Анонс

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • Анонс
Зберегти
Скасувати
Відновити

Конференції, Презентації, Ярмарки

Полтавська органічна кон

Image - Полтавська органічна кон

20 та 21 червня 2019 року Органік Стандарт разом з ПП «Агроекологія» проводять спеціа

Четвер, 6.06.2019 COMMENTS

Культура, Спорт, Розваги

Художній проект "Обабіч"

У день відкриття Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал», 22 травня, у Мистецькому

Неділя, 5.05.2019 COMMENTS

Семінари, Конкурси, Тренінги

Конкурс STEAM-House 2019

У Києві стартують другі національні змагання для школярів з моделювання "розумних" прис

Неділя, 19.05.2019 COMMENTS

Форуми, Виставки, Саміти

Промисловий форум 2019

Image - Промисловий форум 2019

Міжнародний промисловий форум — найбільша промислова виставка в Україні, яка з 200

Субота, 18.05.2019 COMMENTS

Анонс

Все менше часу залишається до знакової бізнес-події весни — Kyiv Law&Trade Forum. Вперше будуть об'єднані професіонали всіх сфер та галузей, що супроводжують міжнародний бізнес та торгівлю. Ми створили майданчик для обговорення та дискусій щодо актуальних питань, обміну практичним досвідом та налагодження нових зв'язків. У рамках форуму, учасники можуть не тільки заслухати доповідь, а й поставити питання будь-якому спікеру. Саме ці дві риси є тим, що принципово вирізняє нас серед інших бізнес-подій в Україні.    

Асоціація адвокатів України підготувала для Вас дайджест відповідей, що слід чекати від Kyiv Law&Trade Forum.  

  Що?

Бізнес-форум для провідних корпоративних юристів, фінансистів, адвокатів та підприємців. Це Ваш шанс віднайти кваліфіковані відповіді на будь-які питання щодо валютного регулювання, зовнішньоекономічної діяльності та її супроводу, трансфертного ціноутворення, міжнародної торгівлі та практики арбітражу, а також дізнатися про останні тенденції у податкових та митних спорах за участю іноземних компаній, — й це все в одному місці й з мінімальними витратами часу.

 

Де?

Київ, IQ Business Centre, вул. Болсуновська 13-15.

 

Коли?

15 травня 2019 року, з 9-00 до 18-00.

 

Про що будемо говорити?

Сесія 1об'єднала експертів довкола головного питання – Чи є майбутнє для трейдінгу в Україні? На Вас чекає фахове обговорення та запальна дискусія за участю: заступника бізнес-омбудсмена Ярослава Грегірчака; керівника контрольно-правового департаменту Європейської Бізнес Асоціації Ярослави Савастєєвої; Генерального cекретаря Українського національного комітету Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine), члена Світової ради МТП Володимира Михайлова; першого секретаря Управління економічного співробітництва Міністерства закордонних справ України Дениса Михайлюка та представника Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

 

Під час дискусійної панелі розглянемо питання залучення та захисту інвестицій, особливості ведення бізнесу в Україні та роботи з нерезидентами, застосування міжнародно-правових механізмів у діяльності та співпраці з Міжнародною торговою палатою.

 

Під час Сесії 2Апоговоримо про зовнішньоекономічну діяльність та супровід міжнародної торгівлі. Серед спікерів: перший секретар Управління економічного співробітництва Міністерства закордонних справ України Денис Михайлюк, який розповість про правовий супровід і забезпечення в міжнародній торгівлі; керівник проектів та програм Департаменту відкритих ринків Національного Банку України Емал Бахтарі з доповіддю про ключові новації нового валютного регулювання для зовнішньоекономічної діяльності; судді Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду з оцінкою останньої судової практики щодо митних спорів; а аналіз спорів у міжнародній торгівлі висвітлить представник Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду; адвокат, керуючий партнер ЮК «Правозахист Україна» Герман Тасліцький, що розповість про митний пост-аудит, як основну форму митного контролю; адвокат, старший юрист KPMG Law Ukraine Яна Базя окреслить проблематику визнання податкового кредиту імпортерів за тимчасовими митними деклараціями; а партнер корпоративної практики АО «Ctrl.law» Юлія Курило проллє світло на питання KYC та чому це здійснюють не тільки банки.  

 

Окрім того, спікери поділяться власним досвідом та нададуть практичні рекомендації щодо укладання договорів при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності та обговорять нюанси ведення фінансових операцій з нерезидентами та звітності.       

 

Питанням міжнародного арбітражу присвячена Сесія 2В. Серед тем: аналіз рішень інвестиційного арбітражу щодо оподаткування в аспекті захисту прав інвесторів у виступі адвоката, партнера IBC Legal Services Олексія Палія; оцінка радника Голови Міжнародного комерційного арбітражного суду при ТППУ (ICAC) Ольги Костишиної проблем взаємодії міжнародного комерційного арбітражу із судами України; практичні поради від адвоката, партнера, керівника практики вирішення ІТ-спорів ETERNA Law Олександра Луговського та Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами щодо арешту майна та міжнародного розшуку; аналіз та оцінка меж втручання суду в міжнародний комерційний арбітраж від адвоката, міжнародного арбітра, третейського судді, експерта національного і міжнародного права й арбітражу Геннадія Пампухи; а також доповідь члена Президії та арбітр Міжнародного комерційного арбітражного суду при ТПП України (ІСАС) Тетяни Захарченко – що потрібно знати, щоб зробити арбітражне рішення ефективним.

 

Додатково на Вас чекає розгляд питань щодо ефективності та дійсності арбітражного застереження, практика виконання та визнання арбітражних рішень в Україні, а також рішень українських судів за кордоном.

 

В рамках Сесії 3Апоговоримо про фінансові аспекти ведення зовнішньоекономічної  діяльності. Серед спікерів:  адвокат, керуючий партнер AMBER Corporation, Семен Ханін, з оцінкою впливу валютної лібералізації на бізнес; адвокат, партнер АО «Дмитрієва та партнери»Любов Скварко розповість про компанії-оболонки та нові правила здійснення інвестицій за кордон; засновник і керуючий партнер групи компаній «Сайвена Груп», директор АФ «Сайвена-Аудит», адвокат, сертифікований аудитор Олена Жукова оцінить перспективи та ризики імплементації Плану BEPS в Україні; а адвокат, директор юридичного департаменту «New Products Group» Олександр Петриченко поділиться секретами успішної побудови відносин та налагодження максимально ефективної співпраці між корпоративним юристом та адвокатом чи юридичною компанією.

 

Між іншим, розглянемо також питання контрольованих іноземних компаній, проблем та ризиків, що можуть виникнути під час імплементації Плану BEPS, подискутуємо про здійснення і захист інвестицій за кордоном та оцінимо вплив нових правил валютного контролю на міжнародний бізнес. Модератором обговорення та дискусії виступить юрист ЮК «Pavlenko Legal Group» – Дар’я Стадник.

 

Сесія 3Встане майданчиком для аналізу роботи з податковими органами та вирішення спорів, що виникають під час здійснення зовнішньоекономічної діяльності. Поговоримо, зокрема, про таке: адвокат, керуючий партнер АО «Дмитрієва та партнери» Ольга Дмитрієвапроаналізує судову практику оскарження податкових рішень щодо донарахування податків при репатріації доходів нерезидентам; суддя, Президент Міжнародної Фіскальної Асоціації (IFA Ukraine), Віце-Президент Всеукраїнської Асоціації Адміністративних Суддів Наталія Блажівська, розповість про останні тенденції судової практики вирішення податкових спорів з іноземним елементом та їх процесуальні особливості; адвокат, старший юрист KPMG Law Ukraine Наталія Мусієнко, в свою чергу, висвітлить судову практика в спорах щодо операцій з пов'язаними особами та звітів ТЦО; а суддівський погляд на цю категорію справ представить Голова Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Михайло Смокович.    

 

Також в рамках Сесії 3В заплановано обговорення питань щодо звітності ТЦО та розробки стратегії ведення операцій з пов'язаними особами; надання практичних рекомендацій від Державної фіскальної служби України щодо контролю, перевірок та штрафів у трансфертному ціноутворенні.

 

Ми обіцяємо: буде фахово, корисно та цікаво.

Поспішайте з реєстрацією, адже кількість місць обмежена.  


Дізнатися більше та зареэструватися на Kyiv Law&Trade Forum можна на нашому сайті: www.forum.uaa.org.ua

Розміщено на правах партнера

30 - 31 травня 2019 року в Києві традиційно відбудеться головна зустріч для ТОП-менеджерів усіх підрозділів логістики, XXI практична конференція - Всеукраїнський День Логиста, весняний сезон.

Дата і місце проведення Всеукраїнського Дня Логіста: 30-31 травня, м Київ, вул. Микильська, 2 (Димитрова), Готельно-ресторанний комплекс SiestaSiesta.

Всеукраїнський День Логістатрадиційно об'єднає представників галузі для вирішення всіх етапів ланцюжка поставок, підвищення ефективності складської обробки товарів, транспортного та інформаційного забезпечення підприємств, роботи з персоналом в логістиці, а також передачі логістичних бізнес-процесів на аутсорсинг.

У перший день, 30 травня, Ви зможете взяти участь в Конференції, в рамках якої почуєте доповіді провідних фахівців логістичних компаній України і експертів-практиків логістики від рітейлерів і постачальників на злободенні теми ринку праці, транспортної логістики, вплив законодавства та інші актуальні теми. Доповіді від практиків це родзинка заходу.

Другий день, 31 травня, буде наповнений майстер-класами від логістів-практиків, які поділяться кейсами з оптимізації й автоматизації бізнес процесів складської логістики. Кожен зможе знайти потрібну йому тему і перейняти унікальний досвід для практичного використання у себе в компанії.

Так само в цей день Ви зможете стати учасником або глядачем змагань водіїв навантажувачів.

Конференція збере більше 250 директорів транспортної, складської логістики і фахівців ЗЕД для знаходження рішень на всіх етапах ланцюга поставок, підвищення ефективності складської обробки товарів, транспортного та інформаційного забезпечення підприємств, роботи з персоналом в логістиці, а також передачі логістичних бізнес-процесів на аутсорсинг.

У програмі конференції:

Шпак Іван, Аналітик відділу аналізу ринків компанії Pro-Consulting.

Тема:Аналіз обсягу вантажоперевезень в Україні. Структура ринку. Зміна перевезення вантажів за видами транспорту.

Валерій Губарєв, Експерт Комісії з митних питань громадської ради при ГУ ДФС в місті Києві. Провідний експерт компанії «Незалежне Митне Агентство». 1993-2015 рр. Державна митна служба України.

Тема:Митні ризики в логістичних процесах міжнародної торгівлі. Як правильно використовувати митну логістику в зовнішньоекономічній діяльності.

Дмитро Пасенков, Керівник департаменту агентських і консультаційних послуг у сфері промислової та логістичної нерухомості, Cushman & Wakefield.

Тема:Тенденції та перспективи ринку складської логістики в 2019-2020 роках. Аналіз основних чинників: вакантність, попит, нова пропозиція. Основні угоди на ринку в QI 2019 годa.

Віктор Усатий, Керівник Київського регіонального структурного підрозділу «Логістік Форкліфт».

Тема:Водій навантажувача. Цінність кваліфікованого персоналу, правильний підбір, навчання.

Тетяна Лазуренко, Начальник департаменту логістики, ТОВ «Субару Україна».

Тема:Взаємодія логістики з суміжними підрозділами в компанії і вплив на загальний результат.

!Програма формується актуальними темами та спікерами.

Спецпроекти в рамках конференції:

Змагання водіїв вилочних навантажувачів. Це можливість не тільки показати Вашим сьогоднішнім і потенційним клієнтам високий рівень роботи Ваших фахівців вантажної техніки, а й приємна можливість виграти цінні призи, як для компанії, так і самим водіям.

Виставка обладнання, техніки і технологій обіцяє демонстрацію інновацій в логістиці. Це можливість, в буквальному сенсі доторкнутися до обладнання, техніки. Приміряти "на себе" і оцінити придатність для Вашого бізнесу.

Тематичні майстер-класи зі складської логістики. Другий день заходу буде наповнений майстер-класами від практиків-логістики, які розкриють актуальні кейси та поділяться з учасниками досвідом реалізації проектів.

Вперше за 10 років Всеукраїнський День Логіста виходить за рамки звичного формату: В цьому році Особливістю заходу, стануть:

Змагання водіїв навантажувачів.

Офіційним Партнером змагань виступить компанія - Logistic Forklift.

Змагання будуть проходити на техніці Logistic Forklift, а саме на автонавантажувачі Goodsense, з Коробка - автомат. Детальні характеристики навантажувача Тут.

Умови участі в змаганнях і проходженні кваліфікації читайте Тут.

Завантажити лист завдань, які будуть на змаганнях можна за Посиланням.

Дивіться, як проходять змагання за Посиланням.

Серед постійних учасників Дня Логіста: Афина – Групп, Cushman & Wakefield, Delivery Group, European Pallet Association E.v. EPAL, Fozzy Group, Nemiroff, Neolit Logistics, Pro-Consulting, Smart Solutions, Utec Logistics, Vodafone Украина, АВК Конфекшинэри, Алло, Апскейл Лоджистикс, АрселорМиттал Кривой Рог, АТБ-маркет, Бель Шостка, BERTA group, Билла Украина, Велика Кишеня, Глобинский мясокомбинат, Евромикс, ИнтерКаргоТрак, Иприс-Профиль, Кормотех, КТ Украина, Метро кеш енд Кері Україна, Мироновский хлебопродукт, Модерн-Экспо, Море Пива, EVA, Рабен Украина, Самсунг Электроникс Украина Компани, Субару Украина, УВК, Транспортная компания SAT, Юрия-Фарм, Таврия В, Эпицентр К, ЭНЕРДЖИ ГМБХ, Ekol Logistics, и др.

Відгуки учасників конференції:

- Высокий уровень мероприятия. Высокая квалификация докладчиков. Считаю, что

конференция не просто важна, она необходима. Все что связано с автоматизацией

процессов, абсолютно все!!! Благодаря конференции узнал о новых IT решениях, конфе-

ренция станет темой для внедрения некоторых из них в моей компании.

Александр Чукило, «Корса».

 

- Считаю, что конференция важна, особенно темы: «Аналитика рынка труда – тренды

и проблемы логистов и не только», «Украинская таможня. Особенности выполнения

таможенных формальностей при перемещении товаров через таможенную границу

Украины.

Андрей Пушкарь, «Броксис Логистик».

 

- Запомнилась хорошая технология, продуманность до мелочей. Конференция дает воз-

можность подготовить компании к автоматизации, оптимизации бизнес-процессов.

Благодаря событию получил новый опыт от коллег.

Александр Коркунда, «Голден Тайл».

 

- Конференция важна для общего развития. Отличная организация мероприятия. Понравилась темакража груза, понимание схем воровства при доставке, буду предпринимать меры на своем предприятии и контроль перевозчиков.

Евгений Черкасов, «СТВ Групп».

 

- Получил возможность познакомиться с коллегамипо направлению. Реальные методы, практики, решения для использования в реальных логистических ситуациях (проблемах).

Алексей Бондарчук, ООО «АТБ-маркет»

 

Відео - відгуки учасників Всеукраїнського Дня Логіста дивіться на нашому YouTube каналі.

Партнери Всеукраїнського Дня Логиста:

Офіційний ПартнерLogistic Forklift

ЭнергетичнийПартнерЭнерджи ГМБХ

ТрансформаційнийПартнер- YouCoach

Партнер кава-брейків- Trevi

* Пакет «Стандарт» доступний тільки учасникам від компаній рітейлерів, дистриб'юторів, виробників. Для Постачальників рішень і послуг дуступно пакети: «Преміум», «Бізнес».

Отримайте знижку 5% за промокодом OK 14

Онлайн-реєстрація для бронювання місця.

Контакти організаторів: 067-828-22-59, Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Не пропустіть можливість зустрітися з елітою логістичного ринку України. З нетерпінням чекаємо Вас на XXI Всеукраїнському Дні Логіста!

Організатор TradeMasterGroup. 10 років довіри ТОП-менеджерів України та зарубіжжя.

 

Розміщено на правах партнера

26-27 квітня в Україні вперше відбудеться Міжнародна конференція зі спортивного маркетингу.

Захід проводитиметься у новому сучасному конгрес-центрі Chalet Equides.

Спортивний маркетинг, визнаний драйвером розвитку спортивних брендів і бізнесу, вперше буде обговорюватися в нашій країні у настільки «зірковому» складі. Володимир Кличко,Еліна Світоліна, Андрій Шевченко та Ганна Різатдінова — амбасадори конференції, які долучаться до діалогу.

 

Підвищення гудвілу бренду, проривні технології, конкуренція за увагу фанів, кейси ФК «Баварія», Nike, БК «Монако», діджиталізація спорту та кібер-змагання — всі ці актуальні тренди спортивного маркетингу знаходитимуться в центрі уваги учасників конференції. Спонсорські програми й інвестиції в спорт стануть однією із ключових тем. Учасники заходу дізнаються про підходи до роботи зі спонсорами, дієві інструменти прискорення повернення інвестицій, а також матимуть можливість безпосередньо поспілкуватися з потенційними інвесторами. Крім того, розвиток благодійних проектів є традиційним питанням для великих компаній, зокрема тих, що відвідають конференцію. Саме тому справа меценатства у спорті стане частиною програми.

 

Формат роботи конференції максимально орієнтований на нетворкінг, розвиток ефективної комунікації між професійною спортивною спільнотою та бізнесом. Так, окрім основної програми заходу протягом першого дня конференції буде працювати секція «Business Speed Dating», де молоді спортсмени, клуби, а також стартапи зможуть презентувати свої можливості потенційним інвесторам, спонсорам та агентам. А другий день пройде у форматі неформального спілкування. Усі присутні зможуть взяти участь у дружніх турнірах із гольфу, спортивної стрільби та покеру.

 

Отже, міжнародна конференція стане місцем взаємодії представників спорту та бізнесу, інвесторів і спортсменів, спортивних клубів і потенційних спонсорів.

 

На конференції виступатимуть провідні експерти в галузі спортивного маркетингу, досвідчені спортсмени та топ-менеджери провідних організацій та брендів із різних країн.

 

Зокрема, до діалогу долучаться керівники глобальних компаній: CEO компанії Top Five Management Стефан Гуров, голова відділу комунікацій Global Sports Innovation Center powered by Microsoft Софія Гончарова, СЕО компанії RESULT Sports Маріо Лео, керівник Digital/CRM проектів футбольного клубу «Баварія» Бенджамін Стін, генеральний директор Kitris Крістіан Цюгер, СЕО компанії IKISPORT Олів’є Гуайя, креативний директор міжнародної рекламної агенції DigitalChooВолодимир Кобетц й інші.

 

 

На конференції також виступатимуть представники українських компаній. Серед них: власник компанії Klitschko Ventures Володимир Кличко, представник клубу ФК «Шахтар» Андрій Бурлаков, керівник відділу продажів Delta Sport у країнах СНД Арман Татарян, CEO компанії Intertop Ukraine Сергій Бадрітдінов і CMO Intertop Ukraine Валерія Толочина, голова відділу комунікацій IDS Borjomi Ukraine Марина Соловйова, CEO каналу MostVideo.TV і маркетингового агентства MostMedia Promotions Сергій Черськой, автор ТВ-формату Cyber Heroes Павло Черепін, коментатор Esports Віталій v1lat Волочай, стратегічний маркетинг-директор Dinaline Group Тетяна Желтомирська, засновник і генеральний директор Pepelatz Production Михайло Піменов та інші.

 

Ініціаторами конференції стали: міжнародне агентство Top Five Management і діловий клуб H Club.

 

Офіційними партнерами конференції виступають: Visa, PokerMatch, PariMatch, Turkish Airlines, Bentley, Фонд Кличко, АТБ, Sky Art Foundation, Denza Workspace та інші.

 

Офіційний квитковий сервіс: Kontramarka.ua

 

Медіа партнери: Most TV і XSPORT

 

Дата: 26-27 квітня 2019 р.

Місце: Конференц-хол Chalet Equides, Лісники, вул. Вишнева, 36

 

Більше інформації та детальна програма ― на сайті конференції: http://sportmc.orghttp://sportmc.org

Розміщено на правах партнера

Визнання в юридичній спільноті – must have сьогодення, як для компаній чи об'єднань, так і для особистостей. Виконуючи свої обов'язки, адвокат не очікує овацій чи нагород, маючи на меті реалізувати своє покликання – захистити клієнта.

Втім, правове поле країни залежить від кожного учасника, а тому важливо ділитися ділитися досвідом, набутим за рік кропіткої праці з колегами. Адже саме оцінка успіхів та значущості практики адвокатів, аналіз здобутків за останній рік, – допомагають усвідомити вектор розвитку в країні та виокремити кращих представників професії.

Відтак, Асоціація адвокатів України, продовжуючи традицію, у 2019 році проводить улюблений та очікуваний багатьма – Всеукраїнський незалежний публічний конкурс «Адвокат року».

Конкурс проводиться в 3 етапи:


1. Поданняанкет номінантами – з 5 квітня по 5 серпня 2019.
2. Проведення on-line голосування – з 10 вересня по 20 вересня 2019.
3. Урочисте нагородження, після затвердження результатів on-line голосування та визначення фіналістів – 4 жовтня 2019 (готельHyatt Regency Kyiv).


Для участі у конкурсі, необхідно подати відповідну заявку (анкету) конкурсанта та за обробку сплатити благодійний внесок – 500 грн. Кількість заявлених номінацій від одного кандидата – необмежена. 
 
В цьому році на Вас чекає 30 номінацій: 21 номінація для адвокатів та 9 – для представників юридичної спільноти.

Профільні номінації:
- кримінальне право
- цивільне право
- сімейне право
- фінансове і банківське право
- податкове право
- аграрне та земельне право
- медичне та фармацевтичне право
- корпоративне право
- господарське (комерційне) право
- міжнародний арбітраж
- злиття та поглинання
- антимонопольне та конкурентне право
- IT право
- антирейдерська практика
- митне право
- право інтелектуальної власності
- трудове право
- медіаправо
- морське і транспортне право
- адміністративне право та процес
- банкрутство.


Заповнити анкету для участі в профільній номінації для адвокатів – https://u.to/lpsOFQ


Непрофільні номінації:
- кращий політик-юрист
- кращий in-houselawyer
- краща юридична ТВ програма
- кращий юрист-вчений
- юрист-суспільний діяч
- юрист-законотворець
- кращий ведучий ТВ програми на юридичну тему
- юрист-автор юридичної тематики
- юрист-митець.


Заповнити анкету для участі в номінації для не адвокатів - https://u.to/EJwOFQ


Урочисте нагородження переможців відбудеться 04 жовтня 2019 року о 17:00 у готелі «Hyatt Regency Kyiv»,

 

Партнерами церемонії нагородження виступили:Адвокатське об’єднання «Barristers» та Юридична компанія «Amber LawCompany».

З питань співпраці та участі в конкурсі:(067) 501 56 10, e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

 

Розміщено на правах партнера

Благодійний фонд допомоги онкохворим дітям "Краб" активно працює з 2005 року та заснований батьками, діти яких свого часу проходили лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку. У цьому відділенні проходять обстеження, перевірку та лікування діти з усіх областей України, яким не може бути надана ефективна допомога на місцях.Зараз проходить збір коштів нагематологічний аналізатор ABX Micros ES60 (обладнання потрібне для обстеження донорів крові) для відділення трансфузіології інституту. 11-го квітня відбудеться сольний концерт співака Романа Ващука, частина коштів з продажу квитків на цей виступ піде на оплату цього апарату.

Лариса Лавренюк, керівник фонду "Краб" – докладніше про це обладнання, діяльність фонду та про те, як можна допомогти: «Головний принцип донорства - максимальна користь для хворого, відсутність шкоди для донора».Саме з такою метою до відділення трансфузіології необхідний гематологічний аналізатор, який дозволить швидко оцінити стан донора – зробити повний аналіз крові. Повна вартість обладнання 187 000 грн. Частину коштів нами вже сплачено, тож апарат вже знаходиться у відділенні. Працівники проходять навчання, обладнується робоче місце.  Але потрібно заплатити ще 104 720 грн. Допоможіть нам допомогти! Картка фонду в ПриватБанку 5169 3305 1781 4478 (Лавренюк Лариса, керівник)

Сенс нашої роботи - не просто зібрати гроші на фонд, а допомогти дитині вчасно проходити призначене лікування, мати усі необхідні медичні матеріали, а ще - максимально розважити дітей та зробити процес лікування комфортним. Ми беремо активну участь в різноманітній допомозі відділенню та родинам - купівля ліків, медичних витратних матеріалів, обладнання. Також робимо необхідний ремонт приміщень і палат, проводимо соціально-психологічні, розважальні заходи, виїзні екскурсії та реабілітаційну підтримку».

На концерті 11 квітня прозвучать пісні з двох сольних альбомів Романа Ващука; світові хіти, серед яких "Raise me up" та "Per te" Джоша Гробана; відомі українські пісні, в першу чергу - народна пісня  "Чорнобривці”, що є візитівкою співака. В концерті прийматимуть участь друзі артиста - найкращі музиканти, серед яких  Заслужені артисти України Марина Одольська, Тарас Яницький та співачка Оксамита. Декілька пісень буде виконано у супроводі струнного квартету «Orange Blossom». Ведучий концерту - Едуард Гльоза, радіо і телеведучий. Виступ відбудеться за підтримки департаменту культури КМДА в столичному Палаці «Україна» (малий зал) о 19:00.

Роман Ващук - співак та композитор. Його пісні можна почути на багатьох українських радіо-станціях, кліпи часто з’являються на телебаченні та онлайн. Вже багато років творча географія співака виходить далеко за межі України: з 2008 року Роман має виступи в США, де представляє Україну в багатьох Штатах на українських фестивалях та має сольні виступи; також багато гастролює Європою - в Швеції, Німеччині, Словаччині, Фінляндії, Голландії, Бельгії та інших країнах. Важливу роль в житті Романа відіграє благодійність, він бере участь у багатьох соціальних заходах та проектах по всьому світі.

Ми закликаємо допомогти усіх небайдужих! Приходьте на концерт або допомагайте по-іншому! Можна просто перерахувати гроші на рахунок фонду, або прийти до відділення і допомогти особисто! Картка фонду в ПриватБанку 5169 3305 1781 4478 (Лавренюк Лариса, керівник). Також, ви можете задати їй будь-які запитання за телефоном +380 67 255 5287 чи за адресою Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

11 квітня  о 19:00

Палац Україна (Малий зал)

Квитки http://www.kvytky.com/event/roman_vacshuk/11.04.19_19:00http://www.kvytky.com/event/roman_vacshuk/11.04.19_19:00

 

Відео

Роман Ващук "Тобі" https://youtu.be/bx_j_KRoiis

Роман Ващук "Прости" https://youtu.be/hL8mG_FDBuE

Roman Vashchuk 'Per te' https://youtu.be/_QazrxO23DU

 

 

Про фонд Краб

Благодійна організація «Благодійний фонд допомоги онкохворим дітям «Краб» заснована батьками, чиї діти лікувалися у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку. Тут лікуються діти з усієї України.

Мета фонду - різнобічна підтримка дитячого відділення Національного інституту раку, його лікарів, пацієнтів та їхніх сімей. Інформування суспільства з питань дитячої онкології. За той період поки ми лікували своїх дітей, практично «жили» в цьому відділенні, на собі відчули всі нюанси лікування. Заради пам'яті про наших діток хочеться полегшити долю тих, хто зіткнувся з цією проблемою. Фондом регулярно проводяться акції щодо поліпшення побутових умов у відділенні, надаємо індивідуальну підтримку сім'ям, друкуємо літературу для батьків з онкопроблеми, надаємо допомогу лікарям закупівлею необхідних матеріалів, обладнання.

З 2008 року Фонд є членом CCI - Міжнародної конфедерації батьків дітей, хворих на рак (раніше ICCCPO).

У березні 2013 фонд відзначений Спеціальною нагородою в Національному конкурсі «Благодійна Україна» за розвиток благодійності в Україні.

У вересні 2015 фонд прийнятий в "Асоціацію дитячих онкогематологів України".

Сайт фонду https://krab.org.ua

 

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені