Анонс

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • Анонс
Зберегти
Скасувати
Відновити

Конференції, Презентації, Ярмарки

Полтавська органічна кон

Image - Полтавська органічна кон

20 та 21 червня 2019 року Органік Стандарт разом з ПП «Агроекологія» проводять спеціа

Четвер, 6.06.2019 COMMENTS

Культура, Спорт, Розваги

Художній проект "Обабіч"

У день відкриття Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал», 22 травня, у Мистецькому

Неділя, 5.05.2019 COMMENTS

Семінари, Конкурси, Тренінги

Конкурс STEAM-House 2019

У Києві стартують другі національні змагання для школярів з моделювання "розумних" прис

Неділя, 19.05.2019 COMMENTS

Форуми, Виставки, Саміти

Промисловий форум 2019

Image - Промисловий форум 2019

Міжнародний промисловий форум — найбільша промислова виставка в Україні, яка з 200

Субота, 18.05.2019 COMMENTS

Анонс

12 квітня 2019 р. у Києві у КВЦ "Парковий" Держенергоефективності організовує головну подію року у сфері енергоефективності - 5-ий Форум енергоефективного партнерства "Територіальні громади, держава, бізнес: Прозорі інвестиційні моделі".

 

Україна продовжує посилювати енергоефективність! Адже це необхідний елемент для формування економічно сильних, енергонезалежних та заможних громад.

 

Урядом запроваджено успішні державні механізми з енергоефективності як для домогосподарств, так і для бюджетних установ, зокрема:

 

-         За 4 роки дії програми «теплих» кредитів більше півмільйона українських сімей утеплилися та заощаджують до 70% на комунальних послугах;

-         Вже понад 100 місцевих органів влади додатково співфінансують енергоефективні заходи в рамках «теплих кредитів»;

-         Завдяки енергосервісу відкрито ринок утеплення понад 100 тис. бюджетних установ обсягом понад 8 млрд доларів;

-         ЕСКО-інвестори вже реалізують понад 300 енергосервісних контрактів  вартістю більше 300 млн грн для модернізації дитсадків, шкіл, лікарень та інших установ;

-         ЕСКО-механізм дозволяє заощадити бюджетні кошти на впровадженні енергоефективних заходів та отримати економію 15-70% на витратах за енергоресурси;

-         206 громад впроваджують енергоменеджмент та економлять до 15% на комунальних послугах.

 

Досвід впровадження таких інструментів потрібно широко впроваджувати.

 

Тому цьогоріч Держенергоефективності запрошує ОТГ, а також представників міністерств і відомств вивчити та впровадити сучасні фінансові механізми підвищення енергоефективності.

 

Агентство разом із експертами розкриє плани щодо стимулювання промислових підприємств до енергоефективності.

 

Ключові теми Форуму:

-       Державна політика у сфері енергоефективності 

-       Енергоменеджмент - старт енергоефективності у громадах;

-       Від класичного до поглибленого ЕСКО-партнерства - нові моделі технологій та співфінансування

-       ЕСКО та енергоменеджмент на державних об'єктах: перші успіхи

-       Енергоефективність у промисловості: джерела фінансування проектів

 

Форум об'єднає понад 600 учасників з усієї України: мерів міст, голів обласних та районних адміністрацій, ОТГ, а також експертів, профільні громадські організації, міжнародні проекти, представників промислових підприємств, вітчизняні ЕСКО-компанії.

 

Відкриття о 10:00.

 

Час проведення: 10:00 - 15:00.

 

Місце проведення: м. Київ, Конгресно-виставковий центр «Парковий», Паркова дорога, 16а.

 

Участь безкоштовна!

Реєстрація обов’язкова за посиланням: https://goo.gl/forms/MPLFc5yXgJmzRSDh2

 

Веб-сайт: http://saee.gov.ua/uk/5EEF.

Організатор: Держенергоефективності.

 

Співорганізатори:

 

1.     Фонд ім. Фрідріха Еберта в Україні     

2.     Проект GIZ «Консультування підприємств щодо енергоефективності»

3.     Проект GIZ «Реформа в сфері енергоефективності України»   

4.     Проект GIZ «Енергоефективність у громадах ІІ»

5.     Проект GIZ «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях»

6.     Проект ПРООН «Усунення перепон для залучення інвестицій у підвищення енергоефективності громадських будівель у малих і середніх містах України на основі моделі ЕСКО»

7.     Проект UNIDO UKR ІЕЕ «Впровадження стандарту систем енергоменеджменту в промисловості України»

8.     Центр ресурсоефективного та чистого виробництва (в системі UNIDO)

 

До участі запрошуються: керівництво облдержадміністрацій та обласних рад, міські голови, енергоменеджери, ОТГ, ОСББ, профільні громадські організації, міжнародні проекти, представники промислових підприємств, ЕСКО-компанії, будівельні компанії, виробники енергоефективних матеріалів та обладнання, енергоаудитори, профільні асоціації, ЗМІ та усі зацікавлені.

Зовсім скоро, у перший уікенд квітня, стартує наймасштабніша виставка споживчої електроніки, електрики, побутової техніки, рішень для системної інтеграції, товарів та іграшок для дітей, а також продукції трендових напрямків індустрії в Україні - CEE 2019 Spring.

Коли?

Виставка відбудеться у дві фази і триватиме протягом двох тижнів, а саме 6-7 квітня та 12-14 квітня (п'ятниця 12:00-19:00 та субота/неділя 10:00-19:00).

Де?

Захід проходитиме за адресою: м. Київ, вул. Межигірська 82 (500 метрів від м. Тараса Шевченка).

Що вас чекає?

Демонстрація товарів та проведення активностей на стендах виставки за напрямками:

·         Споживча (консумерська) електроніка– найбільша територія трендових рішень, найновіші моделі смартфонів/ноутбуків від лідерів світового ринку, сучасні мережеві рішення та спілкування з представниками виробників.

·         Техніка для дому та побутова техніка – величезний асортимент товарів та аксесуарів для дому, побутова техніка усіх категорій, телевізори, а також аудіотехніка.

·         Комп’ютерні та консольні ігри.

ГАЙД ІГРОВОЮ ТЕРИТОРІЄЮ

П’ять світів – один всесвіт СЕЕ2019!

Світ перший - Wargaming з легендарними іграми.

Світ другий – PlayStation, спробуй свої сили в кращих іграх для PS. Симрейсинг, повне занурення в кокпітах та кріслах Playseat за кермом Thrustmaster. VR-простір, заглянь у майбутнє!

Світ третій - Fortnite – феномен масової культури, головний хіт 2018 року!

Світ четвертий - Сounter-Strike: Global Offensive!

Світ п’ятий Republic of Gamers (ROG) де пройдуть змагання з PUBG, Dota 2, Apex Legends, Сounter-Strike: Global Offensive!

·         Дитячий світ- окрема територія іграшок і товарів для дітей/підлітків, турніри та різноманітні змагання.

·         Електротранспорт – спеціально обладнана територія для тестування сучасного електротранспорту: гіроскутери, гіроборди, сігвеї, моноколеса.

·         Автомобілі – виставкові моделі лідерів автопрому.

·         Територія системної інтеграції - загальна територія консолідованих та брендових рішень від понад 50 найвідоміших виробників мережевого та серверного обладнання.

 

На сцені відбуватимуться виступи спеціальних гостей, представників виробників,  презентація новинок, а також розіграші подарунків.

 

До 1 квітня у кожного бажаючого є можливість придбати квитки зі знижкою 50%. Не проґавте можливість і переходьте за посиланням: https://erc.ua/cee/guest.html

Звертаємо увагу! СЕЕ 2019 проходитиме у дві фази: 6-7 квітня та 12-14 квітня. Один квиток дійсний протягом лише одного дня обраної фази. Таким чином, на кожний день упродовж виставки потрібен окремий квиток.

 

Залишились питання?

Більш детальна інформація про виставку доступна на офіційному сайті CEE 2019: https://erc.ua/cee/.

Міжнародний Гранд Форум «Навколо Кабелю. Навколо IP. Академія FTTx. Smart Building» пройде у Києві 11квітня 2019 року.

Web-сайт: https://kyiv-bis-2019.ciseventsgroup.com/?utm_marker=IP19BIZ

Адреса: Ультрамарин Хол, РК «Ультрамарин», 3-й поверх, Україна, Київ, вул. Василя Липківського, 1А

11 квітня Київ зустріне головну подію вітчизняного ІКТ-ринку – Міжнародний Гранд Форум «Навколо Кабелю. Навколо IP. Академія FTTx. Smart Building» (або BIS-2019). Цей унікальний галузевий захід, що відрізняється комплексним підходом, якістю інформаційного наповнення та неповторною атмосферою, традиційно збере найкращих представників ІКТ-спільноти та бізнес-середовища регіону.

На Форумі ви зможете почути наступні цікаві виступи:

·         «Cтандартизація телекомунікаційної інфраструктури», Віктор Каток, віце-голова 15 Дослідницької комісії МСЕ, почесний зв'язківець України

·         «Пневматична прокладка оптичного кабелю», Антон Подчеко, комерційний директор, «Синергія»

·         «Організація оптичних кросів підвищеної ємності в центрах обробки даних», Сергій Кирик, менеджер з продажу, «УКРКОМ ЛАЙН»

·         «Життя українського експлуататора», Олександр Стець, начальник Центру Технічного Обслуговування та Експлуатації № 2, «Атраком»

·         «Зустрічаємо оновлений ISO/IEC11801 з підтримкою 40Gb/s», Владислав Ріцький, Technical Manager Premium-Line Systems, GmbH

·         «Застосування бездротових технологій зв'язку TETRA, WI-FI І ІН. для критично важливої інфраструктури та масового ринку», Олег Соболєв, член робочої групи з кібербезпеки Комітету з електронних комунікацій Торгово-промислової палати України, голова правління, Асоціація Wireless Ukraine

Також ви зможете напряму поспілкуватися з представниками таких компаній, як Synergia SE, УКРКОМ ЛАЙН, DEPS, КМС, Асоціація «Телекомунікаційна палата України» (ТелПУ), Атраком  та іншими.

Інформація постійно оновлюється і ви можете стежити за нею на сайті Форуму.

 

Протягом всього часу проведення Форуму буде діяти виставка, де відвідувачі зможуть ознайомитися з новітніми розробками, побачити їх втілення в реальних продуктах, живі демонстрації та інсталяції.

Одна з найбільш цінних складових Форуму - це спілкування партнерів та відвідувачів, можливість задати найболючіші питання безпосередньо представникам провідних виробників обладнання та ІТ-рішень, постачальникам та експертам, отримання великої кількості корисних ділових контактів.

А для того, щоб спілкування протікало неформально, в дружній обстановці, відвідувачів BIS-2019 крім ділової частини чекає розіграш цінних призів та нетворкінг.

Увага! Кількість місць обмежена - поспішайте зайняти найкращі з них на BIS-2019.

РЕЄСТРУЙСЯ СЬОГОДНІ!!!

Все, що стосується BIS-2019у Києві, можна знайти на офіційному сайті заходу.

Про CIS Events Group Global

Міжнародне маркетингове агентство CIS Events Group Global (www.ciseventsgroup.com) фокусується на ІКТ-ринку країн ближнього та далекого зарубіжжя. Основний напрямок діяльності: проведення заходів від великих форумів до навчальних семінарів. Агентство надає послуги: call-center, збір та обробка лідів, маркетингові та аналітичні дослідження, розробка рекламних кампаній і консалтинг.

 

 

10-а Ювілейна Міжнародна практична конференція FoodMaster & PrivateLabel-2019.

Дата і місце проведення:18 квітня 2019, г. Киев, ул. Липківського 1а, РК «Ультрамарин».

Конференція об'єднає на одній площадці понад 350 топ-менеджерів, ключових фахівців роздрібних мереж і компаній-постачальників з 6 країн.

Аудиторія учасників конференції:понад 350 власників і топ-менеджерів роздрібних мереж України, Європи та ближнього зарубіжжя (власників, генеральних, комерційних директорів, директорів по роботі продажу та маркетингу, закупівель, керівників СТМ), Провідні виробники та імпортери FMCG товарів (від міжнародних компаній -лідера до невеликих регіональних виробників продуктів харчування).

На конференції Вас чекають:

·         2 паралельних зали: FoodMaster (розвиток і просування брендів виробника через роздрібні мережі) і PrivateLabel (розвиток контрактного виробництва).

·         15 топ-спікерів - Топ-менеджерів провідних роздрібних мереж, виробничих, дистрибуційних і аналітичних компаній України і зарубіжжя.

·         Більше 350 учасників - Ваших реальних і потенційних партнерів.

Спецпроекти конференції:

·         Столи переговорів - Ви проведете переговори з понад 40 українськими і зарубіжними мережами в окремо виділеному залі для переговорів протягом 2-х годин.

·         2 Національні премії: Made-in-Ukraine-2019 покликана відзначити кращих постачальників, Retail-in-Ukraine-2019 покликана відзначити досягнення роздрібних мереж в області співпраці з постачальниками.

·         Галерея новинок провідних постачальників України та зарубіжжя.

Серед постійних учасників виробники і дистриб'ютори:«ВГП», «Мономах», «Житомирский маслозавод Рудь», «Орими трейд, Ямуна», ТД «Дельта», «СВК», КФ «Десна», «Люксус-С», «Три Стар», «Флагман Си Фуд», «Пирана», «Наш Продукт», ТМ «Инделика», «Лакталис Украина», «Чумак», «Олис», «Дарпак», «Савсервис Столица», «Карлсберг Украина», «Родной Продукт», «Королевский Смак», «Корпорация Биосфера», «Компания Май Украина», ТД «Поляков» и др.)

Роздрібні мережі України та ближнього зарубіжжя (топ-50):«Метро Кеш энд Кери Украина», VARUS, «Таврия-В», «Велика Кишеня», «Фоззи Групп», Novus, «Наш край», «Укр-Трейд», «АТБ-Маркет», «ВОГ Ритейл», «Львовхолод», «Эко-маркет», «Виталюр», «Скиф Трейд», «Вересень Плюс», «Билла-Украина», «КЛО», «Фора», «Эконом Плюс», «Чудо Маркет», UPG, др.

Суміжні галузі: постачальники обладнання, IT, упаковка, консалтинг, логістичні оператори, імпортери і ін.

У програмі конференції:

1. Тема: Аналітика ринку продуктів харчування. Тренди в категоріях.

Спікер: Марина Костроміна, Account Director Kantar TNS в Україні.

2. Тема: Успішні стратегії покриття територій постачальниками.

Спікер: Денис Мороз, Генеральний директор «КОМПАНІЯ СТВ ГРУП».

3. Тема: Технології експорту.

Спікер: Емма Турос, Виконавчий директор Канадсько-Української Торгової Палати, Координатор канадсько-українського проекту підтримки Торгівлі та Інвестицій (CUTIS).

4. Тема: Ефективні маркетингові стратегії - як стати інноваційною компанією на ринку.

Спікер: Надія Фоміна, Екс-маркетинг директор мережі «Цитрус». Професійний досвід: Національна мережа Prostor - Директор по маркетингу. Unilever Ukraine - Маркетинг менеджер категорії TEA & FOODS. Більш ніж 16-ти річний досвід роботи в міжнародному рекламному агентстві DDB Ukraine.

5. Тема: Comarch E-invoicing комплексні інструменти сприяють збільшенню продажів.

Спікер: Анна Васильєва, Бізнес-консультант за рішеннями електронного документообігу Comarch.

6. Тема: Подальше зростання частки в мережевому каналі. Прогнози. Альтернативи. Економіка поставок.

Спікер: Андрій Тучак, Комерційний директор «КОМО Україна».

7. Тема: 3 інгредієнта успішних продажів для виробника і ритейлера.

Спікер: Марина Забарило, Директор Consumer Panel & Services, GfK Ukraine.

 

8. Дискусія провідних роздрібних мереж України на Тему: Бренди проти СТМ. Вперше бренди зупинили розвиток ВТМ. Що буде далі?

Модератор дискусії:Анатолій Демиденко, Експерт в області Розвитку Private Label.

Наталія Шкряда, Начальник відділу розвитку ВТМ, «Еко маркет».

Марина Добичина, Керівник відділу «Власні Торгові Марки», «MЕТРО КЕШ ЕНД КЕРІ УКРАЇНА».

Артем Харлашкін. Керівник груп закупівель «Fresh» і «кондитерка» напряму Private Label мережі «Фуршет».

 

В рамках конференції Ви:

• обміняєтесь з іншими постачальниками позитивним досвідом співпраці з ритейлерами;

• дізнаєтеся аналітику ринку продуктів харчування. Тренди в категоріях;

• На основі доповідей експертів галузі, Ви зможете проаналізувати діяльність Вашої компанії, щоб йти в «ногу» з ринком;

• отримайте нові ідеї та інсайти, які Ви зможете застосувати на практиці у своїй компанії;

• проведете переговори і укладіть договори про співпрацю;

• неформальне спілкування дозволить повною мірою обмінятися досвідом з колегами, познайомитися з новими потенційними клієнтами, а також обговорити подальшу співпрацю з вже існуючими партнерами;

• дізнаєтеся успішні стратегії покриття територій постачальниками;

• поліпшити комунікації і збудуєте конструктивний діалог з виробником або рітейлером про співпрацю;

• познайомитеся з кейсами зарубіжних спікерів і досвідом співпраці з рітейлом і формування асортиментного портфеля;

• чи зможе взяти участь в міні-виставці новинок виробників, а так само з рішеннями для оптимізації бізнесу рітейлерів і постачальників.ї

 

Відгуки учасників конференції:

Запомнились доклады Андрея Длигача, Дмитрия Потапенко, Максима Пейкова. Конференция важна! Важна возможность общения с производителями.

Тодощенко А., «Прадата»

Запомнился переговорный процесс. Конференция оченьважна! На конференции завел договоренности с одними изнаибольших игроков рынка о будущем сотрудничестве.

Романишин Марьян, «Наливки зі Львова»

Запомнился индивидуальный подход, забота об интересахклиента. Конференция очень важна. На конференции предварительно договорились о сотрудничестве с сетями.

Зайцева Анастасия, «Наливки зі Львова»

Благодаря конференции обрел ценные знания и новыхпартнеров.

Сарвас Владимир, «Світ напоїв»

В первую очередь конференция является важной площадкой для производителей, которая дает возможностьналадить контакты с представителями сетей. Дляменя как представителя ритейла данной мероприятиепозволяет держать «руку на пульсе» и быть в курсе тенденций на рынке организованной розницы и современного ритейла, а также знакомство с новыми производителями, поставщиками.

Харлашкин Артем, «Фуршет»

На мероприятии была приятная атмосфера, высокийпрофессиональный уровень докладчиков, интересные иактуальные темы, что обсуждались. Конференция проведена на высоком уровне. Все понравилось. Успехов ивдохновения Организаторам!

Тымчишин Галина, «Радехівський цукор»

Партнери конференції:

Офіційний ПартнерComarch

ITПартнер – Спілка Автоматизаторів БізнесуСпілка Автоматизаторів Бізнесу

Трансформаційний Партнер - YouCoach

Партнер Кава-брейків - Trevi

Програма та реєстрація на захід за посиланням https://goo.gl/S5bXxe

Задати уточнюючі питання і зареєструватися Ви можете по телефону:

III Всеукраїнська практична конференція для керівників закупівель та категорійних менеджерів

СatManMaster-2019.

Дата і місце проведення:18 апреля 2019. м. Київ, вул. Василя Липківського, 1А (3 поверх) М. «Вокзальна» РК «Ультрамарин».

Аудиторія учасників конференції: понад 100 категорійних та ТОП менеджерів національних і регіональних роздрібних мереж України і ближнього зарубіжжя, а також власників у сфері виробництва і планування продажів.

Захід вже традиційно пройде в рамках щорічної Міжнародної конференції для ритейлерів і постачальників FoodMaster & PrivateLabel-2019. 10-я Міжнародна конференція. «Кращі бізнес-ідеї року для розвитку співпраці ритейлера та постачальника.» В паралельному 3-м залі.

❗При реєстрації на конференцію CatManMaster-2019, Ви отримуєте додатково, можливість відвідувати зал FoodMaster і зал PrivateLabel.

На конференції Вас чекають:

• 6 топ-спікерів - Топ-менеджерів провідних роздрібних мереж, виробничих, дистрибуційних і аналітичних компаній України і зарубіжжя, які поділяться своїм практичним досвідом у вигляді майстер-класів.

• Більше 100 учасників - Ваших реальних і потенційних партнерів.

• Столи переговорів - Ви проведете переговори з понад 40 українськими і зарубіжними мережами в окремо виділеному залі для переговорів протягом 2-х годин.

Серед учасників минулих конференцій:NOVUS, PepsiCo Украина, WINETIME, «Аврора», «АСНОВА холдинг», «Ашан Украина», «Бакалия, ЕВРОПОЛЬ» (Супермаркет «РОСТ»), «ИДС», «Метро Кеш энд Кери Украина», «Мономах», «Нестле Украина», «НАДЕЖДА-ГРАНДЕКС», «Пакко Холдинг», «Торговый дом Боянивка», UPG, ТС «Провиант», «Эпицентр К», «Эргопак», «Эконом Плюс», «Симпатик-груп» и др.

У програмі Конференції буде представлений кращий український і світовий досвід співпраці рітейлерів і постачальників в сфері категорійного менеджменту, продемонстровані кращі практики категорійного менеджменту в різних галузях.

Практична спрямованість конференції створить платформу для спілкування однодумців,які хочуть поділитися досвідом, обговорити складності та бар'єри при впровадженні, повчиться на чужих помилках і створити ідеальну модель функціонування категорійного менеджменту.

Особливістю конференції в цьому році стануть Практичні часові майстер-класи, в яких експерти практики категорійного менеджменту компаній ритейлерів і постачальників поділяться своїм досвідом, розкриють цікаві кейси і допоможуть учасникам конференції знайти дієві інструменти для роботи категорійного менеджменту в компанії.

У програмі конференції:

1. Тема: Практичний досвід і результати впровадження категорійного менеджменту в нестандартній роздробі.

Спікер: Олена Самойленко, Комерційний директор «МОРЕ ПИВА».

2. Тема: Категорійний менеджмент: програма максимум.

Спікер: Валерій Якушко, Керівник відділу підтримки та розвитку SAP ERP, Фармацевтична Фірма «Дарниця».

3. Тема: Подолання опору при впровадженні КМ.

Спікер: Сергій Цимбал, Заступник керівника департаменту навчання і розвитку персоналу, «Епіцентр К».

4. Тема: Як збалансувати асортимент на полиці для збільшення продажів.

5. Тема: Як категорійний менеджмент впливає на ефективність взаємодії постачальника і рітейлера.

6. Тема: Категорійний менеджмент для інтернет-магазинів.

7. Тема: Роль категорії в ефективному управлінні асортиментом в мережі.

 

В рамках конференції Ви:

• Отримайте інформацію про основні тенденції в європейському та українському ритейлі та особливості трансформації споживання в різних категоріях.

• Познайомитеся з різними стратегіями управління асортиментом і отримаєте комплексне розуміння основних бізнес-процесів категорійного менеджменту.

• Відкриєте нові можливості створення додаткової цінності для споживача і збільшення економічних показників компанії.

• Познайомитеся з особливостями впровадження категорійного менеджменту в різних галузях.

• Отримайте комплексну інформацію про процес автоматизації управління категорією - електронні каталоги і планограмам, система Автозамовлення і управління великим обсягом даних.

• Практична спрямованість конференції створить платформу для спілкування однодумців, які хочуть поділитися досвідом, обговорити складності та бар'єри при впровадженні, навчитись на чужих помилках і створити ідеальну модель впровадження категорійного менеджменту.

 

Відгуки учасників конференції:

Запомнилось продуктивное обсуждение вопросов, живаядискуссия. Благодаря Конференции завел новые деловыеконтакты.

Юшков Максим,«Гведеон»

 

Конференция запомнилась насыщенностью информации. Хочу пожелать организатору сил на проведениетаких Отличных мероприятий!

Седых Наталья,«Интегритас»

 

Запомнился доклад Евгении Чижевской. Считаю, чтоконференция важна для развития индустрии. Ценныепрактические кейсы.

Пряникова Марина,«Стиль Д»

 

Запомнились выступления Катерины Богачевой, Евгении Чижевской, Ирины Пархомчук. Благодаря Конференции я поняла, что имею знания по своему опыту, которые всегда нужно развивать.

Остапчук Людмила,«Ритейл Менеджмент Систем»

 

Больше всего запомнился круглый стол и обсуждение.Благодаря конференции завел новые знакомства, получил новую информацию и кейсы.

Цылёв Евгений, IDS Borjomi

 

Конференция понравилось, приеду еще! Организаторамжелаю проводить мероприятия в том же духе.

Жук. А.А.,«Фудмейкер»

 

Партнери конференції:

Трансформаційний Партнер - YouCoach

Партнер Кава-брейків - Trevi

Програма та реєстрація на захід за посиланням https://bitly.su/ojQjf8k5

Задати уточнюючі питання і зареєструватися Ви можете по телефону:

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені