Анонс

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • Анонс
Зберегти
Скасувати
Відновити

Конференції, Презентації

Право. Економіка. Політи

8 червня 2018 року у приміщенні готелю «Русь» Незалежний інститут судових експертиз п

Понеділок, 7.05.2018 COMMENTS

Культура, Спорт, Розваги

Фаворити збираються у Fr

Image - Фаворити збираються у Fr

XV шоу нагородження переможців рейтингу народних уподобань «Фаворити Успіху» від

П'ятниця, 25.05.2018 COMMENTS

Форуми, Виставки, Конкурси

Голосування розпочато!

Народне онлайн голосування за найкращі товари та послуги в рамках проекту Українська народна прем

Неділя, 10.06.2018 COMMENTS

Анонс

Народне онлайн голосування за найкращі товари та послуги в рамках проекту Українська народна премія – 2018 розпочато.

Особливість голосування полягає у тому, що споживачі самі обирають корисні для себе товари та послуги. Кожен бажаючий може віддати свій голос за того чи іншого виробника, що дає можливість визначати переможців самими відвертим та надійним способом – рішенням українських споживачів.

Оголосити себе найкращим може кожна компанія, а ось отримати народне визнання та справжнє підтвердження лідерства можуть тільки переможці Української народної премії.

 

Пам’ятайте - Українці варті лише найкращого!

Саме тому давайте формувати найкраще разом.

Відвідайте портал голосувань https://ukr-choice.com/, оберіть найкращі, на вашу думку, товари та послуги та ставайте учасником щотижневих розіграшів поповнень на мобільний рахунок у розмірі від 20 до 200грн.

Голосування триватиме до 30.09.2018.

Офіційний сайт Української народної премії: https://www.ukrainian-choice.com/

Офіційна група FB: https://www.facebook.com/ukrainianchoice/

 

Розміщено на правах партнера

XV шоу нагородження переможців рейтингу народних уподобань «Фаворити Успіху» відбудеться 29 травня 2018 року в столичному івент-холі FreeДом.

На 15-й церемонії нагородження будуть вручені нагороди понад 100 торговим маркам товарів та послуг, столичним закладам, ЗМІ, а також новим зіркам українського шоу-бізнесу. Медалі «Фаворит Успіху» щорічно вручаються найкращим брендам України, які стали №1 у рейтингу своєї сфери діяльності, були визнані найкращим вибором в результаті масштабних опитувань громадської думки.

Фаворитів Року щорічно визначають 3 журі: Спеціалісти (галузеві експерти) визначають якість товарів і послуг. Популярність і успішність бренду — завдання для публічних громадських діячів країни та Знаменитостей. А висловити свою довіру до торгової марки може кожен небайдужий Споживач в Інтернет-голосуванні на FAVOR.com.uaFAVOR.com.ua.

Голосування проводилося протягом усього минулого року, з січня по грудень, в 589 категоріях, а в опитуваннях взяли участь понад 39 тисяч респондентів з усіх регіонів України.

Маркетинг-менеджер конкурсу «Фаворити Успіху» в Україні Людмила Пархоменко: «При вивченні споживацьких уподобань конкурс намагається охопити буквально кожну категорію, кожну ринкову нішу. Ми вважаємо, що, якщо є якийсь товар або послуга, і є асортимент конкурентних пропозицій — значить можна визначити і найкращу з них. Значить можна на підставі численних відгуків та рекомендацій, скласти простий і прозорий рейтинг, який в результаті дозволить визначити рекомендацію №1 — найкращий вибір для покупця.»

Всі дані дослідження народних уподобань оброблені спеціалістами маркетингової дослідницької компанії InMind та підтверджені аудитом Київського міжнародного інституту соціології (КМІС). Рейтинги гравців ринку було зафіксовано станом на кінець минулого року по всім 589 номінаціям і опубліковано у вільний доступ на FAVOR.com.uaFAVOR.com.ua.

Організатори з гордістю відзначають, що на відміну від ряду подібних заходів, рейтинги «Фаворитів Успіху» повністю некомерційні і складаються по відношенню до всіх гравців ринку без винятку. Без будь-яких заявок на участь, незалежно від їх інтересу до участі в промо-заходах конкурсу або навіть до самого своїй присутності в даному рейтингу. Респонденти самостійно формують список учасників, рекомендуючи свої улюблені бренди, за які бажають проголосувати.

«Завдання конкурсу - дати максимально об'єктивну картину ринку споживчих товарів і послуг, а також ступеня довіри споживачів до гравців ринку, — прокоментував керівник конкурсу «Фаворити Успіху»Олексій Кузнєцов, — Це некомерційний рейтинг, тому результати публікуються у відкритий доступ, а переможці, №1 очевидні в кожній з майже шести сотень номінацій. Але на майбутній церемонії ми будемо вітати і гаряче аплодувати тільки найкращим з найкращих — хто не тільки завоював серця і довіру українських споживачів, але й побажав розділити свій тріумф з громадськістю. Щоби таким чином подякувати лояльних споживачів за висловлене довіру, а також підкреслити винятковий статус торгової марки, якій люди віддають перевагу, вибирають і рекомендують в якості найкращого вибору.»

На 15 церемонії вручатимуться медалі переможцям в категоріях продуктів харчування і напоїв, побутових товарів, косметики, безрецептурних лікарських засобів, домашньої електронної техніки, брендам автотоварів і будівельних матеріалів, Інтернет-магазинам, торговельним і розважальних столичним закладам, засобам масової інформації та, звичайно, найяскравішим молодим зіркам української сцени.

Ведучим урочистого вечора стане популярний телеведучий Павло Костіцин.

Зауважимо, що в даний час триває голосування за кращі торгові марки вже нинішнього, 2018 року. Кожен бажаючий може підтримати своїх персональних Фаворитів на FAVOR.com.ua. Найактивніші респонденти отримують безкоштовні запрошення на шоу нагородження, де зможуть зануритися в святкову атмосферу Успіху і своїми очима побачити тріумф Фаворитів України, які заслужили нагороду завдяки народному визнанню і безпосередньо ВАШОМУ вибору!

Розміщено на правах партнера

Найбільша в Східній Європі бізнес-подія, присвячена новітнім енергетичним технологіям, відновлювальним джереламенергії та енергоефективності, а також останнім світовим і локальним трендам в сфері сталоїенергетики - 10-й Міжнародний Форум і Виставка Сталої  Енергетики SEF-2018 KYIV відбудеться в Києві з 16 по 19 жовтня 2018 р

Організатором SEF-2018 KYIV є Центр Інноваційного Бізнесу.

Зокрема, 16 жовтня вготелі«Хілтон» відбудеться Форум SEF-2018 KYIV, який традиційно збираєвласників і топ-менеджерів ключових гравців ринку. Кількість учасників події - 400+.

17-19 жовтня у виставковому центрі «АККО Інтернешнл» проходитиме Виставка SEF-2018 KYIV, на якій компанії з більш ніж 30 країн представлять технології, обладнання та сервіси для сегментів сонячної енергетики, вітроенергетики, біоенергетики, енергоефективності, а також об'єктів енергетичної інфраструктури.

Для компаній, що працюють у  сфері стійкої енергетики, SEF набув статусу ефективної ділової платформи, на якій традиційно зустрічаються кращі міжнародні експерти, керівники галузевих державних відомств, десіжн-мейкери, що представляють постачальників і виробників обладнання, інвестиційні компанії і банки, девелоперов і сервісні компанії, а також енергетичні компанії, які є операторами об'єктів відновлюваної енергетики.

Форум є унікальною можливістю отримати інсайт в  фінансових, юридичних і технічних особливостях будівництва об'єктів відновлюваної енергетики, а також енергозабезпечення різних виробничих і комерційних об'єктів.

Крім цього 17-19 жовтня в рамках Виставки SEF-2018 KYIV ключові гравці ринку проведуть цілий ряд тематичних семінарів, які традиційно зберуть підприємців, зацікавлених в організації бізнесу в сфері відновлюваної енергетики, а також будівництві власних енергетичних об'єктів, зокрема, дахових сонячних електростанцій.

Вперше в 2018 р складовою частиною SEF KYIV стане Tech Energy Competition - SEF AWARDS - конкурс проектів сталої енергетики в Східній Європі.

Важливою складовою частиною SEF є програма зустрічей B2B по попередньо затвердженурозкладу, яка вже традиційно вважається компаніями платформою для обговорення та укладання контрактів.

Партнерами SEF-2018 KYIV виступили компанії: kNESS, Jinko Solar, JA Solar, Helios Strategia, Huawei, Photomate, Solar Steelconstraction, US Solar.

Станьте  учасником SEF-2017 KYIV і приєднуйтесь до всесвітньо відомих експертів, учасникам міжнародного ринку сталої енергетики, постачальників сучасних технологічних рішень в галузі енергоефективності та відновлюваної енергетики-компаній та особистостей, які своєю діяльністю і досягненнями активно змінюють енергетичний ландшафт Східної Європи.

Проекти у сфері нових енергетичних технологій починаються тут!

Офіційний сайт SEF-2018 KYIV: sefkyiv.com

8 червня 2018 року у приміщенні готелю «Русь» Незалежний інститут судових експертиз проведе конференцію «Право. Економіка. Політика.», гостями якої стануть відомі українські та європейські адвокати. Даний захід стане своєрідною платформою для об’єднання юристів, адвокатів, експертів та суддів із представниками української політики.

Програма заходу поділена на дві частини. Під час першої будуть розглянуті питання, що стосуються вирішення кредитних спорів в Україні. На жаль, в умовах фінансової кризи безліч позичальників не в змозі виконати свої зобов’язання перед банками, тому кредитні спори набирають все більшого резонансу. Прострочення виконання зобов'язань за кредитним договором, валютні ризики, непомірні відсоткові ставки і неустойки, співвідношення боргів та пені, зміна умов кредитних договорів - все це чим далі, тим більше заплутує українців, які ризикнули звернутися до фінансових установ за оформленням кредиту. Тому багато людей потребують оптимального вирішення таких питань, відповідно до закону. Міжнародні арбітри, судді, судові експерти, відомі адвокати та юристи, працівники банків зберуться під одним дахом для того, аби поділитися зі слухачами своїм неоціненним досвідом, здобутим у ході наполегливої праці, та допомогти розібратися у заплутаних кредитних спорах.

Другаж частина заходу буде присвячена питанням взаємозв’язку юридичної професії та політичної діяльності. Гості конференції матимуть унікальну можливість почути з перших уст про усі деталі старту політичної кар’єри. Базуючись на особистому досвіді, Ірина Сєрова, Володимир Фесенко та Олексій Рєзніков, відомі всім як активні громадські діячі та політики, розкажуть покроковий план старту політичної кар’єри, пояснять як зламати застарілу політичну систему та відкрити друге дихання українській політиці.

По закінченню конференції учасники матимуть можливість особистого спілкування з лекторами та організаторами конференції.

 

 

Вже 26 травня відбудеться наймасштабніша подія присвячена проектному менеджменту в ІТ - Lviv Project Management Day!
 
У конфернеції візьмуть участь близько 400 PM-ів зі всієї України та понад 40 доповідачів із України та Європи!
 
Цього разу ми спробуємо влаштувати подію в дусі та стилі Древнього Китаю, адже в кого, як не в людей, що проектували Велику Стіну, створили Теракотову Армію та побудували колись одну з найвеличніших імперій, вчитись проектному менеджменту!
 
Приєднуйтесь зі знижкою 10% - промокод - "PM10PRIMAVERITAS" - https://goo.gl/mL89jP
 
 
Питання, що будуть обговорюватись:
 
 
  • Основні тренди галузі, нові тенденції в проектному менеджменті;
  • Причини успіхів та невдач колег по цеху;
  • Реально працюючі кейси по роботі з замовниками та командою;
  • Специфіка застосування тих чи інших методологій на ваших проектах;
  • Працюючі "запобіжники", що зупинять вигоряння на роботі
  • Нові способи побудови команд, та взаємодій в них;
  • Куди далі розвиватися ПМу
 
 
Програма конференції буде складатись з 5 потоків:
 
- РМ-практики - для team leadів і тих, хто розпочав кар’єру в управлінні проектами та командами. Прості і складні практики, котрі допомагають управляти проектами.
 
- РМ-моделі - для досвідчених проектних менеджерів та CEO аутсорсингових ІТ компаній, PMO-директорів. Більш комплексні підходи до проектного менеджменту, котрі враховують складність середовища в якому доводиться вести проект.
 
- Agile та гнучкі методології - кейси для тих, хто цікавиться SCRUM, Kanban та загалом гнучкими методологіями, можливостями їх впровадження та використання в команді.
 
- Product менеджмент - Чим відрізняється Product Management і Project Management, особливості роботи менеджера, котрий відповідає за продукт, практика продажу і реалізації продуктових проектів
 
- Майстер-класи - для охочих отримати максимум навичок та практики.
 
 
 
Основна мета конференції:
 
- сприяти розвитку проектних менеджерів;
 
- налагодження комунікації і взаємодії між учасниками конференції;
 
- networking;
 
- зробити управління проектами більш професійним.
 
 
Спікерами на конференцію плануємо запрошувати лише практиків, в котрих за плечима 3-5 років успішного управління проектами і котрі своїм прикладом та outstanding результатами мотивують навколишніх на звершення в роботі. Близько 30% спікерів плануємо запросити з глобальних компаній, котрі зараз знаходяться на вістрі конкуренції в нових технологічних нішах і можуть розказати про цікаві нові кейси в управлінні проектами.
 
 
Також учасники конференції отримають 10 одиниць професійного розвитку PDU. Участь у конференції може бути зарахована як формальне навчання для проходження кваліфікації на сертифікацію PMP.
 
Організовуємо ми, Lemberg Tech Business School, за останні 10 років провели близько 150 успішних конференцій: Lviv PMDay(http://lv.pmday.org/), Kyiv PMDay (www.pmday.org) , Lviv Mobile Development Day (mdday.lviv.ua), GameDev Conference (gamedev.lviv.ua), Lviv Freelance Forum (freelance.lviv.ua), Kyiv It Outsourcing Forum (www.outsourceforum.org) - лише деякі з них. Власне за останній рік провели 14 великих подій по Україні. 
 
Ціни від до в залежності від дати реєстрації, детальніше на сайті:
 
 
 
Фото з останніх PMDay:
 
- Одеського 2017- https://goo.gl/TY2neD
 
- Харківського 2017- https://goo.gl/BqmjJw
 
- Київського 2017 - https://goo.gl/euRiC4
 
- Львівського 2016 - https://goo.gl/92T9df
 
 
Презентації доповідачів з наших минулих конференцій можна знайти на нашій slideshare - https://goo.gl/eVU9Mz
 
Відео - на нашому youtube-каналі - https://goo.gl/tTwihC
 
Розміщено на правах партнера

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені