Анонс

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • Анонс
Зберегти
Скасувати
Відновити

Конференції, Презентації, Ярмарки

FoodMaster & PrivateLabe

10-а Ювілейна Міжнародна практична конференція FoodMaster & PrivateLabel-2019. Дата і міс

Субота, 23.03.2019 COMMENTS

Культура, Спорт, Розваги

Благодійний концерт фонд

Благодійний фонд допомоги онкохворим дітям "Краб" активно працює з 2005 року та заснова

Вівторок, 9.04.2019 COMMENTS

Семінари,Тренінги,Майстер-класи

Конкурс Східного партнер

31 січня 2019 року міністри закордонних справ Литви та Польщі Лінас Лінкявічюс та Яцек Чапутовіч

Субота, 2.03.2019 COMMENTS

Форуми, Виставки, Саміти, Конкурси

5-ий Форум енергоефектив

12 квітня 2019 р. у Києві у КВЦ "Парковий" Держенергоефективності організ

Середа, 3.04.2019 COMMENTS

Анонс

Благодійний фонд допомоги онкохворим дітям "Краб" активно працює з 2005 року та заснований батьками, діти яких свого часу проходили лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку. У цьому відділенні проходять обстеження, перевірку та лікування діти з усіх областей України, яким не може бути надана ефективна допомога на місцях.Зараз проходить збір коштів нагематологічний аналізатор ABX Micros ES60 (обладнання потрібне для обстеження донорів крові) для відділення трансфузіології інституту. 11-го квітня відбудеться сольний концерт співака Романа Ващука, частина коштів з продажу квитків на цей виступ піде на оплату цього апарату.

Лариса Лавренюк, керівник фонду "Краб" – докладніше про це обладнання, діяльність фонду та про те, як можна допомогти: «Головний принцип донорства - максимальна користь для хворого, відсутність шкоди для донора».Саме з такою метою до відділення трансфузіології необхідний гематологічний аналізатор, який дозволить швидко оцінити стан донора – зробити повний аналіз крові. Повна вартість обладнання 187 000 грн. Частину коштів нами вже сплачено, тож апарат вже знаходиться у відділенні. Працівники проходять навчання, обладнується робоче місце.  Але потрібно заплатити ще 104 720 грн. Допоможіть нам допомогти! Картка фонду в ПриватБанку 5169 3305 1781 4478 (Лавренюк Лариса, керівник)

Сенс нашої роботи - не просто зібрати гроші на фонд, а допомогти дитині вчасно проходити призначене лікування, мати усі необхідні медичні матеріали, а ще - максимально розважити дітей та зробити процес лікування комфортним. Ми беремо активну участь в різноманітній допомозі відділенню та родинам - купівля ліків, медичних витратних матеріалів, обладнання. Також робимо необхідний ремонт приміщень і палат, проводимо соціально-психологічні, розважальні заходи, виїзні екскурсії та реабілітаційну підтримку».

На концерті 11 квітня прозвучать пісні з двох сольних альбомів Романа Ващука; світові хіти, серед яких "Raise me up" та "Per te" Джоша Гробана; відомі українські пісні, в першу чергу - народна пісня  "Чорнобривці”, що є візитівкою співака. В концерті прийматимуть участь друзі артиста - найкращі музиканти, серед яких  Заслужені артисти України Марина Одольська, Тарас Яницький та співачка Оксамита. Декілька пісень буде виконано у супроводі струнного квартету «Orange Blossom». Ведучий концерту - Едуард Гльоза, радіо і телеведучий. Виступ відбудеться за підтримки департаменту культури КМДА в столичному Палаці «Україна» (малий зал) о 19:00.

Роман Ващук - співак та композитор. Його пісні можна почути на багатьох українських радіо-станціях, кліпи часто з’являються на телебаченні та онлайн. Вже багато років творча географія співака виходить далеко за межі України: з 2008 року Роман має виступи в США, де представляє Україну в багатьох Штатах на українських фестивалях та має сольні виступи; також багато гастролює Європою - в Швеції, Німеччині, Словаччині, Фінляндії, Голландії, Бельгії та інших країнах. Важливу роль в житті Романа відіграє благодійність, він бере участь у багатьох соціальних заходах та проектах по всьому світі.

Ми закликаємо допомогти усіх небайдужих! Приходьте на концерт або допомагайте по-іншому! Можна просто перерахувати гроші на рахунок фонду, або прийти до відділення і допомогти особисто! Картка фонду в ПриватБанку 5169 3305 1781 4478 (Лавренюк Лариса, керівник). Також, ви можете задати їй будь-які запитання за телефоном +380 67 255 5287 чи за адресою Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

11 квітня  о 19:00

Палац Україна (Малий зал)

Квитки http://www.kvytky.com/event/roman_vacshuk/11.04.19_19:00http://www.kvytky.com/event/roman_vacshuk/11.04.19_19:00

 

Відео

Роман Ващук "Тобі" https://youtu.be/bx_j_KRoiis

Роман Ващук "Прости" https://youtu.be/hL8mG_FDBuE

Roman Vashchuk 'Per te' https://youtu.be/_QazrxO23DU

 

 

Про фонд Краб

Благодійна організація «Благодійний фонд допомоги онкохворим дітям «Краб» заснована батьками, чиї діти лікувалися у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку. Тут лікуються діти з усієї України.

Мета фонду - різнобічна підтримка дитячого відділення Національного інституту раку, його лікарів, пацієнтів та їхніх сімей. Інформування суспільства з питань дитячої онкології. За той період поки ми лікували своїх дітей, практично «жили» в цьому відділенні, на собі відчули всі нюанси лікування. Заради пам'яті про наших діток хочеться полегшити долю тих, хто зіткнувся з цією проблемою. Фондом регулярно проводяться акції щодо поліпшення побутових умов у відділенні, надаємо індивідуальну підтримку сім'ям, друкуємо літературу для батьків з онкопроблеми, надаємо допомогу лікарям закупівлею необхідних матеріалів, обладнання.

З 2008 року Фонд є членом CCI - Міжнародної конфедерації батьків дітей, хворих на рак (раніше ICCCPO).

У березні 2013 фонд відзначений Спеціальною нагородою в Національному конкурсі «Благодійна Україна» за розвиток благодійності в Україні.

У вересні 2015 фонд прийнятий в "Асоціацію дитячих онкогематологів України".

Сайт фонду https://krab.org.ua

 

12 квітня 2019 р. у Києві у КВЦ "Парковий" Держенергоефективності організовує головну подію року у сфері енергоефективності - 5-ий Форум енергоефективного партнерства "Територіальні громади, держава, бізнес: Прозорі інвестиційні моделі".

 

Україна продовжує посилювати енергоефективність! Адже це необхідний елемент для формування економічно сильних, енергонезалежних та заможних громад.

 

Урядом запроваджено успішні державні механізми з енергоефективності як для домогосподарств, так і для бюджетних установ, зокрема:

 

-         За 4 роки дії програми «теплих» кредитів більше півмільйона українських сімей утеплилися та заощаджують до 70% на комунальних послугах;

-         Вже понад 100 місцевих органів влади додатково співфінансують енергоефективні заходи в рамках «теплих кредитів»;

-         Завдяки енергосервісу відкрито ринок утеплення понад 100 тис. бюджетних установ обсягом понад 8 млрд доларів;

-         ЕСКО-інвестори вже реалізують понад 300 енергосервісних контрактів  вартістю більше 300 млн грн для модернізації дитсадків, шкіл, лікарень та інших установ;

-         ЕСКО-механізм дозволяє заощадити бюджетні кошти на впровадженні енергоефективних заходів та отримати економію 15-70% на витратах за енергоресурси;

-         206 громад впроваджують енергоменеджмент та економлять до 15% на комунальних послугах.

 

Досвід впровадження таких інструментів потрібно широко впроваджувати.

 

Тому цьогоріч Держенергоефективності запрошує ОТГ, а також представників міністерств і відомств вивчити та впровадити сучасні фінансові механізми підвищення енергоефективності.

 

Агентство разом із експертами розкриє плани щодо стимулювання промислових підприємств до енергоефективності.

 

Ключові теми Форуму:

-       Державна політика у сфері енергоефективності 

-       Енергоменеджмент - старт енергоефективності у громадах;

-       Від класичного до поглибленого ЕСКО-партнерства - нові моделі технологій та співфінансування

-       ЕСКО та енергоменеджмент на державних об'єктах: перші успіхи

-       Енергоефективність у промисловості: джерела фінансування проектів

 

Форум об'єднає понад 600 учасників з усієї України: мерів міст, голів обласних та районних адміністрацій, ОТГ, а також експертів, профільні громадські організації, міжнародні проекти, представників промислових підприємств, вітчизняні ЕСКО-компанії.

 

Відкриття о 10:00.

 

Час проведення: 10:00 - 15:00.

 

Місце проведення: м. Київ, Конгресно-виставковий центр «Парковий», Паркова дорога, 16а.

 

Участь безкоштовна!

Реєстрація обов’язкова за посиланням: https://goo.gl/forms/MPLFc5yXgJmzRSDh2

 

Веб-сайт: http://saee.gov.ua/uk/5EEF.

Організатор: Держенергоефективності.

 

Співорганізатори:

 

1.     Фонд ім. Фрідріха Еберта в Україні     

2.     Проект GIZ «Консультування підприємств щодо енергоефективності»

3.     Проект GIZ «Реформа в сфері енергоефективності України»   

4.     Проект GIZ «Енергоефективність у громадах ІІ»

5.     Проект GIZ «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях»

6.     Проект ПРООН «Усунення перепон для залучення інвестицій у підвищення енергоефективності громадських будівель у малих і середніх містах України на основі моделі ЕСКО»

7.     Проект UNIDO UKR ІЕЕ «Впровадження стандарту систем енергоменеджменту в промисловості України»

8.     Центр ресурсоефективного та чистого виробництва (в системі UNIDO)

 

До участі запрошуються: керівництво облдержадміністрацій та обласних рад, міські голови, енергоменеджери, ОТГ, ОСББ, профільні громадські організації, міжнародні проекти, представники промислових підприємств, ЕСКО-компанії, будівельні компанії, виробники енергоефективних матеріалів та обладнання, енергоаудитори, профільні асоціації, ЗМІ та усі зацікавлені.

Зовсім скоро, у перший уікенд квітня, стартує наймасштабніша виставка споживчої електроніки, електрики, побутової техніки, рішень для системної інтеграції, товарів та іграшок для дітей, а також продукції трендових напрямків індустрії в Україні - CEE 2019 Spring.

Коли?

Виставка відбудеться у дві фази і триватиме протягом двох тижнів, а саме 6-7 квітня та 12-14 квітня (п'ятниця 12:00-19:00 та субота/неділя 10:00-19:00).

Де?

Захід проходитиме за адресою: м. Київ, вул. Межигірська 82 (500 метрів від м. Тараса Шевченка).

Що вас чекає?

Демонстрація товарів та проведення активностей на стендах виставки за напрямками:

·         Споживча (консумерська) електроніка– найбільша територія трендових рішень, найновіші моделі смартфонів/ноутбуків від лідерів світового ринку, сучасні мережеві рішення та спілкування з представниками виробників.

·         Техніка для дому та побутова техніка – величезний асортимент товарів та аксесуарів для дому, побутова техніка усіх категорій, телевізори, а також аудіотехніка.

·         Комп’ютерні та консольні ігри.

ГАЙД ІГРОВОЮ ТЕРИТОРІЄЮ

П’ять світів – один всесвіт СЕЕ2019!

Світ перший - Wargaming з легендарними іграми.

Світ другий – PlayStation, спробуй свої сили в кращих іграх для PS. Симрейсинг, повне занурення в кокпітах та кріслах Playseat за кермом Thrustmaster. VR-простір, заглянь у майбутнє!

Світ третій - Fortnite – феномен масової культури, головний хіт 2018 року!

Світ четвертий - Сounter-Strike: Global Offensive!

Світ п’ятий Republic of Gamers (ROG) де пройдуть змагання з PUBG, Dota 2, Apex Legends, Сounter-Strike: Global Offensive!

·         Дитячий світ- окрема територія іграшок і товарів для дітей/підлітків, турніри та різноманітні змагання.

·         Електротранспорт – спеціально обладнана територія для тестування сучасного електротранспорту: гіроскутери, гіроборди, сігвеї, моноколеса.

·         Автомобілі – виставкові моделі лідерів автопрому.

·         Територія системної інтеграції - загальна територія консолідованих та брендових рішень від понад 50 найвідоміших виробників мережевого та серверного обладнання.

 

На сцені відбуватимуться виступи спеціальних гостей, представників виробників,  презентація новинок, а також розіграші подарунків.

 

До 1 квітня у кожного бажаючого є можливість придбати квитки зі знижкою 50%. Не проґавте можливість і переходьте за посиланням: https://erc.ua/cee/guest.html

Звертаємо увагу! СЕЕ 2019 проходитиме у дві фази: 6-7 квітня та 12-14 квітня. Один квиток дійсний протягом лише одного дня обраної фази. Таким чином, на кожний день упродовж виставки потрібен окремий квиток.

 

Залишились питання?

Більш детальна інформація про виставку доступна на офіційному сайті CEE 2019: https://erc.ua/cee/.

Міжнародний Гранд Форум «Навколо Кабелю. Навколо IP. Академія FTTx. Smart Building» пройде у Києві 11квітня 2019 року.

Web-сайт: https://kyiv-bis-2019.ciseventsgroup.com/?utm_marker=IP19BIZ

Адреса: Ультрамарин Хол, РК «Ультрамарин», 3-й поверх, Україна, Київ, вул. Василя Липківського, 1А

11 квітня Київ зустріне головну подію вітчизняного ІКТ-ринку – Міжнародний Гранд Форум «Навколо Кабелю. Навколо IP. Академія FTTx. Smart Building» (або BIS-2019). Цей унікальний галузевий захід, що відрізняється комплексним підходом, якістю інформаційного наповнення та неповторною атмосферою, традиційно збере найкращих представників ІКТ-спільноти та бізнес-середовища регіону.

На Форумі ви зможете почути наступні цікаві виступи:

·         «Cтандартизація телекомунікаційної інфраструктури», Віктор Каток, віце-голова 15 Дослідницької комісії МСЕ, почесний зв'язківець України

·         «Пневматична прокладка оптичного кабелю», Антон Подчеко, комерційний директор, «Синергія»

·         «Організація оптичних кросів підвищеної ємності в центрах обробки даних», Сергій Кирик, менеджер з продажу, «УКРКОМ ЛАЙН»

·         «Життя українського експлуататора», Олександр Стець, начальник Центру Технічного Обслуговування та Експлуатації № 2, «Атраком»

·         «Зустрічаємо оновлений ISO/IEC11801 з підтримкою 40Gb/s», Владислав Ріцький, Technical Manager Premium-Line Systems, GmbH

·         «Застосування бездротових технологій зв'язку TETRA, WI-FI І ІН. для критично важливої інфраструктури та масового ринку», Олег Соболєв, член робочої групи з кібербезпеки Комітету з електронних комунікацій Торгово-промислової палати України, голова правління, Асоціація Wireless Ukraine

Також ви зможете напряму поспілкуватися з представниками таких компаній, як Synergia SE, УКРКОМ ЛАЙН, DEPS, КМС, Асоціація «Телекомунікаційна палата України» (ТелПУ), Атраком  та іншими.

Інформація постійно оновлюється і ви можете стежити за нею на сайті Форуму.

 

Протягом всього часу проведення Форуму буде діяти виставка, де відвідувачі зможуть ознайомитися з новітніми розробками, побачити їх втілення в реальних продуктах, живі демонстрації та інсталяції.

Одна з найбільш цінних складових Форуму - це спілкування партнерів та відвідувачів, можливість задати найболючіші питання безпосередньо представникам провідних виробників обладнання та ІТ-рішень, постачальникам та експертам, отримання великої кількості корисних ділових контактів.

А для того, щоб спілкування протікало неформально, в дружній обстановці, відвідувачів BIS-2019 крім ділової частини чекає розіграш цінних призів та нетворкінг.

Увага! Кількість місць обмежена - поспішайте зайняти найкращі з них на BIS-2019.

РЕЄСТРУЙСЯ СЬОГОДНІ!!!

Все, що стосується BIS-2019у Києві, можна знайти на офіційному сайті заходу.

Про CIS Events Group Global

Міжнародне маркетингове агентство CIS Events Group Global (www.ciseventsgroup.com) фокусується на ІКТ-ринку країн ближнього та далекого зарубіжжя. Основний напрямок діяльності: проведення заходів від великих форумів до навчальних семінарів. Агентство надає послуги: call-center, збір та обробка лідів, маркетингові та аналітичні дослідження, розробка рекламних кампаній і консалтинг.

 

 

10-а Ювілейна Міжнародна практична конференція FoodMaster & PrivateLabel-2019.

Дата і місце проведення:18 квітня 2019, г. Киев, ул. Липківського 1а, РК «Ультрамарин».

Конференція об'єднає на одній площадці понад 350 топ-менеджерів, ключових фахівців роздрібних мереж і компаній-постачальників з 6 країн.

Аудиторія учасників конференції:понад 350 власників і топ-менеджерів роздрібних мереж України, Європи та ближнього зарубіжжя (власників, генеральних, комерційних директорів, директорів по роботі продажу та маркетингу, закупівель, керівників СТМ), Провідні виробники та імпортери FMCG товарів (від міжнародних компаній -лідера до невеликих регіональних виробників продуктів харчування).

На конференції Вас чекають:

·         2 паралельних зали: FoodMaster (розвиток і просування брендів виробника через роздрібні мережі) і PrivateLabel (розвиток контрактного виробництва).

·         15 топ-спікерів - Топ-менеджерів провідних роздрібних мереж, виробничих, дистрибуційних і аналітичних компаній України і зарубіжжя.

·         Більше 350 учасників - Ваших реальних і потенційних партнерів.

Спецпроекти конференції:

·         Столи переговорів - Ви проведете переговори з понад 40 українськими і зарубіжними мережами в окремо виділеному залі для переговорів протягом 2-х годин.

·         2 Національні премії: Made-in-Ukraine-2019 покликана відзначити кращих постачальників, Retail-in-Ukraine-2019 покликана відзначити досягнення роздрібних мереж в області співпраці з постачальниками.

·         Галерея новинок провідних постачальників України та зарубіжжя.

Серед постійних учасників виробники і дистриб'ютори:«ВГП», «Мономах», «Житомирский маслозавод Рудь», «Орими трейд, Ямуна», ТД «Дельта», «СВК», КФ «Десна», «Люксус-С», «Три Стар», «Флагман Си Фуд», «Пирана», «Наш Продукт», ТМ «Инделика», «Лакталис Украина», «Чумак», «Олис», «Дарпак», «Савсервис Столица», «Карлсберг Украина», «Родной Продукт», «Королевский Смак», «Корпорация Биосфера», «Компания Май Украина», ТД «Поляков» и др.)

Роздрібні мережі України та ближнього зарубіжжя (топ-50):«Метро Кеш энд Кери Украина», VARUS, «Таврия-В», «Велика Кишеня», «Фоззи Групп», Novus, «Наш край», «Укр-Трейд», «АТБ-Маркет», «ВОГ Ритейл», «Львовхолод», «Эко-маркет», «Виталюр», «Скиф Трейд», «Вересень Плюс», «Билла-Украина», «КЛО», «Фора», «Эконом Плюс», «Чудо Маркет», UPG, др.

Суміжні галузі: постачальники обладнання, IT, упаковка, консалтинг, логістичні оператори, імпортери і ін.

У програмі конференції:

1. Тема: Аналітика ринку продуктів харчування. Тренди в категоріях.

Спікер: Марина Костроміна, Account Director Kantar TNS в Україні.

2. Тема: Успішні стратегії покриття територій постачальниками.

Спікер: Денис Мороз, Генеральний директор «КОМПАНІЯ СТВ ГРУП».

3. Тема: Технології експорту.

Спікер: Емма Турос, Виконавчий директор Канадсько-Української Торгової Палати, Координатор канадсько-українського проекту підтримки Торгівлі та Інвестицій (CUTIS).

4. Тема: Ефективні маркетингові стратегії - як стати інноваційною компанією на ринку.

Спікер: Надія Фоміна, Екс-маркетинг директор мережі «Цитрус». Професійний досвід: Національна мережа Prostor - Директор по маркетингу. Unilever Ukraine - Маркетинг менеджер категорії TEA & FOODS. Більш ніж 16-ти річний досвід роботи в міжнародному рекламному агентстві DDB Ukraine.

5. Тема: Comarch E-invoicing комплексні інструменти сприяють збільшенню продажів.

Спікер: Анна Васильєва, Бізнес-консультант за рішеннями електронного документообігу Comarch.

6. Тема: Подальше зростання частки в мережевому каналі. Прогнози. Альтернативи. Економіка поставок.

Спікер: Андрій Тучак, Комерційний директор «КОМО Україна».

7. Тема: 3 інгредієнта успішних продажів для виробника і ритейлера.

Спікер: Марина Забарило, Директор Consumer Panel & Services, GfK Ukraine.

 

8. Дискусія провідних роздрібних мереж України на Тему: Бренди проти СТМ. Вперше бренди зупинили розвиток ВТМ. Що буде далі?

Модератор дискусії:Анатолій Демиденко, Експерт в області Розвитку Private Label.

Наталія Шкряда, Начальник відділу розвитку ВТМ, «Еко маркет».

Марина Добичина, Керівник відділу «Власні Торгові Марки», «MЕТРО КЕШ ЕНД КЕРІ УКРАЇНА».

Артем Харлашкін. Керівник груп закупівель «Fresh» і «кондитерка» напряму Private Label мережі «Фуршет».

 

В рамках конференції Ви:

• обміняєтесь з іншими постачальниками позитивним досвідом співпраці з ритейлерами;

• дізнаєтеся аналітику ринку продуктів харчування. Тренди в категоріях;

• На основі доповідей експертів галузі, Ви зможете проаналізувати діяльність Вашої компанії, щоб йти в «ногу» з ринком;

• отримайте нові ідеї та інсайти, які Ви зможете застосувати на практиці у своїй компанії;

• проведете переговори і укладіть договори про співпрацю;

• неформальне спілкування дозволить повною мірою обмінятися досвідом з колегами, познайомитися з новими потенційними клієнтами, а також обговорити подальшу співпрацю з вже існуючими партнерами;

• дізнаєтеся успішні стратегії покриття територій постачальниками;

• поліпшити комунікації і збудуєте конструктивний діалог з виробником або рітейлером про співпрацю;

• познайомитеся з кейсами зарубіжних спікерів і досвідом співпраці з рітейлом і формування асортиментного портфеля;

• чи зможе взяти участь в міні-виставці новинок виробників, а так само з рішеннями для оптимізації бізнесу рітейлерів і постачальників.ї

 

Відгуки учасників конференції:

Запомнились доклады Андрея Длигача, Дмитрия Потапенко, Максима Пейкова. Конференция важна! Важна возможность общения с производителями.

Тодощенко А., «Прадата»

Запомнился переговорный процесс. Конференция оченьважна! На конференции завел договоренности с одними изнаибольших игроков рынка о будущем сотрудничестве.

Романишин Марьян, «Наливки зі Львова»

Запомнился индивидуальный подход, забота об интересахклиента. Конференция очень важна. На конференции предварительно договорились о сотрудничестве с сетями.

Зайцева Анастасия, «Наливки зі Львова»

Благодаря конференции обрел ценные знания и новыхпартнеров.

Сарвас Владимир, «Світ напоїв»

В первую очередь конференция является важной площадкой для производителей, которая дает возможностьналадить контакты с представителями сетей. Дляменя как представителя ритейла данной мероприятиепозволяет держать «руку на пульсе» и быть в курсе тенденций на рынке организованной розницы и современного ритейла, а также знакомство с новыми производителями, поставщиками.

Харлашкин Артем, «Фуршет»

На мероприятии была приятная атмосфера, высокийпрофессиональный уровень докладчиков, интересные иактуальные темы, что обсуждались. Конференция проведена на высоком уровне. Все понравилось. Успехов ивдохновения Организаторам!

Тымчишин Галина, «Радехівський цукор»

Партнери конференції:

Офіційний ПартнерComarch

ITПартнер – Спілка Автоматизаторів БізнесуСпілка Автоматизаторів Бізнесу

Трансформаційний Партнер - YouCoach

Партнер Кава-брейків - Trevi

Програма та реєстрація на захід за посиланням https://goo.gl/S5bXxe

Задати уточнюючі питання і зареєструватися Ви можете по телефону:

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені