - Спілка автоматизаторів бізнесуСпілка автоматизаторів бізнесу;

Трансформаційний Партнер - YouCoach;

Партнер кава-брейків - Trevi.

Пакет і вартість участі:Преміум 13500 грн .; VIP 7500 грн .; Стандарт 4900 грн .; Економ 3500 грн.

*Реєстрація по пакету "Економ" і "Стандарт" доступна тільки для Виробників, рітейлери, дистриб'юторів.

Онлайн-регистрация

Отримайте знижку 5% по промокодом ОК 18

Задати уточнюючі питання і зареєструватися Ви можете по телефону:

067- 828-22-59, 067-502-99-00

Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Чекаємо Вас на Унікальною конференції в межах Українського ринку, для фахівців в області непродовольчих товарів!

Forum Digital Transformation пройде 19 березня 2019 року за адресою: м. Київ, вул., Амосова 12, БЦ «Горизонт Парк», Американська торгівельна палата в Україні(ACC).

Шлях цифрової трансформації та успіх цифрової економіки залежить від спільних узгоджених зусиль держави, бізнесу і громадськості. І це не просто автоматизація виробництва та виробничих процесів. В першу чергу, це зміни в правилах взаємодії для учасників у середовищі, бізнес-моделі, стратегії розвитку.

Організатори: 7EVENTGROUP, Асоціація "ВАІБІТ", "Фінансова студія".

Партнери: АСС, НАБУ, Hi Tech Office, Бізреліз.

20+спікерів;  120+ учасників;  Експозиції від партнерів

Ключові питання для обговорення:

  • Яке майбутнє чекає на український бізнес без цифровізації?
  • Перспективи інвестиційного зростання в Україні і чи  сприяє держава розвитку цифрових технологій?
  • Передові технологій (Інтернет речей, Штучний інтелект, Блокчейн, Хмарні сервісита ін)
  • Цифрові модифікації компаній (Системи автоматизації  бізнес процесів, Цифровізація фінтех послуг, Трансформація банківського і фінансового сектору та ін.)
  • Готовність бізнесу до цифрової трансформації
  • Шанси України на цифровий прорив і що для цього потрібно зробити
  • Міжнародний досвід, кейс «Практика»
  • Кібербезпека, інформаційна безпека 

Формат заходу передбачає доповіді, панельні дискусії та презентаційні стенди цифрових рішень. 

Аудиторія: генеральні директора, комерційні директора, керівники маркетингу, керуючі по виробництву, керівники ІТ-напрямків

Умови участі:https://7eventgroup.com.ua/wp-content/uploads/2019/01/Digital-Transformation-terms.pdf

Реєстрація:https:https://digitaltransformation.ticketforevent.com/?fbclid=IwAR3A1ts5Qd1CWHH2D1wIQqXflldlARpYvOgBeprKmrfj4kEB3YzxsGIUaj8

Особливі умови для учасників від партнерів: ACC, НАБУ, HiTechOffice, БІЗРЕЛІЗ

Код для компаній, які реєструються від Бізрелізу BIZ5.  За цим кодом компанії отримають 5% знижки.

Контакти для зв'язку:
Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Контакти:   +38067-375-76-37; +38095-356-99-69

Розміщено на правах партнера

За останні кілька років українська харчова промисловість поступово почала завойовувати нові ринки і доводити свою конкурентоспроможність на світовій арені. Однак власники і керівники цього бізнесу зіткнулися з новими проблемами, не встигнувши закріпити старі процеси: як зберегти свою конкурентоспроможність; як ефективно побудувати роботу всередині підприємств; як бути в тренді і як стати або залишитися лідером ринку?

 

Ukrainian Food Industry Summit— найбільший в Україні захід для власників і топ-менеджерів компаній харчової промисловості (виробництво, дистрибуція, логістика, реалізація своєї продукції), в рамках якого провідні експерти галузі розкажуть власні техніки побудови успішного підприємства. Саміт відбудеться в Києві 13 лютого з 10:00 до 18:30.

 

     На сцені заходу своїм досвідом поділяться кращі представники харчової індустрії в Україні: Богдан Шаповал — генеральний директор Ukrainian Food Export Board; Євген Клопотенко — кулінарний експерт, бренд-шеф, засновник Гастромастерської Confiture; Іван Філіппов — керівник напрямку «Управління торговими марками» ПрАТ "Миронівський Хлібопродукт" та інші експерти. Також в рамках заходу виступить і його організатор, засновник компанії "Бізнес-Конструктор" — інноваційного проекту з навчання та консалтингу бізнесменів і управлінців — Кирило Куницький, який навчив 10 000+ підприємців з різних країн, забезпечивши їм значне зростання результатів бізнесу.

 

     Учасники саміту отримають: інсайти від кращих бізнесменів галузі, реальні кейси та інструменти, нетворкінг, спеціальні умови для навчання в Школі Системного Бізнесу «Бізнес-Конструктор» і багато іншого.

 

     Саміт корисно відвідати як власникам і керівникам компаній, що спеціалізуються на виробництві і продажу продуктів харчування, так і тим, хто планує відкривати свій бізнес в цій галузі, оскільки програма заходу розкриває найактуальніші питання харчової промисловості:

 

•        Шлях від стартапу до системної компанії в харчовій галузі

•        Правила побудови особистого бренду

•        Основи створення Private Label

•        Вихід нової торгової марки: що робити і як підбирати постачальників

•        Етапи розробки і виведення продукту / бренду на ринок

•        Основи стратегічного планування: як підвищувати показники щоквартально

•        Головні бізнес-процеси і як їх налагодити

•        Правила побудови сильної команди

•        Нестандартні рішення для виходу на нові ринки

 

     Ukrainian Food Industry Summit — це поєднання класичних стратегій роботи в харчовій індустрії, а також трендів майбутнього. Сьогодні ці тренди — конкурентна перевага, а вже завтра стануть must-have для будь-якого бізнесу в харчовій галузі.
 

Детальніше про захід: http://bit.ly/2DGCravhttp://bit.ly/2DGCrav

Телефон для зв'язку:+38 (044) 394 82 88

Місце проведення:Київ, Конгрес-хол "Космополіт"

Розміщено на правах партнера

Експерти Solar Academy проаналізували ринок сонячної енергетики в Україні та зробили висновок, що понад 80% сонячних електростанцій можуть збільшити свою ефективність та отримувати у 2 рази більше енергії та пасивного прибутку.

 

Якщо ви власник сонячної електростанції, то ви точно зацікавлені аби такий бізнес приносив максимальний прибуток. І це залежить не тільки від кількості сонячних днів.

Адже правильно налаштувавши сонячну станцію, можна зробити її роботу більш продуктивною.

 

Відомо, що ефективність станції передусім залежить від орієнтації сонячних панелей щодо сонця, погодніх умов та активності сонячних променів. Безумовно це основні фактори, які впливають на її роботу, але окрім них є ще декілька аспектів, які можуть збільшити ваш дохід майже вдвічі.

 

Підвищити ефективність роботи станцій можна також за рахунок виявлення «битих» комірок сонячних модулів, регулярної очистки панелей від бруду, заміни комплектуючих та використання більш сучасного обладнання, регулювання режимів роботи обладнання та інших важливих нюансів.

 

Тема експлуатації станцій настільки актуальна, що SolarAcademy вирішила присвятити цьому окремий професійний захід. Тренінг «Як подвоїти дохід сонячної електростанції» відбудеться у Києві 5 березня (готель «Братислава»).

 

Найкращі експерти галузі, практики, фахівці провідних компаній, а також представники державних установ представлять можливі алгоритми подвоєння пасивного доходу від сонячної станції. Спікери розкажуть про те, що дасть підприємцям перехід до аукціонної системи  продажу зеленої електроенергії та як вона вплине на український ринок, що таке «правильна» експлуатація та які чинники впливають на прибутковість електростанції.

 

Зокрема, учасники Тренінгу розглянуть реальні кейси будівництва та експлуатації сонячних станцій та дізнаються про головні критерії вибору інвертора, як модернізувати побудовану станцію та «вижати» з неї максимум, а також дізнаються про нові технології сервісного обслуговування через світові практики.

 

Станьте учасником тренінгу вже зараз, отримайте корисні знання та практичні навички від провідних фахівців та інсталяторів регіону, долучайтесь до ком’юніті експертів та прихильників галузі сонячної енергетики і розвивайте успішний бізнес.

Найактуальніші питання сонячної енергетики– мовою професіоналів!

 

Організатори заходу – міжнародна освітня школа сонячної енергетики SolarAcademy та Центр Інноваційного Бізнесу (IBCentre).

Реєстрація на Тренінг: training.solarenergyacademy.org,
тел.: +38 (044) 383 03 56
email: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Розміщено на правах партнера

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені